Krappen lijkt vrij van geldzorgen Van Waes sober en gedisciplineerd PZC Wilfred Poleij vertrekt bij SSV Marat Safin verkeert in een blakende vorm Zeeuws dartteam in de maak Feyenoord in Kortgene Boschker enkele weken uit r Rostock mikt op Jörg Berger-efïet Snowboardster Sauerbreij tweede Thompson zwemcoach Australië Jong Oranje verliest bij Frankrijk Neptunus organiseert ECl-toeri» Revanchekans Van den Berg in Westdorpe uitslagen agenda donderdag 18 november 2004 door Bauke Boersma VLISSINGEN - Het heeft er al le schijn van dat Karin Krappen de komende jaren zonder geld zorgen topsport kan bedrijven. De Vlissingse dartster wordt ver moedelijk het speerpunt van een Zeeuws team dat over een flink sponsorbudget kan beschikken. Het initiatief tot het plan komt van de Zeeuwse Darts Federatie (ZDF) en dan vooral van Jürgen Dingemanse. Hij voert ook de onderhandelingen met een bu reau dat voor diverse bekende Nederlandse ondernemingen de (topsport Jbudgetten verdeelt. ..Als het allemaal doorgaat, valt het team straks onder de vlag van de Zeeuwse Darts Federa tie". vertelt Dingemanse. „Het plan is bedoeld om het Zeeuwse darten een impuls te geven." Eisenpakket Het team zal zo goed als zeker uit (maximaal) zes personen be staan. Naast Krappen is een na tionaal bekende dartster bena derd, waarvan Dingemanse de naam nog niet wil prijsgeven. Ze is met Zeeuws, maar vanuit publicitair oogpunt is haar komst naar de nieuwe ploeg ge wenst. Dingemanse erkent wel dat de komst van de beoogde tweede vrouw hoogst onzeker is geworden omdat haar eisenpak ket vooralsnog aan de hoge kant is. Mocht ze inderdaad afhaken, dan ligt de weg naar het nieuw te formeren team open voor een tweede Zeeuwse dartster. In de ploeg wordt daarnaast ruimte gemaakt voor twee man nen, waarvan Pascal Swarts er in ieder geval één is. Het streven is het team te completeren met twee jeugdige darters. Dinge manse: „Bij de mannen willen we dat Zeeland op korte termijn ook nationaal en mogelijk zelfs internationaal meetelt. Het aan trekken van de talenten is met het oog op de toekomst. Die moe ten de gelegenheid krijgen zich te ontwikkelen tot topdarters." Dingemanse is hoopvol gestemd over de totstandkoming van het team. „Al moeten we nog ge noeg plooien gladstrijken. Voor al in organisatorisch opzicht." Voor Krappen betekent de nieu we ploeg dat ze de eerstkomen de jaren (gesproken wordt over een contract voor drie jaar, met een optie voor nog twee jaar) ge vrijwaard is van financiële zor gen. De loopbaan van de Vlis singse dartster dreigde in ge vaar te komen omdat ze geen bij drage meer krijgt van de natio nale sportkoepel NOCNSF en derhalve zelf opdraait voor alle kosten die het bedrijven van top sport met zich meebrengt. „Al moeten we met de ZDF nog praten over de verdeelsleutel voor de sponsorbijdrage", zegt Cees van Leeuwen, echtgenoot en zaakwaarnemer van Karin Krappen. „We praten over 50.000 euro per jaar en wij zijn er niet voor dat dat gelijkelijk wordt verdeeld over de zes team leden. Ons inziens moet het meeste naar de toppers gaan." Krappen en Van Leeuwen ho pen dat een en ander voor half december in kannen en kruiken is. Van Leeuwen: „Het zou mooi zijn als Karin tijdens de Lakesi de World Championship in Frim- ley Green (begin januari) al met de naam van de nieuwe sponsor kan pronken. Dat is publicitair gezien een belangrijk toernooi. Maar dan moet er wel spoed ach ter de zaken worden gezet." Dingemanse verwacht binnen enkele weken duidelijkheid over het ambitieuze plan. KORTGENE - Patrick van Leeuwen deelt in Kortgene de hesjes uit