voor bewerker/ spuiter Neem je carrière in eigen hand. SpaarAdvies Daar teken I ik vaoik^'i ASZ PZC Gehandicapt of chronisch ziek? DE ZUIDHOEK TRAJECTBEGELEIDER (m/v) Een uitdaging voor jou? SENIOR PROJECTLEIDER y Van den Berg Autoschade Word Financieel Adviseur bij SpaarAdvies! Tekenaar m/v zaterdag 23 oktober 2004 ECL - Services NL BV ECL Services NL B.V. is een onderdeel van ECL (Frankrijk), één van de wereld marktleiders voor het leveren van installaties voor primaire aluminium smelters en behoort tot de Alcan-Groep. Wij zijn de enige leverancier die een compleet pakket aanbieden van ontwerp tot turnkey-levering, met inbegrip van installatie en onderhoud, voor alle sectoren van een aluminium smelter. Er zijn wereldwijd diverse filialen. In Nederland bevindt de vestiging zich in Vlissingen-Oost. Ter versterking van ons team is er een vacature voor een Werktuigbouwkundig monteur Meewerkend voorman Omschrijving van de functie: Het analyseren en verhelpen van storingen aan portaalkranen op het mechanisch gebied. Uitvoeren van preventieve inspecties aan installaties m.b.t. mechanische/hydraulische/pneumatische componenten Functie-eisen: - MTS-Werktuigbouw - Hydrauliek/Pneumatiek - Lassen voor beginners - Meettechniek - Affiniteit met elektrotechniek - Analytisch en probleemoplossend denkvermogen - Bereidheid tot werken in industriële omgeving - Een goede kennis van de Engelse taal - Bereidheid tot deelname aan consignatiediensten - Zowel zelfstandig kunnen werken als in teamverband n Leidinggevende capaciteiten Verder hebben wij een vacature voor een Elektrotechnisch monteur Meewerkend voorman Omschrijving van de functie: Het analyseren en verhelpen van storingen aan portaalkranen op het gebied van elektro-, meet- en regelsystemen. Uitvoeren van preventieve inspecties aan schakelkasten en meet- en regelsyste men voor (PLC-) besturing. Functie-eisen: - MTS-Elektrotechniek - Kennis van PLC systemen en bereidheid tot verdere opleiding - Ervaring met door frequentieregelaars bestuurde aandrijving - Affiniteit met mechanische/hydraulische/pneumatische techniek - Analytisch en probleemoplossend denkvermogen - Bereidheid tot werken in industriële omgeving - Een goede kennis van de Engelse taal - Bereidheid tot deelname aan consignatiediensten - Zowel zelfstandig kunnen werken als in teamverband - Leidinggevende capaciteiten Geboden wordt: - goed salaris - prima secundaire arbeidsvoorwaarden - mogelijkheid tot doorgroeien naar hoger leidinggevende functie - een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar, die bij goed functioneren wordt omgezet in een vast dienstverband Heeft u belangstelling voor deze functie, dan kunt u uw sollicitatiebrief en C.V. voor 5 november a.s. sturen naar: ECL Services NL B.V., Frankrijkweg 2, 4389 PB, Ritthem, t.a.v. de heer E.O. Rubingh of e-mail naar: ed.rubinah@alcan.com Óf het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten! c Word ook lid van ANGO! Met ANGO kom je tot je recht! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl De Zuidhoek is een goed geoutilleerd bedrijf dat in het kader van de wet sociale werkvoor ziening (wsw) en als uitvoerder van diverse réintegratietrajecten passende arbeid biedt aan zo'n 300 medewerkers. De Zuidhoek kent drie bedrijfsonderdelen, nl. een Industrieel toeleveringsbedrijf, een Groenbedrijf en een Reïntegratiebedrijf. Voor het Reïntegratiebedrijf zijn wij op zoek naar een fulltime (36 uur) Functie-inhoud: De trajectbegeleider verricht werkzaamheden ten behoeve van het ontwikkelen van de capaci teiten van mensen met een grote afstand tot de arbeidsmarkt, al dan niet onder aangepaste omstandigheden, met als uiteindelijke doel het toeleiden naar regulier werk. Deze werkzaam heden bestaan uit het inwinnen van informatie, onderzoeken, rapporten en adviseren ten aan zien van de mogelijkheden van de cliënt. Daarnaast