Claessens oogst lof en kritiek Geduld Van Nieuwenhuijzen beloond PZC Arrow aan kop ii futsalcompetitie Sierlijke middenvelder HVV'24 heeft techniek als sterkste wapen De Koeijer naar NK biljarten Twee leiders ij damcompetitit uitslagen Sranang geeft in slotminuten nog alles weg Noordwijk en Ajax moeten overspelen Linda van 0 wint interland woensdag 10 november 2004 door Peter van Kouteren HULST - Met zijn techniek als belangrijkste wapen staat Jeroen Claessens voor de vol gers van het jeugdvoetbal al ja ren bekend als een echte num mer tien. Claessens (19) verliet de jeugd van Hontenisse als C-junior en ontwikkelde zich verder bij HVV'24. In zijn eerste jaar bij de senioren heeft de jon geling zich een plaats in de hoofdmacht verworven. Hij mikt met zijn club op een prijs, maar kwam zondag tegen Patrij zen voor de derde keer op rij niet tot winst. De 0-1-nederlaag kwam hard aan in Hulst. Na de nederlaag in Breskens (7-5) en het gelijkspel tegen Steen (2-2) dreunde het achtste opeenvolgende verlies- punt lang na in de HW'24-gele- deren. Claessens verliet als één van de eersten het veld. Met de kop omlaag verwerkte hij daar na minutenlang het. verlies op zijn vaste stek in een muisstille kleedkamer. Jeroen Claessens steekt nu de hand in eigen boezem. „Ik heb heel slecht gespeeld", zegt hij. „Dat trek ik mezelf heel erg aan. Ik wist het al heel snel in de wedstrijd. De eerste ballen die op mij werden ingegooid, sprongen allemaal van mijn voet af. Zelf speel ik het liefst in een systeem met Maarten Scheerders als voorstopper en Kieran O'Shea daar weer voor. Kieran is een controlerende spe ler. Omdat hij geschorst was, schoof Maarten door naar zijn positie, maar Maarten is van na ture aanvallender ingesteld. Als hij erover komt, moet ik inzak ken. Ik denk dat ik daar te lui voor ben", bekent hij. „Zeker als het tegen zit." Claessens woont nog altijd in Kloosterzande, waar hij als voet baller opgroeide in de jeugd van Hontenisse. „Mijn ma zei altijd dat ik eerder kon voetballen dan lopen", vertelt hij. „Maar ik mocht pas op voetbal, nadat ik mijn zwemdiploma had ge haald. Het voetballen is thuis al tijd enorm gestimuleerd. Dat is ook de reden waarom ze later ook altijd met me naar Hulst zijn gereden, toen ik daar in de jeugd ging spelen. Ik was nog C-junior, toen ik naar HW'24 ging. Ik ben er in mijn eerste jaar meteen gescout door Sint-Niklaas, maar mijn vader vond dat België niet echt iets was voor een fijne voetballer als ik. Een vriend van me zat er toen al en hij vertelde dat er een selectie van twintig man was. Daarvan mochten er altijd maar vijftien mee naar de wedstrijd. Daar had ik geen zin in." Hij koos voor een langer verblijf in Hulst en heeft er nog geen mo ment spijt van gehad. „Toen ik bij HVV'24 kwam, wist ik niet eens zeker of ik wel zou spelen. Ik kwam tenslotte van buitenaf. Voor hetzelfde geld moeten ze je niet. Ik weet nog dat ik de hele zomer heb lopen touwtje sprin gen, om met een zo goed mogelij ke conditie aan het seizoen te be ginnen. Er was een selectie van achttien