Swift lijkt op de weg terug PZC Cramer wint Open Middelburgse Puike dag in vierde klasse voor VCK Crosser De Jonge is oppermachtig Provoost en Sekongo blijven weg op ZK *b20 Middelburgse korfballers verslaan overtuigend concurrent RWA: 17-11 Nederlaag voor handballers GSC uitslagen Bowlers Delphi blijven aan kop agenda Gelijkspel Hoondert/De Waard maandag 25 oktober 2004 door Pieter van Klinken MIDDELBURG - Swift is zater dag een stap dichter bij het kam pioenschap in de tweede klasse gekomen. De korfballers versloe gen met gemak concurrent en mede-titelkandidaat RWA. In Middelburg speelde Swift met de allure van een kampioen te gen een zwalkende ploeg uit Poortugaal: 17-11. „Nu gaat het goedkomen", ver telde trainster Marianne Mari- nissen achteraf. „Dat weet ik ze ker. We mogen het nu niet meer laten liggen en moeten gewoon kampioen worden." Het waren duidelijke woorden van de train ster, die zegt dat ze nog steeds aan het bouwen is aan haar ploeg. Paul van den Berg, zaterdag topscorer met vijf doelpunten, was voorzichtiger. „Natuurlijk willen we kampioen worden, maar het hoofddoel is promotie. Ook de tweede plek is daar ge noeg voor." Vong seizoen begon Marinissen met een jonge ploeg in de eerste klasse. Een aantal nieuwe spe lers en speelsters startte in de eerste klasse en dat bleek een stap te hoog. Zowel in de zaal als op veld degradeerde de ploeg naar de tweede klasse. Marinissen bleef vertrouwen houden in het team. Vorig jaar. GOES - De handballers van GSC mochten gisteren in Vlaar- dingen het spits afbijten van het nieuwe seizoen. Erg gelukkig was de start van de tweedeklasser niet. De geha vende Goese ploeg verloor met 11-9 van HWC. „Op zich is er niet slecht gespeeld," zei trainer Jaap Quinten na afloop. „Als je compleet bent, pak je HWC in. Maar vandaag kwamen we sim pelweg te veel schotkracht te kort." na de degradatie in de zaal. ver telde ze al dat ze ondanks alles een stijgende lijn zag. Zaterdag bleek inderdaad dat Swift groeit. De passes worden met de week strakker, de looplij- nen zijn slimmer en het aantal scorende mensen stijgt. Waren een goed jaar geleden Roel Klootwijk, Ivo de Hond en Paul van den Berg de scorende men sen, de laatste tijd vinden ook Eefje van den Berg en Mabel van de Velde vaker de korf. Zaterdag bleek de ploeg ook tactisch vooruitgegaan. Swift wacht op het juiste moment om te scoren. Van de zeventien doel punten die de ploeg maakte, vie len er tien bij het eerste schot en vijf bij het tweede. Ook tegen de wind in, in de tweede helft, zoch ten de spelers de juiste plek: voornamelijk van achter de korf, zodat het schot toch weer met de wind mee viel. Swift begon sterk. Na de af tastende fase van vijf minuten maakte Angela Verduijn, inval ler voor Margreet Rotte die weer met een rugblessure kampt, de openingstreffer. Ste ven Huizer maakte nog gelijk, maar daama liep Swift ver uit. Via Paul van den Berg (twee keer), Eefje van den Berg, Ivo de Hond en Roel Klootwijk werd het 6-1. Bij rust stond het 10-3. Een onoverbrugbare voor sprong, dachten sommigen. Maar dat was niet helemaal waar. De spelers van Swift had den allemaal nog de vorige wed strijd tegen RWA in het achter hoofd. „Toen stonden we zelfs met 8-1 voor", wist Marinissen nog, „en verloren we met 13-10. Ik had dus geen moeite om de spelers wakker te houden." Dat was wel duidelijk, want drie minuten voor RWA het veld opkwam, stonden de Swift-spe- lers al klaar. En vanaf het eerste fluitsignaal ging het verder waar het de eerste helft geëin digd was. De