Fraaie zege Vlissings golftalent PZC Antwerprace afsluiting zeilseizoen Middelkamp slu het wegseizoen i Autocross wil vleugels uitslaan Scheldesport klaar voor competitie Biljarters spelen on titel in Sas van Gem en Sint Jansteen Steunenberg wint St. Andrews KNVB blijft groeien dankzij minipupillen uitslagen Drie klasses beslist in de slotwedstrijd agenda Eerste schaatsmarathon prooi voor KC Boutiette donderdag 14 oktober 2004 door Roeland van Vliet VLISSINGEN - De Vlissinger Stijn Steunenberg won afgelo pen maandag een prestigieus golftoernooi in het Schotse St. Andrews. Nota bene op de oudste baan van de wereld, The Old Course. Steunenberg, die maandag ook nog vijftien werd, noemt het niet meer dan 'leuk'. Hij hockeyt liever. Steunenberg golft sinds zijn ne gende en deed vorig jaar al mee aan de kwalificatiewedstrijd voor de Telegraaf Dunhill Links Challenge bij de Goese Golf Club. Die wedstrijd won hij, waarna hij naar de halve finale op Ame land mocht. Daar eindigde hij op de gedeelde eerste plaats, maar hij mocht niet naar Schot land. „Die andere golfer had een lagere handicap dan ik. Vol gens de reglementen mocht hij dus naar St. Andrews." Dit jaar was de jonge Vlissinger fortuinlijker. Nu bereikte hij met een paar andere Nederlan ders wel de finale. De eerste da gen mocht hij rondlopen tussen de vips, die daar ook een toer nooi afwerkten. Steunenberg: „Johan Cruijff was er, Bobby Charlton, prins William... dat was al leuk om te zien." Maandag was Steunenbergs wedstrijddag. Hij keek zijn ogen uit op de baan, waar al rond 1400 de golfsport bedreven .wordt. Niet voor niets wordt St. Andrews 'Home of Golf' ge noemd. Spijkerhard „De baan was heel kort ge maaid en spijkerhard. Vooral de sfeer daar was heel mooi. Het ziet er allemaal heel oud uit. Het clubhuis is alleen voor le den, daar mocht ik dus niet naar binnen." Steunenberg kreeg een Schotse caddy mee. die hem van goede raad voorzag. „Hij kent de baan van begin tot einde en vertelde me waar ik rekening mee moest houden. Hoe ik moest slaan, hoe de green was en waar de moei lijkheden zaten." Mede daar door ging de Vlissinger in 77 sla gen rond op de par-72 baan. „Met wind mee zat ik op level par, met wind tegen 5 boven par." In de B-categorie (handicap 20 tot 10) was dat voldoende voor de overwinning. Overigens was het niet zo heel vreemd dat Steu nenberg - de jongste deelnemer in St. Andrews - in die klasse won. Hij heeft namelijk een handicap van 7.6, maar tijdens de kwalifi caties zat zijn handicap nog niet onder de tien. Vandaar dat hij in Schotland nog in de B-catego- rie zat. Mooie loopbaan Wie denkt dat Stijn Steunen berg nu op een mooie loopbaan in de golfsport hoopt, heeft het mis. De jeugdige Vlissinger rela tiveert zijn talent („Er zijn jon gere jongens die al op een handi cap van 7.6 zitten") en vertelt dat hij liever furore maakt in het hockey. Eerder kwam hij uit voor Vlis- singen, nu speelt hij bij Breda in de BI en dat team staat momen teel ongeslagen bovenaan in de klasse JB Top I. „Hockey doe je met z'n allen. Ik kom daar liever verder in dan met golf. Dat kan daarna altijd nog. Ik heb ook niet de behoefte om prof te wor den." De Antwerprace trekt steeds meer deelnemers. foto Ronald den Dekker door Rinus Verberkmoes AXEL - Traditiegetrouw wordt het regionale zeilseizoen zater dag met de Antwerprace afgeslo ten. Deze wedstrijd, die voor de ze ventiende keer wordt gevaren, kent zowel een start voor de ha