O J de Visser KINT B. V. <4 Walcherse Bouw Unie Start et>ed rijf W7 Liliane ponds geef om dit kind 'orsele administratief/juridisch medewerker <m/v> Directeur (m/v) ©oWo CONTROLLER ALGEMEEN BEDRIJFSLEIDER BELEIDSMEDEWERKER VEILIGHEID m/v <36uur) zaterdag 4 december 2004 CALCULATOR en/of WERKVOORBEREIDER (m/v) De Walcherse Bouw Unie, gevestigd in Grijpskerke, is onderdeel van Heijmans N.V. De Walcherse Bouw Unie heeft als werkgebied de provincie Zeeland. In de woningbouw en in de utiliteitsbouw worden aansprekende projecten ontwikkeld en gebouwd. Met een personeelsbestand van 150 medewerkers wordt een jaaromzet van circa 40 miljoen euro gerealiseerd. DE FUNCTIE Als calculator bij de Walcherse Bouw Unie bepaal je voor het project waar je aan werkt de kostprijs. Als werkvoorbereider ben je verantwoordelijk voor alle voorbereidende werkzaamheden op bouwtechnisch gebied. De Walcherse Bouw Unie streeft ernaar deze functies naadloos op elkaar aan te laten sluiten. WE ZOEKEN Voor deze functie zoeken wij iemand met een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur bouwkunde, aangevuld met ruime ervaring in het opstellen van begrotingen en in de werkvoorbereiding van projecten. Je hebt een innovatieve en enthousiaste instelling. Ben je verder ook nog een creatieve vakman of -vrouw die klantgericht is, dan komen we graag met je in contact. WE BIEDEN Voor deze functie bieden we je een diversiteit aan projecten in de woning- en utiliteitsbouw en een zelfstandige positie in een collegiaal team. Bij deze functie horen uiteraard goede arbeidsvoorwaarden. MEER INFORMATIE Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer Bert te Winkel, directeur van de Walcherse Bouw Unie, telefoon 0118-595900. SOLLICITEREN Ben je geïnteresseerd in deze functie stuur dan je sollicitatiebrief naar de Walcherse Bouw Unie ter attentie van de heer A. B. te Winkel, Postbus 8088, 4330 EB MIDDELBURG. TCR is een taxicentrale die onder andere werkzaam is in de omgeving Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland. TAXICHAUFFEUR.. ...voor een parttime baan. Je functie bestaat uit het verzorgen van groeps- en gehandicaptenvervoer. De werkzaamheden zijn parttime, 's ochtends van 8.30 -10.00 uur en 's middags van 15.30 -17.00 uur. Gemiddeld werkje 12 tot 15 uur per week. Leuke baan voor een kandidaat met een rijbewijs B en voldoende rijervaring. Je beschikt over goede contactuele eigenschappen en bent afkomstig uit de omgeving Walcheren, NöorcF öf Zuid-Beveland. Affiniteit met de doelgroep is een pre. Het gaat om een baan voor een langere periode. Info: Davida van Dijke, tel. (0111) 41 57 33, Nieuwe Haven 147, Zierikzee. Kijk voor meer vacatures op www.start.nl MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. Member of United Services Group N.V. giro 7 800 800 Nationaal Epilepsie. Fonds Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsielijn! 0900-8212411 (30«Rtminuut) advies en voorlichting een informatief gesprek brochures en boekjes Borsele zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 180 medewerkers samen aan een goed product In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatgerichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Borsele vraagt een: voor 36 uur per week voor de afdeling Bouwen en Wonen. Functie-informatie: het voeren van administratief/juridische procedures op het gebied van handhaving van de Woningwet/bouwverordening en van de Wet op de ruimtelijke ordening; het behandelen van bezwaar- en beroepsprocedures en vertegenwoordiging van de gemeente in gerechtelijke procedures; het vertalen van abstract rijks- en provinciaal beleid op het vakgebied bouwen en wonen naar de lokale situatie; het voorbereiden van de planologische beslissingen en het voeren van planologi sche procedures; andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: een juridisch gerichte opleiding op minimaal HBO-niveau; werkervaring op de genoemde terreinen; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; flexibele en klantgerichte instelling; in het bezit van een rijbewijs en de beschikking hebben over een auto. Pas afgestudeerden worden ook uitgenodigd om te solliciteren. Afhankelijk van leeftijd en ervaring is maximaal functieschaal 9 3164,00) bereikbaar. Om je werk te kunnen doen heb je een rijbewijs én een auto nodig. De gemaakte kilometers voor het werk worden vergoed. Voor meer informatie over deze functie kan contact worden opgenomen met Hans Palte, hoofd van de afdeling Bouwen en Wonen, telefoon: (0113) 238462. Sollicitatie: Je kunt je sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop 'P&O'.Je kunt ook e-mai!en naar p&o@borsele.