Geldof moet nu ook denken Na één test wist Postma genoeg PZC Ockenburgh treft wereldtoppers Hoek heeft pittig weekje trainen achter de rug ZVH/Morres wint van Schouwse Boys Eerste treffen tussen SSV'65 en Kloetinge Van Patrijzen gekomen verdediger bij Kloetinge nog vol onzekerheid uitslagen BinBHI ZLM Tour ook met beloften Derby's in derd speelronde van bekervoetbal agenda zaterdag 30 oktober 2004 swb I GOES - zaterdag-eersteklassers Kloetinge en SSV'65 spelen vanmiddag voor de eerste keer in competitieverband tegen el kaar. SSV'65 heeft in de tijd dat het afdelingsvoetbal nog bestond wél tegen het tweede, derde en vierde elftal van Kloetinge gespeeld. In het bekervoetbal troffen de beide eerste teams elkaar al wel eerder. In 1997 eindigde de derby in 2-2, in 2000 werd het 3-2 voor SSV'65. Kloetinge Tegenstander: SSV'65 (thuis) Afwezig: Wouter Labrujère (lies) en Comé Schilperoord (en kel). Bijzonderheden: Een operatie van de gekwetste enkele van Comé Schilperoord is niet uitge sloten. SSV'65 Tegenstander: Kloetinge (uit) Afwezig: geen Bijzonderheid: Christiaan Boon is onzeker. Hij sukkelt met een verrekking van de buitenste knieband. Rillandia Tegenstander: LRC (uit). Afwezig: geen. Bijzonderheden: Na het 1-1-ge- lijkspel van vorige week kiest trainer Wim van Nijnatten voor een iets aanvallender concept. Michel Smits is de diepe spits, met Padden van de Water en Arjan Koopmans daar omheen. Van Nijnatten beschikt voor het eerst over een fitte selectie. Oostkapelle Tegenstander: Oranje Wit (uit) Afwezig: Wilfred Schipper Bijzonderheden: Wilfred Schip per stopt vrijwel zeker met voet ballen. Uit een scan is gebleken dat de kruisband van zijn knie is afgescheurd. Terneuzen Tegenstander: DFC (uit). Afwezig: Chinedu Chukwugbo (geschorst). Bijzonderheden: Na het gestaak te duel met Triborgh gaat Ter- neuzen in Dordrecht op zoek naar kostbare punten. door Bauke Boersma HEINKENSZAND - De vraag bij het afscheid zegt veel, zo niet alles, over zijn gemoedstoestand als voetballer. „Hoe ben je eigen lijk bij mij terechtgekomen", klinkt het oprecht verbaasd uit de mond van Joffrey Geldof. „Bij Kloetinge denkt iedereen toch direct aan Johan de Goede ren of Wilco de Valk?" Da's waar. Maar sinds het begin van dit seizoen dus ook aan ene Joffrey Geldof. Al lijkt de 22-ja- rige Middelburger zich dat nau welijks voor te kunnen stellen. Dat is deels een kwestie van be scheidenheid, Geldof is immers verre van een 'borst vooruit, neus en kin in de wind'-type. Maar vooral van onzekerheid, zo blijkt meermaals tijdens het gesprek met de nieuwe rechter- verdediger van Kloetinge. „Vorige week had ik weer eens zo'n moment van grote onzeker heid", vertelt de medewerker van een grondbedrijf, die in zes van de zeven gespeelde duels in de basis stond bij de zater dag-eersteklasser. „Erwin van der Woerdt was weer fit en inzet baar en ik was er na de donder dagtraining van overtuigd dat ik op zaterdag op de bank zou zitten. Maar zaterdag kreeg ik te horen dat ik in de basis stond. Had ik echt niet verwacht." Enigszins