PZC Cadzand wil historie schrijven Timmer en Timmer maken elkaar sterker Zeeuws-Vlaamse vierdeklasser aast op bekerstunt tegen Zeelandia Middelburg Oostkapelle is thuis nog altijd ongeslagen HVV delft onderspit tegen SSV' Davidse terug bij De Meeuwen Heikamp blijft trainer Duivelam Speler geschorst voor cokegebru Nieuwenburg naar FC Dordrec) Driebanders zijn uit op Ockenburgh revanche uitslagen Morres wint moeilijk duel agenda zaterdag 27 november 2004 Amper 16 was hij toen Rudy Cor nells, trainer van Cadzand, hem voor de leeuwen wierp en liet de buteren in het eerste elftal van Cadzand. Junior van Acker her innert het zich nog als de dag van gisteren. „Het was een droom die uitkwam." Vandaag speelt hij met Cadzand in de der de ronde van de beker tegen Zee landia Middelburg. door Koen van Wensen CADZAND - Junior van Acker is niet meer weg te denken uit het basiselftal van Cadzand. Zo als dat ook geldt voor Peter Nies- kens en Moktar Abid, de twee routiniers van de voetbalclub. Nieskens herinnert zich Van Ackers eerste optredens nog goed. ..Hij had het in het begin niet makkelijk tegen fysiek ster ke jongens. Maar hij leerde snel, heeft zich goed aangepast. Hij is nog wat eigenwijs, een beetje on bezonnen. Ja, dat jeugdige." Cadzand speelt vandaag tegen OOSTKAPELLE - Oostkapelle verdedigt vandaag tegen Nieuw-Lekkerland de ongesla gen thuisstatus. Van de eerste vier thuisduels won de enige Walcherse eerste klasser er twee en speelde er evenzoveel gelijk. Tegenstander Nieuw Lekker- land, vorig seizoen in de tweede klasse F, heeft dit seizoen in vier uitwedstrijden nog geen punt gepakt. Oostkapelle Tegenstander: Nieuw-Lekker- land (thuis). Afwezig: Ricardo Schipper (ge schorst). Zeelandia Middelburg. Nog nooit lukte het de ploeg door te dringen tot de derde bekerron de. Voor Nieskens (31), oud-spe ler van onder meer Hoek en Ter- neuzen, Abid (46), ex-speler van het in de eerste klasse van de Tu nesische competitie uitkomende Club Olympic Tunesië en Van Acker is de confrontatie met de Middelburgers een hoogtepunt. „In de competitie loopt het min der dan vorig jaar, maar in de bekerduels met Oostburg, Sluis en IJzendijke deden we het goed. Hontenisse heeft ons schromelijk onderschat. Dat speelde ongemotiveerd." Abid hoopt dat zijn ploeg van daag opnieuw stunt. „Zeelandia Middelburg speelt weliswaar een klasse hoger, maar in beker voetbal is alles mogelijk. Trou wens, als we met Cadzand een succes willen halen, moet het nu. Straks vallen enkele spelers weg vanwege hun leeftijd." Abid schetst daarmee meteen het het probleem van veel kleine verenigingen in de regio. „Bij de kleine clubs ontbreekt het aan doorstroming van jeugd. Cad zand heeft geen A- en B-junio- ren." Trainer Rudy Cornelis on derschrijft het probleem. „We hebben weinig blessures en schorsingen gehad. Maar als die komen, hebben we een pro bleem met een selectie van slechts veertien man. Daarom laat ik mezelf ook als dertiende of veertiende man op het wed strijdformulier zetten. Nieskens kijkt weinig hoopvol naar de toekomst. „Want heb je een speler die wat meer talent heeft, dan wordt er al snel aan getrokken. Er zouden in de re gio afspraken moeten komen tus sen de clubs. Bij elkaar spelers wegkapen, leidt op termijn tot de ondergang van clubs. De klei ne clubs