Gildeweg 6, Vlissingen Albert Heijn De handige voorraad. Altijd wat te proeven. 7.95 0.99 6.50 12.- 1.99 Deze aanbiedingen gelden bij alle Albert Heijn-winkels op Walcheren.' O Ö1 Varkenshaas Cd Frikandellen Coca-Cola Heineken bier, Lange rozen Philips Senseo®Crema 49.95 Koken of laten koken? 2 kratten a 24 flesjes van 0.3 liter 17.98 De hele wijnwereld onder de kurk. Albert Heijn® Gildeweg 6, Vlissingen. Opening donderdag 11 november om 10.00 uur. grootverpakking, per kilo, halve prijs 15.90 2 dozen 5 stuks, 1+1 gratis 1.98 Regular of light, krat 10 flessen a 1.5 liter 8:99 ïo stuks Gebruikt u de vriezer graag als handige voorraadkast, dan is de grote diepvries afdeling iets om in de gaten te houden. Er is heel veel keus en er zijn grootverpakkingen met volu mevoordeel te ontdekken. Snacks en maaltijden, veel groenten, volop vlees en vis, heerlijk gebak en ijs. Maar ook veel specialiteiten zoals o.a. sushi, garnalenkroketten, tapa's en hertenbiefstuk. Kortom, de diepvriesafdeling is een uitstekende manier om uw voorraadkasten te vullen met lekkers en voordeel. In de nieuwe winkel is een ongelofelijke verzameling wijnen en aperitieven te ontdekken. Er is een huiswijneneiland met maar liefst 25 voordelige, maar lekkere wijnen van vertrouwde kwaliteit. Op elke doos van 6 flessen krijgt de klant 10% korting. Bovendien staat ook hier het AH Volumevoordeel voor het grijpen: altijd is er keuze uit verschillende dozen met flessen wijn voor de prijs van 5. In deze tijd van het jaar zijn er extra veel winterwijnen te vinden. Zoals de grote, rijke, rode wijnen voor bij het diner en champagnes. een winkel van zó'n formaat mag de liefhebber veel nieuwtjes en verrassin gen verwachten, foor nieuwsgierige thuis- koks zijn donderdag, vrijdag en zaterdag de leukste winkeldagen. Er is dan een kok aanwezig op het Vers- plein, er wordt gekookt en alle keukenvragen zijn welkom. Op die dagen stelt de kok een menu samen met behulp van de receptkaartjes. Dus recep- lle u gewoonlijk alleen op papier ziet zijn dan ook te proeven. Vakmensen Bj het proeven en uitproberen font u trouwens altijd met "agen bij de medewerkers terecht Overal in de winkel komt u echte vakmensen en kookiiefhebbers tegen. Supermarktmanager John Kleijne: "We hebben enorm veel aan opleiding en training gedaan op elk denkbaar vakgebied: groente en fruit wijnen, verse vis, kaas, verzorging en gezondheid. Hier werken echte vakspecialisten." "P de maaltijdafdeling kunt u tomaar tegen onweerstaan bare kookluchtjes aanlopen en meteen beslissen dat u die dag alles aan de Albert Heljn- koks overlaat De gerechten kunnen mee naar huis in een handige verpakking die direct de magnetron of oven in kan. Er wordt met de seizoenen mee gekookt Dus bijna elke week is er iets anders om van te genieten. ma*. 6 kratten per klant man, 6 kratten per klant liter 0.43 liter 0.83 Deze aanbiedingen gelden van donderdag 11 t/m zondag 14 november en alleen met de AH Bonuskaart

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 15