KMJ db ADMINISTRATEUR Iwaarden Schilders Start TIMMERMAN PZC Stan* Bedrijfsmanager Industrieel Bedrijf KORCZAKSCHOOL DRUKKERIJ BAREMAN 55 KAM - COORDINATOR 8 zaterdag 30 oktober 2004 ASSISTENT LANDMETER... -voor regio Zeeland en West-Brabant. Je functie bestaat uit het assisteren bij landmetingen. De werk zaamheden zijn op verschillende locaties en bouwplaatsen in Zeeland en West-Brabant. Het werk is op oproepbasis. Dit houdt in dat we geen uren per week kunnen garanderen. Interessante baan voor iemand die gemotiveerd is en het geen probleem vindt om buiten te werken. Je bent in het bezit van een veiligheidscertificaat en hebt de beschikking over eigen vervoer. Info: Tamara Flore, tel. (0113) 24 01 00. Stationspark 2. Goes. FILIAALLEIDER ...voor een opticien op Walcheren. Je functie bestaat uit het verrichten van oogmetingen en het adviseren van klanten bij de keuze van monturen, glazen en contactlenzen. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de inkoop. Interessante baan voor een kandidaat met een opleiding voor optometrist (HBO-niveau) of een diploma voor opticien. Je hebt gevoel voor mode en gaat graag met mensen om. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en bent representatief en klantvriendelijk. Info: Lenny Sandee, tel. (0118) 41 47 06, Bellamypark 28. Vlissingen. METAALBEWERKERS... ..voor diverse bedrijven in de regio van Vlissingen. Je functie bestaat uit diverse werkzaamheden als ijzerwerker, lasser bankwerker. Zoals bijvoorbeeld het volgens tekening samenstellen van constructiedelen. Afwisselende baan voor een kandidaat met ervaring in het samen stellen van constructiedelen. Je bent in het bezit van certificaten en wa. Het werk wordt verricht in de dag-, avond- en nachtdienst. Info: Maurice Remery, tel. (0118) 43 00 00. Bellamypark 28. Vlissingen. ASSEMBLAGEMEDEWERKERS voor een gevelconstructiebedrijf. Je functie bestaat uit het uitvoeren van het werk aan de hand van tekeningen en mondelinge instructies. Zoals het samen stellen van serie-elementen, gevelelementen en plaatwerk. Veelzijdige baan voor een kandidaat met ervaring in diverse productietechnieken. Het werk wordt verricht in de dagdienst en in 2- ploegendienst. Info: Maurice Remery, tel. (0118) 43 00 00, Bellamypark 28, Vlissingen. ZATERDAGWERKERS TECHNIEK... .voor een groot staalverwerkend bedrijf in Zeeuws Vlaanderen. Je functie bestaat uit het meewerken in de productielijn op de vrijdagavond/nacht of zaterdag in de dagdienst. Leerzame baan voor weekendwerkers die na schooltijd een baan zoeken, waar ze praktijkervaring kunnen opdoen. Of je bent een enthousiaste student die bezig is met een technische BOL 4 opleiding en de theorie in de praktijk wil brengen. Info: Lon Statujew, tel.(0115) 67 57 50. Axelsestraat 60, Terneuzen. KRAANDRIJVER/OPERATOR .voor een RVS verwerkend bedrijf in Westdorpe. Je functie bestaat uit het bevoorraden van de slitting met staal- rollen met behulp van een bovenloopkraan. Daarnaast help Je op de binding en verricht je diverse andere werkzaamheden. Uitdagende baan voor iemand met ervaring met een bovenloop kraan. Je hebt een opleiding op LTS-nlveau gevolgd. Info: Lon Statujew, tel. (0115) 67 57 50, Axelsestraat 60, Terneuzen. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER... voor een machinefabriek in Sas van Gent. Je functie bestaat uit allerhande administratieve werkzaam heden. zoals het opbergen van facturen, kopiëren, archiveren, uren inboeken, etc. Veelzijdige baan voor een assertief persoon met een administra tieve opleiding en ervaring. Je hebt goed inzicht in de werkzaam heden. Het betreft een fulltime baan. Info: Claudia de Waal. tel. (0115) 67 57 50. Axelsestraat 60. Terneuzen MONTEUR... voor Bever Innovations in Zierikzee. Je functie bestaat uit het verrichten van montage en assemblage werkzaamheden door heel Nederland. Je vindt het niet erg om veel van huis te zijn. Leuke baan voor een enthousiaste monteur met elektrotechnische werkervaring. Je beschikt over een technische opleiding en hebt geen hoogtevrees. Als je beschikt over een rijbewijs B is dit een pre. Het betreft een tijdelijke