i Grote teleur stelling? i^j Let voor ons le^er\? tme Leerling-verzorgenden M Ssseb www.pzc.nl/reizen ERVAREN SfOFFEEROER (m/v) PARTTIME VERKOOPSTER Applicatiespecialist SAP HR Servicemonteur Warmtekrachtinstallaties Maak er een Kleintje van. 0(M) Savelande n Als je van zorg je beroep wilt maken. Rucphengroen en recreatief Rucphen is een gemeente in het westen van Noord-Brabant, waar meer dan 22.600 inwoners in een groene omgeving wonen. Bij de sector Gemeentewerken, afdeling Uitvoering zijn twee vacatures ontstaan voor de functie van: Medewerker cultuurtechniek m/v voor gemiddeld 36 uur per week, vacaturenummer VUV7, schaal 4 In deze functie voer jc beplantings- en onderhoudswerkzaamheden uit in het openbaar groen en draai je mee in de gladheidbestrijding en storingsdienst. Je hebt minimaal een vmbo-diploma richting cultuurtechniek of (groot)groenbcheer. Daarnaast beschik je over een rijbewijs BE. Meer informatie over deze functie vind je op www.rucphen.nl. Ook kun je voor informatie contact opnemen met Michel Joosse. hoofd van de afdeling uitvoering, telefoon (0165) 34 96 05 of Piet van den Bergh, opzichter cultuurtechniek. telefoon (0165) 34 96 22. Stuur uw sollicitatie voor 8 december 2004 naar Burgemeester en wethouders van de gemeente Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE RUCPHEN ■Biife spierziekte Ate lijf. Blv jf. te^en aan een draadje hangt? Stoor A.1 patiënten is dit j§ de dagelijkse realiteit. P Sa de* verwoestende spierziekte met ons te lijf. /Kijk op www.als-centr»im.ni Giro 100 000 m Cn.v. Centrum-Amsterdam rfcing met het Prinses Beatrix Fonds sar f m WOONWINKfcLSi De TMC Woonwinkels zijn echte interieuradvieswinkels met unieke formules zoals Biggie Best, Stijl en Klasse, Verf Wand, Muttivloer, TMC Citymeubel en Sleepy. Onze stoffeerders realiseren zowel projecten als particuliere inrichtingen. In verband met de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een die ons stoffeerdersteam komt versterken. Als je je vakmanschap graag wilt kunnen tonen, over goede omgangsvormen beschikt en resultaatgericht kunt werken, reageer dan snel. k Solliciteren? Schrijf of mail naar TMC Woonwinkels, I t.a.v. Jaap Witte, Dorpsplein 35, 4371 AC Koudekerke, e-mail: directie@tmckoudekerke.nl of bel voor meer informatie naar: 06-22744450 IERS MAKEN HET! KRUININGEN Zandweg 1 b Tel. (0113) 38 26 26 BERGEN OP ZOOM Van Konijnenburgweg 13 Tel. (0164) 27 44 77 KOUDEKERKE Dorpsplein 35 Tel. (0118) 55 55 33 www.tmcwoonwinkels.nl Communicatieadviseur/ Accountmanager m/v (36 uur) Opsporen, benaderen, raken en uiteindelijk vangen. Boom Kollektief pakt communicatie doordacht aan. Beginnend met een treffende analyse, die we vertalen in een uitgekiende marketingstrategie. Onze strategen en creatieven zorgen vervolgens voor een prikkelend totaalconcept, oogstrelende vormgeving en pakkende teksten. Daarmee weten onze klanten hun doelgroep zeker te vangen! Omdat onze aanpak aanslaat, groeien wij gestaag verder. Vandaar dat wij op korte termijn op zoek zijn naar een enthousiaste, slimme communicatie professional voor ons hoofdkantoor in Goes. Heb jij de nodige ervaring, een goede opleiding en het belangrijkste: de juiste persoonlijkheid? Dan moet je zeker solliciteren! We bieden je een kans die je niet zomaar weer krijgt. Werk je nu in de reclame, marketing of communicatie, zie dan je kans schoon en ga werken bij het grootste bureau van Zeeland! Wil je meer weten over de functie, wat voor persoon wij op het oog hebben en wat we te bieden hebben, kijk dan op onze site en mail of stuur ons snel je sollicitatie met c.v. We snappen