Siereveld viert rentree met goal 1 PZC profiteert van rode kaart VCK komt niet lang Colijnsplaatse Boys Springpaard brengt De Kroo dressuurzege Malaise duurt voort GPC bij 's-Gravenpolder Middenvelder Arnemuiden breekt duel met Kapelle open uitslagen Hoondert dicht bij koplopers agenda maandag 13 december 2004 door Euqène de Kok KAPELLE - Het doelpunt voel de als een bevrijding, zei Arne- muiden-speler Patrick Siere veld na afloop van het duel met Kapelle in de tweede klasse E. Met zijn fraaie treffer vierde de jonge middenvelder zaterdag zijn terugkeer in de eerste selec tie na weken bij de reserves te hebben gespeeld. De goal van Siereveld brak het duel, dat de Walchenaren uiteindelijk met 3-1 wonnen, open. De treffer van Siereveld was het aanzien bovendien meer dan waard.. De middenvelder dook in de 22e minuut in het gat dat enkele verdedigers van Kapelle lieten vallen. Rechtshalf Arjen Kats zag de manoeuvre van zijn ploeggenoot en gaf een goede pass. Siereveld leek uit balans, maar wist de bal, met zijn rechter- wreef, mooi over Kapelle-doel- man Joeri Houtekamer te lob ben, 0-1. „Ik zag dat de keeper iets te ver voor zijn goal stond", wist Siereveld zich na afloop te herinneren, waarmee hij leek te zeggen dat het geen toevalstref fer was. De negentienjarige speler was blij met zijn goal. „Het voelt als een bevrijding. Ik heb behoor lijk wat wedstrijden in het twee de gespeeld omdat Marvin Meer man op mijn positie speelde. Die keuze van de trainer was destijds terecht. Hij was toen ge woon iets beter. Maar door een knieblessure van Marvin kan ik mijn comeback in het eerste elf tal maken." Naast zijn treffer onderscheidde Siereveld zich ook door zijn tomeloze inzet. „Als je jezelf moet bewijzen, zul je alles moeten geven. Het ging goed, maar op het einde zat ik er wel doorheen." Kapelle-trainer Huib Meerman zei dat iemand als Siereveld het verschil tussen koploper Arne muiden en subtopper Kapelle weergeeft. „Arnemuiden heeft veel meer kwaliteit in de breed te. Zij hebben een goed, jong tweede elftal. Als er iemand wegvalt, kunnen ze dat goed op vangen. Wij misten vandaag nog al wat spelers en dat kun je di- door Lucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Martin de Kroo voelde zich za terdag tijdens de dressuurwed- strijjd van ruitersportvereniging Walcheren goed op zijn gemak. De ruiter uit Nieuw- en Sint Joosland schreef in de eigen ma nege Stal de Kroo met Nevaro de in handicap verreden klasse Z1 met Z2 met een score 192 punten overtuigend op zijn Nevaro is een afstammeling van G Ramiro Z en heeft dus springbloed. Maar omdat hij zo uitzonderlijk goed dressuur kan lopen vinden wij het doodzonde om hem te laten springen. Ne- rect merken. Kwantitatief gaat het wel bij ons, maar kwalita tief is het minder." Niet ontevreden Ondanks de nederlaag was Ame- muidenaar Meerman niet onte vreden. „Ze hebben hard ge werkt en zeker in de tweede helft kansen gehad. Misschien gaven we net iets te gemakke lijk de doelpunten weg." De oe- fenmeester doelde daarmee op de tweede en derde tegentreffer. De 0-2, amper twee minuten na de openingstreffer, volgde uit een scrimmage. Een corner van Arjen Kats werd ingekopt door Bart van Steveninck. In eerste instantie hield Houtekamer de bal uit het doel, maar in de daar opvolgende scrimmage wist topscorer Van Steveninck toch te scoren. Kapelle leek daarna meteen