lechtpartij galmt na in Terneuzen zc Boelhouwers gek op spel én derde helft Verlinde viert de periode met biefstuk en friet 17 heidsrechter Van Ineveld twijfelt over voortzetten loopbaan tige start van tuws-Vlaamse Imintonteams topscorer Biljarters vierde klasse op zijspoor Crosser Ovaa pakt punten op ONK Talentendag bij RBC Roosendaal Derde plaats voor judoka Souren Grüben en Verhulst winnen cross uitslagen y 'iTJc' -IlI dinsdag 26 oktober 2004 Rarrv van der Hooft jcüi of e: (EUZEN - Remco van nen bracht gisterochtend «zoek aan de tandarts om iszittende tand te laten be den. De rechtsback van g-eersteklasser Terneuzen zondag in het thuisduel Triborgh na 42 minuten [•out geslagen en het be- gan de mondspecialist was het pijnlijke gevolg van. e vuistslag van Triborgh- erder Nordin Attouzin in Leeuwens gezicht barstte echtpartij los, waardoor isrechter Van Ineveld uit ndaal tot een afkoelingspe- besloot. In de gang bij de tamers kwam het opnieuw n treffen tussen de spelers beide teams, waarna het iehnitief werd gestaakt, «uwen wist gisteren nog rwat hem was overkomen, echt wist wat ik fout laan, dan had ik tenmin- geen aanknopingspunt ge- Maar die speler 'van Tri- was niet eens mijn directe stander. Ik pakte de bal en gaf daarna een Meteen daarna kreeg ik lap in m'n gezicht en ging Ik weet inmiddels wel dat But (aanvoerder Terneu- em net daarvoor een tik te- jnenkel had gegeven, mis- dat-ie daardoor nogal teerd was." tandarts heeft naar die maar kon niet zeg- er een zenuw is afge- rd. Dat zie je pas na één of jaar, als die tand helemaal wordt. Ik kreeg wel een evan hem, zodat ik de aan- van Triborgh eventueel rakelijk kan stellen." normaal Alberti, wisselspeler bij luzen, kon zondag vanaf de dzien wat er precies ge- ,Nadat Remco die klap kwam Hilary (Chukwug- aanvoerder van Tri- af en gaf hem een klap. barna kwam iedereen het a en werd er flink geslagen BURG - De Zeeuws- ise teams zijn niet voort va- d start gegaan in de bad- ncompetitie. derde klasse van de regio ad verloren drie van de met 6-2. Alleen De ill en Den Ossaert 1 speel - eh]k. deden die teams overigens elkaar in de sporthal te Voor beide ploegen ontmoeting dus geen juis- idmeter van het nieuwe ni- ]aar kwamen beide clubs it in de vierde klasse. De d werd kampioen en Den n 2 promoveerde mee als t van de rangschikking, volgens de regels werd feaert 2 als hoogst spelen- m van die club omgedoopt tl. en geschopt. Nadat iedereen een beetje bedaard was, kwamen we elkaar in de catacomben weer te gen. Wat daar gebeurde, was echt niet normaal, zoiets heb ik nog nóóit meegemaakt. Ik denk dat er dertig man stond te vech ten op acht vierkante meter." „Op een gegeven moment zag ik dat Luc de Booy (elftalleider Terneuzen) door vier man werd belaagd", vervolgt Alberti. „Toen ben ik ertussen gespron gen. Ik keek rechts van me en zag iets op me afkomen. Ik buk te en daardoor kreeg Kees Pi- chal (wedstrijdsecretaris jeugd) zo'n metalen prullenbak tegen z'n hoofd. Dweilstokken werden afgebroken en blik en vegers vlo gen door de gang, iedereen be moeide zich ermee." De verdediger zegt de vechtpar tij diep te betreuren. „De club had er zondag een hele happe ning van gemaakt, met