zakken steeds verder weg. Ik begrijp dat het voor de betere spelers een uitdaging is om bij een hoger spelende club te voetballen. Maai- spelers bij elkaar weghalen op het niveau van de vierde, vijfde klasse, is een slechte zaak." Een fusie met andere clubs uit de regio zien Nieskens, Van Acker en Abid niet zitten. „Cad zand is een club met een eigen identiteit. Die geef je niet zo maar op. Zolang het nog moge lijk is, moeten we zelfstandig blijven." Volgens Van Acker worden leeftijdgenoten bij Oost burg en Sluis betaald. „Bij Cad zand krijgen we geen vergoe ding. Ik betaal gewoon contribu tie en we krijgen van de club sponsor een trainingspak en een voetbaluitrusting. Dat is alles. Nee, ik heb er nog geen moment aan gedacht te vertrekken." De gemiddelde leeftijd bij Cad zand is 27 jaar. Abid is de nes tor van de club. „Er wordt tegen woordig beter en serieuzer ge traind, maar de de trainingsop komst zou veel beter kunnen. Er zijn tijdens de training van het eerste en tweede selectie veer tien spelers, dat vind ik slecht. Een kwestie van mentaliteit. De jongere spelers kunnen een voor beeld nemen aan de ouderen." Aanwas De aanwas van jeugdige voetbal lers loopt in Cadzand voortdu rend terug. Van Acker denkt dat het alles te maken heeft met de vele mogelijkheden waaruit de jeugd kan kiezen. „Vroeger was er alleen voetbal. Nu gaan veel leeftijdgenoten tennissen, zwem men of zitten achter de pc." Nieskens vindt dat er ten opzich te van vroeger veel is veranderd. „Ik wist niet hoe vlug ik na schooltijd op het plein moest ko men om te voetballen. Nu zie je geen jeugd meer op straat spe len. De jeugd leeft niet meer voor de sport." Niet alleen de dramatische terugloop in de be langstelling voor het voetbal, is verontrustend. Nieskens ziet ook toenemende verruwing. „Spelers accepteren steeds min der van elkaar. Er is heel veel ir ritatie, een gevolg van stress. Dat komt er dan tijdens de wed strijd uit. Voetbal zou ontspan ning moeten zijn, maar van enig ontzag voor tegenstander en scheidsrechter is geen sprake." Niettemin zegt Van Acker nog elke zaterdag te genieten. „Als de wedstrijd wordt afgelast, baal ik. Dan sta ik zondagmor gen te trillen op mijn benen. Ik weet niet hoe vlug ik dan op het strand moet komen om een stuk je te lopen of met m'n vrienden toch een balletje te trappen." Nieskens is zeker nog niet van plan zijn kicksen aan de wilgen te hangen. „Voetbal is mijn tweede liefde. Het is pure pas sie. Een deel van mijn leven." Ook veteraan Abid heeft nog niet aan opgeven gedacht. „Ne gentig minuten is een beetje te lang. Maar ik kan het spelletje nog niet missen. En vandaag is een heel mooie. Als we van Zee landia winnen, schrijven we pas echt clubgeschiedenis." Moktar Abid, Peter Nieskens en Junior van Acker (vlnr) willen dat het kleine Cadzand zelfstandig blijft. foto Camile Schelstraete TERNEUZEN - In een vriendschappelijk treffen barre weersomstandigheden verloor HW'24 met 4- zaterdag eersteklasser SSV'65. In de eerste helft neerde thuisclub SSV, dat uitliep naar 3-0 door goj Dennis van der Welle (2x) en Bjórn Langevelde. Ha kort na rust 4-0 door Van der Welle. Vanaf dat m nam HW'24 het initiatief en kwam door fraaie doj ten van Hans van Damme en Jordy Bakker terug t( Kort daarna werd het duel gestaakt wegens