PZC Bij PWG is het opnieuw net niet valse start goed Ondo knokt zich naar zege i Tovaal maakt Herreweghe zorgt voor een uitschieter Zegereeks PWG 2 en Middelburg ten einde Ovaa oppermachtig =3 Damploeg lijdt zware thuisnederlaag tegen grootste concurrent om de titel Twee zeges voor EMM uitslagen agenda maandag 18 oktober 2004 <vb22 rlr\/-»r Hanc Marl/i icco Ho Irlacco lontov door Euqène de Kok S-GRAVENPOLDER - Met de nederlaag van Aart Walraven te gen oud-wereldkampioen dam men Ton Sijbrands was reke ning gehouden. De andere vier verliespartijen die PWG 's-Gra- venpolder zaterdag leed in de derde ronde van de competitie tegen Heijmans Excelsior uit Rosmalen waren flinke tegenval lers. Net zoals de eindstand, 7-13. „Een offday", zei Walra ven na afloop. „Wat drink jij?", vroeg Aart Walraven kort na zijn verloren partij aan Ton Sijbrands. „Ik ben eigenlijk toe aan een bier tje", verzuchtte de beste dam mer van Nederland (rating 1599) terwijl hij een dambord klaar zette voor de analyse. De tweevoudig wereldkampioen ('72 en '73) gaf tijdens de analy se, waar hij talloze varianten in sneltreinvaart de revue liet pas seren, toe dat hij het moeilijk had gehad tegen Walraven. „Je hebt het me lastig gemaakt. Al leen op het einde niet", zei hij te gen zijn Zeeuwse opponent. „Het was een zware positiepar tij waarin we allebei in een vroeg stadium veel bedenktijd nodig hadden", legde Sijbrands later uit. „Maar, in een stelling waarbij we allebei nog veertien schijven op het bord hadden staan, maakte Walraven een ern stige fout. Daarna kon ik de winst gemakkelijk forceren. Zonder die fout zou het een zwa re bevalling zijn geworden." „Een opstoot waar ik steeds re kening mee hield, zag ik net even niet. Maar, hij heeft er toch nog 1 uur en 43 minuten over ge daan", luidde het relativerende commentaar van Walraven, die zich feilloos herinnerde dat hij Sijbrands in 1966 nog had ver slagen in een sneldamwedstrijd. „Hij was toen net Europees kam pioen geworden." Sijbrands had zich terdege voor- bereid op de ontmoeting met PWG. „Ik had na de promotie/ degradatiewedstrijd vorig sei zoen, waarin we met Amers foort (zijn toenmalige club) zo onsportief waren om PWG van promotie af te houden, dossiers gemaakt van alle tegenstanders. Die kwamen me vandaag goed van pas." De sympathieke dammer gaf aan dat hij niemand kan onder schatten in de hoofdklasse. „Ik geloof dat ik in de ereklasse door tactische opstellingen te gen spelers met een lagere ra ting heb gespeeld dan dit sei zoen." Sijbrands stapte dit sei zoen over van Amersfoort naar Heijmans, dat in de hoofdklasse (het op één na hoogste niveau) uitkomt. „Ik heb hier een aantal vrienden en ik was aan iets nieuws toe", zei hij zaterdag. „Met Amersfoort hebben we de laatste jaren continu tegen de gradatie gespeeld." Met zijn nieuwe club Heijmans is dat juist niet het geval. De club uit Rosmalen lijkt, zeker na zaterdag, titelkandidaat num mer één. „Ik had verwacht dat PWG meer kansen op de titel zou hebben. Maar het ziet er naar uit dat we vandaag overtui gend winnen", zei hij halverwe ge de middag. „Dat verandert het plaatje aanzienlijk." Voor de dammers uit 's-Graven- polder kwam de 7-13-nederlaag hard aan. „We hebben het collec tief slecht gedaan", reageerde Daaf Kasse, die verloor van Wim van