begrijpelijk is zijn on zekerheid wel. Geldof komt nu eenmaal van Patrijzen, een zon dag-derdeklasser, en heeft nog veel te leren bij de ploeg van trainer Dolf Roks. Aan de ande re kant, de kleine Middelburger liet de voorbije weken voldoen de zien om de 'deskundigen', en toch ook zichzelf, te overtuigen van zijn potentie. „Maar ik ben zelf niet tevreden", blijkt Gel dof, volgens eigen zeggen geen supertalent, een flinke dosis zelf kritiek te hebben. „Verdedigend gaat het wel, maar ik wil meer brengen. Daarin schiet ik nog veel tekort. Het inpassen van de bal op middenvelders of aanval lers gaat veel te vaak fout en daar baal ik enorm van. Om maar te zwijgen van mijn lange door Joop van den Oudenhoven GOES - De driebanders van Del ta Ockenburgh staan morgen middag voor een toptreffen in de eredivisie. Het team van Van Wanrooij Bouwbedrijven, met de Zweed Torbjöm Blomdahl en de Spanjaard Daniël Sanchez in de gelederen, is tegenstander in Goes. Vorig jaar wonnen de Goesena ren beide ontmoetingen. Nu moet in de thuiswedstrijd een gat van drie punten op de rang lijst worden verkleind om nog mee te blijven doen om een plaats in de play offs. Ton Smilde, teamleider van de bezoekers, heeft geen beste her inneringen aan vorig jaar. „We verloren twee keer, dus voor ons is dit een lastige tegenstander. Maar vorig jaar is nu niet. We komen vol goede moed naar het Zeeuwse land." Het belooft een wedstrijd met pi kante trekjes te worden. Blom dahl, die na een wat mindere start de goede vorm weer heeft gevonden, sloot de laatste com- door Eugene de Kok BERGEN OP ZOOM - Schouw se Boys/Café de Biet verloor zijn tweede futsalderby op rij opnieuw met een klein verschil. Vorige week was SSV/E1 Toro met 3-2 te sterk, nu verloor de Schouwse eersteklasser met 6-4 van ZVH/Morres. Het duel tus sen SSV en Bristol Team kende een tumultueuze slotfase. De Goesenaren verloren met 6-5. SSV kwam in Bergen op Zoom telkens op achterstand, maar wist steeds weer de aansluiting te vinden. Door slordigheidjes in de verdediging kwam de Goe- se ploeg op een 6-4-achterstand. Toen viel scheidsrechter Van Gils geblesseerd uit. Zijn vervan ger stuurde twee Brabanders met geel naar de kant en gaf daarna de Brabantse trainer Hans Lauwen rood. SSV kon niet van het tumult profiteren en maakte één goal te weinig. pass, die is hopeloos. Ik krijg van de trainer niet de opdracht ook opbouwend veel te doen, maar dat wil ik zelf graag." Zoals Geldof ook graag veel wil opsteken van zijn ervaren ploeg genoten. Al valt hem dat niet al tijd mee. „Ik moet tegenwoordig ook nadenken bij het voetbal len", lacht Joffrey Geldof. „Heel erg nadenken zelfs. Bij Patrij zen, en daarvoor bij RCS, was het een kwestie van de mouwen opstropen en negentig minuten gaan. Hier moet echt achter elke actie een gedachte zitten." Paniek En dan wil de jongeling, zo be kent hij, nog wel eens in paniek raken. „Als we op de training een spelletje twee keer raken doen. heb ik het soms niet meer als ik de bal krijg. Dan pieker ik me suf waar en aan wie ik 'm in hemelsnaam weer kwijt moet." Neemt niet weg dat Geldof nog geen seconde spijt heeft gehad van zijn overstap. „Al heb ik wel getwijfeld. Kloetinge kwam pas twee weken voor het sluiten van de overschrijvingstermijn en ik had daardoor het gevoel dat het een wanhoopsdaad was. Ik heb overlegd met mijn opa en die zei dat ik het moest doen. 