HOONDERT 's-Heerenhoek Planner/werkvoorbereider (MA/) In India leven 15.000 meisjes in een achterhuis. KOCH ADVIESGROEP ALLANT. 'architecten i kraker trailers kraker ONDERHOUDSMONTEUR Aannemings- en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puin recycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Door een interne verschuiving zijn wij op zoek naar een fulltime De functie Deze functie bestaat uit het uitvoeren van de planning voor een aantal machinegroepen, waarbij u nauw samenwerkt met uw collega-planners. Daarnaast heeft u een aantal administratieve taken. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: Sterk organisatorisch vermogen Stressbestendig en flexibel Goede contactuele eigenschappen Efficiënt en punctueel Enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie is een pre. Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer, informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. J.S.G. Hoondert. Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. Heinkenszandseweg 19 Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-35 25 10 info@hoondert.nl www.hoondert.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld S Rucphengroen en recreatief Rucphen is een gemeente in het westen van Noord-Brabant, waar meer dan 22.600 inwoners in een groene omgeving wonen. De gemeente zoekt voor de afdeling Facilitaire Zaken een: Allround medewerker documentaire informatievoorziening m/v voor 36 uur per week, vacaturenummer: VFZ1, momenteel schaal 7 Opleidingsniveau mbo, ervaring gewenst. Nadere informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij de heer J. de Bruijn, telefoon (0165) 34 95 81. Tevens zoekt de gemeente voor de afdeling Ruimte een: Juridisch beleidsmedewerker ruimtelijke ordening m/v voor 36 uur per week, vacaturenummer: VRU4, schaal 9 Opleidingsniveau hbo, ervaring gewenst. Nadere informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij de heer T. vairDam, telefoon (0165) 34 97 00 Voor de volledige teksten van deze vacatures kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl. Graag ontvangen wij uw sollicitatie voor een van de vacatures voor 4 december 2004. U kunt deze sturen naar: Burgemeester en wethouders van de gemeente Rucphen, Postbus 9. 4715 ZG Rucphen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. 4 STICHTING STRANDEXPLOITATIE WALCHEREN Sinds 1999 is de Stichting Strandexploitatie Walcheren (SSW) verantwoordelijk voor het beheer en de bewaking van de stranden van de gemeente Veere. Tot het takenpakket behoren onder meer het schoonhouden van het strand, het plaatsen en onderhouden van voorzieningen, het houden van toezicht, het verlenen van eerste hulp en het verhuren van staanplaatsen. In verband met het vertrek van de huidige functionaris wil het bestuur van de SSW graag in gesprek komen met kandidaten voor de functie van DIRECTEUR (m/v) De directeur is belast met de dagelijkse leiding van de organisatie en legt verantwoording af aan het bestuur. Bij de organisatie werken 13 medewerkers in vaste dienst en tijdens de zomermaanden komen ruim 50 vakantiekrachten het team versterken. Het takenpakket: De directeur is verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van het meerjarenbeleidsplan en stelt jaarlijks activiteitenplannen, begrotingen en jaarverslagen op. De voorbereiding en uitvoering van het personeels beleid behoren eveneens tot het takenpakket van de directeur. Hij/zij bereidt bestuursvergaderingen voor en zorgt er voor dat bestuursbesluiten worden uitgevoerd. De directeur onderhoudt een uitgebreid relatienetwerk en is het gezicht van de SSW! Functie vereisten: HBO werk- en denkniveau ruime leidinggevende ervaring uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk gevoel voor bestuurlijke en menselijke verhoudingen Ons aanbod: Wij bieden een zeer gevarieerde en uitdagende baan aan in een prachtige werkomgeving! Het betreft een dienstverband van 32 uur per week. Salariëring is overeenkomstig de zwaarte van de functie. Interesse Spreekt de functie u aan dan zijn wij benieuwd naar uw reactie. Graag ontvangen wij uw brief met cv voor 3 december aanstaande. De eerste gesprekken vinden plaats op maandag 13 en dinsdag 14 december 2004. Voor meer informatie over de vacature kunt u bellen met de huidige directeur, mevrouw Nita Kramer, bereikbaar via telefoonnummer 0118 - 58 62 75. Uw brief en cv stuurt u naar het bestuur van de Stichting Strandexploitatie Walcheren Postbus 19 4357 ZG Domburg Een extern onderzoek naar geschiktheid is een onderdeel van de sollicitatieprocedure. r* Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. /cbfj Steun People's Trust in de strijd tkjijS tegen kinderprostitutie in India. i1 Voor Raadgevend Ingenieursburo F. Koch B.V. zoeken wij in verband met structurele groei en toename van de opdrachten kandidaten voor de functie van: CIVIEL-TECHNICUS met enkele jaren ervaring in het zelfstandig ontwerpen, bestekklaar maken en uitwerken van weg- en waterbouwkundige projecten. opleiding HTS W&W of TU met aanvullende cursussen. BOUWKUNDIGE met enkele jaren ervaring in het zelfstandig uitwerken van zeer gevarieerde projecten. opleiding HTS BK of TU met aanvullende cursussen. Als u zoekt naar een boeiende functie met veel verantwoordelijkheid in een jong, modern en goed geoutilleerd bureau met als handelsmerken: creativiteit, deskundigheid, kwaliteit en service, wordt u verzocht uw handgeschreven sollicitatie te richten aan onderstaand adres. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden, een professionele werkomgeving, veel ruimte voor eigen initiatief en de randvoorwaarden om vorm te geven aan uw eigen ontwikkeling in de toekomst. Alle sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld. Eventuele verdere informatie kunt u desgewenst ook buiten kantooruren verkrijgen op privé nr. 0113 - 612690. KOCH ADVIESGROEP Bezoekadres Beukenstraat 56 4462 TT Goes Postadres Postbus 376 4460 AT Goes Telefoon 0113-213030 Telefax 0113-213122 E-mail info@fkoch.nl www.fkoch.nl De KOCH ADVIESGROEP bestaat uit: Raadgevend Ingenieursburo F. KOCH B.V. Bouwconstructies Bouwkunde Weg-en waterbouw Technische installaties Vuurlastberekeningen Beheer en onderhoud KOCH Projectmanagement Procesmanagement Vergunningen Logistiek Veiligheid Directievoering toezicht Architectuur Interieur Restauratie Partners in bouwen. 1% U) KRAKER TRAILERS produceert trailers voorzien van een hydraulisch horizontaal laad- en los systeem. Het afzetgebied is geheel Europa. Elektronica, pneumatiek, hydraulische systemen en aluminium - als zwaar belast constructiemateriaal - vinden hun toepassing in alle voertuigen. Het ontwer pen geschiedt in eigen beheer en wordt ondersteund door Acad en Pro-engineer, hierdoor kan snel, flexibel en volgens de laatste stand der techniek geproduceerd worden. Het aantal medewerkers bedraagt momenteel 35. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: AFTER SALES ENGINEER Voor 40 uur per week. De functie omvat de volgende werkzaamheden: - Afhandeling van garantieaanvragen en reparaties: Behandelen van de garantieaanvragen Bezoeken van klanten of servicewerkplaatsen Op basis van deze ervaringen product verbeteringen voorstellen Behandelen (telefonisch) van storingen - Kwaliteitsbewaking: Uitvoeren van controles in de productie volgens een eigen kwaliteitssysteem Beheer van gereedschappen die aan bepaalde keuringen moeten voldoen - Beheer van het voorraadsysteem Gevraagd wordt: - Technische opleiding op HBO of MBO+ niveau - Praktische kennis van wegvoertuigen - Ervaring in een vergelijkbare functie - Een nauwkeurige en flexibele werkinstelling - Goede communicatieve vaardigheden - Beheersing van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Informatie en sollicitatie: Bent u geïnteresseerd in deze afwisselende functie, richt dan uw brief (per post of E-mail) met c.v. voor woensdag 1 december 2004 a.s. aan onderstaand adres. Voor nadere informatie mbt. deze functie kunt u contact opnemen met Dhr. J. de Kraker. KRAKER TRAILERS Vaartwijk 7 - PB 200 - 4570 AE Axel Tel: +31-115-561740 Fax: +31-115-564 661 e-mail: jan@krakertrailers.nl Zuidsingel 28 4331RT Middelburg tel.:0118-638770 mobiel: 0651213492 fax:0113-211744 e-mail: info@pluseen.nl mw.pluseen.nl U kunt zich nog aanmelden voor: - Bedrijfshulpverlener BVH Start: 14 december - BVCA Start: 13 december - Administratie opzetten voor zelfstandigen Start: 18 januari 2005 - Computercursussen Word, Excel, Windows, Internet - Boekhouden BKB en PDB - Eigen bedrijf opzetten Alle cursussen worden gegeven in Goes Oostsingel 170 M A Voor meer informatie of aanmelding Wij zijn op zoek naar een fulltime- De functie: Op de afdeling technische dienst zorgt u samen met collega's, in een hecht team verband, voor een vlot en storingsvrij verloop van alle productieactiviteiten. U neemt de reparatie, revisie en het periodiek onderhoud van alle machines en installaties voor uw rekening. Bij de constructie of installatie van nieuwe machines verleent u technische assistentie. De voorwaarden: U beschikt over een MBO niveau door opleiding of relevante werkervaring. U bent stressbestendig en accuraat. Probleemoplossend werken en denken is voor u vanzelfsprekend. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken sturen aan: C. Oostrom's Conservenfabrleken B.V., La.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. C. Oostrom's Conserven- fabrieken B. V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwinkel bedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde HACCP-, BRC- en IFS-systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voor namelijk geïnvesteerd in hoog waardige moderne bedrijfs- apparatuur. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich dooi korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 160 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst. In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid tot meer dan 350 medewerkers. Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. X 4 Vogelbescherming NEDERLAND TOUR DE GANS Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumen tale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Er is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang rijke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy. Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkell Medewerker mechanisatie/boomverzorging m/v afdeling Realisatiebedrijf II Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Functie: verrichten van werkzaamheden op het gebied van boom verzorging, bedienen van (groot) materieel voor berm- en sloot- onderhoud en aanleg van openbaar groen. Profiel: vmbo-werk- en denkniveau (bijv. beroepsopleiding Groene Ruimte), aangevuld met relevante werkervaring. Salaris: maximaal 2.038,- bruto per maand Doorgroeimogelijkheden 2.147,— Contact: Kijk op www.mlddelburg.nl voor een uitgebreide beschrijving van de functie. Hier vind je ook meer informatie over de organisatie en de stad Middelburg. Een sollicitatiebrief met CV ontvangen wij graag voor maandag 6 december 2004. Je kunt deze richten aan het college van burgermeester en wethouders, t.a.v. de heer L. de Klerk, personeelsadviseur, Postbus 6000, 4300 LA Middelburg. E-mailen kan ook: personeelszaken@middelburg.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 30