Kies de ideale supermarkt voor de decembermaand! -> 2 1 Start hier De test 3 01 4 Nieuwe voorwaarden en tarieven JJJjyJliL» Stuur uw test in via internet en win een gratis kerstpakket! Brood-Banket Geef lucht Geef leven Geef! Giro 55055 c -s Autisme ides 0 minder dan 3 x Ja tussen 3 en 7 x Ja 25 kerstpakketten t.w.v. 100,- in waardebonnen. 7 of meer x Ja supermarkten Collectanten gevraagd HELP HET GELUK'N HANI dzLndei-hud Cees Addy Smolheer Openingsaanbiedingen O) O) O 10 95 Li liane geef Stationsstraat 5 4571 LA Axel Tel 0115-561414 Fax: 0115-564491 info@notarishendrikse.nl EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek, juncto artikel 548 lid 4 Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering). Ten overstaan van mr. G.W.J.M. Hendrikse, notaris met plaats van vestiging de gemeente Terneuzen, dan wel zijn waarnemer zal, in samenwerking met CMS Derks Star Busmann notarissen te Utrecht, op vrijdag 17 december 2004 om 14.00 uur in Cultureel Centrum De Halle aan de Rooseveltlaan IA te Axel, in één zitting bij opbod en afslag in het openbaar worden verkocht: 1. een huis, schuur, tuin en erf, staande en gelegen te 4571 LA Axel, plaatse lijk bekend Lageweg 1, kadastraal be kend gemeente Axel, sectie R, nummer 263, groot één hectare; en 2. een perceel bouwland, gelegen aan de Tractaatweg te Axel, kadastraal bekend gemeente Axel, sectie R nummer 258, groot twee hectare achttien are en veertig centiare, daaronder begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Voor zover bekend zijn de registergoederen in gebruik bij de eigenaar. Bezichtigingen (indien mogelijk) in overleg met onder staand notariskantoor. De koper dient (zonodig) zelf, voor eigen rekening en risico, de ontruiming te bewerkstelligen. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AWE 1993), opgenomen in een akte voerleden voor mr. H.R. Okkens, notaris te Rotterdam op 3 decem ber 1992, en gedeponeerd bij de Rechtbank te 's- Gravenhage diezelfde dag onder nummer 238/1992, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veilingvoorwaarden. De Veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onder staand notariskantoor. Voor rekening van koper komen buitengerechtelijke incassokosten ad 1.000,00, de royements- en exe cutiekosten verschuldigd conform artikel 9 lid 1 van de AWE 1993, alsmede eventuele achterstallige lasten. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop desge vraagd te legitimeren en een verklaring van hun bank relatie over te leggen waaruit hun financiële gegoed heid blijkt. Alvorens tot gunning wordt overgegaan, dient de koper uiterlijk 20 december 2004 om 14.00 uur aan onderstaande notaris ter hand te stellen een bankga rantie c.q. bij onderstaande notaris te storten een bedrag voor de betaling van de kosten als bedoeld in art. 9 lid 1 van de van toepassing zijnde AWE 1993. Gegadigden kunnen tot en met 2 december 2004, 17.00 uur onderhands een schriftelijk onvoorwaarde lijk bod uitbrengen bij Notariskantoor Hendrikse, Stationsstraat 5, Postbus 50, 4570 AB Axel, t.a.v. de heer mr. G.W.J.M. Hendrikse. Nadere inlichtingen: de heer A.P.J. Goethals. Telefoon: 0115-567153 Fax: 0115-564491. (zie ook: www.notarishendrikse.nl en www.veilingnotaris.nl) 0 www.astmafonds.nl O -je li ra w CD leven in een wereld die je niet begrijpt Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthowen: giro 479 <g nBMM.asr- TEL OSOT-AUTISMS (OSOO..J8K *7 63) «0.25 p/ntlfl. WWw «trffame-nya.nl Evides N.V. is de leverancier van drink- en industriewater en andere waterproducten in de provincie Zeeland, het Zuidwestelijk deel van Zuid-Holland en op de Brabantsche Wal Evides is per 28 juni 2004 ontstaan uit de fusie van DELTA Water Bedrijf en Waterbedrijf Europoort. Het nieuwe bedrijf is eigendom van alle gemeenten en provincies in de regio. Vanaf 1 januari 2005 gelden de nieuwe leveringsvoorwaarden en tarieven van Evides. Een compleet overzicht hiervan ligt vanaf 1 januari 2005 ter inzage bij de Kamer van Koophandel te Rotterdam en Middelburg. Ook zijn de leveringsvoorwaarden en tarie ven vanaf die datum verkrijgbaar bij ons en bij uw energiebedrijf en zijn zij te down loaden vanaf onze internetsite: www.evides.nl. Evides gaat en staat voor een prima drink en industriewatervoorziening en voor heldere communicatie. Wij blijven investeren in duurzame