Leuke uitslag voor op teletekst Tjoba gaat met een goed gevoel zaal in PZC Stunt volleyballers Mytilus Van Gemert verrast op 1800- Toernooi Doelman Schouten uitblinker bij BC Vlissingen haast moeiteloos naar zegt Fortis verliest met slechts 16-14 van futloze topkorfballers van Fortuna maandag 18 oktober 2004 door Roeland van Vliet OOST-SOUBURG - Ongeïnspi reerd en futloos. Zo noemde For- tuna-trainer Hans Heemskerk zaterdag het spel van zijn top- ploeg. Dat het slechts 16-14 werd, was volgens hem geen ver dienste van het Souburgse For tis. „Die ploeg heeft niet onaar dig gespeeld, maar de uitslag van de wedstrijd bij ons in Delft (27-13) gaf de verhoudingen toch beter weer. Ik geef toe, op teletekst staat dit leuk voor For tis. Laat ze er dan nu ook maar even van genieten." Heemskerk liet na afloop weten te balen van de magere uitslag. „De mensen hier verwachten toch iets van de landskampioen en de Europacup-houder", zei hij. „In de rust heb ik ook tegen mijn team gezegd dat ze zich moesten schamen voor de 9-3-tussenstand. Het had toen al 15-3 moeten staan." Maar de trainer kon de gemakzucht van zijn ploeg ook wel voorstellen. Fortuna speelde maar tegen For tis. een debutant in de veld hoofdklasse, en was zelf al verze kerd van een plaats in de kam pioenspoule na de zaalcompeti tie. Bovendien, zo betoogde Heemskerk, kan de boog niet al tijd gespannen staan. „Ik zie zul ke wedstrijden liever niet, maar het is niet erg dat we vlak voor het zaalseizoen even wat gas te rugnemen. We hebben nog een lang jaar voor de boeg, waarin we voor alle prijzen gaan. Oost-Souburg is geen Ahoy', het hoefde dus ook niet zo nodig." Toonbeeld van het futloze spel van Fortuna was Hel een van der Wilt. Zij werd na de finale van het wereldkampioenschap korf bal, nu bijna een jaar geleden, uitgeroepen tot beste speelster van het toernooi. Maar de veel voudig international liep in door Roeland Alders OOST-SOUBURG - Jean-Pierre van Gemert van schaakclub Sou burg heeft verrassend het 1800- Toernooi op zijn naam geschre ven. Samen met Peter Noorlander, Alex Jonkheer en Henrik Wes- terweele had hij vijf punten be haald, maar met wat meer weer- standspunten pakte Van Ge mert de titel. Het traditionele 1800- Toernooi is er voor scha kers met een rating van onder de 1800. Het toernooi kende geen duidelijke favoriet. Span nend was het wel. Erik van Nas sau van schaakclub Souburg be gon erg goed. Met vier punten uit evenveel duels stond hij al leen aan kop. Daarna raakte hij het spoor volledig bijster. Jean-Pierre van Gemert leek ook af te moeten haken, maar met veel fortuin versloeg hij Middelburger Alex Jonkheer. Jonkheer kwam nog wel langs zij en de laatste ronde moest dus de beslissing brengen. Beide schakers stonden één punt los van hun concurrenten. Peter Noorlander verraste Jonk heer met een fraaie partij. Hen- rik Westerweele deed vervol gens ook zijn sportieve plicht door Jean-Pierre van Gemert te verslaan. Het gevolg was dat de weerstandspunten de beslissing moesten brengen, aangezien Van Gemert, Noorlander, Jonk heer en Westerweele allemaal vijf punten hadden. Van Gemert bleek de meeste weerstandspun ten te hebben. De eerste prijs bij de schakers 1600- werd