Van de Broeke leert snel Van de Plasse houdt Roma in de hand Huizinga door tot Peking jstkapelle ïtvangt koploper isko Balaban spireert lub Brugge Middenvelder uitgegroeid tot basisspeler bij Hoek Steven de Croock weer inzetbaar Tovaal in volgende ronde Zwemster Meissner stopt Twee plaatsen winst golfteam Cardinals naar World Series uitslagen zaterdag 23 oktober 2004 5 - Vier keer op rij speelde ikapelle met 1-1 gelijk. Van- {zou dat thuis tegen koplo- gijsoord geen onverdienste- resultaat zijn. Niettemin lOostkapelle de laatste twee •n op eigen veld van Rijs- ï'65 pnstander: LRC (thuis), oig: Dennis van der Welle nog altijd met een nek- opgelopen bij de trein- van enkele weken gele- UDderheden: SSV'65 richt de eerste-periodetitel. ut is daarom noodzaak. betinge istander: Nieuw Lekker st). Rzig: Wouter Labrujère t|, Comé Schilperoort (en- Btkapelle stander: Rijsoord (thuis) ig: Wilfred Schipper londerheden: Wilfred Schip- gaat komende week bij de gische dokter Martens door ïri-scan om helderheid over knieproblemen te krijgen. Ilandia [tnstander: WGZ (thuis). :ig: Peter Kepers heeft op raining een ribblessure opge- En en is twijfelachtig voor duel van vandaag, onderheden: Trainer Wim iNijnatten werd gisteren aan meniscus geopereerd, maar vandaag wel op de bank voor duel met de staartploeg uit ijndrecht meuzen tnstander: Triborgh (thuis), ezig: niemand. londerheden: Terneuzen is tier nederlagen op rij toe aan loverwinning. „We hebben een lange weg te gaan", at trainer Ardian Lekaj. probleem is echter dat i meestal het geduld niet orFrank Gijsel SNEUZEN - Club Brugge is negen wedstrijden koploper de Belgische voetbalcompeti- De ploeg heeft een voor loog van twee punten op An- kcht. railend is het groot aantal ipunten (27) dat Brugge de. Tot drie keer toe wist ploeg van de Noorse trainer nd Sollied met vijf doelpun- verschil te winnen. 1 van de smaakmakers bij •ge is de Kroatische aanval- óerBosko Balaban met ze- doelpunten. Begin dit jaar ri hij weggekocht bij Aston waar hij niet rendeerde, een lange blessureperiode Balaban ondertussen zijn '^kaartje afgegeven. Vorige nog slaagde de spits er in fkeer te scoren tegen FC pis. topscorer in België valt dit sen extra op. De hoofdspon- /'an de hoogste klasse be- door Frits Bakker HOEK - Jeroen van de Broeke is realistisch genoeg om het toe te geven: hij staat vandaag bij Hoek voor de derde week in het elftal, omdat de start van de competitie zo slecht uitviel. De 23-jarige middenvelder had een geluk bij een ongeluk. Want toen Johan Ballegeer na de slechte reeks gedwongen was om het elftal om te gooien, kreeg hij een onverwachte kans. Jeroen van de Broeke wil die kans met twee handen grijpen. Hij gaat ervanuit dat hij van daag bij Marken uit weer in de basis mag beginnen. ,,Ik ver wacht niet dat de trainer veel zal wijzigen in het elftal van vo rige week. Dus ik ga ervanuit dat ik speel." De Axelaar, die van beroep elec- tricien is, heeft zich snel aange past aan Hoek, maar moet voor al nog wennen aan het hoge tem po, aan de tactiek in de hoofd klasse en de snelheid van hande len. „Elke speler in deze