ven van Breskens als voor het havenhoofd van Temeuzen. De Antwerprace stond eerder te boek als thuisbrengwedstrijd voor de boten uit Antwerpen, die de jachthavens van Breskens en Temeuzen verlieten om in het Belgische te overwinteren. Tien categorieën Deze thuisvaart met veel boten tegelijk op de Westerschelde werd zeventien jaar geleden om gezet in een wedstrijd. Intussen groeide de deelname tot ruim tweehonderd jachten, die uitko men in tien categorieën. In de meting ORC-Club zijn dat de klassen 1-2, 3-4 en 5-6. In de groep IRC-metingen geldt een zelfde indeling met daarnaast nog een viertal groepen in de klasse CRC, namelijk CRC Al, A2, B en C. Opmerkelijk is dat in deze race met voornamelijk Belgische zei lers de afvaardiging van de WV Breskens het veelal goed doet. Zo wonnen Noordwind met Bressiaander Roy van Aller als kapitein, Capella met de even eens in Breskens woonachtige routinier Frans Maas aan het roer, Christina van André de Nijs uit Cadzand en Tonnere de van onze sportredactie ZEIST - De voetbalsport blijft groeien in Nederland. De natio nale bond KNVB telde aan het einde van het vorig seizoen (2003/2004) 1.060.598 leden, 10.000 meer dan het seizoen er- De groei komt vooral door de toename van het aantal minipu pillen, jongens en meisjes jonger dan zes jaar. Dat blijkt uit het jaarverslag van de KNVB. Nog altijd loopt het aantal scheidsrechters terug. Het korps arbiters in het zaterdagvoetbal (amateurs en jeugd) daalde met 8,6 procent en in het zondagvoet bal (amateurs) met 2,4 procent. De KNVB ziet echter licht aan het eind van de tunnel gloren en constateert tot zijn vreugde dat de cursussen voor aankomende scheidsrechters vorig seizoen 2100 deelnemers telden, ruim achthonderd meer dan het sei zoen ervoor. De bond heeft het afgelopen jaar hard gewerkt aan werving, selectie en behoud van arbiters. Het enthousiasme voor de cur- sussen geeft volgens de bond aan dat de aanpak vruchten af werpt. De KNVB meldt verder in het jaarverslag dat het aantal mo lestaties in het amateurvoetbal gelijk bleef. Een aantal van 274 gevallen van geweld tegen scheidsrechter of tegenstanders is geregistreerd. De bond blijft met zwaardere straffen voor spe lers, elftallen en in sommige ge vallen ook verenigingen probe ren het geweld op de voetbalvel den in te dammen. ANP door Peter Snelders SINT-JANSTEEN - Biljartvere niging Den Ouden Arend uit Sint-Jansteen houdt van mor gen tot en met zondag de kam pioenschappen eerste en tweede klasse driebanden van de Zeeuws-Vlaamse Biljartbond. De wedstrijden beginnen mor gen om 19.00 uur in café De Kroon in Sint-Jansteen. Zater dag gaat de organisatie om 12.00 uur verder en zondag be gint men om 13.00 uur. Op die slotdag worden de finalepar tijen vanaf omstreeks 15.30 uur gespeeld. Deelnemers eerste klasse: 1Albert Lacante (HGL/KOT'86 Sas van Gent) algemeen gemiddelde 0,759, 2. Florent Rombaut (Den Ouden Arend Sint-Jansteen) 0,626, 3. Frank de Rijk (CBC Clinge) 0,607, 4. Johnny Bakker (ENZK Philippi ne) 0,602, 5. Jurgen Martin (DOS Hoek) 0,568, 6. Stanny la Heyne (Den Ouden Arend) 0,535. Deelnemers tweede klasse: 1. Jack Breskens van Piet Vroon al vele malen in hun klasse. Als outsider voor een topplaats wordt Bora van Terneuzenaar Machiel de Pooter aangemerkt. Hetzelfde geldt voor zijn stadge noot Adri Verschelling, die met Martiny afgelopen weekeinde goed presteerde in de Mosselra ce. Het startsein voor de haven van Breskens valt omstreeks 9.30 uur. Drie kwartier later worden de boten voor de haven van Ter- neuzen weggeschoten. Kayser (Den Ouden Att* 2. Bram de Kraker (DeU Hoek) 0,485. 