gedeeld door Roland Kars, Bram Beijer, Merijn van Broekhoven en Mathijs Janssen. De jeugdprijs was voor Souburg- speler Roland Kars. Oost-Souburg rond alsof ze korf bal een verschrikkelijke sport vindt. Niet vreemd ook dat Es ther Kasse namens Fortis twee keer in de eerste helft tegen haar scoorde. Dat Hans Heemskerk dat niet bedoeld had met gas terugnemen, liet hij in de rust blijken. Hij wisselde haar. „Ze oogde moe en ongeïn spireerd. Dan moet je van mij heel snel weg wezen!" Foetsie Zijn andere topkorfballer, Wim Scholtmeijer, deed het volgens hem wel naar behoren, 's We relds beste speler scoorde slechts twee keer, maar speelde bewust met de rem er op. „Als hij een paar keer aanzet, is zijn tegenstander (Chaïm Koole) he lemaal foetsie", wist zijn trai ner. Al in het eerste kwartier ver prutste Fortuna tal van kansen. Toch kwam de ploeg met 5-0 voor. Pas na zeventien minuten scoorde Esther Kasse tegen. Had Fortuna z'n best gedaan, dan was er een monsterscore uit gerold, maar na de 5-1 vonden de Delftenaren het wel goed zo. Fortis, dat op z'n tenen moest lo pen, kon daardoor langzaam dichterbij komen. Spirit door Jan Roovers GOES - De korfballers van Tjo ba, Swift, Ondo, Stormvogels, All Ready, Blauw Wit, Atlas en Luctor hebben zaterdag de ze vende competitieronde op het veld winnend afgesloten. „Dat is belangrijk, omdat je dan met een goed gevoel straks de zaal in gaat", keek coach Ko Crucq van Tjoba alvast vooruit. Tjoba-Ondo G 18-10: Na het eer ste kwart had coach Crucq al ge zien dat er voor de thuisploeg punten te rapen waren. De te genstander was niet best, en Tjo ba opende met rijf doelpunten sterk. Maar na 5-0 ging een aan tal spelers aanvallend voor ei- gén eer en glorie. De ploeg ver zuimde de score op te voeren, waardoor het bij 5-4 weer een wedstrijd was. Overigens duur de dat maar even. Crucq liet de ploeg weten hoe hij over de min dere organisatie dacht en dat werd opgepakt: 10-4 bij rust en daarna via 15-5 naar 18-10. „Maar het was geen goede wed strijd, daar zijn twee goede ploe gen voor nodig. Ondo was dat ze ker niet", sloot Crucq af. Scores Tjoba: Eric van Zon, Ro bert van Schaik en Gerben van Bo ven 3, Marleen Batenburg, Jolan- da Gelok, Pieler Potter en Marcel de Dreu 2, Remco de Dreu 1 Tweede klasse Sagitta-Swift 10-12: „We willen terug naar de eerste klasse. Liefst met een kampioenschap", maakte coach Marianne Marinis- sen bij de start van de veldcom- petitie duidelijk. Met een gedeel de toppositie na zeven wedstrij den zit Swift aardig in de rich ting. Via een hoog baltempo wer den aanvallend kansen ge creëerd, maar een vak had wat moeite met scoren. Wel stond de Middelburgse ploeg bij rust met 4-6 voor. De voorsprong werd uitgebouwd naar 4-8, waarna de individuele meerklasse van de bezoekers garant stond voor de overwinning. Scores Swift: Richard Geldof 3, Mabel van de Velde, Ivo de Hond en Roel Klootwijk 2, Anita Hoeks tra, Angela Verduin en Paul van de Berg 1, Korbis-TOP 12-10: In de nabe schouwing verkondigde coach Blaas de Ridder waar zijn ploeg het had laten liggen tegen Kür bis: „We kwamen in het eerste kwart niet tot scoren en keken toen tegen 4-0 aan. Dat hebben we nooit meer recht kunnen trekken." Na