1 Wyatt moet laatste stap maken Winnen verveelt nooit bij Goedegebure PZC Strijd om erfeniJ van Vereeckenii nog volledig ope uitslagen Hoogerland rt Mallorca voor trainingskaitf agenda duiven Bondscoach en trainer hebben hoge verwachtingen van Goese jiu-jitsuka op WK donderdag 25 november 2004 door Wim de Vos WESTERSCHOUWEN - Na het uitstapje van vorige week naar Zeeuws-Vlaanderen krijgen de ATB'ers zaterdag startgelegen heid in de Boswachterij van Westerschouwen. De Zeeuwse mountainbikevereniging X-Tre- me houdt dan op haar clubpar koers de zesde wedstrijd in het kader van de strijd om de Zeeuwse ATB Cup. Vijf wedstrijden zijn er inmid dels achter de rug en de verschei denheid aan winnaars is groot. Immers, er waren tot nu toe vijf verschillende coureurs die een wedstrijd op hun naam schre ven. Ruud Rentmeester ('s-Heer Arendskerke), Dennis Raadtge- ver (Heinkenszand), Richard Slabbekoorn (Kortgene), Hans Becking (Yerseke) en Edzard van Ewijk (Westdorpe) zijn tot nu toe dit jaar gehuldigd. Kortom, het kan dit seizoen na het definitief stoppen van Eric Vereecken in feite alle kanten uit. De echte opvolger van Ver eecken heeft zich vooralsnog niet aangemeld, hoewel met na me de jonge Jaco Wagenaar (zes tien jaar pas) de verrassing van het seizoen genoemd mag wor den. Tot vorige week voerde de Yersekenaar samen met Richard Slabbekoorn het algemeen klas sement aan. Na de wedstrijd in Westdorpe kent Wagenaar ech ter een achterstand van drie punten op Slabbekoorn. Vorm Op het vooral technische par koers in de Boswachterij van Westerschouwen mag zaterdag dan ook een spannende strijd verwacht worden. Edzard van Ewijk lijkt wat dat betreft op het juiste moment de goede vorm gevonden te hebben, maar „een overwinning in Westdorpe is nog geen garantie voor de rest van het seizoen", zegt hij. Ook anderen wachten nog op een dagsucces. Eén van hen is Dick van den Berg, de gedood verfde opvolger van Vereecken. New York. NBA. Washington Wizards -Toronto Raptors 102-86, Charlotte Bob cats-Detroit Pistons 91-89, Indiana Pa cers-Boston Celtics 106-96, Miami Heat- Portland Trailblazers 87-99, New York Knicks-Atlanla Hawks 104-88, Minneso ta Timberwolves-Seattle Supersonics 92-103, Denver Nuggets-New Jersey Nets 90-88, Sacramento Kings-Houston Rockets 102-96, LA Lakers-Milwaukee Bucks 100-96, Golden State Warriors- New Orleans Hornets 115-109. Zeelandia Ovezande. Wip 1.1e Hoofd- vogel, H. Franse, Willem Tell. 2e Hoofd- vogel, H. Franse, Willem Tell, 1e Zijvo- gel, H. Franse, Willem Tell, 2e Zijvogel, H. Franse Willem Tell, 3e Zijvogel, J.Bongers, Zeelandia, 4e Zijvogel, B. de Jonge, Spes Nostra, 1e Kal, J. van Steenbergen, Willem Tell, 2e Kal, Wil. Feyaars, Spes Nostra, 3e Kal, H. Franse, Willem Teil, 4e Kal, B. de Jonge, Spes Nostra, Meeste kleine vogels: D. Boon man, Willem Teil, Vliegende vogel: A. Rentmeester, Willem Tell, J. Bongers, Zeelandia, Wip 2. 