Krappen lijkt vrij van geldzorgen PZC Wilfred Poleij vertrekt bij SSV naar regiofinale libri Meurs heeft geen bord voor zijn kop Kwadendamme wacht spannende titelstrijd in librc Dekker als favoriet Zeeuws dartteam in de maak Feyenoord in Kortgene Revanchekans Van den Berg in Westdorpe uitslagen agenda donderdag 18 november 2004 _jvbj| door Bauke Boersma VLISSINGEN - Het heeft er al le schijn van dat Karin Krappen de komende jaren zonder geld zorgen topsport kan bedrijven. De Vlissingse dartster wordt ver moedelijk het speerpunt van een Zeeuws team dat over een flink sponsorbudget kan beschikken. Het initiatief tot het plan komt van de Zeeuwse Darts Federatie (ZDF) en dan vooral van Jürgen Dingemanse. Hij voert ook de onderhandelingen met een bu reau dat voor diverse bekende Nederlandse ondernemingen de (topsport)budgetten verdeelt. ..Als het allemaal doorgaat, valt het team straks onder de vlag van de Zeeuwse Darts Federa tie". vertelt Dingemanse. „Het plan is bedoeld om het Zeeuwse darten een impuls te geven." Eisenpakket Het team zal zo goed als zeker uit (maximaal) zes personen be staan. Naast Krappen is een na tionaal bekende dartster bena derd, waarvan Dingemanse de naam nog niet wil prijsgeven. Ze is niet Zeeuws, maar vanuit publicitair oogpunt is haar komst naar de nieuwe ploeg ge wenst. Dingemanse erkent wel dat de komst van de beoogde tweede vrouw hoogst onzeker is geworden omdat haar eisenpak ket vooralsnog aan de hoge kant is. Mocht ze inderdaad afhaken, dan ligt de weg naar het nieuw te formeren team open voor een tweede Zeeuwse dartster. In de ploeg wordt daarnaast ruimte gemaakt voor twee man nen, waarvan Pascal Swarts er in ieder geval één is. Het streven is het team te completeren met twee jeugdige darters. Dinge manse: „Bij de mannen willen we dat Zeeland op korte termijn ook nationaal en mogelijk zelfs internationaal meetelt. Het aan trekken van de talenten is met het oog op de toekomst. Die moe ten de gelegenheid krijgen zich te ontwikkelen tot topdarters." Dingemanse is hoopvol gestemd over de totstandkoming van het team. „Al moeten we nog ge noeg plooien gladstrijken. Voor al in organisatorisch opzicht." Voor Krappen betekent de nieu we ploeg dat ze de eerstkomen de jaren (gesproken wordt over een contract voor drie jaar, met een optie voor nog twee jaar) ge vrijwaard is van financiële zor gen. De loopbaan van de Vlis singse dartster dreigde in ge vaar te komen omdat ze geen bij drage meer krijgt van de natio nale sportkoepel NOCNSF en derhalve zelf opdraait voor alle kosten die het bedrijven van top sport met zich meebrengt. „Al moeten we met de ZDF nog praten over de verdeelsleutel voor de sponsorbijdrage", zegt Cees van Leeuwen, echtgenoot en zaakwaarnemer van Karin Krappen. „We praten over 50.000 euro per jaar en wij zijn er niet voor dat dat gelijkelijk wordt verdeeld over de zes team leden. Ons inziens moet het meeste naar de toppers gaan." Krappen en Van Leeuwen ho pen dat een en ander voor half december in kannen en kruiken is. Van Leeuwen: „Het zou mooi zijn als Karin tijdens de Lakesi de World Championship in Frim- ley Green (begin januari) al met de naam van de nieuwe sponsor kan pronken. Dat is publicitair