Hond maakte bin nen de minuut de eerste treffer. Maar daarna ging het stroever. „Ik moet nog werken aan de ge lijkmatigheid waarin ze een wedstrijd spelen", vertelde de trainer voor de wedstrijd. „Soms gaat het scoren wat moei lijk. Maar zo:n fase duurt soms een kwartier, twintig minuten. Dat moet er nog uit." Het gebeurde weer. Na de tref fer van De Hond duurde het een kwartier voor Paul van den Berg weer een treffer voor Swift maakte. RWA was inmiddels te ruggekomen tot 11-7. „Ik dacht op dat moment nog wel even dat het moeilijk zou worden", wist de doelpuntenmaker. „Maar ge lukkig maakte ik een doelpunt. Daarna wist ik ook dat het weer goed zou komen." Swift nam na de 12-7 inderdaad het heft weer in eigen handen en maakte het als een ware titelkandidaat af. Bi] 17-11 vond de scheidsrech ter het genoeg Met twee punten voorsprong op nummers twee RWA en Dijkvo- gels gaat Swift over twee weken het zaalseizoen in. In het voor jaar zijn er nog zes wedstrijden op het veld te gaan. Scores Swift: Paul van den Berg 5, Ivo de Hond 4, Roel Klootwijk en Eefje van den Berg 3, Angela Ver duijn 2. Een speelster van Swift aan de bal in het gewonnen topduel met RWA. foto Ruben Oreel van onze sportredactie GOES - Vierdeklasser VCK had zaterdag een puike dag. Concur rent Kruiningen verloor met 2-1 van Apollo, terwijl de Koude- kerkse formatie zelf met 1-0 van Wemeldinge won. VCK heeft vol gende week aan één punt ge noeg om de eerste periodetitel te winnen. In de vierde klasse B werden in zes duels maar liefst 43 doelpunten gescoord. SPS verloor met 4-3 van Vrederust en Smerdiek won met 4-1 van Stavenisse. VCK-Wemeldinge 1-0: De thuis ploeg was steeds iets sterker, maar speelde veel te slordig om simpel te kunnen zegevieren. Vijf minuten na rust tekende Kees-Pieter Geschiere na een vlotte aanval voor de beslissen de 1-0. Verder viel er in de ner veuze partij weinig te genieten. Apollo-Kruiningen 2-1: De be zoekers kwamen zeven minuten voor rust in de aantrekkelijke wedstrijd op voorsprong door een goal van Raoel Sandee. Hal verwege de tweede helft werd het met een mooie kopbal van Frank de Bruin gelijk en tien mi nuten voor tijd leverde een af standschot van Ramon Uitter- hoeve de 2-1 op. Het aandringen de Kruiningen zag daama in de spectaculaire slotfase geen kans op gelijke hoogte te komen. Heinkenszand-Krabbendijke 3-0: Al in de eerste helft was Heinkenszand de betere ploeg, maar pas acht minuten na de thee werd het overwicht door Er- mo Cappon in een treffer uitge drukt. Tien minuten voor tijd werd het door een eigen doel punt 2-0 en in blessuretijd via Yoeri Weststrate nog 3-0. Colijnsplaatse Boys-Cadzand 4-3: Via Henk Kiviet kwam de thuisploeg na twee minuten al op 1-0, maar door treffers van Angelo Martlé en Peter Nies- kens was het bij rust 1-2. Henk Kiviet tekende na een uur spe len voor de 2-2 en een kwartier voor tijd met zijn derde treffer ook voor de 3-2. De bezoekers le ken met een tweede doelpunt van Angelo Martlé vijf minuten voor tijd een punt verdiend te hebben, maar in de slotminuut werd het door een stra_, van Robbert-Jan van de Genu2 ten toch nog 4-3. SVD-Wolfaartsdijk 1-0: De be, zoekers hadden in het eerst kwart van de wedstrijd een wicht, maar daama was SVi sterker. Vijf minuten voor tijd !i verde dat door een treffer va Lauran Bosselaar de niet onv« diende winst op. Borssele-Bevelanders 0-2: een gelijkopgaande wedstd waren de kansen aan thuisclub niet besteed. Dert« minuten voor tijd werd het w Niels Bouterse 0-1 en diezelft Bouterse stond