Buyse is extra gemotiveerd Van Nijnatten wil genieten van de dag Tetaert houdt vast aan elftal PZC 19 Chukwugbo kan meedoen met Terneuzen Verdediger kijkt uit naar duels met ASWH-spits Arjan Human Hoekman ongeslagen bij NK Gelijkspel voor Cue Action Druk weekeinde Delta/Ockenburgh Timman gastgrootmeester Schroder wint in Hannover uitslagen fDSQSnSHHHHHHHH zaterdag 6 november 2004 'fiOES - Terneuzen kan morgen in de thuiswedstrijd tegen Best Vooruit gewoon beschikken over Chinedu Chukwugbo. De spiis is ondanks zijn rode kaart in de gestaakte wedstrijd tegen Triborgh speelgerechtigd. Hij „na" meedoen zolang het onder zoek van de KNVB loopt. Kloetinge Tegenstander: Rillandia (uit). Afwezig: Corné Schilperoort (en kelblessure). Bijzonderheden: Emiel Dorst keerde afgelopen week terug tan een korte vakantie en speelt daarom vandaag met het tweede 'mee. Rillandia Tegenstander: Kloetinge (thuis). Bijzonderheden: achter het mee spelen van Michel Smits (achil- espeesblessure) en Martijn van Elzakker (spierblessure) staat nog een vraagteken. Beide spe lers wachten tot vlak voor de wedstrijd met het nemen van een definitieve beslissing. SSV'65 Tegenstander: Groote Lindt (thuis), Afwezig: niemand. Bijzonderheden: Groote Lindt le tot nu toe vijf keer ge lijk. Oostkapelle Tegenstander: Schelluinen (uit). Bijzonderheden: Arjen Patten- Hajo Barth hebben bei den vanwege studie een stapje ;edaan Pattenier kan daardoor niet meer trainen, maar blijft wel beschikbaar voor Oostkapelle. Barth is tot fe bruari gestopt om op die manier zijn studie te kunnen afronden. Terneuzen Tegenstander: Best Vooruit (thuis). Bijzonderheden: Jan Bosman trainde door een blessure afgelo- insdag niet mee en is dus nog een twijfelgeval. door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Voor de uit wedstrijd tegen ASWH, de nummer twee in de hoofdklas se A, zal Hoek-trainer Eric Te- taert niets veranderen in de op stelling. De Belgische trainer geeft het vertrouwen aan de elf spelers die vorige week met 4-1 van Barendrecht wonnen. „We zijn ons er wel van be- wust, dat we tegen een ploeg in vorm spelen", zegt Tetaert. „Toch spelen we in hetzelfde systeem, daar doen we geen aanpassingen aan. Het zal een moeilijke wedstrijd worden, want ASWH is een sterke ploeg vol vertrouwen. Maar dat laat ste geldt ook voor ons, na dne overwinningen op rij." In Hendrik-Ido-Ambacht zul len Christophe Dewispelaere. Sam Ysebaert en Nyim Melki dus opnieuw de driemansvoor hoede vormen. David Destor- me, Pieter de Munnik en Jeroen van de Broeke beman nen het middenveld, terwijl de verdediging met Wesley de Smet, Djamel Buyse, Stijn Por- teman en Thomas Ragut ook on veranderd is gebleven. Doel man Filip van der Vloet krijgt wederom de voorkeur boven Olivier de Pauw. Dennis Won- dergem (rug) en Ramazan Yuruk (ziek) staan vandaag op de lijst van afwezigen. Datzelf de geldt nog altijd voor Charles Okonedo, die een terugslag heeft gekregen tijdens zijn reva lidatie. De Afrikaan werd ruim een maand geleden geopereerd aan de knie en zal nog zeker twee weken buitenspel staan. door Barry van der Hooft WACHTEBEKE - Djamel Buy se zei het voor de start van het seizoen met een lichte vorm van bravoure, die hem zo nu en dan kenmerkt. „Als we tegen ASWH spelen, zet mij dan maar op Ar jan Human. Dan komt het wel