de hevi genval. Het duel Hontenisse-Vogelwaarde eindigde in 2-: stand die al bij rust was bereikt. Aaron Ferket ma 1-0 van, Bjom Vermeerssen zorgde voor 1-1. Toi liet 2-1 noteren en kort voor de pauze scoorde Arat ters 2-2. In de tweede helft was Hontenisse sterke het moment waarop de scheidsrechter besloot hel door de forse regenval vroegtijdig te beëindigen. RIA verloor met 2-4 van Zaamslag, na een 0-3-rusl door twee treffers van Jacco den Hamer en een e punt van Steven Koster. Na rust zorgde Dennis var! wen voor 1-3. Jacco den Hamer bracht de marg drie treffers. Arno Verlinde bepaalde de eindstanc Aardenburg-Biervliet werd 3-1. Qua veldspel da teams niet voor elkaar onder, maar Aardenburg was tiever. De ploeg leidde bij rust met 2-0 en liet kort pauze ook 3-0 noteren. Voor de thuisploeg scoordi jan Quaak (2x) en John Paridaen. De tegentreff Biervliet kwam op naam van Rens Gielleit ZOUTELANDE - Wim Davidse keert terug op he; nest. De oefenmeester is vanaf komend voetbals weer trainer bij zaterdag-derdeklasser De Meeuw® vidse was drie jaar geleden ook al actief bij de zak vereniging. Davidse heeft tot het eind van dit seiza nemuiden onder zijn hoede. Bij die club is hij aan zij de jaar bezig. Davidse wordt bij De Meeuwen de op van Evert Wisse, die als hoofdtrainer een stap terug ZIERIKZEE - Zaterdag-derdeklasser Duiveland zich ook voor het volgende voetbalseizoen verzeka de diensten van trainer Jan Heikamp. De Zierikzeea ner verlengde zijn contract met één jaar. Voor He wordt het seizoen 2005-2006 zijn derde bij Duivelai BRESCIA - Jonathan Bachini, voetballer van de Ita! se club Brescia, is negen maanden geschorst wegens negebruik. De club overweegt hem te ontslaan. De zegt het slachtoffer te zijn van een actie van een oni de, die de coke in zijn drankje zou hebben gedaanJ DEN HAAG - John Nieuwenburg is weer terug. De! naar werd gisteravond door FC Dordrecht als nieuw winst gepresenteerd. De 25-jarige middenvelder te een contract voor anderhalf jaar bij de koploper int ste divisie. Nieuwenburg revalideerde de afgelope jaar van liefst drie knieoperaties. GPD door Joop van den Oudenhoven GOES - De driebanders van Delta/Ockenburgh beginnen morgen met revanchegevoelens aan de tweede helft van de com petitie in de eredivisie. De nederlaag in de openingswed strijd tegen de tegenstander van morgen, BC Den Hoek, kwam destijds nogal schlemielig tot stand. De ploeg uit Goes is daar om uit op eerherstel. De heen wedstrijd in Zundert ging verlo- ren voor de Goese ploeg. Met na me Jean Paul de Bruijn leek de partij in handen te hebben, maar moest het initiatief af staan aan Jan Arnouts, ook mor gen zijn opponent. Met winst van De Bruijn was toen een ge lijkspel verzekerd geweest. Het luidde een seizoen in voor de Hulstenaar dat zich ken- merkt door instabiliteit. Hoge pieken worden afgewisseld met diepe dalen. De vorm van het jaar ervoor is zoek. Misschien is morgen een mooie gelegenheid het evenwicht terug te vinden. Voor Martin Spoormans, uitblin ker van afgelopen weekeinde, ligt er een kans zijn zwakke sei- zoensstart te doen vergeten. Louis Havermans bleef de Belg toen de baas. Henk Habraken, die Harry van de Ven treft, kan zich voorbereiden op een lastige partij. Destijds werd, na lang aan de leiding te hebben ge