HERlÖGHS I Leidinggeven bij C1000? /carrosserieën «r» Medewerker technische dienst Borsele Chef Slager m/v medewerker groenvoorziening (m/v) 4 Hoofdwerktuigkundigen M/V NIJKAMP aanneming www.hofdomburg.nl a a a a ROOMPOT VAKANTIES Wegener Suurland AXEL CHRISTIERNSSON Axel is een van de Europese toonaangevende producenten van smeervet. Axel is een Zweedse onderneming die opereert vanuit Nol nabij Gothenburg, waar het hoofdkan toor en een productielocatie is gevestigd, en vanuit de vestiging in Heijningen waar 50 medewerkers een hecht team vormen bij de ontwikkeling, productie en verkoop van smeervet. De producten worden in veel toepassingen aangewend zoals in de automotive sector, industrie, transport, landbouw en scheepvaart. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Taken en verantwoordelijkheden: Het verhelpen van storingen aan machines en apparatuur. Uitvoeren van preventief onderhoud aan machines en apparatuur. Uitvoeren van modificaties en kleine nieuwbouw activiteiten, Begeleiden van nieuwbouw activiteiten door derden. Actueel houden van documentatie en tekeningen pakket. Bijhouden van storingsoverzichten en registraties. Functieprofiel LTS/MTS niveau of gelijkwaardig, opgedaan door werkervaring en/of cursussen. Kennis van onderhoudsproblematiek t.a.v. Elektra, Instrumentatie en Werktuigbouw. Kennis van proces automatisering (PLC onderhoud en configuratie). Kennis van productie- en afvulapparatuur. 0 Bereidheid tot consignatiediensten. Sociaal en communicatief vaardig. Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Duits is een pré. Het betreft hier een afwisselende functie met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Axel Christiernsson is een gezond, internationaal opererend, bedrijf met een uniek product en een organisatie met korte communicatielijnen. Indien u geïnteresseerd bent stuur dan binnen 14 dagen uw onderbouwde reactie met C.V. naar: Axel Christiernsson BV 1 Februariweg 13, Industrieterrein Dintelmond 4794 SM Heijningen E-mail: personeelszaken@axelch.com www.axelch.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie'wordt niet op prijs gesteld. Borsele zien? Bezoek onze website www.borsel Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, de omzet en de winstbijdrage van de afdeling. Daarbij draait het vooral om kwaliteit, hygiëne en presentatie. Daarnaast bepaal je, samen met de bedrijfsleiding en je collega-afdelingsmanagers de koers van je afdeling en de hele winkel. Voor deze baan heb je naast commerciële werkervaring, goede sociale vaardig heden en vakdiploma's van het SVO nodig. We bieden je een goed salaris en ruime opleidingsmogelijkheden. Je werktijden worden in overleg vastgesteld. Daarnaast kun je rekenen op een plezierige werksfeer en leuke collega's. Geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatiebrief naar Cl000 de Kok, t.a.v. Gertjan de Kok, Singel 6, 4357 BW, Domburg. Meer informatie? Bel (0118)-58 72 30 en vraag naar Gertjan de Kok. Kijk ook op: www.C1000.nl Geen fratsen. Lekker werken. De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 180 medewerkers samen aan een goed product In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatgerichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Borsele vraagt een: voor de ploeg's-Gravenpolder, 36 uur per week. Functie-informatie: aanleg en onderhoud van plantsoenen; onderhoud van begraafplaatsen, het delven van graven en het begeleiden van begrafenissen; onderhoud van sport- en speelvoorzieningen; gladheidsbestrijding en onkruidbestrijding; invallen voor diverse chauffeurs en de reinigingsdienst binnen de eigen organisatie. Functie-eisen: het diploma Groenverzorger B en de bereidheid de cursus Groenvoorziener te volgen; spuitlicentie; ervaring in genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling; het rijbewijs BE C (chauffeursdiploma); een positieve en collegiale werkhouding. Salaris: Goede arbeidsvoorwaarden en een salaris van maximaal 2.038,00 bruto per maand (schaal 4, salaristabel april 2003). Voor meer informatie over deze functie kan contact opgenomen worden met Leon Elenbaas, voorman ploeg's-Gravenpolder, tel. (01 13) 31 23 70 Sollicitatie: Je kunt je sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 1,4450 AA Heinkenszand. