0 Juf Murre PZC Familieberichten 0 Voor een Zorgzame Begeleiding Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekü Gebroken levens Volg eer» gratis schriftelijke Bijbelcursus! zaterdag 13 november 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl 1979 2004 15 november Psalm 128:1 op D.V. 15 november 2004 hopen onze lieve oom en tante Jan Elly Hendrikse Rijstenbil de dag te herdenken dat ze 25 jaar geleden in hei huwelijk zijn getreden. We hopen dat de Heere hen nog lang voor elkaar en ons wij sparen is de wens van Rina en Janneke Flikweert J .J. He.iidnkse-Rijstenbii Oostmolenweg 49a, 4481 PK Kloetinge CZ> 0 01 <3 S Koelmanschsol X1 7">: r'frt? ix.Vt Mi Het bestuur en personeel van de Koelmanschool te Goes deelt u mee dat na ruim 31 jaar, Juffrouw Murre de school gaat verlaten. Het is haar persoonlijke wens om geen afscheidsreceptie te houden. We willen u echter wel in de gelegenheid stellen haar iets persoonlijks toe te wensen. Dit kan in de vorm van een kaartje, een gedicht of een briefje dat u kunt richten aan: Koelmanschool (t.a.v. afscheid Juf Murre) Postbus 2037,4460 MA Goes Psalm 236b Ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Geheel onverwachts, in het midden van een grote strijd, is van ons heengegaan onze broeder ARJEN BREUKER Wij halen troost uit de wetenschap dot we Arjen zullen terugzien in het Huis van onze Vader en bidden God om kracht voor zijn familie. Boptistengemeente "De Fontein" te Middelburg Geschrokken namen wij kennis van het plotselinge over lijden van ARJEN BREUKER zoon van onze verzorgster en collega Harma Wij hopen dat de goede herinneringen aan hem, zijn naasten tot steun mogen zijn tijdens deze verdrietige periode. Wij leven mei de familie mee. Cliënten en medewerkers 't Gasthuis, centrum voorzorg en reactivering Middelburg, 10 november 2004 Wij zijn erg geschrokken van het plotselinge over lijden van ARJEN Zoon van onze collega Harma Wij wensen Harma, Arnold en Miranda veel sterkte toe. Collega's afdeling Singel 't Gasthuis, centrum voor zorg en reactivering Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mevrouw W C. BRANDERHORST-RICHEL "Over helpen moet je niet praten, dat moet je doen Vanuit die visie bood zij samen met haar gezin vele jaren een thuis aan diverse pleegkinderen. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte. Namens alle medewerkers van Stichting AZZ en in het bijzonder van pleegzorg, G. Schaart, Raad van Bestuur Het is niet erg om te verliezen Als je maar gevochten hebt. Een goed mens, een levensgenieter, mijn trouwe maatje door dik en dun, onze energieke doch helaas zieke vader en lieve opa heeft ons te vroeg verlaten CORNELIS MEEGDES Cees Hij is 59 jaar geworden. Jopie Meegdes-Land Raymond* t Nathalie en Roland Gianni lay 4384 BB Vlissingen, 12 november 2004 Sloeweg 52 Cees is thuis, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 16 november van 14.00-17.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 17 november om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Gaarne rode bloemen. Lieve Opa CEES Je bent en blijft onze lieve opa. We zullen je nooit vergeten! Dikke kus van Gianni en een poepkus van Jay Lieve CEES De strijd heb je nimmer opgegeven, zelfs toen het einde werd verwacht. Je bleef geloven in het leven vol liefde, zorg en levenskracht. Wij wensen Jopie, Nathalie, Roland en de kinderen heel veel sterkte toe. Dennis, Renate, Sam en Finn Verdrietig zijn wij na het overlijden van CEES We zullen hem blijven herinneren als een blijmoedig en optimistisch mens. Peter en Sophie Juul en Janet "Dag lieve CEES" We houden van je... Louis, Joyce Joeri en Robin Nel Vermeulen Francois Brunings CEES Een bijzondere man. De herinneringen blijven. Fijn dat we je mochten kennen. Veel sterkte. Rinus, Tineke, Rens, Chantal. Mark en Ellis Verdrietig hebben wij vernomen dat onze oud collega en -medewerker CEES MEEGDES is overleden. Wij gedenken zijn collegialiteit en vriendschap tijdens de periode dat hij voor de Steelwelding Group werkzaam is geweest. Tevens hebben wij groot respect voor hoe hij, samen met zijn familie en vrienden, met zijn ziekte is omge gaan. Wij wensen Jopie en verdere familie en vrienden veel sterkte toe voor de toekomst. Namens de Steelwelding Group, Mieke Anthonise Vlissingen-Oost, 12 november 2004 Terwijl de wolken veranderen in andere wolken drijven de wolken voorbij. Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan mijn man, onze vader en schoonvader, mijn broer en onze zwager Piet Leendert SteuteC Middelburg, 13 december 1934 t Vlissingen, 8 november 2004 Middelburg: IneSteutel-deWit Koudekerke: Gertjan Steutel Annemarie Koeman Z-ormemaire: Marjolein Steutel Arjan van Leersum MiddelburgAnkie Steutel en Maxga Koudekerke: Kees de Wit Magda de Wit-de Vin kinderen en kleinkinderen 4335JN Middelburg NieuweVlissingseweg 450 De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Onverwacht bereikte ons het droevige bericht dat JOHN VISSER op 9 november 2004 is overleden. Zijn grote inzet voor de groep, het altijd klaar staan met raad en advies; Het heeft hem ooit een dankbare koosnaam bezorgd. We zullen je missen, Opa Leiding en bestuur van de Kazan de Wolfgroep Middelburg Er is één pad, een veilig spoor en Jezus zelf gaat daar op voor. Bedroefd geven wij u kennis dat onze lieve moeder, schoonmoeder en oma TANNETJE BIJLAND-VAN DER HOR (Tanneke) weduwe van Johannes Petrus Bijland in de leeftijd van 87 jaar naar huis is gegaan. Niemand zal Uwe blijdschap van U wegnemen. Joh. 16:22b O. E. R. in 't Hout-Bijland D. in 't Hout Linda 's-Heer Arendskerke, 10 november 2004 Correspondentieadres: Familie de Kok, Dorpsstraat 33,4451 BA Heinkenszand De begrafenis zal plaatshebben maandag 15 novem ber om 13.30 uur op de begraafplaats "Nieuw Ey- kenduynen". Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gra- venhage. Moeder hield van gele bloemen. Enige kennisgeving Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Omringd door allen die hem dierbaar waren is, na een kortstondig ziekbed, overleden mijn lieve zorg zame man, onze vader, opa, zwager en oom ANTONIE WEERING Tonnie Hij is 78 jaar geworden. Vlissingen: M. C. Weering-de Buck Oisterwijk<Antonia Heemskerk-Weering George Heemskerk Evelien en Patrick Ivo Goes: Camille Weering Leida Weering-Klarenbeek Astrid Tara Ijl Vlissingen: Emmie de Nooijer-de Buck Gilles de Nooijer neven en nichten de Nooijer 4382 VB Vlissingen, 9 november 2004 Primulalaan 7 De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Met veel verdriet en in liefde gedenkend, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden onze zorgzame vader, opa en broer GERRIT JAN WILLIGHAGEN weduwnaar van Johanna Geertruida Willighagen-Kanis in de leeftijd van 81 jaar. 's-Hertogenbosch: Ira en Wim Jari Mika Kapelle: Anja en Arjan Familie Willighagen Kapelle, 11 november 2004 Correspondentieadres: Valeriaan 8, 4421 ME Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 16 november om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, alwaar u in de gelegenheid wordt gesteld om afscheid van hem te nemen. Na de plechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom JAN DINGEMANSE weduwnaar van Elizabeth Dingemanse Middelburg: N. Dingemanse-Marijs Dirksland: N. Dingemanse-Hotting Neven en nichten Middelburg, 11 november 2004 Heel gewoon. Heel bijzonder. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat heden van ons is heengegaan onze zorgzame, lieve moeder en oma NEELTJE DE ROO-MEIJER weduwe van Fijbe de Roo 3 juli 1917 112 november 2004 Zuid-Scharwoude: Auke de Roo Nel de Roo-Verhage Ronald en Betty, Anouk, Xenia Charissa, in liefdevolle herinnering Woerden: Tjeerd de Roo Wilma de Roo-Borgers Edo en Marija, Milan Michiel en Esther Wennigsen (D.): Jenny Röttger-de Roo Friedrich Röttger Olaf en Petra, Marie Sandra en Carsten, Luisa Breda: Sonja Koremans-de Roo Jan Koremans Martijn en Bianca, Chloë Melanie en Roger Correspondentieadres: Langeweide 230 1722 WV Zuid-Scharwoude De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden woensdag 17 november om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Lieve NEL Vele jaren mocht ik je vriend en helpende hand zijn. Nu je levensweg is voltooid moet ik afscheid van je nemen. Je was ervan overtuigd dat de hemel voor je zou opengaan. Ik ben er zeker van dat je daar bent ver welkomd met de mij zo vertrouwde woorden: "Fijn dat je er bent Ik zal je missen. Dag Nel. Jan Willem Ellerman Hiermee willen wij iedereen hartelijk danken voor de be langstelling, attenties en kaarten bij ons 50-jarig huwelijk. G.van Koeveringe-Walhout Oostsingel 44 4454 BB Borssele Hartelijk dank voor alle kaarten, bloemen en geschenken die ik mocht ontvangen voor mijn 80ste verjaardag. Fijn dat u dinsdagavond 