bij een jeugdtraining van de Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland (JVOZ). De trainer van de D-jeugd van Feyenoord verzorgde gister avond de eerste training bij de JVOZ onder Rotterdamse leiding. De voetbalschool is een samenwerkingsverband aangegaan met de Rot terdamse eredivisieclub en komt elke woensdag met twee oefen- meesters in Kortgene. Gisteravond was ook Henk van Stee (hoofd jeugdopleidingen bij Feyenoord) van de partij. Het C-juniorenteam van de JVOZ won een oefenduel met FC Dordrecht Cl (3-0). dat in de landelijke tweede divisie speelt. foto Willem Mieras door Bauke Boersma YERSEKE - Wilfred Poleij gaat op korte termijn weg bij voetbal club SSV'65. De reserve-doel man van de zaterdag-eersteklas ser uit Goes heeft overschrijving aangevraagd naar Capelle en gaat ervan uit binnenkort al voor die zaterdag-hoofdklasser te kunnen uitkomen. De 20-jarige Yersekenaar heeft voor die stap een aantal rede nen. Zo studeert hij in Rotter dam, heeft hij sinds kort een ka mer in die havenstad en acht hij de kans op het vinden van werk, binnenkort noodzakelijk vanwe ge zijn hbo-studie Personeel Organisatie, veel groter in Zuid-Holland dan in Zeeland. Maar, zo verhult Wilfred Poleij niet, de voornaamste reden van zijn vertrek bij SSV'65 ligt op het sportieve vlak. „Want als ik gewoon in de basis van het eer ste elftal had gestaan, had dit nu allemaal niet gespeeld." Wilfred Poleij, zo veel is wel dui delijk, voelt zich tekortgedaan door SSV-trainer Cees Hout epen en stelt dat hij dit seizoen nimmer een eerlijke kans kreeg zich in de hoofdmacht van de eersteklasser te spelen. Ex-prof Christol van Campenhout verde digt het doel al vanaf de start van het bekertoernooi en Poleij moet het doen met beurtelings een plek op de bank en een wed strijd met het tweede elftal. „Toen er eind vorig seizoen ge ruchten gingen dat Van Campen hout mogelijk naar SSV zou ko men, heb ik Cees Houtepen al ge vraagd wat hij met mij van plan was", vertelt Poleij. „Jij speelt gewoon, zei hij toen." Toekomst „En ook toen bekend werd dat Christol kwam, bleef hij erbij dat ik de toekomst had en zou spelen als ik in vorm zou blij ven. Maar in de voorbereiding mocht ik alleen 'kleine' oefen duels spelen, in de belangrijkere wedstrijden keepte Christol. Hi] zal het ontkennen en ik kan het ook niet bewijzen, maar ik denk dat Houtepen vooraf al wist dat Christol eerste man werd." Door de uitverkiezing van Van Campenhout vertolkte Poleij, vo rig seizoen nog eerste keeper van SSV'65, slechts een bijrol. En dat zint de doelman niet. „Ik ben nog jong, wil niet stil blij ven staan. Dus moet ik elke week spelen", zegt Poleij, die er van uitgaat dat de overschrij ving verleend wordt en tot die tijd beschikbaar blijft voor SSV'65. „Bij Capelle kan dat, al is het in eerste instantie in het tweede elftal. Die club wilde me vóór dit seizoen eigenlijk al heb ben, maar toen moest ik heel snel beslissen en heb het daar om niet gedaan. Nu heb ik heel veel zin in deze nieuwe uitda ging. Ik hoop me op termijn zelfs in het eerste te spelen." ENSCHEDE - FC Twente moet het minstens enkele ken stellen zonder doelman Sander Boschker. De 3u ge keeper blijkt zaterdag in de competitiewedstnil NEC een spierscheuring in de rechterlies te hebbt lopen. In Nijmegen moest Boschker zich al snel vang laten vervangen door reservekeeper Cees Een woordvoerder van FC Twente durft niet te Vyu len hoe lang Boschker exact uit de roulatie zal zijn "21 al met spierblessures is dat lastig in te schatten, maar! kele weken zal hij zeker niet kunnen keepen." MP ROSTOCK - Jörg Berger is aangesteld als trainer vaal in degradatiegevaar verkerende Hansa Rostock. De 60i rige oefenmeester tekende een contract tot de zomert 2006 bij de Duitse club, waar de Nederlander Delano 1 onder contract staat. Berger behoedde in hetverl tracht Frankfurt, Schalke 04 en FC Köln voord Bij Rostock, laatste in de Bundesliga, wordt vande Dj ser hetzelfde verwacht. Het afgelopen jaar leidde hijI mannia Aken naar de bekerfinale. ANP/DPA COPPER MOUNTAIN - Snowboardster Nicolien Sau breij is in de Verenigde Staten bij de parallelslalom on Continental Cup tweede geworden. De Nederlandse! digde op Copper Mountain achter de Amerikaanse! Kosglow. Een dag eerder behaalde Sauerbreij nog bronzen positie op de parallelreuzenslalom. ARP SYDNEY - Alan Thompson volgt Leigh Nugent op hoofdcoach van de Australische zwembond. De 45-$ ex-docent moet de Australiërs leiden tot en metdeOh pische Spelen van 2008 in Peking. Thompson werkte de Spelen in Athene al bij de Australiërs, als teamcoe In Griekenland veroverde Australië vijftien r waarvan zeven gouden. ANP/RTR SETE - Jong Oranje heeft gisteren een oefenduel i Frankrijk verloren. In Sète werd het 3-0 in het voort van de thuisploeg. Vlak voor rust kreeg Kruiswijk is.- team van trainer Foppe de Haan de rode kaart. Jong ft je miste onder meer Hofs, Huntelaar en Van Persie 1 gens De Haan was dat geen excuus. „Frankrijk sic» een gegeven moment aan het wisselen, maar hunvp de, zestiende man bleek ook beter dan die van ons Qj jongens verliezen te veel duels." ANP ROTTERDAM - De Rotterdamse honkbalclub Neptui houdt volgend jaar het toernooi om de Europa Cupii landskampioenen. Het evenement is waarschijnlijk va tot 12 juni 2005. Behalve de titelverdediger doen San! rino, Paderborn Untouchables (Dui), Prink Grossetoll Mr. Cocker HCAW (Ned), Draci Brno (Tsj), WIABala cha (Rus) en Lions Savigny sur Orge (Fra) mee. MP WESTDORPE - Na vier wed strijden om de Zeeuwse ATB Cup kan er zonder meer van een verrassende tussenbalans wor den gesproken. Niet de gedood verfde kroonprins Dick van den Berg deelt de lakens uit. Nieuw komer Jaco VVagenaar is de reve latie van deze competitie. Samen met Richard Slabbe- koom voert de pas zestienjarige Yersekenaar het klassement aan. Zaterdag is het peloton pre sent op het Finlandcircuit van het Zeeuws-Vlaamse Westdor pe, Daar blijft organisator Dan ny Soethaert ieder jaar opnieuw enthousiast om een wedstrijd te organiseren. Samen met enkele anderen heeft Soethaert op nieuw een aantrekkelijke om loop op het motorcrosscircuit op de Axelse Vlakte nabij Westdor pe uitgezet. „Het ligt er weer uit stekend bij. Het mag zelfs nog wat regenen: zelfs dan kan er ge makkelijk worden gereden. Bo vendien mag er best een zwaar stuk inzitten", zei Soethaert eer der deze week. Het parkoers is dus geen probleem, de ervaren organisator hoopt dat de ren ners die bovenin het klassement staan naar Westdorpe zullen ko men. „De wedstrijden in Zeeuws-Vlaanderen lijken voor enkele renners toch altijd nog een te groot obstakel te zijn. Wellicht dat de extra startpun ten een stimulans zijn om toch deel te nemen", aldus Soethaert. Natuurlijk gaat in deze competi tie de belangstelling uit naar Ja- co Wagenaar. Het lefgozertje uit Yerseke is zonder enige schroom dit jaar de concurrentie aange gaan met de coureurs die al ja renlang deel uitmaken van het seniorenveld. Daarin doen ren ners als Richard Slabbekoorn aan een goede wedstrijdenreeks bezig), Dennis Raadtgever en toch ook Jarno Veerhoek wat van hen verwacht mag worden. Anders ligt dat met Dick van den