HDRV Help jij mee Bij ons sta je niet stil Ga spierziekte Ate lijf. Giro 100 000 Grote verhui zing? Ervaren assistent-accountant m/v Medewerker salarisadministratie en personeelszaken m/v Werken bij Emergis! Groepsleiders/verpleegkundigen m/v Emergis het beeld van de bouw te veranderen? Kanters 2e Monteur Nettendienst E/C jgfj HEFTRUCKCHAUFFEURS DRV Accountants en Belastingadviseurs is een succesvolle maatschap met ongeveer 275 mede werkers, werkzaam in acht vestigingen in Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland. De disciplines van onze specialisten zijn verschillend, maar één eigenschap hebben ze gemeen: veel aandacht en service voor de cliënt én zijn zaak. Voor onze vestiging Goes zoeken wij twee nieuwe collega's: Voor deze functie zijn we op zoek naar een kandidaat met een afgeronde opleiding HEAO AC/AA of SPD. Je begeleidt gevorderde en beginnende assistenten, daarom is het belangrijk dat je zelf standig én in teamverband kunt werken. Je hebt enige jaren ervaring in het verzorgen van ad ministraties en het zelfstandig opstellen van jaarrekeningen en belastingaangiften. Je onderhoudt contact met je eigen cliënten en behartigt hun belangen. Goede communicatieve vaardigheden combineer je met leidinggevende kwaliteiten en vakkennis. Deze interne functie is onderdeel van de stafafdeling die vanuit Goes werkt voor alle vestigingen. Een belangrijk deel van je tijd besteed je aan de interne salarisadministratie. Op de tweede plaats heb je allerlei voorkomende taken op het gebied van personeelszaken. Graag komen we in contact met een kandidaat die HAVO of MBO-administratie heeft behaald, aangevuld met bijvoorbeeld het Praktijkdiploma Loonadministratie én enige jaren ervaring. Wat betreft persoonlijke kenmerken is het vanzelfsprekend dat je accuraat bent en zelfstandig kunt werken. Goede communicatieve vaardigheden zijn in deze functie erg belangrijk. Beide functies zijn in principe full-time (40 uur). Bij DRV heb je een afwisselende, perspectiefrijke baan in een prettige sfeer en een zeer professionele werkomgeving. DRV biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je vragen, dan kun je telefonisch contact op nemen met de heer D. Weststrate AA (voor de functie van gevorderd assistent-accountant) of de heer F. Overbeeke (voor de functie van medewerker salarisadministratie en personeelszaken), telefoon 0113-213120. Ben je geïnteresseerd? Schrijf een gemotiveerde brief met CV naar: DRV Accountants en Belastingadviseurs, afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer F. Overbeeke, Postbus 117, 4460 AC Goes. Solliciteren kan ook via het on-line formulier op www.drv.nl. DRV heeft vestigingen in: Rotterdam, Goes, Etten-Leur, Middelburg, Oud-Beijerland, Roosendaal, Sliedrecht en Zierikzee. ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Stationspark 51 4462 DZ Goes Tel. 0113-213120 Fax 0113-221941 info@drv.nl www.drv.nl t.n.v, A.I.S. centrum-Amsterdam voor min. 28 uur en voor 32 uur p.w. Ithaka, Kinder- en Jeugdpsychiatrie Deze sector richt zich op de behan deling en begeleiding van kinderen en jeugdigen met (sociaal) psychia trische problematiek en bestaat uit drie ambulante basisteams en een kliniek. De kliniek kent twee afdelingen: een kinderafdeling (6-12 jaar) en een jeugdafdeling (12-18 jaar). Uitgangspunt in de behandeling zijn de competenties van de jongere en het systeem, waarbij de duur kan var iëren, afhankelijk van de vraag. Zowel binnen de kinderafdeling (min. 28 uur) als binnen de jeugdafdeling (32 uur) is er een vacature ontstaan. De uitdaging Als groepsleider bent u belast met de dagelijkse verzor ging, begeleiding en behandeling van kinderen/jongeren met een com plexe psychiatrische zorgvraag. U stelt verpleegplannen op, op de jeugdafdeling indien mogelijk met de jongeren, als onderdeel van het behandelplan en coördineert de zorg rondom een aantal kinderen/jon geren. Interveniëren in crisissituaties en het uitvoeren van individuele en groepsgerichte activiteiten en trainingen behoren tot uw dagelijkse taken. U levert vanuit uw eigen deskundigheid een bijdrage