klasse is sterk aan de bal en tactisch heel slim. Je mag een bal geen meter weg laten springen, dan ben je hem kwijt. En dat is wen nen in het begin." Het is ook geen lekkere start ge weest: twee keer winnen en daarna vijf keer verliezen. Wat heeft die eerste winst na vijf we ken betekend voor de sfeer in de ploeg? Jeroen van de Broeke: „Het wordt anders beleefd nu, zo lijkt het. Er is wat van de druk weggevallen, maar de sfeer was daarvoor ook niet slecht. Alleen was er op het laatste wat irrita tie. Dat is logisch als je blijft ver hezen. Daarom kwam de winst van zaterdag wel heel goed uit. Je ziet ineens het vertrouwen weer terugkomen." Dat jij zo snel in beeld zou ko men, had je dat verwacht? „Ik was er nog niet vanuit ge gaan, maar het is hartstikke leuk. En ik weet ook dat ik nog veel heb te leren. Het is een ge luk bij een ongeluk, dat ik nu die kansen krijg. Zo gaat dat in voetbal. Voor mij was het net zo mooi als voor Thomas Ragut, die heeft het ook aan de slechte start te danken dat hij nu speelt." Jeroen van de Broeke Is het voor jou meegevallen of te gengevallen, de overgang van Temeuzense Boys naar Hoek? „In het begin ben ik wel ge schrokken van het niveau. Ik had twee weken van de voorbe reiding gemist, omdat mijn va kantie al gepland was. En daar na keek ik wel even op van het tempo waarin wordt gevoetbald en getraind." Wat is het grootste verschil met wat je gewend was: tactisch, het tempo of de hardheid? „Tactisch vooral. En de snelheid van handelen. Waar ik tot nu toe heb gevoetbald, had ik als verdediger een eigen man. En nu moet ik in de zone verdedi gen. Ik had in het begin het ge voel dat ik liep te zwemmen op het veld. Bovendien gaat het ook nog allemaal veel sneller. Je krijgt geen tijd om de bal aan te nemen en nog even te kijken. Maar ik had wel één voordeel toen ik hier kwam: fysiek en con ditioneel had ik geen problemen om me aan te passen." Wat heeft het vertrek van Balle geer jou gedaan? „Ik was er nog tekort om daar goed over te oordelen. Voor mij had hij niet weg gemoeten, maar dat geldt voor de meeste spelers. Het was wel heel opval lend dat we zaterdag tegen Lis- se met een andere instelling speelden. Het leek alsof er iets van het elftal afviel, dat er min der spanning op zat dan in die vorige weken." Waar speel jij het liefst: centraal achterin of op het middenveld? „Het liefst op het middenveld, omdat ik dan meer gelegenheid krijg om mee te voetballen. Speel je centraal achterin, dan moet je een man uitschakelen en de bal inleveren. Mijn eerste wedstrijd, tegen Heerjansdam, begon ik achterin en schoof ik na de rust door. En zaterdag te gen FC Lisse begon ik op het middenveld. Ik had er wel een lekker gevoel over." Is Jan Verdegem dat soort trai ner die veel van eigen kracht uit gaat? „Ja, dat vond ik zaterdag wel. We werden voor de wedstrijd niet volgestouwd met gegevens over de kracht van de tegenstan der. Hij had een systeem be dacht waarin we tot nu toe nog niet hadden gespeeld. We heb ben ons zeker niet te veel aange past aan de tegenstander. Ik hoop dat we dat tegen Marken ook niet doen." Wat verwacht