'Je krijgt misschien spijt als je het niet probeert' zei hij." Die kans was inderdaad groot geweest, erkent Geldof: „Want ik heb al tijd al hogerop gewild, wilde we ten waar mijn plafond zou lig gen." Misschien wel in de hoofdklas se. Al moet Kloetinge het wal halla van het zaterdagvoetbal, waaruit het vorig seizoen roem loos verdween, eerst maar eens zien te halen. De ploeg begon dit seizoen als torenhoge titelfa- voriet, maar vindt zichzelf aan de vooravond van de derby te gen het Goese SSV'65 (vanmid dag) terug op de vierde plaats. „Enige bescheidenheid is er in middels wel, hoor", zegt Geldof. „In het begin van het seizoen, ze ker nadat we de eerste twee duels zo ruim wonnen, was het nog: wij gaan niet meer van die eerste plaats, wij worden kam pioen. We hebben daarvoor mis schien ook wel de kwaliteiten, maar.de realiteit leert dat we te gen niemand zomaar even win nen. Al waren we, op één helft tegen Rijsoord na, wel altijd be ter dan de tegenstander." Maar ja, dan is er nog altijd zo'n clichématige, maar o zo ware en oude voetbalwet die een gepaste straf in petto heeft voor ploegen die weigeren te scoren. Kloetin ge is zo'n team. „Het is ongeloof lijk hoeveel kansen wij missen", schudt Geldof het hoofd. „Zater dag nog kreeg Emiel Dorst een kans waarbij het moeilijker was de bal óver dan in het doel te schieten. Toch kreeg hij 'm er overheen. Een aanwijsbare oor zaak? Nee, die is er niet. We ho pen, en verwachten ook wel, dat het probleem zichzelf binnen kort oplost. Want dit kan en mag niet zo blijven." Ook al omdat het manco conse quenties heeft voor het spel van de verdedigers, stelt Geldof. „Je hebt steeds in je achterhoofd dat één tegengoal fataal kan zijn. Daardoor voetbal je niet vrijuit, durf je geen risico meer te nemen en word je onzeker." Maar wie weet, rekent Kloetin ge vanmiddag tegen SSV, de ver rassende nummer drie van de ranglijst, al af met de scorende impotentie. Met Geldof in de ba sis. Of niet? „Ik weet het niet", geeft de rechtsback zijn twijfels prijs. „De trainer zegt altijd dat hij het van week tot week be kijkt, dus ik kan zomaar op de bank zitten. Maar als dat zo is, moet dat niet al te lang duren. Ik doe alles om terug te knok ken. Een structurele rol als re serve zie ik niet zitten. Dan is het na één seizoen Kloetinge voorbij. Dan ga ik liever naar een club waar ik wel speel." Joffrey Geldof (Kloetinge) hoopt in de wedstrijd tegen SSV'65 op een basisplaats. foto Willem Mieras petitieronde af met 2.083 als moyenne. De Zweed staat mor gen tegenover Roland Forthom- me. Daniël Sanchez, de tegen stander van Jean Paul de Bruijn, verkeert al langer in een grootse vorm. De Spanjaard won vorige week het eerste na tionale Grand Prix toernooi (167 