PZC Familie berichten «GEBR.DOMMCUSBV maandag 25 oktober 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter HILDE 22 oktober 2004 Johan en Johanna Louwerse Veerseweg 181 4332 BE Middelburg ik ben het, mama, hoor je me, welterusten laat je zorgen rusten, knijp ik zachtjes in je arm, kom weer bij, kom weer bij mij (Hans Hagen) ABDURRAUF HASELHOEF ruim driejaren leerling van Het Goese Lyceum wij missen hem wij hopen dat zijn vader, zijn moeder en zijn zusjes kracht vinden bij elkaar leerlingen, ouders, personeel, directie en bestuur van Het Goese Lyceum, Goes Na een langdurige ziekte is overleden ABDURRAUF HASELHOEF oud-leerling van onze school en broer van onze leerlingen Karimah en Maryam en van onze oud-leerlinge Ruqayyah We wensen de familie Gods hulp en kracht toe bij het dragen van dit verdriet. Bestuur. Leerkrachten en Schoolcommissie van Christelijke Basisschool de Zevensprong te Krabbendijke Krabbendijke. 22 oktober 2004 M. Vasalis Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar één, hel afstand doen en scheiden. En niet het snijden doet zo 'n pijn, maar het afgesneden zijn. MICHIEL BRACKÉ Ons neefje is weggevlogen... Voor altijd. Lilian, Jan. Maartje en Laura Miranda, Patrick en Steven Evert Lieve MICHIEL Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is Ik hou van je Jouw lieve Steefje Laat ons staan waar we staan, het mag vriezen, het mag dooien, het mag hagelen en sneeuwen, het mag stormen en waaien, het doet ons niets het valt in het niet, bij ons verdriet WIJ MISSEN IE LIEVE MICHIEL!! Door een noodlottig ongeval is plotseling uit ons midden weggenomen de lieve vriend van onze doch ter en zusje Stephanie MICHIEL Wij wensen zijn ouders, zus, grootouders en familie heel veel sterkte toe bij dit verlies. Bart en Ina Ruben en Manon 20 oktober 2004 Door een noodlottig ongeval is plotseling uit ons midden weggenomen de lieve vriend van ons nichtje Stephanie MICHIEL Wij wensen Michiel's ouders, zus, Stephanie. Bert. Ina, Ruben en Manon en familie heel veel sterkte bij dit verlies. Ooms, tantes, oma, neven en nichten Nooit meer zullen we kunnen genieten van je aanste kelijke lach en je grapjes. Maar onze mooie herinne ringen aan jou zullen altijd blijven. MICHIEL BRACKÉ We wensen zijn vader en moeder. Charlotte, Stepha nie en verdere familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit zware verlies. Je vrienden van het Zwin Lieve MICHIEL, Dat jij zo snel zo ver van ons vandaan bent gevlogen kunnen wij nog niet bevatten. Wij wensen zijn ouders, zus. vriendin, verdere fami lie en vrienden heel veel sterkte toe om dit grote ver lies te dragen. Hans, Margriet, Kevin, Brennan en Joyce Met grote verslagenheid en ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van MICHIEL BRACKÉ zoon van onze logopediste Margot Koks. We wensen Margot, Charlotte, Rudy en verdere fa milie veel sterkte toe om dit zware verlies te verwer ken. Bestuur, direktie en alle medewerkers van De Springplank, speciale school voor basisonderwijs teTemeuzen. De Sprong, school voor praktijkonderwijs te Terneu- Rectificatie Zoals we voeren waren we één Hoe vaar ik nu verder alleen? Vaarwel Mar Hek. Peter Met grote verslagenheid nemen wij afscheid van mijn zeer geliefde levenspartner, onze lieve vro lijke dochter, zus, schoondochter, schoonzus en tante, die totaal onverwacht en op veel te jonge leeftijd is gestorven Maria Lena van der Weel Mar lieke 20 juni 1970 22 oktober 2004 Middelburg: Peter Kal iouw Bas en Bolder Ad van der Weel Elly van der Weel-van Bel Nw.- en St. Joosland: Tom van der Weel Kathleen van der Weel van Beeck Leandra Oost-Souburg: Simon Kaljouw Arnemuiden: René Kaljouw Margreet Kriekaard Goes: Edwin Kaljouw Hannie Kaljouw-Witte Patrick Björn en Robin Kevin en Jolanda Lindsay Daisy Rouaansekaai129 4331 HE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 26 oktober a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in rouw- centrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 27 oktober om 12.00 uur in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk te Mid delburg. Na afloop bestaat de mogelijkheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het cre matorium. Marlieke Hartelijk dank voor je vriendschap, zorg en liefde, aan Peter besteed. (Ook Elly en Ad voor de opvang) zijn vader Simon Kaljouw Verslagen hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze beste vriendin, Marlieke Je spontane lach, dat was jij. We zullen je erg missen. Pascal en Sigrid Merijn en Marjolijn Ad en Conny Chris en Sander Heden overleed, totaal onverwacht, ons lieve, hartelijke nichtje Marlieke van der Weel partner van Peter Kaljouw Ze werd slechts 34 jaar. Terneuzen: Wil en Noud Leijnse-van Bel Han en Marian Nick Veerle Marianne en Johnny Kevin Samantha Kats: Carla en Leen van Loon-van Bel Pim Robin Middelburg, 22 oktober 2004. Zo jong nog, met beide zeebenen stevig in het leven staand. Ze brach t vrolijkheid in elk huis waar ze binnentrad. We zullen haar groe t nooit verge ten Het bericht van het plotseling overlijden van onze nicht en achternicht heeft ons getroffen met groot ongeloof en veroorzaakte diepe droefenis. Verslagen nemen we afscheid, maar de herinne ringen aan haar blijven we koesteren. Marlieke van der Weel Middelburg: Lenco van der Weel Ankie van der Weel-van der Hulst Den Haag: Lea van der Weel Zoetermeer: Eva van der Weel Wij wensen Peter en verdere familie alle sterkte bij net verwerken van dit verlies. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Marlieke van der Weel Wij wensen Peter, Ad en Elly, Tom en Kathleen en verdere familie heel veel sterkte in deze moei lijke tijd. Rotterdam: Freek en Francien Dingemanse Wendy en Bryan Pascale en Maarten Arnemuiden: Salomon en Cobi de Nooijer Mirjam en André Sander en Wilma Onze lieve zorgzame Marlieke is niet meer. Rust zacht. Huub, Ria Hermen Yvonne en kinderen Minoesje Verslagen namen we kennis van het plotseling over lijden van MARLIEKE Paula en Leon Carla Ger Peter Thomas en Catalijn Wim Namens de buren Wij wensen Peter en familie veel sterkte toe de komende tijd. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Marlieke van der Weel Met Marlieke verliezen wij een gewaardeerd medewerkerster. Onze gedachten gaan uit naar haar nabestaanden en wij wensen hen veel sterkte toe in deze moei lijke tijd. Directie en medewerkers Eastman Chemical Middelburg B.V. "Het meest gelief de ontnomen" Marlieke de dochter van onze collega Ad en de partner van onze collega Peter is plotseling overleden. In gedachten zijn we bij de familie. Collega's Rijkswaterstaat Zeeland Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste maanden stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Met diepe bewondering voor zijn overgave om zijn ziekte te aanvaarden, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man. onze lieve pa en opa MARTINUS JOHANNES BAAS (Johnny) 30 mei 1945 123 oktober 2004 Oostburg: Betsie Baas-Huigh Oostburg: Patricia en Paul van 't Westeinde-Baas Ymke Naomi Kim Dinteloord: Carlo en Monique Baas-van Schie Jamo Jan Karsstraat 4 4501 EH Oostburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 29 oktober om 13.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien wij vergeten zijn een kennisgei'ing te zenden, deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa Nooit meer samen spelen Nooit meer samen naar je vogeltjes kijken. Maar nooit zullen we jou vergeten. Ymke, Naomi en Kim Lieve opa Mijn papa heeft vannacht een ster uitgezocht Voor mijn opa die moest gaan. Een ster voor iemand zo bijzonder Dat hij eigenlijk alleen moest staan. Later als ik groot ben, dan kijk ik naar de sterren En huil ik naar de maan. Dan straalt daar die ene ster Dus is mijn opa eigenlijk nooit weggegaan. Jamo Altijd samen, nooit alleen onafscheidelijk samen één. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, is toch nog onverwachts van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa WILLEM BOIDIN echtgenoot van Levina Boidin-de Mareé Oostburg, 19 maart 1936 t Oostburg, 23 oktober 2004 Oostburg: Levina Boidin-de Mareé Oostburg: Arno en Suzan Sander Matthijs Aarden burg: Rini en Conny Jos Nick Anne Oostburg: Rudi en Cindy Ruben Selena Zuidzande: Marco en Nancy Stijn Vaartstraat 3 4501 BZ Oostburg De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 27 oktober om 12.30 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTemeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS. Westkapelie: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.domlnicus.nl bedankt om wie je was. We vergeten je niet. Sander, Matthijs, Jos, Nick, Anne. Ruben, Selena en Stijn Ik ben het, zegt Cij dan. Kom maar met Mij mee naar de overkant. Wees maar niet bang, zegt Cij, hier is mijn hand. (M. Jacobse) Met veel liefde en genegenheid deelde zij haar leven met ons Met veel inzet toonde zij zich kerkelijk en maatschap pelijk betrokken Met veel verdriet én met veel liefde laten wij haar gaan- Op 78-jarige leeftijd is overleden mijn lieve moeder en oma AD VAN DER LINDE-HOOGERHEIDE (Adriana Pieternella) L. van der Linde Annelies en Epjan Kwast-van der Linde Timme Myrthe Philip van der Linde Ina en Paul Melis-Stroo Lilian, Karin, Miranda Ruben Hans en Marika van der Linde-Brueren Loek&Juul Vlissingen, 24 oktober 2004 Boulevard Bankert214 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 27 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 29 oktober om 13.00 uur in de St. Jacobskerk aan de Oude Markt te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissin gen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Lieve