i inTec Financieel Manager dethon ft 042 I^NNOTEC s> Scorpion Nederland B.V. ACCOUNTMANAGER BUITENDIENST voor de regio Zeeland allround monteur -1 zaterdag 23 oktober 2004 □amen Shipyards Group □amen Shipyards Group is een toonaangevende, internationaal opererende moderne groep van bedrijven die gespeciali seerd zijn in maritieme dienstverlening in de breedste zin van het woord. Koninklijke Schelde Groep De Koninklijke Schelde Groep maakt deel uit van de Damen Shipyards Group. Binnen dit concern zijn op de locaties Vlissingen en Vlissingen-Oost verschil lende operationele eenheden actief op het gebied van maritieme dienstverlening. Het productenpakket van deze eenheden wordt gekenmerkt door technologische geavan- ceerdheid en diversiteit. Schelde Marinebouw B.V. Schelde Marinebouw beschikt over een moderne engineering- organisatie, verantwoor delijk voor het ontwerp en de ontwikkeling van de door Marinebouw in opdracht genomen schepen, en werkt in toenemende mate aan opdrachten voor andere bedrijven. Binnen Schelde Marinebouw vervult de productie-organisatie de taak om de gespeciali seerde schepen, die zijn verkocht, ontworpen en ontwikkeld door onze engineeringafdeling, te bouwen volgens de vast gelegde eisen, dit kan variëren van korvetten fregatten, patrouille vaartuigen, en Amfibische Transportschepen tot vele daarvan afgeleide scheepstypes. Voor de coördinatie en uitvoering van het bouwproces zoeken wij PRODUCTIECQÖRDINATOREN Om dit niveau te bereiken doorloopt u eerst diverse functies binnen de productie- organisatie, zoals: een leidinggevende functie op de werkvloer; beheersing en aansturing van grote onderaannemers; contractbewaking en cost-control van grote projecten; begeleiding van werkzaamheden en projecten in het buitenland. Functie-eisen: Leeftijd tot 45 jaar; •Opleidingsniveau HBO scheepsbouw/werktuigbouw; Opleiding Maroff, indien men bereid is aanvullende opleidingen te volgen; Enige jaren werkervaring; Management kwaliteiten; Teamplayer met uitstekende communicatieve vaardigheden (sociaal, mondeling en schriftelijk); Kennis van de moderne talen; Sterk analytisch denkvermogen; •Procesgericht kunnen denken en handelen; Een zeer goed ontwikkelde service en resultaatgerichte houding richting klant en interne organisatie; Grote stressbestendigheid, gezien de complexiteit van onze projecten. Binnen de productie-organisatie vervult de inkoopfunctie een zeer belangrijke rol waarbij, vanuit de gekozen bedrijfsstrategie, uitbesteding van complete (scheeps)systemen en scheepsdelen een essentieel onderdeel vormt van het totale verwervingspakket goederen en diensten. Voor de afdeling inkoop zijn wij op zoek naar een PROJECT INKOPER De werkzaamheden bestaan onder andere uit: •Verantwoordelijk voor inkoop en uitbesteding binnen het project, volgens projectplan en project-inkoopvoorwaarden; Sturen, begeleiden en uitvoeren van het verwervingsproces voor goederen/diensten en uitbestedingen; Uitvoeren van marktonderzoek, marktbewerking en onderzoek naar mogelijke samenwerkingsverbanden; •Aanleveren van voortgangs en financiële rapportages; •Aanleveren van betrouwbare informatie ten behoeve van begrotings- en kostprijs calculaties. Het gewenste profiel: Leeftijd circa 30 jaar; •HBO opleiding (Werktuigbouwkunde/Maritiem) bij voorkeur aangevuld met vakdiploma NEVI of bereidheid tot het volgen van deze studies; Bij voorkeur ervaring in internationale inkoop; Goede beheersing van de Engelse en Duitse taal zowel schriftelijk als mondeling; Dienstverlenend; speelt in op wensen en behoeften van de (interne) klant; Resultaatgerichte commerciële instelling; Besluitvaardig en vasthoudend; Goede contactuele eigenschappen en een grote mate van initiatief en zelfstandigheid; Bondige en zakelijke uitdrukkingsvaardigheid. Informatie/Solliciteren: Nadere informatie omtrent deze functies kunt u inwinnen bij Vacature Productiecoördinatoren: de heer MA. Brugge (Directeur Productie), tel.nr. 0118-48 53 15. Vacature Project Inkoper: de heer W. Flipse (Hoofd Inkoop), tel.nr. 0118-48 25 00. Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken te richten aan: Schelde Marinebouw BV Postbus 555 4380 AN Vlissingen T.a.v. de heet A. Siereveld Een psychologisch onderzoek kan deel K uitmaken van de selectieprocedure. kfojfisinkliike Schelde Groep Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt Dethon kent vijf bedrijfsumts Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg en Dethon Diensten, waaronder het Groenbedrijf en Integratie vallen. Binnen deze units beschikt Dethon over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratie-trajecten Centraal in de bedrijfsvoering staat de ontwikkeling en begeleiding van mensen naar een arbeidsplaats in een zo regulier mogelijke omgeving. Dit centrale thema vereist de omslag van een