3. Eddy (Den Ouden Arend) 0. ft t Toet (Den Ouden Arend) Rinus de Bree (Den Oudal 0,456, 6. George jta (HBC/De Troubadour j 0,424. Derde klasse Biljartvereniging HGL; uit Sas van Gent houriti kertijd het kampioensè de klasse drieband™! gio Zuid-Nederland. 1 Morgenavond beginnen! strijden in café Reseda) van Gent om 19.00 um| dag en zondag gaat det^ om 12.00 uur verder. Dè! wordt op die slotdag J 14.30 uur venvacht. 1 Deelnemers: A van Gwtó| wijk), F. Impens (Wemrfii Vervaart (Sint WühM Bruijnes (Zierikzee), A La (Etten-Leur), P. Hazen ih Zoom), C. Rooze (Lewdj van Doveren (Berkel-Ensb door Wim de Vos KRUININGEN - Ook voor de zrtc Theo Middelkamp komt er een einde aan het lange wieier- seizoen. Komende zondag ge beurt dat op min of meer ludie ke wijze. Het is geen uniek evenement, want ook de voorgaande jaren werd het seizoen afgesloten met een koppel tijdrit waarvan voor af de afstand niet bekend ge maakt wordt. Pas bij de aanmel ding zondagmorgen krijgen de deelnemers de te rijden afstand te horen. Het gaat in Kruinin- gen niet alleen om het duo dat de snelste tijd weet te realise ren. Bij de inschrijving, na het horen van de te rijden afstand, moeten de deelnemers «i geven welke tijd ze dente den en daarvan wordteen klassement gemaakt. Heli ook niet toegestaan om fel puters en horloges bij i hebben. Aan deze koppa mag door iedereen words genomen. „Dus niet alles leden van de vereniging ook hun familie mag m Bovendien kunnen ook dl van TMZ mee rijden De eerste coureurs ga 10.00 uur van start bi] ca Den Inkel nabij M waar vanaf 9.00 uur ka den ingeschreven. Na J de prijsuitreiking van dei avondcompetitie, die II kamp in samenwerk® TMZ weer organiseerde. door Rudy Boogert EINDEWEGE - In de buurt schap Eindewege, bij 's-Heer Arendskerke, werd jarenlang over de lokale autocross van zo'n twintig jaar geleden gespro ken. 'Weet je nog? Wat een ge weld, hè. Mooi was dat!' Een stel vrienden vond dat dat maar 's afgelopen moest zijn. Er moest over iets anders gepraat worden. En dat is ze gelukt. Anno 2004 wordt er in Eindewe ge niet meer gesproken over die vergeelde cross uit de jaren tach tig, maar over de twee autocros- ses van 21 augustus en 11 sep tember. Voor de plaatselijke ra celiefhebbers is dat het nieuwe ijkpunt geworden. Patrick Kreule, één van die vrienden en tevens bestuurslid van de Stichting Autocross Zeeland (SAZ), vindt echter dat het daar niet bij mag blijven. De autocross in Zeeland moet EINDEWEGE - In drie van de zes klasses valt zaterdag de be slissing in de tiende en laatste autocross om het Open Zeeuws kampioenschap. In de klasses tot 1550cc, tot 5000cc en in de balkenklasse zal in Biervliet nog fors om de punten gestre den moeten worden. Vlissinger Leonard van de Ven (sprinters), de Zeeuws-Vlaamse combinatie Overmeeren/Craats (kevers) en Vlissinger Dennis Poppe (tot 1950cc) zijn al zeker van een Open Zeeuwse titel. In de klasse tot 5000cc zal de hoofdprijs verdeeld worden on der Ron Baans (Vlissingen) en Henk Burgers (Putte). Baans heeft 34 punten voorsprong. In de klasse tot 1550cc zijn op pa pier nog vier titelkandidaten, maar Colin de Putter uit Bier vliet leidt met 33 punten voor sprong op Onno Harte uit Schie dam. In de opstapklasse, balken is de spanning helemaal te snij den. Koploper Marco Lanser uit Nieuwdorp