deelnemers) en verbeterde in de finale zijn eigen hoogste se rierecord: die bracht hij van achttien naar negentien. De Goesenaren zijn klaar voor de ontmoeting. Ze plaatsten zich deze week voor de tweede ronde van de nationale beker competitie door Jumbo War mond met 6-2 te kloppen. For- thomme kwam tegen Rob Lam- boo met 1.666 sterk voor de dag en won met 3-0. Jean Paul de Bruijn (1.250) versloeg Karei Wagenaar. Martin Spoormans (0.829) had een offday en verloor van Henk Kuyt met 1-2. Henk Habraken besliste met een serie van zeven zijn partij tegen Peter Vlaar, toen er bij een 1-1-setstand in de derde set 8-8 op het bord stond. Pim Bruins scoorde vier doel punten, Bud Aschman maakte er één voor SSV. Schouwse Boys/Café de Biet - ZVH/Morres 4-6 (2-3). Nadat hij dit weekeinde voor Breskens al drie keer scoorde op het veld, was Esad Osmanovski ook in de zaal trefzeker. Voor Morres scoorde hij twee keer. Eén min der dan nieuweling Ali Eryürük die opnieuw bewees een aan winst te zijn voor de eersteklas ser. De Zeeuws-Vlamingen wa ren het hele duel in Zierikzee sterker, maar sprongen slordig om met de kansen. Een 2-1 ach terstand boog Morres voor rust om in een 3-2 voorsprong. Daar na hielden de ploegen elkaar tot 4-4 in evenwicht, maar in de eindfase zetten Eryürük en An- gelo Cornelis de 6-4-eindstand op het bord. De goals van Schouwse Boys werden gemaakt door Erwin Ne- lissen (2), Thomas Vos en Serge Berrevoets. van onze sportredactie HEERENVEEN - Na één test wedstrijd wist Ids Postma dat het geen zin meer had zijn schaatsloopbaan te verlengen. De voormalig wereldkampioen allround en oud-olympisch kampioen hakte donderdag avond na een gesprek met trainster Ingrid Paul de knoop door. „Er moest wel uitzicht zijn op goede resultaten", zei hij giste ren in Heerenveen bij zijn uit leg over het besluit direct een punt achter zijn carrière als topsporter te zetten Postma, die eind september nog dacht dat hij er wel een jaartje aan kon vastplakken, hield aan de test het gevoel over dat het komend seizoen niets zou worden. „Ik was niet goed voorbereid op het sei zoen. Het viel zo tegen. Ik wil niet het idee hebben achteruit te schaatsen." De 30-jarige Fries, goed voor twee wereldtitels allround, een Europese titel allround en een keer olympisch goud (1000 m, 1998) kent naar eigen zeggen één absoluut hoogtepunt: „De eerste wereldtitel allround." De liefhebber van veehouderij maakte er in het verleden nooit een geheim dat hij lonkte naar het boerenvak. Aanvankelijk zou hij al stoppen na de Olym pische Spelen van Nagano (1998), waar hij goud won op de 1000 meter. „Maar door de opkomst van de commerciële ploegen was het financieel erg interessant voor me om door te schaatsen", bekende Postma. Nu wordt hij dan echt fulltime boer in Dearsum. Binnenkort neemt hij de boerderij van zijn vader Hylke over. „We hebben onlangs nog een boerderij aangekocht. Daarop gaan mijn ouders wonen en ik ga beide bedrijven leiden. Totaal heb ik 240 koeien, waarvan 140 melkkoeien. Afgelopen zomer heb ik me al intensief met