je ervan? „Ik vind dat we moeten winnen. En de zaterdag daarna tegen Ba- rendrecht ook. Zes punten uit de komende twee wedstrijden, dan doen we weer helemaal mee in deze klasse." jt. waarmee de topschutter anbaar is door een opvallen de gouden bal rond het Eiimmer. jöecht kan na de derde ne- op rij in de Champions ^edeze week tegen Werder saen, een verder Europees Muur wel vergeten. Het ha- ,Van de derde plaats in de de wordt een hels karwei, ton, half december tegen- tor van Heerenveen in de P, slaagt er maar niet in ^eau van vorig jaar te ha- Momenteel bungelen de •ganders, die beschikken op %a volledig team Ivoria- /•onderaan op een veertiende Morgen wacht een moeilij- thuiswedstrijd tegen Cercle ïge. slechte gedrag van enkele ^che internationals en het to spel tijdens de met 2-0 ■•••Ten wedstrijd in de voorron- jtorhet WK houdt de gemoe id bezig. Deflandre (Stan- en Goor van Feyenoord een rode kaart na schut- ial tegen scheidsrechter De uitgesloten spelers FM een forse schorsing van "ai maar de voetbalbond [er nog een schepje bovenop F1 imago van het Belgisch besmeurd", zei bonds- fitter Peeters begin deze Voor het oog van zo'n driehonderd belangstellenden verzorgde voormalig springruiter Emile Hendrix gisteravond een boeiende clinic. foto Wim Kooyman door Lucien Roelandt HEIKANT - Met sport van hoog niveau werd ook de derde dag van Jumping Heikant een sportief succes. Jammer dat dit succes enigszins werd overscha duwd door het wegblijven van een aan tal ruiters zonder enige opgaaf van re den. Daardoor vielen er enkele niet ge plande rustpauzes in het programma. De wegblijvers troffen daarmee niet al leen de organisatie, maar ook hun colle ga's. Jack Neefs: „Waardeloos wat die lui flikken. Dit is een klap in het ge zicht van de organisatie. Zij sparen kos ten nog moeite om het ons naar de zin te maken. Maar ook wij zijn de dupe. Je gaat vroeg van huis en nu blijkt dat we wel een uurtje later hadden kunnen be ginnen." Een aantal zinderende wedstrijden ver dreef de kater. Zo bracht Arnold Boere- kamps in de klasse ZZ met een bloed stollende barragerit de toeschouwers op het puntje van de stoel. Ondanks het technische en lastige parcours plaatsten zich hier toch tien combinaties voor de barrage. Na snelle foutloze ritten van de internationals Luc Steehgs en Tim Fransen ontstak streekfavoriet Ilyo de Loos met Nadir het echte vuur. De rui ter uit Hulst stuurde de hengst in 36.95 foutloos naar de finish. Die tijd leek goed voor een Zeeuwse overwinning. Het venijn zat echter in de staart. Koen Leemans uit Middelbeers toonde zich met Dorpharma's Pele een fractie snel ler. Vervolgens bewees de Limburger Pieter Keunen met Paola dat het nog sneller kon. Maar wat niemand meer voor mogelijk hield, deed Arnold Boerekamps. De rui ter uit Eersel verbeterde met de snel wendende en met veel vermogen sprin gende schimmelhengst Prince T de tijd van Keunen alsnog met bijna twee tel len. „Als vierjarige heb ik deze hengst zelf opgeleid en rij hem nu drie jaar. Een superbeest, waar ik veel verwach tingen van heb. En op zo'n bodem als hier kan je zonder risico het