Koole bijna terug op oude niveau PZC Geduld Van Nieuwenhuijzen beloond Winst Cue Actio Walcherse selectie speelt oefenduel met selectie Schouwen Hardloper uit Zoutelande kan niet zonder zijn sport Korenbeurs onderuit in nare partij Linda van Riel wint interland uitslagen Sranang geef in slotminute nog alles weg woensdag 10 november 2004 door Hanne van Beugen MIDDELBURG - Hardloper Niels Koole heeft zich zaterdag weer geschaard onder de top pers in de Zeeuwse atletiek. Door de Singelloop in Middel burg te winnen, sloot de 33-jari- ge duurloper een jaar van blessu releed af. Ook na zijn blessures is een le ven zonder hardlopen voor Niels Koole niet denkbaar. Hij is blij dat hij weer bijna terug is op zijn oude niveau. „Sinds jongsaf aan loop ik al wedstrij den. Duursporten zijn al meer dan vijftien jaar een deel van mijn leven en dat wil ik niet mis sen. Ik train iedere dag wel een uurtje. Andere mensen kijken te levisie, ik ga hardlopen. Soms met mijn vrouw Chantal en soms met Miquel van Tongeren, die ook net terugkomt na een blessure. Met z'n tweeën is gezel liger dan alleen." Koole, in het dagelijks leven ad vocaat, moest dus ook even slik ken, toen hij vorig jaar in okto ber te horen kreeg dat hij een dubbele liesbreuk had. „De spor tarts had het binnen twee minu ten gezien. Hij vertelde dat een operatie noodzakelijk was, rust had geen zin. Ik had er te lang mee rondgelopen. Toen moest ik echt nog een keer slikken. Ik re kende helemaal niet op een ope ratie." Achteraf gezien had hij veel eer der naar de dokter moeten gaan. ..Ik liep al vanaf februari met die blessure rond, maar dacht dat het wel weer over zou gaan. Dat is allemaal achteraf praten. Gelukkig is de operatie me mee gevallen. Ik kon al snel weer een beetje zwemmen en fietsen. Zo kon ik tenminste ergens mijn energie in kwijt. Pas na vier maanden kon ik weer serieus trainen." Koole was net op de weg terug toen een nieuwe blessure om de hoek kwam kijken. „Er zat een scheurtje in het uiteinde van mijn hamstring. Daardoor stond ik weer buitenspel. Ik kon pas aan het begin van de zomer be ginnen met trainen. Gelukkig ben ik nu op de goede weg. Ik hoop over een maandje terug te zijn op mijn oude niveau." Net als voor zijn blessure houdt Koole zich vooral bezig met de lange afstanden. Als een wed strijd vijftien kilometer of lan ger is, is hij in zijn element. „Ik heb iets met lange afstanden. Voordat ik me helemaal op het hardlopen ben gaan richten, heb ik zes jaar fanatiek aan triatlon gedaan. Ik kon goed mee komen met de landelijke subtop. Jam mer genoeg moest ik met triat lon stoppen vanwege een onge lukje. Ik ben in die tijd flink op mijn heup gevallen. Daardoor kan ik nu nog steeds geen lange afstanden fietsen. En dat is toch wel een vereiste voor de triat lon. Ik heb toen besloten om me volledig te richten op het hardlo pen." Net als bij de tnatlon presteert Koole goed in het hardloopcir cuit. Naast de Singelloop van af gelopen weekend won hij in zijn carrière ondermeer drie keer de Aagtekerkerun en drie keer de halve marathon van Burgh-Haamstede. „Ik heb al veel wedstrijden gewonnen, maar dat vind ik niet meer het belangrijkste. Natuurlijk vind ik het leuk om er met de eerste plaats vandoor te gaan, maar het is voor mij het mooiste dat ik aan de wedstrijden mee kan doen. Lekker strijden. Toen ik jonger was, kwam winnen voor mij wel op nummer