dat het Zeeuwse een klein wereldje is. Vandaar dat we je sollicitatie uiterst vertrouwelijk behandelen. Verder wil je natuurlijk enige zeker heden hebben als je van baan verandert. Daarom pakken we de sollicitatieprocedure professioneel aan en maakt een assesment deel uit van de sollicitatieprocedure. Zo weten we wat we van elkaar mogen verwachten en kun je meteen een goede start maken! Postbus 244, 4460 AE Goes, tel. 0113 252052 sollicitatie@boomkollektief.nl, www.boomkollektief.nl Vestigingen in Goes en Etten-Leur ROTA-erkend reclamebureau BOOM KOLLEKTIEF FULL SERVICE RECLAMEBUREAU Jonge mode vanaf maat 42 Wij zoeken voor ons filiaal te Goes: (±15 uur) Voor deze functie geldt: U bent een enthousiaste, vlotte, flexibele, modegevoelige vrouw met mode- en verkoopervaririg die ons verkoop team komt versterken U kunt goed in teamverband werken Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief c.v. naar: Ulla Popken c.v. T.a.v. mevrouw A. Lindenberg, Grote Markt 19, 4461 AH GOES, Voor meer informatie tel.nr.: 0113-250567 Ulla Popken is een dochteronderneming van een snel groeiend Duits filiaalbedrijf met 50 winkels in de Benelux en een postorderbedrijf in Nederland. De Ulla Popken collectie biedt kleding voor elk type vrouw, voor iedere gelegenheid, van vrijebjds, sport- en feestkleding, tot lingerie en nachtkleding. Jonge mode, die aangenaam te dragen is en speciaal gericht is op de grote maten. Bij Ulla Popken staat de klant centraal en mag zij het uiterste van ons verlangen DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Nieuwe informatievoorzieningsystemen worden momenteel geïmplementeerd op basis van (divisieoverschrijdende) bedrijfs processen. De afdeling IT-services en Applicatiebeheer (l&A) maakt onderdeel uit van de informatiebeheersorganisatie. Deze afdeling ondersteunt de gebruikers van de informatiesystemen. Applicatiebeheer is onderverdeeld in de groepen FLP (Financieel, Logistiek, Personeel), TIS/KAD (Technische informatiesystemen, Kantoorautomatisering en Documentaire Systemen) en KERM (Klant, ETRM, Meter). De groep FLP heeft een fulltime vacature voor een Applicatiespecialist SAP HR. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Beheer van applicatie(s) op personeelsgebied, in het bijzonder de SAP module HR (Human Resource) conform de gestelde procedures. - Opstellen van functionele specificaties van goedgekeurde wijzigingen. - Zelf inrichten van het systeem conform de opgestelde specificaties. - Aansturen van werkzaamheden van externe partijen voor hi inrichten van het systeem. - Deelname in diverse projecten. Profiel - Hbo werk-en denkniveau. - 2 jaar ervaring in het inrichten en beheren van de SAP module HR. - 5 jaar operationele ervaring met iet-beheer en iet-ontwikkeling, - Affiniteit met de processen die worden ondersteund door de beheerde systemen. - Zeer goede communicatieve en sociale vaardigheden. - Kennis van ITIL is een pre. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Ab Postma, teamleider Applicatiebeheer FLP groep, telefoonnummer (0118) 88 26 27. DELTA Utility Services maakt onderdeel uit van de divisie Energy en is belast met: - Het beheer en onderhoud van Utility installaties, zoals warmtekrachtinstallaties. - De productie en levering van elektriciteit, gas, warmte, perslucht, proceswater, stoom en industriële gassen. Binnen de afdeling Maintenance, met standplaats Vlissingen-Oost, bestaat de vacature voor een fulltime Servicemonteur Warmtekrachtinstallaties. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Uitvoeren van inspecties en onderhoudswerkzaamheden aan warmtekrachtinstallaties (stationaire gasmotoren, ketels en rookgasreinigers). - Storingsanalyse en verbeteren van installaties. - Oplossen van storingen, uitvoeren van reparaties en het opstellen van rapportages. - Deelname aan de wacht- en storingsdienst. Profiel - Een afgeronde mbo-opleiding, bij voorkeur richting AOT, SWTK, werktuigbouw of energietechniek, aangevuld met voor de functie relevante vervolgcursussen. - Meerdere jaren ervaring in zelfstandig storingzoeken en storingsanalyse en onderhoud van warmtekrachtinstallaties. - Aantoonbare ervaring met de disciplines werktuigbouw, M&R- en procestechniek en bekendheid met de regelgeving rond veiligheid en milieu. - Goede communicatieve eigenschappen, zelfstandigheid en besluitvaardigheid. - In het bezit van rijbewijs BE. - Bereidheid tot het volgen van functiegerichte opleidingen. Salarisindicatie Een maximum salaris van 2.654,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Bram de Lange, Chef Maintenance, telefoon (0113) 741912. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd in een van deze vacatures, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van de afdeling Backoffice HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Uw miskoop op internet én in de krant Savelanden verleent diverse vormen van ouderenzorg in drie verpleeghuizen en acht zorgcentra in de regio West-Brabant. Ook verleent Savelanden thuiszorg, dagbehandeling, zorg in aanleunwoningen en verpleegunits. Tevens beschikt het over een verpleegafdeling in het ziekenhuis. Bij Savelanden werken zo'n 1150 medewerkers. Er zijn goede arbeidsvoor waarden (C.A.O. VejV, meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden) van toepas sing en volop mogelijkheden tot bijvoorbeeld deeltijdwerk. Momenteel wordt een nieuwe zorgvisie en werkwijze ontwikkeld. Alle medewerkers van Savelanden worden hierbij betrokken. Stichting Savelanden bestaat uit het ABG (Bergen op Zoom) De Lindenburgh (Steenbergen) Mariahove (Ossendrecht) Verpleeghuizen en zorgcentra Savelanden leidt jaarlijks vele leerlingen op. Per 17 februari 2005 starten wij met een nieuwe groep. Het gaat hierbij om een drie-jarige opleiding tot verzorgende in samenwerking met het Kellebeek college. Wij zijn op zoek naar: vac. nr. E04.023 Die een studie en de praktijk willen combineren Die aandacht en respect hebben voor de ouder wordende mens Die flexibel en communicatief vaardig zijn Die zelfstandig maar ook in teamverband kunnen werken Met minimaal de vooropleiding MAVO-diploma of VMBO-diploma met minimaal twee vakken op C niveau (waaronder Nederlands) overige vakken op B-niveau Wij bieden: Een dienstverband van 32 of 36 uur in wisselenden diensten; dag, avond, nacht en weekend Een leerlingensalaris conform CAO Verzorgings- en verpleeghuizen Een volledige vergoeding van de studiekosten Een zeer afwisselende en uitdagende studie- en werkperiode Structurele vaste werkbegeleiding De Beukenhof (Putte) Heideduin (Hoogerheide) Mariahove (Ossendrecht) De Nieuwe Haven (Dinteloord) Onze Stede (Steenbergen) St. Elisabeth (Halsteren) St. Margaretha (Huijbergen) De Vossemeren (Nieuw- Vossemeer) en: VAAZ (Verpleeghuiszorg Afdeling Algemeen Ziekenhuis) Voor inlichtingen kun je telefonisch contact opnemen met Hannie Stoffer, telefoon 0164 288884. Sollicitaties: binnen 7 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan: Savelanden, Dienst P&O, t.a.v. Caroline Wiek, Postbus 73, 4600 AB Bergen op Zoom. Telefoon: 0164-288894. E-mail: BPOadministratie@savelanden.nl De gesprekken zijn gepland in week 31 en 52. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 116