Chukwugbo zes duels geschorst PZC Hoek beducht voor beter Ajax De Block houdt vooral veel van België Jeugd massaal naar Hulst Dow Iware straf Terneuzen erandering in leilprogramma op Spelen Peking »SV'65 zonder furi Baart tnPim Bruins kkenburgh moet winnen van hekkensluiter K* ,Van dal land- had Van Goethem maakt indruk Palyama zevende van de wereld Sterk begin voor Mauresmo Rentree Van de Leur in finale uitslagen agenda zaterdag 13 november 2004 z21 ^rRarryvan der Hooft JBNEUZEN - Voetbalvereni- j„g Terneuzen is door de SvBfors gestraft naar aanlei- Sngvan het gestaakte duel met riborgh, dat op zondag 24 okto- in een massale vechtpartij opscorer Chinedu Chukwugbo yerd voor zes wedstrijden ge- chorst, de zondag-eersteklasser r^eg twee punten in mindering de club moet een geldboete n 125 euro betalen. Daarnaast net het duel, dat na 42 minu- m de eerste helft gestaakt erd, worden uitgespeeld. Tri- iorgh leidde op dat moment Kt 0-1 door een doelpunt van [ordin Attouzin, die nu door de [NVB eveneens voor zes duels geschorst. De aanvoerder van de Tilbur- eis sloeg Terneuzen-verdedi- KOPENHAGEN - De intematio- lile zeilfederatie ISAF heeft frit veranderingen aangebracht ibet programma voor de Olym- ische Spelen in 2008. Peking, zo werd op een con gres in Kopenhagen besloten, is geen startmogelijkheid meer vrouwen in de Euro- Die wordt vervangen wr de Laser Radial. Bij het indsurfen verdwijnt zowel bij mannen als de vrouwen de istral-klasse. Die wordt inge- ilddoor de RS:X-planken. De enge acht disciplines blijven "1. ANP ger Remco van Leeuwen die mid dag vlak voor rust tegen de grond. Chinedu Chukwugbo rea geerde op die actie, kreeg een trap in zijn maag en sloeg vervol gens terug. Scheidsrechter Ineveld uit Roosendaal besloot daarop tot een afkoelingsperiode, maar bij het bereiken van de kleedka mers kwam het opnieuw tot een treffen tussen beide ploegen. Prullenbakken en dweilstokken werden daarbij gebruikt om el kaar te lijf te gaan. Wedstrijdse cretaris Kees Pichal van Terneu zen liep in de gang bij de kleed lokalen een hoofdwond op, toen hij werd geraakt door een meta len prullenbak. Na afloop deden drie leden van Terneuzen en één speler van Triborgh aangifte bij de politie. „Ik heb mijn mede-be stuursleden nog niet gespro ken", zei Terneuzen-voorzitter Anton Hermus gistermiddag, „maar ik ga ze voorstellen om in beroep te gaan tegen deze straf fen. Ik vind dit duidelijk onte recht en hoop dat we door mid del van een beroep nog iets kun nen veranderen aan deze straf." Triborgh werd door de KNVB op dezelfde manier geschorst. Naast de lange schorsing voor Attouzin kreeg de club ook twee punten in mindering en 125 eu ro geldboete.De schorsing voor Chukwugbo gaat overigens pas op donderdag 18 november in, waardoor de Afrikaanse aanval ler morgen gewoon inzetbaar is in het uitduel met WSC. Afgelo pen zondag scoorde Chukwugbo nog vier keer tegen Best Voor uit. Het puntentotaal van Ter neuzen kwam door de 4-2-over- winning tegen de hekkensluiter op negen, maar is nu dus geredu ceerd tot zeven. Daarmee zakt Terneuzen naar de tiende plaats in de eerste klasse C. David Destorme scoort tegen