der Kooij. „Ik heb zelf aardig gespeeld", zei Andres van de Berge die Jan van der Hooff versloeg en daarmee sa men met Bennie Provoost de eni ge Zeeuw was die zijn partij won. „Maar als team lijden we een flinke nederlaag. Halverwe ge zag het daar niet naar uit." Teleurstellend „Heijmans begon vandaag niet in de sterkste opstelling", wees Provoost op de afwezigheid bij de Brabanders van Mari van Bal- legooijen (rating 1321), Karen van Lith (1358) en Matthijs Rob- bens (1310). „Dat hebben we niet uit kunnen buiten en dat is teleurstellend." Zelf kwam de dammer uit Aagtekerke niet in de problemen in zijn partij te gen Harry Kolk. „Ik heb geen moment minder gestaan en hij blunderde op het einde. Ik zal niet zeggen dat het een begin- nersfout was, maar een gevor derde pupil zou het niet hebben Te laat Ook Johnny de Leeuw (remise tegen Roep Bhawanibhiek) was teleurgesteld over de nederlaag. Al baalde hij minder erg dan vo rig jaar toen hij in de laatste, be slissende competitiewedstrijd te gen Heijmans in gewonnen stand verloor omdat hij zijn klok te laat indrukte. „Dat heeft nog even door mijn hoofd ge speeld, ja. Maar je weet dat het niet nog een keer gebeurt. Van daag had ik mogelijkheden om te winnen, maar ik kon die kan sen niet verzilveren. Verliezen met 13-7 is teleurstellend. We hebben het op de dag van de waarheid weer niet waar kun nen maken, hebben te veel cru ciale duels verloren. De laatste jaren hebben we het met PWG al vaker laten liggen. Iemand als Sijbrands zouden wij ook goed kunnen gebruiken. Ik heb het zelf meegemaakt toen ik nog bij Astra speelde en Harm Wiers- ma erbij kwam. Zo'n speler geeft een enorme stimulans aan de anderen. Als we de stap naai de ereklasse een keer willen ma ken, zouden we eigenlijk zo ie mand moeten hebben." PWG *s-Gravenpolder-Heijmans Excelsior 7-13. Gedetailleerd: Henk Gunter - Adri Vermeulen 0-2, Erwin Hamers - Frank Teer 0-2, Dominique de Rooij - Ron Entken 1-1, Aart Wal raven - Ton Sijbrands 0-2, Andres van de Berge - Jan van den Hooff 2-0Bennie Provoost - Harry Kolk 2-0, Daaf Kasse - Wim van der Kooij 0-2, Johnny de Leeuw - Roep Bhawanibhiek 1-1, Arjo Kou semaker - Gilles Delmotte 1-1, Cees Rijk - Soender Kalpoe 0-2. door Hans Markusse GOES - De Goese Rugbyclub To vaal heeft zich volledig hersteld na een zwakke competitiestart. Na drie overwinningen op rij zijn de Goesenaren weer terug te vinden in de bovenste regionen van de tweede klasse zuid, al blijft REL soeverein leiden. Op sportpark Het Schenge in Goes won Tovaal met 37-0 van Dukes 2. In Dordrecht verloor Oemoe- menoe met 34-15 van Reeland. Tovaal-Dukes 2 37-0: In eerste instantie leek Tovaal een gemak kelijke middag tegemoet te gaan tegen Dukes 2. Aanvoerder Egon Geeratz opende al in de tweede minuut de score en na balwinst van Maghiel Hanse in de line-out zorgde Marijn Rie- mens na vijf minuten al voor een 8-0-voorsprong. De thuisclub was heer en meester en na sterke acties van Jan Moel- ker en Kees Noordhoek voerde Jacco Korstanje de score op naar 13-0. Een volgende score van Tovaal had de wedstrijd de finitief op slot kunnen gooien, maar de gasten kregen meer en meer greep op de wedstrijd. Aan vallend lukte er weinig meer bij de Goesenaren, maar gelukkig toonde Jan-Joost Wiebrens zich een ei-varen sluitpost. Een kwartier na rust zorgde Koen Spaas in de uiterste hoek van het veld voor 18-0. De wed strijd was daarmee beslist. Egon Geeratz (uit twee conversions) en Sjoerd van Benthem, Peter van Stee en andermaal Koen Spaas (uit try's) zorgden ervoor dat Tovaal een ruime overwin ning boekte en daarmee beslag legde op het bonuspunt. Tovaal - Dukes 2 37-0 (13-0). 