1e Hoofdvogel: B. de Jonge, Spes Nostra, 2e Hoofdvogel: J. van Steenbergen, Willem Teil, Ie Zijvo gel: A. Bongers, Willem Teil, 2e Zijvo gel: A. Rentmeester, Willem Teil, 3e Zij vogel: P. Vette, Conordia, 4e Zijvogel: A. Rentmeester, Willem Teil, 1e Kal: J. Kopmels, Victoria, 2e Kal: H. Koens, Zee landia, 3e Kal: W. Feyaars, Spes Nostra, 4e Kal: L. Boonman, Spes Nostra, Uitsla gen supercup: Zorgvlied-Willem Teil 0-4, Diana-Doel naar Hoger 2-2, Zorgv- lied-st.Sebastiaan 2 2-2, Zeelandia 2- Spes Nostra 0-4, Victoria 1-Zeelandia 1 1-3. Sportpriisvragen Lucky Day: 13-16-18-21-25-33-34-35- 45-46-47-52-54-60-66-67-69-72-77-78 On der voorbehoud. Moskou. Fed Cup. Halve finales, eer ste dag: Frankrijk-Spanje 2-0. Golo- vin-Medina Garrigues 6-3 6-3, Dechy- Sanchez Lorenzo 6-2 6-4. Rusland-Oos tenrijk 2-0. Koetsnetsova-Meusburger 6-1 6-1, Myskina-Wartusch 6-0 6-0. Reunion Island. Challenger. Eerste ronde: Patience (Fra)-Van Gemerden (Ned) 7-6 (4) 6-3. Groningen. Challenger. Eerste ron de: Wessels (Ned/8)-Fischer (Dui) 6-3 6-1. Top Teams Cup. Mannen. Groep B: Omniworld (Ned)-Bratislava (Slo) 3-1 (25-14, 23-25, 25-23, 25-19). Groep C: VK Kladno (Tsj)-Nesselande (Ned) 3-0 (30-28 25-20 25-20). Terneuzen. Najaarscompetitie Bevo- bo. Eerste klasse: Jacobs Tuin-Delta 2-1, Scheldesport-BN/De Stem 2 2-1, Wim de Waal-Rest.'t Oud Sas 0-3, Dees Sport-BN/De Stem 3-0, De Pooter-NHI Terneuzen 1-2. Stand: Rest.'t Oud Sas 8-23, Dow 8-22, Dees Sport 8-20, Za- man Sport 9-18, BN/De Stem 9-17, Scheldesport 9-17, Delta 11-13, De Poot- er 9-11, NHI Terneuzen 9-10, Jacobs Tuin 8-9, Rabobank Terneuzen/Axel 9-7, Wim de Waal 9-5, BN/De Stem 2 10-4. Tweede klasse: WBAZ-Dees Sport 2 1-2, PSOVZ-De Hoop 0-3, El.Van Frae- yenhove-URS 3-0, TeVoRe-Gemeente Terneuzen 3-0, NHI Terneuzen 2-Dow 2 1-2. Stand: Dow 2 9-22, El.Van Fraeyen- hove 10-21, Dees Sport 2 9-19, De Hoop 8-18, PSOVZ 9-17, Scheldesport 2 8-15, URS 8-11, Delta 2 10-11, WBAZ 10-11, TeVoRe 7-10, Gemeente Terneuzen 8-6, Echo Audio 9-6, NHI Terneuzen 2 9-5. Derde klasse: Zeeland Seaports-Hy dro IS Partner 2-1, PSOVZ 2-lnterpolis Philippine 0-3, BN/De Stem 3-Yildiz 0-3, Asya Kartallari-V&K/CIOOO Hoek 0-3, Visser Smit Hanab-V&K/C1000 Hoek 2 3-0, Dow 3-BN/De Stem 4 3-0. Stand: V&K/C1000 Hoek 8-22, Asya Kartallari 9-20, Visser Smit Hanab 9-19, Yildiz 9-18, De Stem 4 9-15, Henno Cysouw Tot nu toe scoorde Van d» echter nog maar twee® voldoende: in Heinka (vierde) en Westdorpe (tv Vooral dat laatste resulU hem behoorlijk voldoe©» ben blij dat ik nog n_ doen voor de overwinninj hij vorige week in Wesldffi Naast Van Ewijk en Va Berg komen Richard S koorn, Dennis Raadtgeven co Wagenaar ongetwijfó; in aanmerking voor eet klassering. En wellicht k onverwachte deelnemer. Zaterdag om 12.30 uurg eerste categorie van sta laatste start is om 15.15 c de senioren elkaar beveel) YERSEKE - Johnny I land vertrekt woensdag ld ber voor ruim vijf wekta Mallorca. De wielrennen! seke, die volgend jaaralsi prof uitkomt voor dt gisch-Nederlandse forniatt rogifts-dotcom, gaat zichq Spaanse eiland voorbereid