PERSONEEL Ervaren adviseur Bodem Vergunningen Wet Milieubeheer Manager Projecten Werkvoorbereiding Projectleider Vogelaar Vredehof bv Operator m/v zaterdag 13 november 2004 Grontmij Nederland bv is synoniem voor een uitgebreid en gevarieerd pakket aan diensten op het gebied van milieu, infrastructuur en bouw. Integrale planvormingconcepten op het terrein van de openbare ruimte en vastgoed, gevoegd bij de engineeringkennis zorgt ervoor dat wij als bureau op een breed terrein ideeën kunnen genereren en realiseren. Duurzaamheid en intensivering van het ruimtegebruik leiden in het stedelijke gebied tot nieuwe kwaliteitsimpulsen. Het is één van de ambities van Grontmij om hieraan een inspirerende bijdrage te leveren. Voor Grontmij Zuid, met vestigingen in Terneuzen, Middelburg, Roosendaal, Eindhoven, Roermond en Heerlen zijn wij voor de adviesafdeling van onze locatie te Middelburg op zoek naar een: Wij hechten aan korte lijnen, samenwerking, creativiteit en afwisseling. Er is een intensieve werkrelatie met teams in cluster Zuid. Grontmij is een netwerkorganisatie. Functie-inhoud Bodem het leiding geven aan bodemprojecten, sturend op tijd, kwaliteit en geld; het zelfstandig uitvoeren van bodemonderzoeken en de vertaling daarvan naar saneringsmogelijkheden. Werkzaamheden bestaan onder meer uit het opzetten van onderzoek, het begeleiden van veldwerk, het rapporteren van resultaten en het opstellen van adviezen; het ontwerpen van saneringsoplossingen en het omschrijven van de maatregelen in saneringsplannen; Wet Milieubeheer het zelfstandig opstellen van aanvragen (meldingen/vergunningen) in het kader van de Wet Milieubeheer; het adviseren en begeleiden van opdrachtgevers vóór, tijdens en na de vergunningaanvraag cq verlening met betrekking tot de diverse milieuaspecten in het kader van de Wet Milieubeheer (o.a. CPR, bodembescherming, verruimde reikwijdte). Algemeen ervaring met Due dilligence is een pre; het onderhouden van contacten met de opdrachtgever, overheden, leveranciers en andere betrokkenen in het kader van de projecten; het leveren van een bijdrage aan de uitwisseling van kennis binnen Grontmij op het gebied van onderzoek en uitvoering van bodemsanering c.q. Wet Milieubeheer. Functie-eisen universitaire of HBO-opleiding Civiele Techniek/Milieutechniek of gelijkwaardig; minimaal 3 jaar ervaring met projectleiding op vooraanstaande gebieden; beschikken over overtuigingskracht, communicatief en redactioneel sterk; effectief en kostenbewust kunnen werken; kunnen denken in praktische haalbare oplossingen met oog voor kwaliteit; zelfstandig kunnen werken aangezien je de enige bent met deze materiedeskundigheid op de vestiging; tevens heb je een instelling om kennis te delen en doelgericht samen te werken in projectteams. Beschikt u over minder ervaring, maar wel over de juiste competenties, solliciteer dan toch! Ons aanbod Grontmij staat voor een toonaangevend ingenieursbureau met spraakmakende projecten, die je interessant en uitdagend werk biedt. Doorgroei- en ontwikkelingsmogelijkheden staan bij ons hoog in het vaandel, met beloning naar prestatie. Onze communicatie is open in een platte organisatie, onze samenwerking is op basis van vertrouwen, respect en eerlijkheid. Voor eigen initiatief wordt ruimte geboden. Daarnaast biedt Grontmij je uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een winstdelingsregeling, spaarregeling, de mogelijkheid tot sabbatical leave, een goede pensioenregeling en ruimte voor combinatie zorg en werk. Inlichtingen/Sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Paul van Esch (Hoofd adviesafdeling) of Peter van den Dries (Commercieel Directeur), telefoon 0118-652500. Je schriftelijke sollicitatie met Curriculum Vitea graag richten aan: Grontmij Nederland bv Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. Joke Kühne (Hoofd Personeel Organisatie) Postbus 7060 mm f rr\r> ■frrviï i 4330 GB Middelburg UlOnilIl IJ Ejoke.kuhne@grontmij.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen deze divisie verzorgt de afdeling Distributie de uitvoering van werkzaamheden aan kabel- en leidingnetten, incl. randapparatuur, aansluitingen en openbare verlichting. De afdeling Distributie is georganiseerd in de afdelingen Projecten Werkvoorbereiding, Uitvoering en Logistiek. De afdeling Projecten Werkvoorbereiding verricht de technische en financiële voorbereiding van de werkzaamheden. Daarnaast verzorgt deze afdeling de aanbesteding en het management van kabel- en leidingprojecten. Binnen de afdeling Projecten Werkvoorbereiding, met standplaats Goes, bestaat de vacature voor een fulltime manager Projecten Werkvoorbereiding. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Leidinggeven aan projectmanagers, teamleiders werkvoorbereiding en tekenkamer. - Coördinatie van werkafspraken met andere afdelingen. - Implementeren van een ingezet continu verbetertraject. - Ontwikkelen van een visie voor de verdere ontwikkeling van de afdeling. - Aangaan en onderhouden van externe contacten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hbo opleiding met aanwijsbare affiniteit voor (installatie) techniek. - Aantoonbare competenties op het gebied van integraal management en situationeel leidinggeven. - Werkervaring in een grotere organisatie, waarvan een aantal jaren op het gebied van projectmanagement. - Een energieke en inspirerende teamplayer met helikopterview, - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemen en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar mei een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid ww gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een marktconform salaris. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Freddy Meesters, manager Distributie, telefoon (0118) 88 43 52. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan uiterlijk 26 november een sollicitatie, voorzien van je CV. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van de backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Bij de selectie wordt onder andere gebruikgemaakt van een assessment bij een onafhankelijk bureau. Voor deze vacature vindt gelijktijdig in- en externe werving plaats DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl BOUWBEDRIJF J. VAN DE LINDE Plesmanweg 19. Goes. Tel. 0113 221040 Bouwbedrijf J. van de Linde Kloetinge BV te Goes is al ruim 50 jaar een begrip in Zeeland. De organisatie is groeiende en actief in alle sectoren van de bouwnijverheid. Er zijn ca. 50 medewerkers werkzaam bij ons bedrijf dat zich kenmerkt door een sociale en prettige werksfeer. Kwaliteit van het geleverde product en een goede nazorg staan bij ons hoog in het vaandel. Meer informatie vindt u op: www.jvandelinde. nl K3! POLITIE KEURMERK VEILIG WONEN Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een daadkrachtige: Samen met onze andere projectleiders bent u verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding en uitvoering van onze projecten U bent het aanspreekpunt voor architecten, opdrachtgevers en onderaannemers. U beschikt over praktische ervaring in de bouw van opname tot oplevering. Daarnaast verricht u een aantal ondersteunende taken in de bedrijfsvoering. Wij zoeken iemand met een grote mate van eigen verantwoordelijkheid en die bestand is tegen werkdruk. Een flexibele, klantgerichte instelling zijn een must voor het invullen van deze functie. Wij zoeken iemand met een bouwkundige opleiding op MBO-niveau of daaraan gelijkwaardig. Wij bieden u een uitdagende functie in een plezierige werkomgeving met doorgroeimogelijkheden in de toekomst. N goede secundaire arbeidsvoorwaarden vindt de beloning plaats conform de eisen van de UTA-CAO. Informatie en sollicitatie: Voor verder uitleg of vragen over deze functie kunt u contact opnemen met Marco van de Linde (0113-221040). Uw sollicitatiebrief met CV kunt u sturen aan: Bouwbedrijf J. v. d. Linde Kloetinge B.V., t.a.v. de heer M. van de Linde, Postbus 184, 4460 AD GOES. E-mail: info@jvandelinde.nl Voor meer informatie over EPZ: kijk op www.epz.nl EPZ produceert elektriciteit. Dat doen wij met een kernenergiecentrale, een kolencentrale waarin ook biomassa wordt bijgestookt en een windturbinepark. EPZ en haar mede werkers staan voor veiligheid en continuïteit in de energievoorziening. Met kennis van zaken en betrokkenheid zorgen wij ervoor - dag in, dag uit - dat onze samenleving kan rekenen op onze stroom. EPZ is verantwoordelijk voor de productie van 7% van alle elektriciteit die in Nederland per jaar wordt verbruikt. Wij werken veilig en kostenbewust aan een gezond bedrijf én een gezond milieu. Het 'verduurzamen' van ons product is een speerpunt van ons beleid. Daarnaast streeft EPZ ernaar om door een dialoog met de maatschappij te werken aan een zekere en betaalbare energievoorziening in de toekomst. EPZ, bron van energie. Wij streven naar een maatschappelijk verantwoorde productie tegen zo laag mogelijke kosten Veiligheid en zorg voor het milieu staan daarbij op één lijn met efficiency en continuïteit in de stroomvoorziening. Om onze kwaliteit te kunnen waarborgen en succesvol te kunnen blijven, is een grote mate van vakmanschap onontbeerlijk, nu en in de