terug in de wedstrijd te komen toen Leon van Belzen I een passje van Jos Poortvliet niet onder controle kreeg. De bal kaatste naar Koen Wisse, die niet egoïstisch was en de bal teruglegde op Randy de Dreu die hem feilloos inschoot, 1-2. Kapelle probeerde daarna door te drukken, maar kon geen ech te gaatjes vinden in de sterke laatste linie van Arnemuiden. De 1-3, ruim twintig minuten na rust, was een eigen doelpunt. Een passje van Corné van Bel zen belandde tussen Kapel- le-verdediger René van Boven en de te ver uit zijn doel geko men Houtekamer. Arjen Reijn- oudt ging met de bal aan de haal en gaf van de linkerkant een voorzet die ongelukkig werd binnengewerkt door Kapel- le-verdediger Kevin Joosse. Kapelle wilde zich niet neerleg gen bij de 1-3 en ging op zoek naar de aansluitingstreffer. Edwin van Damme en Jon Her- selman kwamen nog akelig dicht in de buurt, maar wisten niet meer te scoren. „Ons spel was niet grandioos, maar we hebben verdiend ge wonnen", zei Wim Davidse na het duel. De vertrekkende trai ner ging met een goed gevoel de winterstop in. „We hebben nu zes duels op rij gewonnen en staan bovenaan. Maar het sei zoen is nog lang. Het verschil met voorgaande jaren is dat er geen echte topper zit in deze klasse. Iedereen kan winnen van iedereen. Wij hebben nu een bre dere selectie dan vorig jaar en we hebben nu natuurlijk Bart van Steveninck, die er elke wed strijd wel één of twee inschiet." Kapelle-Arnemuiden 1-3 (1-2). 22. Patrick Siereveld. 0-1, 24. Bart van Steveninck 0-2, 28. Randy de Dreu 1-2, 68. Kevin Joosse 1-3 eigen doelpunt). Gele kaart: Menno van Tilburg (Kapelle). Scheidsrechter: T.J. Versnel (Zivijndrecht). Aantal toeschouwers: 215. Kapelle: Joeri HoutekamerRené van Boven, Jon Herselman, Kevin Joosse (80. Jordi OverbeekeAl- bert de Troye (42. Danny Nousse), Richard Uitterhoeve, Randy de Dreu, Menno van Tilburg (70. Bob Rooze); Rob Oostrom, Koen Sinke en Edwin van Damme. Arnemuiden: Roy den Dunnen; Walter Crucq, Jaco Moerdijk, Jos Poortvliet, Corjan Marijs; Arjen Kats, Leon van Belzen I, Patrick Siereveld, Corné van Belzen; Ar jen Reijnoudt (70. Jacky de Smit) en Bart van Steveninck. varo leert snel, heeft goeie basis gangen en een goed karakter", zegt Martin de Kroo. In de klasse Ml kon Caroline Kodde tevreden terugkijken op haar debuut met Tako Two. De Kruiningse amazone stuurde de Hexagon's Rubquil-nakomeling met 175 punten naar het oranje erelint en de hoogste dagscore. Arianne Francke uit Grijpsker- ke werd tweede met 173 punten. In de klasse LI trok na een span nende strijd Leonie Acda met Samwisse aan het langste eind. Met haar 166 punten bleef De Weelruiter-combinatie Mariëlle van Nieuwhuize met de, evenals vader Hexagon's Rubiquil fraai bewegende merrie TDN's Tru- manda een puntje voor. Een speler van Kapelle lost een schot op het doel van Arnemuiden. foto Willem Mieras van onze sportredactie GOES - Koploper VCK liet in de vierde klasse A tegen midden moter Colijnsplaatse Boys twee punten liggen: 1-1. Concurrent Heinkenszand naderde twee punten dankzij de 3-0-zege op SVD. In de vierde klasse B won nen Smerdiek en SPS en Stave- nisse verloor. FSV profiteerde van de misstap van Bruse Boys tegen Brouwershaven (1-2). De ploeg uit Fijnaart staat nu drie punten los. Colijnsplaatse Boys-VCK 1-1: In een erg aardige wedstrijd kwam de thuisploeg na een uur op voorsprong door