PZC Familieberichten dinsdag 26 oktober 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Lieve ELISE Wij missen jouw eerste woordjes. Wij missen jouw eerste stapjes, je bent weggevlogen.... voor altijd. Toch blijf je bij ons. Wij zijn erg verdrietig dat Elise, dochter van Linda en Michel, ons kleinkind en nichtje, niet meer bij ons is. Elise mocht maar drie maanden worden. Heinkenszand: Jack en Mary Geldof Rotterdam: Erwin en Daniëlle Heinkenszand: Sander Wij nemen vrijdag samen afscheid van Elise. Rotterdam, 24 oktober 2004 Ook wij zijn verdrietig om het plotselinge verlies van ELISE Onze gedachten zijn bij Linda en Michel en de verde re familie. Familie Troy Verbijsterd zijn wij door de plotselinge dood van onze lieve achternicht Marlieke Wij wensen Peter, Ad en Elly en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens de familie, A. J. C. Sanderse [kvN ja l£f lAA> 3e, AAlïóW JJxX.* Oo-VSM, Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van de dochter van onze collega Elly, Marlieke Wi i wensen onze naaste collega Elly en haar fami lie neel veel sterkte in deze moeilijke tijd. TPG Post BV Middelburg: Ella, Marleen M., Johanna, Janine, Marleen, Willem, Eric, Wimen Joop Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de dochter van onze collega Elly, Marlieke Wij wensen Elly en haar naaste familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Management en collega's van TPG Post BV Middelburg Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze gewaardeerde medewerkster en fijne colle ga Marlieke van der Weel Haar naasten wensen wij veel sterkte toe met dit verlies. Collega's en directie Albron Catering Geschokt en diepbedroefd zijn wij na het overlijden, door een tragisch ongeval, van onze kleinzoon en neef PETER POPPELAARS Op de leeftijd van 46 jaar. Oma Van Houte Familie Van Houte-Blok Familie Van Houte-Koeman t Familie Van Velzen Familie De Koeyer Familie Traas Familie Walraven Familie Van Houte-Harinck Familie Walraven Familie Kloet Familie De Leeuw Neven en nichten Onze gedachten gaan uit naar Karin, Joris en Hidde Rilland, 22 oktober 2004 Vol ongeloof en verslagen zijn wij door het verlies van mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom PETER POPPELAARS Rilland: G. Walraven (in herinnering) M. Walraven-van Houte Rilland: Petra Walraven Daniël, Remy Roosendaal: Piet en Marjon Walraven Robin, Nick Lieve mama. De warmte van je ogen, het geluk van je lach, de wijsheid van je woorden, tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven zorg liefde, wijsheid, kracht, dragen we ons verdere leven. Dagen nacht en met alle macht. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde, warmte en Fijne herinneringen die ze ons heeft gege ven, is na een moedige strijd van ons heengegaan onze lieve mama JOZINA JANNA GEERTSE - Ina - in de leeftijd van 54 jaar. Adriënne Bloks Randy Bloks Vlissingen, 23 oktober 2004 Zuiderbaan 37 4386 CK Vlissingen Mama is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 28 oktober a.s. om 12.30 uur in de Kapel van St. Maarten te Hoogelande. Aansluitend zal de begrafenis om ongeveer 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Loodholseweg te Grijpskerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kapel. Mama hield van kleurige bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet delen wij U mee dat na een kort ziekbed plotseling is overleden, onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante INA GEERTSE moeder van Adriënne en Randy Bloks Grijpskerke: G. Geertse t P. J. Geertse-Leijnse Aagtekerke: Janny en Ries de Visser-Geertse Grijpskerke: Riet en Piet Wouters-Geertse Bergen op Zoom: Nelleke en Hans Zoeter-Geertse Neven en Nichten Vlissingen, 23 oktober 2004 Dankbaar voor alle goede tijden, verdrietig voor alle moeilijke momenten. En met veel respect voor haar dapperheid en goede zorg voor de kinderen, heb ik tot mijn verdriet af scheid moeten nemen van INA GEERTSE Vlissingen, 23 oktober 2004 Lieve tante INA Nooit meer naar de ballenbak. Nooit meer samen naar het strand. Nooit meer samen dropjes snoepen. Nooit meer grapjes met je maken, maar, vergeten zullen we je nooit. Lennart en Sverre Onverwachts en op veel te jonge leeftijd is overleden onze schoondochter en schoonzus INA GEERTSE Middelburg: Pa en Ma Bloks Oostkapelle: Piet en Anneke Robinson Middelburg: Toon en Marjan Bloks Oost-Souburg: Piet en Joke Jobse Wemhout: Ad en Marja Hamers West-Souburg: Henk en Annelies Bloks Middelburg: Jos en Nel Roode Gulpen: Kees en Trix Bloks neven en nichten Wij wensen Hans, Adriënne, Randy en de verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. 