traditioneel productiebedrijf naar een 'leerbedrijf', gericht op doorstroom. Voor Dethon zijn wij op zoek naar een (m/v) De functie Na een gedegen inwerkperiode wordt u, vanuit Terneuzen, verantwoordelijk voor de afdelingen (loonadmini stratie. automatisering, inkoop en receptie (in totaal 15 perso nen). Samen met uw collega's stelt u een financieel beleid op, afgeleid van de strategische visie van Dethon, en zorgt u voor het correct en tijdig aanleveren van financiële rapportages alsmede voor een goed informatieplan. U werkt nauw samen met het bestuur, voert daarvoor het secretariaat en voorziet hen van de juiste financiële informatie. Daarnaast behoort het Kwaliteit-, Arbo- en Milieubeleid tot uw verantwoordelijkheden. U bent sparringpartner van de algemeen directeur, actief lid van het Management Overleg en pakt nieuwe projecten op. U neemt deel aan het provinciaal financieel overleg met collega SW bedrijven en onderhoudt contacten met gemeenten en people manager met kennis van zaken andere instanties. U rapporteert aan de algemeen directeur. Gevraagd Een afgeronde (bedrijfs)economische opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld H0FAM, en aantoonbare leiding gevende ervaring in een soortgelijke positie, waarin projectmatig gewerkt wordt U heeft ervaring met financiële beleidsontwik keling, kennis van subsidiestromen (of bent bereid die op te doen) en informatieplanning. U heeft een goed gevoel voor bestuurlijke en politieke verhoudingen en onderschrijft de sociale doelstelling van Dethon U bent een persoonsgerichte manager die open en helder communiceert. U werkt zelfstandig, toont initiatief en behoudt te allen tijde het overzicht. U beschikt over het vermogen om verschillende belangen evenwichtig af te wegen. U bent gesprekspartner op diverse niveaus, zowel in- als extern. U kunt flexibel omgaan met veranderende regel geving en anticipeert tijdig op ontwikkelingen die belangrijk zijn voor Dethon. U bent woonachtig in de regio of bereid daarnaar te verhuizen. Geboden Een financieel gezond en modern bedrijf met aan sprekende opdrachtgevers in een omgeving waar veel gebeurt. Ruimte voor eigen initiatief en de gelegenheid concreet bij te dragen aan het economisch en sociaal succes van de organisatie Een collegiaal en betrokken team alsmede een gedegen inwerkperiode. De functie is ingeschaald op niveau 12 (maximaal 4.609,- per maand) met uitloop naar schaal 13 (maximaal 5.001,- per maand) en kent een resultaatafhan- kelijke bonus. Bent u geïnteresseerd in deze brede functie? Schrijf dan een brief met c.v onder vermelding van referentienummer 157 41479-B aan: Mercuri Urval B V Claudius Prinsenlaan 126, 4818 CP Breda. E-mail: sol-bre.nl@mercuriurval.com. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.G.S. Wilhelm, consultant Mercuri Urval, via tel.nr. 076 - 513 67 00. Zie ook www.dethon.nl en www.mercuriurval.com Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: schoonmaakbedrijf BLEIJENBERG Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is een middel groot schoonmaakbedrijf met circa 500 medewerkers. Het werkgebied is Zeeland en Noord-Brabant. Het hoofdkantoor is gevestigd in Vlissingen Er is een nevenvestiging in Etten-Leur. Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is gecertificeerd volgens ISO 9001/OSB+ en in het bezit van het VCA* veiligheidscertificaat Schoonmaakbedrijf Bleijenberg heeft een partnership met Vebego, een internationale dienst verlenende groep, die bestaat uit sterke, vooral regionale opererende bedrijven. Vebego kent een aantrekkelijk in- en doorstroomprogramma voor talentvolle jonge managers. financieel/administratief medewerker (m/vjl De functie: In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor de v _.o^ administratie: crediteuren, voorraden en facturering. Daarnaast onder steunt u de loonadministratie en de projectadministratie. U levert een bijdrage aan de totstandkoming van de financiële rapportages. Wij vragen: MBA-diploma Minimaal enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie Kennis van en ervaring met administratieve pakketten Gestructureerde en accurate manier van werken Iemand die zelfstandig kan en wil werken Iemand die gewend is in een commerciële en dynamische organisatie te werken Ons aanbod: Een boeiende en zelfstandige functie op ons hoofdkantoor in Vlissingen. Vanzelfsprekend doen wij u een passend aanbod een goed salaris met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden Als u meer informatie wilt ontvangen over deze functie, kunt u contact opnemen met Margot Peters van OAZ Werving Selectie, telefoon 0113 25 66 00. Heeft u belangstelling voor deze functie? Stuur dan binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar OAZ, Postbus 148,4460 AC Goes. Email- vacatures@schipperoaz.nl Voor meer informatie over ons