2. Egon Geeratz 3-0, 5. Marijn Rie- mens 8-0, 15. Jacco Korstanje 1.3-0, 55. Koen Spaas 18-0, 58. Sjoerd van Benthem 23-0, 58. Egon Geeratz 25-0, 64. Peter van Stee 30-0, 64. Egon Geeratz 32-0, 75. Koen Spaas 37-0. Scheidsrech ter: J. Adriaanse (Tilburg). Aantal toeschouwers: 80. Reeland-Oemoemenoe 34-15: De Middelburgers speelden in Dordrecht een weinig gelukkige wedstrijd tegen Reeland, dat zijn hoge klassering in de twee de klasse louter dankte t twee reglementaire overwip gen op Ducks en Rhino's, ss in vier wedstrijden nog punt had gescoord. Scheids^ ter Peeters haalde al sneici- gel uit het Middelburgse J door veteranenscrums te donneren en daar had allee thuisclub profijt van. I Reeland liep in de eerste i£ uit naar een 21 -0-voorspnz? In de tweede helft probeerde moemenoe-coach Hennv Zaj. bergen het tij te keren Govert van Hoek en Fabienii rand op de derde rij te postfnj Die ingreep was maar ten succesvol. Martijn Boogaarig Govert van Hoek (2x) bracbüi de spanning terug in de «tj strijd, maar uiteindelijk q Reeland. Reeland-Oemoemenoe 3(.]j (21-0). 45. Govert van Hoe! 50. Martijn Boogaard 21-16, Govert van Hoek 28-15 ScAni rechter: H. Peeters (Wemeling Aantal toeschouwers: 50. MIDDELBURG-I)e oefenra zit er op voor EMM. De Middé burgse handbalsters die on twee weken debuteren lts HVL in de regioklasse, sIok dit weekeinde in Middelburg! oefencampagne af met twee ie ges. Tegen Olympus werd br 11-8, tegen Saturnus 14-13, Desondanks is de vorm ii EMM nog niet groots. Het au valsspel was in beide duelss de pauze veel te matig. Er si sprake van besluiteloosheid,! er was te weinig overtuiga vanuit de tweede lijn. „Dj komt bij dat we conditions nog slecht zijn", zei oefenmes ter John Roelofs. Blessuresi griep zijn daarvan de oorzsi De Terneuzense coach heette beroep gedaan op het trio Alet Baan, Carolien Davidse en Ra te Hendrikse voor het komea seizoen. „In verband mei krappe selectie kan ik allee dersteuning goed gebruiken," door Joop van den Oudenhoven RILLAND - Dankzij een uit schieter van Vic Herreweghe hebben de driebanders van Hoondert/de Waard in een ver der matige wedstrijd tegen Vis senberg Sierteelt een gelijkspel uit het vuur gesleept. Hoondert/de Waard-Vissenberg Sierteelt 4-4: Op Vic Herreweg he. de nieuwe aanwinst van Hoondert/de Waard, staat geen maat. In zijn partij tegen zijn landgenoot Paul Bruneel liet hij niet alleen een serie van elf aan tekenen maar scoorde ook nog eens een moyenne van 1.346. Zijn teamgenoten lieten het er op Bram de Waard na lelijk bij zitten. „Het was slecht", vond teamleider Gerrit Blom. „Het was maar goed dat Vic zo'n we reldpartij speelde anders had den we het met gered." Hoondert/de Waard - Vissenberg Sierteelt 4-4: Vic Herreweghe - P. Bruneel 35-17, 26 beurten; Sjaan van Kuyk - E. Vissenberg 35-29, 92: Johan Visser - L. Gom- mers 25-30, 69; Bram de Waard - Fr. Vermeiren 28-30, 57. De Stene Brug-Gommers Grond werken 5-3: De Stene Brug