Het Geeregel een bonte mengt Floordesign Middelburg Van de Ree Brilmode: een heldere kijk op oogzorg Splendid Damesmode: voor dames met een maatje méér Zelf mode maken met naaimachines van Verschuren Dubbel spetteren met 2 x Zo Leuk Van den Dongen Parket: de top in houten vloeren Duifhuizen Lederwaren: van eersteklas reisbagage tot de laatste modetassen Mooi in mode van Lavooy Kerstsfeer met Citybloem bloemdecorateirs Maximale gastvrijheid en vakkennis bij Hairmaxx De Bruijn Meubelen: exclusief én betaalbaar Welkom bij "De Kapper"!! Jii donderdag 9 december 2004 Door Paula Koster Middelburg, met zijn oer-Hollandse karakter en fraaie stadsgezichten, is bijzonder geliefd als win kelstad. Geen wonder: het winkelaanbod is er uit gesproken divers, de sfeer is gemoedelijk en alle aantrekkelijke elementen van de historische bin nenstad bevinden zich op loopafstand van elkaar. In het levendige koopcentrum van hartje Middelburg nemen de Langeviele en de Ceere een prominente plaats in. De Langeviele en het Geeregebied ontwikkelden ichj afgelopen jaren meer en meer tot belangrijke pijiet oné de Middelburgse middenstand. Helemaal zondertlagJ stoot is dat niet gegaan. Beide stadsdelen hadden öor( eeuwen heen elk hun eigen functie: de Geere was doj melijk woongebied, terwijl de Langeviele altijd gekeimen is geweest door de aanwezigheid van vele uiteenlpej soorten winkels en ambachtslieden. Het was horierdt jaren lang een belangrijke doorgangsweg, waaroveko» waar naar de markt werd vervoerd. Tot op de dagvnvi daag is het er een komen en gaan van publiek. De gsckt Al 23 jaar gevestigd aan de Korte Geere 15 in Middelburg. Wij zijn gespecialiseerd in harde vloerbedekkingen, zoals kurkparket, [aminaatparket, woongrind en mas- sief-lamelparket. De afgelopen jaren zijn wij ons steeds meer gaan toeleggen op het massief parket. Deze is ook te verkrijgen in verouderde vloerdelen. Alle werkzaamheden die wij hier verrichten blijven binnen ons bedrijf. Zo hebben wij voor u ook een eigen legservice die u ten alle tijden van dienst kan zijn met het leggen van uw vloer. Bij inlevering van deze advertentie krijgt u van ons 5 korting bij aankoop of reservering. Deze actie is geldig t/m 24 december 2004. Komt u eens geheel vrijblijvend langs en vraag gratis documentatie of bezoek onze website www.floordesignmiddelburg.nl. Floordesign Middelburg, Korte Ceere 15, Middelburg Tel.: 0118 638363, www.floordesignmiddelburg.nl Al bijna drie decennia lang is de firma Van de Ree toonaangevend in brilmode, ook uw aangeweze adres voor alle typen contactlenzen. Van de Ree Brilmode biedt zijn klanten optimale oog- zorg, van een eerste oogmeting (ook zonder afspraak) tot het aanmeten van een bril of contactlen zen. Aan de basis staat vanzelfsprekend een gedegen, actuele vakkennis, verrijkt met bijna 30 jaar ervaring. De klant, van jong tot oud, heeft de keuze uit een ruim assortiment brilmonturen. Frank, Anneli en Arri van de Ree adviseren met ple zier bij het vinden van een montuur dat perfect bij zijn of haar persoonlijkheid past. Uniek voor Walcheren is de Smart Mirror die Van de Ree Brilmode met groot succes toepast: de klant wordt met het montuur van zijn keuze op de foto gezet, om deze vervolgens met zijn 'oude' bril op een beeldscherm te bekijken en te beoordelen. Van de Ree Brilmode, Korte Ceere 11, Middelburg Tel.: 0118 615860 Dames met een grotere maat en een aparte stijl kie zen voor mode van Splendid. De kledingrekken van Splendid zijn weer goed gevuld met bijzondere modellen - waaronder zeer feestelijke - in veelal grotere maten. Van elk model is er één exemplaar. Dus: op op, bij Splendid. En dat geeft modebewuste dames met een maatje méér de garan tie dat zij gekleed gaan in een unieke outfit. Splendid heeft met name kleding in huis die is vervaardigd van natuurlijke materialen zoals linnen, viscose, katoen, wol en mengvezels. De collectie wordt wekelijks aan gevuld met nieuwe modellen. Splendid, Langeviele 36 en Gravenstraat 7, Middelburg, Tel.: 0118 628596 Steeds meer mensen kruipen weer zelf achter de naaimachine, voor het maken van hun hoogstper soonlijke mode en (woon)accessoires. Verschuren Naaimachines voorziet het groeiende leger van Zeeuwse zelfmodemakers van topnaaimachines en geeft daarbij gratis instructielessen. Twee zaken telt Verschuren Naaimachines nu, een in Middelburg en een in Terneuzen. U kunt er terecht voor de verkoop en reparatie van naai-, borduur- en lockmachines van o.a. Husqvarna, Pfaff, Brother en Janome. Borduurmachines zijn ideaal bij het vervaar digen van unieke, originele creaties, lockmachines onmisbaar bij het verwerken van tricotstoffen. Verschuren Naaimachines heeft tevens speciale aan biedingen met leuke inruilacties. Nu bijvoorbeeld Pfaff Select 1546 met 100,- inruil/korting en gratis "spa- kit" met douchegel en peeling. Dus pure verwennerij. Verschuren Naaimachines, Korte Ceere 9, Middelburg, Tel.: 0118 635110 Nét even anders en lekker trendy: dat is de dames- en kinderkleding van 2 x Zo Leuk. Vrolijke kleding en te gekke schoenen, volgens de nieuwste trends, voor dames en kinderen vind je bij 2 x Zo Leuk. De dameskledinglijnen van merken als Just B, Vanilia, Vero Moda, Dept en Noa Noa zijn bijzonder veelzijdig en bieden alle mogelijkheid tot speels com bineren. Modieuze schoenen van Fred de la Bretonnière en aparte accessoires maken het helemaal af. Voor de kids zijn er de mooie collecties van NoNo, Salty Dog, Bird Dog, Eager Beaver en Rags for Boys Girls. 