Graham Holmes. Kees-Pieter Geschiere maakte een kwartier later de verdiende gelijkmaker. SVD-Heinkenszand 0-3: Vijf mi nuten voor rust leverde een af standschot van Richard Wisker- ke de 0-1 op. Tien minuten na de thee werd door Kevin Jaco- busse, die eveneens van afstand raak knalde, 0-2. De verdiende winst van de bezoekers werd halverwege de tweede helft nog verder opgetuigd met een treffer van Joeri Westrate. Kruiningen-Wolfaartsdijk 0-1: In de gelijkopgaande wedstrijd waren de kansen op een doel punt op de vingers van een hand te tellen. Erik de Kok benutte er twintig minuten voor tijd wel een voor de bezoekers. Het was voldoende voor de winst. Apollo-Wemeldinge 1-2: Via Toi- ne Gijzel kwamen de bezoekers een kwartier voor rust verdiend op voorsprong. Richard Schou ten maakte er halverwege de tweede helft 0-2 van, maar een vrije trap van Ferry Ton bracht acht minuten voor tijd de span ning terug. Het slotoffensief van de thuisclub leverde beide ploe gen alleen een aantal boekingen op. Hoedekenskerke-Borssele 0-3: De eerste helft ging gelijk op en pas vijf minuten na rust werd het 0-1 door Martijn Boone. Een strafschop in de 65e minuut be tekende via Toon van Liere 0-2 en in de laatste minuut la> een counter nog 0-3 opviat" am Boone. Cadzand-Bevelanders O-lij reet na rust werd het in de) ke, evenwichtige wedstnjc een verdedigingsfout 0-1 j Michel Verburg. Cadzaad] daarna de pech dat de vaj de gelijkmaker via een ïnze: Angelo Martlé door delats gestuit. Nieuwland-Krabbendijke Door doelpunten van Daw ber, Ronald Zuidwegenli- van de Berge leidden deopi machtige bezoekers bij r® met 0-3. Richard Jacobs k« de zevende minuut na rustTj af elf meter tegenscoren (1-; maar met een tweede treffer Zuidweg vijf minuten lat3i de wedstrijd besüst. Vierde klasse B Smerdiek-Vrederust 2-1; meeste kansen waren voer thuisploeg en de overwin was dan ook verdiend.^ Achabar bracht Smerdiek; eerste helft aan cle leiditj Leander Brinkman zorgde®, pauze voor de tweede goaij Chris Vogelenzang kwam Vis rust nog wel terug op 2-115 verder kwamen de be niet. Chrislandia-SPS 1-2:1 de derde seizoenszege voorS Lange tijd keek de Tm ploeg tegen een aan, maar tien minuten c trok William Lisseveld desb gelijk. In de tweede minuut: de blessuretijd bezorgde Lis veld met zijn tweede treffers ook nog de gelukkige overt ning. Stavenisse-ZPR'84 0-2:1 twee treffers in de e vertolkte Ruud van Rijcks? sel een hoofdrol voordek kers. Na rust waren delf kansen voor de thuisploeg neer Matthias Moerlandeti van Putte scherper ware; weest, had Stavenisse zelis het punt gehaald waarhej zien de hele wedstrijd red had. door Daaf Kasse MIDDELBURG - Het blijft tob ben met de dammers van PWG 's-Gravenpolder. De wedstrijd tegen het nog puntloze TDV leek een uitgelezen mogelijk heid om weer eens te scoren, maar de Tilburgse ploeg bleek een onoverkomelijke hindernis. Meer dan 10-10 zat er niet in. PWG 's-Gravenpolder heeft twee prachtige seizoenen achter de rug in de hoofdklasse, maar dit jaar kan de ploeg zich niet verheffen boven de middelmaat. Teveel spelers kampen met een matige vorm en komen moei zaam tot scoren. Slechts een drietal spelers onttrekt zich aan de malaise. Bennie Provoost, be zig aan zijn laatste seizoen bij PWG, speelt ijzersterk. Zater dag liet hij opnieuw zijn klasse RILLAND - De driebanders van Hoondert/de Waard zijn door een zege op