Barendrecht één van zijn negen doelpunten van deze competitie. foto Camile Schelstraete door Frits Bakker HOEK - Op de dag dat Louis van Gaal er in zijn rol van direc teur nog parmantig rondliep, speelde Hoek zijn eerste compe titiewedstrijd tegen de ama teurs van Ajax. David Destor me, nu topscorer van de Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser met negen goals, weet nog goed hoe het die dag ging. „We scoor den vroeg en we wonnen heel ge makkelijk." De algemene indruk was: is dit nou Ajax, is dit het niveau van deze hoofdklasse? Maar zo zwak als de Amsterdammers die dag waren, zo knap hebben ze zich daarna hersteld. Vandaag speelt Hoek de thuis wedstrijd,-T)"esforme: „Ik ver wacht niet dat we tegen hetzelf de Ajax spelen als toen. We moe ten beducht zijn voor een betere tegenstander." En nu Hoek de meeste ploegen heeft gehad: wat is jouw indruk van het totale niveau „Het is een sterke klasse, maar als iedereen bij ons voor hon derd procent gemotiveerd is, kunnen we van elke tegenstan der winnen. Dat is helaas niet el ke week zo geweest." Het is eigenlijk niet te verkla ren: een motivatieprobleem, ter wijl toch veel spelers nieuw zijn. „Ik hield het ook niet voor moge lijk toen ik hier kwam, maar het is er langzaam ingeslopen. Je voelde dat er met de vorige trai ner nog iets speelde wat er niet mocht zijn. Dat heeft voor het presteren van het elftal rampza lige gevolgen gehad. We hadden nooit vijf keer achter elkaar mo gen verliezen." Toen beweerde iedereen: we heb ben niets tegen de trainer. „Voor mij - en voor de andere nieuwe jongens - was er ook niets mis met de trainer. Toen we in die crisis zaten, hebben we geprobeerd het elftal op sleeptouw te nemen. Dat is uit eindelijk niet gelukt. En nu is de sfeer heel anders, iedereen is op en top gemotiveerd." Was ASWH een klein smetje op de reeks van overwinningen „Zo wil ik het niet zeggen. We gingen pas later in de wedstrijd beter voetballen. Dat heeft ook te maken met de aanpassing van het systeem onder de nieuwe trainer. Bijna alle ploegen in de ze klasse zijn aanvallend inge steld. Wij gaan ook die kant op. Dat is alleen even wennen." Wat jou zelf betreft: het lijkt wel of er een andere David Destor me is opgestaan. Tot vorig jaar ivas jij de aangever van Chris- toph Dewispelaere, nu scoor je zelf veel vaker. „Dat verbaast mezelf ook. Het was in de vier jaar dat we bij Evergem samen hebben ge speeld altijd andersom. Chris- toph maakte rond de twintig goals, ik rond de tien. En nu sta ik al op negen, nog niet op de helft van de competitie. Waar dat aan ligt, weet ik niet. Het gaat me gemakkelijk af. Ik krijg meer ruimte en kom ook meer in scoringspositie dan in België. Daar speelden we altijd hetzelf de: Christophe diep in de spits en alle ballen gingen naar hem." Hoe staat Hoek ervoor, vandaag tegen Ajax? „De trainer zal in elk geval één aanpassing moeten doen. Dja- mel Buyse is geschorst. Charly Okonedo heeft voor het eerst ge traind deze week, maar ik denk niet dat hij klaar is om te spe len. Dewispelaere zal er wel bij zijn, hoewel hij nog een beetje last heeft van zijn ribben." :erste klasse c iOES - De