goed." Vandaag is het zover. De 29-jarige Belg is sinds drie wed strijden voorstopper bij Hoek en staat daardoor vandaag in Hen- drik-Ido-Ambacht tegenover zijn voormalige ploeggenoot. Het brengt bij Buyse een extra motivatie naar boven. „Natuur lijk. En ik ben niet de enige spe ler die ernaar uit kijkt. Het is al tijd leuk om tegen een ex-ploeg genoot te spelen en zeker tegen iemand met zijn klasse. Ik had Arjan dit seizoen graag nog bij ons in de ploeg gezien, dan wa ren we misschien op één been kampioen geworden. Hij kan het verschil maken en ik houd ervan om tegen zulke voetbal lers te spelen. Daar kan ik me extra voor motiveren." Opofferen Het is niet zo dat Hoek vandaag een speler gaat opofferen aan de Middelburgse aanvaller. Buyse: „We spelen net als in de vorige wedstrijden in de zone. Tot nu toe is dat goed gegaan en we hebben ook geen schrik voor ASWH. Ik hoorde donderdag op de training, dat hun trainer (Jack van den Berg) zou hebben gezegd dat het niet veel soeps is bij ons. Dat is geen verstandige uitspraak, want dat werkt al leen maar averechts. In België hebben ze een spreekwoord over hoe de wedstrijd gaat worden: het zal hard tegen niet zacht zijn." Na drie overwinningen op rij is het vertrouwen toegenomen bij Hoek. Buyse erkent echter wel dat zijn ploeg, na de zege op FC Lisse, de afgelopen twee weken met Marken en Barendrecht niet de sterkste tegenstanders heeft verslagen. „Maar je moet dat soort wed strijden wél winnen en dat heb ben we gedaan. Als we ook nog eens ASWH kunnen verslaan, zijn we denk ik echt vertrokken. Dan kan het nog een heel leuk seizoen worden." En dat was precies de doelstelling voor de start van deze jaargang. „Er lag geen druk op de ploeg, omdat er niet over een kam pioenschap is gesproken", zegt Buyse. „We moesten er een leuk seizoen van maken en ervoor zorgen dat we met ons voetbal veel publiek naar Hoek zouden krijgen. De laatste weken spelen we fris voetbal, het is alleen doodzonde dat we daarvoor vijf keer op rij verloren. Maar de rol len kunnen dit seizoen ook eens omgedraaid zijn. In de voorgaan de jaren stonden we bij de win terstop steeds bovenaan, maar zakten we daarna terug. Nu is het misschien eens andersom." Wennen De voormalige middenvelder zegt nog steeds een beetje te moeten wennen aan zijn rol cen traal in de verdediging. „Toch gaat het iedere wedstrijd iets be ter", vindt Djamel Buyse. „Het verschil met spelen op het mid denveld is, dat balverhes met een dodelijk kan zijn. Als je één keer niet oplet, kan dat meteen een tegendoelpunt betekenen. Daarmee kun je dus heel de wed strijd verpesten." Onder Eric Tetaert speelt Hoek sinds vorige week met drie spit sen en Buyse kan die keuze goed begrijpen. „We hebben er ook de spelers voor en er is een over schot aan aanvallers. Alleen Christophe Dewispelaere moet nog wennen aan de positie van rechtsbuiten, maar dat komt vanzelf goed. We hebben veel mogelijkheden en vooral offen sief heeft Hoek dit seizoen veel in huis. Iedereen wil spelen en dat is alleen maar goed voor de concurrentie. Je moet het iedere week laten zien en daarom gaan we vandaag ook niet voor een puntje. We spelen tegen ASWH om te winnen." OOSTEREND - Nina Hoekman gaat regelrecht op haar vierde nationale damtitel af. De veer tigjarige bondscoach behaalde gisteren in Oosterend op