het nieuwe seizoen. „Ik rijd volgend jaar te profs, dus ga ik me ook® reiden als een prof", gerland. „Na de sluitinjs in Putte op 12 oktober ii gaan werken om dit. trail kamp te kunnen betalena bijna niet meer getraind' „Voor volgend seizoen 1 grote plannen, dus moetik; teren in een goede var ding. Ik wil volgend jaarc in het voorjaar en hete aldus Hoogerland, die naar Mallorca afreist. „II ca is prachtig om te te Voordeel is dat ik erbijm re straat en weg inmiddeiii Op 5 januari keert Hoog terug om zich verder voon reiden op het nieuwe sek 9-14, Dow 3 10-13, Interpolis® 10-13, Hydro IS Partner 8-12. Seaports 10-11, PSOVZ 2 10- Stem 3 8-7, V&K/C1000 Hoek2S-t Middelburgse bedrijfsvolle^ eniging. Eerste klasse: Raboa d-Pulse audio 3-5, Eastman-/. Voogd 6-2, Kamps-Begijn matë Stand: Pulse audio 7-44, to Eastman 7-29, Auto de Voogd;! gijn makelaar 7-24, Rabo f< 7-21, Beko 6-17. Tweede klim Voskamp/'t Zand-LVV 3-5, V© wendaele-Kuijper betonborinji Delta consult/Dauwendaele-A<ii keringen 8-0, Bosma elektro-S 4-4, Stand: Piet Voskamp/'tZa! Delta consult/Dauwendaele 81'. per beton 8-41, WEA/Daow 8-34-, LVV 8-34, Bosma elektroS sport 8-21, AKZ verzekering-! Vierde klasse: Bayard aluCO® wendaele-AKZ verzekering^ Aann.bedr. Louws-NehalennitH verzekeringen 4-SV Duo 4-4.5 AKZ verz. 3 7-41, AannM-l 7-37, SV Duo 7-32, ROC Zeelr: Eastman 2 6-24, AKZ verz. (X yards alu/Dauwendaele 6-13,Ms nia 7-1. Vijfde klasse: HZ sf® Voogd 2-6, Bandoeng-RaboWi 0-8, CZ-Rabo Walcheren z4-4,M s-Provincie Zeeland 2 6-2. Sta 6-36, Delta cars 6-32, HZ spotil Provincie Zeeland 2 6-24, Raboï ren Zuid 5-14, de Voogd 6-lt doeng 5-10. Vrouwen. Eerstol Tence/Dauwendaele-LVV Liesje-Begijn makelaar schoenmode/SVS-Piet Voskamp wendaele 5-3. Stand: Smith te The tube 7-45, Begijn makel» Tence/Dauwendaele 8-32, LWH tig Liesje 8-26, Piet Voskamp/S daele 8-18, Sinke Schoenm» 8-17. Tweede klasse: De vin' Midd. Zuid 0-8, Davos'83-DVCf CZ-Justitie Middelburg 4-4, S'^ bedr. Simons/'t Zand-JachM® 0-8. Stand: Jachtwerf Goes SS Zuid 8-50, CZ 8-33, Schowt Simons/'t Zand 8-30, Davos" Justitie Middelburg 8-25, te 8-23, De vier linden 8-17. Tussenstand Zeeuwse ATSCj vijf wedstrijden. Senioren chard Slabbekoorn 94, 2. JaW' aar 91, 3. Jarno Veerhoek77,J Raadtgever 75, 5. Edzard van» Vrouwen: 1. Baukje Doedee^- thalie de Roo 95, 3, RenskeD^ Veteranen: 1Adri Jongeneko Ad Bernaerts 99, 3. Huib Sla® 75, 4. Roedi Weststrate 70. J' 16: 1. Bart Maas 105, 2.» Zweedijk 88, 3. Christian Kik» dan Vleugel 84. 11/12:1.Em« ser 97, 2. Johan Oosterhuis»1 thijs Eversdijk 87 9/10:1 Thora terhuis 102, 2. Niels van de8c® 101, 3. Ivar Moeliker 94. Tot9P Milan Vader 101, 2. Jasper de Donderdag Biljarten Kampioenschap derde kl ZVB. Lokatie: De Lovenhoe Aanvang: 19.00 uur. Vriendschappelijk: Kafrf Aanvang 19.45 uur. Volleybal Vrouwen, derde divisie: Rijnmond 3. Derde klasse 4-AVC87 2. Mannen, promt B: VVS'92 - Zuvo (BaskenSWV uur), Smash'75-Hercules. Duivensporter uit 's-Heer Arendskerke voor de derde