Arnemuiden van koppositie af Forse nederlaag voor Tjoba PZC Rentmeester wint eerste ATB-wedstrijd Volleyballers Mytilu bekeren ronde verde Goes weer alleen aan kop in derde klasse A Eerste-periodetitel Oostburg na 4-2-zeg Walcherse tafeltennissers lijden 8-2-nederlaag tegen Cevelum 2 Zuiderbaan uitgeschakeld maandag 25 oktober 2004 door Alex Krappen MIDDELBURG - De tafeltennis sers van Arnemuiden zijn na een 8-2-nederlaag tegen midden moter Cevelum 2 koploper af in de derde divisie. De Arnemuidse reserves verloren in de hoofd klasse met dezelfde cijfers van SAR 2 en belandden daardoor onder de rode streep. De jon gens van Arnemuiden verloren in de landelijke B-klasse met 6-4 van Irene en moesten daar door de koppositie afstaan aan die ploeg. De 8-2-nederlaag was een zwa re domper voor de mannen van Arnemuiden, die na de 7-3-zege op concurrent Brandersstad 2 rechtreeks op weg leken naar de titel in de derde divisie. Datzelf de Brandersstad 2 heeft nu de koppositie weer overgenomen. Verloren is er nog niets, Arne muiden volgt op één punt. Na mens de Zeeuwen wonnen Ste fan de Groot en Jan Steijn één partij. De niet geheel fitte Mare Hackenberg bleef zonder zege. De vrouwen van SAR/ Rabo bank boekten een 7-3-zege op Docos. Ditmaal had Naomi Schelfhout haar dag niet. Zij won maar één partij voor de Kloosterse ploeg. Kim 't Hooft bleef knap ongeslagen. Simone de Klerk won tweemaal. SAR wordt waarschijnlijk derde, echt spannend is het niet in de eerste divisie. Reserves De reserves van SAR kwamen door winst van Lindsey Boer- dam 1-0 voor tegen Swift. Dat was ook meteen het laatste wa penfeit van de Zeeuws-Vlaam sen, Swift won met 1-9. Deze dikke nederlaag heeft geen ge volgen, SAR 2 blijft boven de ro de streep. Het zag de concurrent voor behoud in de tweede divi sie, Victoria, wel naderen tot op één punt. Ook de mannen van SAR/ Rabo bank beleefden een trieste dag. Ze verloren met 7-3 van de num mer laatst, Tanaka. SAR staat daardoor nu zelf laatste. Dennis Verdunnen won tweemaal, Pa- GOES - Klaartje Zuiderbaan is in de kwartfinale van King Edward VB Gold Cup uitgescha keld. De zeilster uit Terneuzen verloor bij Bermuda met haar team in drie spannende matchra ces van de Amerikaan Ed Baird. Zuiderbaan kan desondanks te rugkijken op een zeer geslaagde week. Eerst won haar ploeg de strijd om de Cicada Internatio nal Women's Match Race Cham pionship en daarna versloeg ze in de mannenwedstrijd zeille- gende Dennis Conner. cal Neve éénmaal. Geluk bij een ongeluk was dat de andere de gradatieteams niet optimaal pro fiteerden van het geklungel van SAR, zodat de marge naar num mer vier (Tanaka) slechts drie punten bedraagt. In de derde divisie veroverde TTC Middelburg de koppositie door met 7-3 te winnen van Vice Versa. Die zege had nog ruimer kunnen uitvallen als Marijn Veij- gen zijn normale niveau gehaald had. Nu won Veijgen éénmaal, Jan Henk Bomhof tweemaal en Wim Wegman bleef voor de zo veelste keer ongeslagen. TTCM heeft nu één punt voorsprong op Vice Versa en twee op Shot'65. In de hoofdklasse kwam er teke ning in de strijd om behoud. SAR 2 veegde Arnemuiden 2 met 8-2 van tafel en is daardoor voorlopig veilig. Arnemuiden 2 verkeert na een bliksemstart zo als altijd in degradatiezorgen. Voor SAR 2 wonnen Johan 't Hooft en Octaaf van Egger- mont beiden driemaal, Mare Maas voegde daar twee zeges aan toe Voor Arnemuiden kwam alleen Daan Mijnsbergen tot scoren. TTCM 2 maakte een slechte beurt door met 8-2 van Red Star'58 te verliezen. Alleen Jeroen Louws won tweemaal. TTCM 2 staat nu samen met Ar nemuiden 2 op degraderen, maar