die aanvallend zwakke start miste TOP de nodi- ge felheid en agressie om het de tegenstander echt moeilijk te maken. TOP had na rust (7-4) wel een overwicht, maar slaag de er net niet in om (na 10-9 en 11-10) de aansluiting te maken. Scores TOP: Ad Bezemer 3, Janli- ne Meulmeester, Niels Wattel en Leon Kloet 2, Hannuel Kramer 1. Derde klasse DVS-Stormvogels 12-13: Storm vogels blijft week na week posi tief verbazen. Na de promotie werd de ploeg genoemd als be langrijkste degradatiekandi daat, maar inmiddels is de ploeg uitgegroeid tot een goede mid denmoter. „We moeten het hebben van het collectief", roept coach Richard Ollefers na elke wedstrijd. Dat deed hij ook na de zege op DVS, tot stand gekomen na een gelijk- opgaande eerste helft (7-7) en een sterke tussensprint die 9-12 opleverde en de weg naar de ze ge plaveide. Scores Stormvogels: Jan Theune 6, Sabine Dominicus, Arno Sanderse en Arjen Schoe 2, Linda Lievense 1. Vios W-Togo 22-10: Na een ge- lijkopgaande eerste helft (8-7) was Togo aanvallend de weg gen waarom we zo lekker heb ben kunnen spelen na rust. For tuna had er toen duidelijk geen zin meer in. Zo reëel moet je wel zijn." Degradatiepoule Tegen welke ploegen Fortis van af maart in de degradatiepoule uitkomt, is nog niet bekend. Om dat Fortis als vierde in de poule geëindigd is, zal de ploeg in elk geval tegen één andere nummer vier (Futura, De Meeuwen, Va- da 1925) en twee nummers drie (Deetos, Rohda, Oost-Arnhem) moeten spelen. De nummer één uit deze nieuwe competitie blijft in de hoofdklasse, de nummers twee en drie spelen nog play-offs en de nummer vier de gradeert gelijk. Ruth Hoogwerf zal er dan zeker niet bij zijn. Zij is zwanger en speelde gisteren Vooral na rust zette de thuis ploeg even flink door. Binnen twintig minuten ging het van 3-9 naar 9-13. „Ineens kregen we de spirit. In de eerste helft zat er bij ons geen geloof in, maar in de tweede helft was dat terug", zei trainer Ralph Gillis sen. Fortuna was nog wel zo slim om tot het einde van het duel een kleine voorsprong in stand te houden, zonder ook maar één mooi doelpunt te ma ken. De fraaiste treffer kwam daardoor op naam van Remi van de Broeke, invaller voor de geblesseerde Wander Koole. Op aangeven van Elze Blanken- burgh rondde hij een slimme doorloopbal subliem af. Gillissen: „Door de prima twee de helft gaan we met een lekker gevoel de zaal in. Dat is belang rijk. Maar je moet je wel afvra- kwijt. De ploeg scoorde twintig minuten lang niet en werd dooi de thuisploeg overlopen. Coach Wim Voomeveld kon kort zijn in zijn commentaar en was dat ook: „Afgeschoten." Scores Togo: Marcel Joziasse 4, Edwin Machielse 3, Roel Schipper 2, Martin Crucq 1. Good Luek-Seolto 15-8: „Te slap gestart, aanvallend niet best en onvoldoende concentra tie." Daar moest volgens coach Ad Seijnstra de nederlaag wor den gezocht. Waarmee Seolto na zeven wedstrijden nog altijd op 'de nul' staat en alleen Togo nog in de buurt weet. In het laatste kwart was Seolto gelijkwaardig aan de thuisploeg, maar bij 10-4 was de wedstrijd toen al lang ge speeld. Scores Seolto: Anja Ovaa 2, Jolan- da Harthoom, Ineke Stroo, Johan Ovaa, Jeroen Verhage, Rob Hart hoom en Remy Schuuring 1. Vierde