A KAPRIOM JONGENEEL. HET HOUT NOOIT OP! AGENS Jongeneel zet de kroon op jouw carrière PZC Vorsselmans Vertegenwoordiger (m/v) DIRECTEUR M/V (fulltime) Ga spierziekte verkoper binnendienst Kies de baas die bij je past. Hoofd Treasury Controlling I zaterdag 13 november 2004 'Het leuke is dat je hier account- én people manager bent' Mike Struik intercedent Randstad Randstad is in de regio Zeeland op zoek naar intercedenten zoals Mike Struik. Iemand die mensen en werk bij elkaar brengt. Hij houdt contact met 36 bedrijven. Analyseert hun wensen en speelt daar pro-actief op in. Daarbij is hij verantwoordelijk voor een omzet van ruim 1 miljoen euro. Hij haalt nieuwe klanten binnen; werft en selecteert flexwerkers en begeleidt hen. Mike js sales-, account- en personeelsmanager tegelijk. Mike is Randstad. Hoogst persoonlijk. Intercedenten Werken bij Randstad betekent dat je oog hebt voor kwaliteit, de klant cerjtraal hebt staan en gericht bent op resultaat. Je beschikt over één jaar commerciële werkervaring, kunt goed samenwerken en toont initiatief. Hbo- of academisch denkniveau is vereist. Je hebt goede mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen. Spreekt deze fulltime baan je aan, stuur dan een brief met CV naar Randstad Regiokantoor, t.a.v. Loes Piasmans, personeels manager, Prinsenkade 5a, 4811 VB Breda. E-mailen kan ook: loes.plasmans@nl.randstad.com Eerst meer weten over deze functie of Randstad? Bel 076 - 523 25 41 of kijk op www.randstad.nl ~\r randstad is de uitgeefster van de volgende regionale weekbladen in West-Brabant: DE THOOLSE BODE DE MOERDIJKSE BODE DE BREDASE BODE DE BERGEN OP ZOOMSE BODE DE ROOSENDAALSE BODE DE WOENSDRECHTSE BODE DE HALDERBERGSE BODE DE ETTEN-LEURSE BODE DE ZUNDERTSE BODE DE RUCPHENSE BODE DE BERGEN OP ZOOMSE BODE (Zondag) DE ROOSENDAALSE BODE (Zondag) DE ETTEN-LEURSE BODE (Zondag) DE BREDASE BODE (Zondag) Ons hoofdkantoor is gevestigd in Zundert. Onze bijkantoren vindt U in Roosendaal en Bergen op Zoom Voor de versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een De functie Uw werkzaamheden bestaan uit.het onderhou den van bestaande relaties evenals het verder uitbouwen van het rayon Bergen op Zoom en Tholen door middel van acquisitie bij nieuwe klanten. Profiel U bent commercieel ingesteld en u denkt in kansen en uitdagingen. Contacten leggen met klanten gaat u gemakkelijk af en u weet deze om te zetten in langdurige relaties. U weet wat er speelt bij klanten en in de markt en u speelt daar flexibel op in. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Uitgeverij-Drukkerij Vorsselmans B.V. t.a.v. Monique Eist Postbus 22, 4880 AA Zundert Kapriom is opgericht in 1998 en beheert 12, veelal kleinere, katholieke basisscholen. De organisatie bestaat uit een algemeen bestuur en zes schoolcommissies. Een schoolnabij bestuur komt op deze manier het best tot zijn recht. Scholen, die onder de stichting ressorteren, zijn: Axel: Biervliet: Philippine: Sas van Sent: Sluiskil: Terneuzen: Westdorpe Zandstraat: St.-Antoniusschool de Komme de Werf Esdoornveste de Valckeburcht Sint-Antonius de Geule de Zeemeeuw Op de Hoogte Sint-Willibrord de Kreeke 't Zand De directies van de twaalf scholen vormen tezamen het directieoverleg. Directie- en bestuursleden hebben zitting in diverse gezamenlijke werkgroepen. De St.-Willibrordschool ligt in de wijk Triniteit die momenteel wordt gerenoveerd. De school telt momenteel circa 85 leerlingen. De school is gekozen tot pilot "brede school", waarbij het de verwachting is, dat het nieuwe gebouw er in 2006 zal staan. De missie van de school is een plek te zijn waar zowel kinderen, ouders als leerkrachten zich veilig en prettig voelen. Het team hecht aan een goede onderlinge samenwerking, die gebaseerd is op principes van respect, eerlijkheid, vertrouwen en betrokkenheid Met name voor de directeur ligt daar een uitdaging. De mogelijkheid bestaat om deze functie op termijn te combineren met het directeurschap op een andere school. Stichting voor katholiek primair onderwijs in Midden Zeeuws-Vlaanderen Het bestuur van de Stichting zoekt voor de Rooms-Katholieke basisschool St.