aan het mul tidisciplinaire team waar u deel van uit maakt en aan de ontwikkeling van de afdeling. De inbreng Een diploma B-verpleegkundige, HBO-V (met registratie in het BIG-register) en ervaring in de omgang met de doelgroep. U beschikt over inzicht in eigen handelen, kunt hierop reflecteren en u kunt onder turbulente omstandigheden en in situaties waarvoor geen standaardprocedures voorhanden zijn adequate beslissingen nemen. Kenmerken als tact, creativiteit, inlevingsvermogen, onderhandel- Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan 1.000 collega's de 6.000 cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheids zorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeids voorwaarden geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. ingsvaardigheden, het kunnen motiveren en stimuleren en het kunnen hanteren van conflicten zijn vereist in de omgang met de jongeren en hun ouders/verzorgers. Belangstelling voor vakinhoudelijke ontwikkelingen van het werk, het volgen van cursussen en flexibiliteit bij het oplossen van de problemen van een beginnend team spreken voor zich. Ons aanbod Salarisschaal 45 1.561 - 2.655) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO GGZ). Het betreft contracten voor onbepaalde tijd. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel mevrouw Saskia Brasz of mevrouw Marleen van de Ven, meewerkend teamleiders kinderafdeling (0113 267850) of mail: brasz@emergis.nl ofvandeven@emergis.nl voor meer informatie over de vacature binnen de kinderafdeling. Bel de heer Jan de Vlieger, meewerkend teamleider jeugdafdeling (0113 267855) of mail: devlieger@emergis.nl voor meer informatie over de vacature binnen de jeugdafdeling. Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van het juiste vacaturenummer (2004.118 voor de vacature binnen de kinder afdeling of 2004.115 voor de vacature binnen de jeugdafdeling) kunt u vóór 14 december richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Kijk ook eens op onze website: www.emergis.nl Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bij Kanters Bouwbedrijf willen we maar één ding: het beefd van de bouw veranderen. Met nieuwe ideeën en nieuwe oplossingen. Daar hebben we goede mensen bij nodig. Mensen met ideeën. Maar vooral ook mensen die van aanpakken weten. Kanters telt zo'n 250 medewerkers in vestigingen te Barendrecht, Middelburg, Bergen op Zoom en Puttershoek (materieeldienst). Ons bedrijf geniet een klinkende reputatie in heel Zuidwest-Nederland. Sémen met Kanters het beeld van de bouw veranderen, iets voor jou? Voor Kanters Bouwbedrijf Zuid B.V., met vestigingen in Bergen op Zoom en Middelburg, zoeken wij kandidaten in de regio West-Brabant en Zeeland, voor de functie van: Het beeld van jouw functie. Als projectleider draag jë zórg voor het tijdig, efficiënt en optimaal realiseren van één grootschalig en/of meerdere kleinere pröject(en). Je geeft leiding aan uitvoerders en werkvoorbereiders en legt zelf verant woording af aan een bedrijfsleider, je hebt contact met onderaannemers en leveran ciers in verband met het uitbesteden van werken en leveranties van materiaal en materieel en voert, in nauw overleg met onze inkoper, onderhandelingen over prijzen, levertijden, bouwmethoden en V kwaliteit. Daarnaast bewaak je de werk- begrotingen en de meer- en minderwerken, ben je verantwoordelijk voor veiligheids-, gezondheids- en milieuaspecten en het onderhouden van goede betrekkingen met bouwdirectïe, opdrachtgever, architect, constructeur en overige betrokkenen. Ons beeld van jou. Voor deze functie denken wij aan kandidaten met een opleiding HTS bouwkunde of gelijkwaardig en enkele jaren aantoonbare, relevante werkervaring. Je beschikt over goede contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden én je houdt van een gestructureerde werkaanpak. Bovendien heb je ervaring en affiniteit met in de bouwbranche gangbare computer- software. Van Kanters Bouwbedrijf mag je veel ruimte verwachten voor je enthousiasme en creativiteit. Help jij mee het beeld van de bouw te veranderen? Stuur je sollicitatiebrief en c.v. naar: Kanters Bouwbedrijf Zuid B.V. t a.v. de heer R.C. Verhoeven Postbus 425, 2990 AK Barendrecht Wil je eerst meer informatie? Neem dan contact op met René Verhoeven, telefoon 0180-645 000. Kijk ook op www.kantersbouw.