opeenvolgende keer aan top van klassement door Roeland van Vliet GOES - Jiu-jitsuka Lindsay Wyatt zal nooit opschepperig doen over haar prestaties. De 28-jarige Goese is de bescheiden heid zelve. Dat ze kans maakt op een medaille tijdens het we reldkampioenschap, zondag in Madrid, moeten anderen maar voor haar zeggen. Tonnie Mulder van Sportschool Geelhoed weet dat Lindsay Wyatt niet met haar successen (vier Nederlandse titels en een derde plaats op het EK van twee jaar geleden) te koop loopt. „Zo is ze nu eenmaal." Hij kent haar al lang - eerst als judoleraar, nu als jiu-jitsutrainer - en ver wacht veel van haar in de Spaan se hoofdstad. Hij vindt dat ze in de afgelopen jaren sterk is voor uit gegaan. „Als je beseft dat ze pas vijf jaar geleden met jiu-jitsu begon, weet je hoe hard het is gegaan met haar. Ze kan straks maar zo op het podium staan bij het WK." Wyatt kon zich al meten met de judotop van Nederland toen Mulder haar overhaalde aan jiu-jitsu te gaan doen. De over stap verliep soepel. Jiu-jitsu (fighting system) is een sport die bestaat uit drie onderdelen: het karate-onderdeel, het staand ju doën en het grondgevecht. Op al le onderdelen zijn punten te sco ren. Mulder: „Op de laatste twee on derdelen kon ze vanzelfspre kend al gelijk goed meekomen. Nu is de top van het Nederland se jiu-jit.su nog smaller dan die van het judo en dus zat ze daar ook vrij snel bij. Het karate-on derdeel moest ze voornamelijk nog leren en daarop heeft ze zich met name de laatste tijd sterk verbeterd. Ze is scherper en leniger geworden. Bovendien is haar positiespel beter en heeft ze meer tactisch inzicht gekre gen. Ik vind haar nu een all round jiu-jitsuka." Vastberaden Wyatt traint vier uur per week bij Sportschool Geelhoed. Voor haar karate-training rijdt ze we- Jiu-jitsuka Lindsay Wyatt wordt door haar trainer en de bondscoach gezien als voorname medaillekandidaat op het wereldkampioenschap in Madrid. foto Lex de Meester kelijks naar Haarlem, waar ze bij het bekende Kenamju les krijgt. Verder volgt ze nog de bondstrainingen in Nieuwegein. Mulder: „Vier jaar geleden kwam ze met de helft van het aantal trainingsuren tot een vijf de plaats op het wereldkampi oenschap. Je zou dus zeggen dat er nu meer in zit. Ik heb in elk geval het gevoel dat ze er nu meer voor gaat dan toen. Op dat eerste WK dacht ze: ik zie wel hoever ik kom. Nu is ze wat vast beradener." Bondscoach Bert van Haren merkt dat ook aan Lindsay Wyatt. Hij denkt dat dat komt doordat ze serieuze tegenstand heeft gekregen in Nederland in de klasse tot 70 kilogram. Susan- ne Verhoeven zit haar volgens Van Haren op de hielen. „Het ontbrak haar niet aan serieus heid, maar ze is er wel wat scher per op geworden." En die scherpte heeft ze net no dig om het laatste stapje in haar carrière te maken. Van Haren: „Ze is al meerdere malen Neder lands kampioen geworden en heeft internationale toernooien gewonnen, maar ze heeft nog geen WK-medaille. Vorige keer was ze er al heel