wordt er een plaatsingsplan opgesteld i gericht op de voorbereiding dan wel scholing, plaatsing en begeleiding in passende arbeid. Verricht acquisitie en onderhoudt contacten gericht op individuele werkplekken en de daarbij behorende administratieve taken. Uitvoeren van door- en uitstroom bevorderende maatrege len en nazorg. De functie: HBO werk- en denkniveau Inzicht in fysieke, sociale, psychische en verstandelijke beperkingen in relatie tot de mogelijkheden op de arbeidsmarkt Affiniteit met de doelgroep Kennis van sociale wet- en regelgeving Inzicht in trajectbegeleidingsmethodieken Ervaring in het begeleiden van mensen Kennis van automatiseringspakketten Goede communicatieve vaardigheden Goede commerciële vaardigheden Resultaatgerichte en zelfstandige werkhouding In bezit van rijbewijs en auto De Zuidhoek biedt: De kans om samen met de huidige trajectbegeleider vorm en inhoud te geven aan de uitvoe ring van de reïntegratietrajecten. U bouwt zowel intern als extern een breed contactenforum op. De functie is inhoudelijk boeiend en biedt veel afwisseling. Uw inbreng is van groot belang bij het succesvol verder ontwikkelen van deze unit. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring (min. 1924,- max. 3164,- per maand). De dienstbetrekking is in eerste instantie voor één jaar. Interesse? Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 10 dagen na het verschij nen van deze vacature richten aan de Zuidhoek, Deltastraat 8 te 4301 RC Zierikzee, t.a.v. de heer R.P. Carol, hoofd personeelszaken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ver. PCO Veere/ Noord-Beveland is een vereniging waaronder vijftien scholen met ruim 1400 leerlingen en 100 leerkrachten ressorteren. Ver. PCO Veere Noord-Beveland biedt de kinderen op haar scholen de gelegenheid hun talenten optimaal te ontwikkelen. Daarbij gaan we ervan uit dat er voor elk kind een unieke plaats in de samenleving is, passend bij zijn mogelijkheden. Kinderen worden begeleid door professionele leerkrachten, die zich laten inspireren door een christelijke levensovertuiging. Deskundigheid, persoonlijke betrokkenheid en enthousiasme staan centraal in onze organisatie. Het adres van onze vereniging is: Dam 10 Postbus 370 4330 AJ Middelburg Wij, team en kinderen van "de Zeester" in Meliskerke, zijn op zoek naar een enthousiaste meester of juf voor 2 V2 dag per week We hebben een tijdelijke vacature van 1 december '04 tot en met juli '05. Wij bieden: een sfeervolle werkomgeving op en kleine dorpsschool werken met kinderen in de combinatiegr. 3, 4 en 5 (wisselende samenstelling) enthousiaste collega's Wij vragen iemand die: een christelijke levensovertuiging heeft en open staat voor andere opvattingen affiniteit heeft met adaptief onderwijs betrokken is bij kinderen en ouders inzetbaar is in de combinatie 3 t/m 6 een gezonde dosis humor heeft en flexibel is samen met ons vorm wil geven aan het motto van onze school: zonnig, zorgzaam en zelfstandig Wil je meer informatie bel dan, Rian Coppoolse - Jobse (groepsleerkr.) tel.: 0118-581501 (vanaf 28 okt.) of Coby Coppoolse (wnd. dir.) tel.: 0118-592473 tel. school: 0118-566106 Reacties s.v.p. vóór 4 november '04 naar: P.C.B. "de Zeester" Pauwhoekstraat 83, 4365 AP Meliskerke Bijzonderheden: de gesprekken vinden plaats op 9 november '04. Adviesburo voor milieutechniek Colsen b.v. Kreekzoom 5 4561 GX HULST Tel.:+31 (0)114-311548 Fax:+31 (0)114-316011 Email: lnfo@colsen.nl Adviesburo Colsen b.v. is een jong en dynamisch bedrijf op het gebied van (afval)waterbehande- ling, energie opwekking, milieuadvies, ruimtelijke ordening en bodem met vestigingen in Nederland, België en Cyprus. Door onze ervaring en onze multidisciplinaire deskundigheid gecombineerd met een flinke hoeveelheid mnovativiteit en flexibiliteit kan ons bedrijf haar op drachtgevers voorzien van totaaloplossingen op het