>d en de Langeviele: hg van bijzondere zaken Ifef d M pzc Scandinavische ïnesse in Het inse Winkeltje itralen in eestmode van adylike )e stijl en eigenzinnigheid an Ippy Peter Christ Mode voor Meiden Sporthuis Jongepier: de top in sportartikelen Outfit He Sher voor The Image You Like De Leeuw Schoenmodes blijft verrassen Univé: dé verzekeraar zonder winstoogmerk Lichtland: uw ideale partner in verlichting Het is tijd voor de Rabobank Op en top gekleed met Shop 6 7 JL l 1 1 JT Oil Vinegar, voor een smaak vol (kerst)cadeau Lekker eten en dansen? Eetcafé De Geere natuurlijk! De tijdloze mode van Saluti Swiss Figure, voor een slank 2005 m donderdag 9 december 2004 jenis van het Geeregebied kent echter een paar donkere bladzijden. In tijden van voorspoed werd op iet van oorsprong spits toelopende - oftewel geren- jebied ondermeer een aantal uit historisch oog- iunt kostbare panden neergezet. Maar na verloop enkele eeuwen ging het bergafwaarts met de Ik, tot zelfs het punt werd bereikt waarop de iloophamer dreigde. Een aantal bevlogen Middelburgers wist eind 20ste eeuw het tij te keren een ingrijpende hersteloperatie gaf de Geere zijn dorieuze aanzien terug. Sfeer en variatie Verschillende ondernemers onderkenden de waar de van dit uitgesproken sfeervolle stadsdeel en ves tigden zich in de smalle straatjes. Gestaag ontwikkelde het Geeregebied zich tot een bij consumenten uit de wijde omtrek geliefd koop centrum. De Langeviele en de Geere beïnvloedden elkaar positief en groeiden gezamenlijk uit tot een belang rijk onderdeel van Middelburgs bruisende kernwin kelgebied. wordt gewerkt met producten van Fuente en Wella. de maand december krijgt u bij aankoop van een •rzorgende shampoo een masker of crèmespoeling lor de halve prijs, EN...U krijgt 2 flesjes haarlak van 60mi er gratis bijl! Iedere klant krijgt in de maand lecember bij een besteding van 15,00 een bon ter- laarde van €2,00 te besteden in de maand januari en jbruari. )penmgstijden: ma 13-17.30u., di-wo-vr 8.30- 7.30u., do 8.30-21.00u en za 8.30-13.30u. De Kapper, Korte Ceere 10, Middelburg Tel,: 0118 633488 Het Finse Winkeltje verrast met haar kleurrijke en araktervolle assortiment dameskleding van candinavische ontwerpers. Klanten uit heel Nederland weten de knusse winkel van Inge Beekman vinden. Wij verkopen comfortabele, functionele kleding meteen geheel eigen uitstraling", zegt Inge eekman "De kleding is gemaakt van natuurlijke materialen en verkrijgbaar in de maten XS t/m XXL. [Metbehulp van kleurkaarten komen wij tot een goed,eerlijk kleuradvies." ';Het Finse Winkeltje heeft tevens aparte modellen jioenen van o.a. Loint's en schitterende sieraden in ons, tin, alpaca, rubber en keramiekf - et Finse Winkeltje, Langeviele 69, iddelburgTel.: 0118 629523 emodevan Ladylike straalt. Letterlijk! folop rouches, kraaltjes, kant en glitters: Ladylike eedt vrouwen verfijnd en modieus, in kleding van liaanse en Franse topmerken waaronder Kookaï. arbij is er ook alle aandacht voor accessoires, Jioenen, sjaals, riemen en beeldschoon versierde mdtasjes. Iedere twee weken hangen er weer nieu- pareltjës bij Ladylike. eraard staat deze maand de feestkleding extra in spotlights. En tot 1 januari verloot Ladylike een ntal flessen champagne van Moët Ghandon nder haar klanten. Dat wordt een sprankelend oud nieuw! dylike, Langeviele 27, Middelburg 1:0118 623595 assortiment van Ippy Juwelier en leaccessoires straalt je letterlijk en figuurlijk imoet. Aparte sieraden en accessoires zijn er te pt en te keur, evenals een fantastische collectie is een verrukkelijke winkel, waar het tussen de jaaie vitrines goed toeven is. De collectie sieraden pin de oren en om de hals, taille en vingers is zeer sassend. Heel mooi zijn ook de handgemaakte kin- rsieraden. Nieuwe merken zijn Kum Kum en ■eenz. Het aanbod uurwerken is uitgebreid met een pvolle dames- en herenlijn van Boss, De kralencol- e van Ippy is eenvoudigweg een droom. PPï juwelier en Modeaccessoires, ongev/e/e 52/54, Middelburg 0118 674102 w! cl!rist Mode is een echte meidenwinkel, met ïendy denim t Wden van 1 en andere eigentijdse mode voor de vandaag. Peter Christ heeft een grote naam opgebouwd in de wereld van de jonge mode. De zaak staat bekend om zijn frisse, vernieuwende ideeën. Peter Christ houdt van verrassingen: per seizoen worden meerdere col lecties gepresenteerd. Jeans is de voornaamste productgroep van de Peter Christ Authentic Basic Stores. Keer op keer weet de zaak exact de juiste verhouding te vinden tussen prijs en kwaliteit. Peter Christ hecht veel belang aan het aanstellen van de juiste medewerkers op de juiste plaatsen. Zij hebben stuk voor stuk een grote pro ductkennis, beantwoorden met plezier al je vragen en geven adviezen waar je wat aan hebt. Dus, mei den: check it out! Peter Christ Mode, Langeviele 1 Middelburg, Tel.: 0118 642900 Functionele én trendy sportartikelen vind je bij Sporthuis Jongepier. De zaak richt zich tevens op een aantal specialismen. Sporthuis Jongepier heefi^fuDctionele sportartikelen voor een grote variatie "aan sporten. Diverse merken zijn in de zaak vertegenwoordigd. Ook de nieuwste trends krijgen er ruimschoots de aandacht, met arti kelen van o.a. Puma. Een aantaJ sporten staat bij Sporthuis Jongepier in het bijzoncter-ifo de spotlights? zoafstewemmen-, ten nis, voetbal, indoor- en wintersport. In eigen werkplaats verricht men vakkundig onder houd aan ski's, op professionele machines. De medewerkers voorzien u van deskundig advies. Sporthuis Jongepier, Langeviele 35, Middelburg Tel.: 0118 612514 De kledingcollectie van Outfit He She mag er zijn. Maar ook op accessoiregebied biedt de zaak inte ressante mogelijkheden voor het samenstellen van een fraaie outfit. Zowel voor dames als heren is Outfit een prima adres. Het assortiment omvat diverse kledingstijlen, van casual tot chique. Kortom: u slaagt bij Outfit He She voor een spijkerbroek van een uitstekend merk én prachtige kleding voor bijzondere gelegen heden. Outfit He She is en blijft vernieuwend en vooral sprankelend, met kleding en accessoires van topmer ken. Op zoek naar The Image You Like? U vindt het bij Outfit He She! Outfit He Sr She, Pottenmarkt 13, Middelburg Tel.: 0118 640773 Al een kwarteeuw loopt De Leeuw Schoenmodes op kop met trendy, comfortabele en kwalitatief uitste kende schoenmode. Wie gaat voor het betere 'voetenwerk' zit bij De Leeuw Schoenmodes op de eerste rang. Sinds de start van de zaak, in 1979, is De Leeuw Schoenmodes toonaangevend in schoenmode. De mooi verlichte winkel aan de Langeviele herbergt ook nu weer een topcollectie, voor volwassenen van o.a. Bronx, Diesel, Bikkembergs, Gola, Kowalski, Camper, Dr. Martens en voor kinderen van o.a. Bunnies, Hupsakee, Osimo, Mod8, Yellow Cab, Agata Ruiz de la Prada en Oilily. De Leeuw Schoenmodes, Langeviele 2, Middelburg; tel.: 0118 650249 In Goes; Lange Vorststraat 67, tel. 0113 232166 Was Univé in diverse andere delen van Nederland al een bekende naam, sinds 1898 is deze verzekeraar zonder winstoogmerk ook actief in het zuiden des lands. Vele cliënten vonden sindsdien al de weg naar de Univé-vestigingen in Wouw, Middelburg, Hellevoetsluis, Breda en Etten-Leur. De medewerkers van Univé adviseren u graag omtrent de financiering, verzekering of hypotheek die bij u past. Een heldere pensioenanalyse maakt eveneens deel uit van het dienstenpakket. Tijdens een vrijblijvend informatief gesprek, op het Univé-kantoor of bij u thuis, vertelt een van de medewerkers u daar graag meer over. Univé: daar plukt ook de vruchten van! Univé Het Zuiden' B.A., Langeviele 63, Middelburg, Tel.: 0118 434440; E-mail: ovmhetzuiden@home.nl U heeft uw woning sfeervol ingericht, met de fraaiste meubelen, vloerbedekking en raambekleding. Nu komt het aan op de juiste verlichting, die al dat moois perfect laat uitkomen. Lichtland Verlichting is daar voor uw ideale partner. Goede verlichting zet de kroon op uw inrichting: de sfeer in uw woning wordt optimaal uitgelicht, waar door u zich er helemaal op uw gemak voelt. De ver lichtingsexperts van Lichtland adviseren u graag omtrent de vele mogelijkheden. Specifieke omstandig heden vragen om specifieke verlichtingsplannen: een knusse zithoek vergt een ander soort verlichting dan een werkruimte. Lichtland weet raad met elke situatie en voorziet u van de beste en mooiste verlichting. Lichtland Verlichting, Ceerepassage 6-10, Middelburg, Tel.: 0118 623178; www.lichtland.nl Rabobank is een betrokken bank. Betrokken bij haar klanten en de maatschappiij. Rabobank is hierdoor een bank die dichtbij haar klanten staat. Door die betrok kenheid is de Rabobank toonaangevend op financieel terrein. Rabobank is een bank die haar klanten kent en nooit zal vergeten wiens het geld het is: dat van u. Kijk op www.rabobank.nl voor informatie over onze dienstverlening en producten of bel (0118) 68 68 00 voor het maken van een afspraak. Het is tijd voor een bank die het anders doet. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Middel burg-Veere, Lange Ceere 3, 4331 LX Middelburg Tel. (0118) 68 68 00 Shop 6 blinkt uit in vlotte, modieuze kleding met een uitstekende prijs/kwaliteitverhouding. Originele kleding, casual voor elke dag, gekleed voor op het werk en stijlvol voor bijzondere gelegenhe den: Shop 6 biedt u een brede waaier aan mogelijk heden. Uitstekende kwaliteit staat altijd voorop, gekoppeld aan een bijzonder prettig prijskaartje. Voor het maken van een keuze die perfect aansluit bij uw wensen en persoonlijkheid staan de mede werkers van Shop 6 u graag met raad en daad terzij de. Shop 6, Korte Ceere 6, Middelburg Tel.: 0118 615500 Aam. is ft. tourna II *- JMfe «El, Het is vooral de grote variatie in winkelaanbod die aantrekkingskracht uitoefent op het winkelend publiek. Zowel landelijke als regionale en lokale onderne mers hebben er hun draai gevonden, wat een mooie mix oplevert van de meest uiteenlopende producten. Daar komt bij dat vele panden in het gebied nog altijd worden bewoond: ook na winkel sluitingstijd is er leven in brouwerij. Kortom: de Langeviele en het Geeregebied ademen volop sfeer en variatie. Kan het beter? I Aiv,-.*,' HT Het lekkerste kerstpakket of -cadeau stel je samen bij Oil Vinegar! Oil Vinegar staat bol van de bijzondere culinaire producten en leuke accessoires, voor iedereen die verzot is op de mediterrane keuken. Ter plekke kunt u proeven van geurige lekkernijen en kiezen uit een tongstrelend aanbod van diverse soor ten olijfolie, azijn en kruiden. Zeer fraai is het assortiment keramiek uit o.a. Portugal en Italië. Kortom: alle ingrediënten voor een smaakvol kerstpakket of -cadeau zijn in ruime mate aanwezig. De najaarsfolder - ook verkrijgbaar in de winkel - brengt u alvast op de beste ideeën. Oil Sr Vinegar, Langeviele 25, Middelburg, Tel.: 0118 674077 Aanschuiven voor een smakelijke daghap, of eens lekker uit je bol gaan op de dansvloer. Eetcafé De Geere, gewoon proberen! Als je houdt van lekker eten en graag danst, dan is Eetcafé De Geere the place to be. Elke dag staat er een overheerlijke daghap op het menu voor de zeer vriendelijke prijs van 7,50. A la carte eten kan ook en Eetcafé De Geere staat bekend om zijn verrukke lijke huisgemaakte taarten. Zaterdagavond is dansavond bij De Geere: behalve het restaurant heeft de zaak een te gekke dansvloer. Regelmatig zijn er dansavonden, in diverse stijlen, zoals disco en salsa. Eetcafé De Ceere, Langeviele 51, Middelburg, Tel.: 0118 613083 Gedurende de 13 jaar van zijn bestaan heeft dames modezaak Saluti een trouwe kring vaste klanten rond zich verzameld. Saluti verkoopt uitsluitend mode van kwaliteitsmer ken als Cher, Dutch, Stroke, Badolera, Venducci, Sao Paulo, Falino, Tweans en La Strada. De klant zal bij Saluti niet snel trendgevoelige kleding ontdekken. Men vindt er tijdloze mode voor vrouwen van alle leeftijden. Dat houdt in dat bij Saluti aangeschafte kleding modisch gezien toch zeker meerdere seizoe nen meegaat. Saluti, Langeviele 24, Middelburg Tel.: 0118 638627 Ook Swiss Figure bevindt zich in het Langeviele/Geeregebied. Het is gelegen aan het idyllische pleintje bij de Lammerensteeg, met de ingang naast Restaurant 'Panneke'. Het in 1983 gevestigde Figuurcorrectie- en Afslankinstituut Swiss Figure biedt dames de helpen de hand bij het verlies van centimeters en kilo's. Swiss Figure gaat overgewicht te lijf volgens de Thermo Fysische Methode. De methode, ook wel TFM genoemd, werd 30 jaar geleden in Zwitserland ontwikkeld. Al 20 jaar wor den er ook in Middelburg zeer goede resultaten mee geboekt. U bent van harte welkom voor een gratis en geheel vrijblijvende figuuranalyse en aanvullende informa tie. Goede voornemens? Swiss Figure helpt u aan een slank figuur. In de periode van 24 december tot 3 januari is Swiss Figure gesloten. Swiss Figure, Lammerensteeg 9, Middelburg, Tel.: 0118 633601 11123] 7 .v.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 7