een voor wedstrijd van E-pupillen, die daarna voor onze wedstrijd bal lonnen oplieten. Dan is het heel triest dat zoiets gebeurt. Toch vind ik dat de scheidsrechter er ook schuldig aan is, hij had de wedstrijd totaal niet in de hand. Er werden echt smerige overtre- Remco van Leeuwen dingen gemaakt, waar hij niet te gen optrad. De klap die Remco kreeg, zag hij ook niet, want hij stond er met zijn rug naartoe." „Ik heb die eerste klap wel dege lijk gezien", meldde scheidsrech ter Kees van Ineveld gisteren. „Anders had ik ook geen rode kaart kunnen geven." De inci denten in Terneuzen hebben ook bij de inwoner van Roosen daal diepe sporen achtergela ten. „Het was niet tegen mij ge richt, maar toch heb ik twijfels of ik wel scheidsrechter blijf. Ik vraag me af of het nog zin heeft verder te gaan, want dergelijke dingen horen niet op een voet balveld thuis. Dan kunnen be paalde spelers beter een andere sport kiezen. Ik hoop dat ik deze wedstrijd snel kan vergeten en misschien ga ik dan verder. Maar ik moet daar nog eens rus tig over nadenken." Bij de KNVB kan men nog wei nig zeggen over eventuele gevol gen voor beide clubs. „Als de for mulieren binnen zijn, zal er een onderzoek worden gestart", legt Wim van Varik, medewerker tuchtzaken bij de bond, uit. „Als er straffen volgen, krijgen de clubs de tijd daarop te reage ren. Ik weet wel dat de twee spe lers die rood kregen (Chukwug- bo en Attouzin) voor komende zondag al direct geschorst zijn." Bij de politie Zeeland werd na de wedstrijd vier keer aangifte gedaan. „Daarnaast hebben we twee verdachten en vele getui gen gehoord", zegt communica tie-medewerker Kees Nieuwen- huizen. „Er wordt een pro ces-verbaal opgemaakt, dat naar justitie gaat en daar bepa len ze wat er verder gebeurt." Remco van Leeuwen deed aan gifte, maar tégen hem is ook een klacht ingediend. Van Leeuwen: „Die spits van Triborgh (Jeremy Geleijns) heeft aangifte tegen mij gedaan. Ik zou hem in de gang bij de kleedkamers in de rug hebben getrapt. Alleen lag ik op het moment dat dat zou zijn gebeurd, knock-out op het veld. Hoe die jongen daar bij komt, snap ik dus niet." Hard aanpakken Triborgh-voorzitter Duffhues was zondag niet aanwezig bij de wedstrijd, maar meldde gisteren wel dat zijn club maatregelen gaat nemen. „De speler die de vechtpartij begon, gaan we hard aanpakken", zei Duffhues. „Het is te gek voor woorden wat er is gebeurd, al was de reactie van de spelers van Terneuzen ook be lachelijk. Ik was er zelf niet bij, maar heb het verhaal van ver schillende kanten gehoord. Wij pogen om van Triborgh een or dentelijke club te maken en dan kan ons vlaggenschip dit natuur lijk niet maken. We hebben hier ook vijfhonderd jeugdleden rondlopen en de spelers van het eerste moeten daarvoor een voor beeldfunctie vervullen." Ook met de overige selectiespe lers wil het bestuur een hartig woordje spreken. „Want het gaat van kwaad tot erger. Wij hebben liever dat ze dan een an dere club zoeken, dan gaan wij desnoods vijfde klasse spelen. Begrijp me goed, we willen graag eerste klasse spelen. Maar wel met sportief spel." Volgens de voorzitter was de vechtpartij dit seizoen het twee de incident bij Triborgh. „Bij