gezien een belangrijk toernooi. Maar dan moet er wel spoed ach ter de zaken worden gezet." Dingemanse verwacht binnen enkele weken duidelijkheid over het ambitieuze plan. KORTGENE - Patrick van Leeuwen deelt in Kortgene de hesjes uit bij een jeugdtraining van de Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland (JVOZ). De trainer van de D-jeugd van Feyenoord verzorgde gister avond de eerste training bij de JVOZ onder Rotterdamse leiding. De voetbalschool is een samenwerkingsverband aangegaan met de Rot terdamse eredivisieclub en komt elke woensdag met twee oefen- meesters in Kortgene. Gisteravond was ook Henk van Stee (hoofd jeugdopleidingen bij Feyenoord) van de partij. Het C-jimiorenteam van de JVOZ won een oefenduel met FC Dordrecht Cl (3-0), dat in de landelijke tweede divisie speelt. foto Willem Mieras door Joop van den Oudenhoven KWADENDAMME - Het per soonlijk kampioenschap libre derde klasse van het district Del ta Zuid-West, poule Zuid be looft spannend te worden. De onderlinge verschillen zijn ko mend weekeinde in Tapperij 's Lands Welvaren minimaal. De deelname aan de voorwed strijden was overweldigend. Liefst 68 deelnemers schreven in, verdeeld over de voormalige districten. Walcheren/de Beve- landen leverde met circa 45 deel nemers het grootste contingent en ziet dat ook terug bij de fina listen. Zeven van de acht deelne mers aan de eindstrijd in Kwa dendamme komen uit deze con treien. Eén Zeeuws-Vlaamse deelne mer plaatste zich voor de finale; Eddy van de Geuchte van Hof van Eede. Hij gaat als achtste binnengekomen speler een zwa re strijd tegemoet. Maar dat mo gen de anderen ook zeggen, want het verschil tussen de™ mer één en acht is slechts ön Spanning lijkt dus veij de voorspelbaarheid is J Het organiserende BV Kv,aJ damme is er blij mee. O movendi staan aan kop J plaatsingslijst: Dick dé kJ van Avontuur en Carlos a van De Toekomst. Zij «J telden zich in de voorwed den aan deze klasse en g^] gend seizoen hun geluk bd ven in de tweede klasse. Sommelsdijk De wedstrijden beginne,, gen om 19.00 uur. Zatafcl zondag wordt om 12.DO11J gevangen. De finale is itj omstreeks 15.30 uur. Ook drie andere Beveuu haalden de finale libre klasse, maar komen uitinj Noord. Die wordt gehout CR De Staver in Somme- Het zijn: Thuong Nginw Pierre van de Berg van ij tuur uit Goes en Toon Kia, van Delta uit ColijnsplaatJ door Bauke Boersma YERSEKE - Wilfred Poleij gaat op korte termijn weg bij voetbal club SSV'65. De reserve-doel man van de zaterdag-eersteklas ser uit Goes heeft overschrijving aangevraagd naar Capelle en gaat ervan uit binnenkort al voor die zaterdag-hoofdklasser te kunnen uitkomen. De 20-jarige Yersekenaar heeft voor die stap een aantal rede nen. Zo studeert hij in Rotter dam, heeft hij sinds kort een ka mer in die havenstad en acht hij de kans op het vinden van werk, binnenkort noodzakelijk vanwe ge zijn hbo-studie Personeel Organisatie, veel groter in Zuid-Holland dan in Zeeland. Maar, zo verhult Wilfred Poleij niet, de voornaamste reden van zijn vertrek bij SSV'65 ligt op het sportieve vlak. „Want als ik gewoon in de basis van het eer ste elftal had gestaan, had dit nu allemaal niet gespeeld." Wilfred Poleij, zo veel is wel