man. Ik wilde erin staan en was best zenuwach tig." Hij vervolgt: „Ik ben hier door de jongens goed opgevangen. Achteraf is dat niet zo gek, om dat ik in de jeugd bewezen heb dat ik wel kan voetballen. Vroe ger werd er nog wel eens gezegd dat ik een actie op de verkeerde plaats deed. Ik probeerde bij wij ze van spreken iemand uit te spe len op onze eigen achterlijn. Nu weet ik dat je pas gevaarlijk moet worden rond het straf schopgebied van de tegenstan der." Kritiek In zijn tweede jaar bij de A-ju nioren werd Jeroen Claessens al aan de eerste selectie toege voegd. Het aantal speelminuten dat hij in de hoofdmacht kreeg, nam met de week toe. Aan het begin van dit seizoen kreeg hij zelfs een basisplaats. Als sierlij ke middenvelder oogst de num mer tien nu lof, maar ontlokt hij ook kritiek. Dat uitte zich zon dag bijvoorbeeld in uitlatingen van de kant, die hem zichtbaar raakten. Claessens reageerde met een Jeroen Claessens (rechts) overlegt met zijn clubgenoot Norbert Baart in de wedstrijd tegen Patrijzen. veelzeggende blik. „Ik houd er van om een balletje achter mijn standbeen langs te halen", zegt hij. „Je bent hier niet in de zaal hoor, roepen ze dan. Dat vind ik een beetje jammer. Zo is het pu bliek in Hulst nu eenmaal. Toen we voor de beker van Steen had den verloren (2-5), gingen er twee wedstrijden lang geen sup porters mee in de bus." De jonge voetballer trekt zich de kritiek wel aan. „Maar", zo verzekert hij, „als je zelf weet dat je slecht speelt en dat ook nog eens van de kant hoort, komt dat je spel niet ten goede." Met zijn cios-diploma op zak en als eerstejaars student aan de opleiding Speco (Sport, econo mie en communicatie) in Til burg richt Jeroen Claessens zich op een aan de sportwereld ver want beroep. „Ik heb op het cios in Goes mijn diploma trainer/coach 3 gehaald. Nee, dat was helemaal geen makje. Ik moest trainingen in elkaar zetten, op aanvalspatronen." Omer Kaya, trainer van RBC Al, was de cursusleider. Voorlopig richt hij zijn pijlen op zijn Speco-opleiding en de foto Camile Schelstraete hoofdmacht van HW'24. Met de jeugdspelers Jari Vyane en Evert van de Bergh vormde de spelbepaler tegen Patrijzen in de slotfase een erg jonge voorhoede. Jeroen Claessens: „Ik denk dat de club het op lan gere termijn van de eigen jeugd moet hebben. Wat dat betreft loopt er bij HW'24 genoeg ta lent rond." door Rinus Verberkmoes AXEL - Het team van Arrow heeft de leiding genomen in de eerste klasse van het regionale futsal. De koploper won in Ter- neuzen met 10-6 van AJN Offi ce. Max Korting haalde eveneens fors uit. Meermarkt/Goethals werd met 9-2 verslagen. Max Korting- Meermarkt/ Goet- hals 9-2. Max Korting was toe aan een overwinning en haalde meteen maar flink uit tegen het team uit Westdorpe. Dennis Rietjens (3x), Peter Cambeen, Ed van Bellen (2x), Hans Pica- vet, Carl de Waele en Wim Steijns tekenden voor de negen treffers van de winnaar. Bas van Waes en Adri Meyer scoor den tegen. Tence/Zaman-Wentzler Pau wels 4-2. Een aardige partij, waarin Tence het betere van het