gaat gestaag voort op de ingeslagen weg. Ook voor Gommers Grond werken was de ploeg te sterk. Piet Koek en Wim de Kok gin gen sterk uit de startblokken en bleven hun opponenten de hele partij de baas. Het moest bij de bezoekers van de jeugd komen. Mark Havermans, nog maar ze ventien jaar, versloeg overtui gend Arjo Hollestelle Ook leef tijdgenoot Lennart Schrouwen kwam goed uit de verf, maar kwam net niet tot winst. De Stene Brug - Gommers Grond werken 5-3: Piet Koek - Henk Ha vermans 35-22, 47; Wim de Kok - Ton de Hoon 35-27, 53; Arjo Holle- stelle - Mark Havermans 23-30, 59; Marco van der Hout - Lennart Schrouwen 30-30, 56. Partyservice.nl-L&B Ledermo de 4-4: Een overwinning leek voor de pauze niet onmogelijk. Nadat Ron Speijer een gemakke lijke zege had geboekt op Ligt- voet, liep Ton van Beveren snel weg bij tegenstander Bakkers. Toen het licht even uitging dacht Bakkers nog een kansje te maken, maar de thuisspeler her vond op tijd het ritme. Na de pauze keerde het tij. Piet Kox was niet opgewassen tegen Bras penning en Sjaak de Visser werd door een K. Bakkers terzij de geschoven. Partyservice.nl - L&B Ledermode 4-4: Piet Kox - B. Braspenning 25-30, 72: Sjaak de Visser- K. Bak kers 16-25, 38; Ton van Beveren - R. Bakkers 25-19, 49; Ron Speijer - B. Ligtvoet 20-14, 59. door Daaf Kasse MIDDELBURG - Middelburg en PWG 's-Gravenpolder 2 zijn er niet in geslaagd hun ongesla gen status in de tweede klasse D van de nationale damcompetitie te handhaven. Beide teams verlo ren zaterdag met 13-7. De Middelburgse damclub, die als koploper aan de derde ronde begon, gaf tegen Meurs/Denk en Zet 2 uit Culemborg veel punten weg. Arie Kammeraat, Jan Moens en Wim Koppejan verlo ren door combinatieve wendin gen en Ad Trapman ging in een betere stand door zijn vlag. De Belg Geert Vercruysse had aan het eerste bord tegen nationaal grootmeester John van den Borst kansen op een punt, maar ook hij redde het niet. Piet Alla- art (door een simpele openings combinatie) en Piet Nieuwen- huijzen wonnen namens de Mid delburgers. De reserves van PWG 's-Graven polder deelden in het leed van het eerste team. Met exact de zelfde cijfers ging het tiental on deruit tegen het tweede team van Heijmans Excelsior. De zwaarste klappen vielen aan de vijf laagste borden, waar Niels Roelofsen, Ko Louwerse, Rianka Rentmeester, Arie den Hollander en Ferry Berkholst min of meer kansloos verloren. Pas toen de wedstrijd al lang be slist was, konden Jaap Veerhoek en Martijn Rentmeester dankzij goede winstpartijen de neder laag een iets draaglijker aanzien geven. Korfbalploeg uit Sint Laurens op karakter voorbij Dijkvogels: 15-14 door Hanne van Beugen SINT LAURENS - De korfballers van On do hebben zaterdag door vechtlust te to nen nipt de tweede zege van het seizoen be haald: 15-14. Dijkvogels miste in de slotfa se een aantal kansen en daar maakte de club uit Sint Laurens dankbaar gebruik Het publiek was uitzinnig van vreugde. Niemand had na de sterke eerste helft van Dijkvogels nog verwacht dat Ondo nog kon winnen. Ook Ondo-trainer Edwin Co- ppoolse niet. „Dijkvogels is tot nu toe de sterkste ploeg waar we tegen gespeeld heb ben. In de eerste helft gaven we de schut ters van de tegenstander te veel ruimte. Daar kwam bij dat zij heel scherp schoten. Zo was het gaatje snel