dui delijk, voelt zich tekortgedaan door SSV-trainer Cees Hout epen en stelt dat hij dit seizoen nimmer een eerlijke kans kreeg zich in de hoofdmacht van de eersteklasser te spelen. Ex-prof Christol van Campenhout verde digt het doel al vanaf de start van het bekertoernooi en Poleij moet het doen met beurtelings een plek op de bank en een wed strijd met het tweede elftal. „Toen er eind vorig seizoen ge ruchten gingen dat Van Campen hout mogelijk naar SSV zou ko men, heb ik Cees Houtepen al ge vraagd wat hij met mij van plan was", vertelt Poleij. „Jij speelt gewoon, zei hij toen." Toekomst „En ook toen bekend werd dat Christol kwam, bleef hij erbij dat ik de toekomst had en zou spelen als ik in vorm zou blij ven. Maar in de voorbereiding mocht ik alleen 'kleine' oefen duels spelen, in de belangrijkere wedstrijden keepte Christol. Hij zal het ontkennen en ik kan het ook niet bewijzen, maar ik denk dat Houtepen vooraf al wist dat Christol eerste man werd." Door de uitverkiezing van Van Campenhout vertolkte Poleij, vo rig seizoen nog eerste keeper van SSV'65, slechts een bijrol. En dat zint de doelman niet. „Ik ben nog jong, wil niet stil blij ven staan. Dus moet ik elke week spelen", zegt Poleij, die er van uitgaat dat de overschrij ving verleend wordt en tot die tijd beschikbaar blijft voor SSV'65. „Bij Capelle kan dat, al is het in eerste instantie in het tweede elftal. Die club wilde me vóór dit seizoen eigenlijk al heb ben, maar toen moest ik heel snel beslissen en heb het daar om niet gedaan. Nu heb ik heel veel zin in deze nieuwe uitda ging. Ik hoop me op termijn zelfs in het eerste te spelen." door Joop van den Oudenhoven WEMELDINGE - Sjaak Dekker van biljartvereniging Schelde- zicht wordt de derde deelnemer van zijn club die dit seizoen om een regionale titel mag strijden. Hij is echter niet de enige Zeeuw tijdens de regiofinale li bre vijfde klasse in Hoeven. Streekgenoot Christian Rijkse van De Sportvisser uit Yerseke en Simon Ippel van HIO uit Heinkenszand houden hem ge zelschap én bestrijden hem. Meest opvallend aan deze regio finale is wel de deelname van Sjaak Dekker. Niet alleen vero verde hij de districtstitel in pou le Zuid, hij benadrukte ook nog eens het sterke seizoen vo club Scheldezicht, wordt de derde van de rees] vijf die tot nu toe een karod schap veroverde. Petra tkl en Piet Scheffers (vorige a eerste in libre 6e klasse af driebanden le k hem voor. Komend weekeinde moetf Tapperijke in Hoeven M hoe ver hij of de andere Za en kunnen reiken. Kanèj is Dekker met zijn hooi moyenne zeker. Maar de ïa naar blijft nuchter. Hij aki hoe het loopt. Elke wedst anders, is zijn motto, Rijkse blij er bij te zijn. Zijn tit poule Zuid was al een gesd uit de hemel. WESTDORPE - Na vier wed strijden om de Zeeuwse ATB Cup kan er zonder meer van een verrassende tussenbalans wor den gesproken. Niet de gedood verfde kroonprins Dick van den Berg deelt de lakens uit. Nieuw komer Jaco Wagenaar is de reve latie van deze competitie. Samen met Richard Slabbe- koom voert de pas zestienjarige Yersekenaar het klassement aan. Zaterdag is het peloton pre sent op het Finlandcircuit van het Zeeuws-Vlaamse Westdor pe. Daar blijft organisator Dan ny Soethaert