Waarom is Kevin vaak verdrietig? PZC Kerstbomen GRATIS Oudejaarsloten? Surf naar www.TankVoordelig.nl LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! I „L PZC Alle soorten uit binnen- en buitenland Gratis thuisbezorgd ARITIMA Collectanten gevraagd 10-DEUGE BADSET in vrolijke frisse kleuren van 49,95 voor 39,95 Bekendmaking woensdag 8 december 2004 AMREF FLYING DOCTORS Selfsupporting Africa Nobilis Normander, Servische spar etc. Gratis Pokon kerstboomvoeding M tuincentrum SÉ 1 $88 Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de schei ding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spe len is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de ver drukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven hel pen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Handtekening: Rekeningnummer-. A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489, 3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! voor de collecte van 20 t/m 26 februari 2005 kijk op www.amnesty.nl of bel 020 626 44 36 Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl Badpret! In bad is altijd één groot feest. Natuurlijk lachen we als wij elkaar nat spetteren, maar het is vooral tijd om heerlijk te relaxen. Na het badderen kamt mama'fijn mijn haartjes. Badset bestaat uit: bad, waskussen, waskom, luieremmer, badthermometer, kapsetje, plaspot, zeepdoos, watten- pot en badafvoerslang. Verkrijgbaar bij: feoby s President Pooseveltisan 772 Viissmgen 1» 0118-449098 Directie Ruimte, Milieu en Water Provincie Zeelani Kennisgeving ontwerp-streekplanherziening Woonvisie Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend dat zij op 30 november 2004 de ontwerp-streekplanherziening Woonvisie hebben vastgesteld. De ontwerp streekplanherziening heeft ten doel om het streekplan op onderdelen aante passen aan nieuwe beleidsinzichten op het gebied van woningbouw. Centraal staat de doelstelling zoveel mogelijk tege moet te komen aan de wensen, van de woonconsument. De in het huidige Streekplan Zeeland 1997 gehanteerde benadering richt zich op het sturen van de woningbouw door mi del van het vaststellen van woningbouwcontingenten. Per gemeente en per kern wordt aangegeven hoeveel woningen® bouwd mogen worden. De provincie heeft geconstateerd dat het huidige systeem van contingentering onvoldoende aait sluit bij: - de doelstelling om tegemoet te komen aan de wensen van de woonconsument; - de huidige maatschappelijke en demografische ontwikkelingen; en - de rolverdeling tussen provincie en gemeenten; de provincie als regionale regisseur, gemeenten verantwoordelijk voor het locale schaalniveau. Om deze reden wordt in de ontwerp streekplanherziening Woonvisie een nieuwe werkwijze geïntroduceerd, waarbij gemeenten meer vrijheid en verantwoordelijkheid krijgen ten aanzien van de omvang, samenstelling en spreiding van hsr woningbouwprogramma. Om het nieuwe woningbouwbeleid te implementeren is het nodig een aantal uitgangspunten uit het vigerende Streekplan! herzien, waaronder: 1. de provinciale woningbouwprogrammering wordt niet langer gebaseerd op prognoses, maar op wat gemeenten zei, bottom-up, aangeven; 2. het uitgangspunt dat natuurlijke groei in alle kernen mag worden opgevangen en het migratieoverschot uitsluitendii dragende kernen en stedelijke ontwikkelmgszones mag worden opgevangen wordt vervangen door een vaste vete ding tussen steden, dragende kernen en overige kernen. De streekplanherziening volgt de procedure zoals vastgelegd in de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Dit houdt onder andere in dat het ontwerp gedurende vier weken ter visie ligt. Tijdens deze periode kan een ieder schriftelijk bedenking indienen bij Provinciale Staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. Op 18 januari 2005 bieden Provinciale Staten de gelegenheid om de bedenkingen tijdens een openbare gedachtev/iss ling nader toe te lichten. Deze gedachtenwisseling met de commissie Ruimte zal starten om 19.30u in de Statenzaal, Abdij 6 te Middelburg. De streekplanherziening ligt ter visie van 13 december 2004 tot 17 januari 2005 op de volgende plaatsen: De provincie Zeeland, directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groenewoud 1 te Middelburg; de gemeentehuizen van alle Zeeuwse gemeenten; het Zeeuws Documentatiecentrum in de Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7 te Middelburg. Voor het inzien buiten kantooruren en het opvragen van de ontwerp-herziening kunt u contact opnemen met het informs centrum van de provincie Zeeland (telefoon 0118-631400) of met de directie Ruimte, Milieu en Water (telefoon 0118- 631165/0118-631718). Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen. Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800-023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland new Moofld do&M voor? izdV kfiAAdl bont||| www.bontvoordieren.nl Vraag een gratis actiepakket aan tegen bont. Mail naar info@bontvoordicren,nl of bel (020) 676 66 00.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 12