2 x Zo Leuk, Ceerepassage 12, Middelburg, Tel.: 0118 635002 Van den Dongen Parket legt al meer dan 17 jaar onbetwist de mooiste vloeren van Zeeland. Van den Dongen Parket -lid van de Vereniging van Parketvloerleveranciers- legt fraaie vloeren in talloze houtsoorten, van plankenvloeren tot ingenieuze sier- patronen. Aan de basis van deze hoogstandjes-in- hout liggen het beste hout en gro.ot vakmanschap. De meeste vloeren van Van den Dongen worden verlijmd. Daardoor 'werken' de vloeren niet, ze veroorzaken minder loopgeluid en men kan beter 'pas-leggen'. Vloeren van Van den Dongen zijn ook geschikt voor op vloerverwarming en in appartementen. Van den Dongen Parket, Langeviele 75, Middelburg Tel.: 0118 637136; I: www.vandendongenparket.nl Tassen, koffers, trolleys, kleinlederwaren: Duifhuizen heeft ze, in alle soorten en maten. Duifhuizen heeft een eindeloos assortiment reisartike len en lederwaren. Hand-, schouder-, en rugtassen, stevige schooltassen, tassen voor professionals: je vindt ze bij Duifhuizen. Voor op reis heeft u er een ruime keuze uit de betere reisbagage van o.a. Samsonite. Ook de collectie kleinlederwaren is top. Duifhuizen volgt de mode in lederwaren op de voet en staat garant voor een uitstekende prijs-kwaliteit- verhouding. En: elke week is er een bijzondere aan bieding. Duifhuizen Lederwaren, Ceerepassage 7, Middelburg, Tel.: 0118 633903 Al sinds 1900 behoort Lavooy Mode tot de absolute topzaken in herenmode. Lavooy Mode is in Zeeland, maar ook ver daarbuiten een begrip onder liefhebbers van de betere herenmo de. Voor een perfect gesneden kostuum, een mooie combinatie of casual kleding weten zij Lavooy haarfijn te vinden. Lavooy gaat uitsluitend voor merken van naam als Atelier Torino, Bugatti, Roberto Sarto, Ledüb, Olymp en for Fellows. Veel mode vi Law is ook in grotere maten verkrijgbaar. Geeu omstandigheden de voorkeur aan thuispsen.i kan dat op afspraak. Kleding wordt altijd atis maakt en indien gewenst thuisbezorgd. Lavooy Mode, Plein 1940 nr. 20, Middelburg, Tel.: 0118 612508 Citybloem Bloemdecorateurs staat ook ditaar« bol van de kerstideeën. U tovert er uw huimea: tot een stijlvol, feestelijk thuis. Het team van Citybloem heeft een neus vocfraak feestelijke decoraties. De winkel op de ho.vas Lange Geere en de Passage is er, net als in we de jaren, weer rijkelijk mee gevuld. Wie czcé naar eigentijdse wintersfeerideeën, ambachljh vaardigd met natuurlijke producten, not Citybloem ongetwijfeld iets van zijn of haa# Citybloem Bloemdecorateurs, Ceerepassage 14, Middelburg Tel.: 0118 612323 De klant moet zich prettig voelen en met a pst verzorgd kapsel de zaak weer verlaten: at ii bedrijfsfilosofie van Hairmaxx. De warme ambiance van Hairmaxx is herea' van een zeer fraaie interieurvormgeving, tme; soonlijke aandacht voor de klant, een gd liis rend oor voor diens wensen, prettige ac| muziek en natuurlijk een uitstekend kopje y te koffie of thee. De teamleden van Hairmaxx verstaan huiyah voor stuk tot in de (haar)puntjes, zijn aid op hoogte van de nieuwste trends en geven géi reerd de juiste persoonlijke adviezen. Hairaxxt welkomt u met of zonder afspraak. Hairmaxx, Langeviele 67, Middehiri Tel.: 0118 618130www.hairmaxnl Het assortiment van De Bruijn Meubelen g# een verrassende visie op wonen. Stap eens# gaat een wereld aan wonen voor u open! Het enthousiaste team van De Bruijn Meuten' een bijzondere smaak en een goed gevoel vu-; sief meubilair en opvallende woonaccesses fraai zijn de onbewerkte teakhouten mejete Indonesië. Maar ook het Europese grenenns meubilair mag er zijn. Dit is in zowel oud sfi hout leverbaar en wordt op ambachtelijke ijs vaardigd, eventueel naar eigen ontwerp. .0^ zen van De Bruijn Meubelen zijn zeer verras# extra genieten dus! De Bruijn Meubelen, Langeviele 3-3' Middelburg, Tel: 0118 613654; www.debruijnmeubelen.nl Het betrokken en enthousiaste team Kapper" staat ook deze decembermaand vtf startblokken, om u te voorzien van een kerstkapsel. Klantvriendelijkheid, hoge kwaliteit, ui$ service en vérgaande vakkennis typeren van "De Kapper". ypRriaid

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 6