ieder jaar opnieuw enthousiast om een wedstrijd te organiseren. Samen met enkele anderen heeft Soethaert op nieuw een aantrekkelijke om loop op het motorcrosscircuit op de Axelse Vlakte nabij Westdor pe uitgezet. „Het ligt er weer uit stekend bij. Het mag zelfs nog wat regenen; zelfs dan kan er ge makkelijk worden gereden. Bo vendien mag er best een zwaar stuk inzitten", zei Soethaert eer der deze week. Het parkoers is dus geen probleem, de ervaren organisator hoopt dat de ren ners die bovenin het klassement staan naar Westdorpe zullen ko men. „De wedstrijden in Zeeuws-Vlaanderen lijken voor enkele renners toch altijd nog een te groot obstakel te zijn. Wellicht dat de extra startpun ten een stimulans zijn om toch deel te nemen", aldus Soethaert. Natuurlijk gaat in deze competi tie de belangstelling uit naar Ja- co Wagenaar. Het lefgozertje uit Yerseke is zonder enige schroom dit jaar de concurrentie aange gaan met de coureurs die al ja renlang deel uitmaken van het seniorenveld. Daarin doen ren ners als Richard Slabbekoom aan een goede wedstnj denreeks bezig), Dennis Raadtgever en toch ook Jamo Veerhoek wat van hen verwacht mag worden. Anders ligt dat met Dick van den Berg. Hij zou Eric Ver- eecken, die jarenlang het ge zicht was van deze wedstrijden reeks, opvolgen; zoveel talent be zat Van den Berg wel. De druk lijkt echter te groot. Alleen in Heinkenszand kon Van den Berg overtuigen. Na zijn zwak ke ouverture in 's-Heer Arends- kerke leverden ook de wedstrij den in Kortgene en Yerseke niets meer op dan vroegtijdig af stappen. Het Finlandcircuit in Westdorpe ligt Van den Berg in het algemeen wel. Haitze Meurs is de nieuwe voorzitter van de Nederlands dambond. De Culembor- ger wil vooral de rijen sluiten. „Het is be ter slim na te denken dan hard te wer ken. door Roy Hammink CULEMBORG -Haitze Meurs lacht hard om de vraag wat het grootste probleem in de damwereld is. „Het grootste pro bleem is dat er zoveel problemen zijn", luidt het antwoord. De 52-jarige Culemborger is sinds ander halve week preses van de Nederlandse dambond en wordt dus geacht al die moeilijkheden op te lossen. Zijn ervaring in het bedrijfsleven (Meurs is oprichter en eigenaar van een adviesbureau waar nu 160 mensen werken) kan hij daarbij prima gebruiken. Maar die maatschappe lijke ervaring heeft hem ook geleerd geen overhaaste dingen te doen. „Mijn eerste actie zal zijn een rangorde van alle problemen op te stellen", zegt Meurs. „Dan weet je waar je je aandacht als eerste op moet focussen. Ik ben niet inhoudelijk deskundig op damgebied. Ik heb de bond niet doorgelicht, maar ga dat natuurlijk wel doen. En daarna kun nen we met z'n allen op zoek naar wijs heid. Het is beter slim na te denken dan hard te werken." Zo probeert hij het in het maatschappelij ke leven ook te doen. Meurs: „Teamver band is enorm belangrijk in mijn bedrijf. Als we hadden gedaan wat ik zelf vond, waren we allang failliet geweest. Ik ben goed in luisteren naar andere mensen en in het aantrekken van personen die wel weten hoe het moet. Bij mijn bedrijf zit een goede directeur, die heeft ervoor ge zorgd dat ik van de bloeddrukpillen ben afgekomen en me zonder zorgen kan be zighouden met andere