OJC Rosmalen zou een speler in de richting van de scheidsrech ter hebben gespuugd. Dat had geen bijzondere gevolgen, maar tegen die jongen hebben we ook maatregelen genomen. Als nu blijkt dat ook dat niet helpt, gaan ze de club maar uit." Het bestuur van Terneuzen heeft Hilary Chukwugbo inmid dels al voor de volgende wed strijd geschorst en er zal ook nog een gesprek met de spelers groep volgen. „Omdat zij ook een voorbeeldfunctie hebben naar de jeugd toe", zei voorzit ter Anton Hermus. „In de veer tien jaar dat ik bij de club ben, heb ik zoiets nog nooit meege maakt. Het was in een paar mi nuten gebeurd, maar ik stond ge woon te bibberen. Ik vind het in ieder geval heel spijtig dat het allemaal zo is gelopen." tendeling 'par trok De Sjuttul in dit «n het langste eind. Nu 'die ploeg genoegen ne- een puntendeling. Het ide vrouwen van dat team mr de meeste punten zorg- la van Pamelen (drie sets) irije Pfaff (twee) wonnen Welspel en ook het vrou- was een prooi voor Mul. Het gemengd dubbel van de Bruele/Marije zorgde voor het vierde Hulster formatie was het a andersom. Daar verover- mannen voor het groot- van de buit. Toine van :e (in drie sets) en René fd (twee) trokken aan het *eind in het enkelspel en 101 °ok het dubbel op hun -Daarna stelde Van Dam- dMirella de Vijlder het ge- ddubbel veilig. tor ®ej uit Sluis, vorig jaar al 'Wasser, heeft kwaliteit in- met het vertrek van Ru- Wier, Hij was altijd goed 'W zege in de voorgaande *"en en dus de motor van Nu moet Schepnet een JP doen op nieuwkomers, ^oan het niveau moeten i0' Maar er is vertrouwen goed komt. Nu verloor H op eigen terrein met «andia Smashers 1. 1 Chantal de Baets en het !d dubbel Erik Stoel Eli- Merij wonnen. Maurice Boelhouwers speelt rugby voor Tovaal, het team van de KMA en de nationale militaire ploeg. „Soms vraag ik me wel eens af hoe ik het iedere week weer voor elkaar krijg. Tot nu toe is het steeds gelukt. Gelukkig, want ik kan niet kiezen." foto Willem Mieras Goesenaar speelt vandaag met Nederlands militair rugbyteam tegen Zuid-Afrika door Hanne van Beugen GOES - Maurice Boelhouwers, rugbyer van de Goese club Tovaal, speelt van daag zijn tweede duel voor het Neder lands militair rugbyteam tegen Zuid- Afrika. Dit vriendschappelijke duel wordt georganiseerd omdat de apart heid tien jaar geleden werd afgeschaft. Sinds de Goesenaar (22) op het blindda- te-toernooi van Tovaal in aanraking kwam met rugby, is het zijn favoriete sport. „Ik vond het direct leuk. Rugby wordt altijd afgeschilderd als grove sport, maar dat viel me erg mee. Er wor den wel tikken uitgedeeld, dat hoort bij het spel. Ik voetbal ook, maar vind dat er qua overtredingen geen groot ver schil is tussen die twee sporten." Niet alleen het spelletje zit voor altijd in het hart van Boelhouwers, de derde helft ook. „Ik vind het super na de wed strijd iets te drinken en liedjes te zingen met de tegenstander. Alle competitie die er in de wedstrijd was, is dan weg. Als het laatste fluitsignaal is gegaan, zijn we weer vrienden. Bij voetbal gaat het er heel anders aan toe. Die sport kent niet echt een derde helft. Je tegen stander blijft altijd je tegenstander." Nadat Boelhouwers bij