het boerenbedrijf bezig gehouden. Het was net alsof ik iedere dag vakantie had. De trainingen liet ik steeds aan me voor bij gaan. Dat was een verade ming. Nee, aftrainen hoef ik niet. Het boerenwerk is zwaar genoeg." Op zijn afscheidsreceptie kreeg Postma gisteren vele loftuitingen van zijn ploegge noten en trainster Ingrid Paul. Het Telfort-team schonk hem een symbolisch cadeau: een schilderij met een koe daarop. „Het dier wordt binnenkort in levende lijve bij je afgeleverd", zei ploeggenote Gretha Smit. „De naam heb ik voor je be dacht: Ids Greet. Dat is vrij lo gisch lijkt me, want we zijn sa men in 2002 een ongesponsor- de ploeg begonnen." Postma zal nooit een wedstrijd meer schaatsen. Ook niet wan neer de Elfstedentocht zich aandient. „Ik wil de tocht al leen als recreant rijden. Zo'n race over 200 kilometer is niets voor mij. Volgens mij moet je een beetje gek zijn om daar aan mee te doen." ANP Ids Postma wordt fulltime veehouder. foto Catrinus van der Veen/GPD door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Het is nog maar de vraag of Hoek vandaag in het thuisduel met Barendrecht kan beschikken over Pieter de Mun- nik en Steven de Croock. De twee middenvelders kampen met lichte blessures en onder gaan enkele uren voor de wed strijd een laatste test. Reservedoelman Dennis Won- dergem ontbreekt door een rug blessure zeker. Zijn plaats op de bank wordt ingenomen door de weer herstelde Olivier de Pauw. Ramazan Yuruk is ook nog afwe zig bij de Zeeuws-Vlamingen. De linkerverdediger is enige tijd ziek geweest en verschijnt maan dag weer op de training. „Normaal gezien maak ik de op stelling al eerder bekend en die mag iedereen dan ook weten", zegt Eric Tetaert. De nieuwe trainer wacht nu echter af hoe De Munnik en De Croock de test doorstaan en maakt pas daarna aan de spelersgroep bekend wel ke elf spelers tegen Barendrecht aan de start verschijnen. Tetaert heeft zijn eerste twee trainingen bij Hoek achter de rug en is tevreden over wat hij tot nu toe te zien heeft gekre gen. ,,Ik heb nu al een duidelijk beeld van de selectie. De spelers maken op mij een gretige in druk, ze willen er echt voor gaan. We hebben twee keer hard getraind, al was het don derdag iets meer wedstrijdge- richt dan dinsdag. Natuurlijk is er nog maar weinig tijd geweest om echt veel te doen, maar ik hoop dat de puzzelstukjes in de komende weken op z'n plaats gaan vallen." Hoek treft in Barendrecht de nummer laatst van de ranglijst, die tot nu slechts vier punten wist te verzamelen. De Zuid-Hollandse club heeft een roerig weekje achter de rug. Hoofdtrainer Arie van der Zou- wen stapte maandag op, omdat hij geen zin had in een onder houd met voorzitter Dirk Ver- maat, bestuurslid technische za- Competitie BV Renesse. Boomkweke rij Haamstede-Schildersbedrijf de Meij 1-3, Overbeeke Verhuur-De Steenbok 0-4, Mercedes Louwerse Haamste de-Schildersbedrijf v/d Ham 1-3, Bunga low Verhuur de Kam-Biljart Café op de Meir 4-0. ABN-AMRO-Casa Salsa 1-3, Cafe Bar de Stuip-Camping de Rozen hof 4-0, Pizzeria La Piazza-Rest.de Zee- landbrug 3-1, Alprokon-Simar 0-4. Terneuzen. Competitie BC Luctor et Emergo. A-lijn: 1.Echtpaar Lichte- veld 62,43, 2. Mevrouw Van Leeuwe/dhr. Vogels 57,14, 3. HH. Van Mieghem/Scheele 56,79. B-lijn: 1. Ds. De MeijerA/eraart 66,57, 2. Ds. Cornelis/Van Leeuwen 60,14. 