zaken. Met dit voorzitterschap bijvoorbeeld, al is dat ze ker geen erebaan. Maar de mensen ston den niet te dringen om voorzitter te wor den en ik wil de verantwoordelijkheid niet uit de weg gaan." Denk en zet Haitze Meurs damde zelf twee jaar bij Bennekom op het hoogste clubniveau van Nederland. In 1987 verhuisde hij van Wageningen naar Culemborg en liep hij bij de plaatselijke damclub Denk en Zet binnen. Dat bleek aanvankelijk geen suc ces ('Het was niet gezellig, iedereen was in zichzelf gekeerd'), maar een jaar later werd hij toch lid. Ruim tien jaar geleden verbond zijn bedrijf de naam aan de vere niging, die daarna met sprongen vooruit ging. Het eerste team werd in 2003 natio naal kampioen en de jeugdafdeling flo reert. Meurs, wiens zoon Pim als groot talent wordt gezien: „Ik ben niet bang dat ik als voorzitter van de bond last krijg met het sponsorschap bij Denk en Zet, mis schien hooguit bij de beeldvorming van Damvoorzitter Haitze Meurs: „We moeten ons afvragen hoe we de sport aantrekkelij ker kunnen maken. De laatste jaren daalt het ledenaantal gestaag. Er is een behoorlij ke kloof tussen de top- en de huisdammers. foto Raphael Drent/GPD sommige mensen. Bij de club heb ik geen bestuursfunctie, ben ik eigenlijk alleen achter de schermen actief. In de Neder landse damwereld zijn veel kampen, voor mij is het een voordeel dat ik niet in een bepaald kamp zit." Hij kiest zijn woorden bedachtzaam, weet dat de tenen in zijn sport lang kun nen zijn. Hij stoort zich aan kleine en gro te affaires in het dammen. „Ik zou als voorzitter graag de sportiviteit verbete ren. Laatst stond Kees Thijssen (Neder lands kampioen) op nadat hij vijftig zet ten had gedaan, maar zijn klok tikte nog door. Zijn tegenstander (Evert Dolle- kamp) zei niets, maar eiste wel de partij op toen Kees even later door zijn vlag ging. Natuurlijk zijn er regels en wetten, maar soms is het misdadig om daar een beroep op te doen. Als je door zo'n flau witeit een partij wint, ben je bezig met een bureaucratisch proces en niet met sport." „Nog een voorbeeld: een partij van Samb (een Afrikaanse topspeler in de Neder landse competitie) werd verloren ver klaard omdat zijn telefoon afging. Ik weet dat zoiets een verstorend element is als iemand anders nadenkt. Maar ik vraag me af waar de redelijkheid ligt. Je hebt ook dammers met een tik, die draaien de hele tijd met hun gezicht. Een ander zit met zijn vingers te trommelen. Ik constateer een onevenredigheid tussen overtreding en straf. Het beroerde is dat het dammen steeds door dit soort bureau cratische zaken op een knullige manier in het nieuws komt. De afgelopen jaren is de sport gekenmerkt door veel conflic ten, dat is allemaal verkeerde aandacht." Meurs sluit zijn ogen er niet voor, maar maakt zich liever druk om de echte pro blemen. „We moeten ons afvragen hoe we de sport aantrekkelijker kunnen ma ken. De laatste jaren daalt het ledenaan tal gestaag. Er is een behoorlijke kloof tussen de top- en de huisdammers. We hebben het imago in rokerige holen te spelen en een stoffige sport te zijn, dat remt de ontwikkeling. Ik zou graag wil len dat er meer vrouwen gaan dammen. Ik ben er heilig van overtuigd dat zoiets de binding met de