Tovaal ging rug byen, ging het snel met zijn carrière. Na het vwo toog de Goesenaar naar de Ko ninklijke Militaire Academie (KMA) in Breda. „Ik houd me op de KMA naast militaire oefeningen ook bezig met rug by. Ik ben sinds drie jaar ook bezig met het kazerneteam. Het sporten voorkomt dat mijn opleiding een sleur wordt. Nu is het een uitdaging. Binnenkort ga ik in Amersfoort mijn studie afronden. Ik ga daar zeker op zoek naar een club." Rugby speelt dus een grote rol in Boel houwers' leven. De Goesenaar speelt na melijk ook nog voor het militair team. „Soms vraag ik me af hoe ik het iedere week weer voor elkaar krijg. Van maan dag tot vrijdag ben ik op de kazerne, daarnaast zit ik op rugby én voetbal. Tot nu toe is het steeds gelukt. Geluk kig, want ik kan niet kiezen. Tovaal is altijd gezellig, ik ga daar met streekge noten om en dat bevalt me goed. De KMA is anders. Met dat team speel ik vaak tegen studentensteden. Het is leuk om na afloop met leeftijdgenoten te drinken. Ik wil daar niks van missen." Boelhouwers speelde in mei met het mi litair team tijdens de Warrior Cup, die de ploeg won. „Ik was lekker op dreef. Het hele team speelde goed, dan speel je zelf ook beter. Iedereen was trots dat we de beste van Nederland waren." Op basis van zijn prestaties tijdens dat eve nement werd Boelhouwers geselecteerd voor het militaire team. „Toen ik hoor de dat ik erbij zat, was ik superblij. Ik was blijkbaar goed genoeg. Dat was echt goed voor mijn zelfvertrouwen." Boelhouwers vindt dat hij op het goede moment bij het team kwam. Al was het wennen. „Ik mocht samen met een jaar genoot van de KMA mee naar Bosnië voor een trainingsstage. We speelden een oefenduel met Bosnië-Herzegovina. Ik kende bijna niemand in de groep en het individuele niveau lag vrij hoog. De meesten spelen in de eerste- of ereklas se. Ik speel met Tovaal in de tweede klasse. Toch pakte ik het snel op." Het militaire team speelt vandaag tegen Zuid-Afrika. Boelhouwers vindt het een goed initiatief dat de wedstrijd in het teken staat van de afschaffing van apartheid. „Bij Zuid-Afrika spelen blan ke en zwarte rugbyers samen. Dat is po sitief. Daar komt bij dat het voor het Ne derlandse rugby een mooi moment is de sport te promoten. In Zuid-Afrika is het een volkssport, daar groeien kinderen met rugby op. Net als wij met voetbal. In Nederland moet rugby nog groeien." Boelhouwers verwacht dat de wedstrijd hard wordt. Vooral omdat Zuid-Afrika bekend staat als een van de toprugby- landen. „Ik denk, jammer genoeg, dat we gaan verliezen. Ik hoop het natuur lijk niet. Afgelopen vrijdag ben ik naar hun training geweest. Dat gaat er fana tiek aan toe. Wij zitten ook nog met het nadeel dat we niet op elkaar zijn inge speeld. Gisteren hebben we voor het eerst sinds de wedstrijd tegen Bosnië weer samen getraind. Dat komt omdat iedereen het druk heeft en op andere ka zernes verblijft. Maar er ligt een plan om eens per maand samen te trainen." door Euqène de Kok DELFT - Biefstuk met friet. Niet de standaardmaaltijd van een student, maar gisteravond stond het op tafel bij Domini que Verlinde, student Scheikun dige Technologie aan de TU in Delft en spits van vierdeklasser