gemaakt." De club uit Sint Laurens had de eerste 35 minuten moeite met het hoge baltempo van de Dijkvogels. „We hadden veel moei te met de druk van de tegenstander. Onze spelers bewogen te weinig en daardoor was het voor de Dijkvogels makkelijk om de bal in te spelen. Het aantal doelpunten liep toen snel op." Het rustsignaal kwam net op tijd voor On do. „We brachten vlak voor tijd het ver schil nog terug naar drie punten. Het ging niet bepaald van een leien dakje. Ik vond dat we in de korfzone te slap waren. We moesten meer op de man gaan spelen, een op een. En dat lukte in de tweede helft goed. Uiteindelijk wonnen we de wed strijd op karakter." Ondo begon de eerste helft heel slordig. Het baltempo lag te laag en er werd vaak onnodig balverlies geleden. Dijkvogels was duidelijk een maatje te groot voor de club uit Sint Laurens. De koploper bouwde de meeste aanvallen zorgvuldig op en verde digde heel sterk. De gasten kregen veel schotkansen en liepen uit naar een voor sprong van vier punten. Vlak voor rust bracht Ondo het verschil terug naar de drie punten: 7-10. Maar het ging niet van harte. Ondo speelde geforceerd en kwam vaak moeilijk uit de verdediging. Dijkvo gels gaf geen centimeter ruimte weg. In de tweede helft waren de rollen omge keerd. Dijkvogels bood Ondo de eerste tien minuten nog wel weerstand, maar daarna zakte de ploeg uit Maassluis hele maal in elkaar. Ondo kwam daarentegen veel beter in het spel. De teamleden pep ten elkaar op en werkten veel beter aan de opbouw van hun aanvallen. Door de rust te bewaren werden er verschillende doel punten gemaakt. Het zat de ploeg uit Sint Laurens ook niet tegen. Bij Dijkvogels sprongen een paar ballen uit de korf en gingen een paar schoten rakelings langs de korf. Vlak voor tijd kwam Ondo op ge lijke hoogte. Het publiek moedigde zijn team zo luidruchtig aan, dat Ondo bijna niet meer kon verliezen. Met nog een mi nuut op de klok kwam de club uit Sint Laurens op voorsprong. Dijkvogels pro beerde er nog een gelijkspel uit te slepen, maar slaagde daar uiteindelijk niet in. Ondo-Dijkvogels 15-14. Scores Ondo: Mar tijn Walraven 6, Iwan de Pachter 3, Annelie Wisse 3, Wim Allaart 2, Jan Allaart 1. Scheids rechter: Marcel Marinisse. Aantal toeschou wers: 30. Ondo-speelster Mirte Hoogwerf (rechts) maakt het de aanvoerster van Dijkvogels meer dan lastig onder de korf. foto Ruben Oreel door lep Triou RILLAND-BATH - De laatste clubwedstrijd van de MC Ril land had duidelijk te lijden on der de concurrentie van een pro motiedag op het Finlandcircuit in Westdorpe. Met name de 65 en 85cc-klasse kenden een mini male opkomst. De overige klas sen waren wel goed bezet. In de 250/500cc was Casper Ovaa weer heer en meester. In de 250/500cc was de strijd snel beslist. Casper Ovaa domi neerde zijn klasse, zoals al het hele seizoen het geval is, van start tot finish. Strijd moest in de eerste manche ver achter hem gezocht worden, waar met name Robbin Jansen, Robert de Boer en Richard van der Horst het gevecht met elkaar aan gin gen. In de eerste manche was Van der Horst de sterkste voor Jansen en De Boer. Tijdens de tweede omloop verraste John Veraart. Hij stootte direct door naar de tweede plaats achter Ovaa, maar hij kreeg direct Jan sen en Van der Horst in zijn wiel. Na felle duels was het ten