één. Nu ben ik tevreden als ik alles heb gege ven." Kustmarathon Er blijft voor Koole toch een wedstrijd die hij wél graag zou, willen winnen: de Kustmara thon. „Het lijkt me geweldig om die marathon ook op mijn lijstje te hebben staan. Ik vind het een uitdaging om niet alleen op de weg te lopen, maar ook door de duinen. Helaas heb ik aan dit evenement nog nooit optimaal mee kunnen doen. Tijdens de eerste editie was ik net geope reerd en kon ik niet eens lopen. Ik was toen toeschouwer. En be gin oktober van dit jaar ben ik als vijfde geëindigd. Dat lag aan Voor Niels Koole is een leven zonder hardlopen ondanks alle blessureleed nog altijd ondenkbaar. de voorbereiding. Ik had maar acht tot tien weken. Normaal is dat voor een marathon lang ge noeg, maar door mijn blessures moest ik helemaal bij nul begin nen. En dan haal je dat niet." De Kustmarathon is voorlopig het grote doel van Koole. Hoe de toekomst er verder uitziet, weet hij zelf ook nog niet. „Ik kijk al tijd alleen naar de korte ter mijn", verzekert hij. „Het is nu vooral belangrijk mijn oude niveau te halen. Ik ga in ieder geval de Aagtekerkerun lopen, die heb ik in 2003 voor de derde keer gewonnen. Daar ga ik zeker naartoe om mijn titel te foto Ruben Oreel verdedigen. Verder staat ook de halve marathon van Monster op het programma. Wat er daarna op mijn pad komt. zie ik dan wel weer. Daar houd ik me nu nog niet mee bezig." door Barry van der Hooft GOES - De voetbalselectie van de regio Walcheren speelt van daag een oefenwedstrijd tegen de selectie van Schouwen-Dui- veland. Het Walcherse team staat weer onder leiding van het duo Karl Vergouwen/Huib Meer man. Het tweetal selecteerde zes tien spelers voor de wedstrijd in Brouwershaven. Vergouwen en Meerman ontvin gen in de afgelopen tijd drie af meldingen. Amemuiden-verde- diger Corjan Marijs en Martin Waisapy, spits van Jong Ambon, ontbreken beiden door werk. Theo van Tatenhove (Veere) kan door een blessure niet meedoen. Zaterdag-eersteklasser Oostka- pelle en zondag-derdeklasser Vlissingen zijn met elk drie spe lers hofleverancier. Eén van de afwezigen in de se lectie van Schouwen-Duiveland is Pieter de Munnik. De midden velder uit Burgh-Haamstede kreeg geen toestemming van zijn club Hoek morgen mee te doen. „En achteraf gezien is dat misschien wel beter ook", aldus De Munnik. „Ik ben toch erg blessuregevoelig en het zou zon de zijn als ik door een wedstrijd met de Schouwse selectie een paar weken niet zou kunnen voetballen. Daarnaast irj maandag, dinsdag en 'i dag bij Hoek, dus de woa kan ik goed gebruiken oï beetje uit te rusten." Het duel op het veld vi wershaven begint vanavod 19.30 uur. Selectie Walcheren. Doel. v med Elbekkaoui (Vlissinvt Jacco Leijdekkers iD^ Veldspelers: Bart van Stoj (Amemuiden), Freddie Mi (Dauwendaele), Jeroen va men (GPC Vlissingen), Eii{ thijsse, Michiel Brouwer (h De Meeuwen), Alexander (MZVC), Matthijs Lugtenbm dia Lekawael, Jan Baayenti Oostkapelle), Martin Jamei Frank Allaart (Serooskerbl vanni Siereveld, NgefuSari den Vlissingen) en Geen schaart (Zeelandia Middelk- Trainers: Karl Vergouwen n Meerman. Selectie Schouwen-Duin) Doel: Jaco van der Schee (h zee) en René Zwart (Duirii Veldspelers: Huib Nortiet Ij Wilmar van de Sande, Romli ger, Lex Zwang (allen Duirè Emiel Dorst, Wilco de Vdi den Kloetinge), Maarten ft (SKNWK), Erwin Nelisseris Hage, Marico Rouw, Serge