thuiswedstrijd van 'gelopen zaterdag tegen Groo- Lindt heeft zijn sporen nage lten bij SSV'65. Yuri Baart -■ *ft vrijwel zeker een inge- cheurde enkelband en Pim mins kampt met een gekneus- e enkel. itinier Paul Bom bekijkt van- sag in de warming-up voor het met koploper Rijsoord of :an spelen met een lichte imstringblessure. SV'65 03 egenstander: Rijsoord (uit). Mg: Yuri Baart (enkel), fcnBruins (enkel). cKloetinge tgenstander: GJS (thuis). £Mg: Comé Schüperoort (en- el). [ostkapelle pstander: Nieuw-Lekker- f '^uis). Afwezig: Ricardo s topper (geschorst), Turgut Ki- (ÜS Mlan (knie). Kllandia apstander: Groote Lindt Afwezig: Wesley Persijn l K De driebanders van u fOckenburgh kunnen mor- 1 Pel zelfvertrouwen wat op- Jten. Na de afstraffing van ifn week tegen Service F1. Tapperijke krijgt het F®uit Goes nu de kans op eer stel. Safety Holland, de te- 'iWander van morgen, is de ensluitcr van de eredivisie. I ^lemmers verzamelden *0p h,eden slechts één puntje "al®de gedoodverfde favoriet Pn van de twee degradatie- vm-i* n'- kampioen van het ro).[i jj. urf!zoen in de eerste divi- Upin ^en Paar maatjes te 4 <i pavoorde top. SJ hJw het eroP dat de thuis- Ji ^et zonder Martin Spoor- :erli aim, w moeten doen, want Ket voor mis naar Sin- 2!^ ..j aS a' klaar. Spoormans, term L8'e^d- ^on Schu- Zou hem vervangen. De ifóf yerd ectoter aange- «aardoor hij toch speelt. door Karei Pleunis HULST - Ze loopt vandaag in Hulst haar 'eigen' Moerschans- cross. Daar waar ze woont, daar wil ze zich ook laten zien. Maar voor de sfeer, de echte ge zelligheid zou Sandra de Block waarschijnlijk liever een wed strijd in België lopen. „Want daar is het anders", zegt ze. „Daar staan opa's, oma's, kinderen langs het parkoers. Die blijven kijken. In Neder land is het direct na de wed strijd inpakken en wegwezen." Waarschijnlijk zijn ze weer met z'n drieën. Anjolie Wisse, die wint op de lange cross, Fre- derique Versluys, die tweede wordt en Sandra de Block, die in de categorie vrouwen-senio ren beslag legt op de derde plaats. Het zijn ook de enige drie hardloopsters die in ge noemde categorie zullen star ten. Want meer smaken heeft de Zeeuwse cross nou eenmaal niet te bieden. Triest, maar het is niet anders. „De meesten gaan voor de weg", zegt de 22-jarige lerares in opleiding. „En waarom ze het langere veldwerk (4,5 kilo meter) schuwen? Ik zou het echt niet weten. Vieze benen? Het ploeteren? De modder? Mis schien is het wel het ontbreken van een echte crossmentaliteit in Nederland. Want op zich is de cross uitstekend om sterker te worden. Daar pluk je later op de weg de vruchten van. Maar ja, dan moet je wel 4,5 ki lometer door de blubber met je mooie schoentjes. Da's even werken. Mij bevalt dat, bij de korte cross zou ik pas op toe ren komen als de finish al in zicht is." Vaak starten de drie vrouwen samen met de B-jongens. Want Sandra de Block in actie tijdens de training bij RKHAV. met z'n drieën een crosswed strijd lopen, zou niet alleen be lachelijk zijn, het zou de aan blik van zo'n wedstrijd nog veel triester maken. Nee, dan België. „Daar lopen de meisjes A, de veteranen en de senioren sa men. Dan spreek je dus