fulltime functie, maar een langere periode behoort tot de mogelijkheden Info: Yvette van Doorn, tel. (0111) 41 57 33. Nieuwe Haven 147. Zierikzee. MEDEWERKER DROGIST... .voor een supermarktketen in Goes. Je functie bestaat uit het verkopen van producten uit de drogis terij in de supermarkt. Hierbij draag je de verantwoordelijkheid voor de kas. Leuke baan voor een spontane collega die in het bezit is van een diploma medewerker drogisterij. Je vindt het leuk om klanten te woord te staan en te adviseren over producten. Je bent dan ook klantvriendelijk en stressbestendig. Het betreft een baan voor ongeveer 32 37 uur per week. Info: Tannie van de Gruiter, tel. (0113) 24 01 00. Stationspark 2. Goes. ■4 x- TAXICHAUFFEURT-€J$ ...voor de Taxicentrale Renesse. Je functie bestaat uit het vervoeren van discopubliek op de zaterdagavond. Boelende baan voor een kandidaat in het bezit van een rijbewijs B en voldoende rijervaring. Uiteraard ben je in het bezit van een taxipas. Daarnaast beschik je over goede contactuele eigen schappen en ben je afkomstig uit de omgeving Renesse. Het is een baan voor de zaterdagavond/nacht. Info: Davida van Dijke. tel. (0111) 41 57 33, Nieuwe Haven 147, Zierikzee. BUSCHAUFFEUR... ...voor een dienstverlenende organisatie. Je functie bestaat uit het vervoeren van voorzieningen in de regio Walcheren en Bevelanden. Je ontvangt op vastgestelde standplaatsen de inwoners van de plattelandsgebieden die van de voorzieningen gebruik willen maken. Leuke baan voor iemand in het bezit van een groot rijbewijs en chauffeursdiploma. Je bent representatief en hebt een flexibele instelling. Het betreft een baan voor 10 tot 36 uur per week. Info: Annemarie Bakker-Kunst, tel. (0118) 62 47 00, Lange Noord straat 4, Middelburg. STUWADOOR... voor een logistiek bedrijf in Terneuzen. Je functie bestaat uit het laden en lossen van schepen in de Terneuzense haven. Boelende baan voor gemotiveerde mensen zonder hoogtevrees en stofallergie. Het betreft een baan op oproepbasis. Info: Bettina Mirrer, tel. (0115) 67 57 50, Axelsestraat 60, Terneuzen. MEEWERKEND VOORMAN... ...voor een bedrijf in Terneuzen. Je functie bestaat uit alle werkzaamheden met betrekking tot het laden en lossen van vrachtwagens en containers. Daarnaast verzorg je de dagpianning en houd je contact met de balie, hoofd operaties en de eigen ploeg. Je werkt in een heftruckteam. Interessante baan voor iemand met leidinggevende capaciteiten die het belang van kwaliteit, veiligheid en milieu inziet en hier zorg voor draagt. Info: Bettina Mirrer, tel. (0115) 67 57 50, Axelsestraat 60, Terneuzen. Bovenstaande functies zijn vacant voor zowel vrouwelijke als mannelijke kandidaten. Kijk voor meer vacatures op www.start.nl MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. www.start.nl Mwnfect of United Service* Group N. De Betho B.V. is het bedrijf dat namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen aangepaste werkgelegenheid biedt aan ongeveer 500 werknemers in het kader van de Wet sociale werkvoorziening. De Betho B.V. beschikt over een Industrieel- en een Hoveniersbedrijf. In verband met vervroegde uittreding van de huidige functionaris is De Betho B.V. op zoek naar een voor 36 uur per week. De werkzaamheden worden hoofdzakelijk uitgevoerd te Goes. Functie informatie: De Bedrijfsmanager IB verricht zijn werkzaamheden onder eindverantwoordelijkheid van de Directeur. Functionaris maakt deel uit van het Managementteam waarvan de Directeur voorzitter is en is als zodanig mede verantwoordelijk voor het algemene beleid. De Bedrijfsmanager IB geeft direct leiding aan 9 werkmeesters die in de diverse afdelingen de (elektro)montage en verpakkingswerkzaamheden van ongeveer 250 Wsw medewerkers begeleiden Daarnaast dient direct leiding te worden gegeven aan ondersteunende stafdiensten, zoals Inkoop, de Technische Dienst, het Bedrijfsbureau, de afdeling Kwaliteit Arbo en Milieu en de afdeling Detacheringen. De Bedrijfsmanager IB is verantwoordelijk voor een evenwichtige verdeling van taken, verantwoordelijkheden en bevoegdheden over de medewerkers van de afdelingen en de juiste