acht minuten li ter op de juiste plaats o counter af te tweede treffer. Hoedekenskerke-Nieuwland 2-3: Marcel de Pree tekenden een kwartier voor 1-0 en Sebai tiaan Lagrand vijf minuten li ter voor 2-0. Vlak voorden kwam Nieuwland door Jon van Belzen terug tot 2-1 en de thee profiteerden Nieuwlai van de slappe instelling van i thuisploeg. Bart-Jan Kroeszor; de na tien minuten voor 2-2 Richard Jacobs halvenvegei tweede helft voor 2-3. Vierde klasse B Vrederust-SPS 4-3: Een strijd waarin SPS wel een punt je had verdiend. Nadjim Tsoli opende de score voor de thuis ploeg maar door twee treffe van Johan Scheermeijer kwa SPS daarna aan de treffer van Frank van Broekhi ven betekende een 2-2-rus stand. Rudi Langenbergscoort na rust 3-2 en Christiaan vervolgens de 4-2. Tien nnnuli voor tijd scoorde Martin Qui nog 4-3 maar de verdiende g lijkmaker bleef uit. Smerdiek-Stavenisse 4-1: sportieve wedstrijd meteen' diende winnaar. Kees van ten bracht Stavenisse nog aan de leiding maar daarna tro Smerdiek de wedstrijd zich toe. Souliman El Bouzzao zorgde ervoor dat de ploeg met een 1-1-stand ten. In de tweede helft scoon Nordin Achabar de 2-1 en Erik van Haaften bepaalde das na de eindstand op 4-1 door lep Triou VLISSINGEN - Dave de Jon ge was zaterdag oppermach tig in de gecombineerde mxl/ mx2- klasse, van de crosswed strijden van MSV De Uitlaat. Bij de veteranen was nie mand bestand tegen het ge weld van Joris van Strien. Bij I de clubklasse werd de winst gedeeld tussen Freek Filius en Sander Weug. Mark Boot was oppermachtig in de 85cc j en schreef net als Angelo van I Zuilekom in de 65cc beide manches op zijn naam. Bij de allerkleinsten werden Lars de I Nood en Guido Boone man chewinnaars. Doordat de inschrijvingen in de klassen mxl en mx2 tegen vielen werden de klassen sa mengevoegd. Voor Dave de Jonge maakte het geen ver schil. De mx2-rijder uit Hein kenszand demonstreerde dat i in beide manches. In de eerste manche nam Willem-Jaap Janse de leiding voor Henk Buijs en De Jonge. Janse mocht twee ronden het veld aanvoeren, waarna De Jonge het commando overnam en ver weg liep van de rest. Tweede manche Janse, Buijs en Freddie Blaas streden om de tweede plaats en gingen in deze volgorde over de streep. In de tweede manche liet De Jonge zien hoe ver hij boven de rest uit stak. Terwijl het hele veld al lang voorbij was, kwam hij met tientallen meters achter stand langs start en finish. Al in de tweede ronde kwam hij als vijfde door. Daarna had hij slechts enkele ronden nodig om Janse, Buijs en Blaas te achterhalen. Iets na half wedstrijd nam hij de lei dende positie over en finishte alsnog met grote voorsprong. Casper Ovaa was in dit veld de grote afwezige. Hij nam rust, als voorbereiding op een belangrijke wedstrijd een dag later. Bij de veteranen is Joris van Strien dit seizoen niet te ver slaan. Nieuwkomer Maikel van de Goor nam in de eerste manche wel de leiding maar Van Strien nam al snel het commando over en won met voorsprong. Peter Maranus reed de manche van zijn le ven. Na een val in de eerste bocht vocht hij zich terug naar de vierde plaats. In de tweede manche finishte Maranus als tweede achter Van Strien en net voor Peter Boone. Spanning was er ze ker bij de miniklasse die met Lars de Nood en Guido Boone een sterke bezetting had. Boone en De Nood zaten zo dicht bij elkaar dat bij het passeren van de finish de stu ren in elkaar haakten en bei den enkele meters voorbij de streep ten val kwamen. Voor beiden liep het goed af. De ze ge ging met millimeters ver