gebied van milieu en energietechniek. Onze kracht en trots op het bedrijf heeft er toe geleid dat wij voor menige internationale opdrachtgevers gezorgd hebben voor de realisa tie van hun milieutech nische installaties. DE FUNCTIE In de functie van senior Projectleider geeft u leiding aan een ontwerp team. Het ontwerpteam verzorgt studies en berekeningen voor diverse milieu technische en energie projecten zoals het ontwerp van een energie cen trale voor groene energie uit biogas en de door ons ontwikkelde installa ties voor de productie van kunstmest uit afvalwater. In het team bent u verantwoordelijk voor het opstellen van berekeningen en ontwerpen en draagt mede zorg voor het detailontwerp en de begelei ding van de realisatie van het project. U draagt de verantwoording voor de calculaties en de planning van het project. U onderhoud de relaties met opdrachtgevers en leveranciers. Eén van uw taken wordt het voeren van acquisitie naar overheid en bedrijfsleven. COLSEN BV VRAAGT Een zeer all round technicus en een teamplayer die leiding kan geven aan collega-technici uit andere disciplines en wil werken aan uitdagende pro jecten. Een betrokken, open collega met doorzettingsvermogen om mee te bouwen aan onze organisatie in binnen- en buitenland. Een relevante technische HBO opleiding en met minimaal 5 jaar werkervaring in projec ten. Een goede kennis van de Engelse taal en van AutoCAD is noodzake lijk. COLSEN BV BIEDT Een verantwoordelijke functie in de wereld van milieu, energie en water behandeling. Veel ruimte voor initiatief en een prettige samenwerking met collega's. Een afwisselende baan in een groeiende organisatie die streeft naar meer dan tevreden klanten. Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw reactie naar Colsen BV, kreekzoom 5,4561 GX, Hulst of mail ons bthijs@colsen.nl t.a.v Mw. B. Thijs. Bij het herstellen van een autoschade hoort een pro fessionele organisatie. Alle ASZ-vestigingen wer ken nauw samen om voor de opdrachtgevers kwalita tief hoogstaand autoscha deherstel te leveren met de daarbij behorende dienst verlening. ASZ is een sterke aanspreek- partner voor alle opdracht gevers van personenauto's: assurantietussenpersonen, verzekeringsmaatschappij en, leasemaatschappijen, autodealerbedrijven en par ticulieren, maar ook wagen parkbeheerders en verhuur bedrijven. Onderlinge uitbesteding, kennisoverdracht, uniformi teit, efficiency en een cen traal aanspreekpunt zijn de belangrijkste speerpunten van dit regionaal universeel samenwerkingsverband. Van den Berg Autoschade vraagt een enthousiaste en ervaren Richt uw sollicitatie aan dhr. M. J. P. van den Berg. Voor meer informatie omtrent deze functie belt u 0118-414329. sékv.CE Hermesweg 5 Vlissingen Tel. 0118-414329 info@vandenbergautoschade.nl Zoek jij vrijheid, zelfstandigheid en carrièremogelijkheden? Wil je vooruit, ben je commercieel en mis je dat gevoel in je huidige baan? Een toekomst als financieel adviseur bij SpaarAdvies van AECON is dan een prima plan... SpaarAdvies maakt deel uit van AEGON Spaarbeleg, waarin een aantal financiële marketing- en advies organisaties is gebundeld. SpaarAdvies adviseert klanten en verkoopt financiële producten waaronder hypotheken, spaarplannen, pensioen en beleggingsproducten. Kwaliteit van het advies staat altijd voorop. Onze vestigingen en regiokantoren zijn verspreid over het hele land. Een baan met pit én vrijheid Financieel adviseur met je eigen klantenkring in je eigen regio. Jij helpt je klanten bij het nemen van belangrijke financiële beslissin gen. Jouw advies en overtuigingskracht zijn cruciaal. Je werkt vanuit je eigen huis, maakt afspraken bij prospects en klanten en geeft ze financieel advies. Vooral 's avonds ga je bij klanten op bezoek. Een sterke commerciële basis Natuurlijk heb je een MBO-HBO werk- en denkniveau. En com mercieel talent. Toch word je niet