club verstevigt. We zouden ook meer allochtone leden moe ten hebben." Concrete oplossingen heeft Meurs nog niet. Dat geldt ook voor het prominent ste strijdpunt: de grote remisemarge in de sport. Voor een topper is het betrekke lijk makkelijk niet te verliezen. Verschil lende nationale en mondiale toppers heb ben via een brandbrief (alweer) aange drongen om een modernere puntentel ling, maar cracks als Harm Wiersma en Ton Sijbrands zijn daar mordicus tegen. „Ik ben niet tegen zo'n vernieuwing, maar ben er ook niet klakkeloos een voor stander van", klinkt diplomatiek uit de mond van de Culemborger. „Als je die nieuwe telling invoert, verander je met een de gehele eindspel theorie. Dat is nog al wat. Ik heb nog geen studie gedaan naar de plussen en de minnen. Die discus sie voer ik graag op basis van rationele argumenten, niet op basis van emoties. En ik laat me er graag over voorlichten door mensen die er meer verstand van hebben dan ik." GPD New York. NBA. Philadelphia 76'ers- Seattle SuperSonics 95-103, Charlotte Hornets-Utah Jazz 105-107, Atlanta Hawks-Houston Rockets 88-84, Minne sota Timberwolves-Miami Heat 108-97, Dallas Mavericks-Phoenix Suns 101-107. Rotterdam. Oefeninterland, man nen: Nederland - België 4-1 (2-0). 14. Matthijs Brouwer 1-0, 16. Reekers 2-0, 38. Weusthof 3-0 (sc), 47. Brulé 3-1 (sc), 67. De Nooijer4-1 (sc). Wedstrijd Vooruitgang Kwaden damme. Wip 1. 1e hoofdvogel: R. Kriekaard, Diana, 2e hoofdvogel: R. Kriekaard, Diana Ie zijvogel: Arno Kop- mels, Victoria. 2e zijvogel: R. Kriekaard, Diana. 3e zijvogel: R. Kriekaard, Diana. 1e kal: R. Repkes, Victoria, 2e kal: J. Kop- mels, Victoria, 3e kal: R. Repkes, Victo ria. Meeste kleine vogels (9): Therese Repkes Victoria. Wip 2. Puntenschie- ting. 1. R. Kriekaard, Diana, 2. P Rep kes, Victoria, 3. J. Wouterse, Victoria. Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk. Wip 1:1e hoofdvogel: R. Proost, Zorg- vlied, 2e hoofdvogel: H. Koens, Zeelan- dia. 1e zijvogel: A. Dekker, Doel naar Ho ger, 2e zijvogel: A. Dekker, Doel naar Ho ger, 3e zijvogel: B. Vermeulen, Zorg- vlied. Ie kal: H. Golstar, Doel naar Ho ger, 2e kal: B. de Jonge, Spes Nostra, 3e kal: B. de Jonge, Spes Nostra. Wip 2. 1e hoofdvogel: J. v.d.Guchte, Zorg- vlied, 2e hoofdvogel: J. Harinck, Diana. 1e zijvogel: R. Govers, Victoria, 2e zijvo gel: H Koens, Zeelandia, 3e zijvogel. J. v.d.Guchte, Zorgvlied. 1e kal: P. Nagel- kerke. Eensgezindheid, 2e kal: A Dek ker, Doel naar Hoger, 3e kal: T. v d.Maa- le, Ravenstein. Ons Genoegen Oudelande. Wip 1: 1e hoofdvogel: F Koens, Spes Nostra, 2e hoofdvogel: W. Remijnse, Edele Handboog. 1e zijvogel: M. Joosse, Ede le Handboog, 2e zijvogel: H. Koens, Zee landia, 3e zijvogel: W. v.lersel, Willem Teil. 1e kal: M. Groos, Diana, 2e kal: J. v.Steenbergen, Willem Teil, 3e kal: L. v.Dijke, A.D.L.M. Vliegende vogel: H. Koens, Zeelandia. Wip 2: 1e hoofdvo gel: B. de Jonge, Spes Nostra, 2e hoofd vogel: W. v.lersel, Willem Teil. 1e zijvo gel: F. Koens, Spes Nostra, 2e zijvogel: H. Koens, Zeelandia, 3e zijvogel: J.v. Steenbergen, Willem Teil. 1e kal; J. Ver- meule, Edele Handboog, 2e kal: A. Dek ker, Doel naar Hoger, 3e kal: P. Verbart, Willem Teil. Meeste kleine vogels: H. Groos, Diana 6 st. Supercup: Diana-Ravenstein 0-4, St. Sebastiaan 1-Doel naar Hoger 0-4, St. Sebastiaan 2-St. Sebastiaan 3 2-2. u.m.mimrK Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4. BH Keu kens 1-Korenbeurs/'t Kaaitje. Locatie: ca fé De Ossekop, Zundert. Aanvang: 19.30 uur. ria (Arg/6) 6-1 6-4. Dubbel. groep: Björkman/Woodbndj» Aus)-Etlis/Rodriguez(Arg)2-67ê; Oefenwedstrijden. Jong Fi Jong Oranje 3-0 (1-0). 