Berg. Hij zou Eric Ver- eecken, die jarenlang het ge zicht was van deze wedstrijden reeks, opvolgen; zoveel talent be zat Van den Berg wel. De druk lijkt echter te groot. Alleen in Heinkenszand kon Van den Berg overtuigen. Na zijn zwak ke ouverture in 's-Heer Arends- kerke leverden ook de wedstrij den in Kortgene en Yerseke niets meer op dan vroegtijdig af stappen. Het Finlandcircuit in Westdorpe ligt Van den Berg in het algemeen wel. Mandekker voelt zich thuis bij Terneuzense Boys door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Luc van Waes leek voor bestemd om zijn voetbalcarrière in zijn woonplaats IJzendijke te slijten en rea geerde ook zelf verrast, toen hij vorig jaar door Henk Ottens werd benaderd om naar Terneuzense Boys te komen. In een elftal dat graag aanvalt, bewijst Van Waes voor het tweede seizoen zijn waar de. Luc van Waes is een sobere voetballer, die vooral in verdedigend opzicht op meerdere posities inzetbaar is. „Het maakt me niet uit waar ik speel", zegt hij. „Als ik maar speel." De oranje voet balkousen met het logo van Terneuzense Boys hangen in de achtertuin aan een droogrek en steken schril af in een dorp, dat qua voetbal blauw-wit gekleurd denkt. Luc van Waes geeft ook toe dat hij niet over ijs van één nacht is gegaan om de dorpsclub te verlaten. De uitda ging van nieuwe tegenstanders op een ho ger niveau deed hem uiteindelijk beslui ten van club te veranderen. In zijn eerste seizoen bij zijn nieuwe club verwierf Van Waes zich meteen een plaats in de basis. Met de laatste wedstrijd van de eerste competitiehelft in het vooruitzicht kan in de tweede klasse E van het zaterdag voetbal voorzichtig een eerste balans worden opgemaakt. Vijf overwinningen, vier gelijke spelen en als enige ploeg slechts één nederlaag. Terneuzense Boys, dat in tien duels niet meer dan tien tegen treffers moest incasseren, is in vorm en bevestigde dat afgelopen zaterdag met de derde overwinning op rij. De formatie van Henk Ottens werkte zich daardoor op naar de derde plaats op de ranglijst. De oranjehemden treffen zaterdag op ei gen veld koploper De Zwerver, dat uit de eerste tien duels drie punten meer totali seerde. Luc van Waes: „Als we winnen, schuiven we op zijn minst op naar de tweede plaats. Als je verliest, zak je mis schien terug naar de vijfde plaats. Het zit in deze klasse nog allemaal heel dicht bij elkaar." Met recente overwinningen op Noad'67 (6-0), Nieuwdorp (5-1) en De Meeuwen (6-0) heeft de Terneuzense ploeg hoe dan ook indruk gemaakt. „Er werd na afloop van de wedstrijd tegen De Meeuwen ge lijk al over de wedstrijd tegen De Zwer ver gesproken", vertelt Van Waes. „Ook al omdat zi] maar met 2-0 van Noad'67 hadden gewonnen. Nee, ik ken De Zwer ver niet en heb ook de trainer er nog niet over gehoord. Ik neem aan dat hij nog wel belt om informatie in te winnen over die ploeg." De 29-jarige speler uit IJzendijke zegt nog geen moment spijt te hebben gehad van zijn keuze voor Terneuzense Boys. „Toen Henk Ottens me belde, heb ik er wel even over moeten denken", vertelt hij. „Ik had een jaar of zeven, acht bij IJ- Luc van Waes speelt zaterdag met Terneuzense Boys de topper tegen De Zwerver: „Als we winnen, schuiven we op zijn minst op naar de tweede plaats." foto Wim Kooyman zendijke in het eerste elftal gespeeld Meestal als rechtshalf, maar soms ook als verdedigende middenvelder of voor stopper. Henk kende me uit de tijd dat hi] trainer was bij Aardenburg en we te gen elkaar speelden. Hij kende me ook van het zaalvoetbal." „De sfeer bij IJzendijke was goed, maar ik wilde eigenlijk toch wel