schil naar Guido Boone. In de tweede manche nam De Nood revanche en pakte de overwin ning. Mark Boot blijft heer sen in de 85cc en schreef weer beide manches met grote voor sprong op zijn naam. Angelo van Zuilekom is nog steeds al leenheerser in de 65cc, maar Gian Carlo Buijs komt steeds dichter en zal volgend seizoen zeker een bedreiging voor hem worden. door Hanne van Beugen MIDDELBURG - Na een span nende finale won Guus Cramer zaterdag de vijftiende editie van de Open Middelburgse bowling kampioenschappen. Zijn nicht je, Aisha Cramer, behaalde in bowlingcentrum De Kruitmolen bij de vrouwen de eerste plaats. Na twee weken van voorrondes was het zaterdag om twee uur eindelijk zo ver: de finales in de eerste klasse voor mannen en vrouwen. Voor Rens Vader, eige naar van De Kruitmolen, was dit kampioenschap extra spe ciaal. „Dit was de vijftiende keer dat we dit kampioenschap organiseerden en daar zijn we best een beetje trots op. Het aan tal deelnemers lag wel veel la ger dan vorig jaar. Toen waren er nog 170 deelnemers en nu nog maar 76. Volgens mij heeft dat met de financiën te maken. Maar we wilden het toch door la ten gaan. Het was weer een mooi toernooi." Voordat er gestart werd, kregen de spelers een klein halfuurtje GOES - Op de tweede speeldag van de nationale vijfmans lea gue te Goes heeft het bowling team van Grieks Restaurant Del phi Vlissingen de eerste plaats weten te behouden. In hun thuisbowling wisten de spelers goede scores neer te zet ten. Met hoogste games van Yves Delafontaine (277) en Ser ge van Megelen (269) en series van 1062 en 1140, staan zij één punt voor op van Baarwijk Den Bosch, Delphi wist van de Bo schenaars met 140 pins verschil te winnen. om in te gooien. De inspeeltijd hadden de bowlers ook wel no dig om te wennen aan de ver schillende baancondities die er dit jaar waren. Rens Vader: „Dit was de eerste editie waar we zowel op kunst stof als op houten banen speel den. Daar kwam bij dat alle ba nen op een verschillende manier werden geolied. Dat alles bij el kaar zorgde voor een extra hoge moeilijkheidsgraad. Gelukkig hebben de bowlers allemaal heel opbouwend gereageerd. Ze vonden de variatie interessant om mee te maken. Maar het toer nooi was daardoor veel zwaar der." Ondanks de verschillende ba nen en baancondities lieten de bowlers zich niet uit het veld slaan. Met mooie krullen vlogen de ballen over de banen. De spe lers gooiden de ene strike (alle kegels om) na de andere. De Zeeuwse inbreng in de man- nenfinale kwam van Erwin Groen en Luuk Oosterwaal. Veelvoudig wereldkampioen Er- win Groen uit Goes, de winnaar van de vorige editie, keek met gemengde gevoelens terug op de finale. „Ik had het gevoel dat er meer in zat. Ik kon het alleen niet op het goede moment af dwingen. Mijn zesde game was veel minder dan de andere. Dan val je door de concentratiegrens heen en dan is het afgelopen. Ik baal er wel van dat ik niet vier de ben geworden. Daarvoor kwam ik maar twee pins tekort. Ik zat niet in zak en as, maar ik vond het wel jammer. Volgend jaar doe ik weer mee. Dan ga ik vanzelfsprekend ook voor de winst." Erwin Groen kijkt gespannen toe hoe zijn concurrenten het er van afbrengen. foto Ruben Oreel door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - Bennie Provoost en Leopold Sekongo, twee van de vijf koplopers in de hoofdklasse van het Zeeuws damkampioenschap, hangen een nederlaag boven het hoofd. Beiden kwamen zaterdag niet in actie in de vierde ronde. Zij namen deel aan een interna tionaal toernooi in