Onze kachels stelen de show op 19 en 20 november! auping •[diiisjiirsi Ontdek het verschil bij de Auping dealer. Binnen handbereik Een show van topmerken: Een warm welkom bij Imabo Esselink tijdens de Hu Primeur bij Esselink! Telefoon 0187-475 400 ■BIK hout-, gas- en elektrische kachels uitgebreid assortiment schouwen grote diversiteit aan designs enorme keus in formaten, materialen en toepassingen klassiek en eigentijds comfort montage in overleg mogelijk Laat de koude winterdagen maar komen! Met een kachel van Esselink is het binnen behaaglijk warm. En gezellig bovendien! Tijdens onze Open Huis dagen kunt u, onder het genot van een heerlijk glas glühwein, onze uitgebreide collectie kachels en haarden bekijken. Als dé kachel- en haardenspecialist van Zuidwest Nederland hebben wezo'n 100 opstellingen in huis. Deze schitterende gasinbouwhaard heeft een gesloten verbrandingssysteem. Direct afvoeren door de gevel is mogelijk en dat voorkomt veel ongemak van breken en omleiden. Door de driehoekige vormgeving vraagt dit model een plaatsje in de hoek, staand of zwevend. En de uitvoering? Die keuze laten we graag aan u over! Industrieweg 35 - Industrieterrein Oostplaat: 3240 AB Middelharnis - Fax 0187 4842.0 Tijdens show leuke aanbiedingen! Openingstijden: vrijdag 19 november 09.00-21.00 uur, zaterdag 20 november 09.00-16.00 uur Waar is uw focus als ondernemer op gericht? Gaat u de aandacht meer richten op nieuwe klanten, of juist meer halen uit bestaande klanten? Wellicht kunt u met uw huidig product of dienst een nieuwe doelgroep aanspreken, of nieuwe klanten binnen halen binnen uw reeds bestaande netwerk? In alle gevallen is communiceren met de juiste doelgroep van groot belang. 'de Ondernemer' biedt hiervoor de uitgelezen mogelijkheid. Wij zijn hét regionale business-to- business informatieblad voor en door ondernemers. Maandelijks brengen we doelgerichte en lokale informatie in een totale oplage van 209.000 exemplaren. Meer informatie? neem contact met ons op: (01 13) 31 55 00 of www.deondernemer.com tl..... ■LI Design: Frans de la Haye Nu bij een complete Auronde of Next: een Dressgirl t.w.v. 245,- cadeau! Bij de aanschaf van een complete Auronde of Next ont vangt u nu een Dressgirl cadeau ter waarde van 245,-. Terwijl uw nieuwe bed ervoor zorgt dat u elke dag weer ontspannen opstaat, heeft uw kleding ook genoten COMFORT IN VELE DIMENSIES Uw dichtstbijzijnde Auping dealers vertellen u graag de actievoorwaarden. GOES Vision Store Morgana De Schipper, Marconistraat 32 GOES De Vlijt Bedden, Beestenmarkt 12 KAPELLE Bas Mar de Jager, Kerkplein 57 ZIERIKZEE Deurloo Meubelen en Bedden, Haringvlietplein 4 ZONNEMAIRE Woninginrichting Paauwe, Zuidweg 20 A van een verdiende nachtrust. En in stijl, want de Dressgirl heeft een vrouwelijk design en een prachtige spiegel. Ga dus snel naar uw Auping dealer en vraag naar de actie- voorwaarden. www.auping.nj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40