a voets, Elmar Verhage, Rum (allen Zierikzee), Martin ra berg en Niels van de Moetd den ZSC'62). Trainer: Edwin Kriens. door Joop van den Oudenhoven VLISSINGEN - De poolbiljar- ters van Cue Action hebben on verwacht een wedstrijd vooruit gespeeld en met 5-1 gewonnen. De spelers van het team dachten een rustig trainingsavondje af te werken, maar plotseling ston den de tegenstanders van Pro voost Duvel Team in de zaal. Het bleek een vergissing, omdat de wedstrijd voor een dag later was vastgesteld. Na snel overleg bleek Cue Action toch bereid aan te treden tegen het team uit Bergen op Zoom. Atong Wu won zijn beidi tijen gemakkelijk. Abel Sande speelde een mazzelps Na een 4-2 - voorsprong I zijn tegenstander terug tot- maar hij maakte daarna ee ginnersfout op de zwarte i De winst ging daardoor! nog naar de thuisspeler. Johan van Ooi-schot we partij straight, Frank ve Hart verraste met een ka 6-1-zege in het 9-b Tim de Ruyter verloor ens altijd in afwachting van ai ste punt RILLAND - De driebanders in het duel tussen Korenbeurs/'t Kaaitje en Aartsbouw 4 uit Sprundel gingen deze week niet al te prettig uit elkaar. Het team van Korenbeurs verloor met 5-3. De wedstrijd werd ontsierd door onsportief gedrag, met na me in de partij tussen André Ka- relse en Antoon Boeren. De arbi trale beslissingen werden door de Brabander Boeren eindeloos aangevochten. Het niveau van de ontmoeting was niet al te best. Koren beurs-kopman Kimmo Pankow ontsnapte op wonderbaarlijke wijze aan een nederlaag. Na een straatlengte te hebben achterge staan kwam hij nog terug. Toen zijn tegenstander Pierre Verpa len de finish haalde bij 30-27, mocht Pankow uit de nabeurt te- genscoren. Hij deed dat feilloos en maakte de drie resterende ca ramboles. Jan Westdorp vocht op de ande re tafel een naargeestige strijd uit met Jo van Vlimmeren. Het geklaag over het materiaal was met van de lucht. Piet Schrier ging uitstekend van start en leek niet meer te achter halen. Toch kwam Frans Men sen nog akelig dichtbij. Schrier besloot nog net op tijd met één punt verschil. André Karelse verloor op het nippertje. Over vier partijen kwam de thuisploeg slechts vier punten te kort. De partijen: Kimmo Pankow-Pier- re Verpalen 30-30 (62 beurten), Jan Westdorp-Jo van Vlimmeren 23-25 (73), Piet Schrier-Frans Mensen 25-24, (55), André Karel- se-Antoon Boeren 18-20 (44). AMSTERDAM - Het Ne derlands vrouwenrugby- team heeft in Amsterdam een 15-7-overwinning be haald op Japan. Linda Riel van Oemoeme- noe stond in de basis op de flankpositie. Ingrid van de Ven en Mieke van Hoven zorgden voor de Nederland se treffers. Twee jaar gele den, op het WK in Barcelo na, verloor Oranje nog met 37-3 van deze tegenstan der. Doelman uit Tholen heeft eindelijk basisplaats veroverd bij Excelsior Hij is inmiddels al een kleine tien jaar profvoetballer. Wie ech ter een staat van dienst van rond de driehonderd wedstrij den verwacht, komt in het geval van Jörg van Nieuwenhuijzen be drogen uit. De Thoolse doelman keepte tot nu toe slechts 41 wed strijden in het betaalde voetbal, maar lijkt nu bij Excelsior voor lopig verzekerd van een basis plaats. „Het kan snel gaan, maar het kan ook heel lang du ren." door Barry van der Hooft BERGEN OP ZOOM - Ineens is alles anders. Geen warming-up verzorgen voor je collega-doel man, maar zelf warm worden ge schoten. En niet toekijken vanaf bank of