Amersfoort en hadden geen kans gezien hun partijen vooruit te spelen. Het bestuur van de Zeeuwse dam- bond reageerde gepikeerd. Alle deelnemers aan het ZK ontvin gen voor aanvang van hun par tij een brief van wedstrijdleider Cor Boot, waarin gesteld werd dat het niet vooruitspelen van partijen in verband met deelna me aan niet-officiële toernooien voortaan bestraft wordt met een reglementaire nederlaag. Provoost en Sekongo eindigden in Amersfoort respectievelijk als achtste en negende, met twee punten achterstand op de Duitse winnaar Mark Podolski. De drie koplopers die zaterdag wèl achter het bord plaatsna men konden niet tot winst ko men. Aart Walraven was er dicht bij in zijn partij tegen me dekoploper Daaf Kasse. In het middenspel miste de man uit Zoutelande een verrassende damcombinatie, die na de partij door Peter Schunselaar werd aangegeven Johnny de Leeuw speelde een sterke partij tegen Jan van de Weteringh, die noodgedwongen zijn linkervleugel moest laten opsluiten. De man uit Stavenis se verdedigde zich echter knap en kon zich in het late midden spel uit de opsluiting bevrijden, waarna de vrede werd getekend. Kees Rijk voegde zich bij de kop lopers door een overwinning op René Dusebout. Arjo Kousema ker is nog lang niet uitgescha keld voor een hoge klassering. Zaterdag herstelde hij zich van zijn nederlaag tegen Aart Walra ven door een mooie overwinning op Peter Schunselaar. De Goese- naar begon met een omsinge ling, maar toen hij overschakel de op de aanval was er geen hou den meer aan. Martijn Rentmeester en Niels Roelof sen verspeelden in de vier de ronde van de promotieklasse hun eerste punten. Rentmeester speelde gelijk tegen Jan van Beeck en Roelofsen deed hetzelf de tegen Hans van Akkeren. In de eerste klasse zijn de beste papieren voor Ad Goudzwaard en Nico de Winter. Beiden won nen hun partij en gaan nu met zes uit vier aan de leiding. Jo Houmes en Chiel Poulisse, de koplopers in de tweede klasse, hebben nog geen punt ver speeld. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Plakhemdjes - Allie angel 1-3, Kapsalon Duck - Ijsvogel 0-4, Jamin/Pets place - de Maan foto 3-1, Imtech - Hoven.bedr. Walcheren 2-2, Kwik kwek kwak - Fietswereld 4-0, Seat Melse - Le pelitita azul 2-2, Prut sers - Makzo 1-3, Comp. Serv. - War ning 1-3. Stand na 18 games: Seat Melse 17, Usvogel 15, Jamin/Pets place 14, Makzo 14, Allie angel 14, Hoven.be dr. Walch. 13, Kwik kwek kwak 13, War ning 12.5, Kapsalon Duck 12, Prutsers 12, Le Pelotita azul 11.5, Imtech 11, de Maan foto 11, Plakhemdjes 10, Comp. Service 8, Fietswereld 4 Dinsdagleague: v.d. Zwan - Risa 2-2. Bulldozers - Rechterhand 1.5-2.5, BAM infra - Hooizolder 3-1, Spruyt pallet - Is- timewa 3-1S4 - The duke 3.5-0.5, Klein tjes - Suzuki 1-3, Steady state - Suzuki 1-3, Mylene Cosmetica - Valkenisse 2-2. Stand na 18 games: v d. Zwan 20, BAM infra 17, Kruitmolen 16, Suzuki 15, Istimewa 12, Steady state 12. Mylene cosmetica 12, Bulldozers 11.5, Risa be- vest. 11, The duke 10.5, Valkenisse 10. S4 9.5, Kleintjes 9, Rechterhand 8.5, Hooizolder 7 Woensdagleague: Her- wegh - Montagebedr. 2-2, Stadscafe - Bakker Bart 0-4, van Kampen schoenen - Johns 3-1, Coby's speelgoed - Posei don 0-4, Auto de Voogd - Schrobbeler- ke 1-3, Amsteltjes - het Zuiden 3-1, Rechterhand 2 - eigen gem. 4-0. Stand na 18 games: Schrobbelerke 20, Posei don 20, Herwegh 17, het Zuiden 16, Au to de Voogd 16, Bakker Bart 15, van Kampen schoenen 15, Montagebedr. 