heeft troef Koen de Vries nog achter de hand. In de jongens B-klasse had Arne muiden de pech dat kopman Ar jan Korstanje niet geheel fit aan de wedstrijd tegen Irene begon. Hij won maar één partij, even als Izak Heijboer. Linder Moer dijk won tweemaal, maar kon het verlies voor Arnemuiden niet voorkomen. TTCM won wel. maar niet ruim genoeg, Flits 2 snoepte vier punten mee. Alle spelers van TTC Middel burg wonnen twee partijen. De titelstrijd is ongemeen span nend, liefst vijf teams staan na de eerste competitiehelft dicht bij elkaar. TTCM deelt de koppi- sitie met Irene, Arnemuiden en Amstelveen 2 volgen op één lut tel punt. In de C-klasse verspeelde Rey- riaert de koppositie door een to taal onnodige nederlaag tegen Taverzo 2. Zeges van Stephan Pietei's en Bruno de Schepper en de winst in het dubbelspel brachten een 7-3-eindstand op het bord. Reynaert staat nu tweede, de achterstand op Taver zo is één punt. Zestienjarige Wagenaar maakt indruk met tweede plaats in s-Heer Arendskerke Ruud Rentmeester was zaterdag in de openingswedstrijd van de Zeeuwse ATB Cup ongenaakbaar. door Wim de Vos 's-HEER ARENDSKERKE - De openingswedstrijd van de Zeeuwse ATB Cup in 's-Heer Arendskerke kende zaterdag twee winnaars en één verliezer. Ruud Rentmeester won de wed- door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij een be nauwde 3-2-zege op MOC'17 is Goes weer alleen koploper in de derde klas A. Van de naaste con currenten won alleen RCS. MOC'17-Breskens 1-5: Een col lectief sterk Breskens was de he le wedstrijd sterker. Voor rust werd dit, mede door twee afge keurde Zeeuwse treffers, nog niet op het scorebord uitge drukt. Nu stond het halverwege pas 0-1 door een fraaie lob van Esad Osmanovski. In de tweede helft zorgde Osmanovski ook voor 0-2, waarna hij even later Robbie van de Wijnckel in staat stelde de score verder uit te bou wen: 0-3. Even kwam MOC'17 nog terug tot 1-3, maar in de slotfase zorgden Esad Osmano vski met zijn derde treffer en An- gelo Comelis voor een afgeteken de 1-5-eindstand SC Gastel-Patrijzen 0-0: Een sterker Patrijzen liet in de eer ste helft via Mounir Nabil en Ar jan Verburg kansen benut om de score te openen. Na rust pak te SC Gastel de zaken wat fana tieker aan tegen de goed coun terende bezoekers. Kort voor tijd bood invaller Mario Mulder Arjan Verburg een goede sco ringskans, maar deze miste vrij wel voor open doel. In een tu multueuze slotfase konden Jas per Huysman en een speler van de thuisploeg vroegtijdig ver trekken. Goes-BSC 3-2: De thuisploeg speelde een redelijke eerste helft, maar waar Rosanno Acton en Niels Paardekooper verzuim den te scoren, sloeg Michael Yap in de 20e minuut aan de an dere kant wel toe: 0-1. Nog voor rust bogen Niels Paardekooper en Patrick Ketting deze achter stand om tot 2-1 in het voordeel van Goes. Toen Patrick Ketting er na rust 3-1 van maakte, leek de buit binnen voor de Zeeuw en. De 3-2 van Michael Yap een kwartier voor tijd bracht de spanning echter weer helemaal terug. Uiteindelijk dankte Goes de drie punten aan doelman Sven Wolkenhauer die in de laatste minuut een strafschop stopte. RIA W.