-Willibrord te Terneuzen, kandidaten voor de functie van m.i.v. 1 februari 2005 Wij zoeken iemand, die een onderwijsbevoegdheid voor het basisonderwijs heeft en bij voorkeur in het bezit is van de opleiding schoolleider primair onderwijs of bereid is deze opleiding te volgen; de katholieke identiteit van de school onderschrijft en uitdraagt; vorm kan geven aan de kwaliteitsbewaking en de cultuur van de school; een visie kan vertalen in lange termijn doelstellingen en beleid kan ontwikkelen om de gestelde doelen daadwerkelijk te implementeren; openstaat voor verschillende culturen binnen de school; beschikt over goede communicatieve vaardigheden, creatief organisatietalent en in staat is adequaat leiding te geven aan de dagelijkse gang van zaken; in staat is onderwijsvernieuwingen door te voeren en collega's daarbij weet te motiveren; actief deelneemt aan het directe.urenoverleg en enkele werkgroepen; coachend, betrokken, besluitvaardig en collegiaal is; een warme persoonlijkheid is en een goed inlevingsvermogen heeft; in staat is directietaken te combineren met lesgevende taken. Wij bieden: een boeiende en uitdagende functie; aanvullende secundaire arbeidsvoorwaarden; het Rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel is van toepassing. -j Uw reactie: -j Indien u geïnteresseerd bent in deze functie en zich herkent in het J bovenstaande, dan nodigen wij u uit om te solliciteren. U kunt uw j sollicitatiebrief vóór 22 november a.s. sturen naar het secretariaat van de Stichting, t.a.v. dhr. F. Janssens, Kennedystraat 6, 4551 TW Sas van Sent. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de interim directeur, de heer J.B. Hofsink, tel. 0115-613010 (school) of 06-44596552 (privé) en bij de waarnemend directeur, mevrouw M. de Block. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. AGENS is een van de grootste, onafhankelijke reïntegratie- bedrijven in Nederland. AGENS is een sterk regionaal gerichte onderneming met een landelijke dekking. AGENS helpt mensen die om welke reden dan ook buiten het arbeidsproces staan of dreigen te komen aan nieuw werk. Wij maken van toeschouwers deelnemers. Sterker met AGENS De markt waarop AGENS zich begeeft, is continu in ontwikkeling. AGENS anticipeert op en beweegt mee met deze ontwikkeling. Met succes, want het aantal opdrachten dat wij krijgen van bedrijven, gemeenten en UWV blijft groeien. Dit danken wij vooral aan de daadkracht van onze organisatie en de hoge kwaliteit van onze medewerkers. Voor onze locatie in Goes zijn wij op zoek naar een: Locatiemanager (40 uur) Als Locatiemanager ben je verantwoordelijk voor de vertaling van het centraal vastgestelde AGENS beleid naar het beleid voor de locatie. De Locatie manager heeft de dagelijkse leiding over de locatie en is daarmee eindverantwoordelijk voor de prestaties van het kantoor en de medewerkers, waaronder Werkadviseurs en (Arbeids)tramers. Je stuurt op kwaliteit van dienstverlening, het behalen van omzet- eri plaatsingsdoelstellingen en op de juiste inzet van producten. Je draagt zorg voor een goede uitvoering van de proces sen en doet voorstellen ter verbetering hiervan. Je onderhoudt actief contacten met (potentiële) lokale opdrachtgevers binnen de diverse markt segmenten (UWV, Gemeenten en Bedrijven) en verzorgt het relatiebeheer. Je bent in staat om met een resultaatgerichte aanpak een voor beeldfunctie voor de locatie neer te zetten. Als Locatiemanager rapporteer je rechtstreeks aan de Regiomanager. Om aan deze functie een goede invulling te kunnen geven, beschik je over een afgeronde, relevante HBO-opleiding. Ook beschik je over aantoonbare leidinggevende ervaring, bij voor keur opgedaan binnen de commerciële arbeids bemiddeling en/of de reïntegratiebranche. Je hebt ervaring met administratieve, logistieke processen, bent zeer commercieel ingesteld en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel in woord als geschrift. Je bent in staat medewerkers te motiveren en te ondersteunen maar ook te confronteren. Je kunt, wanneer dat nodig is, een duidelijk kader scheppen waarbinnen medewerkers dienen te functioneren. Het salaris en de secundaire arbeidsvoor waarden van AGENS zijn marktconform. Zie je het als een uitdaging om bij te dragen aan de verdere groei van onze organisatie en wil je met ons de kwaliteit van onze dienstverlening nog verder verbeteren? Stuur dan een korte brief met een uitgebreid CV naar AGENS, t.a.v. P&O, Postbus 1339, 8001 BH te Zwolle OF mail naar sollicitatie@agens.nl. Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Patricia Farla, Regiomanager (06-51351173). Kijk ook op www.agens.nl. Graag-nodigen we mensen van alle leeftijden uit te reageren voor 24 november 2004. Wij zullen je uiterlijk 11 december 2004 berichten over je sollicitatie. A.I.S. te lijf. Giro 1D0 000 t»n.v. A.I.S. Centrum-Amsterdam •nwerking met het Prinses Beatrix Fonds Koninklijke Jongeneel B.V. Is een van de grootste partijen op het gebied van hout, plaatmateriaal en affjoawproducten voor de professionele bouw en industrie. Het bedrijf telt ca. 650 medewerkers verdeeld over 35 regionale vestigingen in Nederland. De directie en ondersteunende centrale diensten zijn gevestigd in Utrecht. Ter versterking van ons team in Terneuzen zoeken wij een met doorgroeicapaciteiten De functie: No een gedegen inwerkperiode ben je als verkoper binnendienst de steun en toeverlaat van de klant op het gebied van deskundig advies, het vertalen van aanvragen naar offertes en het opvolgen hiervan. Je werkt daarbij nauw samen met onze vertegenwoordigers. Wij streven naar een degelijke en duurzame relatie met onze opdrachtgevers en onze verkopers binnendienst spelen hierin een cruciale rol. Wat vraagt Jongeneel: Je bent een commerciële doorzetter met een hoge inzet en overtuigingskracht. Je werkt klantgericht, kunt zelfstondig opereren en beschikt naast goede contactuele eigenschappen over een gezonde dosis humor. Je hebt een resultaatgerichte instelling met een sterk gevoel voor advies en service en werkt graag in een team. Je hebt een opleiding op MBO/HBO-niveau met succes afgerond en werkt enkele jaren in een commerciële functie, bij voorkeur in de houtbranche of de bouwwereld. Wat biedt Jongeneel: Jongeneel biedt een uitdagende functie met doorgroeimogelijkheden en met ruimte voor eigen initiatief voor mensen die op een zelfstandige, resultaatgerichte en ondernemende wijze willen werken bij een pro fessionele onderneming. Verder bieden wij naast een goed salaris primo secundaire arbeidsvoorwaarden. Reactie: Ben jij degene die wij zoeken don kun je je sollicitatiebrief CV, binnen 14 dagen, zenden aan Koninklijke Jongeneel B.V. t.a.v. mevrouw A.M. Brefeld, afdeling Personeelszaken, Postbus 49, 3500 AA Utrecht of via e mail a.brefeld@jongeneel.nl. Voor meer informatie over de functie en ons 1 bedrijf kun je contoct opnemen met de heer M. Simons, manager, onder telefoonnummer 0115-613655. Voor algemene bedrijfsinformatie kun je ook onze website bezoeken: www.jongeneel.nl Werk en Vakmanschap, een landelijk same- werkingsverband van honderden to nische en industriële bedrijven, lit; je aan eén baan in de techniek én t? opleiding. Met de zekerheid van eenfa; dienstverband, goede arbeidsvoorwaar-; scholingen persoonlijke loopbaanbegeie: Procesoperators m/v Werklocatie: omgeving Bergen op Zoom en Vlissingen. Werkzaamheden: bedienen, regelen en controleren van de productieappara- tuur m.b.v. geautomatiseerd procesbesturingssysteem. Functie-eisen: VaPro-B diploma of VaPro-A Chemie met bereidheid om Va te volgen. Bij voorkeur enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Calculator m/v Werklocatie: omgeving Middelburg. Werkzaamheden: interpreteren en evalueren van offerteaanvragen, het maken van technisch/commerciële voorcalculaties, technische ondersteuning bieden aan de sales managers, opstellen van technische specificaties, nacalculaties en analyses projecten. Functie-eisen: hts werk- en denkniveau met sterke affiniteit voor werktuig bouw, ervaring met calculeren van machines, initiatiefrijk, zelfstandig kunne- werken, servicegericht en resultaatgericht. Meewerkend voorman m/v Werklocatie: omgeving Oostburg. Werkzaamheden: verdelen en coördineren van werkzaamheden, geven van werkinstructies, planning