3. Ds. Brouwer/Kaan 55,54. Midweekcompe titie. A-lijn: 1. Echtpaar Sandrini 58.57. 2. HH. Pieters/Schijve 57,86, 3. HH. Simpelaar/De Rijk 53,57. B-lijn: 1. Ds. Kamp/De Wispelaere 64,46, 2. HH. Bukkens/Rammeloo 59,82, 3. Ds. Van de BuIckA/an Leeuwen 56,29. C-lijn: 1. Ds. De Jonge/Willemstein 62,77, 2. Echt paar Mulder 58,04, 3. Ds. De Meijer/Van de Hemel 54,02. Calvia (Spa). Olympiade. Mannen, veertiende en laatste ronde: Neder- land-Tsjechië 3-1, Oekraine-Frankrijk 3-1, Rusland-China 3-1, Armeniè-Geor- gie 3,5-0,5, Israël-Cuba 2-2. Eindstand: 1 Oekraïne 39,5 punten, 2. Rüsland, Ar menië 36,5.4. Verenigde Staten 35,5. Is raël 34,5, 6. India 34,7. Cuba 33,5, 8. Ne derland 33. Vrouwen, veertiende en laatste ron de: Nederland-Hongarije 2-1, China-Slo- wakije 2-1, Rusland-Frankrijk 2-1, Vere nigde Staten-Vietnam 2,5-0,5, Geor- gié-Oekraine 2,5-0,5. Eindstand: 1Chi na 31 punten, 2. Verenigde Staten 28, 3. Rusland, Georgië 27,5, 5. Frankrijk 25,5, 6. Hongarije, Slowakije, Engeland 25. 9. Nederland, India, Polen, Armenië 24,5. Lucky Day d.d. 29.10.2004: 5 6 10 15-23-29-30-36-40-44-45-46-51 -53-59-63 -64-65-73-77. Basel. Mannen. Tweede ronde: Mas- su (Chl/7) - Zabaleta (Arg) 6-2 6-4. Kwartfinales: Koubek (Oos) - Ljubicic (Kro) 2-6 7-5 7-5, Massu (Chl/7) - Ulihrach (Tsj) 6-2 7-6. GOES - De ZLM Tour maakt volgend jaar ook deel uit van de nieuwe beloftencompetitie van de KNWU. Het OZ Wielerweek end heeft die beslissing eerder deze week al genomen. Het bestuur van de ZLM Tour keert daarmee terug naar een oude liefde. Voorzitter Danny Moens: „De doelstelling was ooit een wedstrijd te organise ren voor jonge, aankomende ta lenten." Tot de overstap is de or ganisatie overigens dit keer ge dwongen, door de nieuwe struc tuur en opzet van de topcompeti- tie. De ZLM Tour streeft ernaar via wildcards teams van de beide Zeeuwse wielerclubs aan de start te krijgen. ken Rob van den Eijnden en spelersraad. De voorzitter wi met de overige betrokkenen i gedachten wisselen, om de sla te reeks resultaten te doorb ken. Van der Zouwen zag di echter niets in en nadat maat had geweigerd de bes king te annuleren, diende deo fenmeester zijn ontslag in. J dag later toonde zijn assisl André van de Heuvel zich se dair met Van der Zouwen. Jo Lagendijk, trainer van de zit daardoor vandaag als ini rim-trainer voor het eerst op bank. Enkele meters verder zal Ei Tetaert voor het eerst plaats men op de bank van Hoek. Belg is op de hoogte van de sti ke en zwakke punten van Ban drecht. „Ik heb van Jaap Goi sen een goed scoutingrapportj kregen, met de opstelling v Barendrecht en alle andere i ken die we moeten weten. A de kennis die we vooraf van tegenstander hebben zal het z ker niet liggen." GOES - In de derde ronde vi het Amstel Amateur-bekertoe nooi in het