drie teamleiders (MA/) pot Smaakmakend Werk PZC wi ravz tmfi MONTAGE EN SERVICE MONTEUR Giro 4007 SHIFT MECHANIC (M/V) www.zz.nl zaterdag 30 oktober 2004 Algemene informatie De RAV Zeeland is een samenwerkingsverband tussen de Stichting Ambulancedienst. Boven de Westerschelde te Goes en de Ambulancedienst St. ZorgSaam. Daarnaast is er een nauwe samenwerkingsrelatie met de Centrale Post Ambulancevervoer (CPA) en de Geneeskundige Hulp bij Ongevallen en Rampen (GHOR) Ambulancezorg maakt deel uit van de spoedeisende medische hulpketen. De ketenpartners hierin zijn o.a.: de huisartsen, de regionale ziekenhuizen, het traumacentrum Zuid West Nederland en de GHOR. De CPA is de bindende schakel binnen dit geheel. Zij bewaakt en coördineert de spreiding en inzet van de ambulances in Zeeland. De uitgangspunten van de RAV Zeeland zijn vastgelegd in het "Regionale Ambulance Plan Zeeland" (R.A.P. Zeeland). Aan dit Regionale Ambulance Plan ligt de nota "Verantwoorde Ambulancezorg" ten grondslag. De Regionale Ambulance Voorziening Zeeland vraagt Wegens wijzigingen in de organisatiestructuur van de RAV zijn wij op zoek naar drie teamleiders. Wat zijn uw taken: Uw taak ligt vooral in het coachen van ambulancechauffeurs en ambulanceverpleegkundigen behorend tot het team. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het beheer en het gebruik van de gebouwen en materialen alsmede voor het onderhouden van voertuigen en middelen. U bent lid van het managementteam en integraal verantwoordelijk voor het uitvoeren van beleid. Wat verwachten wij van u: U heeft een managementopleiding op minimaal middenkaderniveau (HBO). U beschikt over leidinggevende capaciteiten en heeft ervaring met veranderingsprocessen. U heeft een klantgerichte instelling en een actieve opstelling ten aanzien van in ontwikkeling zijnde (veranderings)processen. Ervaring in de zorg is vereist; ervaring in de ambulancezorgverlening is een pre. U bent in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden u: Een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bent u geïnteresseerd: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van der Velde, directeur RAV Zeeland, bereikbaar via telefoonnummer secretariaat 0118-421129. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u vóór 13 november 2004 richten aan RAV Zeeland, t.a.v. de heer J. van der Velde, directeur, postbus 8016, 4330 EA Middelburg of uw brief en CV mailen naar: m.s.boone@brandweerzeeland.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 49. De voornoemde nota Verantwoorde Ambulancezorg en het R.A.R Zeeland kunt u opvragen bij het secretariaat. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OTMf 8EITINS SYSTEMS TM F Belting Systems BV is een jong, dynamisch en snel groeiend bedrijf, n opgericht in 1994. TM F is één van de toonaangevende leveranciers van S BVN^) klantspecifieke product-handling een transport systemen voor de voeding- en genotmiddelenindustrie binnen de Benelux. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: (M/V) Werkzaamheden: Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit intern: (eind-)montage, afstellen, inregelen en functioneel testen van installaties en extern het geheel, zelfstandig of in teamverband, installeren, elektrisch aansluiten en in bedrijfstellen van de installatie. Functie eisen: U hebt minimaal een afgeronde opleiding MTS-Wtb of -Elektro U hebt kennis en ervaring op het gebied van elektrotechniek, pneumatiek en PLC's U beschikt over leidinggevende capaciteiten, bent zelfstandig en hebt een proactieve en klantvriendelijke houding Beschikt over rijbewijs en eventueel VCA Geen 8 tot 5 mentaliteit Wij bieden: Een interessante, afwisselende