staan, verloren. Ockenburgh is er op gebrand de huidige positie op de ranglijst (vijfde) minimaal te consolide ren. Maar bij winst zit er zelfs nog meer in. Naaste concurrent Van Donge De Roo moet het immers opnemen tegen het ster ke Service Pack/'t Tapperijke. GOES - De futsallers van ZVH/ Morres wonnen met 6-4 van het sterke ZVO Good- bookers. Morres, dat met rouwbanden speelde ter nage dachtenis aan de vorige week overleden Esad Osmanovski, was beter dan voormalig hoofdklasser ZVO en stond steeds op voorsprong. Pas in de laatste minuten, toen de Brabanders twee keer snel achter elkaar scoorden, kwam die voorsprong in ge vaar. Een goal van Morres zorgde echter voor de 6-4-eindstand. De doelpun ten waren van Ali Eryürük (2), Gerben Schram, Jordy Bakker, Marco Vaal en Mario de Fouw. Het Goese SSV won met 2-0 van De Driesprong. Hun relatie overwon ongewens te publiciteit en stiekeme foto's. Zelfs kwetsende spreekkoren konden AZ-doelman Henk Tim mer en topschaatsster Marianne Timmer niet stoppen. In een openhartig gesprek vertellen ze over hun eerste ontmoeting, hun nieuwe huis in Hierden en ge ven ze antwoord op de vraag op welke manier George Baker aan de wieg stond van hun geluk. door Jan Mennega en Harm Vonk GRONINGEN - Op 21 septem ber 2000 vierde Dirk Scheringa zijn vijftigste verjaardag. De miljonair uit Wognum gaf een geweldig groot feest voor al zijn vrienden. Het wemelde van de sporters, want naast geldschie ter van eredivisieclub AZ uit Alkmaar was Scheringa ook sponsor van schaatsploeg DSB. Ruim vier jaar later geniet de ge boren Fries nog wel eens na, want op zijn feestje bloeide een mooie liefdesrelatie'op: AZ-doel man Henk Timmer (Hierden, 3 december 1971) en de Sappe- meerse sprintster Marianne Tim mer (Groningen, 3 oktober 1974) zijn een prachtig stel. Mor gen, als FC Groningen in eigen huis AZ ontvangt, staan beiden voor even tegenover elkaar: Tim mer versus Timmer. Het geheim om te winnen van AZ? Marian ne: „Ik breek Henks vinger." 'Of zij meteen voor zijn charmes viel? „Nee, ik dacht: wat een gro te mond heeft die jongen", flapt Marianne eruit. Het verhaal over de eerste ontmoeting is mooi. George Baker Selection trad op, Una paloma blanca schalde door de zaal. Henk: „Toen zei ik tegen Marianne: wat die gozer kan, kan ik ook." Dat was niet aan dovemansoren gericht: Marianne Timmer zorg de ervoor dat Henk nog geen vijf minuten later op het po dium werd geroepen. Henk: „Ik zei tegen Barry van Galen: wat is dit nou, joh! Man, ik was net twee, drie maanden bij AZ en stond meteen op het podium." De doelman liet zich niet ken nen, dimde de lichten en zette de voetbalklassieker You'll ne ver walk alone in. Marianne: „Tsja, dat hij het zelf beter kon, hoef je tegen mij maar één keer te zeggen. Het was een leuke eer ste ontmoeting." Er volgden er nog meer en later moesten Henk en Marianne toegeven dat het ge woon klikte, eigenlijk al vanaf het eerste moment. Henk (grap pend): „En bovendien bleef Ma rianne maar aandringen. Ik kon ook niet meer terug." Een knipoog volgt en zij geeft hem een liefdevol kneepje in zijn hand. Het gaat goed met bei den, zowel privé als sportief. Zij werd vorig jaar in Nagano we reldkampioene sprint, hij steelt met AZ de show in de Neder landse en Europese competitie. „We moeten de naam hooghou