graag op een hoger niveau spelen", verklaart hij zijn besluit. „Bovendien is er bij Terneuzense Boys altijd wel een man of veertien op de training. Dat was in IJzendijke wel an ders. Ze hebben hier vorige week weer maar met een man of vier getraind. Ik denk dat ik als trainer gek zou worden. Ik volg IJzendijke nog wel,maar zie ze niet elke zondag spelen. Ze zijn nog steeds een beetje afhankelijk van Adri van Hanegem, maar er komen nu wel A-junioren aan, die talent hebben. Ze moeten natuurlijk wel oppassen dat ze niet te lang in die vijfde klasse blijven hangen. Hoe langer dat duurt, hoe moei lijker het wordt om eruit te komen." Bij Terneuzense Boys paste hij zich snel aan. „Het gaat allemaal wat sneller dan bij IJzendijke", weet hij. „Maar het ni veauverschil is me meegevallen. Ik was er ook van uitgegaan dat ik het niveau aankon. Ik ben sterk in de duels, snel en heb een redelijke trap. We doen op de training heel veel positiespelletjes. Dan moet je wel snel handelen. Daar word je beter van. Ik vind dat we het vorig sei zoen goed hebben gedaan. Een periode gepakt en in de nacompetitie de eerste ronde overleefd. Dat vond ik mooi. Daar ben ik voor naar Terneuzense Boys geko men." 3-4-3 In zijn eerste seizoen in Terneuzense dienst maakte Luc van Waes aanvanke lijk zijn opwachting als rechtshalf. Ver volgens belandde hij via een plaats als rechtsachter door het wegvallen van de zieke Jeroen van de Broeke op de positie van voorstopper „Jeroen was negen van de tien wedstrijden de beste van het veld", vertelt hij, „Op zich ligt het mij het best als ik het spel voor me heb. Het maakt me niet uit waar ik sta, als ik maar speel. We zijn dit seizoen gestart met een 4-4-2-systeem, maar vanaf Ame- muiden thuis zijn we overgeschakeld naar 3-4-3. We hebben nu eenmaal veel aanvallend ingestelde spelers. „Ik speel met Jordi Goossen in de man dekking", vervolgt hij. „Dat is heel duide lijk. Je moet gewoon een man uitschake len. Ik vond die spits van 's Gravendeel (Spier) heel erg goed. Lang, nauwelijks van de bal te halen en hij kon fantastisch koppen. Hij maakte er twee tegen ons. Ik baalde verschrikkelijk. In de rust werd gezegd dat ik er dichter op moest spelen, maar ik kwam er gewoon niet dichter bij." „Als verdediger moet je in zo'n aanval lend systeem heel gedisciplineerd spelen en zorgen dat er van achter niet ook nog eens twee man wegloopt. Ik vind het leuk om eens in te schuiven, maar het komt er op aan dat je de juiste momenten kiest. En ach, het is altijd mooi om in een win nende ploeg te spelen. Ik vind het een prachtig systeem. Maar als je een paar keer verliest, wordt er al gauw gezegd dat het te aanvallend is. Zo werkt dat nu eenmaal." New York. NBA. Philadelphia 76'ers- Seattle SuperSonics 95-103, Charlotte Hornets-Utah Jazz 105-107, Atlanta Hawks-Houston Rockets 88-84, Minne sota Timberwolves-Miami Heat 108-97, Dallas Mavericks-Phoenix Suns 101-107, San Antonio Spurs-New York Knicks 99-81, Sacramento Kings-Chica go Bulls 113-106, LA Clippers-Toronto Raptors 101-89. Rotterdam. Oefeninterland, man nen Nederland-Belgiè 4-1 (2-0). 14. Mat- thijs Brouwer 1-0, 16. Reekers 2-0, 38. Weusthof 3-0 (sc), 47. Brulé 3-1 (sc), 67. De Nooijer4-1 (sc). E^s^ïms^smÊÊÊÊÊm Lucky Day: 4-15-21-22 31-35-36-37-38- 44-46-47-53-58-68-70-71 -72-76-79 On der voorbehoud Houston. Masters Cup, mannen. Blauwe groep: Roddick (VSt/2)-Hen- man (GBr/8) 7-5 7-6 (6), Safin (Rus/4)-Co- ria (Arg/6) 6-1 6-4. Dubbel. Blauwe groep: Björkman/Woodbridge (Zwe/ Aus)-Etlis/Rodriguez (Arg) 2-6 7-6 7-6. Sète. Oefenduel. Jong Frankrijk-Jong Oranje 3-0 (1-0). 