uitvoering hiervan. Het begrip coachend leiderschap speelt hierbij een belangrijke rol. Tevens is hij verantwoordelijk voor het investeringsbeleid binnen het Industrieel Bedrijf. Het onderhoud van de bedrijfsgebouwen valt eveneens onder zijn verantwoordelijkheid. De Bedrijfsmanager IB is, samen met de Directeur, verantwoordelijk voor het commercieel beleid van het Industrieel Bedrijf. Kandidaat dient te beschikken over: - Een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur in een technische richting; - Goede sociale - en leidinggevende vaardigheden, - Affiniteit met de doelgroep en moet bekend zijn met de Wet sociale werkvoorziening; - Minimaal drie jaar ervaring in een gelijkaardige functie; - Kennis van besluitvormingsprocessen en bedrijfseconomisch inzicht. Geboden wordt: De gemeentelijke arbeidsvoorwaarden volgens de CAR/UWO zijn van toepassing. Voor deze functie geldt een bruto maandsalaris van minimaal 3.347,00 en maximaal 4.609,00. Deze bedragen zijn exclusief 8% vakantiegeld en andere CAR/UWO conforme toeslagen. Op termijn is, onder bepaalde voorwaarden, doorgroei naar een uitlooprang mogelijk. Procedure: Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 13 november 2004 te richten aan dhr. S.F. Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken, bij wie ook nadere informatie kan worden ingewonnen, telefoon 0113 233933. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 25 november 2004. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van deze procedure en vindt plaats op 6 december 2004. Van Kooten Projekten v.o.f. Wij zijn een jong en energiek bedrijf en zoeken op korte termijn versterking. Ben jij de jonge, enthousiaste die wij zoeken? Neem dan snel contact met ons op. Tel. 0113-58 22 24 B.g.g. 06-5367 49 85 Contactpersoon A.J. van Kooten Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Onderwijs en Voortgezet Speciaal Onderwijs Zeeland vraagt voor de SO/VSO ZMOK te Middelburg AANMELDCOÖRDINATOR LEERLINGGEBONDEN FINANCIERING Omvang: 8 uur per week, inschaling RPBO maximum schaal 8, mede afhankelijk van laatst verdiend salaris. Omvang kan mogelijk uitlopen tot 12 uur per week. Administratieve ondersteuning is aanwezig. Ingangsdatum zo spoedig mogelijk. TAKEN: - Informatie verstrekken aan ouders en medewerkers van scholen over de toegang tot de Leerlinggebonden Financiering - Helpen van ouders bij het samenstellen van het dossier ten behoeve van de Commissie van Indicatie - Opvragen informatie bij instellingen - Beheren van dit dossier - Zorgdragen voor indienen van het dossier bij de Cvl - Begeleiden van ouders na ontvangst van de beschikking Voor deze vacature zoekt het bestuur een bevoegd maatschappelijk werker. Voor de functie geldt dat de benoeming in principe in eerste instantie tijdelijk is voor één jaar. Indien mogelijk kan daarna een benoeming voor onbepaalde tijd worden aangegeaan. E.e.a. is afhankelijk van ervaring en opleiding. Belangstellenden kunnen contact opnemen met de directie van de school, dhr. R. Janse. Te bereiken tussen 12.00 en 13.00 uur of na 15.30 uur onder telefoonnummer 0118-633332, na 19.00 uur onder telefoonnummer 0118-461147. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 9 november a.s. in bezit te zijn van het bestuur. U kunt deze richten aan Het Bestuur, per adres Korczakstraat 1, 4335 ER Middelburg. Zie ook: www.korczakschool.nl De Korczakschool wordt onderdeel van het Regionaal Expertise Centrum Cluster 4 MEANDER www. rec4-Meander. nl Axelsestraat 156 - Terneuzen Drukkerij Bareman is een vooraanstaande grafische onderneming met 7 dochterbedrijven die samen de tekst beeld groep vormen. Met vakbekwame medewerkers en met behulp van de meest moderne machines maken wij drukwerk dat beantwoordt aan de hoogste eisen. Wegens vertrek van onze huidige medewerker zoeken wij op korte termijn een: De functie; - Samen met een administratief medewerkster bijhouden van de boekhoudingen van de diverse bedrijven, waarbij uw werkzaamheden zich meer concentreren op het gebied van debiteuren- en crediteurenbeheer. - In overleg met de directie opstellen van plannen en