\efen Tuincentrum Wagenaar tnvcor Lid College van Bestuur V«' .ZEELAND Wat is üw reden om te collecteren voor de NSGK? ,dp^ gehandicapte kind HTS'er Mechatronica met of zonder ervaring? ERVAREN METSELAAR VERKOOPMEDEWERKER Secretaresse LOGOPEDIST Alles dra Van een onderwijsinstelling mag je verwachten dat alles gericht is op het leerproces. Het ROC Zeeland gaat daarin nog verder. Leren blijft niet beperkt tot de leerlingen, of 'deelnemers' zoals we ze meestal noemen. Ook de eigen organisatie leert continu. De ontplooiing en ontwikkeling van medewerkers staan hoog in ons vaandel. Want alleen met hun inzet en ervaring, kunnen we de deelnemers bieden wat ze van ons vragen: een opleidingsorganisatie die het beste in henzelf naar boven haalt. Het ROC Zeeland kent negen onderwijsclusters, die worden ondersteund door bedrijfsvoeringsdiensten. Elk cluster staat onder leiding van een directeur met daarnaast teamleiders. Er zijn opleidingslocaties in Vlissingen, Middelburg, Goes, Tholen en Zierikzee, waar een breed scala aan opleidingen en volwasseneneducatie wordt aan geboden. Het ROC Zeeland is een samenwerkingsschool, die voortkomt uit openbaar, christelijk en algemeen bijzonder onderwijs. Het ROC Zeeland is op zoek naar een: De uitdaging: uitgaande van de koersnota en de onderwijsvisie van het ROC Zeeland geeft u vorm aan de strategie-, innovatie- en organisatie-ontwikkeling. Deze aandachtsgebieden worden in collegiale samenwerking met de voorzitter van het College van Bestuur vormgegeven. U draagt bestuurlijke verantwoordelijkheid voor de portefeuilles: - Human Resources (HR); - Facilitaire Zaken (FZ); - Informatie en Communicatie Technologie (ICT); - Finance Control (F&C). Hierin zijn de bedrijfsvoeringsprocessen: personeel, facilitaire zaken, ICT en financiën ondergebracht, waarbij het uit gangspunt is dat het onderwijs (kernproces) en de vernieuwing daarvan centraal staan. Tevens organiseert u de bedrijfs voeringsprocessen vanuit een nieuw besturingsmodel en draagt u zorg voor het financieel gezond houden van het ROC Zeeland. De persoon: een mensgerichte manager die integer handelt en inspirerend leiderschap koppelt aan analytisch en strategisch inzicht; die een constructief kritische houding heeft ten aanzien van de eigen werkgebieden. Een besluit vaardige en aansprekende communicator. Een organisator die uitstekend inzicht heeft in financiële cijfers, daarin de juiste maatregelen voorstelt en implementeert. Een bestuurder met grote affiniteit voor onderwijs en opleidingen en iemand die in staat is netwerken te ontwikkelen en te onderhouden. De organisatie: bij het ROC Zeeland geven ca. 10.000 deelnemers samen met ruim 750 medewerkers ons onderwijsproces gestalte. Het College van Bestuur bestaat uit twee personen. We leggen taken en verantwoordelijkheden zo laag moge lijk in de organisatie. Er is een ambitieus huisvestingsbeleid uitgezet met nieuwbouw in Goes en verbouw van locaties in Vlissingen en Middelburg. Het hoofdkantoor is in Vlissingen gevestigd. De aanstelling: uiterlijk 1 april 2005. De salariëring is marktconform. De voorwaarden worden in overleg vastgesteld. We verwachten van het nieuwe lid College van Bestuur dat deze in Zeeland woonachtig is of zich in Zeeland vestigt. De sollicitatie: u stuurt uw brief met curriculum vitae voor 20 december 2004 aan de voorzitter van de benoemings adviescommissie, de heer W.A.H. van Gessel, postbus 322, 4380 AH Vlissingen. Een assessmentonderzoek maakt deel uit van de procedure. Een informatiepakket kunt u telefonisch opvragen bij de bestuurssecretaris mr. W.G. Schuitema, tel.: 0118-558893. ROC Zeeland Hoofdkantoor Postbus 322 4380 AH Vlissingen Tel.: (0118) 55 89 00 info@roczeeland.nl www.roczeeland.nl Het ROC Zeeland respecteert de NVP-sollicitatiecode. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Jdl Ujo jieejp s3]|V calculator/werkvoorbereider kerntaken opnemen van werken calculeren van projecten opstellen en afprijzen van begrotingen verzorgen van meer- en minderwerk controleren en aanpassen van tekeningen opstellen van planningen voorbereiden van de inkoop voorwaarden minimaal mts bouwkunde en vijfjaar relevante werkervaring cijfermatig en analytisch uitstekend onderlegd teamspeler uitvoerder renovatie onderhoud kerntaken opnemen van werken aansturen van onderaannemers en eigen personeel calculeren van projecten (indien nodig) opstellen en bewaken van planningen bewaken van meer- en minderwerk maken van afspraken met opdrachtgevers, bewoners en onderaannemers voorwaarden its en/of mts bouwkunde en 10 jaar relevante ervaring kennis van afbouw; timmer-, metsel-, tegel- en stukadoorswerk natuurlijk overwicht en communicatief vaardig Bouwbedrijf Gelens b.v. biedt afwisselende functies met uitzicht op een vast dienstverband prettig werkklimaat projecten in omgeving West-Brabant mensenkenners met verbindingskracht Trivoor bouw en infra werkt voor mensen en bedrijven die zich willen ontwikkelen. Ons doel is het tot stand brengen van werkverbanden met meerwaarde voor alle betrokken partijen Wij brengen projectmatige en vaste werkverbanden tot stand die een mts, hts of tu werk- en denkniveau vereisen. Voor meer informatie kunt u uiteraard eerst bellen, t 013 544 41 44 Bent u geïnteresseerd, stuur of mail uw cv naar Trivoor bouw en infra t.a v. de heer Joep Kuijsters, Nieuwlandstraat 7, 5038 sl Tilburg joep@trivoor nl Kijk voor meer infomatie op www.trivoor.nl bouweninfra .iiiasfc 'Ov J nederlandse stichting voor het Meld u aan op www.nsgk.nl of bel (020) 679 12 00 Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUiGBOUW CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl AANNEMERSBEDRIJF Aannemersbedrijf Mesu B V. is hoofdzakelijk werkzaam in de nieuwbouw, verbouw, restauratie, onderhoud en beschikt over een eigen moderne machinale timmerwerkplaats. Het bedrijf is aangesloten bij de branchevereniging BouwNed en is deelnemer van de stichting Erkende Hoofdaannemer en Bouw Garant. In verband met uitbreiding van ons team, zoeken wij op korte termijn een (voor o.a. metselwerk en kleinschalig stuc- en tegelwerk) Voor informatie kunt u kontakt opnemen met dhr. W.M. Mesu tel. 0118-61 30 98 (tijdens kantooruren). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: Aannemersbedrijf Mesu B.V., Schotelweg 6, 4333 GS Middelburg. BOUW GARANT Een NV0B initiatief Tuincentrum Wagenaar is een klein en dynamisch tuincentrum. Wij bieden een breed assortiment aan van o.a. kamer- en tuinplanten, tuingereedschappen, vijver- artikelen. deco- en cadeau artikelen. Tuincentrum Wagenaar onderscheidt zich met name door zijn specialisme in groen, hout, steen en water. Interesse? Stuur je brief met CV vóór 15 december 2004 naar: Tuincentrum Wagenaar zoekt voor de vijverafdeling/tuinwinkel m/v - 40 uur per week De functie Het verkopen van tuin- en vijverartikelen Het verzorgen, aanvullen en presenteren van de artikelen waaronder meststoffen, gereedschappen, vis, vijverplanten, pompen enz Het adviseren en informeren van klanten omtrent deze productgroepen Het schoon en ordelijk houden van de werkomgeving Het verrichten van. indien nodig, andere voorkomende en aanvullende werkzaamheden Wij vragen Collegialiteit Enthousiasme Representativiteit