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TRANSFERGROEP IT0R BV Organisatieontwikkeling, Select en Interim zoekt in opdracht van het bestuur een voor de nieuwe organisatie Stichting Welzijn Middelburg In januari 2005 zullen de Stichting Sociaal Kultureel Werk Middelburg (SKWM) en de Stichting Welzijn Ouderen Middelburg (SWOM) fuseren en onder een nieuwe naam verder gaan: Stichting Welzijn Middelburg. De gefuseerde stichting organiseert op vele locaties in Middelburg en omgeving activiteiten en diensten voor kinderen, jongeren, volwassenen en ouderen. Veel van het uitvoerend werk wordt door de circa 450 vrijwilligers gedaan. Het aantal betaalde krachten bestaat uit zo'n 35 medewerkers. Wij zoeken een stevige man of vrouw die; een visie heeft op de dynamische ontwikkelingen binnen het brede terrein van welzijn en lokaal sociaal beleid van aanpakken weet een relatiemanager is, die ervaring heeft in het begeleiden van verandering post-HBO of academisch werk- en denkniveau heeft. Geboden wordt een tijdelijk dienstverband voor een jaar, met uitzicht op een vaste aanstelling. Salaris; maximaal 4328,- bruto per maand bij een voltijddienstverband. Reageren kan tot 18 december 2004. Een informatiepakket aanvragen en/of online solliciteren? Kijk op www.transfergroep.nl/vacatures.html Standard Glas B. V. is een internationaal opererende handelsonderneming in vlakglasproducten. Dit familiebedrijf met 11 medewerkers realiseert een jaarlijks groeiende omzet in Latijns Amerika, Europa en Azië. Wij zijn op zoek naar een fulltime; Functie-inhoud: De controller is verantwoordelijk voor het voeren van de volledige financiële administratie. De controller geeft gevraagd en ongevraagd advies over financiële aangelegenheden. Verder zorgt hij/zij voor een analyse van de financiële stand van zaken zowel d.m.v. maandelijkse als ad-hoc rapportages. De controller geeft vanuit financieel/administratief perspectief sturing aan de organisatie. Tevens is de controller verantwoordelijk voor bewaking en verbetering van de efficiency binnen de organisatie. Wat vragen wij? - HBO werk- en denkniveau. - Minimaal 5 jaar relevante ervaring. - Organisatie- en improvisatietalent. - Resultaatgerichte werkhouding. Wat bieden wij: - Een afwisselende en uitdagende functie in een jong, enthousiast internationaal opererend team. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Standard Glas B.V., Postbus 12, 4484 ZG KORTGENE E-mail adres: public@standardglas.com Contactpersoon: dhr. H. Huibregtse, tel.: 0113-302055 water sanitair zink/dakwerk airconditioning centrale verwarming lllllll Installatiebedrijf J. de Visser is een solide bedrijf dat zich bezig houdt met monteren en onderhouden van installaties en loodgieterswerken in woningen en in kleine utiliteitsbouw. Door toenemende opdrachten zijn wij ter versterking van ons team van 7 medewerkers op zoek naar een: LOODGIETER INSTALLATIEMONTEUR en /of een INSTALLATIEMONTEUR Wij bieden een prettige werkomgeving in een collegiale sfeer en een goede beloning aan mensen die het belang van kwaliteit inzien en daar zorg voor kunnen dragen. Wij denken aan personen met een leeftijd tussen 25 en 35 jaar, respresentatief en beschikkend over goede socia le en communicatieve vaardigheden. De werkzaamheden omvatten de diverse disciplines binnen het vakge bied en worden zowel zelfstandig als in teamverband uitgevoerd. Bezit van rijbewijs B is hierbij een vereiste. Wanneer u interesse heeft en beschikt over een relevante opleiding, technische vaardigheid en een aantal jaren ervaring in een soortege- lijke functie, stuur dan uw sollicitatie met cv naar: Installatiebedrijf J. de Visser t.a.v. Jan de Visser Koudekerkseweg 163 4335 SN Middelburg Tel. 0118 636340 Kint b.v. gevestigd in Halsteren, is actief op het gebied van constructie, revisie en machine bouw in staal, RVS en aluminium. De werkzaamheden vinden plaats in de eigen vestiging of op locatie bij de klant Het bedrijf is VCA gecertificeerd. In verband met een wijziging in de organisatie zijn wij op zoek naar een (M/V) De Algemeen Bedrijfsleider is het aanspreekpunt voor klanten en leveranciers ten aanzien van levertijden, technische zaken, enz. Daarnaast ondersteunt hij Verkoop op technisch gebied. Hij heeft de dagelijkse leiding over de werkvoorbereiding en productie en is verantwoordelijk voor de productie- en personeelsplanning en kwaliteitVerder verzorgt hij de inkoop van materialen en grond-/hulpstoffen. Er wordt verwacht dat hij een