klasse In de vierde klasse B won Atlas de topper tegen het bezoekende BKC met 11-9 en gaat nu riant aan de leiding. Met een uitblin kende Kim van der Kuijl in de hoofdrol werd het duel in de slotminuten en na 9-9 beslist in het voordeel van de thuisploeg. De derby Blauw Wit-Volhar- ding gaf een oppermachtig Blauw Wit te zien. De thuis ploeg was op alle onderdelen be ter en overklaste zijn tegenstan der: 13-3. Een speler van Smash'75 smasht de bal langs het eenmansblok van VVS'92. foto Ruben Oreel Blaas de Ridder verloor met TOP bij Korbis. foto Ruben Oreel door Peter van Kouteren GOES - De volleyballers van Mytilus hebben in de derde divi sie voor een stunt gezorgd. De Goese formatie boekte in de vijf de competitiewedstrijd de eer ste overwinning, en deed dat erg overtuigend: op vreemde bodem werd koploper Sarto met 4-0 verslagen. Winst was er ook voor de man nen van Morres/Hulst en WS'92 en de vrouwen van Kwiek en Morres/Hulst 2. De volleybalsters van Morres/Hulst gaven tegen Mikro Electro/Roosendaal een 2-0 voorsprong uit handen (2-3) en Savok staat in de derde divisie weer met beide benen op de grond. De Sasse debutant, tot za terdag derde op de ranglijst, liet zich door het laag geklasseerde Alcazar/Erasmus verrassen: 3-1. De mannen van Kwiek ver loren opnieuw met 4-0. Morres/Hulst-Sliedrecht Sport 2 3-1 (22-25, 25-22. 25-19, 25-21): Een wedstrijd met twee gezichten. Morres/Hulst gooide na de gelijkmakende winst in de tweede set alle schroom van zich af en speelde onbevangen de beste wedstrijd tot nu toe. Dat resulteerde in een verdien de overwinning. Sarto-Mytilus 0-4 (24-26, 20-25, 20-25, 20-25): Geplaagd door blessures en geconfronteerd door afwezigheid van spelers in verband met hun werk, reisde Mytilus met precies zes man af naar Tilburg. De koploper kreeg in eigen huis de rekening gepre senteerd van een misplaatst su perioriteitsgevoel. Mytilus draai de de klok jaren terug en speel de met Peter Verburg en Quin- ten van de Vrie als spelverdelers in een 2-4-systeem. Dat pakte wonderbaarlijk goed uit. In een duel met veel rally's profi teerde Mytilus van de grote fou- tenlast aan Tilburgse kant. De goed op de side-out spelende Goese formatie groeide vooral in verdedigend opzicht boven zichzelf uit en had vrijwel steeds een antwoord op de ste reotiepe harde aanvallen van de thuisploeg. WS'92-Smash'7 5 3-2 (23-25, 21-25, 25-23, 25-23, 15-13): Het was een dubbeltje op zijn kant voor de Vlissingers, die creatief met de personele bezetting moes ten omgaan. Bart Stuurwold was afwezig. De routiniers Bert van Luinen en Tom Kleinepier werden uit het tweede team aan de selectie toegevoegd. WS'92 begon stroef en legde het in de eerste twee sets af op werklust. Daarna stond Smash'75 toe dat de Vlissingers in de wedstrijd kwamen. Met een goede opslag en een hechte verdediging als sterke wapens werd de omme keer bewerkstelligd. Sliedrecht Sport 3-Kwiek 4-0 (25-13, 25-19, 25-18, 25-20): Zonder de zieke coach Tony van Breda en met een uitgedunde ploeg was Kwiek kansloos in Sliedrecht. De Zeeuwen hadden geen vat op de sprongservice van de thuisploeg. Bovendien be schikte Sliedrecht over een paar niet te stoppen aanvallers en kon Kwiek het hoge