zomaar in het diepe gegooid. Je krijgt eerst een gedegen opleiding over alle ins outs van financiën en onze producten. Belangrijk, want kwaliteit gaat boven alles. En je wordt er zelf ook beter van. Het zijn de eerste stappen in een mooie carrière bij SpaarAdvies. Jij bepaalt je bonus en je toekomst SpaarAdvies doet er alles aan om jouw inzet tot zijn rechtte laten komen. Door uitstekende arbeidsvoorwaarden, prima salaris,team meetings en regiomanagers die coachen. En je te voorzien van alles wat nodig is voor je werk. Een auto hoort daar vanzelfsprekend bij. Maar hoe je carrière gaat verlopen heb je zeifin de hand. Je discipline en inzet bepalen de grootte van je stappen op de carrière ladder. Jouw kans Financieel adviseur bij SpaarAdvies? Dat is geen werk, maar een uitgelezen kans het beste uit jezelf te halen. Ben jij er klaar voor? Mail dan je cv en motivatie naar salesrecruitment@aegon.nl o.v.v. vac. nr. PZC38S. Wil je eerst meer informatie, bel dan met onze afdeling Sales Recruitment 030-2401369. SpaarAdvies afdeling Personeel Organisatie Postbus 1450 3800 BL Amersfoort Gemak en een goed rendement Voor een goede relatie zijn wij continue op zoek naar enthousiaste kandidaten die het volgende vak kunnen uitoefenen c.q. leren: Bedieningsvakman Operator Mechanisch monteur Teamleider Wat vragen we? Afgeronde opleiding op technisch MBO-niveau (bij voorkeur WTB Proces) óf VAPRO-B VAPRO-C Flexibele instelling Groot verantwoordelijkheidsgevoel Brede interesse Continue verbeterhouding Kunnen werken in een team Willen leren Bereidheid tot het werken in een 5-ploegenrooster Wat bieden we Werken bij een toonaangevend bedrijf Werken met de nieuwste technologie en procesbeheersing Ruimte om je kwaliteiten ten toon te spreiden Kennisontwikkeling Loopbaanontpiooiing Goede arbeidsvoorwaarden (32-uur per week met o.a. een interessante ploegentoeslag) Meer weten - 1 Quality Personnel Support BV Stefan Edelkoort (s.edelkoort@qps-dordt.nl) Grotekerksplein 5 - 3311 CC Dordrecht tel. 078 - 6399488 www.qps.info Opleiding: MBO-opleiding bij voorkeur Weg- en Waterbouwkunde, kennis van digitale tekenpaketten, liefst Microstation met symbolen- en lagenbibliotheek. Salaris: maximaal 2.460.- bruto per maand Vac. Nr. 04/09 Standplaats: Middelburg (woonplaats in Zeeland of de bereidheid om daar te komen wonen) Wat ga je straks doen? Jij bent die collega die: kaarten kan ver vaardigen ter ondersteuning van varian tenstudies van derden; oplossingsrich tingen visualiseert door het maken van plantekeningen, op instructie en onder begeleiding van derden-, ontwerp- en bestektekeningen maakt op aangeven van de projectleider(s), eenvoudinge constructies uitdenkt en uitwerkt op basis van een bestek, ter ondersteuning van de uitvoering; wijzigingen verwerkt in werktekeningen op basis van eigen metingen of die van de landmeters. Dat alles gaat je goed af en je bent in staat om tekenafspraken te beheren en te ontwikkelen. Reageren? Wil je meer weten over deze functie bel dan met het hoofd van de afdeling Project Realisatie, Kees Minderhoud (telefoon 0118-621319). Ben je benieuwd hoe het is om voor het waterschap te werken? Kijk dan op www.wze.nl Schrijf je brief vóór 3 november aan: waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg of per e-mail naar per- soneel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeld het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuws 1 Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd j medewerkers voor degelijke waterken aanleg, onderhouden veiligheid van platte- landswegen, een o| maal peilbeheer, een goede kwaliteit van i*1 oppervlaktewaterefl zuivering van het afval- Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Kanaalweg 1 Postbus 1000 4330 ZW Middelburg Tel. 0118-621000 Fax 0118-621990 info@wze.nl www.wze.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 6