bijdrage levert bij het ont werpen van nieuwe producten, alsmede bij de calculatie voor offertes. Hij stelt voor de onder zijn verantwoording vallende afdelingen de budgetten op. Hij vervangt de directeur bij diens afwezigheid. Functie-eisen: - een technische opleiding op HBO-niveau of gelijkwaardig: - een gedegen kennis van productietechnieken voor het bewerken van metaal; - een ruime leidinggevende ervaring in een modern metaalbedrijf; - commercieel gevoel; - een enthousiaste, actieve team-player met daadkracht en flexibiliteit; - bereid tot verhuizen naar Halsteren/Bergen op Zoom of directe omgeving. Aanbod: - een afwisselende, uitdagende baan in een dynamische organisatie: - een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie; - prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie, dan kunt u uw sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae, uiterlijk tot 14 dagen na verschijnen van deze adverten tie zenden aan: Adviesbureau Aanwas, Aanwas 34A, 464 i JJ Ossendrecht, t.a.v. de heer F. van der Linden.Tel: 0164-672790. Fax: 0164-672582. E-mail: aanwas@hetnet.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE In verband met het vertrek van de huidige medewerker zijn we, voor de afdeling Veiligheidszorg op zoek naar een Functie-inhoud: Je bent de spil van het integraal veiligheidsbeleid in de gemeente Veere. Je wordt belast met een breed pakket van taken op het gebied van openbare orde, externe en integrale veiligheid, crisisbeheersing en rampenbestrijding. Je adviseert zowel intern als extern over veiligheids- en openbare orde vraagstukken. Je hebt hiertoe intensief contact met de burgemeester, politie, justitie en brandweer. Het profiel: Voor deze functie moet je beschikken over ten minste een opleiding op hbo-niveau, bijvoorbeeld integrale veiligheidskunde/zorg of een vergelijkbare opleiding. Je bent resultaatgericht en stressbestendig. Je bent gewend verantwoordelijkheden en initiatieven te nemen en zelfstandig te werken. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk. Daarnaast beschik je over tact en heb je een natuurlijke overtuigingskracht Je woont op maximaal 30 minuten reisafstand van het gemeentehuis in Domburg. Je bent bereid om buiten de reguliere werktijden beschikbaar te zijn. Daarnaast ben je in bezit van rijbewijs B en eigen vervoer. Arbeidsvoorwaarden: Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 3.164,- (salarisschaal 9). De gemeente kent een systeem van uitloopschalen, Voor deze functie betekent dit dat op termijn uitloop naar schaal 10 tot de mogelijkheden kan behoren, Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn o.a. variabele werktijden, (ver)koop vakantie-uren, opbouw compensatieverlof, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof en fietsplan. Overige informatie: Meer informatie nodig? Bel met André Willemstein, hoofd afdeling Veiligheidszorg, doorkiesnr. (0118) 55 54 20 of Anneke van Hootegem, personeelsadviseur, doorkiesnr. (0118) 55 53 90, Voor verdere informatie over de organisatie en/of de functie kun je kijken op de website: www.Veere.nl. Sollicitaties: Je sollicitatiebrief moet op 15 december 2004 binnen zijn. De sollicitatiegesprekken staan gt op 21 en 23 december 2004. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GOES - MIDDELBURG - TERNEUZEN - ZIERIKZEE Bliek Mode is een toonaangevend modebedrijf in Zeeland met vestigingen in Goes, Middelburg, Terneuzen en Zierikzee. Bij ons bedrijf is een vacature ontstaan voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MA/ Het betreft een parttime functie voor 30 uur in de week. U werkt vanuit onze vestiging in Goes. Functie-omschrijving - Het voeren van de dagelijkse financiële administratie - Het beheren van de debiteuren- en crediteurenadministratie - Het voorbereiden en mede verzorgen van externe berichtgeving en management rapportages - Bijhouden van het klantenbestand - Orderadministratie Functie-eisen - Een afgeronde MBO-opleiding in administratieve richting - Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie - Kennis van Word, Excel en ervaring met geautomatiseerde systemen - Flexibel, accuraat en klantgericht Aanbod - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring - Prettige werksfeer binnen een dynamisch bedrijf Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. van Gremberghe. Tel. 0115-648091www.bliekmode.nl Een schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen richten aan: Bliek Mode, t.a.v. de heer M.B. van Battum, Noordstraat 23, 4531 GB Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 37