baan binnen een groeiend bedrijf Ruime doorgroeimogelijkheden Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens CAO klein metaal Voor inlichtingen kunt u terecht bij Marcel Sep, telefoon 0113-227268 of zie de website voor meer info, www.tmfbeltingsystems.nl Heeft u interesse? Stuur uw sollicitatiebrief zo spoedig mogelijk naar: TM F Belting Systems, t.a.v. afdeling P&O, Scottweg 12, 4462 GS Goes, fax 0113-227268, of mail naar i 's-Gravenhage www.juconi.nl Lamb Wo tem Meijer VO F is een jomt-venlurt, ontstaan in 1994, die Je krachten van Je Amerikaanse aardappelotrwerker Lamb Weston Ine en Je Nederlandse aardappel- specialist Aitijtr bundelt Lamb Weston werd opgericht in 19 SO en is met een omzet van ongeveer USD t 5 miljard, meer Jan 6000 medewerkers en 16 productielocaties, nummer (fn in Amerika op bet gebied van aardappelverwerking Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succes vol aardappelbuis met o a. zelf ontwikkelde rassen Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Western Meijer een dynamisch en snelgroeiend bednjj met vestigingen in Kruinmgen, Oosterbierum en Bergen op Zoom Ons doel is d( leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten die waar voor hun geld willen en veel waarde fcecbtoi aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning. zei/ontwikkelde techno logieën constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Western Meijer grote internationale fastfood-, restaurant- catering- en retailbedrijven in alle Europese landen, het Midden- Oosten, Verre Oosten en Zuid- Amerika tot haar klantenkring rekenen Ter versterking van onze afdeling Maintenance 8e Repair, vestiging Krui- ningen, die bestaat uit ruim 50 mede werkers, zijn wij op zoek naar een ervaren Als Shift Mechanic (storingsmonteur) verricht je diverse voorkomende controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan onze productielijnen zodat een goede voortgang van het productieproces gewaarborgd blijft. Je bent op diverse afdelingen van ons bedrijf inzetbaar De werkzaamheden verricht je zelfstandig, of in samenwerking met collega's van de technische dienst. De werkzaamheden vinden in 4-ploegendienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek van 33,75 uur hebt. Door een combinatie van opleiding en werkervaring functioneer je op MBO- niveau. Je hebt bij voorkeur ervaring op het gebied van werktuigbouw als elektro techniek, opgedaan in een vergelijkbare functie waarin je hebt gewerkt aan elektro technische en industriële installaties. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden" Een zelfstandige en uitdagende baan, bi] een snel groeiend bedrijf en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen fO dagen. Deze kun je richten aan Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG, Kruiningen www.lambweston.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, SMZ-TT, dienstverlener in ICT diensten en opleidingen, heeft voor de^iitbreiding van haar activiteiten behoefte aan de volgende specialisten NETWERK BEU EER DER Voor de afdeling systeembeheer zijn wij op zoek naar een persoon die voor ons diverse netwerken gaat beheren, ontwerpen en implementeren met name op het gebied van wireless Niet alleen zal de persoon verantwoordelijk zijn voor de techniek van de netwerken maar zal ook een belangrijke bijdrage moeten leveren aan tie ontwikkeling van systemen voor accounting and billing. I let lietreft hier een pioniersfunctie binnen de organisatie. Vereist is: - Afgeronde HBO opleiding ICT - Minimaal 5 jaar werkervaring - Afgeronde CCNA en bijvoorkcur CCNP - Goede contactuele eigenschappen - Rijbewijs B SYSTEEMBEHEERDERS (vacature a