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Activiteiten: projectontwikkeling - woningbouw - utiliteitsbouw - verbouw en renovatie Kopenhagen 5 2993 LL Barendrecht Postbus 425 2990 AK Barendrecht Telefoon 0180-645 000 info@kantersbouw.nl www.kantersbouw.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding deze advertentie wordt nie prljsgestel De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Voor de afdeling Nettendienst E/C, met voorzieningsgebied Schouwen-Duiveland en Tholen, zoeken wij een fulltime 2e Monteur Nettendienst E/C. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: -■ Verrichten van graafwerkzaamheden. - Assisteren bij het maken van moffen, verdeelkasten, transformatorkasten en schakelstations. - Oplossen van storingen en uitvoeren van onderhoud aan CAI-en IS-netten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een LTS-E diploma, het VEV-diploma Monteur Laagspanningsnetten, een CAI-opleiding aansluitingen (bijvoorbeeld MHA-module CAI) of de bereidheid deze studie te volgen. - Rijbewijs B(E). - De bereidheid om wacht- en storingsdienst te lopen. In verband met wacht- en storingsdienst moet men (gaan) wonen in Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernems en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar mei een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid woi-i gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 2.092,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen nf. Arnold Schiettekatte, teamleider Uitvoering, telefoon (0111) 88 wi Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitafe voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie vanh Backoffice HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Maak er een Kleintje var». Uw spuSïaijss op internet én in de krant j Kleintjes arto. Zcujy ZQJM MOOfid diOQJJ VOOR -zdV BON >0RV www.bontvoordieren.nl 0 Vraag een gratis actiepakket aan tegen bont. Mail naar info@bontvoordior of bel (020) 676 66 00. Wij zijn op zoek naar fulltime: De functie: Na een gedegen interne opleiding, afhankelijk van uw ervaring, wordt u ingezet op de afdeling Goederenontvangst of Magazijn. Op de afdeling Goederenontvangst worden de grond-, hulpstoffen en verpakkingen ontvangen en klaargezet voor productie. In het Magazijn wordt het gereed product opgeslagen. Het werk omvat onder meer het transporteren van conserven naar verschillende magazijnen en het vervoeren naar de expeditie. Er wordt gereden met lepeltrucks en heftrucks voorzien van een kantelaar. Het werk is zowel binnen als buiten Uw profiel: U dient te beschikken over ruime aantoonbare ervaring, u bezit een gezonde werk- mentaliteit en u kunt flexibel en zelfstandig werken. Gedegen kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift is vereist, tevens bent u bereid om gedurende het seizoen te werken in een wekelijks wisselende ploegendienst. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met CV. kunt u binnen 2 weken sturen aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. C. Oostrom's Conserven fabrieken B. V. is een organ gericht op het produceren ontwikkelen van groenten fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coron of als private label leveren onze producten aan een J' aantal Europese grootwd bedrijven. De kwaliteitseiit worden geborgd via de gecertificeerde HACCP-, en IFS-systemen. Het bedn behoort tot de belangrijk producenten van Europe. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt WÜ namelijk geïnvesteerd inht waardige moderne bedrijf apparatuur. De structuurv het bedrijf kenmerkt zich'- korte lijnen en openheid Momenteel zijn circa 160 mensen bij de ondernemit dienst. Tijdens een gedee! het jaar wordt er gewerku ploegendienst. In deze wordt het personeelsbes uitgebreid tot meer dantf medewerkers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 6