spel had. De zege was verdiend en kwam tot stand door treffers van Davy Kestens, Peter Bouw man, Jean-Claude Everaert en Angelo Verbraeken. Dave de Booy en Peter Vael scoorden voor de bezoekers. AJN Office-Arrow 6-10. Arrow incasseerde zes tegentreffers, maar won vrij gemakkelijk. De zes doelpunten van AJN Office kwamen op naam van Edo Luci- eer en Theo de Schepper, die elk drie keer scoorden. Gino Vink (2x), Peter Drumont (2x), Michel WIJCHEN - Piet de Koeijer van de biljartvereniging SBC uit Sluiskil heeft zich geplaatst voor het nationaal kampioen schap extra klasse libre. Bij de voorwedstrijden in biljart zaal De Lovenhoek in Hoek haalde de ex-voetballer twaalf matchpunten en een algemeen gemiddelde van 19,23. Dat maxi male aantal matchpunten en een moyenne tegen de promotie- grens waren voldoende om zich te kwalificeren. De titelstrijd wordt van vrijdag tot en met zondag in Wijchen gehouden. van den Bosch (3x) en Jtg Ras schoten voor Arrow rau Pays de Mer-In Axtionl-Jfl ar Malagic redde de eer voe thuisclub. Dat was het hele lichtpuntje voor Paysdelfe Axtion verging het aanzisj beter. De ploeg won doorói punten van Hensley Viel» (2x) Michel van Craenenb: Paul Tjen-A-Sem en Mïfe Rossem (4x). door Daaf Kasse MIDDELBURG - De achlii van BDV en Middelburg aj de dienst uit in de hoofdh van de Zeeuwse damcompe Beide teams wonnen hun u de wedstrijd en leiden mei' punten uit twee wedstrijdea Middelburg haalde flink uil gen GZC. Via zeg( Nieuwenhuijzen, D Jaap de Jonge, Peter S<k laar, Jan Moens en Keesdd werd het maar liefst 14-2 BDV versloeg Aagtekerk: 10-6 in een wedstrijd zond? mises. De zeges van Leopol: kongo, Piet Karregat, Darr Jager, Daniëlla de Vos et' van Beeck gaven de doo; Lammerenburg won i van titelhouder PWG 's-Gisi polder 3, dat daarmee uitga keld lijkt voor de eerste pi Wim Koppejan, Evert Wiss en Jack Vaucouleur wonre mens de Vlissingse ploeg wedstrijd tussen Tholenli en Souburg eindigde m I Aart Slager en Han van del de wonnen voor Tholen/DS Marc Bronke en Cees van Eet naam scoorden tegen. In de tweede klasse A b Middelharnis goed uit des blokken met 5-3-winst op? 's-Gravenpolder 4. BDV! GZC hielden elkaar in wicht: 4-4. Het viertal Ti pinge leidt in de tweede na een 6-2-zege op Soute Oostkapelle klopte Lamim burg 2 met riante cijfers: M GOES - FM Sranang leed in de hoofdklasse van het futsal zijn derde nederlaag van deze compe titie. DZC/T&O uit Eersel sleep te in Goes in de laatste minuten drie punten uit het vuur. De Goese futsallers, zonder Ste fan Scholten, Jorrit Schuurman en Jasper Huijsman, begonnen goed en kwamen via Ramon Da- hoe op 1-0. De tegenstander ging daarna meer aandringen en scoorde drie keer kort achter el kaar. Nog voor rust kwam Sra nang op gelijke hoogte. De 3-2 kwam met een mooi schot op naam van Gaffin de Me- za. De gelijkmaker werd ge maakt door Dahoe. In de tweede helft ging Sranang op zoek naar de 4-3. Barry van der Hooft raakte de lat en een in zet van Quang Tran werd van de lijn gehaald. Twee minuten voor tijd belandde een schot van één van