bedrijf: kijk op www.bleijenbergbvnl bedrijfs- en organisatie adviseurs ondernemen doe je samen Scorpion Nederland B.V. beslaat al ruim 12 jaar en is een ISO gecertificeerde, snel groeiende, handelsorganisatie die onderdeel uitmaakt van de Scorpion Groep. Wij houden ons bezig met de advisering en verkoop van een ruim assortiment producten welke onder de handelsnaam INNOTEC op de markt worden gebracht, zoals; hoogwaardige lijm- en afdichtingkitten. technische onderhoud- en reinigingsproducten, ruit-, lak- en kunststof-reparatiesystemen. Wij bieden met behulp van deze producten onze afnemers in de bouw techniek en mobiliteitsbranche, technische oplossingen aan. Momentcel bestaat ons personeels bestand uil ca. 55 enthousiaste medewerkers. Wegens een steeds groter wordende vraag naar onze topkwaliteit producten hebben wij voor onze afdeling Bouw dringend behoefte aan enthousiaste, jonge mensen voor deze functie, of mensen uit de praktijk die door ons willen worden opgeleidt tot accountmanager buitendienst. saies@innotce-industrie.nl www.innotec-industrie.nl "Only quality has a future" De accountmanager buitendienst werkt en woont in het ter beschitag gestelde rayon. Na onze praktijkgerichte opleiding worden door u 2™ bestaande als nieuwe klanten bezocht. Door trainers uit de praktijk wordtaanii ondersteuning gegeven in de vorm van verkoop- en producttrainingen ej persoonlijke begeleiding. U beschikt over goede contactuele vaardigheden. U bent bekend met de bouwwereld. U bent commercieel en resultaatgericht ingesteld U kunt zelfstandig werken. U bent een doorzetter die zich niet uit het veld laat slaan. Een breed assortiment topkwaliteit producten om mee te werken. Een uitdagende en zelfstandige functie. Een prettige, informele no-nonsense bedrijfscultuur. Een uitgebreid scholings-, trainings- en begeleidingsprogramma. Een basissalaris met provisieregeling. Een autokosten- en onkostenvergoeding. Wilt u meer weten over deze functie? Dan kunt u contact opnemen met Bert Extercate, tel. nr. 053 - 428 2954 J Wilt u solliciteren? Stuur dan binnen één week na het verschijnen van deze advertentie 1 sollicitatiebrief met C.V. naar: Scorpion Nederland B.V. T.a.v. afd. P&O Postbus 3710 7500 DS Enschede Gehandicapt of chronisch ziek? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact Kom op voor je rechten! Word ook lid van ANGOI Postbus 850 3800 AW Amersfoort Met ANGO kom je tot je recht! 1,1 43 <"S I "n8 I IN 'ng I Tl gas-waterleh centrale verwarming INSTALLATIE loodgieterswerk airconditioning I TECHNIEK Ambachtsherenwegeling I 14421 GP Kapelle Wij zijn op korte termijn op zoek naar een ervaren Wij vragen: - bezit van relevante vakdiploma's of studerend daarvoor - klantvriendelijke en service gerichte instelling - vermogen tot zelfstandig werken - enthousiasme en betrokkenheid Wij bieden: - een goed salaris - eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden - een 38-urige werkweek - een prettige werksfeer in een enthousiast en betrokken team Voor nadere inlichtingen: De heer J Lodder: telefoon 0113-341100 mobiel 06-53708451 Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Intec Installatietechniek BV Mevrouw A.C. Ridderhof. Anthony Fokkerstraat 28 4462 ET GOES Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Landal GreenParks beheert en exploiteert meer da" 50 bungalowparken in Nederland, Duitsland, België Tsjechië en Oostenrijk, leder park heeft een uniek karakter. Wat alle parken gemeen hebben is de ruime opzet en de mooie ligging midden in de natuur. Landal... jouw uitdaging? Op Landal Port Greve te Brouwershaven met 575 bungalows i zoeken wij een enthousiaste MEDEWERKER TECHNIEK ONDERHOUD De Technische Dienst is verantwoordelijk voor het onderton aan de bungalows, installaties en de centrale faciliteiten In deze functie bent u dan ook mede verantwoordelijk voor W vakkundig oplossen van storingen, en het onderhoud van de bungalows en centrale faciliteiten. Wij vragen - L.T.S. V.B.O. elektrotechniek - kennis van de c.v. installaties - kennis van sanitaire installaties - rijbewijs B - Flexibele instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Zelfstandig kunnen werken - Bereidheid om consignatie en weekend diensten te draaien - Woonachtig op Schouwen-Duiveland Wij bieden - een uitdagende functie in een dynamische werkomgeving - een uitstekend pakket van arbeidsvoorwaarden - mogelijkheid tot verdere scholing - personeeisboekingsregeling Geïnteresseerd? Voor informatie kunt u bellen naar: tel. 0111-691855 vragen naar P. Schilperoort, of stuur binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief aan Landal Port Greve, t.a.v. P. Schilperoort, Hoofd Techniek Onderhoud Heernisweg 1, 4318 TN Brouwershaven. Alle ruimte om jezelf te ontwikkele

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 10