en b) Voor de afdeling systeembeheer zoeken wij een tweetal systeem beheerders. Zij zullen zich bezig gaan houden met het operationeel houden van netwerken bij diverse klanten. Vereist is: - Afgeronde HBO/MBO opleiding ICT - Minimaal 3 jaar werkervaring - Atgeronde MCSE opleiding 2000 of 2003 - CompTIA A+ en NETWORK is een prë - Rijbewijs B x acature a uitgebreide kennis van Exchange b uitgebreide kennis van Security TRAINER Voor de afdeling opleidingen zijn wij op zoek een Microsoft Certified Trainer die zich bezig gaat houden met het verzorgen van MCSE trajecten. Vereist is: - Afgeronde HBO opleiding - Minimaal 3 jaar werkervaring - Afgeronde MCSE opleiding 2000 of 2003 - MCT kwalificatie - Rijbewijs B - Bereidheid tot reizen OFFICE TRAINER Voor de afdeling opleidingen zoeken wij een Office Trainer die zich bezig gaat houden met trainingen van Microsoft producten. Daarnaast kan het zijn dat de persoon wordt ingezet voor het ontwikkelen van office toepassingen voor bedrijven. Vereist is: - Afgeronde MBO opleiding - ECDL of MOUSE certificatie - Goede kennis van Visual Basic - Aantoonbare ervaring - Rijbewijs B - Bereidheid tot reizen WEBDESIGN TRAINER Voor de afdeling opleidingen zoeken wij een trainer die zich bezig gaat houden met verzorgen van trainingen op het gebied van webdesign. Vereist is: - Afgeronde MBO opleiding - ECDL of MOUSE certificatie - Goede kennis van de diverse webdesign pakketten waaronder Dreamweaver Flash Photoshop enz. - Aantoonbare ervaring - Rijbewijs B - Bereidheid tot reizen Voor alle functies geldt een goede beloning naar opleiding en ervaring. Mogelijkheid tot verdere scholing. U wordt verzocht uitsluitend te reflecteren indien u voldoet aan de gestelde kwalificaties. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Uw sollicitatie kunt. u voor 16 november zenden aan. SMZ-IT t.a.v imv. J. Romijn-Voermans 4 Stationsstraat is "mm <1-331 JA Middelburg S M Grontmij Nederland bv, onderdeel van de Grontmij Groep, is synoniem voor een uitgebreid en gevarieerd pakket aan diensten op het gebied van milieu, infrastructuur en bouw Onze afdeling bouw richt zich met ca. 110 medewerkers op de utiliteitsbouw. Met vier vestigingen in Zuid Nederland staan wij dicht bij onze relaties. Wij denken vanuit de wensen van de opdrachtgever en zorgen voor passende oplossingen. Persoonlijke betrokkenheid, ervaring en inzet van onze medewerkers staan bij ons hoog in het vaandei. Grontmij heeft voor alle mogelijke disciplines en stappen in het bou» proces veel deskundigheid in huis. Van advies tot en met turn-key projectrealisatie. Zij verleent haar diensten op een groot aantal terré nen, zoals gezondheidszorg, onderwijs, bedrijfshuisvesting, kantoret vergunningen, woningen, retail, laboratoria, milieu en recreatie. Voor onze afdeling bouwconstructies zijn we voor de vestiging Middelburg op zoek naar een gemotiveerde Groepsleider bouwconstructies Functie-inhoud: U maakt deel uit van de afdeling bouwconstructies en bent gesprek» partner voor diverse opdrachtgevers uit de bouwwereld. U bent mei verantwoordelijk voor het reilen en zeilen op de afdeling en daarnai tevens als projectleider betrokken bij diverse nieuw- en verbouw projecten. met name in de utiliteitsbouw. U bent in staat het archm tonisch ontwerp te vertalen in een constructief ontwerp U onder steunt het vakgroephoofd van de afdeling en hebt daarbij regelmatig afstemming met de groepsleider op de andere vestigingen. Functie-eisen: TU-Bouwkunde of HTS-Bouwkunde aangevuld met vakgerichte studies; Minimaal 8 jaar werkervaring. Kennis van gangbare rekenprogrammatuur; a Leidinggevende/ coachings capaciteiten; a Goede sociale en contactuele