de Brabanders, via de rug van de spits achter doelman Ron de Bakker: 3-4. AMSTERDAM - De wedstrijd in de hoofdklasse A tussen Ajax en Noordwijk, die op zaterdag 23 oktober in een 3-1-overwin- ning voor de Amsterdammers eindigde, moet worden overge speeld. Dat heeft de KNVB besloten naar aanleiding van het pro test dat Noordwijk had inge diend, omdat het duel op een kunstgrasveld is afgewerkt dat niet aan de officiële eisen vol deed. De amateurs van Ajax weken uit naar dat veld. omdat Ajax Al die dag ook thuis speelde. Noordwijk kreeg echter pas op de ochtend voor de wedstrijd te horen dat het niet op het hoofd- veld van De Toekomst, maar op een van de kunstgrasvelden moest spelen. Dat veld bleek 's middags door hevige regenval ook nog eens spekglad en daardoor moeilijk bespeelbaar te zijn. Noordwijk verloor met 3-1 en besloot een protest in te dienen. De wedstrijd zal nu op zaterdag 27 november worden overge speeld. Ajax komt zaterdag op bezoek bij Hoek. Doelman uit Tholen heeft eindelijk basisplaats veroverd bij Excelsior Hij is inmiddels al een kleine tien jaar profvoetballer. Wie ech ter een staat van dienst van rond de driehonderd wedstrij den verwacht, komt in het geval van Jörg van Nieuwenhuijzen be drogen uit. De Thoolse doelman keepte tot nu toe slechts 41 wed strijden in het betaalde voetbal, maar lijkt nu bij Excelsior voor lopig verzekerd van een basis plaats. „Het kan snel gaan, maar het kan ook heel lang du ren." door Barry van der Hooft BERGEN OP ZOOM - Ineens is alles anders. Geen warming-up verzorgen voor je collega-doel man, maar zelf warm worden ge schoten. En niet toekijken vanaf bank of tribune, maar reddin gen verrichten en vies van een veld afkomen. Jörg van Nieu wenhuijzen erkent dat er de af gelopen weken wat zaken zijn veranderd, maar toch niet al te veel. „Want ik ben in al die ja ren altijd honderd procent blij ven geven", zegt de 26-jarige keeper. „Ik ben steeds blijven vechten voor een kans." Die kans kwam uiteindelijk na ruim drie jaar. Van Nieuwen huijzen staat weliswaar al sinds de zomer van 2001 onder con tract bij Excelsior, maar speelde in de jaren daarna niet één com petitiewedstrijd. De wedstrijd tegen Haarlem van een kleine twee weken geleden mag hij dan ook als zijn officiële competitie debuut voor de Rotterdamse club bestempelen. De 2-0-over- winning kwam als geroepen voor het filiaal van Feyenoord en Van Nieuwenhuijzen, die Cor Varkevisser uit de basis ver drong, kon terugkijken op een prima wedstrijd. „Ik voelde dat die kans eraan zat te komen", blikt hij terug. „John Metgod kwam aan het be gin van dit seizoen als nieuwe trainer en ik dacht: nieuwe ron de, nieuwe kansen. We zijn bij Excelsior met drie keepers: Ro nald Graafland, Cor Varkevis ser en ik. Toch maakte Metgod al heel snel aan ons bekend dat Cor eerste keus zou zijn. En om dat hij niet kon kiezen tussen Ronald en mij, zaten we om beurten op de bank. Ik had ge hoopt dat iedereen zich weer op nieuw zou moeten bewijzen, maar nu moest ik het dus weer van de wedstrijden in het twee- Jörg