Texel haar vijfde opeenvolgende over winning. Met zwart versloeg ze in de vijf de ronde hekkensluiter Astrid van der Stelt. Door de overwin ning bleef haar voorsprong op de achtervolgers Doumesh en Chub intact met drie punten. Chub won fortuinlijk met zwart van Erna Wanders, die daarmee afhaakte voor de titel. ANP Djamel Buyse (midden) was vorige week zaterdag in het duel met Barendrecht succesvol met een kopbal. foto Camile Schelstraete Trainer Rillandia vindt weer evenwicht na zwarte periode in privé-leven pÓprBen van den Aarssen EILLANI) - Zijn werkplek in Et- ttn-Leur kijkt uit op de velden van hoofdklasser Internos, één van de wei nige topclubs in de regio die hij nooit trainde. Wini van Nijnatten maakte naam in West-Brabant als man die tal 'an clubs omhoog stuwde. Plots was hij uit beeld. Door een tragische gebeur tenis in zijn privé-leven kwam Van Nijnatten terecht in een tunnel zonder licht. Twee jaar lang was hij amper op wn voetbalveld te zien. Tót Rillandia hem vroeg als opvolger van Paul van Buuren. Na enig aarzelen stemde Van Nijnatten (55) toe. Deze zomer keerde hij terug op de velden. Vijfentwintig kilo zwaar der dan voor zijn depressie. En naar ei gen zeggen milder en bewuster dan 'oorheen. Hoewel hij heeft leren relati- veren, brandt de ambitie nog als van ouds. „Ik ben aangenomen om te preste en. Ik wil alles uit deze groep halen Pterin zit." Nri is een man met een broos geluk die a de leerlingenkantine van het ROC 3eeft plaats genomen. De trainer met Qe grote mond is een ander mens gewor- aeö Zijn blik dwaalt soms door de nnmte. Het zijn ogen die gehuild heb- ben Vijf jaar geleden maakte zijn echt genote een eind aan haar leven. Onver- ^ont, zonder een bericht achter te la- on. Van Nijnatten, de man die altijd Wef> Was voor voetbal, bleef met een net vol vragen achter. En een schuldge voel, te groot voor welk strafschopge- 'ed dan ook. Slijten doet de pijn hl sJan8zaam- Het was geen zwarte Jodzijde, zegt hij, het was een zwart een mens moet verder. Er is een nieuwe liefde in zijn leven. Net als voet- v°ert de liefde hem tegenwoordig Zeeland. In Oost-Souburg heeft stapje voor stapje zijn evenwicht Ueer gronden. Zijn nieuwe vriendin 3et-t ook het nodige meegemaakt. Zij °°r hen jaar geleden haar man bij ®®auto-ongeluk, net als haar tweeling- van wie de echtgenoot in hetzelfde voertuig zat len mensen op. „We hebben allebei de nodige ellende achter de rug. Daarom ook, denk ik, ben ik op deze vrouw ge vallen. Ik kan het goed met haar drie kinderen vinden en zij draagt die twee van mij op handen. Privé gaat het me weer voor de wind. Twee seizoenen heb ik niks gedaan, omdat mijn hoofd er niet naar stond. Ik miste het voetbal in die tijd ook niet." „Natuurlijk heb ik geaarzeld toen Ril- landia-voorzitter Gradus Kosters me belde. Zelf voelde ik na enig nadenken de ambitie nog wel. Ik heb ja gezegd omdat mijn vriendin erachter stond, hoewel ze absoluut niet voetbalminded is. Ik wilde ook per se een zaterdag club. De zondag besteed ik privé. Ik wil het gewoon nog een jaar proberen. Kij ken of ik het leuk vind. Alles wat ik nu doe, wil ik met plezier doen." Bij Rillandia werd de in Roosendaal woonachtige Van Nijnatten verenigd met Peter Kepers en Jacco Baas, spe lers die hij nog kende uit zijn periode bij VES. Zoals hij eerder bij WC sa