relaties en de verdere verbetering van drinkwater. Dit alles voor vers water uit de kraan voor onze 2,5 miljoen drinkwater afnemers en voor uitstekend industriewater voor de zakelijke klanten. In de loop van 2005 ontvangt u een folder waarin u meer kunt lezen over ons bedrijf. Evides N.V. Postbus 59999 3008 RA Rotterdam www.evides.nl waterbedrijf De feestdagen staan weer voor de deur. En of u nu inkopen doet voor 't heerlijk avondje of alvast aan het nadenken bent voor de kerst, met de feestdagen wilt u iets speciaals. Maar hoe kiest u nu, na een roerig supermarktjaar, de ideale super markt voor uw inkopen? Welke supermarkt heeft nog wél alle feestelijke producten? Zonder dat u daarvoor opeens de hoofdprijs moet betalen? Doe de test en ontdek het zelf! O 'kw'' altijd de laagste prijs betalen. O 'k wi' het liefst in één winkel al mijn boodschappen doen, ook de bijzondere en verse Ja Nee producten. O Ik wil ondanks de feestdrukte vriendelijk en persoonlijk behandeld worden. O Ik zoek speciale ingrediënten voor mijn bijzondere recepten. O Ik wil dat alle verse producten tijdens de feestdagen ruimschoots houdbaar zijn. O Ik wil graag een gedegen advies bij de aankoop van speciale (verse) producten. O Ik wil ondanks de feestdrukte vlot kunnen winkelen en niet onnodig lang bij de kassa hoeven wachten. O O Ik wil een ruime keuze in bekende A-merken (ook een ruime keus in smaakvarianten). Ik vind dat ook luxe producten betaalbaar moeten zijn. Voor sommige producten koop ik altijd het A-merk. Voor andere producten kies ik het huismerk. Maar soms moet het gewoon goedkoop zijn en kies ik voor de producten van een discounter. Ik vind het prettig als ik dat allemaal in één winkel zou aantreffen. U stelt minder hoge eisen aan uw super markt. Waarschijnlijk bent u op dit moment zeertevreden. Toch kan een kennismakings bezoek aan de dichtstbijzijnde Jumbo super markt nooit kwaad. Want soms weetje pas watje mist, als je weet wat erte krijgen is. U zult in uw huidige supermarkt regelmatig tegen ergernissen aanlopen die eigenlijk niet nodig zijn. Vanwege de supermarktoorlog is in veel supermarkten veel minder keus of laat de service te wensen over. U moet zeker eens kennismaken met Jumbo. Want daar is het aanbod alleen maar gegroeid, en is niet be zuinigd op personeel. Jumbo is nieuwsgierig naar uw mening. Surfnaarwww.jumbosupermarkten.nl, vul detest in en geef aan welke supermarkt uw ideale supermarkt is en waarom. Onder de inzenders verloten we Uw inzending moet uiterlijk zondag 12 december 2004 bij ons binnen zijn. U vindt, net als wij, Jumbo de ideale supermarkt voor de feestdagen. Jumbo verenigt als enige het beste van alle Nederlandse supermarktformules. En dat waardeert u. Want bij Jumbo heeft u de meest uitgebreide keus uit alle bekende A- merken, een overdaad aan verse producten en het best gewaardeerde huismerk van Nederland. Daarnaast heeft Jumbo voor alle producten uit de discount supermarkten een even goedkoop alternatief. In totaal hebben we 29.000 ver schillende artikelen die nergens goedkoper zijn. www.jumbosupermarkten.nl voor de collecte van 20 t/m 26 februari 2005 kijk op www.amnesty.nl of bel 020 626 44 36 VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN OP ZOEK NAAR BOEIEND VRIJWILLIGERSWERK? Coördinatiepunt Vrijwillige Thuiszorg West-Zeeuws Vlaanderen zoekt enthousiaste vrijwilligers voor diverse vrijwilligersorganisaties in SLUIS. Wat kunt u doen voor anderen? - kleine klusjes (bv. de tuin) - wandelen - medicijn halen - bezoekwerk - bestuursfuncties - e.d. Iedereen is welkom, vooral jongeren, om de toekomst van het vrijwilligerswerk veilig te kunnen stellen. Dus...wilt u wat betekenen voor een ander en heeft u een uurtje tijd? Neemt u dan contact op met de coördinator Vrijwillige Thuiszorg in Oostburg. Tel: 0117-455349 j december Havenstraat 18, Terneuzen tel. 0115-649620 Hele week (wo t/m za) Belgische Puntjes 10 stuks 1 Ambachtelijk brood licht of donker 1 Banketstaaf per stuk Schuimpunten 5 halen 4 betalen Vrijdag zaterdag Pietenvlaai (6 personen) Grabbelton voor de kinderen! veel proeven!! safseeinoedS'Jieosiseeinoeds-iedde- in ontwikkelingslanden ft/YI Havensingel 26 VI ff 5211 TX's-Hertogenbosch T0800 7 800 800 (gratis) Cllt voorlichting@lilianefonds.nl giro 7 800 800

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 22