van Nieuwenhuijzen maakt zich bij Excelsior op voor een nieuwe start in het profvoetbal. de hebben. Het was even balen, maar ik heb me er snel overheen gezet." Metgod is na Henk van Stee en Adrie Koster de derde hoofdtrai ner die Van Nieuwenhuijzen meemaakt bij Excelsior. „Kos ter was in mijn eerste twee sei zoenen ook altijd tevreden over me, maar die kans bleef steeds uit. Dat is af en toe best moei lijk vol te houden. Aan de ande re kant weet je, dat een keeper niet gewisseld wordt als hij geen fouten maakt en niet ge blesseerd raakt. Toch trainde ik altijd alsof ik de eerste keeper was. Als je dat niet doet, is het denk ik snel afgelopen met je." Zekerheid De doelman uit Tholen, die met zijn vriendin in Bergen op Zoom woont, heeft nog een contract tot het einde van dit seizoen. „Ik had hier drie jaar geleden een tweejarig contract getekend en na anderhalf jaar kreeg ik een nieuwe aanbieding. Hoewel ik niets gespeeld had, heb ik toch voor twee jaar bijgetekend. Er was wel wat interesse van ande re eerste-divisieclubs, maar dat was nooit echt concreet. Ik koos voor zekerheid, want het zou an ders misschien een moeilijk ver haal worden om profvoetballer te blijven. Ik geniet namelijk van dit leven. Als je van voetbal houdt, is dit het mooiste wat er is. En op dit moment moet ik er ook niet aan denken om iets an ders te gaan doen." Hij zegt bij een goede club te zit ten, waar alles prima geregeld is en waar de concurrentie door de samenwerking met Feyenoord zwaarder is dan bij andere clubs. „Varkevisser en Graaf land komen allebei van Feye noord en daardoor ligt het ni veau hoger. Op het veld zijn we eikaars concurrenten, maar ik vind dat je erbuiten respect voor elkaar moet hebben. En dat is er bij ons, want ik vind dat de samenwerking tussen ons drieën gewoon goed is." Van Nieuwenhuijzen heeft naar eigen zeggen altijd goed ge traind en de keuze van Metgod heeft hem daarom niet verrast. „Op de dag voor de wedstrijd te gen Haarlem hadden we alle maal een persoonlijk evaluatie gesprek", vertelt de doelman. „Ik moest drie goede en drie slechte punten van mezelf op noemen. Toen ik dat had ge daan, zei hij dat ik de belangrijk ste was vergeten: mijn winnaars mentaliteit. Vervolgens zei Met god ook dat ik er rekening mee moest houden dat ik de volgen de dag eventueel zou spelen. Ik wist het pas zeker toen ik bij de wedstrijdbespreking mijn naam op het bord zag staan." Het keepersleven lacht hem momenteel dus weer toe, maar Van Nieuwenhuijzen erkent ook dat hij ondanks zijn positieve in stelling af en toe moeilijke mo menten heeft gehad. „Je weet dat je als keeper soms veel ge duld moet hebben. Soms dacht ik: waar doe ik het nog voor? foto Rob Kamminga Dan zat ik thuis op de bank en vroeg mezelf af of ik zo nog wel verder wilde. En of het mis schien niet beter was om voor iets anders te kiezen. Het was een moeilijk situatie, omdat ik nooit zekerheid had. Excelsior heeft zich naar mij toe altijd po sitief opgesteld, maar ik had me wel al voorgenomen dat ik vol gend jaar niet meer op de