den", grapt Marianne over het toeval dat ze dezelfde achter naam dragen. Niet lang geleden verruilde Ma rianne Timmer haar boerderij tje in Tynaarlo voor Henks wo ning in het Noord-Hollandse Heiloo, onder de rook van Alk maar. Lang zullen ze er niet blij ven; Hierden, zijn geboortedorp, wordt de nieuwe woonplaats van de Timmers. „Een boerde rij", vertelt Henk. Marianne, quasi-serieus: „Het is geen Gro ningen, maar goed. Het is maar een uurtje rijden. Even in de au to, de noordelijke lucht opsnui ven en weer terug. Want een Groningse zal ik altijd blijven." Een punt van discussie is nog hoeveel en welke beesten er rondom de boerderij zullen lo pen. Ruimte is er genoeg, maar Marianne heeft nogal wat noten op haar zang, vindt Henk. „Ze Marianne Timmer en Henk Timmer, een gelukkig paar. wil kippen, een hond, een geit. Ik heb een column en daarin schreef ik 'en nu wil Marianne ook nog kippen'. Man, ik kreeg me toch veel e-mails! Overal konden we gratis kippen krij gen." Marianne: „O ja, schrijf maar op: Marianne wil ook een hond." Schilderijen En dan is er nog de strijd tussen de schilderijen: Henks muren in Heiloo worden versierd met zes kunstwerken van Herman Brood, maar Marianne is in het bezit van een stuk of tien echte 'Timmers'. „En ze zijn echt mooi, hoor", zegt Henk bewon derend over de schilderkwalitei ten van zijn vriendin. „Toen Ma rianne vertelde dat ze die schil derijen zelf had gemaakt, geloof de ik het eerst niet." Marianne Timmers schilder kunst als hobby is geboren uit verveling. „We waren op trai ningskamp op Tenerife. Waar wij zaten was één berg, één ho tel en verder een maanland schap. Wat moest je verder doen? Samen met Frouke Oonk heb ik toen spullen gekocht om te schilderen. Daarna ben ik doorgegaan en heb lessen gehad van Maya Wildevuur. Kleuren mengen, is het moeilijkste wat er is: welke kleuren passen bij el kaar." Ze zijn gelukkig samen, vullen elkaar aan en maken elkaar ster ker. Toch was het eerst wel even wennen. Henk en Marianne hiel den hun relatie niet geheim, maar liepen er ook niet mee te koop. Het lag gevoelig: hij was immers vader van een dochter tje en lag in scheiding en zij had net haar huwelijk met schaats coach Peter Mueller beëindigd. foto Duncan Wijting/GPD De relatie tussen twee bekende sporters was hot, ervaarden ook Henk en Marianne. Marianne: „Nog altijd wel. We krijgen heel veel verzoeken om samen een in terview te geven, maar we zeg gen heel veel af." In het begin werd er niet eens ge vraagd, maar schoten fotogra fen ongevraagd kiekjes van het koppel. Henk: „Vanuit de bosjes of vanuit een auto. Waar zijn we dan mee bezig? Je gaat toch niet vanuit de struiken foto's ma ken? We zijn allemaal volwas sen mensen, dus vraag het ge woon. Maar nee, dat gebeurde niet en dan zag je dat er gewoon een verhaal onder werd ge plakt." Ongewenste publiciteit was niet het enige waar de Timmers mee te maken kregen. In de voetbal stadions werd Henk geconfron teerd met spreekkoren. „Het in teresseert me niet echt wat er wordt gezongen. Ik hoorde het wel, maar ik stoor me er niet echt aan. 