menwerkte met Martijn van Elzakker en Michiel van Trijen. Giel Dubbeld en Wesley Persijn kende hij nog uit zijn ja ren bij BSC. De betrokken spelers heb ben met een andere Van Nijnatten te maken dan voorheen. Zwarte periode „Ik ben milder en bewuster geworden. Voetbal was vroeger heilig voor mij, het belangrijkste wat er was. Ik heb in die zwarte periode vooral over de toe komst nagedacht, juist omdat ik bang was om achterom te kijken. Nu wil ik vooral genieten van de dag waarin ik leef. Het hier en nu telt en dat het met Rillandia even wat minder gaat, neem ik op de koop toe." „Ik kom na een wedstrijd nog wel eens schor thuis, maar niet meer zoals vroe ger. In het verleden overdreef ik wel eens langs de lijn. Achteraf heb je twij fels over het effect dat zoiets sorteert. Je kunt beter voor de wedstrijd goed uitleggen hoe je wilt dat er gevoetbald wordt en in de rust corrigeren. En als een speler niet functioneert, wissel je hem. Zo simpel is het." Trtilr Ho inntfp cnolorc hii RillnnHia ben niet meer zo het heilige vuur. Na tuurlijk willen ze op zaterdag graag winnen, maar het besef dat er doorde weeks op de training moet worden ge werkt, wordt wat minder. En die jon gens gaan echt niet voor mij het vuur uit de sloffen lopen, als ik sta te vloe ken en te tieren langs de lijn." Zelden maakte Van Nijnatten het in zijn bijna een kwart eeuw omspannen de carrière als trainer mee dat een ploeg moest vechten tegen degradatie. Bij Rillandia lijkt dat wel het geval. Aan de vooravond van het streekduel met Kloetinge maakt Van Nijnatten, zelf ooit vier seizoenen lang contract speler bij RBC in de eerste divisie, de tussenbalans op. „Er is te weinig even wicht in het elftal. We hebben te veel hetzelfde type voetballers. Ik ben deze week begonnen aan een reeks indivi duele gesprekjes met spelers, min of meer ook als inventarisatie nchting vol gend seizoen. Van de vijf spelers gaven er vier aan het liefst als verdedigende middenvelder te spelen. Dat zegt ge noeg. Het is mijn elftal ook nog niet, hoewel Michel Smits en Wesley Persijn op mijn verzoek zijn gekomen." Het is volgens Van Nijnatten ook opval lend hoeveel spelers bij Rillandia mo menteel onder hun niveau voetballen, om wat voor reden dan ook. „We mis sen scorend vermogen. Arjan Koop- ZEVENBERGEN - De poolbiljarters van Cue Action uit Vlissingen speelden in Zevenbergen gelijk (3-3) tegen Scooby's Dream Team, de koploper in de regionale eerste klasse west 4. Bij de pauze leidde de Vlissingse ploeg met 0-3. Na oveiv winningen van Atong Wu (2x) en Johan van Oorschot (lx) stond een onverwachte tussenstand op het bord en was er hoop op meer. Die hoop werd de bodem ingeslagen toen Tim de Ruiter, Jeroen Koopman en Johan van Oorschot te gen een nederlaag opliepen. GOES - Voor de driebanders van Delta/Ockenburgh wacht een druk weekeinde. Vandaag wordt in Amster dam gespeeld tegen AJ1 Office Roosenboom in de tweede ronde van de nationale bekercompetitie en morgen wacht de strijd tegen Service Pack/'t Tapperijke in Hoeven. Twee wedstrijden in een weekeinde moet kunnen, maar er zitten een paar adders onder het gras. De bekerontmoe ting in Amsterdam bestaat uit een dubbel programma. De ploegen spelen aaneengesloten twee wedstrijden tegen el kaar. Jean Paul de Bruijn wacht nog extra werk. Hij speelt van daag