dichtbij. Toen verloor ze net het gevecht om de derde plek. Met een gunstige lo ting en een beetje geluk heeft ze kans om het te redden. Maar het gevaarlijke van jiu-jitsu is dat mindere goden ook makkelijk punten kunnen scoren op hun fa voriete onderdeel. Daar moet Lindsay voor oppassen." Lindsay Wyatt snapt wat Van Haren bedoelt met 'het laatste stapje maken'. „Ik heb inder daad nog geen medaille gewon nen op een echt grote titelstrijd. Dat zou ik wel eens willen", roept ze enthousiast. Maar dan schiet ze weer snel terug in het voorzichtige. „Alle meiden die daar meedoen, maken natuurlijk een goede kans op de titel. Het kan zijn dat ik in de eerste ronde word uitgeschakeld, maar daarvoor ga ik natuurlijk niet naar Ma drid." door Fred Rabout LEWEDORP - Met Leo Goede gebure en Jan Buise stonden twee vermaarde duivenmelkers op het podium tijdens de kam pioenendag van het rayon vier in Lewedorp. De huldiging werd gehouden in De Zandlo per, waar de zaal was volgelo pen. De organisatie was voor de 42e keer in handen van De Postduif. Op de kampioenendag was niet alleen oog voor de winnaars, ook de jeugd kwam ruimschoots aan bod. Bij de bonnenverkoop was niets te merken van alle ge luiden over inflatie. De huldiging van hokkampioen Goedegebure uit 's Heer Arends kerke en duifkampioen Buise uit Lewedorp was vanzelfspre kend één van de hoogtepunten. Daarvoor was afdelingsvoorzit ter Rinus Laban tenslotte van uit Tholen overgekomen. Het was voor de derde keer in succes sie en voor de vierde keer sinds de invoering van de nieuwe rayons dat de 39-jarige Goedege bure als generaal van zijn rayon werd gekroond. Hij heeft de microbe geërfd van vader Cees, die in de jaren zes tig op Eindewege met de dui vensport begon. Kleine Leo kon nog maar amper kruipen, toen hij de weg naar het duivenhok al had gevonden. „Al heel snel mocht de weduwduivinnen en de soepduiven verzorgen", ver telt hij over die tijd. Het hok staat nog steeds bij va der Cees. Leo heeft na zijn huwe lijk de dorpskom van het nabij gelegen 's Heer Arendskerke op gezocht. Dat betekent dat de ver zorging van de duiven door va der en zoon gebeurt. Er moeten nu zo'n tachtig vo gels worden verzorgd. Het afge lopen seizoen werd gestart met '28 weduwnaars en twee nestkop pels voor de overnacht. Daar naast werden een zestigtal jonge gekweekt. Nieuwe hok Met name op de overnacht verza melde Leo Goedegebure aardig wat puntjes. „Vijf jaar geleden ben ik voor de eerste keer wat materiaal gaan halen bij Cas van de Graaff op Arnemuiden", legt hij uit. „Het ging vooral om overnachtsoort en ik moet be kennen dat het sinds die tijd elk jaar jaar beter gaat. De jonge duiven kwamen ook goed naar huis. Een paar jaar terug lag dat nog anders, maar met het nieu we hok erbij heb ik wat meer ruimte en kan ik ook met de jon ge duiven meer doen." Om 'generaal hok' te worden moet de duivensporter het hele programma spelen. „Dat doe ik dan ook graag, want het winnen verveelt nooit. Al is het wel