heeft slechts vier punten voorsprong op de combi natie Crombeek/Jansen en 31 op Bram Goethals uit Groede. zijn vleugels verder uitslaan. Jarenlang is het tien wedstrij den tellende Zeeuws kampioen schap in zijn geheel op verschil lende circuits op Zeeuws-Vlaan- deren verreden. Met de cross in Eindewege is daaraan dit sei zoen een einde gekomen, maar Kreule vindt het pas een begin. „Het mooiste zou zijn om twee wedstrijden op Walcheren, twee op Schouwen, twee op Beveland en dan vier in Zeeuws-Vlaande ren te hebben." „Het voordeel is dat bij het pu bliek ook niet zo snel verzadi ging zal optreden", denkt de 26-jarige Kreule. „Maar het leeft wel erg, hoor! Dat hebben we in Eindewege gemerkt. Drie duizend mensen bij die twee wedstrijden. Dat hadden we in onze stoutste dromen niet ge dacht. Ook het aantal deelne mers groeide in de drie weken tussen die twee wedstrijden van 66 naar liefst 104. De animo is er dus en daar willen we op voortborduren." De mooiste bevestiging dat het autocrossen een slapende reus is in de Goese contreien, was dat er in die periode bijna geen bruikbare race-auto's meer te verkrijgen waren bij de plaatse lijke sloperijen en garages. „Er is hier blijkbaar behoefte aan zulke gemotoriseerde evenemen ten. De Indoor Motorcross Goes, het Trekkertrek in 's-Heer Abts- kerke, de wegraces in Wemeldin- ge, het is er altijd razenddruk Hetzelfde slag volk komt ook op de autocrosses af." De ambitie voor verspreiding over de provincie is binnen de Stichting opgelaaid, maar er zul len nogal wat hordes genomen moeten worden. Voordat de cros ses bijvoorbeeld in Eindewege door de ambtenarij waren goed gekeurd, was er een aanvankelij ke afwijzing, een handtekenin genactie, een inspraakbeurt bij de gemeenteraad en uiteindelijk een 'ja' dat officieel pas een dag voor de races binnenkwam. En nu is er achteraf ook nog 's één niet nadere benoemde klacht bij de gemeente binnenge komen. „Dat baart ons wel zor gen", bekent Kreule. „Zeker met het oog op een volgende aan vraag van een vergunning. Nu hebben we eindelijk iets neerge zet dat iedereen bevredigt, dan zou het toch zonde zijn dat door één klacht tenietgedaan zou wor den?" De selectie van Scheldesport heeft dit jaar veel bijgeleerd. foto Camile Schelstraete door Aector Dooms AXEL - De mannenploeg van de basketbal vereniging Scheldesport heeft zich in Axel zes weken voorbereid op het nieuwe sei zoen. Trainer Willem van de Boogaart en zijn assistent Vladimir Dielemans zijn dan ook optimistisch gestemd over de kansen in de eerste klasse rayon zuid. Vorig jaar eindigde Scheldesport in de on derste regionen, maar nu wordt de lat hoger gelegd. „Een topvijfklassering moet kun nen", zegt Van de Boogaart. Dielemans be vestigt de voorspelling met een knikje. Het optimisme is gebaseerd op de kwalitei ten van de spelers, maar wellicht nog meer op de progressie die de ploeg doormaakt. Van de Boogaart kan het niveau prima in schatten, want de 43-jarige coach maakte ooit deel uit van het Nederlands junioren team en hij speelde op een behoorlijk ni veau bij Frisol uit Dordrecht. Toen Van de Bogaart voor zijn werk naar Zeeuws-Vlaan deren verhuisde, ging hij voor Scheldesport spelen. Daar groeide de guardspeler eind tachtiger jaren uit tot een van de betere bas ketballers van de Terneuzense basketbal club. Nu mag hij zijn ervaring overbrengen op de jonge Terneuzense ploeg, nadat hij vorig jaar was ingegaan op het verzoek om trai ner van