slotte Jansen die tweede werd voor Veraart en een opgerukte Marinus Hoek. In de 125cc-klasse maakte Dave de Jonge de verwachtingen waar. Hoewel hij zaterdag niet in zijn besten doen was, nam hij in beide manches een kopstart. In de eerste manche won hij met voorsprong voor Roel van de Bergen en Michael Kools. Ook in de tweede manche was er weer kopstart voor De Jonge maar halfweg ging hij even in de fout en was Zeelands nieuwe troef in deze klasse, Roel van de Bergen, er als de kippen bij om de koppositie over te nemen. De Jonge herstelde zich snel en pak te na enkele ronden de leiding te rug om die niet meer af te staan. Persoonlijk kampioenschap libre 5e klasse district Delta Zuid West poule Noord: Stand na drie ronden: 1. Christian Rijkse (de Sportvisser) 4 punten, 1.42; 2. Rinus Vaane (D'Eule) 4, 1.02; 3. Adri Ista (D'Eule) 4, 0.89; 4. Mar co Fiere (OKK) 4, 0.85; 5. Leen Nelisse (Old Dutch) 2, 1.14; 6. Maria Boonen (Delta) 2, 0.94; 7. Toon Hilker ('t Klusje) 2, 0.93; 8. Gert Jan van Valen (de Poe del) 2,0.79. Poule Zuid. Stand na vier ronden: 1. Roel Raas (LBV) 8 punten, 1.11; 2. Sjaak dekker (Scheldezicht) 6, 1.36; 3. Simon Ippel (HIO) 6, 1.20; 4. Sandra van den Berg (Avontuur) 4,1.26; 5. Ronny Schijf (Avontuur) 4, 1.09; 6. Jan Schouten (Scheldezicht) 2, 1.11; 7. Jo der Wedu we (De Kastanje) 2,1.01; 8. Wim Nieuw- dorp (HIO) 0, 0.89. mie Mullens, 5. Kevin Hamerlintf;! manche: 1. Dave de Jonge, 2.Roeltf de Bergen, 3. Michael Kools, 4 Jii Mullens, 5. Jurgen den Engels^ Debutanten/veteranen 1e manrt 1Joris van Strien, 2. Andre Seta 3. Gert Huisman, 2e manche:! .ci van Strien, 2. Paul van Steemvi'dl 85cc 1e manche: 1. Dimilri Sf;l Luuk Dybla, 3. Rik Pijnen; 2e mand 1. Luuk Dybala, 2. Wesley LeijnseJJ Pijnen. 65cc 1e manche: 1. Anyl van Zuilekom, 2. Bas van Slnaj Björn Oreel; 2e manche: 1Angeloe Zuilekom, 2. Bas van Strien, 3 gl Oreel. Scherpenisse. Najaarsschieting 1M. de Guijtenaere, 2. D. van Gif» 3. C. v/d Gouwe, 4. H. Kloet, 5 R Sri Regio Walcheren. Eerste klasse: w Hebusport - Alfonds/zuidwest negen 5-7, Oostkapelle - Taxicentrale 1-6, Westkapelle- Domburg 2-3, Oostkapel le 2 - Tympaan 2-5, Murre/de Visser - Torna 2-7, VZV/Hydrofa - Arnemuiden 6-7. Stand: Domburg 6-18, Taxicentra le 6-18, Tympaan 6-18, Alfonds/zuidwest negen 6-18, w Hebus port 6-12, Torna 6-12, Arnemuiden 6-6, Oostkapelle 6-4, Oostkapelle 2 6-1, VZV/Hydrofa 6-0, Westlkapelle 6-0, Murre/de Visser 6-0. Tweede klasse: Alfonds/zuidwest ne gen 2 - Garderen/Dekker 3-2, de Weerlt - PSVW 6-2, ABC decor-VZV/Hydrofa 2 5-5, Meiveld - Onder andere 12-0, Ontop - Domburg 2 9-5, WZP - Toffee club LFA 6-4. Stand: Meiveld 5-15, Domburg 2 5-12, WZP 5-10, Alfonds/zuidwest negen 2 4-9, Toffee club LFA 5-7, de Weerlt 5-7, VZV/Hydrofa 2 5-7, Onder andere 5-5, Ontop 5-3, ABC decor 5-3, Garderen/Dekker 5-3, PSVW 4-1 Derde klasse: VAW - de Dwaes/Couburg 16-5, Woontrend Zee land - SSVW 5-6, Akkerdaas kado - fc Laurens 11-4, Dekker/Tramper - VPV 3-8, Schinkel assurantie - Uiterton 3-7, Partner advies - Baderie 4-9. Stand: VAW 4-12, Akkerdaas kado 4-12, Uiter ton 4-12, SSVW 4-9, VPV 4-7, Baderie 4-6, fc Laurens 4-4, Dekker/Tramper 4-4, Woontrend Zeeland 4-3, Partner advies 4-1, de Dwaes/Couburg 4-0, Schinkel as surantie 4-0. Vierde klasse: VZV/Hydrofa 3 - EPZ 7-3, Thermo products