tempo niet bijbenen. Morres/Hulst-Mikro Electro/ Roosendaal 2 2-3 (25-17, 25-23, 20-25, 25-27, 11-15): Morres/ Hulst liet de nummer twee van de ranglijst ontsnappen. De thuisploeg speelde goed en nam verdiend een 2-0-voorsprong. Na verlies in de derde set leek winst in de vierde set binnen be reik. In de slotfase werd echter een voorsprong uit handen gege ven. Dat herhaalde zich in de vijfde set. Een 7-2-voorsprong bleek onvoldoende om naar winst af te wikkelen. Alcazar/Erasmus-Savok 3-1 (27-25, 26-24, 25-17, 16-25): haar laatste wedstrijd. Haar ver vangster voor de rest van het sei zoen is Angela Melis. Scores Fortis: Rob Sanderse 4, Es ther Kasse 3. Elze Blankenburgh en Jouri van de Broeke 2, Remi van de Broeke. Hagar Hoogwerf en Chaïm Koole 1. Scores Fortuna: Marien Ekelmans en Tom Kalkman 4, Barbara Schouls 3. Jennifer Tromp en Wim Scholtmeijer 2, Mirjam Maltha 1. Savok begon te tam aan het duel en kreeg daarvoor de reke ning gepresenteerd. Zonder ovei-tuiging spelend hielden de Zeeuws-Vlamingen in de eerste twee sets weliswaar lang gelijke tred met de nummer negen van de rangschikking, maar kon niet worden voorkomen dat de thuis ploeg in de slotfase van beide sets de winst naar zich toetrok. Na die domper zakte Savok als een kaartenhuis in elkaar. Ver twijfeling en chaos heersten in de Sasse gelederen. Alcazar/ Erasmus profiteerde en deelde in de derde set een morele tik uit. Met een gewijzigde opstel ling redde Savok in de vierde set de eer. MWVC-Kwiek 0-4 (22-25, 8-25, 24-26, 22-25): Kwiek deed wat het aan haar stand verplicht was. De hekkensluiter maakte weliswaar bij het inslaan een prima indruk, maar slaagde er tijdens de wedsfrijd niet in om de pass goed bij de spelverdeel- ster te brengen. Kwiek serveer- de vooral sterk. Henriëtte Swartjes en Hennie van Liere hadden vanaf 7-8 in de tweede set aan twee servicebeurten ge noeg om naar een afgetekende ovei*winning te servei-en. Met ge varieerde aanvallen kwam Kwiek ook in het ï-estant van het duel geen moment in gevaar. Morres/Hulst 2-Odulphus 3 3-1 (23-25, 25-19, 26-24, 25-17): Een behoorlijk resultaat, maar een wedstrijd om snel te verge ten. Morres/Hulst 2 voegde op nieuw vier punten aan het to taal toe, maar coach Ronald van Goethem was ontevreden over het spel van zijn team. „Dit was de slechtste wedstrijd tot nu toe." De thuisploeg bleef pas send en verdedigend ver onder de maat. Het surplus aan aan- valskracht kon door de slechte pass nauwelijks worden uitge buit, waardoor de wedstrijd het aanzien nauwelijks waard was. door Peter Snelders HULST - Hoewel de hockeyers van Vlissingen goed georgani seerd speelden, gingen ze toch onderuit tegen Tempo'34. De derdeklasser verloor met 3-0. Tempo'34-Vlissingen 3-0: Vlis singen speelde in tegenstelling tot de laatste weken goed geor ganiseerd en ook gediscipli neerd. Vooral op het midden veld was Vlissingen sterk. Een kleine moment van onachtzaam heid werd in de twintigste mi nuut echter genadeloos afge straft. Vlissingen kreeg over de gehele wedstrijd zeven kansen, maar de scherpte ontbrak. In de tweede helft kwam Tempo'34 uit een strafcorner op 2-0. Vlis singen herpakte zich daarna. Juist op het moment dat de aan sluitingstreffer