Huur een nieuwe HR-ketel en breng uw gasverbruik omlaag Bespaar tot 25% op uw energieverbruik w? >'5 a c'0,0 Tot 2k december éénmalig €80,- winterkorting 3 maanden gratis CV-onderhoud met all-in garantie DELTA III DELTA Comfort B. Verrassend veelzijdig Nude verwarming langer brandt en u het licht eerder aandoet, stijgt uw energieverbruik. Ook de energieprijzen zullen omhooggaan, omdat deze onder andere gekoppeld zijn aan de snel stij gende olieprijzen. Daarom is het handig om de meter wat langzamer te laten tikken. DELTA helpt u daarbij met een fikse korting op een energiezuinige HR-ketel. Heeft u nog geen HR-ketel, dan kunt u tot 25% gas besparen. Want de nieuwe HR-ketels die u bij DELTA huurt, verbruiken heel wat minder gas dan hun voorgangers. tK$t IK ttlti W <4 Vraagt u vóór 24 december een offerte aan voorde huur van een HR-ketel van de merken AGPO of Nefit? Dan krijgt u bij installatie een bijbehorende klok- thermostaat ter waarde van €165,- cadeau. Hiermee haalt u het optimale rendement en com fort uit uw ketel! Bovendien profiteert u van €80,- éénmalige winterkorting. Zoals u ziet, bespaart 0 direct! Ga voor informatie naar www.delta.nl of bel 0800-55 11 550. Heeft u al een goede CV-ketel, zorg dan voor pro fessioneel en regelmatig onderhoud. Dat leverteen langere levensduur, minder energieverbruik en meer comfort op. Ook uit het oogpunt van veiligheid zijn regelmatig onderhoud en een correcte afstelling van groot belang. Bovendien zijn het verhelpen van eventuele storingen en reparaties gratis. Vraagt u vóór 24 december bij DELTA een onderhouds- overeenkomst aan, dan krijgt u de eerste 3 maanden van uw overeenkomst gratis. Ga voor informatie naar www.delta.nl of bel 0800 - 55 11 550. mfort B.V., Postbus 5048, 4330 KA Middelburg, www.delta.nl, telefoon 0800 - 55 11 550

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 20