Forse kritiek op beleid Hulst c Regions Cup mooi avontuur lubs haken af in beloftecompetitie 19 utsaiiers Arrow George Lernout mist stimulans gemeente bij Jumping Heikant In den Dwaes leien koppositie h- Richard Slabbekoorn naar Willebrord Wil Vooruit Sranang kan muur niet slechten Rij'ckaert maanden buitenspel ssfc'tfA -& - Oranje valt in voor Ghana uitslagen Succes Nijpjes en De Frel 0800 - 0231 231 (GRATIS) woensdag 13 oktober 2004 jjLIn den Dwaes maakte ^positie in de eerste klasse ei het regionale futsal waar. k klopte Wentzler/Pauwels ,(15-2. Eveneens aan de lei- jjstaat Arrow, dat met 5-4 bas bleef over Max Korting. [pn-Max Korting 5-4: Max nam in de beginfase een {■voorsprong. Na de 4-4 sloeg s# nog één keer toe en dat ^voldoende voor de winst. Cff de Neijs (2x). Jurgen i Peter Drumont en Dennis .Block tekenden voor de win- j..;. sene. Peter Cambeen, rjPicavet, Dennis Rietjens louter de Neijs (eigen doel) [den voor Max Korting. mtzler/Pauwels-ln den Infv 2-15: De mannen uit rfc-terzande waren te sterk icrde tegenstander uit Vogel de. Artjan Lambert schoot rr keer raak voor de a-lub. De treffers van In e Dwaes kwamen op naam jWilliam Freijzer, Harm Riet- b(5x), Giovanny Verbraeken cenJaimy Visser (4x). ibo-Axa Boys 8-4: De forma- rüt Assenede is nog steeds Kop dreef. Pabo won met rui- t cijfers deze leuke pot door ders van Piet van Looy, Ro- EÜcTaggart, Jari Vyane en may Boddaert die elk twee erscoorden. Stefan de Taeye, habniaMhedi en Pascal de Let- irjBx) deden dat voor de Bel- IX Office-Pays de Mer 3-8: iys de Mer begint op stoom te liaen en heeft in Omar Mala- k«n veel scorende aanvaller, teekeer prikte hij vier keer de ilin het net. Ibrahim Helena K) en Danny de Vries maakten ft achttal vol. Theo de Schep- s, Johnny de Leijser en Edo Beteer scoorden tegen, i Altion-Tence/Zaman 7-6: inspannende wedstrijd, die In Istlon, dat vorige week terug eerde uit de eerste klasse van iKNVB, won. De doelpunten Pordat team kwamen op naam mMenno den Dekker, Arjen tsldijk (3x), Mike van Rossem s) en Michel de Vries. Voor fcce/Zaman waren Davy Ker- lens (2x), Norbert Baart (2x), harten Thomas en Jean-Clau- lEveraert succesvol. door Karei Pleunis HEIKANT - De gemeente Hulst zou zich best wat nadrukkelij ker mogen manifesteren en pro fileren bij sportevenementen die 'buiten de wallen' van de stad worden gehouden. Dat stelt Ge orge Lernout, voorzitter van de Stichting Hippisch Sportcen trum Heikant, een week voor het paardensportevenement Jumping Heikant begint. „Hulst is meer dan de Markt. Maar dat wordt schijnbaar gemakkelijk vergeten." Lernout heeft voor de gemeente Hulst een vraag. „Waarom staat er tijdens Jumping Heikant geen Grote Prijs van de Stad Hulst op het programma? En waarom kennen ze die in Goes, tijdens Indoor Zeeland, wel? Moet ik dat uitleggen als desin teresse van de gemeente Hulst?" Lernout is niet bepaald gechar meerd van de wijze waarop de gemeente zich toont op sportge bied. Vooral dus buiten de van oudsher verankerde grenzen van het stadshart, gevormd door een metershoge aarden wal en het water van de Vesten. „Over de muren van het hart kijken? Nee, dat gaat ze niet zo best af in Hulst." Lernout vervolgt: „Kijk naar In- door Zeeland in Goes, dat altijd aan het einde van het jaar wordt gehouden. Prachtig evenement. Daar is de stad Goes nadrukke lijk vertegenwoordigd. En ook Middelburg en Vlissingen laten zich zien en horen. Omdat ze de promotionele waarde van een dergelijk evenement op de juiste waarde te schatten. Natuurlijk staat daar als sluitstuk een wed strijd om de Grote Prijs van de Stad Goes op het