Oostburg. „Ik wil de periodeti- tel vieren", zegt de Zeeuws-Vla ming, die zondag drie keer scoor de tegen Domburg. Door de zuivere hattrick van Verlinde (28) pakten de Oostbur gers zonder puntverlies de eer ste periode. En dat na een 2-0- achterstand tegen Domburg. „Ik vond ons voor rust al ster ker, maar de scheidsrechter was wat warrig. De eerste goal van Domburg viel terwijl hij had af gefloten. Wij bleven allemaal staan, maar de spits van Dom burg (Patrick Provoost) ging door, scoorde en de scheidsrech ter keurde het doelpunt goed." De ommekeer kwam na de 2-0 toen Oostburg een strafschop kreeg die door Verlinde werd be nut. „Je kon voor de overtreding fluiten, maar het leek een goed- makertje. Na die strafschop lie pen we er vrij simpel overheen." Door de zege is er nog geen eind gekomen aan de perfecte reeks van Oostburg (21 punten uit 7 duels. Het lijkt de ploeg voorlo pig voor de wind te gaan. „Ik ga er niet vanuit dat we 22 duels zullen winnen. Maar we staan acht punten los, dus als we een keer verliezen is er geen man overboord. Ik heb ook niet het idee dat er nu iemand naast zijn schoenen loopt. We hadden soms erg veel geluk. Het zal niet 1-2-3 gebeuren dat we verliezen omdat we overmoedig zijn. Daarnaast zijn er bij ons meer mensen die scoren. Peter van de Linde en Jurgen Dhoore hebben er vijf en Jacco Seen vier", zegt de aanvaller die zelf acht keer doel trof. „En achterin staat het goed. Vorig jaar oogde de verde diging onzeker, maar er staan al lemaal nieuwe spelers (Alexan- der Bareman, Bas Castelijn, Pa trick Boute en Robert Bezemer) en er vallen veel minder snel goals tegen (6). Daardoor voet bal je voorin ook lekkerder." De vlekkeloze seizoensopening kan ook op het conto geschre ven worden van de nieuwe trai ner, Danny van de Velde. „Zijn aanpak heeft er veel mee te ma ken. Hij zat er vanaf het begin kort op. We hebben vrijwel de zelfde selectie, maar er vond een mentaliteitsomslag plaats. Vo rig seizoen was alles nogal vrij blijvend. Dat werkte door naar de groep. Als het even tegenzat, kwam je er niet meer bovenop. Ik wist dat het rustiger zou wor den toen ik met Dennis de Kra ker van hoofdklasser Terneuzen naar Oostburg ging, maar het was wel érg rustig." Verlinde maakte de stap omdat het spelen bij (toen nog) hoofd klasser Terneuzen niet meer te combineren was met zijn studie Scheikundige Technologie in Delft, die hij bijna heeft afge rond. Zijn afstudeerproject? „De invloed van deeltjes, grote verdeling op een fluid bed. Als ik het probeer uit te leggen wordt het alleen maar ingewik kelder", lacht hij. Als hij aan het einde van dit jaar zijn bul krijgt, heeft de Terneuzenaar een lange weg afgerond. Verlin- WALSOORDEN - De Zeeuws-Vlaamse deelnemers spe len geen rol van betekenis meer in het kampioenschap vierde klasse libre van het district Delta Zuid-West. In ca fé Rue du Nord te Walsoorden, waar biljartvereniging WBC voor de organisatie zorgt, zijn zij na vier ronden al op een zijspoor gezet. De hoogst geklasseerde Zeeuws-Vlaming is invaller Dan ny Godeijn van biljartvereniging Hof van Eede. Hij staat vijfde en won nog maar één partij. De eveneens ingeval len koploper Ger Duchateau (De