over een echte wedstrijd met zo'n 25 tot dertig atletes. En het gaat er daar lekker fanatiek aan toe. Dat mag ik wel. Langs het par koers staan tenminste suppor ters. Ik ben benieuwd hoeveel mensen er nog zijn als ik mijn wedstrijd in Hulst loop. Weet je, de gezelligheid na afloop, dat is in België heel anders. Daar spreek je elkaar na de wedstrijd, drink je samen wat. En uiteraard wordt in België ook altijd voor een soort prij- zentafel gezorgd. Niet dat het daar nu allemaal om draait, maar het is gewoon alles sa men. Dat maakt het zoveel leu ker om in België te lopen." Voor die sfeer en het gezond be zig zijn met haar vrije tijd, loopt Sandra de Block. Daar om traint ze ook nog steeds zes keer per week. Eén keer onder leiding van Margot cle Nijs, één keer onder leiding van Jos van Waesberghe en vier keer zelf standig op de weg met haar va der of moeder of beide ouders die meefietsen om de veiligheid van Sandra te garanderen. Sandra de Block is ondanks het vele trainen ook een realis- te. „Natuurlijk is het puur hob by. Ik koester niet de illusie dat ik op atletiekgebied ooit iets voor ga stellen in Neder land. Ja, als A-junior kon ik nog wel eens een limiet lopen op de 1500 meter, maar als se nior is dat volstrekt onmoge lijk. Mijn beste tijd op die af stand is 4.54 minuten. Om deel te nemen aan het NK moet je 4.35 lopen. Daar zit ik dus heel foto Camile Schelstraete ver vandaan. Ik kijk ook niet naar die limieten, ze zijn ge woon niet haalbaar. Simpel toch. Mijn doel is om goed te presteren tijdens het NK cross voor studenten in Maastricht. Daar wil ik me laten zien. Op het NK voor studenten op de baan ben ik op de 1500 meter derde geworden. Die wedstrij den, dat zijn de krenten in de pap voor mij. En lekker mee doen in de crossen. Tijdens de Moerschanscross wil ik de ach terstand op Anjolie en Frederi- que zien te beperken. Want die zijn beter dan ik ben. Simpel toch." door Sjaak Sinke HULST- Wanneer de deelne mersaantallen bij de jeugd in de Oranjewoud crosscompetitie worden bekeken, valt er weinig te klagen. Na de recorddeelna me in de eerste wedstrijd in Kruiningen, is ook de negentien de Moerschanscross in Hulst uit stekend bezet bij de jeugd. Bij de senioren is het echter bij zowel de mannen als de vrou wen armoe troef. Tot nu staan er slechts tien man nen-senioren op de voorlopige startlijst. Onder hen Erik Goos- sen (Scheldesport), derde in Kruiningen, en Zeeuws cross kampioen Theo Rabout van De Wielingen, die na zijn marathon- avonturen liet weten zijn titel niet te verdedigen maar in zijn eigen streek wel weer wil lopen. Verder is Sébastièn Schletterer (AAC), vorig jaar nog winnaar in Hulst, geruime tijd uitgescha keld door een dubbele liesbreuk die operatief verholpen moet worden. Toen Miquel van Tonge ren hoorde van de magere bezet ting liet hij weten te overwegen naar Hulst af te reizen. Verder maakt Erik Cappon, vorige week de sterkste in de Piet Spruyt Memorial, kans om zich in de topdrie te lopen.De korte cross trekt bij de mannen wat meer atleten. Zo is Rutger Veer man van De Wielingen, vorige week nog derde in de Singel loop, weer terug in de Zeeuwse