eigenschappen; a Denken in praktische, haalbare oplossingen- resultaatgericht werken; a Overtuigingskracht en communicatief sterk; a Oog voor de markt en handelt vanuit het perspectief van de klant a Effectief en kostenbewust, a Borging, beheersing en verbetering van de kwaliteit van de dienst verlening. Wij bieden: a Interessant en uitdagend werk; a Ontwikkelingsmogelijkheden, a Beloning naar prestatie; a Ruimte voor eigen initiatief, a Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: winstdelings- regeling, spaarloonregeling en een goede pensioenregeling. Inlichtingen/sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Ing AG. Jongeneel, hoofd afdeling bouwconstructies, telefoon 0118-652500. Uw schriftelijke sollicitatie met Curriculum Vitae kunt u binnen lies dagen na plaatsing richten aan: Grontmij Nederland bv T.a.v. mevrouw M.P.J. Lodewijks Senior Adviseur Personeel en Organisatie Postbus 7060 4330 GB MIDDELBURG email: miranda.lodewijks@grontmij.nl website; www.grontmij.com Grontmij Nederland bv www.zz.nll voor werken en leren in zorg en welzijn in Zeelandl Op www.zz.nl vindt u o.a. de volgende vacatures: Verzorgende Verpleegkundige Medewerker Bewaking chauffeur Medisch adviseurs Psycholoog www.viazorg.nl Op www.viazorg.nl vindt u o.a.: het deskundigenplein de virtuele loopbaanwinkel producten op het gebied van: Loopbaanbegeleiding en Reïntegratie ^Over wonen, slapen en werkerP) Met zeven grote vestigingen in ons land, ts Stoutenbeek toonaangevend op het gebied van woninginrichting. Stoutenbeek onderscheidt zich door een grote diversiteit aan collecties uit binnen- en buitenland. Van modern top- design tot klassieke stijimeubeis. Bij de Stoutenbeek Groep behoren ook Pot interieur en het in lederen zitmeubels gespecialiseerde Mondfleder. We zijn voor Pot interieur in Axel op zoek naar kandidaten voor de volgende vacatures. De persoon die we zoeken krijgt als verkoopadviseur echt de ruimte. Wanneer kwaliteit het uitgangspunt is, kan Pot interieur aan bijna elke individuele wens tegemoet komen met een exclusieve en deskundige oplossing. Als u graag in teamverband werkt ervaring hebt in de verkoop van meubeis representatief bant en goede contactuele eigenschappen hebt bereid bent regelmatig op zon- en feestdagen te werken, dan kunnen wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Fulltime staapkameradviseur De persoon die we zoeken, wordt zowei het aanspreek punt als het visitekaartje van Pot interieur. Ais u kennis hebt van modern slaapcomfort graag in teamverband werkt ervaring hebt in verkoop van (siaapkamer)meubefs representatief bent en goede contactuele eigenschappen hebt bereid bent regelmatig op zon- en feestdagen te werken, dan kunnen wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Het thuis brengen van topmeubels is een onmisbaar onderdeei van het Pot-servicetraject. Als bijrijder/ chauffeur kent u de waarde van uw exclusieve vracht en streeft u de grootste zorgvuldigheid na bij het vervoeren, plaatsen en eventueel monteren ervan. Als u klantvriendelijk, representatief en technisch onderlegd bent in het bezit bent van een groot rijbewijs <eeh pre) aantoonbare ervaring hebt als bijrijder of chauffeur (een pre), dan zien wij uw sollicitatie graag tegemoet. Voor alle functies geldt dat u kunt uitkijken naar een zeer afwisselende baan en een honorering die in verhouding staat tot de zwaarte van de functie. Solliciteren kan tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, t.a.v. de heer O. van Quekelberghc. Pot Interieur. Nieuwendijk 89, 4571 LH Axel, Zeeuws-Vlaanderen. Telefoon (01 15) 56 20 10, e-mail pot@stoutenbeek.nl AXEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42