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop'P&O'. je kunt ook e-mailen naar p&o@borsele.nl. EPZ produceert elektriciteit. Dat doen wij met een kernenergiecentrale, een kolencentrale waarin ook biomassa wordt bijgestookt en een windturbinepark. EPZ en haar medewerkers staan voor veiligheid en continuïteit in de energievoorziening. Met kennis van zaken en betrokkenheid zorgen wij ervoor - dag in, dag uit - dat onze samenleving kan rekenen op onze stroom. EPZ is verantwoordelijk voor de productie van 7% van alle elektriciteit die in Nederland per jaar wordt verbruikt. Wij werken veilig en kostenbewust aan een gezond bedrijf én een gezond milieu. Het 'verduurzamen' van ons product is een speerpunt van ons beleid. Daarnaast streeft EPZ ernaar om door een dialoog met de maatschappij te werken aan een zekere en betaalbare energievoorziening in de toekomst. EPZ, bron van energie. Wij streven naar een maatschappelijk verantwoorde productie tegen zo laag mogelijke kosten. Veiligheid en zorg voor het milieu staan daarbij op één lijn met efficiency en continuïteit in de stroomvoorziening. Om onze kwaliteit te kunnen waarborgen en succesvol te kunnen blijven, is een grote mate van vakmanschap onontbeerlijk, nu en in de toekomst. Daarom zijn wij voor de afdeling Bedrijfsvoering op zoek naar een aantal collega 's die hierin hun aandeel kunnen leveren. Voor de afdeling Bedrijfsvoering van de hoofdafdeling Productie zoeken wij: (vacturenummer 04-KPB-01) Hoofdtaken Handhaven van de nucleaire veiligheid van productieproces. Vanuit de regelzaal op de meest veilige en efficiënte wijze bedienen van de kernenergiecentrale. Bewaken en controleren van technische systemen. Verrichten van beproevingen van de installaties. Opstellen van voorschriften en bedrijfsinstructies met betrekking tot de bedrijfsvoering. Samen met collega hoofdwerktuigkundige leidinggeven aan werktuigkundigen en storingstechnicus van de wachtploeg. Uw profiel HBO-energietechniek, HBO-AOT, REWIC C, Scheepswerktuigkundige C of gelijkwaardig. Relevante ervaring in het bedienen van conventionele en/of nucleaire systemen van het elektriciteitsopwekkingproces is een pré. Bereidheid tot het volgen van een intern opleidingsprogramma. Analytisch denkvermogen en teamspeler. Uitstekende prestatiemotivatie, besluitvaardigheid en stressbestendigheid. Ons aanbod Voor de functie geldt een dienstverband van twee jaar. Bij goed functioneren wordt dit omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd. EPZ hecht veel waarde aan de ontwikkeling van haar medewerkers en biedt daarom uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een continudienst toeslag van 23,8%. Moet u verhuizen, dan hebben wij een prima verhuiskostenregeling- De functie biedt u een grote mate van zelfstandigheid, afwisseling en ontplooiingskansen. Voor deze functie geldt dat een psychologisch onderzoek deel uit kan maken van de procedure. Uw sollicitatie Is uw belangstelling gewekt? Stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van het vacaturenummei en curriculum vitae, vóór 18 december 2004 aan: N.V. EPZ, t.a.v. mevrouw M.A. de Zwart, personeelsfunctionaris, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen of mail naar m.de.zwart@epz,n! Voor inhoudelijke informatie over deze functie kun! u contact opnemen met de heer B. Dijkstra, chef Bedrijfsvoering, telefoonnummer (0113) 3568c; of mail naar b.dijkstra@epz.nl. Bezoekadres: N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ, Zeedijk 32,4454 PM Borssele. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Maakt kwaliteit zeifs in de grond zichtbaar Nijkamp aanneming is een dynamisch aannemingsbedrijf, gespecialiseerd in de aanleg van ondergrondse infrastructurele werken. Sinds de oprichting in 1962 is ruime ervaring opgedaan in de aanleg van gas- en waterleidingen, riolering, kabelnetten voor midden- en laagspanning, telecommunicatie, cen trale antenne inrichtingen, openbare verlichting en verkeersregelinstallaties. Tevens is Nijkamp aanneming zeer actief in de aanleg van warmte- en koude techniek. Nijkamp aanneming maakt veel specialistisch werk waarbij het leveren van kwaliteit voorop staat. Voor uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: Uitvoerder infra Monteur Openbare Verlichting/Laagspanning Monteurs Stadsverwarming Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. graag binnen 14 dagen te richten aan onderstaand adres ter attentie van dhr. B.A.K. Kastelijns NIJKAMP AANNEMING Postbus 2000, 4800 CA Breda http://www.nijkamp.net e-mail: nijkamp@nijkamp.net kiwa kiwa is een zelfstandige onderneming welke is gespecialiseerd in het bouwen en leveren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, opleggers