eerst nog met zijn team, Frans Bevers Catering, twee cruciale duels in de topteamcompetitie. In Doetin- chem staan de drie leiders in het klassement in een dubbe le confrontatie tegenover elkaar. De Bruijn speelt daarin in het bandstoten tegen Dick Jas pers en Frederic Caudron. Daarna stapt hij in de auto naar Amsterdam om vervolgens twee partijen achter el kaar driebanden te spelen in BC Osdorp. De partijen gaan over drie sets van 15 caramboles. Als de wedstrijd achter de rug is volgt de nachtelijke rit naar Zeeuws- Vlaanderen en wacht, na een korte nachtrust, de competi tiewedstrijd tegen zijn vroegere teamgenoten van Service Pack/'t Tapperijke. Daarin komt De Bruijn uit tegen zijn trainingsmaatje Eddy Leppens. WIJK AAN ZEE - Schaker Jan Timman zal als gastgroot meester toch zijn opwachting maken bij het Corustoei'- nooi in januari in Wijk aan Zee. Hij doet niet mee aan de wedstrijden, maar zal als een soort gastheer optreden. Dit hebben het toernooi en de Amsterdamse grootmeester na een gesprek besloten. De verstandhouding tussen de twee partijen is tijdens het onderhoud hersteld. Tot zijn grote teleurstelling passeerde het Corustoernooi Timman voor de editie van komend jaar. Hij overwoog ju ridische stappen omdat Corns hem een mondelinge toezeg ging zou hebben gedaan. Volgens toernooidirecteur Jeroen van den Berg was daar echter geen sprake van. In een gesprek is de kwestie opgehelderd. ANP HANNOVER - De 26-jarige Nederlandse springruiter Gerco Schroder heeft gisteren de openingswedstrijd van de German Classics in Hannover gewonnen. Hij bereed het paard Lanapoule. In de barrage reed Schroder de snel ste rit in 29,50 seconden. De Zweedse amazone Malin Baryard eindigde met Butter fly Flip in 29,77 als tweede. De Duitser Ludger Beerbaum werd op Couleur Rubin derde in 30,86. ANP New York. NBA: Denver Nuggets Minnesota Tïmberwolves 94-92 (na ver lenging), Washington Wizards - Charlot te Bobcats 103-96, Miami Heat - Cleve land Cavaliers 92-86. Terneuzen. Competitie BC Luctor et Emergo. A-lijn: 1. Ds. Boyer/Nies- kens 59,82, 2. gelijk: Echtpaar Lichte- veld en HH. Juffermans/Otto 58,33. B-lijn: 1. Ds. Scheele/Fermont 62,01, 2. Ds. Barbè/Krol 57,46, 3. Ds. Cornells/ Van Leeuwen 55,36. Einduitslagen eerste midweekcom petitie: A-lijn: 1. HH. Koopman/De Jon ge 61,49, 2. HH. De Rijk/Simpelaar 59,76, 3. HH. Pieters/ Schijve 57,42. B-lijn: 1. Ds. Klap/Van Stee 58,64, 2. Ds. Nieskens/Veldhorst 57,64, 3. Echtpaar Lokerse 54,88. C-lijn: 1. Ds. De Bruijne/ Jasperse 57,56, 2 HH. Bukkens/ Ramme- loo 57,42, 3. Ds. Touw/ IJsebaert 57,01. mans is aan een slecht seizoen bezig. Ik ben nog altijd op zoek naar de ware Ar jan Koopmans. Ook vorig seizoen heb ik hem niet gezien, want toen was hij drie maanden geschorst. Michel Smits is een balvaste spits, maar kan het ook niet alleen. Hij krijgt ook weinig be speelbare ballen en dat irriteert hem. Daardoor gaan mentaal kwetsbare spe lers in het elftal minder draaien. Talen ten als Padden van de Water en Ralph Kuijpers zijn nog jong. Kwaliteit heb ben ze zeker, maar het komt er nog niet echt uit. Achterin kunnen we de nul niet houden. We missen voetballende mandekkers." Structureel kan er bij Rillandia ook het nodige verbeteren. „We zijn geen Kloe tinge. Daar staat een hele groep spon sors achter het eerste elftal en