in de lucht hing, scoorde Tempo'34 3-0. Rapide-DES 3-2 Het midden veld werd grotendeels door de thuisploeg beheerst en daar werd ook de basis gelegd voor de overwinning. In de twaalfde minuut opende Jochem Beaart met een fraai backhandschot de score. Dat gebeurde na voorbe reidend werk van de sterk debu terende Jan Loof. De uitblinkende Rapide-doel- man Koen Schouten hield in die eerste helft DES verschillende keren van scoren af. Vier minu ten na de pauze werkte Koen Totté een fraaie solo vanaf de ei gen helft af: 2-0. Op aangeven van Michiel van Putte liet Ferry Koen met een tip-in 3-0 liet aan tekenen. In de slotfase kwam DES nog wel terug tot 3-2, maai de zege van Rapide kwam niet echt in gevaar. Olympia-Oudenbosch 4-2: On danks het gemis van Jan-Wil lem Calten op het middenveld speelde Olympia een sterke wed strijd. Het was routinier Leo de Visser die zeer bekwaam zijn po sitie innam. Na een goede start verhoogde Olympia de druk. Toch was het Oudenbosch dat halverwege de eerste helft via een uitval ietwat gelukkig op 0-1 kwam. Nog voor de pauze boog de thuisploeg die achter stand om in 2-1 door een fraaie sleeppush van Paul Schueler en een tip-in van Aaron L_ uit een vrije slag van Leodel ser. Ook in de tweede^ het goed bij de thuisploeg Paul Schueler werd br. j Even veerde Oudenboschtó kwam terug tot 3-2 uiteeia genomen strafcorner. He: j werd beslist door samenspi] sen Gijs Schueler en Jan K-j se. Laatstgenoemde liet 42a ren. Uitblinker bij Olympaj de energieke Jeroen Kop, Vrouwen Rapide-DES 2-2: Techmjll Rapide meer inhoud dan jj| zoeksters. Toch had DES a eerste helft een overwicht tol sis van meer inzet. Dat ój wicht leverde ook tweern op uit strafcorners. Het t dus somber uit voor de ploeg. Ook in het eerste tier na rust kwam er natis^j verandering in dat speicq Daarna werd Rapide steedid ker. Dat resulteerde indej sluitingstreffer door Kannl tens uit de rebound vd strafcorner. Een minuut J tijd werd het alles-of-niasl fensief van de thuisploeg loond. Marlieke van Ong scoorde uit een strafcorner!] Rapid-Vlissingen 3-2: De eg helft was van een matig ra,; Toch kreeg Vlissingen ried] de eerste minuut een fraaie)] op 0-1. Die bleef onbenul! snel daarna viel echter wi 1-0 en nog voor de twintig®] nuut verstreken was kwam] pid op 2-0. Vlissingen moest] de door het uitvallen val licht geblesseerde Rd Schoonderwoerd nog alleza bijzetten om de rust met 2-j halen. Kort na de pauzescot| de thuisploeg toch 3-0. Da ontstond een totaal ander I Vlissingen domineerdeenl terug tot 3-2 door treffers] Iris Koole. De verdiende, maker hing in de lucht, kansen werden niet vera Goes-Shot 0-1: Het is al i de keer in de laatste vier] strijden dat Goes in de sloid ten een gelijkspel uit ha geeft. Ditmaal was hel (i zuur omdat de thuisploeg! wel de gehele wedstrijd heil dicteerde. door Jeremy Deug VLISSINGEN - Hoewel de bas- ketbalsters van BC Vlissingen het zichzelf door slordig spel nog aardig moeilijk maakten, slaagden ze er in Quo Vadis te verslaan: 58-44. De vrouwen van BV Souburg waren met 41-31 te sterk voor EBBC uit Den Bosch. BC Vlissingen-Quo Vadis 58-44: Vooraf wist BC Vlissingen dat het een zware klus zou worden tegen Quo Vadis, dat net