het laaggeplaatste 't Pleintje 1 in het kielzog van De Stene Brug gekomen. Slechts één punt scheidt de Be- Velandse teams op de ranglijst. Het is dringen in de subtop van poule vier van de derde divisie. Liefst vijf teams achtervolgen de koplopers 't Tapperijke en Vissenberg Sierteelt, die drie punten los staan. Hoondert/de Waard maakte de bezoekers uit Sint Willebrord al snel duidelijk dat er weinig te halen viel in Rilland. Gerrit Blom had geen medelijden met Jan Verstijlen, maar Sjaan van Kuyk reikte bij lange na niet aan zijn normale peil. Hij ver loor van Ad Heeren. Frans de Koek slaagde er daarna in Piet Verstijlen na een lang gelijkop gaande strijd van zich af te schudden terwijl Vic van Herre- weghe nog maar eens aantoonde een klasse apart te zijn. De Belg scoorde 1.060 als moyenne en liet daarmee Piet Gabriëls ver achter zich. Hoondert/de Waard-'t Pleintje 6-2: Vzc Herreweghe - Piet Gabriëls 30-21, 33 beurten Frans de Koek - Piet Verslijlen 35-32, 55; Sjaan van Kuyk - Ad Heeren 28-30, 75; Gerrit Blom - Jan Verstijlen 30-16, 57. zien tegen de voormalige KNDB-voox-zitter Theo van den Hoek, die in een combinatief net verstrikt raakte. Ook Arjo Kou semaker is in competitiever band goed bezig. De Goesenaar zorgde voor de tweede overwin ning. Andres van den Berge, de derde speler die zich in positie ve zin onderscheidt, kwam op een score van acht uit zes door een goede remise tegen Cor Kuijstermans, een van de sterk ere spelers bij de Brabanders. Daaf Kasse en Johnny de Leeu w, samen goed voor een he le reeks Zeeuwse titels, lieten het afweten. Kasse speelde aan het eerste bord een complexe partij, waarin hij verrast werd door een schitterend offer van zijn tegenstander. Remise bleef binnen handbereik, maar in tijd nood haalde de Middelburger niet het vereiste aantal zetten. Johnny de Leeuw leed zijn eer ste nederlaag van het seizoen. Een kwetsbare linkervleugel werd de Goesenaar fataal. In de tweede klasse D speelde Middelburg in Geleen tegen ti telkandidaat Cema./De Vaste Zet 2 een goede wedstrijd. De Limburgers wonnen met 12-8, maar als de Middelburgers be ter met hun kansen waren omge sprongen was zelfs een overwin ning mogelijk geweest. Winst partijen waren er voor Arie Kammeraat, die de Belgische topper Stéphan Michiels ver sloeg, en Geert Vercruysse. De vier nederlagen waren allemaal onnodig. Jaap de Jonge raakte in tijdnood het spoor bijster en ook Wim Koppejan had een punt voor het grijpen. Jan Moens verloor na een remiseaan bod te hebben afgeslagen en ook Frans Blaas overleefde de tijd noodfase niet. Het tweede team van PWG 's-Gravenpolder leek tegen TDV 2 na winstpartijen van Evert Wiskerke en Jan van de Beek op weg naar een ruime zege, maar aan de overige borden bleek de Tilburgse ploeg sterker dan ver wacht. Eerst verloor Rianka Rentmeester en even later moest ook René Dusebout capituleren. Er gloorde weer hoop toen Arie den Hollander de winst pakte, maar een nederlaag van Ferry Berkholst bracht de stand weer in evenwicht. De laatste vier partijen eindigden in een gelijk spel, zodat ook TDV 2 voor het eerst in deze competitie een wed- strijdpunt behaalde. door Ron de Waal VLISSINGEN - Het duel tussen GPC en Serooskerke was alleen op papier een topper in de derde klasse van het zaterdagvoetbal. Na de rode kaart voor Frank Rooze was Serooskerke al vroeg een geslagen ploeg. GPC trok ge