bank ging zitten." Daar is voorlopig ook geen meer sprake van. Jörg van Nieuwen huijzen krijgt nu de kans zich te bewijzen en er komen belangrij ke maanden aan. „Ik krijg nu de mogelijkheid te laten zien wat ik kan. Maar ik bekijk het van wedstrijd tot wedstrijd, ik ga nu ook niet met een ander gevoel naar de training omdat ik eerste keeper ben. Bij wedstrijden is dat wél anders, want ik heb nu echt iets om naar toe te leven. Ik denk voorlopig ook niet aan an dere clubs, ik wil gewoon kee pen. Omdat ik weet hoe het is om niet te spelen." New York. NBA. Dallas Mavericks - Golden State Warriors 101-98, Utah Jazz - Denver Nuggets 102-91, Los An geles Clippers - Detroit Pistons 96-99 Uleb Cup, eerste wedstrijd. Groep B: RheinEnergie (Dui)-EiffelTo- wers (Ned) 99-73 (52-42). Topscorers Eif- felTowers: Kullamae 22, Marshall 19. Groep C: Maroussi (Gri) - MPC Capitals (Ned) 85-51 (44-28). Topscorers MPC: Reed 14 (10 rebounds). Young 12. Poolbiljarten. Competitie district Kanaalzone: Dream Team-Pooltimers 19-14, Het Hoeckhuys-Chicks with Sticks 21-11, The Pub-The Riff 24-5, De Kroon-Whatever 24-12, Pooligans-The Black Lions 10-24. Stand: The Pub 7-146, Your Service! 7-140, De Kroon 8-139, The Black Lions 6-128, Het Hoeck- huys 7-120, Whatever 7-120, Pooligans 7-117, Dream Team 7-105, Pak maar weer in 6-100, Chicks with Sticks 6-87, Pooltimers 6-78, The Riff 6-65. Sas van Gent. Huisleague Bowling vereniging Sas van Gent: De Water- geus-Roadcar 4-0, The Killers-'t Stre- mijn 4-0, De Splitters-De Rijnvaart 0-4. Stand: 1De Rijnvaart 25 wedstrijdpun- ten en 12.820 pins, 2. The Killers 21-12,240, 3. 't Stremijn 18-12.360. Hoogste gamegemiddelde mannen: Franz Roeb 178,17. Vrouwen: Marion de Leux 154,71. Den Burg. NK vrouwen. Achtste ron de: Hoekman - Schouten 1-1, Fung - Lemmen 0-2, Graas - Wanders 0-2, Dou- mesh - Van der Stelt 2-0, Schnieders - Chub 0-2 Stand: 1. Hoekman 14 pun ten, 2. Chub 13,3. Doumesh 12, 4. Wan ders 9, 5. Schnieders 8,6. Graas, Schou ten 7, 8. Lemmen 5, 9. Fung 4, 10. Van der Stelt 1. PZDB-clubcompetitie. Hoofdklas se, tweede ronde: GZC-Middelburg 2-14. J, de Wild-P. Nieuwenhuijzen 0-2, M.Walraven-A.Kammeraat 1-1, C. Rijk-D. Kasse 0-2, C. Boot-J. de Jonge 0-2, J. Honig-A. Trapman 1-1, J. Schot-P. Schunselaar 0-2, L. de Graag-J. Moens 0-2, J Flikweert-C. de Wolf 0-2. Lammerenburg-PWG 's-Gravenpol- der 3 9-7: W. Koppejan-J. van der Horst 2-0; E Wiskerke-J. Baayens 2-0; L. Wilson-J.van der Hart 1-1; J. Boone-S. Talsma 1-1; J. Koppejan-J,W. van der Hart 0-2; A. Goudzwaard-M. van der Plasse 1-1; H. de Vlieger-I. op 't Hof 0-2; J. Vaucouleur-M. van der Hage 2-0. BDV-Aagtekerke 10-6: F. Berk- holst-B. Provoost 0-2; L. Sekongo-M. Provoost 2-0; P. Karregat-A. Provoost 2-0; D de Jager-F. Blaas 2-0; D. de Vos-A. den Hollander 2-0; D. Boogert-D. Bosselaar 0-2; R. Dusebout-A. Riemens 0-2; J. van Beeck-P. Sterrenburg 2-0. Tholen/DSVF-Souburg 8-8: H. Gun- ter-P. Allaart 1-1; J. van de Wete- ringh-P. Filius 1-1; J. van Akkeren-A. Alewijnse 1-1; A. Slager-E. Frederiks 2-0; J. van de Velde-J. van 