Sportvisser Yersekë) heeft nog geen partij ingeleverd. Daardoor is de kloof tussen de Zeeuws-Vlaamse biljar ters en Duchateau onoverbrugbaar geworden. Nog wel kansrijk zijn William Jacobs van biljartvereniging De Vier Linden uit 's-Gravenpolder en Rik Verhage van Scheldezicht Wemeldinge. Zij verloren nog maar één par tij. De wedstrijden gaan komende zaterdag om 12.00 en zondag om 13.00 uur verder. MILL - Motorcrosser Casper Ovaa is tijdens de zesde en laatste wedstrijd van het Open Nederlands kampioen schap in de Open klasse niet verder gekomen dan de 24e plaats in de eerste en de 23e plaats in de tweede manche. De motorcrosser uit Oost-Souburg pakte daarmee bij de aflsuitende wedstrijd in het Brabantse plaatsje Mill wel een redelijk aantal punten voor de algemene rangschik king, waarin hij in het eindklassement 34e werd met een totaal van 25 punten. ROOSENDAAL - RBC Roosendaal houdt vandaag tussen 12.30 en 17.30 uur voor alle jeugdvoetballers in de regio die in 1994,1995 en 1996 zijn geboren haar traditionele ta lentendag op de trainingsaccommodatie van RBC op sportpark Vierhoeven. Onder leiding van de selectiespelers van het eerste elftal van eredivisionist RBC Roosendaal zullen 's middags ruim 275 kinderen partij spelletjes doen, waarbij zij hun talenten kunnen tonen aan de jeugdtrainers en scouts van RBC. Bijna vijftig jeugdkeepers hebben zich aangemeld, zij krijgen tevens een clinic, verzorgd door keeperstrainèr Peter den Otter. SINT OEDENRODE - Maud Souren van judoverenging Breskens/Eede heeft met redelijk succes deelgenomen aan een toernooi in Sint Oedenrode. Souren kwam bij het judo-evenement uit in de klasse tot 57 kilogram en werd derde. POECKE - Met nog twee ex-ossen van de MCLB voor dè boeg in Westdorpe en Overslag, komen de regionale pilo ten meer en meer in beeld. In Poecke schreef Joost Grüben uit IJzendijke de klasse beloften 125 cc op zijn naam en zegevierde Dion Vei'hulst in de serie junioren 125 cc. In dezelfde groep werd Pieter Menue uit Sluis tweede. Erwin van Tatenhove uit Hoek kwam uit in de ca tegorie inters A 250/500 cc. Hij werd vierde. de doorliep achtereenvolgens de lts, mts en hts voor hij naar Delft ging. „Ik denk nooit: dat kan ik niet. Als het niet lukt, dan lukt het niet: ook goed. Het is hetzelfde als toen ik van Sluiskil, waar ik enkele jaren speelde, naar Ter neuzen ging. Sommigen zeiden toen: dat wordt niets. Maar, daar heb ik me nooit wat van aangetrokken." Klassement: 1, Robbie van de Wijn- ckel (Breskens) 11 doelpunten, 2. Bart van Steveninek (Arnemui- den) en Mark Minderhoud (De Noormannen) beiden 9, 4. Regilio Pinas (GPC Vlissingen) en Domini que Verlinde (Oostburg) beiden 8, 6 David Destorme (Hoek), Wilco de Valk (Kloetinge), Patrick Ket ting (Goes) en Daan van Damme (HulsterïoÖ) allen 7, 10. Christoph Dewispelaere (Ploek), Christiaan Boon (SSV'65), Robin van de Vel de (Dauwendaele), Niels Paarde- kooper (Goes) en René-Michel Ger ritsen (Veere) allen 6. Derde klasse regio Zeeland. Terneuzen 2-BC Zeeland 2 2-6. ME. SJacco de Ritter-Danny Kodde 4-15, 3-15; Stefan van de Velde-Ricardo Koens 9-15, 7-15. VE: Monique de Kok-Mia van de Berge 11-2, 11-2; Silvia van Straten-Michelle