-RCS 1-4: Sven Prince werkte in de eerste helft een cor ner achter zijn eigen doelman. In de tweede helft stelden de be zoekers orde op zaken. Binnen één minuut was het toen 1-1 door Martin Janse na een fout van doelman De Roover van de thuisclub. En toen Alwin van Ham kort daarop voor 1-2 zorg de. was de wedstrijd gespeeld. RIA probeerde meer druk te zet ten, maar via uitvallen werd het uiteindelijk nog 1-4 door Daniël Pattinama en Van Ham. HW'24-Steen 2-2: HVV-voet- baller Kana da Rosa Bernardo was de man van de wedstrijd. Het leek er lang op dat twee van zijn mooie acties - een doelpunt en een assist - beslissend waren, maar in de slotminuut kwam Steen nog langszij: 2-2. Voor HVV maakte Werner Bis schop de openingstreffer. Kana da Rosa Bernardo maakte in de 77e minuut gelijk en drie minu ten later was het 2-1 door Jordy Bakker. Dennis Buijs maakte voor 800 toeschouwers de gelijk maker. strijd op indrukwekkende wijze (nota bene na twee valpartijen) en ook de nummer twee. de zes tienjarige Jacco Wagenaar, mocht uiterst tevreden zijn. Dick van de Berg, de favoriet voor de Zeeuwse Cup, stelde te leur. Hij kwam niet eens bij de eerste tien. Natuurlijk ging in 's-Heer Arendskerke de meeste aan dacht uit naar de kleine, iele Jac co Wagenaar uit Yerseke. Hij is pas zestien jaar en kan toch al een hoofdrol spelen in een senio renwedstrijd. En dat terwijl hij nog mag uitkomen in de oudste jeugdcategorie, van dertien tot en met zestien jaar. Vorig seizoen stak Jacco Wage naar met kop en schouders bo ven de rest in die jeugdcategorie uit. De renner was van oordeel dat daar voor hem niets meer te leren viel. „Ik denk dat ik bij de jeugd opnieuw alles gewonnen zou hebben. Daarom heb ik er voor gekozen om nu al bij de se nioren te gaan rijden. Daar kan ik alleen maar sterker en beter van wórden", vertelde Wagen aar kort nadat hij als tweede over de finish was gekomen. Wagenaar werd zaterdag de bes te van de rest. Immers, tegen Ruud Rentmeester bleek zater dag opnieuw niemand opgewas sen te zijn. De coureur uit Goes heeft geen enkel belang bij deze competitie en het was ook niet de bedoeling dat hij in 's-Heer Arendskerke van start zou gaan. „Maar vorige week is mijn mate riaal gestolen. Ik heb van Johan Bouman nieuw materiaal gekre gen en daarom voelde ik me ver plicht om hier te starten. Ik ver wacht drie of vier wedstrijden mee te doen, want de competitie komt op een slecht moment voor mij. Het seizoen is net voorbij en nu ben ik toe aan rust." Rentmeester kwam al snel aan door Jan Roovers GOES - Op de slotdag van de eerste helft van de veldkorfbal- compelitie heeft eersteklasser Tjoba een pak slaag gekregen van Oranje Wit: 18-7. Tweede klasser Swift en derdeklasser All Ready deden het zaterdag be duidend beter en gaan als koplo per de zaal in. In de vierde klas se verloor koploper Atlas verras send van Zaamslag: 12-9. Oranje Wit-Tjoba 18-7: In de openingswedstrijd van het sei zoen gaf Tjoba Oranje Wit in 's-Heer Hendrikskinderen nog goed partij. Het werd een kleine nederlaag: 12-13. Maar in de re turn werden de bezoekers na een gelijkopgaande start op alle fronten afgetroefd. Bij rust was de thuisploeg al naar 9-3 wegge lopen. „We scoorden 25 minuten lang niet. Het liep voor geen meter, we misten de organisatie. We hadden een volslagen off-day. Maar dan heb ik dat liever tegen deze ploeg dan tegen één van de mindere goden", zei coach Ko Crucq. Scores Tjoba: Marcel de Dreu 2, Jo- landa Gelok, Kim Holleslelle, Ger- ben van Boven, Eric van Zon en Robert van Schaik 1. Swift-RWA 17-11: Coach Ma rianne Marinissen was zeer over het optreden van haar ploeg. Ze kijkt al uit naar het kampioen schap in de tweede klasse. Te gen RW A uit Poortugaal, even eens een titelkandidaat, kwam Swift in de eerste helft met 10-3 voor. Na rust zakten de Middel burgers even wat terug (11-7), maar het slot van Swift was weer goed. Scores Swift: Paul van den Berg 5, Ivo de Hond 4, Roel Klootwijk en Eefje van den Berg 3, Angela Ver- duijn 2. TOP-Ondo 12-12: Na een span nende en sportieve wedstrijd werden