OMA We gaan uw warmte en liefde missen, zoals ook de snoepjes en de grapjes. Wij hebben veel verdriet, maar u blijft voor altijd in ons hart. We houden van u. Liefs Juul, Loek, Karin, Lilian, Miranda, Ruben, Myrthe, Timme Hij had nog even willen blijven maar ondanks dat, is na een ongelijke strijd heden toch in zijn slaap van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa JACOBUS MARTINUS VAN ZANTEN in de ouderdom van 78 jaar. Goes: S. G. van Zanten-Methorst Delft: Dolf Goes: Paul Kloetinge: Annette en Alfons Joélle, Levi, jonathan Oud-Sabbinge: Danielle en Boudewijn Charlotte 25 oktober 2004 Beukenstraat 63,4462 TP Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 27 oktober om 13.00 uur in de Oosterkerk, van Mel- lestraat te Goes. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Oosterkerk. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van ons zeer gewaardeerd bestuurslid J. M. VAN ZANTEN Vele jaren is hij actief geweest als secretaris/ penningmeester van de werkgroep "De Bevelanden" DORCAS Hulp Nederland. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Namens het bestuur van de werkgroep "De Bevelanden" Enige Algemene kennisgeving Herinner mij zoals ik was, maarniet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd delen wij u mede dat, zeer onverwacht, van ons is heengegaan onze schoonzus, tante en oudtante LIA SILVIA CLAEYSSENS 26 februari 1925 Sas van Gent t 18 oktober 2004 Terneuzen Familie Claeyssens Sas van Gent, 25 oktober 2004 Correspondentieadres: Vierambachtenstraat 8, 4551 HB Sas van Gent Het was de wens van Lia om haar crematie, welke op vrijdag 22 oktober plaatshad, in besloten kring te la ten plaatsvinden. Met vrede in ons hart geven wij er kennis van dat, na een lang en ondernemend leven, plotseling is overle den mijn man, onze vader en grote stoere opa André Andries Bruinooge Goes, t Goes, 6 augustus 1923 22 oktober 2004 Wij zijn dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven. Goes: Corrie Bruinooge-van Oosten Vlissingen: Foort en Blanche Ilse Doom: Charlotte en Johan Veerle, Reinike J. A. van der Goeskade 12-10 4461 BH Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 27 oktober om 1 3.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de teraardebe stelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Vrijdag 22 oktober bereikte ons het berichtd overleden onze zwager ANDRÉ BRUINOOGE Wij wensen Corrie en verdere familie veelsteifa Goes: Jan en Nellie van Oosten van der! Goes: Henk en Lieneke vanCap^ van Oosts Als verder leven lijden u/orè is rusten goed. Dankbaar voor al zijn liefde en zorgen ged^ een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van a heengegaan mijn lieve man. onze vader en opa THEO VAN KOUTEREN echtgenoot van Anna Politschuk '"Terneuzen, t Oosttt 16 juni 1923 23 oktober] Oostburg: Anna van Kouteren-Polirs Oostburg: Lykera en Johan Veronique en Augie Brian en Jessie Aardenburg: Paul (in herinnering) Spijkenisse: Paul en Rozan Natascha Saskia Noordwal 17 4501 JS Oostburg Mijn man is opgebaard in het mortuarium van Antonius ziekenhuis. Past. v. Genklaan 6 te ft burg, waar u woensdag 27 oktober van 19.00nu 19.30 uur afscheid van hem kunt nemen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodij zal plaatsvinden op donderdag 28 oktober om li uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamy 28c teTemeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid! koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelia deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 24 oktober 2004 is overleden onze lieve bm zwager en oom PETER STOKX weduwnaar van Jopie Stokx-Hazendonk op de leeftijd van 81 jaar Wij vertrouwen hem toe aan de levende God. Lieve Peter rust in vrede. Uit aller naam: Fam.Ss: - Enige en algemene kennisgeving- Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaardi. voor verder lijden werd gespaard, geven wij kaa van het overlijden van onze lieve nicht en tante JOSINA EMELINA CALJOUW - Pent - Vlissingen, 27-12-1921 f Vlissingen, 24-10-21 Vlissingen: H. L. G. Swiers A. A. Swiers-Kole Middelburg: H. J. Swiers M. A. Lievaart Carolien en Ronald Marjolein Vlissingen: M. A. de Jong-Swiers C. J. de Jong Kees Rik Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 41 4382 MB Vlissingen Pem is opgebaard in rouwcentrum Middelburg.1 waar geen gelegenheid is voor bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden opvrat 29 oktober a.s. om 14.00 uur in het crematorium» de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condolen in de condoleanceruimte van het crematorium. Voor meer Familiebericht zie pagina 12 Maandag 25 oktober GESLOTE 'S/EM*- Vlietstraat 15, Terneuzen Tel. 0115-614® Bij ziekenhuis "De Honte"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 38