decideerd de wedstrijd naar zich toe: 3-0. Hij had zichzelf geen beter tijde lijk afscheid kunnen wensen. GPC-aanvoerder Jeroen van Ommen, die daags na de zege op Serooskerke voor drie maanden naar Nieuw-Zeeland vertrok, was in zijn nopjes dat zijn ploeg als koploper de winterstop in gaat. „Het voetbal is het enige dat mij nog hier zou kunnen hou den, maar het plan om na mijn studie een periode te gaan rei zen was al lang gemaakt. Uiter lijk 11 maart ben ik terug, dus ik hoop nog" een graantje mee te mogen pikken van iets dat hope lijk op een kampioenschap uit draait", vertelde de 23-jarige Van Ommen. Bij de bezoekers uit Seroosker ke wordt ook van een niet onbe langrijke schakel afscheid geno men. Trainer Leendert Geel hoed kreeg van het bestuur te horen dat het aan het einde van dit seizoen welletjes is geweest. „Er zit nog groei in deze groep en eerlijk gezegd had ik wel ver der gewild. Dat een trainer na drie of vier jaar het veld moet ruimen, vind ik een iets te mak kelijk excuus. Dat is nu typisch zo'n cliché waarmee ik weinig kan. Hopelijk is iedereen in staat om met dezelfde ambitie als mij verder te gaan. Ik zou zelf heel graag volgend seizoen een leuke tweedeklasser onder mijn hoede willen hebben", al dus Geelhoed. Aan de instelling van zijn spe lers was in het treffen tegen GPC niets aan te merken. Beide ploegen hadden de intentie om er een leuke wedstrijd van te ma ken. Scheidsrechter Berendsen uit Werkendam wilde echter de show stelen. Enkele stevige over tredingen werden al vroeg in de wedstrijd met een gele kaart be straft, waarna hij nog binnen het kwartier een ingx-eep van Frank Rooze op Regilio Pinas met rood 'beloonde'. GPC nam het heft in handen en kwam enkele minuten na het wegsturen van Rooze al op voor sprong. Laatste man Marco Schroevers kreeg de bal uit een coxmer plotseling voor zijn Regilio Pinas, topscorer van GPC, is een tegenstander te snel af. voeten en wist van dichtbij te scoren: 1-0. GPC bleef ge doseerd de aanval zoeken om kort voor rust opnieuw toe te slaan. Afzwaaier Een afzwaaier van Maarten Peene belandde boven Seroos- kerke-keeper Jex~ry Holmes op de lat. De attente Leo de Groot haalde vervolgens van dichtbij koppend de trekker over: 2-0. Ondanks de numerieke minder heid was Serooskerke ook na de hervatting niet van plan zich in te graven, Nadat keeper Guingo moeite had om de bal onder con trole te krijgen kon Maarten Peene de aansluitingstreffer maar net vooxkomen. In de daar opvolgende aanval werd het 3-0, toen een vrije trap van Leo de Groot de volledig vrijstaande Marco Schroevers bereikte. Op de afgemeten kopbal in de verre hoek had de sterk keepende Hol mes geen verweer: 3-0. Toch kreeg Sei'ooskerke nog een uitgelezen kans om iets terug te doen toen Marco Schroevers een handsbal bestraft zag met een strafschop. Iienry Guingo toon de echter zich een betx-ouwbare sluitpost door de inzet van Wil- co de Keuning te stoppen. Carlos de Jonge kon na afloop te vreden terugkijken op de eerste seizoenshelft. „Ik denk dat wij door het uitspreken van onze ambities twintig procent beter zijn gaan presteren. Mijn enig ste angst was vandaag dat we de nedexiaag uit de eerste wed strijd tegen Serooskerke iets te gretig uit wilden wissen. Regio Walcheren. Eerste klasse: Toma-Alfonds/zuidwest negen 7-11, Murre/de Visser-Oostkapelle 7-9, Arne- muiden-Tympaan 2-3, VZV/Hydrofa-vv