Klantgerichte en klant vriendelijke instelling/houding Ervaring bij een tuincentrum is een pré Bereidheid tot volgen van interne opleiding Wij bieden Een gevarieerde baan binnen een klein bedrijf en in een informele werksfeer Arbeidsvoorwaarden volgens de Tuincentrum CAO Salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en is in overeenstemming met de zwaarte van de functie Tuincentrum Wagenaar Voor nadere informatie t.a.v, dhr. L. Wagenaar kun je contact opnemen 's Heer Hendrikskinderendijk 117 met mevr. C. de Weerd 4461 EB Goes telefoon: 0113 - 223359 I Tuincentrum Wagenaar Van den Doel, Koole Van der Want Advocaten, met vestigingen te Zierikzee en Middelburg zoekt per direct ter versterking van het team in Middelburg een voor een parttime dienstverband (20 uur) Gevraagd wordt: opleiding op MBO-niveau, voorkeur juridisch secretaresse/medewerker representativiteit zelfstandigheid accuratesse en stressbestendigheid goede kennis van Nederlandse taal in woord en geschrift kennis van Office programma's klantvriendelijk 'no-nonsense' -mentaliteit discretie ervaring in een soortgelijke functie is een pre Geboden wordt een afwisselende baan binnen een jonge, dynamische praktijk waarbij een passend salaris hoort. Sollicitatiebrieven met bijbehorend Curriculum Vitae kunt u richten aan: Mw. I. de Jong, Houtkaai 7, 4331 HH Middelburg. Sluitingsdatum 7 december 2004. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet prijs gesteld. het GORS schept de voorwaarden die de cliënt met een lichamelijke en/of verstandelij ke functiebeperking als noodzakelijk ervaart voor een zinvol bestaan. Je sollicitatie kun ie onder vermelding van het vacaturenummer vóór 7 december a.s. sturen naar- het GORS afdeling P&O Postbus 2160 4460 MD GOES Uiteraard staan al onze vacatures open voor zowel vrouwen als mannen. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. De functie van logopedist is ingedeeld in FWG-functiegroep 50 (minimaal 2.122,- tot maximaal 2,850,-). Tevens wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden (o.a. spaarloonregeling, (ver)kopen dagen, aanvullend pensioen e.d.) geboden. vacaturenummer 04-57 Voor locatie de Onderneming te Vlissingen zijn wij op zoek naar een: voor 16 uur per week (dienstverband 44,44%) Functie inhoud: Het leveren van een specifieke bijdragen aan het optimaliseren van de communicatiemogelijkheden van cliënten in directe relatie met het actuele zorgaanbod in samenwerking met overige disciplines. Dit kan prkatisch inhouden: Opzetten en uitvoeren van (groepsgerichte) activiteiten die gericht zijn op handicapverwerking en het onderhouden en/of verbeteren van de communicatiemogelijkheden. Beantwoorden van op communicatie gerichte zorgvragen van cliënten. Beantwoorden van vragen van de omgeving van de cliënt (partnergropen- en/of bijeenkomsten). Functie eisen: Een afgeronde opleiding Logopedie. Kennis ervaring en affiniteit met de doelgroep (mensen met Niet Aangeboren Hersenletsel). Kunnen werken vanuit het ondersteuningsmodel en ervan uitgaan dat de vraag van de cliënt richtinggevend is bij de organisatie van de zorg- en dienstverlening. Wanneer nodig, bereidheid om zich te laten autoriseren tot het uitvoeren van bepaalde verpleegkundige handelingen en deze te verrichten. Het betreft in eerste instantie een contract voor 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid zal het contract omgezet worden in een contract voor onbepaalde tijd. Voor inlichtingen kunt u bellen tijdens kantooruren met dhr. J. Harmsma, hoofd DOEB, tel.: 0113-272826. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 121