als BC Vlissingen lang in de promotiedi visie heeft gespeeld. De verdedi ging werd daarom extra aange scherpt en dat werkte prima. Na- non Doeland schakelde oud-in- temational Rian Swinkels be kwaam uit, waardoor de Ge- mertse ploeg amper tot scoren kwam. Hoewel BC Vlissingen veel kansen liet liggen, liep de thuisploeg toch uit naar 24-10. Door slordig spel ging deze voor sprong in de slotfase van de eer ste helft vrijwel verloren: 28-25. Direct na rast bracht Marjolijn van den Bosse het verschil weer op tien punten. Quo Vadis kwam nog een paar keer drei gend opzetten, maar in het laat ste kwart liep BC Vlissingen een voudig uit naar een verdiende 58-44-overwinning. Scores BC Vlissingen: Yolanda Joosse 17 punten, Marjolijn van den Bosse 9, Charlotte Wierikx 6, Nanon Doeland 6, Marjolein de Dreu 5, Romana de Ridder 4, Quin- tana Pattinama 4, Jessica Verhage 4, Immie Pattikawa 3. EBBC-BV Souburg 31-41: Sou burg, zonder coach Hans van de Linde, nam een snelle 17-5-voor sprong, met name door een hoog schotpercentage. In het tweede kwart ging EBBC feller spelen en maakte het dankbaar ge bruik van de foutjes die Sou burg maakte. Na de rast schakel den de Bossche dames over naar een zoneverdediging. De gaten werden slecht benut en Souburg- se voorsprong slonk puntje voor puntje. Met nog drie minuten te spelen werd het nog spannend: 31-37. Gelukkig voor de Sou burgse dames werd door twee mooie scores een 31-41-overwin- ning veiliggesteld. Scores BV Souburg: Ilse Rijnberg 11, Astrid Franke 10, Nicoline Craste 8, Nathalie Franke 6, An- ngret Scheers 3, Judy Slager 3. EBBC-BC Vlissingen 73-61: De ploeg uit Den Bosch startte sterk in eigen huis en nam al snel een lO-O-voorsprong.' zag BC Vlissingen kans wat onderscheppingen der tweemaal gelijk le tri Daarna begon EBBC dffl beter te draaien, wat tot 3 bij rust leidde. Ook na de? was de thuisploeg state liep het uit naar 70-49 slotminuten gooide BC Va gen er nog wat ballen a< verder dan 73-61 te ploeg niet. Scores BC Vlissingen: EndI bert 12, Danny Kasander tf frey van Dnel 9, Stefan Sch Wytse Dekker 6, Niels Wiwi kesh Angnoe 4, Wilfred Tommy Radkieuncz 2. BC Vlissingen-SVH 89-61: ge tijd hadden de jongeisj- ren van BC Vlissingen heli met SVH. Maar na een ta had de thuisploeg aliesï® orde en drukte Dorde ÖSj aanvallend een stempet wedstrijd. Het gevolg® 43-37-raststand. Na de? probeerde SVH BC Vil tactisch in de problemen! gen. De jeugdige gastras ten zich echter niet van brengen. Scores BC Vlissingen: ftjjjj radzic 22, Michel Bosten ze de Jong 13, Dennisitfc. Gilles Dingemanse 8, teeg 6, Robin de Jongt Schipper 4 en Omn Manoxi Podiumplaatsti voor De Nood en De Punder GILZE-RIJEN - Boy *1» en Jan-Jaap de Nood^i' dag allebei derde S"f de Zuid-Nederianèe kampioenschappen judo w mi- en mid-aspiranten. De Punder kwam in Gi namens zijn nieuwe ver® Sportschool Essink uit klasse tot 60 kilogram W doka's uit 1989 Jan-Jaap de Nood uit O»* burg behaalde nam® do-Ryu van Schalk zijn KJ medaille in de klasse tot1 gram bij judoka's uit 9' Plet evenement werd atjj met de traditionele W de jeugdteam het district. De pl school Geelhoed het eerst in drie diumplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 20