'Marianne is een hoer', zongen ze. Nou ja. Ach, het is wel leuk, want nu zingen ze 'Ma rianne is oké'. Weet je, je moet niet overal op reageren, op die manier vergroot je het alleen maar. Wat me wél te ver gaat, is als het om ziektes gaat. Toen ik bij Ajax speelde, heb ik het mee gemaakt met spreekkoren over de vrouw van Louis van Gaal. Ik kreeg er kippenvel van. Op dat moment is de realiteit echt weg en ik zou nu ook linea recta van het veld af stappen." Natuurlijk leren ze van elkaar: als mens, maar ook als sporter. Henk: „Ik ben iemand die zich niks aantrekt van wat er rond om mij gebeurt. Marianne wel. Die kan zich op bepaalde mo menten wel storen aan wat ie mand over haar zegt, bijvoor beeld. Maar verder hebben we ongeveer hetzelfde karakter: zo van doe maar gewoon." Marianne: „We hoeven elkaar de veters niet te strikken, we gaan niet naast onze schoenen lopen. Henk komt wel kijken bij het schaatsen, maar hij zit echt niet op de tribune met een muts met het opschrift 'Hup Marian ne'. Henk haalt af en toe de spanning eraf en we voelen el kaar goed aan: er is balans." Henk Timmer heeft een doorlo pend contract dat hem na dit sei zoen nog twee jaar aan AZ bindt. „Dan ben ik 35. Dan stop pen? Ik weet het niet. Ik wil in ie der geval niet een lachertje wor den door te lang door te gaan." Marianne Timmer staat tot en met de Spelen van Turijn 2006 onder contract bij Postcode Lo terij. „Het sporten kan ik nog makkelijk opbx-engen. maar ik vind het steeds moeilijker van huis te zijn. Vooral de trainings kampen in de zomer. Maar ik weet niet wat ik ga doen." GPD Terneuzen. Competitie BC Luctor et Emergo: A-lijn: 1. HH. Barbè/Ramondt 59.95, 2. Gelijk: HH De Rijck/Visser en echtpaar Sandrini 56,63. B-lijn: 1 Ds. Burger/Touw 60,71, 2. Me vr. Van Leeuwe/dhr. Vogels 58,63, 3. Ds. De Ridder/Eggermont 56,55. Midweekcompetitie: A-lijn: 1. HH. De Jonge/Koopman 67,26, 2. HH. Ramondt/Lichteveld 55,06, 3. HH. De Rijck/Simpelaar 54,76 B-lijn: 1. Ds. Van Loon/De Ridder 63,29, 2. Ds. Kamp/De Wispelaere 58,50, 3. HH. Buckens/Rammeloo 55,64. C-lijn: 1. Ds. De Smet/Van Hel 61,98, 2. Echtpaar Mul der 57,813. Echtpaar Bayle 55,36. Midden Zeeuws-Vlaanderen twee de klasse: Atoom Boys/Kraaghof-Sportkantine 't Zwaan tje 3-3, Marine Service-Bakkerland Ter- neuzen 4-7, HKC-Smit Sportprijzen 3-4, ScheldeGrens BV-D.I.T. Techniek 7-7, Café De Pieper-Sportcafé Axel 13-2, Benny Sport-Kroes Montage H. 4-12. Stand: 1. Kroes Montage 9-27; 2. Café de Pieper 9-27; 3. Marine Service 9-18; 4. Smit Sportprijzen 9-17; 5. Bakkerland Terneuzen 9-15; 6. ScheldeGrens BV 9-14; 7. D.I.T. Techniek 10-14; 8. Dow 1 9-10; 9. Atoom Boys/Kraaghof 10-10; 10 Sportcafé Axel 9-9; 11. HKC 10-9; 12. Sportkantine 't Zwaantje 9-5; 13 Benny Sport 9-0. Derde klasse: Café De Grie- te-FC Vatitec 4-4, Reham Vastgoed bv-Deurwaarder M&T 10-6, Dow 2-FC Vatitec 2-4, Flux Elec- tro-Schipper/Adhanco 11-4, Dow 2-Am- stelhoekje Vdeco 5-0, Unitron-Cerestar 7-4. Stand: 1. Reham Vastgoed 12-36; 2. FC Vatitec 12-25; 3. Cerestar 11-21; 4. FC Ilex 11-17, 5. Amstelhoekje-Vdeco 12-17; 6. Curamus 10-16; 7. Flux Electro 12-15; 8. Unitron 12-15, 9. Schïpper/Adhanco 11-13; 10. Café De Griete 12-13, 11. Dow 2 10-10;12. Deur waarder M&T 11-0. EHESBSET! Lucky Day: 4-13-17-18-20-26-32-35-42- 43-44-47-49-58-62-69-70-71-75-78 On der voorbehoud Holland Casino Eredivisie. RKC Waalwijk-Vitesse 2-2 (0-1). 