programma. En zo hoort het in de stad waar je gevestigd bent." Regelgevertjes In Heikant zit dat er volgens Lernout niet in. Haast cynisch zegt hij: „Ik denk dat er in de vijf jaar dat we hier bezig zijn, toch zeker een halfuur een wet houder van de gemeente is ge weest. Geweldig hè. En verder lor Barry van der Hooft HOES - Het ziet ernaar uit dat iconlangs door de KNVB opge- forte beloftecompetitie zeer fanenkort ter ziele zal gaan. Ta de dertien voetbalclubs die *k voor dit seizoen inschreven Horde competitie voor voetbal- fc tot 23 jaar zijn nu nog Wits vijf clubs over. atolging van Vlissingen en PC hebben ook Jong Ambon, RCS, Zeelandia Middel en en Kapelle zich terugge ven. omdat de clubs het niet fc-ajn met de regels rond gele trode kaarten. Deze tellen ge- fwinee voor de reguliere com pile, maar kunnen niet wor- I weggespeeld met de wed- Bjdenin de beloftecompetitie, totkapelle heeft volgens voor- ÉtwHansBarth nog geen offi- jj»! besluit genomen. „Maar het bestuur leeft wel de ■pngom ermee te stoppen", lat Barth. Het officiële be- w om te stoppen zal waar- %rijk snel genomen worden Whet bestuur van Oostkapel- jtwant in de poule van de club 8 3^een Zeeland Sport nog Rer club laat het defi ne besluit nog even afhan- *an de reactie die de voet- jooLgoeland van Vliet GOES - Richard Slabbekoorn komend seizoen voor Wil- ord Wil Vooruit. De wielren- ri"t Kapelle wilde na zes sei- ™'n Van Vliel-EBH Advoca- K Cens wat an(lers- ><Ik het er niet meer zo naar ("ïin, ik heb er ook lang ge- Bof!gezeten." SJjHwrt Wil Vooruit j. e 23-jarige Slabbekoorn net nieuwe Continental L!1' "0mdat komend jaar de l»in!°Ur beSint- met daarin vaste wielerploegen, Jj®°°k daaronder wat din- Bgerd. Je krijgt nu Con- Ui 'eams die hun renners ïï®-* oude Trade Teams I apthental Teams die Walen - de oude Trade GOES - Het was niet aantrekkelijk wat de futsallers van ELZV lieten zien tegen het Goese Sranang, maar effectief was het wel. De Brabanders deden weinig anders dan ver dedigen en vielen slechts sporadisch aan. Daaruit scoor den ze drie keer, goed voor een 3-2-overwinning op de Goese hoofdklasser, die daarmee het eerste verlies leed. Het team uit Etten-Leur kwam al na drie minuten op voorsprong uit een vrije trap. Daarna betrok het team zijn verdedigende stellingen, om deze nauwelijks meer te verlaten. Sranang probeerde wel, maar kon de muur niet slechten. Kansen waren er voor Stefan Scholten en Barry van der Hooft, maar die werden niet benut. Na rust kwa men de Brabanders razendsnel op 2-0 en een paar minu ten later ook op 3-0. Bij beide doelpunten ging keeper Ron de Bakker niet geheel vrijuit. Na de 3-0 begon Sranang wat meer en betere kansen te creëren. Vooral Scholten was al een paar keer gevaarlijk geweest, voordat hij de 3-1 scoorde. Toen hij twee minu ten daarna ook zijn tweede binnenschoot, werd het nog spannend in Sportpunt Zeeland. Vier minuten voor tijd werd doelman De Bakker al gewisseld voor veldspeler Pearl Doesburg. Het slotoffensief leverde nog enkele kan sen op voor Sranang, een gelijkspel zat er niet meer in AXEL - Voetballer Meivin Rijckaert van Axel staat maanden buitenspel nadat hij een enkeloperatie heeft moeten onder gaan. De pas zeventienjarige speler heeft al jaren last van zijn enkel en ging uiteindelijk op bezoek bij de Belgische dokter Martens. Die was er snel uit: Rijckaerts enkelbanden moesten worden ingekort. Een dag na de operatie zit hij met veel pijn thuis. Volgende week moet hij op controle naar Antwerpen. „Dan wordt besloten of ik nog vier weken loopgips krijg of dat een brace voldoende is." Voetballen is er voorlopig