Hebusport 1-4, Domburg-Taxicentrale 3-6, Oostkapelle 2-Westkapelle 6-4. Stand: Taxicentrale 11-33, Domburg 11-27, Tympaan 11-27, vv Hebusport 11-24, Alfonds/zuidwest negen 11-24, Oostkapelle 11-16, Torna 11-15, Arne muiden 11-9, Murre/de Visser 10-7, Oostkapelle 2 11-7, VZV/Hydrofa 11-4, Westkapelle 10-_1. Tweede klasse: Alfonds/zuidwest negen 2-de Weerlt 19-4, VZV/Hydrofa 2-Domburg 2 2-8, Onderandere-PSVW 2-2, ABC decor-W- ZP 6-9, Garderen/Dekker-Toffeeclub LFA 2-8. Stand: Meiveld 11-27, WZP 11-26, Alfonds/zuidwest negen 2 11-22, Domburg 2 11-21, Toffeeclub LFA 11-17, ABC decor 11-15, VZV/Hydrofa 2 11-14, Ontop 11-11, Garderen/Dekker 11-10, Onderandere 11-10, de Weerlt 11-10, PSVW 11-4. Derde klasse: Ak kerdaas kado-VAW 2-3, Schinkel assu rantie-de Dwaes/Couburg 17-5, Uiter- ton-SSVW 7-10, Partner advies-Woont- rend Zeeland 6-7, VPV-fc Laurens 6-12, Dekker/Tramper-de Baderie 8-7. Stand: VAW 11-33, Akkerdaas kado 11-30, Baderie 11-22, Uiterton 11-21, SS- VW 11-19, Woontrend Zeeland 11-16, fc Laurens 11-14, Dekker/Tramper 11-11, VPV 11-10, de Dwaes/Couburg 11-8, Schinkel assurantie 11 -7, Partner advies 11-1. Vierde klasse: VZV/Hydrofa 3-Thermo products 11-2, EPZ-de Stoof 5-7, Atofina-Jong Arnemuiden 2-3, NDW advocaten-vv Hebusport 2 2-4. Stand: Bieneveldeboys 9-25, VZV/ Hy- drofa 3 10.25, Garderen/Dekker 2 10-20, NDW advocaten 10-19, vv Hebusport 2 10-19, Jong Arnemuiden 9-15, Atofina 10-14, Uiterton 2 10-12, de Stoof 10-6, EPZ 10-3, Thermo products 10-_4. Vijf de klasse: Gouwe gheyt-fc Zeeland 3-5, Dekker/Tramper 2-Varian 4-3, fc Laurens 2-Torentijd 6-4, Jobse timmerwerken-VZV/Hydrofa 4 1-4, Westkapelle 2-MO de Schuur 6-20, VAW 2-TSA brandpreventie 2-9. Stand: MO de Schuur 10-30, TSA brandpreventie 10-24, fc Zeeland 10-18, Westkapelle 2 10-18, fc Laurens 2 10-15, Dekker/Tramper 2 10-15, Gouwe gheyt 9-13, Varian 9-13, Jobse timmerwerken 10-12, VAW 2 10-8, VZV/Hydrofa 4 10-6, Torentijd 10-3. Zesde klasse: Jan- se-vv de Inloop 7-4. Stand: Torna 2 10-25, Domburg 3 10-22, vv de Inloop 11-22, Janse 11-21, Westkapelle 3 10-16, SVR 10-16, fc Laurens 3 10-13, Piet Voskamp 10-12, Draadkrabbers 10-12, Uiterton 3 10-9, Provincie Zee land 10-7, v.d. Sluis grondwerken 10-3. foto Ruben Oreel Halsteren. Kersttoernooi. Resulta ten Capital Sports. Eerste plaatsen: geboortejaren 1998-97: jongens: Jeffrey Toorenaar in de klasse tot 24 kilogram. Bent Speksnijder in de klasse tot 27 kilo gram, Melle Maas in de klasse tot 30 ki logram Daan Louwman in de klasse tot 34 kilogram. Meisjes: Celeste Vink in de klasse tot 22 kilogram Amber Rijn in de klasse tot 28 kilogram. Geboorteja ren 1996-95: jongens: Sven Vuijk in de klasse tot 34 kilogram. Geboortejaren 1994-93: Meisjes: Samantha Lamper in de klasse tot 36 kilogram. Tweede plaatsen: geboortejaren 1998-97: jongens: Arie Storm in de klas se tot 21 kilogram, Evan de Schrijver in de klasse tot 27 kilogram Mauk Moer man in de klasse tot 34 kilogram. Ge boortejaren 1996-95: jongens: Marijn Kramer in de klasse tot 34 kilogram Meisjes: Carlijn van Ingen in de klasse tot 36 kilogram Geboortejaren 1994-93: Meisjes: Iris van der Peijl in de klasse +48 kilogram. GPC Vlissingen-Serooskerke 3-0 (2-0). 