2 november zo massaal in "de Zandput" aanwezig was. Ook namens Koos onze welgemeende dank. Het is een onvergetelijke avond geworden. Koos en Jan Meliefste Noordweg33 4353 AR Serooskerke Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoon vader, opa en overgrootvader ANDRIES JAN BONTE betuigen wij u hierbij onze oprechte dank. M. Bonte-Lindenberg kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Vlissingen, november 2004 Het heeft ons goed gedaan zoveel warme belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa JOOS CEVAAL Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. S. P. Cevaal-Allaart Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Serooskerke, november 2004 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen blijk hebben gege ven van hun belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma LAURA VAN ROOIJEN-WOUTERS Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Onze dank gaat ook uit naar de leiding van de dagbehan deling in Simnia en naar de trouwe medewerkers van Zorgstroom en van de Vliedberg voor de trouwe en lief devolle begeleiding en verzorging. Joh. van Rooi jen Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, november 2004 Dankbetuiging Voor alle warmte en hartelijkheid die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma LICIA JACOBA MICHIELSEN weduwe van Levinus Abraham Stoffels willen wij u hartelijk bedanken. Dat zij niet alleen in ons leven een grote plaats heeft inge nomen, maar ook voor anderen iets heeft mogen beteke nen, is een grote troost in deze moeilijke tijd. Het heeft ons zeer getroffen dat zoveel mensen haar een warm hart hebben toegedragen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Temeuzen, november 2004 De warme steun, het medeleven en de grote belangstel ling na het overlijden van mijn zorgzame echtgenoot en mijn vader MAARTEN VERHAGE hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het ons onmogelijk is om ieder persoonlijk te be danken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Uit aller naam: Familie Verhage Koudekerke, november 2004 Voor Ella Jarenlang ons liefste bezit. Al die tijd de spil van ons bestaan. Nu slechts een dierbare herinnering die nooit verloren mag gaan. Martin en Franklin Somsak Begrafenis- en Crematiever/orglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 UiTvaanwnèennecning H. jjlobse bv Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosiand centraal telefoonnummer 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.ni Email: hjobse@hjobs< Tevens beschikken wij X;- Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 4626« Alle voorzieningen om thuis op te brr Aandacht voor uw persoonlijke wen- Vraag om ons gratis informatiepakket Dag en nacht bèrêikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te sar» i Aandacht voor uw persoonluke wensen U informatie pakket op aanvraag verkrdg8 (gratis en vrubujvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0: Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes KitskindersewegIpu Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl Slachtoffer hulp Nederland De afgelopen jaren hebben er in Zeeland een aancl tragische verkeersongelukken plaatsgevonden. Ongelukken met dodelijke afloop, waarbij helaas meerdere slachtoffers te betreuren zijn. Slachtoffert Nederland, Regio Midden- en West-Brabant/Zeefcrc< ook dit jaar samen met u deze slachtoffers herdenk De herdenking wil het verdriet van de nabestaande! i een plaats geven en tevens aandacht vragen voorde verbetering van de verkeersveiligheid. Dit jaar zal de herdenkingsbijeenkomst plaatsvinden op zondag 21 november a.s.van 14.30 uur in de "Nieuwekerk", Groenmarkt I Middelburg. Vanaf 14.00 uur is de zaal open. Informatie: Regiosecretariaat Slachtofferhulp Midden West-Brabant tel. 01 18-630036 eigen temp nu beginnen De Bijbel: het meeste gelezen en vertaalde Boek ter wereld. Altijd al meer van willen weten? Vraag een vrijblijvende proefles aan. U kunt ook een catechismuscursus volg®1 Vul de bon vandaan nog in! i Ja, ik wil een proefles van de I S Schriftelijke bijbelcursus 1 13 Digitale bijbelcursus cd w98 B Catechismuscursus J Naam: 1 Adres: i P.code: I i Plaats: Bon opsturen naar S.B.C. Postbus 431 4330 AK Middelburg Of via e-mail: sbc@rdnet.nl Plaats uw familieberichten in de pzc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 56