tribune, maar reddin gen verrichten en vies van een veld afkomen. Jörg van Nieu wenhuijzen erkent dat er de af gelopen weken wat zaken zijn veranderd, maar toch niet al te veel. „Want ik ben in al die ja ren altijd honderd procent blij ven geven", zegt de 26-jarige keeper. „Ik ben steeds blijven vechten voor een kans." Die kans kwam uiteindelijk na ruim drie jaar. Van Nieuwen huijzen staat weliswaar al sinds de zomer van 2001 onder con tract bij Excelsior, maar speelde in de jaren daarna niet één com petitiewedstrijd. De wedstrijd tegen Haarlem van een kleine twee weken geleden mag hij dan ook als zijn officiële competitie debuut voor de Rotterdamse club bestempelen. De 2-0-over- winning kwam als geroepen voor het filiaal van Feyenoord en Van Nieuwenhuijzen, die Cor Varkevisser uit de basis ver drong, kon terugkijken op een prima wedstrijd. „Ik voelde dat die kans eraan zat te komen", blikt hij terug. „John Metgod kwam aan het be gin van dit seizoen als nieuwe trainer en ik dacht: nieuwe ron de, nieuwe kansen. We zijn bij Excelsior met drie keepers: Ro nald Graafland, Cor Varkevis ser en ik. Toch maakte Metgod al heel snel aan ons bekend dat Cor eerste keus zou zijn. En om dat hij niet kon kiezen tussen Ronald en mij, zaten we om beurten op de bank. Ik had ge hoopt dat iedereen zich weer op nieuw zou moeten bewijzen, maar nu moest ik het dus weer van de wedstrijden in het twee Jörg van Nieuwenhuijzen maakt zich bij Excelsior op voor een nieuwe start in het profvoetbal. de hebben. Het was even balen, maar ik heb me er snel overheen gezet." Metgod is na Henk van Stee en Adrie Koster de derde hoofdtrai ner die Van Nieuwenhuijzen meemaakt bij Excelsior. „Kos ter was in mijn eerste twee sei zoenen ook altijd tevreden over me, maar die kans bleef steeds uit. Dat is af en toe best moei lijk vol te houden. Aan de ande re kant weet je, dat een keeper niet gewisseld wordt als hij geen fouten maakt en niet ge blesseerd raakt. Toch trainde ik altijd alsof ik de eerste keeper was. Als je dat niet doet, is het denk ik snel afgelopen met je." Zekerheid De doelman uit Tholen, die met zijn vriendin in Bergen op Zoom woont, heeft nog een contract tot het einde van dit seizoen. „Ik had hier drie jaar geleden een tweejarig contract getekend en na anderhalf jaar kreeg ik een nieuwe aanbieding. Hoewel ik niets gespeeld had, heb ik toch voor twee jaar bijgetekend. Er was wel wat interesse van ande re eerste-divisieclubs, maar dat was nooit echt concreet. Ik koos voor zekerheid, want het zou an ders misschien een moeilijk ver haal worden om profvoetballer te blijven. Ik geniet namelijk van dit leven. Als je van voetbal houdt, is dit het mooiste wat er is. En op dit moment moet ik er ook niet aan denken om iets an ders te gaan doen." Hij zegt bij een goede club te zit ten, waar alles prima geregeld is en waar de concurrentie door de samenwerking met Feyenoord zwaarder is dan bij andere clubs. „Varkevisser en Graaf land komen allebei van Feye noord en daardoor ligt het ni veau hoger. Op het veld zijn we eikaars concurrenten, maar ik vind dat je erbuiten respect voor elkaar moet hebben. En dat is er bij ons, want ik vind dat de samenwerking tussen ons drieën gewoon goed is." Van Nieuwenhuijzen heeft naar eigen zeggen altijd goed ge traind en de keuze van Metgod heeft hem daarom niet verrast. „Op de dag voor de wedstrijd te gen Haarlem