Scheldesport te worden. De nood was hoog. Het team had het een jaar zonder begeleiding moeten stellen. Van de Boogaart kreeg te maken met een spelersgroep waaraan het nodig moest wor den geschaafd. Spelers waren van goede wil, maar hadden duidelijke technische en taktische tekortkomingen. Met dat gegeven ging hij aan de slag. „Ik keek er wel even van op, want de meesten moesten de basisprincipes van het basket bal nog leren. Ook taktisch ging er veel ver keerd. Het is meermalen gebeurd dat de winst in de slotfase nog werd weggegeven, omdat het spel te onrustig was. Bij veel spe lers is de drang om te willen scoren weieens te groot. Balverlies wordt dan afgestraft. Dat moet worden voorkomen door de bal rond te spelen", verzekert de trainer. Basisprincipes Daarom is er volgens het verantwoordelijke duo in de voorbereiding intensief getraind om dergelijke fouten in de toekomst te voor komen. „Vanaf eind augustus hebben we er hard aan gewerkt om de basisprincipes te verbeteren Verschillende systemen zijn er ingepompt, want het is in basketbal belang rijk dat men kan omschakelen naar een an dere speelwijze. Er heerst meer discipline. Ja, er is nu duidelijk vooruitgang geboekt", beweert Van de Boogaart. Volgens hem heeft de groep in de aanloop naar de competitie aan elkaar moeten wennen, want de selectie is ten opzichte van vorig jaar gewijzigd. Coen Bauwens, Ilya van den Bosch, Danny Hermsen en Joris Sijs zijn gestopt of vertrokken naar andere clubs. De nieuwelingen in de ploeg zijn Daniël Koch, die terugkeert bij zijn oude club, en de jeugspelers Mirsad Emino- vic, Junior da Conceicao en Marco Wielema- ker. Van belang is verder dat de broers Joery en Maurits van Aalst dit jaar vrijwel altijd be schikbaar zijn. „We hebben ook duidelijke afspraken gemaakt. Wie weinig traint hoeft niet op veel speeltijd te rekenen", vertelt Dielemans. De 23-jarige speler van Schelde sport zal in de eerste wedstrijden het coachen voor zijn rekening nemen, omdat Van de Boogaart in die fase door drukke om standigheden nog verstek zal moeten laten gaan Vooral in de uitwedstrijden ligt de ver antwoording op de schouders van zijn jonge assistent. Vladimir Dielemans behoorde vorig jaar nog tot de vaste kern, maar hij moet door rugklachten aan de kant blijven. Is het niet moeilijk om als jonge speler je leeftijdsgeno ten te moeten coachen? „Dat zal best mee vallen. Ik heb binnen de ploeg altijd een lei dersrol gehad. Als je maar goede afspraken maakt. Daarnaast kan ik voor overleg terug vallen op Willem", verwacht de Terneuze naar niet al teveel problemen. Zaterdag begint Scheldesport de competitie met een thuiswedstrijd tegen Smokkelhoek uit Kapelle. Lokatie: Sporthal "t Zwaantje van Terneuzen. Selectie: Joery en Maurits van Aalst, Bas Diele- man, Martin van Ham, Daniel Koch, Jan-Wil lem Spijker, Junior da Conceicao, Mirsad Eminovic, Jeffrey de Waal, Marco Wielemaker Coaches: Willem van de Boogaart, Vladimir Dielemans. American League, play-offs, finale: New York Yankees - Boston Red Sox 10-7 (New York leidt best-of-seven serie met 1-0). Alkmaar. Mannen marathon (100 ronden): 1. Boutiette (VSt), 2. Stroetin- ga, 3. Ruitenberg, 4. Rozendaal, 5. Van Oosterom. Vrouwen (50 ronden): 1. Hulzebos- ch-Smit, 2. Langeland, 3. Van Benthem, Lucky Day! 13-10-2004: 3-4-9-11 -20-32-33-39-43-45-48-49-51 -54- 56-60-65-69-74-77. Moskou. Mannen. Eerste ronde: Andrejev (Rus) - Spadea (VSt/4) 6-4 4-6 6-4. Björkman (Zwe) - Sanchez (Spa) 4-6 6-1 6-2. Tweede ronde: Stepanek (Tsj) - Safin (Rus/1) 7-6 (8) 4-6 6-3, Joachim Johansson (Zwe/2) - Saulnier (Fra) 6-2 6-4, Davidenko (Rus) - Sargsian (Arm) 6-2 6-4. Vrouwen. Tweede ronde: Zvonareva (Rus/6) - Sprem (Kro) 4-6 6-2 6-3, Bovi- na (Rus) - Schaul (Lux) 7-5 6-3, Koe- snetsova (Rus/4) - Pastikova (Tsj) 6-2 6-4, Safïna (Rus) - Tsjakvetadze (Rus) 6-41-6 6-3. Metz. Mannen. Eerste ronde: Carraz (Fra) - Arthurs (Aus) 7-6 (6) 6-7 (5) 7-6 (6). Monfils (Fra) - Malisse (Bel/2) 3-6 7-6 (4) opgave Tweede ronde Ljubicic (Kro/1) - Slui ter (Ned) 4-6 6-3 7-6 (4), Haehnel (Fra) - Gicquel (Fra) 6-4 6-2. Wenen. Mannen. Eerste ronde: Schuettler (Dui/3) - Melzer (Oos) 6-4 1-6 6-3, Ulihrach (Tsj) - Enqvist (Zwe) 6-3 4-6 6-4, Srichaphan (Tha/5) - Costa (Spa) 6-4 6-4, Dent (VSt) - Gruber (Oos) 6-1 6-3, Weiner (VSt) - Peya (Oos) 6-3 3-6 6-2. Tasjkent. Vrouwen. Eerste ronde: Vaidisova (Tsj) - Black (Zim) 6-4 6-3, Marrero (Spa/3) - Poetsjek (WRu) 4-6 6-2 6-4. Tweede ronde: Parra (Spa/4) - Jakimo- va (WRu) 2-6 6-3 7-5. Volleybal Najaarscompetitie Bevo- bo Terneuzen. Eerste klasse: Zaman Sport-Delta 3-0, BN/De Stem-Rabobank Terneuzen/Axel 3-0, BN/De Stem 2-NHI Terneuzen 1-2, Dees Sport-Dow 2-1, Wim de Waal-ScheldesportM Scheldesport 6-13, Dees Sm BN/De Stem 5-12, Rest.'tOudS Zaman Sport 5-11, Dow4-I0.ü 5-7, NHI Terneuzen 5-6, (Wal cobs Tuin 3-3, h Terneuzen/Axel 5-3, Wimdt* BN/De Stem 2 6-1. Tweede klasse: Echo A.::i Fraeyenhove 0-3, Scheldal 1-2, De Hoop-WBAZ 3-0, Dff«Ü 3-0, Dees Sport 2-PS0VZ 2-I.I neuzen 2-TeVoRe 1-2 Stand. 6-16, El.Van Fraeyenhove fr')1 5-11, Dees Sport 2 5-10, Scté* 6-10, De Hoop 5-9. URS4-8.DH TeVoRe 4-5, WBAZ 5-5, Gr* neuzen 5-4, NHI Terneuzwiit Audio 5-2. Derde klasse: Seaports-BN/De Stem 4 0-3 lari-lnterpolis Philippine Ml Smit Hanab-Hydro IS ParwJ OVZ 2-Yildiz 2-1,HennoCis» 3-0. Stand: Asia Kartallanfrt Cysouw 5-12, Yildiz 5-10. to V&K/C1000 Hoek3-8, Visset nab 4-8, Zeeland Seaports M Stem 4 4-7, Interpolis PhiSppnes dro IS Partner 4-4, PS0VZ254i Stem 3 5-2, V&K/C1000 CSSTSEHMi LEN-Trophy. Mannen, voor* AZ&PC - Steaua Boekarest (0-1 0-4 2-1 1-3), Cannstan j» zan Belgrado (SMo) 6-14. Milaan-Turijn. 1 Serrik a km in 4.32.10, 2. MaaolewA* grande (Ita), 4. Evans (Ai« ij (Dui) 0.31, 6. Davis (AusU* 23. Erik Dekker, 53. L&tzlflj ning 4.52. 76. Den Bató J Mutsaars 8.22. Donderdag PZDB-clubcompetitie. BDV-Lammerenburg. Aam« van onze sportredactie ALKMAAR - Net als vorig jaar heeft KC Boutiette het ma rathonseizoen voor schaat sers geopend met een overwin ning. Op het kunstijs van Alk maar toonde hij zich gister avond de snelste in de massa print. Arjan Stroetinga en René Ruitenberg werden tweede en derde. De marathon in Alkmaar was een generale repetitie voor de KNSB/Essent-competitie die za terdag in Amsterdam begint. Punten vielen er derhalve niet te verdienen. De wedstrijd over honderd ronden kende een spraakmakende ontknoping. In de voorlaatste bocht had Cédric Michaud de beste maar de Fransman vie - hem net ontwijken ri over zijn linker anntjl Boutiette. „Eigenlijk Mfl kefietje voorkomen kW Ho.-, rio wprlsthidjuQ' 1 De wedstrijdjun' lOBfS' S echtst veel te vroeg de py'oWfi bocht. Dat wasecht*. want de bochten maal uitgetrapt Vrouwen Bij de vrouwen won^f* zebosch-Smit. De uit Gramsbergen vei« eindsprint drie sters. Het viertal voorsprong op het p landa Langeland en Benthem werden «J tweede en derde. Al» meP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 48