12, Stadscafe 12, Johns 11, Rechter hand 2 11, 't Gootje 8, Coby's speel goed 6, Amsteltjes 6, Jeztz geht's los 5 Jeugdleague: Krotmuulen - Pinkillers 2-2, bc Knudde-The Y-team 1-3, Bunny toppers - Gewoon hopeloos 1 5-2.5, Plonzsz - The strike makers 3-1. Stand na 18 games: Krotmuulen 19, Pinkillers 16, The Y-team 15, Gewoon hopeloos 14.5, Plonzsz 11, Bunny toppers 9.5, The strike makers 7, bc Knudde 4. Regio Walcheren. Eerste klasse: VZV/Hydrofa-Oostkapelle 2 4-7, Arne- muiden- Murre/de Visser 5-13, Alfonds/zuidwest negen-Tympaan 3-9, Taxicentrale-vv Hebusport 7-5, Toma- Westkapelle 5-0 (regl Domburg-Oost- kapelle 19-8. Stand: Domburg 7-21, Tympaan 7-21, Taxicentrale 7-21, Alfonds/zuidwest negen 7-18, Torna 7-15, vv Hebusport 7-12, Arnemu 7-6, Oostkapelle 2 7-4, Oostkapells Murre/de Visser 7-3, VZV/Hydrofi Westkapelle 7-_1. Tweede klasse: VZV/Hydrofa 2-M veld 1-8, Domburg 2 - WZP Garderen/Dekker - ABC decor 84, der andere - Ontop 4-8, Toffeeclub de Weerlt 8-2, PSVW Alfonds/zuidwest negen 2-18. St» Meiveld 6-18, WZP 6-13, Alfondsni west negen 2 5-12, Domburg 26-12. feeclub LFA 6-10, de Weerlt 6-7,V Hydrofa 2 6-7, Ontop 6-6, Gard» Dekker 6-6, Onder andere 6-5. ABC cor 6-3, PSVW 5-1. Derde klasse: VPV - Akkerdaas iz 6-9, fc Laurens - Woontrend Ze 2-2, SSVW - VAW 67. Dwaes/Couburg - Baderie 4-1. SM assurantie - Partner advies 54, li ton - Dekker/Tramper 6-2 Stand' 5-15, Akkerdaas kado 5-15, U« 5-15, SSVW 5-9, VPV 5-7, BadeneW Laurens 5-5, Woontrend Zeeland T Dekker/Tramper 5-4, Schinkel as tie 5-3, de Dwaes/Couburg 5-1, P* advies 5-1 Vierde klasse: VZV Hydrofa 3-J Arnemuiden 2-7, Uiterton 2 - 12-3, Bieneveldeboys - Atofina U Stand: Garderen/ Dekker 25-13.H veldeboys 4-12, w Hebusport 2 F Jong Arnemuiden 4-9, Atofina 5 VZV/Hydrofa 3 5-7. NDW advocate:* Uiterton 2 5-6, EPZ 5-3, de St Thermo products 5-_1 Vijfde klasse: fc Zeeland - Tos 4-0, MO de Schuur - VZV/HytfO 11 -7, fc Laurens 2 - VAW 2 5-1,'Afl pelle 2 - Gouwe gheyt 15 Tramper 2 - Jobse timmerwerten* Zesde klasse: Janse - Pro» ~-\J_ land 15-4, fc Laurens 3 - Torna2u Draadkrabbers - Domburg 3 U-' Sluis grondw - Piet VoskampM t Maandag Biljarten Landelijke competitie dritb"1*^ groot. Vierde divisie. Korenbeurs/'t Kaaitje - DCM.. Locatie: Biljartpaleis Jacobs, Aanvang: 19.30 uur. door Joop van den Oudenhoven GOES - Op zeer hoog niveau spelen en toch nog genoegen moeten nemen met een gelijk spel. Dat overkwam de drieban- ders van Hoondert/De Waard in de uitwedstrijd tegen DGV in Roosendaal. Met een team moyenne van 0.686 werd het hoogstaande duel afgesloten op 4-4. Vic Herreweghe heeft alle schroom van zich afgelegd en presteerde opnieuw uitstekend. Met precies 1.000 gemiddeld werd een vervelende Kuyster- mans op zijn plaats gezet. Frans de Koek bleef iets onder zijn ni veau en kreeg daarvoor meteen de rekening gepresenteerd door van Peer. Sjaan van Kuylc daarentegen liet zien dat je in deze klasse ook op bord drie van goede» zen moet komen om een w partij te incasseren. In 38 W ten bleef 30-27 op staan en ondanks 0.710 was niet voldoende voor winst de bezoeker. Eddy der Weduwe z( voor dat er toch een puntje® ging naar Zeeland. In een sp""™ nende partij wist hij zijn tejj stander de Rooi jakken puntjes voor te blijven, s» leen deze partij bleef m wicht, ook de balans van de: speelde wedstrijden tot nu doet dat. Twee overwin» twee gelijke spelen en derlagen getuige hiervam l)GV - Hoondert/De Waard R. Kuystermans - Vic HerM 8-35, 35 beurten; J w» Frans de Koek 27-35, 50- berts - Sjaan vanKuykJ^ A. Rooyakkers 30-28, 59.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 20