hadden we alle maal een persoonlijk evaluatie gesprek", vertelt de doelman. „Ik moest drie goede en drie slechte punten van mezelf op noemen. Toen ik dat had ge daan, zei hij dat ik de belangrijk ste was vergeten: mijn winnaars mentaliteit. Vervolgens zei Met god ook dat ik er rekening mee moest houden dat ik de volgen de dag eventueel zou spelen. Ik wist het pas zeker toen ik bij de wedstrijdbespreking mijn naam op het bord zag staan." Het keepersleven lacht hem momenteel dus weer toe, maar Van Nieuwenhuijzen erkent ook dat hij ondanks zijn positieve in stelling af en toe moeilijke mo menten heeft gehad. „Je weet dat je als keeper soms veel ge duld moet hebben. Soms dacht ik: waar doe ik het nog voor? foto Rob Kamminga Dan zat ik thuis op de bank en vroeg mezelf af of ik zo nog wel verder wilde. En of het mis schien niet beter was om voor iets anders te kiezen. Het was een moeilijk situatie, omdat ik nooit zekerheid had. Excelsior heeft zich naar mij toe altijd po sitief opgesteld, maar ik had me wel al voorgenomen dat ik vol gend jaar niet meer op de bank ging zitten." Daar is voorlopig ook geen meer sprake van. Jörg van Nieuwen huijzen krijgt nu de kans zich te bewijzen en er komen belangrij ke maanden aan. „Ik krijg nu de mogelijkheid te laten zien wat ik kan. Maar ik bekijk het van wedstrijd tot wedstrijd, ik ga nu ook niet met een ander gevoel naar de training omdat ik eerste keeper ben. Bij wedstrijden is dat wél anders, want ik heb nu echt iets om naar toe te leven. Ik denk voorlopig ook niet aan an dere clubs, ik wil gewoon kee pen. Omdat ik weet hoe het is om niet te spelen." Den Burg. NK vrouwen. Achtste ron de: Hoekman-Schouten 1-1, Fung-Lem- men 0-2, Graas-Wanders 0-2, Dou- mesh-Van der Stelt 2-0, Schnieders- Chub 0-2. Stand: 1. Hoekman 14 punten, 2. Chub 13, 3. Doumesh 12,4. Wanders 9, 5. Sch- nieders 8, 6. Graas, Schouten 7, 8. Lem- men 5,9. Fung 4,10. Van der Stelt 1. PZDB-clubcompetïtie. Hoofdklas se, tweede ronde: GZC-Middelburg 2-14. J. de Wild-P. Nieuwenhuijzen 0-2, M.Walraven-A.Kammeraat 1-1, C. Rijk-D. Kasse 0-2, C. Boot-J. de Jonge 0-2, J. Honig-A. Trapman 1-1, J. Schot-P. Schunselaar 0-2. L. de Graag-J. Moens 0-2, J. Flikweert-C. de Wolf 0-2. Lammerenburg-PWG 's-Gravenpol- der 3 9-7: W. Koppejan-J. van der Horst 2-0; E. Wiskerke-J. Baayens 2-0; L. Wilson-J.van der Hart 1-1; J. Boone-S. Talsma 1-1; J. Koppejan-J.W. van der Hart 0-2; A. Goudzwaard-M. van der Plasse 1-1; H. de Vlieger-I. op 't Hof 0-2; J. Vaucouleur-M. van der Hage 2-0. BDV-Aagtekerke 10-6: F. Berk holst-B. Provoost 0-2; L. Sekongo-M. Provoost 2-0; P. Karregat-A. Provoost 2-0; D. de Jager-F. Blaas 2-0; D. de Vos-A. den Hollander 2-0, D. Boogert-D. Bosselaar 0-2; R. Dusebout-A. Riemens 0-2; J. van Beeck-P. Sterrenburg 2-0. Tholen/DSVF-Souburg 8-8: H. Gun- ter-P. Allaart 1-1; J. van de Wete- ringh-P. Filius 1-1; J. van Akkeren-A. Alewijnse 1-1; A. Slager-E. Frederiks 2-0; J. van de Velde-J. van 't Padje 2-0; G. van de Velde-N. van Eenennaam 1-1; C. Droogers-M. Bronke 0-2; S. Schot-C. van Eenennaam 0-2. Stand: 1. BDV en Middelburg 4; 3. Aag- tekerke, Lammerenburg en Tholen/DSVF 2; 6. GZC en Souburg 1; 8. PWG 's-Gravenpolder 3 0. Tweede klasse A: eerste ronde: PWG 's-Gravenpolder 4-Middelhar- nis 3-5: N. de Winter-A. van der Veer 0-2; L. Boogert-A. Doorn 1-1; H. Mol-H. Verolme 1-1; J. Straayer-W. Vroeginde- weij 1-1 