begrotingen. - Werkzaamheden ten behoeve van de jaarrekeningen. - Verzorging van de volledige loonadministratie, inclusief het invullen van de diverse formulieren, alsmede het onderhouden van contacten met de diverse instanties. - Tevens bent u verantwoordelijk voor de personeelsdossiers. Functie-eisen: - MBO/HBO niveau, minimaal in het bezit van MEAO/MBA en eventueel Praktijk Diploma Loonadministratie. - Ervaring in een administratieve functie en geautomatiseerde gegevens verwerking. - Accuraat en zelfstandig kunnen werken waarbij ook organisatievermogen een vereiste is. Het salaris is uiteraard in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Verdere arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de CAO Grafimedia. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij dhr. P. Donze, tel. 0115-642645. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: Drukkerij Bareman t.a.v. dhr. A. Bareman, Postbus 139,4530 AC Terneuzen. AXEL CHRfSTIERNSSON Axel is een van de Europese toonaangevende producenten van smeervet. Axel is eenA Zweedse onderneming die opereert vanuit Nol nabij Gothenburg, waar het hoofdkatj? toor en een productielocatie is gevestigd, en vanuit de vestiging in Heijningen waar 50 medewerkers een hecht team vormen bij de ontwikkeling, productie en verkoop van smeervet. De producten worden in veel toepassingen aangewend zoals in de automotive sector, industrie, transport, landbouw en scheepvaart. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Taken en verantwoordelijkheden: O Rapporteert aan de site manager. Onderhouden en uitbouwen van het kwaliteitssysteem ISO 9001. _l Begeleiden van audits door klanten en certificerende instellingen. _l Uitvoeren van interne audits. J Kwaliteitssystemen van klanten integreren in het ISO 9001 systeem. O Verantwoordelijk voor arbeidsomstandigheden (RI&E) en BHV organisatie. O Registratie, analyse en rapportage van KAM zaken. O Controle op de naleving vereisten inzake veiligheid en milieu. Functieprofiel O Minimaal 5 jaar aantoonbare relevante ervaring binnen het vakgebied. O MBO/HBO werk- en denkniveau verkregen door opleiding of werkervaring. O Sociaal en communicatief vaardig. O Planmatig en zelfstandig kunnen werken. O Stressbestendig en flexibel. 0 Goede beheersing van de Engelse taal. Het betreft hier een functie met perspectief. Axel Christiernsson is een gezond, interna tionaal opererend, bedrijf met een uniek product en een organisatie met korte commu- nicatielijnen. Indien u geïnteresseerd bent stuur dan binnen 14 dagen uw onderbouwde'5 reactie met C.V. naar: Axel Christiernsson BV 1 Februariweg 13, Industrieterrein Dintelmond 4794 SM Heijningen E-mail: personeelszaken@axelch.com www.axelch.com Acquisities naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een vakbekwame Iwaarden Schilders is een schildersbedrijf met een uit stekende reputatie. Ons bedrijf voert schilderwerken uit in heel Zeeland en omringende regio's. Met een groep enthousiaste vakmensen zetten wij ons in voor kwaliteitswerk. Onze opdrachtgevers zijn woning bouwverenigingen, instellingen, overheid, bedrijven, aannemers en particulieren. Wij houden ons bezig met schilde ren, glaszetten, wandafwerking, filmwerk, pleisterwerk en betonrenovatie. Grondige kennis van spuit/pleisterwerk Relevante kennis van apparatuur en materialen Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Dienstverlenende en collegiale instelling Eigen initiatief, motivatie en flexibiliteit WA*-diploma strekt tot aanbeveling In het bezit van rijbewijs B Wij bieden: Interessante werkzaamheden bij uiteenlopende projecten Een prettige werksfeer in een gezonde onderneming Goede beloning en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden Ruimte voor ontplooiing van eigen initiatieven Spreekt dit je aan, stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: Dorpsstraat 33, Postbus 53, 4413 ZH Krabbendijke E-mail info@iwaardenschilders.nl Fax 0113-502978 Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Gerard van Iwaarden op telefoonnummer 0113-50147

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 24