25 oktober 2004 Lieve tante INA We zullen je missen. We wensen Adriënne, Randy en de rest van de familie veel sterkte toe. Martin en Sandra Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom JOHNNY BAAS Wij wensen Betsy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Sittard: Rie Versprille-Baas Bonny Versprille Kinderen en kleinkinderen Oostburg: Piet Baas Suus Baas-Verplanke Kinderen en kleinkinderen Oostburg, 25 oktober 2004 Moegestreden is van ons heengegaan onze zwager ën oom JOHNNY BAAS echtgenoot van onze zuster Betsie op de leeftijd van 59 jaar Temeuzen: J. Huigh t N. Huigh-Versprille Schoondijke: N. de Witte-Huigh C. de Witte Schoondijke: P. Huigh A. Huigh-Hubregtse Oostburg: K. Meesen-Huigh A. Meesen Schoondijke: W. Huigh N. v/d Plas-Heeren Oostburg: C. Steurrijs-Huigh T. Steurrijs Neven en nichten Oostburg, 23 oktober 2004 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van JOHNNY BAAS Wij herinneren hem als een zeer gewaardeerde vriend, waarmee we in al die jaren plezierig hebben omgegaan. Wij wensen Betsie. haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Piet en Anneke Manfred, Bianca en Hans Oostburg, 25 oktober 2004 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewer ker de heer JOHNNY BAAS Johnny heeft zich vele jaren vol overtuiging ingezet voor ons bedrijf en wij verliezen in hem een zeer ge waardeerde en positieve collega en medewerker. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe methet dragen van dit zware verlies. Directie en medewerkers Eyke Hogendoomgroep Algemene kennisgeving In "De Blaauwe Hoeve" te Hulst is onverwacht over leden onze geliefde broer, schoonbroer, oom en neef REMIE JOHAN CONSTANTINUS GEERNAERT Hoofdplaat, 30-6-1938 t Hulst, 23-10-2004 De familie Geemaert De familie Prenen Hulst, 23 oktober 2004. Correspondentieadres: A. de Smit-Prenen Liniestraat 25,4561 ZS Hulst. De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 28 oktober 2004 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in het cre matorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Afscheid van Remie nemen is mogelijk woensdag van 19.00-19.30 uur in het mortuarium van "De Blaauwe Hoeve". Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kapel. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa MATTHIJS DE HAAN echtgenoot van Catharina Marie AIoïs Decap in de leeftijd van 71 jaar. Temeuzen: C. M. A. de Haan-Decap Temeuzen: Leo t Westdorpe: Johnny en Astrid Dennis en Reggy Davy Biervliet: Ronald en Brenda Geoffry Brian 24 oktober 2004 Klaprooslaan 3 4537 CW Temeuzen De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u bent uit genodigd, wordt gehouden op vrijdag 29 oktober om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bel lamystraat 28c, Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Restaurant "Vijverhof", Frederik van Eedenstraat 2, Temeuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. rDank je voor de hand die je toestak, dank je voor de zorg die je bood, dank je voor de woorden die je sprak, dank je voorde glimlach die altijd te zien was, dank je voor alles wat je gaf, het was groots. Verlost van een ongelijke strijd, omringd door hen die hem dierbaar waren, is thuis zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve zorgzame man, opa en broer GEORGE THEOPHIEL VANHIJFTE levensgezel van Odille A.Verstraete-Van Vlaanderen 27-06-1928 Sluiskil i- 24-10-2004 Zandstraat Zandstraat: O.Verstraete-Van Vlaanderen Zandstraat: Walter en Marca Inge en Brian Timothy Vincent Philippine: Paul en Jacinta Alwin Danique en Joeri Fabian Familie Vanhijfte Familie Van Vlaanderen Familie Verstraete Zandstraat. 25 oktober 2004. Zandstraat 75,4551 LC Sas van Gent. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 29 oktober om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop van de dienst de familie kunt condoleren. Samenkomst in bovengenoemde kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsheb ben in het crematorium van Temeuzen, aan de Bellamystraat 28c. George ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u op 27 oktober om 19.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. We kunnen het nog niet geloven, maar vol van ver driet laten we u weten dat onze lieve zorgzame pa, opa en overopa na een kort ziekbed is overleden. JACOB PIETER VERMARE sinds 4 oktober 2000 weduwnaar van Tannetje Schaalje Driewegen, Goes, 15-10-1927 24-10-2004 Janny en Ko Shamoli en Rudie, Fabiënne Yourien Sarina Marjo en Wim Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afd. IC van het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J. Riedijk Dorpsstraat 52 4413 BN Krabbendijke Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 27 okto ber van 19.00 tot 20.00 uur in woonzorgcentrum 'Vorsvliet', Magnoliastraat 170 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden don derdag 28 oktober om 13.15 uur. in het dorpshuis, Smitsweg 24A te Driewegen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Drie wegen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd Dorpshuis. Lieve PA, altijd konden we een beroep op je doen, altijd stond je voor ons klaar. Nooit zullen we meer samen biljarten en een borreltje