BDV2-GZC 2 4-4: P. Noordijk-J. Tilroe 2-0; P. den Hollander-M. Poulisse 0-2; F. Vanderfeesten-J. Fincke 0-2; R. van Lien-J. Sonnevijlle 2-0. Tweede klasse B: tweede ronde: Oostkapelle-Lammerenburg 2 7-1 A. Smit-L van Schagen 1-1; G. Job- se-W. van Oppen 2-0; J. Verstraate-A. Francke 2-0; J. Poppe-L. Mamed 2-0. Gapinge-Souburg 2 6-2: A. Rie- mens-G. Brasser 2-0; P. Willemse-L. van Daele 1-1; L. Walraven-R. Bhoelai 2-0; P. van Keulen-A. Jobse 1-1. Stand: 1. Gapinge 2-4; 2. Oostkapelle 1-2; 3. Aagtekerke 2 1-1; 4. Souburg 2 2-1; 5. Lammerenburg 2 2-0. j Tweede klasse district zuid. A21. FM Sranang 2-Pubbles 1 10-10, Biezentrappers/ADO 1-SSV65 3 8-1, Apollo Snacbar 1- Pubbles 2 6-3, Kloe tinge 1-Amigo's/De Post 1 10-2. A31. SSV'65 4-Matisse 1 2-8, SSV'65 5-ZVV/TMF 7-7, Biezentrappers/ Pekaar 2-Biezentrappers/ Gerka Sport 3 5-7. Aagtekerke. Doublettetoernooi Middelburg (CJBM). Groene poule: 1. Piet Maartense/ Jan Limonard; 2. Bart Brasser/Hans Wirtz; 3. Bauke Vleeshouwer/ Marco Wouters (allen CJ BM). Gele poule: 1. Ceetan Wootan/ Arjen van Noppen (Le Bastion Goes); 2. Wim Roemersma/Max Claassen; 3. Fabian Moes/Stefan Moes (CJBM). Middelburg Derde wedstrijd in B-poule: 1. Sportpunt Café. 2. Maxi maal tv, 3. Klasse Noten Racing, 4. F1 Palace, 5. Signal Racing. 53-54-62-65-68-74-80. (onder voorbehoud) Amstel Cup. Derde ronde. Go Ahead Eagles-Roda JC2-0' 28. Kokmeijer 1-0, 73. Tuhutëv Scheidsrechter- Blom. Gele kaart; De Zeeuw (Go Ahead Eagles), Sa (Roda JC). Aantal toeschouweraM ADO Den Haag-Emmen 3-1 |M Van der Gun 1-0, 30. OostingM schop), 72. Stroeve 2-1,74. DenS 3-1. Scheidsrechter: Van Dom» kaart: Saeijs, Stroeve (ADOfeii Wolters, Junqueira (Emmen.ll toeschouwers: 2381. Stormvogels/Telstar-FC Dotö 0-2 (0-1). 36. Monteiro 0-1,78.1* ro 0-2. Scheidsrechter: Bosset kaart: Van Es, Slory, (Stormvogels/Telstar), Breiribuij hya (FC Dordrecht). Aantal toesd wers: 996. FC Volendam-Heracles Almeh (2-0). 20. Fung a Wing 1-0,40 6 2-0, 53. Roelofsen 2-1, 78. N Scheidsrechter Wiedemeijer kaart: Aafjes. Cruz Vicente (FC) dam), Hellings, Reekers, De ïrs Visscher (Heracles Almelo). schouwers. 595. Helmond Sport-TOP Oss 2- (1-1 2-2). 10. Hendriksen Ml schop), 31 Dijkhuizen 1-1,66. 2-1, 81. Rook 2-2, 105. Dijkhuö 110. Van der Sloot 2-4 (strafs Scheidsrechter: Sterk, Gele kaart' driksen, Wouw, De Jong P Sport), Wijnands, Bezzai (TOM Aantal toeschouwers: 1420 Goes. Recreatieve competitie Poule-A (mannen en g«® Wonderboys-Bison 2-0. WEA-m De Bongerd-ROC Goes 4-0, HH3- phaartsdijk 4-0, Recretantes-HH& Poule-B (vrouwen): B0K-VVK8 ke 0-3, Goedemorgen-De 2-1, HHK-Bongerd 3-0. GOES - FM Sranang W> hoofdklasse van het futsal derde nederlaag van deze co titie. DZC/T&O uit Eersels te in Goes in de laatste drie punten uit het vuur. De Goese futsallers, zonde: fan Scholten, Jorrit Scbatë en Jasper Huijsman, be^ goed en kwamen via Ra®2 hoe op 1-0. De tegen$ ging daarna meer aandring® scoorde drie keer kortaCh» kaar. Nog voor rust kwam' nang op gelijke hoogte. De 3-2 kwam met een fl schot op naam van Gaffin® za. De gelijkmaker werCi maakt door Dahoe. In de tweede helft ging op zoek naar de 4-3. Ba£ der Hooft raakte de laten^ zet van Quang Tran weren- lijn gehaald. TweeminU'0' tijd belandde een schoti'j Sportpriisvragen van de Brabanders, via van de spits achter 10-41-44-50- Ron de Bakker; 3-4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18