uiterste van je paard vragen. Hij stelde me niet teleur." Verrassend Wat in zo'n sterk deelnemersveld als de klasse M een utopie leek, flikte Carolein van de Plasse met Delta Mossel's Roma. De achttienjarige amazone stuurde de Heartbreaker-dochter in het twee-fa- senparcours verrassend naar de over winning. Die kreeg ze niet kado. In een zinderende barrage verwees zij de inter national Wil Schellekens naar de twee de stek. ..Dit had ik beslist niet ver wacht. Roma is in de ring soms nogal druk en dan gaat het wel eens mis. Maar het gaat steeds beter. Ze wordt rustiger en daardoor krijg ik haar steeds beter voor de sprong", zei Van de Plasse na afloop. Door het grote aantal deelnemers moest de klasse M in twee groepen worden verdeeld. In groep A zorgde Ingrid Jakobse met Leila Luca met een fraaie tweede plaats voor Zeeuws succes. Met een derde plaats in het klassiek parcours verzekerde de amazone uit Meliskerke zich, net als Ca rolein van de Plasse, van een finale plaats. Jose de Vetter droeg haar steen tje bij aan het Zeeuws succes. De amazo ne uit Heikant eiste met Piraat de derde en Parsival de vierde plaats op. Mark Huizinga door Ger Lammerink ROTTERDAM - Judoka Mark Huizinga (31) is in tegenstelling tot eerdere voornemens toch van plan door te gaan tot de Olympische Spelen van 2008 in Peking. De winnaar van brons in Athene (-90 kg), kapitein bij de luchtmacht, heeft die beslis sing in samenspraak met zijn coach Chris de Korte genomen. Wel hebben beiden afgesproken elk half jaar een tussenbalans op te maken. De Korte gisteren: „We kijken dan of onze doelen fysiek en mentaal nog haalbaar zijn. Maar Mark is een liefheb ber en mijn opzet is de toppers zo lang mogelijk voor de sport te behouden. Daardoor zijn we gezamenlijk tot dit plan geko men." Tot nu heeft Huizinga drie keer deelgenomen aan de Olympi sche Spelen. Steeds won hij een medaille. Evenals in Athene ook brons in Atlanta (1996), goud in Sydney (2000). De afgelopen zo mer was hij in de Griekse hoofd stad ook nog eens de vlaggendra ger van de Nederlandse equipe bij de openingsceremonie. De Korte gelooft in een kansrij ke missie. „Tot nu toe ziet het er in elk geval goed uit. Vroeger stopten atleten op hun 25e, om aan hun maatschappelijke toe komst te gaan werken. Voor Mark is die bij Defensie echter gewaarborgd. Zijn werkgever staat ook volledig achter dit be sluit. Zelf is Huizinga een enor me liefhebber. Dat maakt het plaatje rond." Huizinga komt volgende week bij de nationale titelstrijd in Rot terdam weer in actie. De Korte: „Maar waar Mark in Athene op honderd procent zat, zit hij nu op 25 procent. Destijds was hij vol in training, logischerwijs is dat nu minder. Eerlijk gezegd is een NK voor een judoka als Hui zinga niet zo gek interessant. Maar mede omdat het in eigen omgeving is, wil hij toch mee doen." Ook De Korte gaat door, in elk geval tot Peking. Naast Huizin ga blijft de succescoach uit Hoogvliet in die periode ook in tensief Edith Bosch begeleiden. Bosch (-70) won dit jaar de zilve ren medaille op de Olympische Spelen en goud op de Europese titelstrijd. De Korte weet