in deze Walcherse derby de punten gedeeld. Terecht, von den beide coaches na afloop. De thuisploeg was immers het best uit de startblokken gekomen en had in de eerste helft het initia tief. Na rust was Ondo daarente gen de betere ploeg. De Arne muidse ploeg kwam met 6-4 voor. In de tweede helft trok Ondo uit Sint Laurens door naar 7-9. Toen toonde TOP echter nog ge noeg veerkracht om in elk geval een gelijkspel uit het vuur te sle pen. „De mindere periode direct na rust brak ons op", stelde TOP-coach Blaas de Ridder. „Na 7-9 hebben we de winst uit handen gegeven", vond coach Eclwin Coppoolse van Ondo Scores TOP: Leon Kloet 3, Petra de Ridder, Niels Wattel en Han- nuel Kramer 2, Mirjam Kloet, Jan- tine Meulmeester. en Ad Bezemer 1. Scores Ondo: Martijn Walraven 6, Wim Allaart en Iwan de Pagter 3. Oranje Nassau-All Ready 13-16: In de eerste helft had All Ready moeite om bij Oranje Wit weg te lopen. Bij rust stond de Zierik- zeese koploper in de derde klas se met 9-8 voor. Na de hervat ting liep All Ready probleem loos uit naar 10-15. Toen de concentratie wat wegeb de bij de bezoekers, kwam Oran je Nassau toch nog even terug: 13-15. In de slotfase herpakten de roodzwarten zich en kwam de zege niet meer in gevaar. Scores All Ready: Dennis Voshart 4, Manon Torensma 4, Jan-Willem van Nieuwenhuijzen 3, Desiré Vos- hart 2, Henk de Graaf 1, Anouk van Tiggelhoven 1, Esther Snoek 1. Togo-Olympia S 9-8: Togo blijft onvoorspelbaar. Tegen ogen schijnlijk mindere tegenstan ders wordt te gemakkelijk verlo ren, tegen topploegen laat het achttal van coach Wim Voorne- veld zien wel goed te kunnen korfballen. Koploper Olympia S motiveerde Togo dermate dat de goede eer ste helft op 6-3 werd afgesloten en daarna zelfs 8-3 op het score bord kwam te staan. „Maar daarna verzuimden we om de wedstrijd rustig en bekeken uit door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Slechts de vol leyballers van Mytilus en de vrouwen van Savok hebben zich geplaatst voor de derde ronde om de districtsbeker. De man nen van Morres/Hulst verloren in het landelijk bekertoernooi van eerstedivisionist Visade/ Voorburg: 0-3. Morres/Hulst-Visade Voorburg 0-3 (27-29 15-25 20-25): De thuisploeg had niets te verliezen tegen de belangrijkste titelkan didaat in de eerste divisie. Toch klampte Morres/Hulst in de eer ste set verrassend lang aan. De Zeeuws-Vlamingen speelden in die fase met lef. Op 27-27 woog een servicefout zwaar. De bezoe kers profiteerden en gingen met de hakken over de sloot. „Als je tien keer tegen zo'n ploeg speelt, verlies je tien keer. Wij hebben een paar jongens die te gen dit team aardig kunnen vol leyballen. We hebben er ook een paar die te weinig kunnen bren gen. Dat is geen schande", zei trainer Guido de Beule al voor af. „Maar als wij die eerste set winnen, dan wil ik het nog wel eens zien", zei hij na afloop. Tegen een ploeg met veel meer lengte in de gelederen en een sur plus aan aanvalskracht was de thuisploeg in de andere sets niet opgewassen. Voorburg schroef de het tempo op en profiteerde van een minder goede pass in de Morres-gelederen. Het leidde voor de bezoekers in de tweede set tot een afgetekende zege. Daarna hield Morres/Hulst tot 16-16 opnieuw gelijke tred. Op de eindsprint van de bezoekers hadden de Zeeuwen geen ant woord. Morres/Hulst 2-Mytilus 2-3 (20-25 16-25 25-20 25-22 11-15): Het in de derde divisie spelende Mytilus had in de eer ste twee sets geen enkele moeite met de twee klassen lager uitko mende opponent, maar verkeek zich op de veerkracht van de jon ge Hulst-ploeg. Mytilus liet de teugels vieren en hielp daarmee de Morres-reserves in het zadel. In een aantrekkelijk duel zette de thuisploeg vooral aan de bui tenkanten een goed blok. Hs werkend scoorden de Zf?; Vlamingen in verdedigend, zicht een ruime voldoende dat werkte inspirerend, Tweèi eenvolgende sets g? Morres/Hulst 2 de illusie een stunt in het vers Zo ver kwam het echter ma. Rowi-Kwiek 3-0 (25-21 25. 