PZC wi Provincie Zeeland Medewerker Ruimtelijke informatica (v/m) HTS'er Elektrotechiek met of zonder ervaring? Gevraagd: DOKTERSASSISTENTE Machinaal verspaner Mooi werk in de installatietechniek Jij en Boels, dat werkt! Depotmonteur m/v HILLEBRAND B.V.j www.zz.nl VAN VLIES PARTNERS zaterdag 27 november 2004 TWZ is dé arbeidsmarkt- intermediair in Zeeland voor bedrijven, studenten, afgestudeerden en jonge professionals met 0 tot 5 jaar werkervaring op MBO-, HBO- en universitair niveau. TWZ werkt ook vanuit de Hogeschool Zeeland, kamer F009 (tegenover de mediatheek). Supertalenten gezocht! TWZ Edisonweg 5 la Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel. 0118-479 207 Fax 0118-465 963 Internet www.twz.nl E-mail post@twz.nl Op zoek naar afgestudeerde HBO'ers? TWZ bemiddelt en detacheert afgestudeerde HBO'ers tegen gunstige tarieven. Om uw organisatie in de gelegenheid te stellen j kennis te maken met potentiële nieuwe j werknemers of werknemers met al enige ervaring kunt u uw vacatures aanmelden bij TWZ. Stageplaatsen internationale studenten Wij zijn voor de periode vanaf januari 2005 op zoek naar stage- en afstudeeropdrachten voor internationale studenten. Zij volgen onder meer de opleidingen International Business Management Studies (China en Vietnam), Bedrijfskundige Informatica (China en Vietnam) en Mechatronica (Spanje, Mexico). U kunt deze studenten inzetten op tal van afdelingen binnen uw bedrijf, zoals (internationaal) financieel management, marketing, sales, export, engineering of R&D. Applied Research Centre Daarnaast is er het Applied Research Centre (ARC), hét onderzoekscentrum van TWZ. Het ARC creëert kennis door het uitwerken van specialistisch onderzoek of multidisciplinaire onderzoek voor zowel nationale als internationale studenten van de Hogeschool Zeeland te Vlissingen. TWZ fungeert hierbij als opdrachtgever c.q. onderzoeksbureau voor de research-onderwerpen. Dus heeft u eenonderzoek of opdracht, maar niet de mogelijkheid om het uit te werken? Dan is het ARC de oplossing. Heeft u interesse of wilt u meer informatie? Neem contact op met TWZ Stagebureau Hogeschool Zeeland Telefoon 0118-479207. E-mail: stage@mail.hzeeland.nl Intermediair voor studenten, afgestudeerden en bedrijven. ™rrw» «wr |EB33ESi35S!BBHi Badhotel Renesse,... Restaurant Le Marquis... Villa Westerduin.. Drie sfeervolle onderdelen van een jong en enthousiast bedrijf die zich toelegt op het logeren, confereren en dineren in een sfeervolle ambiance met aandacht voor persoonlijke details. Voor het restaurant zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker in de bediening Je hebt ervaring op leidinggevend niveau en bent op zoek naar een nieuwe uitda ging met groeimogelijkheden. De persoon die wij zoeken heeft: een enthousiaste initiatiefrijke instelling ervaring in soortgelijke bedrijven oog voor detail en kwaliteit rijbewijs en is in bezit van een auto uitstekende communicatieve vaardigheden Wij bieden: een uitdagende en verantwoordelijke functie een goede beloning en doorgroeimogelijkheden een goede werksfeer: je maakt deel uit van een jong team die op een serieuze maar informele manier met elkaar omgaan externe opleidingen door gerenommeerde leveranciers Voor een indruk van het bedrijf www.badhotelrenesse.nlwww.westerduin.nl Een schriftelijke sollicitatie met CV kun je binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan Badhotel Renesse, T.a.v. Dhr. O. W. Davidse, Laone 2-6 4325 EK Renesse Werken, wonen en ontspannen gaan m Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 700 werknemers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke orde ning, milieu-, water-, natuur- en land schapsbeheer. De directie is onderver deeld in 5 afdelingen waaronder de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling. Deze af deling is verantwoordelijk voor de regio nale en streekplanvorming, het voorberei den en uitvoeren van het beleid op het gebied van de ruimtelijke ordening, volks huisvesting, plattelandsvernieuwing, Deltawateren en toetsing op hoofdlijnen van het gemeentelijk planologisch beleid. Heeft u interesse voor deze functie? Stuur dan uiterlijk 10 december 2004 uw brief met cv aan de directeur drs. C.J. Colijn, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Graag met vermelding