nog niet of hij zijn contract als bondscoach van de Judo Bond Nederland gaat verlengen. Daar over onderhandelt hij nu. ANP HOEK - Steven de Croock is na een blessureperiode terug gekeerd in de selectie van Hoek. Hij heeft een inspuiting in zijn enkel gekregen en heeft hierdoor de afgelopen week voluit kunnen ti'ainen. Interim-trainer Jan Verdegem kan vandaag in de uitwed strijd tegen Marken nog niet beschikken over Charly Okonedo en Olivier de Pauw. Okonedo is herstellende van een knieblessure en heeft de looptraining hervat. GOES - De Goese Rugbyclub Tovaal heeft zonder te spe len de volgende ronde van het landelijke bekertoernooi be reikt. Hookers 2 uit Hoek van Holland zag de confronta tie met de Goesenaren wegens het ontbreken van een aan tal basisspelers niet zitten. Wedstrijdsecretaris Michiel Sinke betreurt het niet door gaan van de bekerwedstrijd. „Het bekertoernooi heeft voor Tovaal dit seizoen geen prioriteit, maar in de vorige ronde bleek het duel tegen RCC 2 een uitgelezen kans om talentvolle jonge spelers op seniorenniveau te laten debu teren." Tovaal won dat duel met 3-85. Vorig seizoen bereikte Tovaal de halve finale van het be kertoernooi, zonder dat de ploeg in actie hoefde te ko men. BERLIJN - Voormalig wereld- en Europees kampioene Katrin Meissner verlaat de zwemsport. De 31-jarige Duit se plaatste zich dit jaar niet voor de Olympische Spelen in Athene. Meissner veroverde op wereld- en Europese kam pioenschappen en tijdens Olympische Spelen in totaal 33 medailles. De zwemster uit Berlijn was in 1987 al op veer tienjarige leeftijd Europees kampioene op de 4 x 100 me ter vrije slag. Ze zwom destijds voor Oost-Duitsland. In 1988 pakte ze in Seoul olympisch goud op de 4 x 100 me ter vrij en de 4 x 100 meter wisselslag. ANP/SID RIO MAR - Het Nederlandse vrouwengolfteam heeft op de tweede dag van het wereldkampioenschap in Rio Mar op Puerto Rico twee plaatsen winst geboekt. Door De- wi-Claire Schreefel (72 slagen) en Marie-Louise Weeda (80) klom Oranje van de 15e naar de 13e plaats met 296 slagen. Het resultaat van Myrte Eikenaar (83) moest wor den afgetrokken. Canada behield de leiding met 282 sla gen voor Zweden met 285 en Verenigde Staten met 286. ANP ST. LOUIS - De 'Boston Red Sox neemt het in cle World Series op tegen St. Louis Cardinals. De honkballers van de Cardinals plaatsten zich via een overwinning (5-2) op Houston Astros voor de finale van de Amerikaanse honk balcompetitie. De zege bracht de eindstand in de best-of-seven op 4-3 voor de Cardinals. De Red Sox en de Cardinals speelden eerder tegen elkaar voor de titel. Dat gebeurde in 1946 en 1967, met beide keren de Cardinals als winnaar. Vandaag is het eerste duel van de World Series, in Boston. ANP/RTR Terneuzen. Competitie BC Luctor et Emergo. A-lijn: 1. Echtpaar Lichte- veld 65,71, 2. Ds. Juffermans/Otto 62,08, 3. Ds. Eggermont/De Ridder 56,67. B-lijn: 1. Mevrow Van Belle/dhr. Matthijssen 67,50, 2. HH. De Rijck/Visser 61,79, 3. Ds. De Meijer/Veraart 61,43. Midweek: A-lijn: 1. Ds. Lichteveld/Pieters 55,36, 2. Ds.Opdorp/Fermont 55,00, 3. Ds. Van Loon/De Ridder 53,57. B-lijn: 