36 Schaars 0-1, 68. Oost 1-1, 87. Amoah 1-2, 90. Takak 2-2. Scheidsrechter: Sterk. Gele kaart: Van Hintum (RKC). Aantal toeschouwers: 4500. PSV 13 11 2 0 35 33- 5 AZ 13 9 3 1 30 33- 11 Feyenoord 13 8 2 3 26 35- 15 Ajax 13 7 4 2 25 30- 15 Heerenveen 13 7 2 4 23 23- 21 FC Utrecht 13 6 3 4 21 20- 17 Vitesse 14 6 3 5 21 23- 20 NAC 13 6 2 5 20 23- 32 Groningen 13 5 4 4 19 22- 21 Willem II 13 5 2 6 17 19- 22 Roda JC 13 4 4 5 16 21- 23 RKC 14 3 6 5 15 17- 21 FC Twente 13 4 2 7 14 15- 18 NEC 13 3 4 6 13 13- 16 ADO DenHaag 13 3 2 8 11 18- 24 Den Bosch 13 2 3 8 9 10- 33 RBC 13 2 1 10 7 15- 36 Graafschap 13 0 5 8 5 13- 33 (1-1). 17 Zafarin 1-0,20. Jacou Derksen 2-1, 55. Arts 2-2, 62. J 64 Jans 2-4, 72. Hofstede 2-5.5 rechter: Van Egmond. Gele ka boom (Fortuna Sittard), Van (WV Venlo). Aantal toesri 6100. FC Dordrecht-Haarlem 1-3(1 Monteiro 1-0, 24. Verweij 1 ij 1-2, 85 Van Toor 1-3. Scheids Liesveld. Gele kaart: Breinburg,i fi (FC Dordrecht). Aantal toesch 2543. Emmen-FC Volendam 2-3 IV Inia 1-0, 30. Aafjes 1-1, 49. Coi 77. Kwakman 2-2, 83. Kwakf Scheidsrechter: Zeinstra. Prinsen, Oosting (Emmen), Aaiji sten (FC Volendam). Aantal la wers: 3750. Stormvogels/Telstar - BV Vu 4-1 (2-0). 12. Lettinga 1-0, 16 2-0, 48. Kantelberg 3-0, 54. Koü 90. Kantelberg 4-1. Scheids Blom. Gele kaart: Lettinga (S gels /Telstar), Mac Andrew, Sdi kers (BV Veendam). Aantal a wers: 1200. AGOW - Sparta 1-1 (O-O). 551 ha 0-1, 89. Taiwo 1-1. Schei* Wiedemeijer. Gele kaart: Van: (AGOW), Schenkel, Michelsf Aantal toeschouwers: 2450. WV 15 9 4 2 31 Heracles 15 9 3 3 35 Sparta 15 8 5 2 25 Volendam 15 9 2 4 25 FC Zwolle 15 8 4 3 2: Dordrecht 15 8 4 3 2i Haarlem 15 8 1 6 25 Helmond Sp 15 6 4 5 22 AGOW 15 7 1 7 2! Fortuna S. 15 5 5 5 29 Veendam 15 5 3 7 18 GA Eagles 14 5 2 7 11 Excelsior 15 5 2 8 17 TOP 15 5 2 8 17 Stormv 15 3 6 6 15 Cambuur L 15 3 5 7 11 MW 16 3 4 9 li Eindhoven 16 2 5 9 11 Emmen 15 2 4 9 IS Gouden Gids divisie Helmond Sport - MVV 3-0 (O-O). 50. Cvetkov 1-0, 60. Cvetkov 2-0, 70. Razic 3-0. Scheidsrechter: Nijhuis. Gele kaart: Streppel (Helmond Sport), Peppinck, Van den Ban, Kruijer, Balei (MVV). Bijz: Van Ommeren (MVV) mist penalty (77). Aantal toeschouwers: 3064. Heracles Almelo - FC Eindhoven 1-0 (1-0). 38. Mac Donald 1-0 Scheidsrech ter: Kuipers. Gele kaart: Jansen (Hera cles Almelo), Smits, Ayaz (FC Eindho ven). Aantal toeschouwers: 5610. Fortuna Sittard-VVV Venlo 2-5 Hulst. Bedrijfscompetitie. competitie. Mannen: Stuntma nier Telecom 3-0, ROC WeSd de-Doolage/Matthijs 1-3, AmW markt Taxado 1-3. Vrouwen:^ res 2-De Sterre 0-3, Autobedni*) le-Roctus Verzekeringen 3-0,* Pauwels-Tènce 0-3, SC Morre Wesemael 3-0. Competitie. Eerste klasse M BVH Outokompu-Brandax 3-1 Max/Smash 2000-Kole Lucw Stand: 1. Party Max/Smash 2(9 2. Brandax 9-21; 3. Kole Luctor* BVH Outokompu 10-1$ Stuntmarkt/Rhodos 9-17; 6. Tad 7. Doolaege Matthijs 8-7 EerS se vrouwen: Voorwaarts-CerS nelux 0-3. WC Rhodos-Jongj 0-3, Van Waterschoot-Zaman Sj Rogiest Accountancy-Notaris I 0-3, SC Morres 1-Ferket en deM Stand: 1. Vroome 11-29; 2 Sport 11 -25; 3. Ferket en de Mü 4. Cerestar 11-20; 5. Van Wat? 11-18; 6. Jong Morres 11 -17; 71 11-14; 8. Voorwaarts 11-12; 9.S res 1 11-7; 10. WC Rhodos 113 zaterdag Duivensport Tentoonstelling showduivï portcompetitie. Organisatie devliegers. Locatie: zaal ScN gers aan de Zuidbeekseweg #j gen. Zaal open vanaf 15.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 188