van vacaturenummer 2004-19. Voor andere vacatures en meer informa tie omtrent de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge- Bij de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling van de directie Ruimte, Milieu en Water is de tijdelijke vacature ontstaan van (tijdelijk voor 2,5 jaar) Ontwikkelt en implementeert het digitale werkproces voor geografische informatie. Werkt mee aan de opbouw van digitale ruimtelijke beleidsplannen en informatie. Begeleidt en adviseert gemeenten over de uitwisseling van digitale ruimtelijke plannen. Onderhoudt, beheert en levert geografische informatie. Wij zoeken een collega met een afgeronde hbo-opleiding gericht op het gebied van (geo-) informatiekunde, ruime kennis van en ervaring met objectgeoriën teerde programmeertechnieken (Visual Basic for applications) en systemen, kennis van en werkervaring met opbouw en beheer van geografische informatie systemen en ervaring met het ontwikkelen van web-toepassingen. Je kunt je kennis op het gebied van opstellen en uitwisselen van digitale geografische infor matie goed overbrengen. Kennis van het informatiemodel ruimtelijke ordening (IMR0) is een pré. Daarnaast heb je goede contactuele en communicatieve vaardigheden, onderhan delingsvaardigheden, je bent zelfstandig, flexibel, creatief en initiatiefrijk. Inlichtingen: Bel voor meer informatie over deze functie de heer drs. J.F. Godthelp (hoofd af deling Ruimtelijke Ontwikkeling) 0118-631176 of de heer G. Bitter (medewerker functionele informatica) 0118-631933. Salaris: Het maximaal bruto jaarsalaris bedraagt maximaal €44.624,-(schaal 10 inclu sief vakantietoelage en eindejaarsuitkering) bij een volledige werkweek (36 uur). Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 3.320,26 per maand. Invulling in deeltijd is bespreekbaar. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn: het ziektekosten verzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, fiets-privé - en bedrijfs fitness regeling, een pensioenpakket van het ABP, 8% vakantie-uitkering en flexi bele werktijden. Doelgroepenbeleid: De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen, alsmede naar indienstneming van etnische minderheden en gehandicapten. Daarom worden kandidaten uit deze prionteitsgroepen, die voldoen aan de functie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE INDUSTRIËLE AUTOMATISERING t WERKTUIGBOUW BOUWKUNDE CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl Voor 3 dagen per week (24 uur). Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen van maandag t/m vrijdag tussen 11.00-11.30 uur met Dhr. F. Bronzwaer, telefoon 0118-412525. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw CV kunt u tot 7 december richten aan: F. A. N. Bronzwaer, huisarts Badhuisstraat 31 4381 LN Vlissingen HU-LEBHA ND B.\Z! VERSPANING De bedrijfsactiviteiten van Hillebrand Verspaning B. V. richten zich voornamelijk op het bewerken en leveren van onderdelen voor de petrochemische industrie, bruggen, waterbouwkundige werken, bedrijfsgereedschap en de baggerindustrie. Wij zoeken op korte termijn een: (Voor CNC-gestuurde kotterbank Gevraagd wordt: - ruime ervaring in vergelijkebare functie - krachtige persoonlijkheid en sterk gemotiveerd - bereidheid tot het bedienen van alle aanwezige machines - grote mate van zelfstandigheid Geboden wordt: - zeer afwisselend werk - prettige werkomgeving binnen een goed lopend bedrijf Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. G. Jacobse, tel. 0118-674022 Sollicitaties binnen 8 dagen richten aan: Hillebrand Verspaning B.V., t.a.v. dhr. G. Jacobse, Postbus 8035, 4330 EA Middelburg Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Grontmij wil de beste lokale dienstverlener zijn voor advisering, management, engineering en contracting van projecten in bouw, infrastructuur en milieu. Zo creëren wij waarde voor onze klanten, aandeelhouder en medewerkers en dragen bij aan een duurzame woon-, werk- en leef omgeving. Grontmij telt in totaal circa 4.000 medewerkers. In de regio Zuid-Nederland richt onze afdeling gebouwinstallaties zich met circa 40 medewerkers op de utiliteitsbouw en verleent haar diensten op een groot aantal terreinen, zoals gezondheidszorg, onder wijs, bedrijfshuisvesting, kantoren, vergunningen, woon-werk