en aanhangwagens. Wegens toenemende werkzaamheden zijn wij op korte termijn op zoek naar een Technisch medewerker bedrijfsbureau Functieomschrijving: - opstellen van offertes - maken van offerte-tekeningen - uitwerken van opdrachten - project dossiers completeren - ondersteunende werkzaamheden van de afdeling Functie-eisen: - afgeronde MTS opleiding Wtb - technisch inzicht - ervaring met Office - ervaring met AutoCad - interesse voor het autovak Voor bovenstaande vacature bieden wij u een afwisselende baan met goede salariëring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hertoghs Carrosserieën B.V. T.a.v. personeelszaken Gewenten 49 4704 RE Roosendaal Tel. 0165 - 551440 Fax 0165 - 554487 www.hertoahs.nl telefonische acquisitie wordt niet op prijs gesteld VAKANTIEPARK HOF DOMBURG onderdeel van Roompot Vakanties, zoekt ter versterking van het instructieteam per direct een: FITNESSINSTRUCTEUR M/V Deze functie is in principe voor ongeveer 10 uur per week maar kan eventueel gecombineerd worden met de functie "toezichthouden" in het zwemparadijs of met horecawerkzaamheden om tot een 38-urige werkweek te komen. Wat vragen wij? enthousiasme, flexibiliteit, zelfstandigheid relevante werkervaring in het bezit van een geldig EHBO diploma bij voorkeur een CIOS- of ALO diploma met aantekening fitnessinstructeur Interesse? Stuur je brief met C.V. en voorzien van recente pasfoto naar: Vakantiepark Hof Domburg t.a.v. Dhr. R.J. Provoost Schelpweg 7, 4357 RD Domburg Meer info? Bel 0118-588211 of 06-51394811 Of mail naar: provoost.r-j@hofdomburg.nl ,H0F, DOMBURG, Acquisitie n.a.vdeze advertentie wordt niet op prijs gesteld. is op zoek naar de volgende medewerkers: MEDEWERKER DIRECTIESECRETARIAAT m/V Locatie: hoofdkantoor Kamperland MEDEWERKER HORECA RETAIL m/v Locatie: hoofdkantoor Kamperland VERANTWOORDELIJKE SUPERMARKT m/v Locatie: Roompot Beach Resort Kamperland Interesse in één van bovengenoemde functies? Kijk voor een uitgebreide beschrijving op onze site! JMl®. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www. room potn I /vacature Wegener Suurland BV ver zorgt reeds 39 jaar gemeen telijke informatievoorzienin gen zoals gemeentegidsen, plattegrondinformatiekasten en digitale data. Wegener Suurland is zeer innovatief in haar product ontwikkelingen, waaronder bijvoorbeeld de recente lancering van het product Lokaal Totaal. In het totaal werken bij onze onderneming 190 medewerkers waarvan 70 personen in de directe verkoop. Per 1 februari zijn wij op zoek naar: Meerdere topverkopers (m/v) 40 uur per week) (Voor de regio Rotterdam, Zeeland en Zuidwest-Brabant) Je zal de eerste periode een gedegen training bij Wegener Suurland BV krijgen waar alle benodigde informatie over de producten worden aangereikt. De maanden hierna zal je nog steeds door je manager intensief worden gecoached. In deze periode ga je ook al zelfstandig aan de slag om onze bestaande en nieuwe klanten te bezoeken om onze producten te verkopen. Je zult onze klanten adviseren met betrekking tot adver tentieprogramma's en het aan te leveren materiaal. Uiteraard zorg je voor het bijhou den van een correcte administratieve afhandeling. De kandidaten Beschikken over een uitstekend commercieel talent, een geldig rijbewijs, relevante verkoopervaring en hetë een MBO werk- en denkniveau.Eigenschappen als scoren en ondernemen typeren jou.Je bent in staat om zelfstandig en in teamverband te werken en je bezit de drive om ambitieus en succesvol te zijn.Je bent flexfe: initiatiefrijk en kan tegen een stootje als het even tegenzit.Je ziet zowel je relaties als je collega's als klant en kan hiernaar handelen. Je vindt het een uitdaging om op provisiebasis te werken. Wegener Suurland biedt: een topbaan bij een succesvolle organisatie zelf de mogelijkheid om carrière te maken binnen een zeer duidelijk en helder systeem prima arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid een goed salaris te genereren auto van de zaak Voor vragen omtrent deze functie: Voor meer informatie over deze functie kan je contact opnemen met Jeanneke de Rooij (Hoofd P&0) of Arthur van Horssen (Commercieel Directeur), tel. 040-2642111 Je reactie: Je schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kan je sturen, voor 14 december 2004 naar Wegert Suurland BV, t.a.v. mw.A.D.M. de Rooij, Hoofd Personeel Organisatie, postbus 9510, 5602 LM Eindhoven Email: j,drooij@suurland.nl weGeNeR Meer bereiken. Met Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 12