dus nog niet bij. Dat wordt op zijn vroegst januari 2005. „Dan hoop ik eindelijk weer eens pijn vrij tegen een balletje te trappen", zegt Rijckaert. Is dat niet geval, dan moet hij een punt achter zijn korte loopbaan zet ten. Dat is de boodschap die hij onlangs in Antwerpen te ho ren kreeg van dokter Martens. George Lernout is slecht te spreken over de samenwerking tussen de organisatie van Jumping Heikant en de gemeente Hulst. „Je zult me Clubkampioenschap bij Turn'87 niet horen beweren dat de gemeente Hulst pogingen doet om ons de kop af te hakken, maar positief meedenken en stimuleren, da's een heel ander verhaal." foto Camile Schelstraete •-/; hebben we alleen maar te ma ken gehad met de regelgevertjes van de stad. Is dat wel in orde? Is daar wel op gelet?" De stichtingsvoorzitter vindt dat er samenwerking moet plaatsvinden tussen de Stich ting Hippisch Sportcentrum Hei kant en de gemeente. „Dan kan er sprake zijn van een zogenoem de win-win-situatie. Maar dat gevoel-heb ik in al die vijf jaar nog nooit gehad. We krijgen wel waardering, maar die komt uit het westen van Zeeuws-Vlaande ren en vanuit de rest van Neder land. We krijgen hier nationale toppers aan de start tijdens Jum ping Heikant en elk jaar wordt de belangstelling van ruiters uit België en Nederland groter. Je zult me niet horen beweren dat de gemeente Hulst pogingen doet om ons de kop af te hak ken, maar positief meedenken en stimuleren, da's een heel an der verhaal. Daar heb ik tot nu toe nog nooit iets van gemerkt. En dat is heel triest." Ongenuanceerd Wethouder Frank van Driessche van de gemeente Hulst vindt de kritiek van George Lernout ta melijk ongenuanceerd. „Hulst is wel degelijk een sportstad", zegt hij. „We laten onszelf als ge meente bij veel evenementen zien. We kijken ook heus wel verder dan de wallen. Ik denk zelfs dat we meer over de wallen dan tussen de wallen kijken." De subsidie die de gemeente Hulst dit jaar aan Jumping Hei kant geeft, bedraagt 113 euro. Van Driessche: „Geen bedrag waar je steil van achterover slaat, dat geef ik onmiddellijk toe. Ik begrijp dat je daar geen Grote Prijs van de Stad Hulst voor kunt rijden. Maar in de toe komst zijn er meer mogelijkhe den met een ander subsidiebe leid. De nieuwe stad Hulst gaat met ingang van volgend jaar 7500 euro verdelen over evene menten die op kwaliteit getoetst zullen worden. Spreek je over een plaatselijk evenement, dan krijg je vijftig euro. Spreek je over een internationale gebeur tenis, dan ontvang je tweedui zend euro. Met zo'n bedrag kun je dus wel iets. Maar dan zul je moeten aantonen dat je echt iets op poten hebt gezet dat het pre dikaat internationaal verdient." Overigens zegt Van Driessche dat er nog wel een bezuiniging zit aan te komen op sport. In hoeverre er gesneden gaat wor den in genoemde bedragen, is nu echter nog niet exact aan te geven. De wethouder bevestigt dat hij vorig jaar niet op Jumping Hei kant is geweest. Voor de editie van dit jaar (van 20 tot 24 okto ber) heeft hij nog geen uitnodi ging ontvangen. halbond geeft. „Maar als ik nu hoor welke clubs er al allemaal gestopt zijn, dan zullen wij dat ook wel doen", zegt trainer Wil lem Alewijnse. „We gaan in ie der geval niet naar de andere poule, want we hebben ons inge schreven omdat alle tegenstan ders dicht bij ons in de buurt speelden." Zeeland Sport speelde gister avond wel een vriendschappe lijk duel met de beloften van Veere. De laatste club wil name lijk graag voetballen met het be lofteteam, maar dan alleen in vriendschappelijk verband. Schorsingen Zondag-vierdeklasser Jong Am- bon zag deze week ook