't Padje 2-0; G. van de Velde-N. van Eenennaam 1-1; C. Droogers-M. Bronke 0-2; S. Schot-C. van Eenennaam 0-2. Stand: 7. BDV en Middelburg 4; 3. Aag- tekerke, Lammerenburg en Tholen/DSVF 2; 6. GZC en Souburg 1; 8. PWG 's-Gravenpolder 3 0. Tweede klasse A: eerste ronde: PWG 's-Gravenpolder 4-Middelhar- nis 3-5: N. de Winter-A. van der Veer 0-2; L. Boogert-A. Doorn 1-1; H. Mol-H. Verolme 1-1; J. Straayer-W. Vroeginde- weij 1 -1 BDV2-GZC 2 4-4: P. Noordijk-J. Tilroe 2-0; P. den Hollander-M. Poulisse 0-2; F. Vanderfeesten-J. Fincke 0-2; R. van Lien-J. Sonnevijlle 2-0. Tweede klasse B: tweede ronde: Oostkapelle-Lammerenburg 2 7-1: A. Smit-L, van Schagen 1-1; G. Job- se-W. van Oppen 2-0; J. Verstraate-A. Francke 2-0; J. Poppe-L. Mamed 2-0. Gapinge-Souburg 2 mens-G. Brasser 2-0; P. Willemsi. Daele 1-1; L. Walraven-R.Bhoefei van Keulen-A. Jobse 1-1. Stand: 1. Gapinge 2-4; 2. Oor.e 1-2; 3. Aagtekerke 2 1-1; 4. to 2-1; 5. Lammerenburg 2 2-0. Oostburg. Recreatieve futsal» titie. Avance-Riemens 1-7, Driel gen-Marco Polo Interact Netwcj La Porte d'Or 1 -Polderman 3-8, fi Sluis-Security Nederland 5-11,0 d'Or 2-RVS Engelaar 4-0, Expeni Diancy-Antieke Duintjes I-li" sen-Sporttenue.nl 2-7, I schoof-Spitsbroek 2-4, Oud Sk« post 3-2. Stand. A-poule: 1 Sporttenue;: 2. La Porte d'Or 2 5-8, 3. OudSluJ 4. Blauwe Tulp 4-6, 5. La Portel 6-6, 7. Meeuwsen 6-5, 8. Sporiai Eenhoorn 3-4, 9. Teleposl 5! L'Equipe 5-2,11 RVS Engelaars-' B-poule: 1. Spitsbroek 6-12,2 V Duintjes 6-8, 3. Drie Koning»! GAOS 5-7, 5. Olympiakos 5-6,55) ty Nederland 6-6, 7. Potteries1*! Riemens 5-4, 9. Korenschoof! pert Bakker/Diancy 6-4,11- Ma« Interact Network 6-2,12. Avar.a: Tweede klasse district zuid FM Sranang 2-Pubbles Biezentrappers/ADO 1-SSV'ö5i Apollo Snacbar 1- Pubbles 26-3. tinge 1-Amigo's/De Post 1 1M SSV'65 4-Matisse 1 2-8, f 5-ZVWTMF 7-7, Biezentrappers'1 2-Biezentrappers/ Gerka Sportif Lucky Day. 6-12-15-16-24-29-30-32-36-40-t - 53-54-62-65-68-74-80. (onder voorbehoud) Amstel Cup. Derde ronde. Go Ahead Eagles-Roda JC24 28. Kokmeijer 1-0, 73. TuM», Scheidsrechter: Blom. Gele katm De Zeeuw (Go Ahead Eagles),x (Roda JC). Aantal toeschouw» ADO Den Haag-Emmen 3-1P Van der Gun 1-0, 30. OostingT schop), 72. Stroeve 2-1,7d 8?' 3-1. Scheidsrechter Van Don}= kaart: Saeijs, Stroeve (ADO L*r Wolters, Junqueira (Emmen' toeschouwers: 2381. Stormvogels/Telstar-FC pc« 0-2 (0-1). 36. MonteiroO-L ro 0-2. Scheidsrechter: Bos? kaart: Van Es, Sloty.1 (Stormvogels/Telstar), BreinDc, hya (FC Dordrecht), Aantal wers: 996. ..jj FC Volendam-Heracles Aim1 (2-0). 20. Fung a Wing 1 2-0, 53. Roelofsen 2-1, 78. m Scheidsrechter: Wiedenwp; kaart: Aafjes, Cruz Vicente1 dam), Hellings, Reekers, De Visscher (Heracles Almelol. - schouwers: 595. AMSTERDAM - Ht< lands vrouwenrugbytM® in Amsterdam een winning behaald op Jap31 Linda Riel van 0 stond in de basis op de^ sitie. Ingrid van de Ver j-- ke van Hoven zorgc Nederlandse treffers.^ geleden, op het WK in na, verloor Oranje nol01"' van deze tegenstander

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 56