12. 1-0, 80. Bergougnoux2-0,90.Beis< oux 3-0. 45. Rode kaart: Kruist# Oranje). Duitsland-KameroenW 71. Kuranyi 1-0, 78. Klose 2-0,88* 3-0. Italië-Finland 1-0 (1-0). 33.M 1-0. Slowakije-Slovenié 0-0 Ai jan-Bulgarije 0-0. Frankrijk-Polei Schotland-Zweden 1-4 (0-1) 27 Al 0-1, 49. Allback 0-2, 72. Elmanör 73. Berglund 0-4,78. McFadden'A Lucky Day: 4-15-21-22-31-35-36-37-38- 44-46-47-53-58-68-70-71 -72-76-79 On der voorbehoud Houston. Masters Cup, mannen. Blauwe groep: Roddick (VSt/2)-Hen- man (GBr/8) 7-5 7-6 (6), Safin (Rus/4)-Co- Donderdag Biljarten Funchal. Top Teams Cup.vr tweede wedstrijd: CS Msdri Longa'59 (Ned) 2-3 (25-23 20-2 25-22 9-15). Middelburg. Middelburgs M volleybal. I" Begijn n to de Voogd-Pulse t ko-Kamps 0-8. Stand: F Kamps 6-28, Auto de Voogd HJ man 6-23, Begijn makelaar625J Beveland 6-18, Beko 6-17. T» klasse: HZ sport-Piet Voskampi 1-7, AKZ verzekeringen-LWO-S, consult/ Dauwendaele-WEA/ Or" daele 7-1, Kuijpi ma elektro 5-3. Stand: Piet Vos» Zand 7-44, Kuijper be WEA/Dauwendaele consult/Dauwendaele 7-33, LVV Bosma elektro 7-20, HZ sport7 verzekeringen 7-10. Derde klas* kenhuis Walcheren-SchooiW MZ 4-4, AKZ verzekeringen 2-K Indoor karting-SVA/Kodde24# Kruitmolen-Provincie Zeela* Stand: Bowl de Kruittro" SVA/Kodde 7-36. Provint» a 7-35, AKZ verzekeringen 2 7-3A - huis Walcheren 7-30, Indoop 7-22, Schoonen/Flipse/MZ - 7-9. Vrouwen. Eerste klas* Voskamp/Dauwendaele-The 60 Begijn makelaar-Smith k3as2t Liesje-T ence/Dauwendaele 2-6,1 ke schoenmode/SVS 8-0. Stand. kaas 7-45, The tube 7-45, Begijn' laar 7-33, Tence/DauwendK» LVV 7-23, Vlijtig Liesjei 7* Voskamp/Dauwendaele schoenmode/SVS 7-12 Twee se: Jachtwerf Goes-De vier lm» Justilie Middelburg-Mid.Zuidw actiefin gez.h.-Davos'83 52, OW Schoonm.bedr. Simonsn Stand: Jachtwerf Goes 7-43. i» 7-42, Schoonm.bedr. Simons 7-30, CZ actief 7-29, Justitie 7-21, Da vos '83 7-20, DVC pfc» vier linden 7-17. Derde klas» Ambon-Ziekenhuis Walcheren ta-'t Ken net 4-4, Bakker - MZ-Wijk Klarenbeek 5-3 SVS-De Reus en van H- Stand: de Reus en vanHetf*- Ken net 7-37, Ardita 7-36, M 7-33, Ziekenhuis Walcheren W» ker Schrieks/MZ 7-19, Wijk Klaren 7-18, Breedijk/SVS 7-15. Tussenstand vier wedstrijden. n Richard Dammen PZDB-clubcompetitie. Tweede klas se B: Oostkapelle-Aagtekerke 2. Aan vang 19.30 uur. ATB Cup punten, 3. Jarno Veerhoek58,^ Raadtgever 53,5. Wouter™ Vrouwen: 1Baukje Doed«W thalie de Roo 72, 3. Renstew^ 4. Hedy Houtepen 42,5.Ang» 39. Veteranen: 1 Adn e 80, 2 Ad Bernaerts 76 s Loon 60. 4 Jaap Huib Slabbekoorn 53 W ,(j 16 jaar: 1. Bart MaasiW» p van de Berge 67.3. ,jk 65 11/12 jaar 75, 2, Mattijs Eversdijk M>. sen en Johan Oosterhum 6 1. Niels van de B°°m9fJ" 71 Oosterhuis 77, 3. IvarMW' 9 jaar: 1. Milan Vader 75 Neve en Jasper de Visser7«-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18