moeilijk om aan de top te blij ven." Materiaal Behalve de overnachtsoort van Van de Graaff zit er ook 'materi aal' van Dies Wagenaar, Jaap Bras, Ko van Maldegem, Piet Hoondert en Lenie Verwei op de hokken. „We kopen ieder jaar wel wat bij, want je moet blij ven verversen als je mee wilt blijven doen." Hij heeft zijn top nog niet ge haald, want een pi-ovinciale ze ge ontbreekt nog. Het liefst wil Goedegebure die binnenhalen op de dagfond, of een keer op St.Vincent. „Verder dan een keer derde, op La Souterraine in 1997, ben ik provinciaal nog niet gekomen. Voor het kortere werk woon ik verkeerd. Het 'westen en het oosten' zijn wat de windrichting betreft altijd in het voordeel." Dat geldt ook voor zijn collega Jan Buise (71) uit Lewedorp. Kwantitatief is hij een kleine melker met zijn twaalf weduw- naartjes, zes kweekoppels en vijftien jonge duiven. Hij is wel specialist in het rayon op de vit- esse en midfoncl. Het seizoen be gon met de eerste drie prijzen in de club vanuit Niergnies en op de laatste midfond vlucht vlo gen er negen van de elf in de prij zen. „Op de dagfond doen ze het ook wel, maar dat duurt me alle maal te lang", geeft Buise aan. Duiven van Cor Hermes, Co Dommisse en Piet Pieterse lig gen aan de basis van zijn kolo nie. „Mijn asduif is een raspaardje. Hij vliegt voor het vierde jaar: 35 keer in de mand en 33 prijzen. Als jonge duif was hij al kampioen van West Zuid Beveland en op de vitesse dit sei zoen tweede asduif in de vereni ging, eerste op de midfond." „De verzorging, benadrukt Jan Buise, is belangrijk. „Medicij nen komen met uitzondering van een kuurtje voor 'het geel' Leo Goedegebure (links) en Jan Buise werden gehuldigd tijdens de kampioenendag in Lewedorp. en de vereiste paramix-prik niet op mijn hok. Je moet daarbij ook een beetje geluk hebben. Zo kwamen dit jaar mijn jonge niet zoals andere jaren. Ik had ze wel, maar niet echt goed." De uitslagen van rayon 4: Oude duiven. Vitesse hok: 1. D. Wagenaar, 2. J. Buise, 3. N. Krij ger. Duif: 1. J. de Witte, 2. D. Wa genaar, 3. N. Krijger. Midfond hok: 1. Schrier Phan Thi, 2. J. Buise, 3. D. Wagenaar. Duif: 1. J. Buise, 2. Verwei-Filius, 3. Schrier Phan Thi. Dagfond hok: 1. H. Verburg Kzn, 2. Schrier Phan Thi, 3. L. Goedegebure. Duif: 1, 2. H. Ver burg Kzn, 3. Schrier Phan Thi. Overnachtfond hok: 1. L. Goede- geubre, 2. J. Poelman, 3. M. van de Zande. Duif: 1J. van Hekken, 2, 3. L. Goedegebure. Jonge duiven: Vitesse hok: 1. Hans de Vos, 2. L. Goedegebure, 3. Schrier Phan Thi. Duif: 1. Hans de Vos, 2. A. Merison, 3. L. Goede gebure. Midfond hok: 1. A. Holle- stelle, 2. D. Wagenaar, 3. J. de Wit te. Duif: 1A. Merison, 2. D. Wagen aar, 3. Th. v.d. Gruiter. Natoer hok: 1. D. Wagenaar, 2. Schrier Phan Thi, 3. Jaap de Vos. Duif: 1. Schrier Phan Thi, 2. J. Steenhard, 3. D. Wagenaar. Generaal hok: 1. L. Goe degebure ('s Heer Arendskerke), 2. Schrier Phan Thi (Kortgene), 3. D. Wagenaar (Kloetinge), 4. mevr. Verwei-Filius (Wissenkerke), 5. J. de Witte (Goes). Generaal duif: 1. J. Buise (Lewedorp), 2. Verwei-Fu- lius, 3. comb. Traas (Nieuwdorp), 4. D. Wagenaar, 5. Schrier Phan. Marathon Zeeland. Marathon 1 (Tours/ la Souterraine/ Chateau- roux/ Montlucon/ Ruffec): 1. G. van de Weijer (Westkapelle), 2. H. Melis (Westkapelle), 3. JD. Schroe- vers (Arnemuiden), 4. A. Stroo (Zoutelande), 5. R. Herman (Axel). Marathon 2 (St.Vincent/ Bor deaux/ St.Vincent/ Dax): 1. C. Hoek (Middelburg), 2. J. Siereveld (Arnemuiden), 3. K. de Frel (St.Phi- lipsland), 4. J. v.d. Bosch (Hengst dijk), 5. J. Verwijs (St.Philipsland). Marathon 3 (Sourdun/ Etampes/ Orleans/ Orleans): 1. R. Herman (Axel), 2. gebr. Scheele (Terneu zen), 3. E. Dek (Kruiningen), 4. comb, de Mul/Vermeirssen (Philip pine), 5. H. Calon (Slijkplaat). Generaal 2004: 1. H. Calon, 2. ge br. Scheele, 3. E. Dek. Verenigingsklassementen. PV De Zwaluw, Kwadendamme: Oude duiven. Vitesse hok: J. Steenbak ker. Duif: J. Steenbakker. Midfond hok: comb. Beulens. Duif: comb. Beulens. Dagfond hok: R. de Kos ter. Duif: R. de Koster. Jonge duiven. Vitesse hok: comb. Beulens. Duif: comb. Beulens. Mid fond hok: J. Steenbakker, Duif: J. Steenbakker. Natoer hok: J. Steen bakker. Duif: J. Steenbakker. Gene raal hok: 1. comb. Beulens, 2. R. de Koster, 3. J. Steenbakker, 4. R. Rentmeester, 5. M. Spanjaard. PV De Scheldeviiegers, Vlissingen. Oude duiven.: Vitesse hok OA: J. Marteyn, A: G. van Boven. Duif: J. Marteyn. Midfond hok OA: J. Mar teyn, A: J. Marteijn. Duif: J. Mar teyn. Dagfond hok OA: P. Geijs, A: J. Daane, Duif: C. Meulmeester. Overnachtfond hok OA: A. Schroe- vers, A: C. Meulmeester, Duif: C. Meulmeeser. Jonge duiven hok. OA: J. Marteyn. A: F. Albers. Duif: J. Daane. Natoer hok OA: J. Mar teyn, A: G. van Boven. Duif: J. Mar teyn. Generaal hok: 1. J. Marteyn, 2. J. Daane, 3. F. Albers, 4. P. Geijs, 5. G. van Boven. Generaal duif: 1, 2. J. Marteyn, 3. F. Albers, 4. G. van Boven, 5. J. Daane. Walcherse Liercompetitie (43 dui ven): 1. J. Marteyn, 2. L. Boone, 3. J. de Vos, 4. H, Buys, 5. K. Wiele- maker. Hokkenshow PV De Scheldeviie gers: 1. C. Meulmeester, 2. G. van Boven, 3. F. albers, 4. P. Geijs, 5. H. Daane. Mooiste oude doffer: A. foto Dirk-Jan Gjeltema Schroevers. Mooiste oude duivin: C. Meulmeester. Mooiste jonge doffer: P. Geijs. Mooiste jonge dui vin: G. van Boven. Agenda Vrijdag 26 november: najaars vergadering afdeling Zee- land'96. Plaats: De Vroone in Kapelle. Aanvang: 19.15 uur. Zaterdag 27 november: tentoon stelling en prijsuitreiking van PV De Voorwaarts in Arnemui den. Locatie: Lionstraat 9, Arne muiden. Aanvang: 14.00 uur. Tentoonstelling en bonnenver koop PV De Luchtbode, Oost Souburg. Locatie: clubgebouw Van Doornlaan. Aanvang: 15.00 uur. Tentoonstelling PV Strijd in Vre de, Groede. Locatie: café De Wulpenhoek, Groede. Aanvang: 19.00 uur. Zondag 28 november: openbare prijsuitreiking ZLU Sponsor cup. Clublokaal PV Zeelandia, Poortershove, Middelburg. Aan vang: 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 20