Garderen/Dekker 2 3-6. Stand: Garderen/Dekker 2 5-13, w Hebusport 2 4-10, Bieneveldeboys 3-9, Atofina 4-7, VZV/Hydrofa 3 4-7, Jong Arnemuiden 3-6, NDW advocaten 4-6, Uiterton 2 4-3, EPZ 5-3, de Stoof 3-0, Thermo products 5-1. Vijfde klasse: Varian - Torentijd 8-7. Stand: MO de Schuur 4-12, Westkapel le 2 4-12, TSA brandpreventie 4-9, Gou we gheyt 4-7, fc Laurens 2 4-6, Jobse timmerwerken 4-6, Varian 4-6, fc Zee land 4-6, VAW 2 4-4, Dekker/Tramper 2 4-3, Torentijd 4-0, VZV/Hydrofa 4 4-0. Zesde klasse: Torna 2 - Draadkrab bers 6-2, Provincie Zeeland - fc Laurens 3 4-4, Piet Voskamp - Uiterton 3 8-4, Westkapelle 3 - Janse 4-10, SVR - de In loop 6-12, Domburg 3 - v. d. Sluis grondwerken 8-3. Stand: Torna 2 5-13, Janse 4-12, de Inloop 4-12, Westkapelle 3 5-12, Domburg 3 4-9, Provincie Zee land 4-7, Piet Voskamp 4-5, SVR 5-4, Draadkrabbers 5-3, fc Laurens 3 5-1, Ui terton 3 4-0, v. d. Sluis grondwerken 5-0. Rilland. Clubwedstrijd. 250/500cc 1 e manche: 1Casper Ovaa, 2. Richard van der Horst, 3. Robbin Jansen, 4. Ro bert van de Boer, 5. Marinus Hoek; 2e manche: 1. Casper Ovaa, 2. Robbin Jansen, 3. John Veraart, 4. Marinus Hoek, 5. Richard van der Horst. 125cc 1e manche: 1. Dave de Jonge, 2. Roel van de Bergen, 3. Michael Kools, 4. Ja- Goes. Wintercircuit De Blauw kei. MLTC tegen MTO: 35-25. nenenkelspel. T. Slagboom-S 't Veld 2-13 (0-4), S. Eude-M wet 4-7 (0-4), O Molopodis-J. Stfv' (3-1), R. de Jong-H. TemminckS-51 R. Hendrickx-J. Allièt 6-9 (0-4).R- Gilst-C. de Water 7-8 (1-3). Vrou»w- kelspel. S. Oranje-J. van denOrs- (4-0), K. Dijkstra-Naomi Hillebfrt' (3-1), I. Weegels-Nadine Hilletxrf (3-1), L. Oranje-I. Saman 34 (1-3 nendubbelspel. T. Slagboor, de-S. Huis in 't Veld/M. van Ki* (0-4), O. Molopodis/R. de -<"i Schut/H. Temminck 8-5 !k- Hendrickx/R. van Gilst-J. AlliétCS ter 6-3 (4-0). Vrouwendubbeltf* Oranje/K. Dijkstra-J. van S Dries/Naomi Hillebrand 7-3 Weegels/L. Oranje-Nadine Saman 7-4 (4-0). 't Halve Maantje tegen Te school Dennis Helleman: Mannenenkelspel. D. van lW6 de-G. Lau 4-6 (1-3). V GreeveS' 9-3 (4-0), P. Potter-B. Dijkstra J. Moerland-S. Vermeulen 6-5 (R! van der Wel-J. Bish 8-2 |44l Buuren-S. van As 4-8 (04). V enkelspel. B Verhaegen-S 5-6 (1-3), J. Verhaegen-R. F (1-3), H. van Hartingsveld-A. 7-4 (4-0), F. van der Stel-C. W-f1 1-10 (0-4). Mannendubbelsp»! Greeve/M. Schouw-G. Leu/S-V, len 10-4 (4-0), P. Potter/J. Moewv Bish/B. Dijkstra 4-8 (0-4) R- J r, I 0;ch.<; Wtf* Wel/S (4-0) _.i Buuren-J BisfvS w i<r-u/. VrouwendubbekpaLj Verhaegen/J. Verhaegen-S. Fa"™. Pieters 10-1 (4-0), H. van Hading van der Stel-A. de Roover/C. bcw-- 8-2 (4-0). EEESL— Alkmaar. Landelijke MTBW--, Dagklassement. 13 en 141®^ nald Vreugdenhil (Naaldwijk).^ ce van den Berge (Goes), 6 Roo (Biezelinge). 9 en 10 mas Oosterhuis (Vlissingenl.*1 van den Berge (Goes). Eindklassement Kidscup wedstrijden. 13 en I4jaaf-1 1 ce van den Berge (Goes),1 Roo (Biezelinge). 9 en 101® mas Oosterhuis (Vlissingenl van den Berge (Goes). maandag l Biljarten Landelijke competitie groot. Vierde divisie, P Billet/Snellen - Korenbeurs/ catie: BC Den Hoek, Zundert' 19.30 uur. l Topdammer Ton Sijbrands was in zijn partij niet een-twee-drie klaar met tegenstander Aart Walraven van PWG, maar won uiteindelijk wel. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 22