Meiresonne 2-11, 5-11. MD: De Ritter/Van de Vel- de-Andrew Hamelink/Kodde 1-15, 4-15. VD: De Kok/Van Straten-Van de Berge/Meïresonne 15-9, 15-13. GD: De Ritter/De Kok-Hamelink/Meiresonne 5-15, 11-15; Van de VeldeA/an Stra ten-Koens/Van de Berge 5-15, 5-15. Schepnet 1-Rillandia Smashers 1 2-6. ME: Erik Stoel-Samuel Zwemer 6-15, 15-7, 9-15; Johnny Bartelse-John- ny Prevo 9-15, 9-15. VE: Chantal de Bae- ts-lvonne van Lieshout 11-7, 7-11, 13-10; Esther Berckmoes-Marieke van Lieshout 2-11, 0-11. MD: Stoel/ Bartel- se-Zwemer/Prevo 10-15, 7-15. VD: De Baets/Elise Bodderij-Lieshout/Lieshout 4-15, 6-15. GD: Bartelsae/Berckmoes- Marieke van Lieshout/Prevo 1-15, 0-15; Stoel/Bodderij-Zwemer/lvonne van Lies hout 15-10, 10-15,15-10. Terneuzen 3-Marathon 1 2 2-6. ME: Paul van de Vijver-Jan Boone 16-17, 7-15; Olaf Timmer-Wim Crusio 7-15, 15-5, 17-16. VE: Monique van Es-Corrie Hollesielle 3-11, 4-11; Esmeralda Roel- se-Lies Hulsbergen 7-11, 6-11. MD: Van de Vijver/Timmer-Boone/Crusio 15-7, 6-15, 6-15. VD: Miriam van Straten/Van Es-Hollestelle/Hulsbergen 5-15, 12-15. GD: Van de Vijver/Roelse- Boone/ Holle- stelle 9-15, 15-12, 15-13; Timmer/Van Straten-Crusio/Hulsbergen 8-15, 6-15. De Sjuttul 1-Den Ossaert 1 4-4. ME: Johan van de Bruele-Toine van Damme 9-15, 15-14, 7-15; Philippe Danneels- Rene Annard 8-15, 4-15. VE: Jolanda van Pamelen-Judith Mangnus 5-11, 11-6, 11-8; Marije Pfaff-Mirella de Vijl der 11-6,11-2. MD: Van de Bruele' Dan- neels-Van Damme/Annard 5-15, 6-15. VD: Van Pamelen/Pfaff- Mangnus/De Vijlder 15-6, 15-6. GD: Van de Bruele' Pfaff-Annard/Mangnus 15-8, 15-6, Danneels/Van Pamelen-Van Damme/De Vijlder 11-15,5-15. Vierde klasse: Den Ossaert 3-Mara thon 3 3-5, Marathon 2-Den Ossaert 2 7-1 Zesde klasse: Terneuzen 4-Schep- net 2 6-2, 't Pluumpje 3-De Sjuttul 2 6-2. Jeugd. Eerste klasse: Terneuzen 1-Pluumpje 1 5-3. Tweede klasse: Ter- n 2-Schepnet 2 2-6. Kampioenschap vierde klasse libre district Delta Zuid-West in Walsoor den. Stand na vier ronden: 1. Ger Duchateau (De Sportvisser Yerseke) 8 matchpunten, algemeen gemiddelde 1,77, hoogste serie 15, 2. William Ja cobs (De Vier Linden 's-Gravenpolder) 6-1,70-23, 3. Rik Verhage (Scheldezicht Wemeldinge) 6-1,53-8, 4. Gilles Schaal- je (VEG/ABV Oost-Souburg) 4-1,29-14, 5. Danny Godeijn (Hof van Eede, Eede) 2-1,57-15, 6. Peter Lijnema (VEG/ABV) 2-1,50-11, 7. Frans d'Hont (Ons Ver maak Lamswaarde) 2-1,35-8, 8. Cees Rijk (De Vier Linden) 2-1,25-8. Huisleague Bowlingvereniging Sas van Gent. 't Stremijn-De Rijnvaart 0-4, Roadcar-The Killers 0-4, De Water geus-De Splitters 0-4. Stand: 1De Rijn vaart 19 wedstrijdpunten en 9450 pins, 2. 't Stremijn 15-9286, 3. The Killers 15-9246, 4. De Watergeus 9-8955, 5. De Splitters 8-6261, 6. Roadcar 5-7390. Hoogste gamegemiddelde mannen: Franz Roeb 180,75. Vrouwen: Emmy Ne ve 153,67. Hoogste game mannen: Franz Roeb en Tom Wiersma 222. Vrou wen: Caroline Cleemput 218. Teams: De Rijnvaart 593. Hoogste serie mannen: Franz Roeb 582. Vrouwen: Emmy Neve 532. Teams: The Killers 1664 pins. L'Equipe-La Porte d'Or 2 2-6, Olympia- kos-Antieke Duintjes 0-5, Riemens-Spits- broek 3-4, La Porte d'Or 1-Meeuwsen 1-0, Avance-GAOS 1-4, Oud Sluis-RVS Engelaar 3-3, Blauwe