1. Ds. Stee/Klap 63,39, 2. Ds. Nieskens/Veldhorst 56,82, 3. Ds. De Doelder/Van Langeveld 53,25. C-lijn: 1. Echtpaar Wisse 59,64, 2. Mevrouw Kicken/dhr. De Leeuw 56,04, 3. HH. Bukkens/Rammeloo 54,64. Heikant. Jumping Heikant 2004. Paarden klasse ZZ klassiek: 1. Ar nold Boerekamps, Prince T (Eersel) 0/0/34.11; 2. Pieter Keunen, Paola (Lin- ne) 0/0/35.99; 3. Koen Leemans, Dophar- ma's Pele (Middelbeers) 0/0/36.84; 4. Ilyo de Loos, Nadir (Hulst) 0/0/36.95; 7. Cindy Perdaen, Nonnevanck (Sas van Gent) 0/0/41.12. ZZ Snelheid en Wend baarheid: 1. Rob van Bussel, Heidy (Heusden) 63.20; 2. Luc Steeghs, Pon cho (Kessel) 64.70; 3. Arnold Boere kamps. Prince T, 65.72 Z klassiek: 1. Nina Fagerstrom, ABC Resistancia (Fin.) 0/0/37.62; 2. Jack Neefs, Blom s Verdi (Sprundel) 0/0/38.45; 3. Sancho Voermans, Marango (Heikant) 0/0/38.66; 8. Cindy Perdaen, Punertha, 0/4/41.74. Z jacht: 1Tim Fransen, Pega sus (Roosendaal) 62.26; 2. Joe Clee, Ag- rovorm's Olndgirl (Dinteloord) 63.14; 3. Carolein van de Plasse, Delta Mossel's Oase (Yerseke) 64.03, 8. Ilyo de Loos, Quenette, 70.27. M klassiek groep A: 1. Nina Fagerstrom, Rabella, 0/0/35.39; 2. Wil Schellekans, Stapp's Candelight (Esbeek) 0/0/36.35; 3. José de Vetter, Pi raat (Heikant) 0/0/41.26. Groep B: 1. Koen Leemans, Dopharma's Hooks or High, 0/0/36.06; 2. Bieke van Doorn, Van Gilst Gust Plafittco (Arendonk) 0/0/40.53; 3. Ingrid Jakobsen, Leila Lica (Meliskerke) 0/0/41.78; 4. José de Vet ter, Parsival, 0/0/43.91; 7. Chayenne Wis- kerke. Robbedoes (Kruiningen) 0/4/41 51. M twee fasen groep A: 1. Jan Willem Schaap. Omnistar (Gilze) 0/0/33.22; 2. Ingrid Jakobsen, Leila Loe- ka, 0/0/34,09. Groep B: 1. Carolein van de Plasse, Delta Mossels Romi, 0/0/34.02; 2. Wil Scheüekens, Stapp's Charon, 0/0/34.56. Hoogeveen. Essent-toernooi, kroon groep. Vijfde ronde: Short (Eng) - Carlsen (Noo) 0,5-0,5, Sokolov (Ned) - Stellwagen (Ned) 1-0. Stand: 1. Soko lov 4, 2. Short 2,5, 3. Stellwagen 2, 4. Carlsen 1,5. Calvia (Spa). Olympiade, zevende ronde. Mannen: Nederland - Engeland 2.5 - 1,5; Van Wely - Adams 0,5-0,5, Ti- viakov - McShane 1-0, Timman - Speel man 0,5-0,5, Nijboer - Wells 0,5-0,5. Holland Casino Eredivisie. Willem II - FC Groningen 4-2 (1-1). 3. Redan 1-0, 11. Krstev 1-1, 52. Matthijs 2-1 (eigen doel), 54. Seedorf 2-2, 77. Vic toria 3-2, 90. Reuser 4-2. Scheidsrech ter: Van Sichem. Gele kaart: Krstev, Bizi- mana (FC Groningen). Aantal toeschou wers: 11.950. Willem II: Moens; Wau, Kreek, Van Nieuwstadt en Van der Haar; Reuser, Victoria en Matthijssen; Hadouir (88. Kolsi), Redan (82. Caluwé) en Bobson (90. Van Mosselveld). FC Groningen: Roorda; Elshot, Mat thijs, Kruiswijk en Floren; Buijs, Van Gessel, Krstev en Hugo; Bizimana (71. Tuyp) en Seedorf. Stand: PSV 7-19, Feyenoord 8-19, FC Utrecht 8-16, Ajax 8-15, AZ 8-15, Heeren veen 8-13, Willem II 8-13, NAC 8-13, RKC 8-11, Vitesse 8-11, NEC 8-11, Roda JC 8-10, Den Bosch 8-8, Groningen 9-7, FC Twente 7-5, ADO Den Haag 7-4, RBC 8-4, Graafschap 8-3. Gouden Gids divisie. MVV - Fortuna Sittard 2-0 (O-O). 