22. Marco Schroevers 1-0, 43. Leo de Groot 2-0, 61. Marco Schroevers 3-0. Scheidsrechter: A. Berendsen (Werkendam). Rode kaart: 20. Frank Rooze (Seroosker ke). Gele kaart: Riaan Peene, Jeroen van Ommen (GPC Vlissin- gen), Rudi Geerse en Renco Fran cke (beiden Serooskerke). Aantal toeschouwers: 125. GPC Vlissingen: Iienry Guingo; Martin Wilken, Marco Schroevers, Jeroen van Ommen (80. Stefan Meerm.an), Maarten Peene (73. Ro nald Kloppenburg); Riaan Peene, Leo de Groot (65. Erik de Ruijter), Sven Ronde, Ralph Wiessner; Björn Ronde en Regilio Pinas. Serooskerke: Jerry Holmes; Hui- bert Deurloo (58. Anthony Poppe), Frank Rooze, Bernado Wattel, Nic ky Holmes; Patrick van de Putte, Rudi Geerse, Renco Francke, Alex Dekker (73. Kyrian Guepin); Wilco de Keuning (73. Aijnsley Jansen) en Bas Rooze. ter 8-4, Riche Anbeek-Yorickfe* 5-4, Floris Vos-Bas Felius I Anbeek/Vos-Maenhout/Felius 8-2,11 mas Ie Clercq-Pieter Kijzer 6-5, Ft Boot-Jelle Kies 7-3, Le Gt Boot-Kijzer/ Kies 9-3, Simon Zwaan-Jasper Kramer 6-1, Weilsi Marco-Koen van de Buuse ?J. Zwaan/De Marco-Kramer/Vandefti 8-1. Meisjes A-poule: Esmee ïi ven-Esmee van der Heiden 9-2,f. Impens-Marloes van Trigt Walraven/lmpens-Van der Heiite Trigt 8-3, Eva le Clercq-MichelkL nee de Betrancourt 9-3, Nataal; Strien-Eva Gerritse 4-4, Le Clad Strien-L'Annee de Betrancourtfe 6-4, Stephanie van Sabben-tëi van'Strïen 8-4, Marlies Veerh«ü hanie van Balen 5-6, I Sabben/Veerhoek-Van Strien/Vanft 9-2. Jongens B-poule: Erik Vin Hof-Paul van Hoeve 9-2, Tffl ser-Lars van Hoeve 5-5, Van: Hof/Visser-Van Hoeve/Van Hbs Alexander van de Vrie-DevonHojjl Hans van Putte-Dylan van deHoil! Van de Vrie/Van Putte-HougYfl Hout 8-3, Wouter van de Berg-Djos tena 8-3, Mark van Putte-Tom 1$ 7-3, Van de Berg/Van Altena/Lagedijk 10-3. Goes. Wintercircuit De BlauwH kei. Allstars-MLTC 37-23. Mït enkel: B. de Hoog-M. v3n kuit (2-2), Y. Hilkhuijzen-D. van Hei (4-0), B. de Nijs-O. Molopodis2X R. Olijdam-T. van Uden 7-4(4-01,1 de Schoot-R. de Jong 3-10 (0-4),E5 onse-R. van Gilst 6-5 (3-1). Vrouw kei: M. de Bakker-S. Oranje 63fe Roks-K. Dijkstra 5-3 (3-1), F.CW Weegels 5-4 (3-1), S. Hunter-L R 5-4 (3-1). Mannendubbel: Hoog/B. de Nijs-M. van Kup Hoof 4-4 (2-2), R. Olijdam/Y. H« zen-O. Molopodis/T. van Uden75tr L. van de Schoot/E. Gideons» Jong/R. van Gilst 4-7 (0-4). Vrouw kei: M. de Bakker/S. Hi® Oranje/K. Dijkstra 4-6 (1-3). I.® Claessen-I. Weegels/L. Oranje?-^ 't Halve Maantje-LTC de 34-26. Mannenenkel: V Gr» van Loon 7-3 (4-0), D. van 'W de-R. Lindenbergh 4-7 (0-4), SB mans-G. Soldaat 4-7 (0-4), P-^ Klein 6-4 (3-1), R. van der Wel-W 5-5 (2-2), I. Walraven-M. Va* (2-2). Vrouwenenkel: B. gen-M. Jansen 9-2 (4-0), gen-M. de Klerk 5-4 (3-1), H.JS tingsveldt-M B. Aalbers 3-7IM Westerweel-K. de Klerk 4-6 (MM nendubbel: D. van 't WesWJ Greeve-R. Lindenbergh/J. van 10-3 (4-0), S. Huismans/P. Soldaat/M. Klein 8-7 j« Walraven/R. van der Wel-C. Verwei 5-6 (1-3). VrouwenduU» Verhaegen/J. Verhaegen-M. J«rs' de Klerk 5-3 (3-1). maandag 1 Biljarten stitie dd^, ie, poule4 a <;tpne Bru? 4 Goes. Janvier jeugdcircuit. Jon gens A-poule: Diederik de Rave-Theo van Hoeve 5-5, Mathias Quayhae- gens-Jens de Koster 6-3, De Rave/Quayhaegens-Van Hoeve/De Kos- Landelijke competitie o groot. Derde divisie, poul lerie De Brouwer-De Stene Bru?-' tie: Hostellerie de Brouwer, BrK-i vang: 19.30 uur. J Vierde divisie, poule 4: Ko'p Kaaitje-Welkom Sijmens. Loom jartpaleis Jacobs, Rilland, 19.30 uur. J Dammen PZDB-clubcompetitie. Hoof^ Middelburg-Souburg. Aanvangh *-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 24