Tulp-Telepost 3-1 Stand A-poule: 1. Sporttenue.nl 3-6, 2. Blauwe Tulp 3-6, 3. La Porte d'Or-2 4-6, 4 Oud Sluis 4-5, 5. Sportcafé de Een hoorn 3-4, 6. La Porte d'Orl 4-4, 7. Pol derman 3-3, 8. Meeuwsen 4-3, 9. Telé- post 4-2, 10. RVS Engelaar 4-1, 11 L'Equipe 4-0. Stand B-poule: 1. Spits- broek 4-8, 2. Olympiakos 4-6, 3. GAOS 4-6, 4. Korenschoof 4-4, 5. Potterie Sluis 4-4, 6. Security Nederland 4-4, 7. Antie ke Duintjes 4-4, 8. Drie Koningen 4-4, 9, Expert Bakker Diancy 4-4, 10. Riemens 4-2, 11. Avance 4-0, 12. Marco Polo In teract Network 4-0. Boston. World Series. Boston Red Sox- St. Louis Cardinals 6-2. Stand in best-of-seven: 2-0. Sint-Oedenrode. Internationaal ju dotoernooi. Eerste plaatsen: Geboor tejaren 1998-97: Milan de Boevere tot 27 kilogram en Aaron Bronneberg in de klasse tot 30 kilogram (beiden Sport school Frans de Boevere). Derde plaats: Geboortejaren 1992-91. Maud Souren tot 57 kilogram (Judovereni ging Breskens-Eede). IJ.II.'.H.M.!.!.— Serooskerke. De Gouwe Reyers se lectie Zeeuws kampioenschap re gio Midden Zeeland. Paarden klas se Z2: 1. Chanthal Nijpjes, Maquïre (Sé-Ros) 198; 2. Erica Janssen, Hexa gon's Parmanda (Z-Bev.) 190; 3. Carola Paauwe, My Dream (Z-Bev.) 188. Z1: 1. Wilma Salm, Living Legend (Paarde bloem) 202; 2. Elze Sophie Wiskerke, Westveer's Reine (Z-Bev Kees Fran- cke, Ulke (Gouwe Reyers); Jessica Nijp jes, Hexagon's Showbird (Sé-Ros) 200. M2:1. Danielle van der Schee, Udo (All round) 167; 2 Lisa Bitter. Ruby's Tyler (Weelr164; 3. Mieke Evertse, Capt Jack Span (Oranjezon) 158. M1: 1. Mie ke Evertse, Tyara (Oranjezon) 171; 2. Arianne Francke, Silvano (Gouwe Reyers) 166; 3. Ross Mes, Djuck en Mi randa Weijermans, KV Pepsi (Gouwe Reyers) 164. L2: 1. Evelien van Nieu- wenhuyse, Zeeuws Ruiterhuis Link (Z-Bev.) 164; 2. Caroline Kodde, Take Two (Z-Bev.) en Miranda Witte. Raver- na (Vroonr.) 162. L1: 1. Eline Francke, Pompidou (Gouwe Reyers) 170; 2. Anne ke Phernambucq, Toscana (Weelr.) 169; 3. Netty Westerbeke, (Oranjezon) 167. Lucky Day: 3-13-18-27-30-37-46-50-55- 58-61 -62-64-66-68-69-74-75-76-77 On der voorbehoud Mannen. Sint Petersburg. Eerste ronde: Davidenko (Rus)-Koenitsjin 6-4 6-7 6-4, Stepanek (Tsj)-Ferrer (Spa/6) 6-2 6-3, Saulnier (Fra)-Martïn (Spa) 6-0 6-1, Benneteau (Fra)-Clément (Fra) 6-4 1-6 6-4, Fish (VSt/3) - Hernych (Tsj) 6-2 6-4. Stockholm. Eerste ronde: Pavel (Roe)-Calleri (Arg) 6-4 7-6, Gambill (VSt)-Nieminen (Fin) 7-6 (4) 3-6 6-2, Tho mas Johansson (Zwe)-Malisse (Bel) 7-6 (4) 7-6 (1), Carlsen (Den)-Eleskovic (Zwe) 6-0 6-1. Vrouwen. Luxemburg. Eerste ronde: Randriantefy (Mad)-Was- hington (VSt) 6-4 6-2, Farina Ella (Ita)-Fo- retz (Fra) 6-3 6-2. Linz. Eerste ronde: Bartoli (Fra)-Panova (Rus) 7-5 6-1 Vrouwen. Vijfde klasse: Veere-Thol. Boys 10-3, Nieuwdorp 2-Smerdiek 2 0-11, Zaamslag-Aardenburg 0-9, GPC-SVD 2-0, Col. Boys-MZVC 4-0, Krui- ningen-Wolfaartsdijk 0-2. OREVO Zaalvoetbal Oostburg. Drie Koningen-Korenschoof 5-1, Expert Bakker Diancy-Security Nederland 5-0, Wolf'dijk Col, Boys Aardenburg Smerdiek2 GPC Kruiningen 21 MZVC 7 - 21 Thol. Boys 7-18 Veere 6 - 12 SVD 6 - 12 Zaamslag 7- 10 Nieuwdorp 2 6- 6 7- 6

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 39