65 Kruijer 1-0, 76. Aelbrecht 2-0, 84. Muha- madu 3-0. Scheidsrechter: Bourdouxhe. Gele kaart: Siahaija (MW), Moutawakil, Zafarin, Dassen (Fortuna Sittard). TOP Oss - Go Ahead Eagles 2-0 (2-0). 11. Schoofs 1-0, 37. Rook 2-0. Scheidsrechter: Liesveld. Gele kaart: Vrede, Van den Berg (TOP Oss), Bartels (Go Ahead Eagles). FC Volendam - Helmond Sport 0-2 (0-1). 33. Wilson 0-1, 76. de Jong 0-2. Scheidsrechter: Van der Roest. Rode kaart: 82. Ketting (FC Volendam/ 2x geel). Gele kaart: Buys (FC Volendam), Van de Ven, Van Es (Helmond Sport). VVV Venlo - BV Veendam 2-2 (1-2). 10. Kolder 0-1,13.Meeuwis 1-1, 26. Pan der 1-2, 74. Hofstede 2-2. Scheidsrech ter: Van Dongen. Gele kaart: Van Kou wen (VW Venlo), De Vries, Sahetapy, Wiekens (BV Veendam). FC Eindhoven - Stormvogels/Telstar 0-0 (O-O). Scheidsrechter. Zeinstra. Ge le kaart: Van Adelberg (FC Eindhoven), Correia (Stormvogels/Telstar). FC Zwolle - AGOVV 2-1 (2-1). 29. Ber ger 1-0, 38. v.Boxel 1-1, 43. Esajas 2-1. Scheidsrechter: Blom. Gele kaart: Schol (FC Zwolle). Van der Ree (AGOW). Cambuur Leeuwarden - Heracles Al melo 1-3 (1-2). 6. Tamerus 0-1, 30 Ta- merus 0-2,34. Bronkhorst 1 -2, 71 8uike- ma 1-3 (strafschop). Scheidsrechter: Nij- huis. Gele kaart: Jansen, Constancia (Heracles Almelo). Emmen - Excelsior 3-2 (1-1). 32. El Hamdaoui 0-1, 43. Wolters 1-1. 54. Lefe- rink 2-1, 84. Leferink 3-1, 86. Holman 3-2. Scheidsrechter: Janssen. Gele kaart: Tevreden (Emmen), Koning, Van Dieren, Kolk, Rothman (Excelsior). Heracles FC Zwolle Volendam VW Haarlem Dordrecht Sparta AGOW Excelsior Veendam MW Fortuna S TOP Stormv. Emmen Helmond Sp GA Eagles Cambuur L Eindhoven 10 7 1 11 6 2 22 17- 9 1 22 19- 9 3 22 21- 13 0 21 22- 8 3 19 23- 11 1 18 15- 10 1 16 16- 11 5 15 18- 17 6 13 20- 20 4 12 19- 16 5 12 14- 14 4 12 13- 16 7 12 15- 25 4 10 12- 14 5 10 14- 21 5 9 9-17 I- 19 Hulst. Bedrijfscompetitie. Eerste klasse vrouwen: Rogiest Ac- countancy-Jong Morres 2-1, SC Morres 1-Zaman Sport 0-3, Van Water schoot-Voorwaarts 1-2, WC Rho- dos-Ferket en de Maat 0-3, Cerestar-No- taris Vroome 1-2. Stand: 1. Vroome 7-17; 2. Ferket en de Maat 7-16; 3. Za- man Sport 7-16; 4. Cerestar 7-12; 5. Van Waterschoot 7-12; 6. Rogiest 7-11; 7. Jong Morres 7-9; 8. Voorwaarts 7-7; 9. SC Morres 1 7-4; 10. WC Rhodos 7-1. Tweede klasse vrouwen: Tèn ce-Wentzler Pauwels 3-0, SC Morres 3-DiDï 1-2, SC Morres 3-PC Place 3-0, De Beule-Van Wesemael 0-3, De Ster- re-Roctus Verzekeringen 3-0. Stand: 1. Van Wesemael 7-15; 2. DiDi 7-14; 3. Ten- ce 7-14; 4. De Beule 7-12; 5. SC Morres 2 7-11; 6. De Sterre 7-11; 7. PC Place 7-11; 8. SC Morres 3 7-10; 9. Wentzler Pauwels 7-5; 10. Roctus 7-2. Eerste klasse mannen: Doolaege Mat- thijs-Taxado 1-3, Kole Lucior-Party- MaxSmash2000 0-4, Taxado-Party Max/Smash 0-4, Brandax-BV Outokom- pu 1-3. Stand: 1. Party Max/Smash 2000 6-23; 2. Brandax 6-15; 3- Stuntmarkt/Rhodos 6-13; 4. Kole Luctor 6-12; 5. BVH Outokompu 6-8; 6. Taxado 6-7; 7. Doolaege Matthijs 6-4. Tweede klasse mannen: Ambulo-Warnier Tele com 2-2, ROC Westerschelde-Stunt- markt 0-4. Stand: 1. Stuntmarkt 2 7-24; 2. Ambulo 7-17; 3. Warnier Telecom 7-13; 4. ROC Westerschelde 7-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 69