hier gaat maar één man over de portemonnee. Kloetinge wordt daarom weer snel een hoofdklasser, dit of toch zeker volgend jaar. Rillandia heeft die mogelijkheden niet en zit met deze groep aan het pla fond. Ook de accommodatie is een be perking. Die is niet meegegroeid met de prestaties van het elftal. We moeten het doen met een oefenhoekje, terwijl iets verderop het tweede traint. Wedstrijd- gericht trainen is daardoor bijna onmo- gelijk." Almachtig Door de tegenvallende resultaten vreest de buitenwacht al een beetje voor het lot van Van Nijnatten. De al machtige voorzitter Kosters heeft in het verleden niet de minste trainers voortijdig weggestuurd. Van Nijnatten blijft er rustig onder. „Ik voel me door niemand bedreigd, ook niet door Gra dus Kosters. We zitten op één lijn. We hebben alletwee het beste voor met Ril landia en willen graag dat de ploeg zich handhaaft. Ons doel is ervoor te zorgen dat er op het eind van de rit ten minste drie ploegen onder ons staan. Ik ben er ook heilig van overtuigd dat het lukt. Hoger moeten we niet streven. Voor de subtop missen we de juiste ba lans in het elftal. We werken hard om dat te verbeteren. Privé heb ik mijn evenwicht weer gevonden. Ik hoop dat Hp nlnpo Hp knmpnHp tiiH Hat pvpn- Oosterend. NK vrouwen. Vijfde ron de: Graas - Schnieders 1-1, Doumesh - Fung 2-0, Van der Stelt - Hoekman 0-2, Wanders - Chub 0-2, Lemmen - Schou ten 0-2 Stand: 1 Hoekman 10 punten, 2 Dou mesh. Chub 7, 4. Schnieders 6, 5. Wan ders, Graas. Schouten 5, 8. Lemmen 3, 9. Van der Stelt, Fung 1. Lucky Day 3547. 5-15-23-24-26-28-30- 38-43-47-52-55-56-63-64-65-74-76-77-78 (onder voorbehoud). Parijs. Masters Series, mannen: Kwartfinale: Stepanek (Tsj) - Joesjni (Rus) 7-6 (1) 6-3, Canas (Arg/13) - Lopez (Spa) 6-3 6-3. Philadelphia. Vrouwen. Kwartfina les: Petrova - Miskina 6-3 4-6 6-4, Zvo- nareva - Capriati (VSt) 6-0 6-1 Hulst. Bedrijfsvolleybal. Vrouwen. Eerste klasse: WC Rhodos-Voor- waarts 0-3, Notaris Vroome-Ferket en de Maat 3-0, Rogiest Accountancy-Za- man Sport 0-3, SC Morres 1-Van Water schoot 0-3. Stand: 1. Vroome 8-20; 2 Zaman Sport 8-19; 3. Ferket en de Maat 8-16; 4. Van Waterschoot 8-15; 5. Ceres- tar 7-12; 6. Voorwaarts 8-11; 7. Rogiest 8-11; 8 Jong Morres 7-9, 9. SC Morres 1 8-4; 10 WC Rhodos 8-1.'Tweede klasse: De Sterre-PC Place 0-3. SC Mor res 3-Van Wesemael 1-2. SC Morres 2-Wentzler Pauwels 1-2, Roctus Verzeke- ringen-DiDi 0-3, Tènce-De Beule 0-3 Stand: 1. DiDi 8-17; 2 Van Wesemael 8-17; 3. De Beule 8-15, 4. Tence 8-14; 5 PC Place 8-14; 6. SC Morres 2 8-12; 7 SC Morres 3 8-11; 8. De Sterre 8-11, 9. Wentzler Pauwels 8-7; 10. Roctus 8-2. Mannen. Eerste klasse: Taxado-BVH Outokompu 1-3, Kole Luctor-Doolaege Matthijs 3-1, PartyMaxSmash2000-BVH Stuntmarkt/Rhodos 4-0. Stand: 1. Party Max/Smash 2000 7-27; 2. Brandax 6-15; 3. Kole Luctor 7-15;.4. Stuntmarkt/Rho dos 7-13; 5. BVH Outokompu 7-11; 6, Taxado 7-8; 7. Doolaege Matthijs 7-5. Tweede klasse: ROC Westerschelde- Warnier Telecom 1-3, Ambulo-Stunt- markt 1-3. Stand: 1 Stuntmarkt 2 8-27; 2 Ambulo 8-18; 3. Warnier Telecom 8-16; 4. ROC Westerschelde 8-3. Assen. NK afstanden. Vrouwen, eer ste 500 m: 1 Timmer 39.81, 2. Oonk 40,17,3. Gerritsen 40.30, 4 Van der Star 40,62, 5. Wijsman 40,82, 6 Van Bent- hem 40,89,7 Groenewold 41.11. 