maken, administratie, meewerken in productie. Functie-eisen: mts-Wtb, leidinggevende capaciteiten, ruime ervaring in metaal en met lassen. Kennis van gangbare computerprogramma's, nauwkeurig, j goede communicatieve vaardigheden. Teamleider logistiek m/v Werklocatie: omgeving Terneuzen. Werkzaamheden: Aansturen van terminalpersoneel (heftruckchauffeurs e.d.), planning verzorgen, administratie, controleren van en zorgen voor kwaliteit, orde en netheid. Functie-eisen: Leidinggevende capaciteiten en vaardigheden, mbo werk- en denkniveau, bij voorkeur werkervaring in de logistieke sector. Machinaal verspaners m/v specialisatie kotteraar Werklocatie: omgeving Middelburg en Bergen op Zoom. Werkzaamheden: m.b.v. conventionele en computergestuurde banken serie matige productie en enkelstuks. Programmeren, instellen en bediening. Onderhoud van machines en kwaliteitscontrole. Functie-eisen: lbo+ niveau, richting machinaal verspaner. Enkele jaren werk ervaring is een pre. Monteur pompen m/v Werklocatie: omgeving Terneuzen. Werkzaamheden: onderhoud en revisie van diverse soorten en formaten pompen op industriële locaties. Functie-eisen: lbo+ niveau met relevante ervaring in bovengenoemde werk zaamheden. In bezit van VCAi. Zelfstandig kunnen werken. Interesse? Richt dan je schriftelijke reactie aan: Werk en Vakmanschap, t.a.v. mevrouw Jolanda Fieret of de heer Martin van Houcke, Rosegracht2, 4531 HC Terneuzen. Of e-mail j.fieret@werkenvakmanschap.nl/m.van.houcke§ werkenvakmanschap.nl. Voor meer informatie, bel: (0115) 64 95 21. Niks voor jou? Wij hebben nog vele andere leuke bazen voor je! Surf naar www.werkenvakmanschap.nl Delta N.V. is een van de grotere werkgevers in Zeeland met circa 1500 medewerkers. Delta is een multi-utility bedrijf met een breed pakket van dien sten en producten. Gas, electriciteit, water, milieu diensten, radio-en televisiesignalen en internet vu i II DEITA NV. de kabel zijn daarvan de belangrijkste. De focus li|i op Zeeland, maar zijn ook buiten de provincis Zeeland en internationaal actief. Delta N.V. heeft een divisie structuur. De afdeling Treasury controlling valt onder de aid* ling financiën control. Zij werkt nauw samen met de afdeling frontoffice Treasury de Divisiecontrollers en de Riskmanager van de afdeling Trade. De afdeling bestaat mornet teel uit 3 personen. Voor deze afdeling zoeken wij voor Delta een locatie Middelburg Taken en verantwoordelijkheden Het concipiëren en ontwikkelen van het liquiditeitsptanningmodel en het verzorgenwn de liquiditeitsprognose; Het verzorgen van bedrijfseconomische analyses; Het aanleveren van informatie ten behoeve van de jaarrekening en het verzorgen va» periodieke rapportages en prognoses; Verzorgen van periodieke interne externe facturering van vervallende rente en aflos singsbedragen; Het verzorgen van het koersbeheer; Verantwoordelijk voor het beheer van de portefeuille crossborder leases en sate and lease backtransacties; Toezicht houden op en controle op transacties van de afdeling Treasury Frontoffice: Leiding geven in de rol van playing captain aan het team bestaande uit 2 medewerkers I Het verder verbeteren en optimaliseren van processen en procedures met als results' sneller, beter en meer inzicht in bovenstaande verantwoordeiijkheidsgebieden. .1 Geschikte kandidaten hebben 3-10 jaar werkervaring en een opleiding op HBO/WO gebied met relevantie voor het vakgebied. Je beschikt over kennis van Financieringen, financier constructies,treasury en derivaten. Als persoon ben je pro-actief, open communicali analytisch en klantgericht. Als manager sta je midden in je team als playing captain. Indien je geïnteresseerd bent in deze vacature dan kun je je CV onder vermeldingvanrefe- feh4890 toesturen aan Rotterdam@roberthalf.nl. Voor informatie kun je contact opnemf met Feddo Heintz onder nr. 010-2065050 of 06-55732670. refa. ROBERT HALF FINANCE [RtDACCOUNTING" Specialised financial Recruitment www.roberthalf.nl A Robert Half International Company Brussels - New York - Frankfurt - San Francisco - Paris Toronto - Amsterdam - Montreal - London Sydney

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 10