crosscompetitie. Hij zal moeten afrekenen met Zeeuws kam pioen Edwin Stolk. Het totaal van tien vrouwen dat aan de start staat van de Moer- HULST - Eddie van Goethem maakt indruk in het Grand Prix-toernooi driebanden in Hulst. In de eerste ronde had hij slechts 37 beurten nodig om Theo Freijzer de weg te versperren en in de tweede ronde volstonden 39 beurten om Robin Claerhoudt uit te schakelen. Na die twee partijen heeft Van Goethem een voor hem bij zonder hoog moyenne van 1,184. In de tweede ronde bleef ook Johan de Witte onder de veertig beurten. Hij had 39 beurten nodig om Gennaro Pecoraro volstrekt kansloos te laten: 30-13. Het zag er lang naar uit dat het toernooi in café De Kroon in Hulst geen afmeldingen zou krijgen. Nu de titelstrijd vijf wedstrijddagen achter de rug heeft, hebben toch vijf spelers om uiteenlopende reden verstek laten gaan. Dat zijn Koos Zwanink, Jacques van den Bliek, Louis de Vos, Lex de Feijter en Louis Dallinga. Het kampioenschap gaat vandaag en morgen om 12.00 uur verder. De finale partij wordt morgenmiddag rond 16.30 uur gespeeld. NIEUWEGEIN - Badmintonner Dicky Palyama is op de nieuwe wereldranglijst van de internationale federatie IBF gestegen naar de zevende plaats. Daarmee bezet de 26-jarige Gouwenaar de hoogste positie ooit voor een Ne derlandse man. Een week geleden stond Palyama nog op de elfde plaats. Bij de vrouwen behield Mia Audina haar eerste plaats, de Nederlandse gaat sinds 7 oktober aan de leiding. De volgende Nederlandse op de lijst, Yao Jie, steeg een plaats in vergelijking met vorige week, zij ging van zeven naar zes. ANP LOS ANGELES - Tennisster Amélie Mauresmo is de WTA Tour Championships begonnen met een indrukwek kende zege op Vera Zvonareva. De Frangaise gunde haar Russische opponente in Los Angeles slechts één game in twee sets: 6-1 6-0. Mauresmo nam met haar zege in het laatste toernooi van het jaar, waar de beste acht speel sters van de wereld elkaar treffen, de leiding in de zwarte groep. Maria Sjarapova won ook haar eerste partij in de zwarte groep. De Wimbledonkampioene uit Rusland ver sloeg vrij gedecideerd haar landgenote en US Open-win nares Svetlana Koeznetsova: 6-1 6-4. Serena Williams boekte haar tweede overwinning in de ro de groep en staat met één been in de halve finales. De Amerikaanse, die lang uit de roulatie was door blessures, won van de Russin Jelena Dementieva in twee sets: 7-6 7-5. ANP/RTR BEEKBERGEN - Verona van de Leur tekent voor een op merkelijke rentree in de tumsport. De achttienjarige Wad- dinxveense, die wegens een hardnekkige enkelblessure dit jaar nog niet in actie kwam, doet volgende maand mee aan de finale van de wereldbeker in het Engelse Birming ham. Ze komt alleen uit op vloer. De internationale fede ratie FIG heeft Van de Leur een uitnodiging verstrekt op basis van haar positie op de wereldranglijst. Ze staat on danks haar langdurige afwezigheid in internationale wed strijden nog steeds zevende. Van de Leur dankt die hoge plaats aan haar overwinning op vloer twee jaar geleden in de WB-finale in Stuttgart. ANP schanscross steekt schril af te gen de veertig vrouwen die vori ge week de Middelburgse