8 Mar- got Boer 41,34. Tweede 500 m: 1 Tim mer 39,49, 2. Oonk 39,96, 3 Gerritsen 40,45, 4. Van der Star 40,52. 5. Van Bent- hem 40,83, 6. Wijsman 40,87. 7. Margot Boer 40,95, 8. Groenewold 41,04. Eind klassement: l Timmer 79,300, 2. Oonk 80,130,3. Gerritsen 80,750, 4. Van 82,150, 8. Margot Boer 82.290, 9. Kra nenborg 83,260, 10, Gelderblom 83,360. Eredivisie. RBC - De Graafschap 3-0 (2-0). 3. Ha- kansson 1-0, 45. Molenaar 2-0, 58. Ike- dia 3-0. Scheidsrechter: Van Egmond. Gele kaart: Ikedia, Molenaar (RBC), De Graef, Bus (De Graafschap). Aantal toe schouwers: 5000. RBC: Friebel; Lammens, Molenaar, Hesp (88. Viedma) en Farouk; Oliseh, Smolders (76. Daelemans) en De Lan ge, Ikedia, Hakansson en Van de Ven (56. Guijt). De Graafschap: Van Dijk; Bot, Kalezic, Bus en De Graef; Van Leerdam, Kooij- man (57, Valeev), Berck Beelenkamp (84. Carrilho) en Zongo (73. Haklander); Loval en Van Beukering. Stand onderin: 14, Groningen 10-10, 15. Den Bosch 10-8, 16. ADO Den Haag 11-7, 17. RBC 11-7, 18. De Graafschap 11-4. Gouden Gids Divisie. MVV-Stormvogels/Telstar 0-0 (O-O). Scheidsrechter: Sterk. Gele kaart: Cor- reia (Stormvogels/Telstar). Aantal toe schouwers. 3000 Haarlem-Go Ahead Eagles 0-4 (0-2). 33. Van de Herik 0-1, 33. Tuhuteru 0-2, 64. De Zeeuw 0-3, 80. Marbus 0-4 Scheidsrechter: Zeinstra. Rode kaart 73. Mulders (Haarlem). Gele kaart: Ten Heuvel (Haarlem), De Zeeuw (Go Ahead Eagles). Aantal toeschouwers: 2025. FC Zwolle-BV Veendam 0-2 (O-O). 54. Hoogeveen 0-1, 81. Cijntje 0-2. Scheids rechter: Steegstra Gele kaart: Van Din- teren, Lim-Duan, Ravensbergen (FC Zwolle), Cijntje (BV Veendam). Aantal toeschouwers: 3812. FC Volendam-Heracles Almelo 0-0 (O-O). Scheidsrechter: Van der Hilst. Ge le kaart: Aafjes (FC Volendam). Aantal toeschouwers: 2618. FC Eindhoven-Sparta 1-7 (0-5). 3. Mustapha 0-1, 7. Schenkel 0-2, 33. Van den Bergh 0-3 (strafschop), 35. Van den Bergh 0-4, 38. Mustapha 0-5, 52. Acha- mi 1-5, 66. Kalisse 1-6, 79. Van den Bergh 1-7. Scheidsrechter: Van Boekei. Gele kaart Prommayon, Ayaz (FC Eind hoven). Aantal toeschouwers: 1508. Cambuur Leeuwarden-AGOVV 2-1 (1-0). 23. Akachar 1-0, 48. Van Dijk 2-0, 88. Velasco 2-1. Scheidsrechter: Van Dongen. Gele kaart: Akachar (Cambuur Leeuwarden), Wegh (AGOW). Aantal toeschouwers 3954. VVV Venlo-FC Dordrecht 0-1 (0-1). 6 Monteiro 0-1. Scheidsrechter. Jans sen. Aantal toeschouwers; 5222. TOP Oss-Fortuna Sittard 3-3 (1-2). 20. Derksen 0-1. 31. Moutawakil 0-2. 38 Vos 1-2, 52. Zafarin 1-3. 55. Dijkhuizen 2-3. 75. Van der Sloot 3-3. Scheidsrech ter: Nijhuis Gele kaart: Van der Sloot (TOP Oss), Den Kamp (Fortuna Sittard). Aantal toeschouwers. 1845. Emmen-Helmond Sport 1-3 (0-1). 38. Wolters 0-1 (eigen doel) 74. Wolters 1-1, 81. Wau 1-2, 87. Wau 1-3. Scheids rechter: Liesveld. Rode kaart: 71. Van Dijk (Helmond Sport). Gele kaart: Cor- reia, Leferink (Emmen), Van der Ven, Wilson, Cvetkov (Helmond Sport). Aan tal toeschouwers: 3500 Dordrecht Heracles VW Volendam Sparta FC Zwolle Haarlem AGOW Excelsior Fortuna S. Veendam Helmond Sp MVV Cambuur L. TOP Stormv GA Eagles 12 8 3 1 27 12 8 2 2 26 12 7 4 1 25 12 7 2 3 23 12 6 4 2 22 13 6 4 3 22 12 6 1 5 19 12 4 3 5 15 12 2 6 4 12 12 3 2 7 11 22- 13 22- 10 23- 9 21- 13 29- 17 20- 13 23- 17 23- 19 22- 20 18- 20 21- 19 16- 20 15- 19 10- 20 20- 32 12- 14 13- 22

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 77