25-22): Hoewel Kwiek bij\ gen meer dan behoorlijk p de, stond de Bruse format^ nieuw met lege handen. Kw keek elke set snel tegeneena terstand aan en was daan steeds in een vroeg stadium geklopte ploeg. De Zeeuwen ren niet in staat een stapjes te doen. Rowi beschikte bo«i dien over meer inhoud ei een aanvaller, die nauwelijks stoppen was. Vrouwen Morres/Hulst 2-Savok (16-25 11-25 31-29 12-25):! afgetekende overwinning Savok, dat op voorhand opa re tegenstand had gerekt Savok bestookte de in depron tieklasse goed debuterendelli res-formatie met een 1; slag en ontregelde daarmee Hulster aanval. Met tweesgi me setzeges op zak leidde a centratieverlies aan Sassezij tot een spannende derdei waarin de thuisploeg aanl langste eind trok. In de set stelde Savok orde op zal José Wintjens was met hi slag negen keer op rij succes en wees Savok daarmee de» naar de winst. Timmers/Volley Zuid-Kwj 3-2 (25-21 26-28 25-10 11 15-11): Met drie A-jumora de gelederen en zonder spdv deler leek Kwiek bij vod kansloos. Dat pakte echte ders uit. Kwiek speelde fns de lever en maakte het dei ploeg knap lastig. Beide ta hadden beurtelings het ini tief. Na een overtuigende zege a vierde set leek Kwiek weert maal terug in de wedstrijd,! in de vijfde set een 7-2 act stand tot 8-7 was opg Daarmee was de Bruse koeko foto Willem Mieras de leiding en reed ver voor de rest uit. Maar nadat hij tot twee keer toe was gevallen, zag hij hoe Jacco Wagenaar, Jamo Veer- hoek en Johnny Hoogerland weer aansloten. Rentmeester nam daarna wat rust, maar ging er daarna weer op volle kracht vandoor. Dat was dus voldoen de voor de winst. Bij de vrouwen was Baukje Doe- dee de allersterkste. Zij ging er vroeg in de wedstrijd vandoor en niemand bleek in staat haar tegenstand van formaat te bie den. Angelina Huis bleef nog het dichtst in de buurt; Nathalie de Roo eindigde als derde. te spelen en kregen we het nog moeilijk", zei Voorneveld. Scores Togo: Roel Schipper en Marcel Joziasse 3, Macha van Bel zen 2, Martin Crucq 1 Seolto-NIO 7-11: Evenals in eer dere wedstrijden was het veldspel van het Vlissingse Seol- to meer dan verdienstelijk, maar ook in deze wedstrijd bleek scoren weer een kunst. De thuisploeg leed zo de zevende ne derlaag van het seizoen. Scores Seolto: Jolanda Harthoom en Rob Harthoom 2, Marloes Ket ting, Rerny Schuuring en Harry Kerkhof I. Vierde klasse Dé verrassing in de vierde klas se B was de 12-9-nederlaag van koploper Atlas bij Zaamslag. „We zaten vanaf de eerste mi nuut niet in de wedstrijd, ston den er bij en keken er naar", zei Michel Wezemer Blauw Wit won uit met 15-7 van Schelde- vogels. Na de terugkeer van drie vakantie vierende mannen is dat de vierde zege op rij en ligt een spannende inhaalrace met BKC en Atlas in het verschiet. Volharding was in de thuiswed strijd tegen De Voltreffers voor al aanvallend onmachtig en kreeg daardoor het achterverde- digen van de bezoekers niet ont regeld: 6-10. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Nadat Robin Geelen kort na rust Domburg op een 2-0-voorsprong had ge bracht leek het gedaan met de ongeslagen status van koploper Oostburg. Onder meer via drie treffers van Dominique Verlin de werd het echter toch nog 2-4. Hiermee haalde Oostburg de eer- ste-periode titel in de vierde klas A binnen. Clinge-Aardenburg 0-3: Voor rust kenden de bezoekers een licht overwicht. Jurgen van Hooregweghe maakte de 0-1. Met name in de tweede helft ging de thuisploeg op zoek naai de gelijkmaker, maar deze bleef uit omdat enkele kansen niet be nut werden. Toen Michiel Leyte er een kwartier voor tijd 0-2 van maakte, was de wedstrijd zo goed als beslist. Twee minuten later maakte Arjan Quaak aan de laatste twijfels een einde. Axel-Koewacht 1-3: Voor rust leek er geen vuiltje aan de lucht voor Axel. Siem Gans had de score geopend en het enige ver wijt was dat de voorsprong niet verder werd uitgebouwd. In de tweede helft waren de rollen om- gedraaidan Jos de Regt kon niet voorkomen dat Danny Vlassen- rood in de 60e minuut gelijk maakte: 1-1. Axel leek zich hier na weer wat te herstellen, maar tien minuten voor het einde bracht Dennis Aerts uit een vrije trap Koewacht op voor sprong: 1-2. De thuisploeg moest toen risico's gaan nemen. Daarvan profiteerde Jacky Lam bert: 1-3. Walcheren-Zeeland Sport 1-0: In de beginfase hadden de bezoe kers pech toen scheidsrechter Van den Bemt verzuimde de bal op de stip te leggen nadat Abdi Youssoufahmed onreglementair van scoren werd afgehouden. De thuisploeg kreeg met name na de 1-0 (afstandsschot van Jeroen Dijker) voor rust nog en kele goede kansen die echter on benut bleven. In een rommelige tweede helft kwamen beide ploe gen niet meer tot scoren. De Noormannen-Hulsterloo 4-3: Het eerste kwartier had de thuisploeg het moeilijk tegen een fysiek sterker Hulsterloo dat via Wynand van Haelst en Christoph Praet een snelle 2-0-voorsprong nam. Noorman nen herstelde zich en nog voor rust stond het weer gelijk via treffers van Joost Grootjan; Mark Minderhoud: 2-2. Ooi de tweede helft bleef de th ploeg technisch beter, ter Hulsterloo met veelal oppoi nistisch spel ten aanval Mark Minderhoud en Seba aan van der Welle zorgden? 4-2, waarna Daan van Daa in de laatste minuut de ei stand op 4-3 bepaalde. Hontenisse-Jong Ambon Na twee minuten opende Mar Waisapy de score namensdel zoekers, waarna Jeroen Veis? ren een minuut later al veras de de gelijkmaker binna schieten. Deze kwam er :r toen de Middelburgse doein in de 15e minuut een inzet! Wilco de Zwart in zijn eij doel werkte: 1-1. Het begin i de tweede helft was voor, thuisploeg, maar Dave de 8o en Tom Rijk verzuimden tea ren. Nus Taniwel (1-2) en Ja Sinay (1-3) deden dat wel, Domburg-Oostburg 2-4: Da zij een uitblinkende doelman! lard Meeuwse en het feit date treffer van Jurgen Dhoore afgekeurd, bleef de teller vt de bezoekers in de eerste op nul staan. Omdat Patrick voost tegen de verhouding aan de andere kant wél raa schoot, leidde Domburg halij wege met 1-0. Direct naliet! gin van de tweede helft verdij belde Robin Geelen deze sprong: 2-0. In de 55e minuut! kende Dominique Veria schoot een strafschop deaansJ tingstreffer binnen: 2-1. was er geen houden meeraj voor Domburg en via opntöj Dominique Verlinde (2x)enJ? co Seen boog Oostburgdeze«c terstand om tot een verdiea zege: 2-4. Vierde klasse B Luctor'88-Grenswachtas In de 15e minuut °Pen y nard Prevost de score. Acht nuten voor rust werd de strijd tijdelijk --- commentaar op de leiding zowel spelers als supporter Grenswachters, Na de nem ting liep Luctor'88 uit naar via Jurgen van 1.— kwartier voor tijd werd nel, even spannend toen Mars aerts tegenscoorde, maar-al bracht Arnold Hagenaar de ge weer op twee doelpun 3-1. Opnieuw Mark Le®3 en Serge de Blaeij fc eindstand op 4-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18