toekomst. Daarom zijn wij voorde hoofdafdeling Human Resource Management op zoek naar een aantal collega's die hierin hun aandeel kunnen leveren. Voorde hoofdafdeling Human Resource Management zoeken wij een ervaren: PERSONEELSFUNCTIONARIS doFTE)M/v (vacaturenummer 04-HR-01) Hoofdtaken Adviseren en begeleiden van leiding en medewerkers inzake personeelsontwikkeling, Management Development en loopbaanbegeleiding. Het adviseren over en begeleiden van organisatieontwikkeling. Adviseren van de lijn inzake arbeidsvoorwaarden en het vaststellen van arbeidsvoorwaarden. Coördineren, uitvoeren en bewaken van het wervings- en selectieproces en de instroom van personeel. Ondersteunen van de lijn in deze. Het uitvoeren van verzuimbegeleiding. Ondersteunen bij beleidsvorming. Profiel Een HBO-opleiding Personeel Arbeid of gelijkwaardig. Minimaal 4 jaar werkervaring als personeelsfunctionaris. Uitstekende sociale- en communicatieve vaardigheden. Prestatiemotivatie, goede oordeelsvorming en zelfstandigheid. U heeft aanvullende scholing op het gebied van arbeidsvoorwaardelijke wetten en regelingen en ABP- aangelegenheden. U bent gewend om in een dynamische omgeving te werken. Voor de hoofdafdeling Human Resource Management zoeken wij een ervaren: CHEFICT (1,0 FTE) M/V (vacaturenummer 04-HR-02) Hoofdtaken Leiding geven aan de afdeling ICT. Doen van voorstellen inzake het informatiebeleid. Opstellen en uitvoeren van het ICT-jaarplan. Opstellen en uitvoeren van het plan interne controle. Opstellen ICT projectenplan. Beoordelen van verzoeken uit de organisatie. Organiseren van de informatievoorzieningsfunctie. Formuleren van eisen aan de ICT-dienstverlening. Beheren van de bedrijfswaarde van ICT-componenten. Profiel HBO-informatiekunde of informatica. Post-HBO bedrijfskunde is een pré. Meerjarige ervaring in managementfunctie (3-5 jaar). Strategische visie. Commercieel inzicht. Uitstekende sociale- en communicatieve vaardigheden. Ervaring met o.a. Citrix, Microsoft, LAN, werkstations, AS400 systemen en telefonie. Minimaal 3 jaar werkervaring als leidinggevende. Ons aanbod Beide functionarissen ressorteren onder de manager HRM. Voor beide functies geldt een dienst verband van een jaar. Bij goed functioneren wordt dit omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd Beide functies bieden u een grote mate van zelfstandigheid, afwisseling en ontplooiingskansen Voor beide functies geldt dat een psychologisch onderzoek deel uit kan maken van de procedure. Uw sollicitatie EPZ hecht veel waarde aan de ontwikkeling van haar medewerkers en biedt daarom uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Moet u verhuizen, dan hebben wij een prima verhuiskostenregeling. Is uw belangstelling gewekt? Stuur dan uw sollicitatie brief, voorzien van het vacaturenummer en curriculum vitae, voor 26 november 2004 aan: N.V. EPZ, t.a.v. de heer M. Peerkhan, personeelsfunctionaris, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen of mail naar m.peerkhan@epz.nl. Voor informatie over de functie van personeels functionaris kunt u contact opnemen met de heer M. Peerkhan via telefoonnummer (0113) 35 6311 en voor de functie van Chef ICT kunt u contact opnemen met de heer B. Quist via telefoonnummer (0113) 35 6274. Bezoekadres: N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ, Zeedijk 32,4454 PM Borssele. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vogelaar Vredehof B.V. is een dynamische fruit- groothandel met ca. 75 medewerkers. Wij zijn gevestigd te Krabbendijke, en beleveren hiervan daan diverse groothandels- en grootwinkelbedrijf!' in zowel binnen- als buitenland. Wij zijn op zoek naar: (Voor sorteer- en verpakkingsmachines) Functieomschrijving: leiding geven en assisteren bij sorteer-en inpakwerkzaamheden zelfstandig oplossen van kleine storingen Functie-eisen: middelbaar werk-/denknivo goede contactuele eigenschappen zowel zelfstandig als in teamverband kunnf werken kennis van en/of ervaring met computer systemen bij voorkeur ervaring in een productie-of verpakkingsomgeving kennis van en kunnen werken volgens HACt en BRC normen bereidheid om aanvullende cursussen te bereidheid tot overwerk kennis van en ervaring met hardfruit is ei Wat bieden wij: een afwisselende baan goede arbeidsomstandigheden salaris volgens de cao van de groothandel A mogelijkheid tot doorgroeien Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot Dhr de Leeuw bereikbaar onder tel.nr. 0113 -3971- Schriftelijke sollicitaties naar: Vogelaar Vredehof B.V., Postbus 50,4413 ZR Krabbendijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 44