drinken. Wat zullen we je vreselijk missen. Bedankt Pa, we houden van je. Janny en Ko "Is dat wat je wilde! Op zondag 24 oktober 2004 is onze pa en opa JAAP VERMARE overleden. Trudy en Frank Lisanne Jeffrey Annet en Arie Donny, Jordy. in liefdei'olle herinnering Jerry Na enkele jaren van fijn samenzijn is er helaas een ein de aan gekomen. Op 24 oktober overleed mijn beste maatje JAAP VERMARE Bedankt voor alles. Goes: J. v. d. Linde Nu kun je rustig slapen gaan. Nu alle heem 'Ten openstaan. Ontroerd hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve oudste zus, schoonzus en tante AD VAN DER LINDE-HOOGERHEIDE Middelburg: Nel en Piet jasperse-Hoogerheide Kloetinge: Corrie en Peter Verstrenge-Hoogerheide Vlissingen: Joke en Tony Hoek van Dijke-Hoogerheide Temeuzen: Kees en Rina Hoogerheide-Joosse Neven en nichten 24 oktober 2004 Ik ben hetzegt G/fc Kom maar mee naar de overly Wees maar niet bang hier is mijnfa (M.JaccJ Met veel liefde en genegenheid deelde zij haar!»,; met ons Met veel inzet toonde zij zich kerkelijk en maatsdu pelijk betrokken Met veel verdriet én met veel liefde laten wijfc gaan... Op 78-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vu onze lieve moeder en oma AD VAN DER LINDE-HOOGERHEIDE (Adriana Pieternella) L. van der Linde Annelies en Epian Kwast-van deründi Timme& Myrtne Philip van der Linde t Ina en Paul Melis-Stroo Lilian, Karin, Miranda Ruben Hans en Marika van der Linde-Bruet Loek&Juul Vlissingen, 24 oktober 2004 Boulevard Bankert 214 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag! oktober van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentn Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissing; De afscheidsdienst zal worden gehouden opvrij) 29 oktober om 13.00 uur in de St. Jacobskerkaan Oude Markt te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden o 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats te VI® gen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren voornoemd uitvaartcentrum. Uw genade is mij gem Diepbedroefd delen wij u mede, dat na een moeij en geduldig gedragen ziekte, maar nu moe$e streden, zacht en kalm van ons is heengegaa onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia den Engelsman weduwe van Dirk Kaijser Geb. 1 september 1924 Overl. 24 oktober200 Temeuzen: L. Dieleman-Kaijser P. Dieleman Jenny en Matthijs Youri, Yannick Rick en Karin Danitsja, Diëmo Temeuzen: G. Kaijser E. Kaijser-Pijnen Eddy en Marieke Eric en Sabrina Lena, Lisa Oostburg, 24 oktober 2004 Correspondentieadres: L. Dieleman-Kaijser Churchilllaan 954 4532 JG Temeuzen De samenkomst van Woord en Gebed wordt DJ gehouden op donderdag 28 oktober in kerkgebw "De Levensbron", Sloelaan 40 te Temeuzen, wel aanvangt om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terne zen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoled in voornoemd kerkgebouw. Een woord van dank aan het verplegend persons van het Antonius ziekenhuis, Afd. 4 te Oostbrni voor de goede en liefdevolle zorg. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvanga deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag lieve oma CORRIE Rust nu maar uit, het is goed zo. Je gaat nu naar opa Dirk toe, zodat jullie weersa men zijn en als een sterretje zullen stralen aar d hemel. Jenny en Matthijs, Youri, Yannick Rick en Karin, Danitsja, Diëmo Eddy en Marieke Eric en Sabrina, Lena, Lisa Er zijn weinig woorden om jou te beschrijven Er zijn te weinig woorden om jou te prijzen Je was er gewoon Je stond altijd voor ons klaar Was 't niet met een lach, dan wel met een gé# Er zijn een paar woorden die horen bij jou Wij zullen je missen, wij houden van jou Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden' een einde gekomen is, delen wij u mede dat naea langdurige ziekte, die zij op een bewonderend dige wijze gedragen en doorstaan heeft, zachtt kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame^ schoonzus en tante JOHANNA VAN ZETTEN in de leeftijd van 80 jaar. Wellington: Suus de Vries-van Zetten Middelburg: Cathrien Minet-van Zetten Oostkapelle: Coba van Zet ten-de Witte Domburg: Chris van Zetten Ine van Zetten-Corré Borssele: Zus Antheunisse-van Zetten Jo Antheunisse Neven en nichten Onze erkentelijkheid gaat uit naar doktoren verplegend personeel van Ziekenhuis Walchen Ook onze hartelijke dank aan verplegend verzorgend personeel van Zorgcentrum SifflW Vlissingen. 24 oktober 2004 Correspondentieadres: Duinenburg 5 4357 EC Domburg U kunt afscheid nemen van Jo op woei 27 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwe» trum, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdt 28 oktober om 14.00 uur in de aula vaM crematorium, Westelijke Oude Havendijk Middelburg. Na de dienst wordt u in de gelegenheid gesieldj familie te condoleren in de condoléanceruWg| het crematorium. Voor meer Familieberichte zie pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 34