12 Guygliotti 1-0, 80. Bergougnoux 2-0, 90. Bergougnoux 3-0. 45. Rode kaart: Kruiswijk. Cadzand. Recreatief bedrijfsvolley- bal. Poule A: La Marmite/YVC 2-La Marmite/YVC 1 Vt-Th. The Frogs-GSV Sluis 0-3, Gaos-W Tack 1-2, Hoge Sprin ger-Zandhappers 1-2. Poule B: Quist/ YVC-Mazars 3-0, Cadzandria-DSV 1 2V2-VÏ. Mazars-Way of Life Vi-Vh, DSV 2-VCG 2-1. Stand poule A: 1 GSV Sluis 4-11, 2. VV Tack 4-1OV2, 3. The Frogs 4-7, 4. La Marmite/YVC 1 4-6, 5. La Marmite/WC 2 4-5, 6. Gaos 4-4, 7. Zandhappers 4-3, 8. Hoge Springer 4-1%. Poule B: 1. Cadzandria 4-101/?, 2. Way of Life 5-10%, 3. Quist/YVC 4-9, 4. DSV 1 5-5%, 5. Mazars 5-4%, 6. VCG 4-4, 7. DSV 2 5-4. Terneuzen. Najaarscompetitie Bevo- bo. Eerste klasse: BN/De Stem 2-Wim de Waal 2-1, Jacobs Tuin-De Pooter 0-3 (regl.), BN/De Stem-NHI Terneuzen 1-2, Rabobank Terneuzen/Axel-Dow 0-3, Rest.'t Oud Sas-Delta 3-0, Zaman Sport-Dees Sport 1-2. Stand: Dow 8-22, Rest.'t Oud Sas 7-20, Zaman Sport 9-18, Dees Sport 7-17, BN/De Stem 8-17, Scheldesport 8-15, Delta 10-12, De Pooter 8-10, NHI Terneuzen 8-8, Jacobs Tuin 7-7, Rabobank Terneuzen/Axel 9-7, Wim de Waal 8-5, BN/De Stem 2 9-3. Tweede klasse: Delta 2-PSOVZ Gemeente Terneuzen-EI.Van Fraeyti ve 2-1, URS-Dow 2 0-3, DeaS 2-Echo Audio 3-0. WBAZ-NHI Is zen 2 2-1. Stand: Dow 2 8-20, E-i Fraeyenhove 9-18, Dees Sport 21 PSOVZ 8-17, De Hoop 7-15. Set. sport 2 8-15, URS 7-11, Delta 2II WBAZ 9-10, TeVoRe 6-7, Gemeef.i neuzen 7-6, Echo Audio 9-6, NHI Ten zen 2 8-4. Derde klasse: Yildz /i Smit Hanab 1-2, V&K/C1000Hoi terpolis Philippine 3-0, Zei Seaports-BN/De Stem 3 1-2, H Cysouw-PSOVZ 2 0-3, BN.0e 4-Asya Kartallari 2-1. Stand: Am tallari 8-20, V&K/C1000 Hoek Mi ser Smit Hanab 8-16, Yifcl BN/De Stem 4 8-15, Henno Cjï 9-14, Hydro IS Partner 7-11. Do»;} Interpolis Philippine 9-10. M Seaports 9-9, PSOVZ 2 9-8.BNCei 3 7-7, V&K/C1000 Hoek 2 8-3. I'.'.MIJ.III.IT—ML. Tussenstand Zeeuwse ATB U5 vier wedstrijden. Senioren: Wagenaar en Richard Slabbekos* punten, 3. Jarno Veerhoek 58,4 Ds Raadtgever 53, 5. Wouter van kW Vrouwen: 1. Baukje Doedee 79.2. thalie de Roo 72, 3 RenskeDoed» 4. Hedy Houtepen 42, 5. Angelienil 39. Veteranen: 1. Adri Jonge»! 80, 2. Ad Bernaerts 76, 3 M' Loon 60, 4. Jaap Nieuwenlwe Huib Slabbekoorn 53. Jeugd, 13 16 jaar: 1Bart Maas 80,2. MJ van de Berge 67, 3. SebastiaanZ* ijk 65. 4. Christian Kik 64,5. Jordan gel 63. 11/12 jaar: 1. Erwinde* 75, 2. Mattijs Eversdijk 66,3. Rerj. sen en Johan Oosterhuis 65 1. Niels van de Boomgaard en ini Oosterhuis 77, 3. Ivar Moelek*^ 9 jaar: 1. Milan Vader 76, 2 Neve en Jasper de Visser 74 Donderdag Biljarten Landelijke competitie drieband groot. Vierde divisie, poule4^ kens l-Korenbeurs/tKaaitje Le®» fé De Ossekop, Zundert iuam 19.30 uur. Dammen PZDB-clubcompetitie. Twee*; se B: Oostkapelle-Aagtekerke vang 19.30 uur. van onze sportredactie HOUSTON - Marat Safin heeft op de tweede dag van het toer nooi om de Masters Cup weer be wezen in blakende vorm te ver keren. De Russische tennisser had in zijn openingspartij voor de blauwe groep een uur werk met Guillermo Coria: 6-1, 6-4. De Argentijn, net terug na drie maanden pauze wegens een schouderoperatie, was de eerste set al na 19 minuten kwijt, maar stribbelde daarna 1 Safin (24) gunde hem geen zicht op een derde set. In dezelfde groep vm Roddick van de Tim H«® Het was de tweede keerin- loopbaan dat de van de wereldranglijst gelsman klopte: 7-5, Lleyton Hewitt knokte a«s gen Carlos Moya naar winning: 6-7'6^^Je0ïi derer begon m deze met een zege op basu dio. 6-1,7-6.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 48