Singel- loop liepen. Anjolie Wisseheeft toegezegd te zullen starten in Hulst. Zij zal concurrentie krij gen van Sandra de Block van RKHAV en Frederique Versluys van De Wielingen. De negentiende editie van de Moerschanscross begint om 11.30 uur met de pupillen over 950 meter. De mannen starten om 14.15 uur als laatste voor een wedstrijd over 9360 meter. Hulst. Grand Prix driebanden Zeeuws-Vlaamse biljartbond. Eer ste ronde: Leen de Koning-Johnny Tanghe 32-13 (in 42 beurten), Frank de Rijk-Jurgen Martin 35-20 (68). Tweede ronde: Joke Breur-Albert Lacante 30-36 (70), Johan de Witte-Gennaro Pecoraro 3-13 (39) Willy van Limmen-Louis de Vos (De Vos afgemeld. Van Limmen door naar derde ronde), Fons Baart-Leen de Koning 30-26 (49), John ny Bakker-Lex de Feijter (De Feijter afge meld, Bakker door naar derde ronde), Ruud van Velzen-Marco Potvlieger 22-16 (50), Willy de Boey-Jack de Maat 22-33 (58), Eddie van Goethem-Robin Claerhoudt 45-28 (39), Cor de Jon- ge-Jack Kayser 35-25 (52), Hans de Wit- te-Louis Dallinga (Dallinga afgemeld. De Witte door naar derde ronde). Rosario. Champions Trophy, vrou wen. Vierde speelronde: Duitsland - Nieuw-Zeeland 2-2 (0-1), China - Austra lië 0-1 (0-1), Argentinië - Nederland 0-0. Stand: 1Nederland 4-10 (8-12. Duits land 4-10 (8-4), 3. Argentinië 4-7 (11-3), 4. Australië 4-3 (3-8), 5. Nieuw-Zeeland 4-2(3-13), 6. China 4-1 (2-6). Lucky Day. 4-8-13-16-20-22-25-33-41 -45-48-53-62- 63-65-68-69-72-79-80. Betaald voetbal. Holland Casino Eredivisie. ADO Den Haag-RBC Roosendaal 5-1 (3-1). 10. Den Ouden 1-0, 21. Den Ouden 2-0, 31. Van der Gun 3-0, 36. Ha- kansson 3-1, 52. Polak 4-1, 88. Platvoet 5-1. Scheidsrechter: Bossen. Rode kaart: 20. Ikedia (RBC Roosendaal) we gens natrappen naar tegenstander. Ge le kaart: Bodde (ADO Den Haag), De Lange (RBC Roosendaal). Aantal toe schouwers: 4000. Gouden Gids Divisie. FC Dordrecht-Excelsior 1-1 (0-1). 6. Van Muyen 0-1 (eigen doel), 68. Van der Laan 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: Blom. Gele kaart: Olfers (Excelsior), Breinburg (FC Dordrecht). Aantal toe schouwers: 3954. Fortuna Sittard-Cambuur Leeuwar den 3-1 (2-1). 5. Van Rijswijk 0-1, 32. Derksen 1-1, 45. Moutawakil 2-1, 61. Den Kamp 3-1.Scheidsrechter: Van Boe kei. Gele kaart: Baart, Van Barneveld (Fortuna Sittard). Aantal toeschouwers: 3841. Go Ahead Eagles-FC Volendam 1-0 (O-O). 76. Tuhuteru 1-0. Scheidsrechter: Haverkort. Gele kaart: Bridji, Huisman, Cruz Vincente (FC Volendam). Aantal toeschouwers: 2885. Helmond Sport-Haarlem 5-0 (2-0). 26. Cvetkov 1-0, 32. Van der Ven 2-0, 51. Hendriksen 3-0 (strafschop), 73. Cvet kov 4-0, 77. Cvetkov 5-0. Scheidsrech ter: Goudeseune. Gele kaart: Van Dijk, Streppel (Helmond Sport), Huisman, Van Toor (Haarlem). Aantal toeschou wers: 2788. Heracles Almelo-TOP Oss 2-2 (2-0). 28. Hellings 1-0, 34. Hellings 2-0, 50. Smeekes 2-174. Rook 2-2. Scheidsrech ter: Janssen. Gele kaart: Looms (Hera cles Almelo), Vrede (TOP Oss). Aantal toeschouwers: 5750. Sparta-VVV Venlo 3-0 (O-O). 52 Van den Bergh 1-0, 78. Van den Bergh 2-0, 84. Van den Bergh 3-0. Scheidsrechter: Luinge. Gele kaart: Bruma, Van den Bergh (Sparta), Van Kouwen, Janssen (VW Venlo). Aantal toeschouwers: 4551. Stormvogels/Telstar-FC Zwolle 1-2 (0-2). 