projecten, retail, laboratoria, milieu, recreatie en overheid. Sprekende projecten zijn: De nieuwbouw van een woon-/zorg- voorziening voor verstandelijk gehandicapten met meerdere gebouwen op een gemeenschappelijk terrein; Een nieuwbouwproject uitbreiding mediapark in de vorm van innovatieve woon-werkruimten, kantoren, productie ruimten, studio's en facilitaire diensten. Wegens een groeiende orderportefeuille zijn wij op zoek naar nieuwe collega's voor onze vestiging in Roosendaal. Projecttechnicus W-installaties Als afgestudeerd MTS/HTS-er Werktuigbouw en/of Installatietechniek met enkele jaren ervaring binnen het vakgebied, werkje onder leiding van een adviseur/senior technicus zelfstandig of in teamverband aan mono en multidisciplinaire projecten, zowel in de ontwerp- als uitvoeringsfase. Je stelt adviesrapportages, bestekken, tekeningen, berekeningen en begrotingen op en werkt specifieke onderzoeksopdrachten uit. Je beschikt over goede kennis van de huidige normen en richtlijnen en bent in staat om praktisch en oplossingsgericht te werken. Daarnaast heb je kennis en ervaring met MS-office en Autocad Kennis van Vabi- berekeningsprogrammatuur en de STABU- besteksmethodiek is een pre. CAD-operator gebouwinstallaties Als afgestudeerd MTS-er werktuigbouw en/of elektrotechniek vervaardig je onder leiding van een projecttechnicus tekeningen ten behoeve van zowel mono en multidiscipli naire projecten (Werktuigkundig en Elektrotechnisch), zowel in de ontwerp- als besteksfase. Naast het vervaardigen van tekeningen maak je zelfstandig bereke ningen. Je hebt een hoge affiniteit met de installatietechniek en bent in staat om praktisch en oplossingsgericht te werken Daarnaast heb je uitgebreide kennis en en/a- ring met MS-office en Autocad Ervaring binnen het vakgebied is een pré, Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar: (Junior) Projecttechnicus E-installaties Als afgestudeerd MTS/HTS-er elektrotechniek met enige ervaring binnen het vakgebied, werkje onder leiding van een adviseur/ projecttechnicus aan mono en multidiscipli naire projecten, zowel in de ontwerp- als besteksfase. Je stelt bestekken op, maakt berekeningen en begrotingen en werkt onder begeleiding van de adviseur/project technicus specifieke onderzoeksopdrachten uit. Je hebt een hoge affiniteit met de instal latietechniek en bent in staat om praktisch en oplossingsgericht te werken. Daarnaast heb je kennis en ervaring met MS-office. Kennis van de STABU-besteksmethodiek en Autocad is een pre. Wij bieden Naast een goed pakket van primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij ruimte voor ontwikkeling, eigen initiatief en zelfstandigheid om jezelf en onze onderne ming verder te professionaliseren. Grontmij is een praktische organisatie met een informele en collegiale bedrijfscultuur. Ons bedrijf kenmerkt zich door uitstekende loopbaan mogelijkheden, interessant en uitdagend werk. Inlichtingen/sollicitatie: Voor meer informatie over de vacatures in Roosendaal kun je contact opnemen met Maurice Bakkers, groepsleider, telefoon 0165-575795. Voor meer informatie over de vacature in Middelburg kun je contact opnemen met Huub van den Bulck, groepsleider, telefoon 0118-652500. Uw schriftelijke sollicitatie met Curriculum Vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan: Grontmij Nederland bv T.a.v. Miranda Lodewijks Senior Adviseur Personeel en Organisatie Postbus 7060,4330 GB MIDDELBURG email: miranda.lodewijks@grontmlj.nl Bezoek ook onze website! Grontmij Nederland www.grontmij.com Boels, de grootste verhuurspecialist met meer dan 85 superstores in Nederland, België en Duitsland breidt voortdurend uit. Daarom zoeken wij mensen die kunnen inspelen op ontwikkelingen in de markt, waarbij de klant centraal staat. Ben jij iemand die graag nieuwe uitdagingen aangaat en elke kans benut? Dan pas jij bij Boels. Ter versterking van ons team in het machinefiliaal m Temeuzen zijn wij op zoek naar een: Functie-eisen: je hebt LBO+ niveau op technisch gebied, bijvoorbeeld elektro- of motorvoertuigen techniek; je bent flexibel, stressbestendig en klantgericht; je hebt commerciële affiniteit; je woont in de omgeving van Temeuzen en bent in het bezit van een rijbewijs B(E). Functie-inhoud: je verzorgt het dagelijks onderhoud aan machines en gereedschappen en eventuele reparaties hieraan, je bent verantwoordelijk voor orde en netheid in de werkplaats en op het buitenterrein; je verhelpt telefonisch en incidenteel op locatie storingen aan verhuurde machines en gereedschappen; je draagt zorg voor voldoende voorraad brandstof t.b.v. de machines. Heb je interesse? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatie met c.v. naar: Pierre Boels B.V., afd. P&O t.a.v. Elise Smits, Postbus 666, 6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Info: tel. (046) 459 21 98 www.boels.com Acquisitie njv d«e advertentie stellen wij niet op pri verhuurt bijna alles! KONSTRUKTIEBEDRIJF www.hillebrand-konstruktie.nl Konstruktiebedrijf Hillebrand B. V. is aannemer van werktuigbouwkundige constructies op het gebied van weg- en waterbouw. Inclusief ontwerp, civiele werken, relevante elektrotechnische en hydraulische componenten en Tun Key projecten. Tevens overige staalconstructies en kunstwerken. Wat betreft bruggenbouw is Konstruktiebedrijf Hillebrand in de loop der jaren uitgegroeid tot één van de toonaangevende bedrijven in Nederland. Wij zoeken op korte termijn een: ALL-ROUND PROJECTLEIDER De functie: In deze brede functie adviseert en rapporteert u rechtstreeks aan de directeur/bedrijfsleider en bent u samen met uw collega-projectleider verantwoorde! voor de projecten in voorbereiding en uitvoering. Al in de v.o. fase in de ontwikkeling worj de projectleider aangewezen, waardoor mede dankzij uw expertise in het uitwerken» het plan de werkvoorbereiding beter verloopt en ook de betrokkenheid bij de projede wordt vergroot. U coördineert en geeft zelf leiding aan voorbereiding, inkoop en uitvoering en onderhot* contacten met opdrachtgevers, architecten, adviseurs, leveranciers en overige betrokkenen. Functieprofiel: U beschikt over relevante ervaring in een soortgelijke functie en weet andere te stimuleren en te motiveren. U vindt het als projectleider interessant om niet alleen verantwoordelijk te zijn voor de projecten in uitvoering, maar ziet ook het belang in va het traject dat hieraan voorafgaat. U beschikt over een opleiding op HBO-niveau, werktuigbouw. De voor deze bovengenoemde functie geschikte kandidaat bieden wij een prettige werkomgeving, afwisselend werk in een modern dynamisch bedrijf met een salariêm welke overeenkomt met de aard van de functie. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen richten aan: Konstruktiebedrijf Hillebran B.V. t.a.v. dhr. C. van Belzen, Postbus 8035 EA Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.zz.n! voor werken en leren in zorg en welzijn in Zeeland Op www.zz.nl vindt u o.a. de volgende vacatures: Leidinggevenden Facilitair medewerkers Analist Psychiater Verzorgenden Op www.viazorg.nl vindt u o.a.: het deskundigenplein de virtuele loopbaanwinkel producten op het gebied van Loopbaanbegeleiding en Reïntegratie www.viazorg.nl voor werkgevers en werknemers in zorg en welzijn in Zeeland registeraccountants Watertoren 8a, 3247 CL Dirksland Van Vlies Partners Registeraccountants B. V. is een ambitieus, snel groeiend accountantskantoor met een team van 16 medewerkers. Vanuit ons kantoorpand op het bedrijvenpark aan de Watertoren te Dirksland voorziet ons team van accountants en fiscalisten de cliënten van een service gerichte dienstverlening. Ter versterking van ons specialistenteam zoeken wij een: ERVAREN ASSISTENT ACCOUNTANT M/V Uw taken zullen onder andere zijn: v het zelfstandig voeren van administraties en het vervaardigen van jaarrekeningen v het verzorgen van aangiften inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting en omzetbelasting v het zelfstandig onderhouden van contacten met cliënten Wij vragen voor deze functie: v diploma HEAO of daaraan gelijkwaardige opleiding v ervaring in een soortgelijke functie v kwaliteits- en servicegericht Wij bieden u: v goede salariëring e.e.a. afhankelijk van ervaring en opleiding v goede secundaire arbeidsvoorwaarden v een prettige werksfeer Uw sollicitatie, voorzien van een uitgebreide CV, kunt u richten aan mevrouw Y. van den Heuvel RA, Postbus 120 te 3240 AC Middelharnis. Voor telefonische informatie over de functie kunt u contact opnemen met ons kantoor op telefoonnummer 0187 - 486444. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 156