district Zuid I sla een aantal aantrekkelijke voe balderby's op het het prograu ma. Zo treffen Rillandia en Krabbe dijke elkaar, speelt Jong Amlx tegen Vlissingen en heeft oi het treffen tussen Terneuzen Steen een speciaal tintje. Hoi is deze ronde nog vrij. De loting van de Zeeuwse club Zaterdag 27 november: Rilla dia-Krabbendijke, Cadzan Zeelandia Middelburg, Colijn plaatse Boys-GPC Vlissingi Bruse Boys-Rijsoord. Zondag 28 november: Terne zen Steen, Jong Ambon Vlissi gen. san kop: PSV 9-23, Feyenoord 9-22,1 9-18, FC Utrecht 10-17, NAC 10-17,Hd renveen 9-16, Ajax 9-15. Eerste divisie: Fortuna Sittard - FC Zwolle 2- (1-1). 75 Um-Duan 0-1, 41. Akerboom I' 48. Hermans 2-1. Scheidsrechter: Smit Ti schouwers: 3100. Stormvogels/Telstar - VVV Venlo 0 (0-0). Scheidsrechter: Van Meenen. Toesctu wers: 1494. Gele kaart: Salden, Vin I (Stormvogels/Telstar), Meeuwis, Allach (V1 Venlo). FC Dordrecht - Emmen 1-0 (1-0). 20.fi ters 1-0. Scheidsrechter: Kuipers. Toesctó wers. 3013. Rode kaart: 66. El KhMi Dordrecht/ 2x geel). Gele kaartWigger. H sen lEmmen). Excelsior - Haarlem 2-0 (1-0). 30. Ko&i 81. Van Dieren 2-0. Scheidsrechter. Van Dl gen. Toeschouwers. 1518. Gele kaart Al (Excelsior), Verweij IHaarlem AGOW - FC Eindhoven 4-0 (2-0). 9. Taiwo 1-0, 13. Gerritsen 2-0, 61 IVfontd 3-01strafschop81. Velasco 4-0. Scheidsnt ter: Van der Hilst. Toeschouwers: 2015. BV Veendam - Sparta 0-3 (0-1). 12 I Fauw 0-1, 66. Van den Bergh 0-2 86. Sw zouan 0-3. Scheidsrechter: Nijhuis. ToesdK wers: 3215. Gele kaart: Buurmeijer (VeenóU Heracles Almelo - MW 5-1 (2-1) 3. Tan rus 1-0, 31. Hoogma 2-0, 39 Muhamadv l 48. De Visscher 3-1, 59. Van Ommeren 141 gen doel), 82. De Vries 5-1 Scheidsreciï Liesveld Toeschouwers: 6200. Gelekaait.fi kers (Heracles Almelo). Stand Heracles 11 8 1 2 25 22 - Dordrecht 11 7 3 1 24 21- wv 10 6 4 0 22 22' Volendam 11 7 1 3 22 21 FC Zwolle 12 6 4 2 22 20- Haarlem 11 6 1 4 19 23- Sparta 11 5 4 2 19 22- AGOW 11 6 0 5 18 22- Excelsior 12 5 1 6 16 22-1 Fortuna S. 11 4 3 4 15 15- Veendam Vi 3 3 5 12 19- TOP 11 4 0 7 12 15-! MW 12 3 3 6 12 15- Stormv 11 2 5 4 11 12 Emmen 12 2 4 6 10 14- Helmond Sp 10 2 3 5 9 9- GA Eagles 10 2 2 6 8 8- Cambuur L 10 1 4 5 7 5- Eindhoven 12 1 4 7 7 13-: Turkije, competitie: Trabzonspor, Diyarbakirspor 4-0. Zaterdag Tennis Janvier Dancemasters jeugdcircui 16.00 uur: jongens B-poule, 16.45 uu meisjes A-poule en jongens B-poule. l| catie: Tennis en Sportcentrum ScheK in Goes. Wintercircuit De Blauwe Winkel.0 ganisatie: tennishal TSI. Locatie: Got Aanvang; 19.00 uur. Voetbal Junioren. A-junioren, derde divisi D: Internos-Wilhelmina, Temeuzen-n pendrecht, ASWH-WSC, BaromeB/ Halsteren-Nuenen, OJC Rosmalen-OH B-junioren, derde divisie E: TSC-OJ Rosmalen (12.30), BVV/Caterpillar-Hi steren, Jeka-HVV'24, WSC-Brabantl RCS-Internos, Longa-DFC. Indien niet anders vermeld, aanvat 14.30 uur, Zondag Windsurfen Regio Cup. Laatste wedstrijd. Locati Schotsman bij Kamperland. Inschrijvl /schippersmeeting: 11.00 uur. Startw®1 strijden: 12.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18