4. Van Heulen 0-1 (eigen doel), 39. Van Dinteren 0-2, 57. Slory 1-2. Scheidsrechter: Van der Hilst. Gele kaart: Van Es (Stormvogels/Telstar), Korf (FC Zwolle). Aantal toeschouwers: 1386. AGOVV-MVV 2-1 (1-1). 2. Caracciolo 0-1, 3. Monteiro 1-1, 50. Taiwo 2-1. Scheidsrechter: Zeinstra. Gele kaart: Chiba, Van der Ree, Taiwo (AGOVV), Ca- racciolo (MW). Aantal toeschouwers: 1964. Dordrecht 13 8 4 1 28 23- 14 Heracles 13 8 3 2 27 24- 12 Sparta 13 7 4 2 25 32- 17 VVV 13 7 4 2 25 23- 12 FC Zwolle 14 7 4 3 25 22- 14 Volendam 13 7 2 4 23 21- 14 AGOVV 13 7 0 6 21 25- 20 Haarlem 13 6 1 6 19 23- 22 Fortuna S. 13 5 4 4 19 21- 21 Helmond Sp 13 5 3 5 18 21- 20 Excelsior 13 5 2 6 17 23- 21 Veendam 12 4 3 5 15 21- 19 GA Eagles 13 4 2 7 14 14- 22 TOP 14 4 2 8 14 22- 34 MW 14 3 4 7 13 16- 21 Cambuur L. 14 3 4 7 13 11- 23 Stormv. 13 2 6 5 12 13- 16 Emmen 13 2 4 7 10 15- 25 Eindhoven 13 1 4 8 7 14-37 Hulst. Bedrijfscompetitie. Vrou wen. Eerste klasse: Cerestar-Ferket en de Maat 2-1, Notaris Vroome-Voor- waarts 3-0, Jong Morres-Zaman Sport 2-1, Rogiest Accountancy-Van Water schoot 1-2, WC Rhodos- SC Morres 1 1-2, Cerestar-Jong Morres 2-1. Stand: 1. Vroome 9-23; 2. Zaman Sport 9-20; 3. Ferket en de Maat 9-17; 4. Van Waterschoot 9-17; 5. Cerestar 9-16; 6. Rogiest 9-12; 7. Jong Morres 9-12; 8. Voorwaarts 9-11; 9. SC Morres 1 9-6; 10. WC Rhodos 9-2. Tweede klasse: Roctus Verzekerin gen-Van Wesemael 0-3, SC Morres 3-Tènce 0-3, De Sterre-DiDï 0-3, PC Pla- ce-Wentzler Pauwels 3-0, SC Morres 2-De Beule 3-0. Stand: 1. DiDi 9-20; 2.Van Wesemael 9-20; 3. Tence 9-17; 4. PC Place 9-17; 5. De Beule 9-15; 6. SC Morres 2 9-15; 7 SC Morres 3 9-15; 8. De Sterre 9-11; 9. Wentzler Pauwels 9-7; 10. Roctus 9-2, Mannen. Eerste klasse: Taxado-Bran- dax 0-4, Doolaege Matthijs-BVH Stunt- markt/Rhodos 2-2, Kole Luctor-BVH Out- okompu 2-2. Stand: 1. Party Max/ Smash 2000 7-27: 2. Brandax 7-19; 3. Kole Luctor 8-17; 4 Stuntmarkt/Rhodos 8-15; 5. BVH Out- okompu 8-13; 6. Taxado 8-8; 7. Doolae ge Matthijs 8-7. Tweede klasse: Ambulo-ROC Wester- schelde 2-2, Stuntmarkt-Warnier Tele com 4-0. Stand: 1. Stuntmarkt 2 9-31; 2. Ambulo 9-20; 3. Warnier Telecom 9-16; 4. ROC Westerschelde 9-5. Zaterdag Duivensport Lewedorpse kampioenendag. Prijs uitreiking Rayon 4 en Samenspel West- Zuid-Beveland. Ook jeugdtentoonstel- lïng met als keurmeester Jos de Ridder uit Asperen. Voorts is Mark Vandaele uit Oostrozebeke aanwezig. Hij beheert een 'bijhuis' van de Belgische groot meester Gaby Vandeabeele uit Denter- gem. De dag wordt om 14.00 uur ge opend. Om 15.00 uur komen De Ridder (landelijke top op de dagfond) en Mark Vandaele aan het woord. Bonnenver koop om 16.00 uur. Locatie: Dorpshuis Lewedorp aan de Zandkreekstraat 33 in Lewedorp. Walcherse duivententoonstelling. Locatie: Clublokaal van PV Zeelandia aan de Poortershove in Middelurg. Aan vang: 15.00 uur. Start bonnenverkoop: 17.00 uur. tZondag 1 Rugby Vriendschappelijk, vrouwen: Oe- moemenoe-RUS. Locatie; sportpark Voorborch in Middelburg. Aanvang: 13.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 79