af van verdere deelname. „Want de lief de moet wel van twee kanten ko men", zegt trainer Bert Pentury. „Dat was niet zo. want je kon er alleen maar schorsingen mee op lopen. De opzet van de competi tie vond ik wel goed, maar met de regels kon je jezelf alleen maar in de vingers snijden." In de tweede poule van de belof tecompetitie zijn door het afha ken van Kapelle nog vier clubs over: Hulsterloo, Yerseke, Goes en Temeuzen. De laatste twee werkten gisteravond in Terneu- zen hun tweede poulewedstrijd af. Benjamin Verwest, hier bezig aan een aanvallende actie voor Zierikzee, leert veel dingen bij het elftal van Zuid I. foto Dirk-Jan Gjeltema Teams 3. Het team van Wille- brord Wil Vooruit is er eentje uit de laatste categorie. Voor mij verandert er in dat opzicht dus niets." Wel vernacht de Kapellenaar meer koersen te rijden. Bij Van Vliet-EBH Advocaten stonden 23 renners onder contract, ter wijl er elke wedstrijd maar acht konden rijden. Bij zijn nieuwe Brabantse ploeg heeft hij twaalf collega's, waardoor de concur rentie minder groot is. Zeeuwen Richard Slabbekoorn is niet de enige Zeeuw in het nieuwe Con tinental Team. Ook Pieter Israel uit Kruiningen, die overkomt van ZRTC Theo Middelkamp, Rob Koole uit Goes en Francois Franse uit Kwadendamme zul len daar in mee rijden. door Barry van der Hooft GOES - Ze moeten zich van avond om 20.00 uur melden op Schiphol, slapen daar vannacht in een hotel, vliegen morgenoch tend om 8.15 uur naar Wenen en arriveren enkele uren later per bus in Tsjechië. Voor vijf Zeeuw se amateurvoetballers wordt de deelname aan de Uefa Regions Cup een apart avontuur, dat ze misschien nooit meer meema ken. „Daarom vind ik het niet erg dat ik er een paar vrije da gen voor moet opnemen", zegt Benjamin Verwest. De middenvelder van Zierikzee vormt samen met zijn ploegge noot Rutger Kooman, de Kloe- tinge-spelers Joan van Belzen en Joffrey Gel dof en Terneu- zen-middenvelder Mamadouba Gueye de Zeeuwse inbreng in de selectie van het district Zuid 1. Het team, dat onder leiding staat van de Brabantse coaches Joh an van Heertum en John Huisman, treft vrijdag in Hloho- vec de Portugese amateurs van Portalegre. Het is de eerste van drie wedstrijden, in de voorron den van een toernooi dat om de twee jaar wordt georganiseerd. De winnaar van de poule in Tsje chië stroomt samen met zeven andere poulewinnaars door naar het eindtoernooi, dat voor juni 2005 op het programma staat. „Ik zie dit als een mooie kans om jezelf weer eens in de kijker te spelen", zegt Joan van Bel zen. „Zo'n kans krijg je mis schien nooit meer. Ik heb vijf da gen vrij moeten nemen van mijn werk, maar dat heb ik graag voor over." De doelman van Kloetinge keepte in de voorbe reiding op het toernooi in twee van de drie oefenwedstrijden. „En dat ging heel lekker, ik heb geen doelpunt geïncasseerd. Toch was ik even bang dat ik het toernooi zou missen, omdat ik last van mijn rug kreeg. Ik moest drie dagen op bed liggen en daarna ging het al een stuk beter. Mijn rug is soms nog wel wat stijf, maar daarom laat ik de spieren af en toe losmaken." Van Belzen lijkt na zijn goede optredens verzekerd van een ba sisplaats. Hetzelfde geldt voor Mamadouba Gueye (centraal in de verdediging) en Benjamin Verwest, die als linksback wei nig concurrentie lijkt te hebben. „Ik ben inderdaad één van de weinige linkspoten", weet hij. „Bij Zierikzee sta ik de laatste tijd in de spits, maar zoals het er nu uitziet, ga ik in Tsjechië als linksback spelen. Dat is nieuw voor mij, maar dat is ei genlijk alles bij deze selectie. Af gelopen seizoen speelde ik nog in de derde klasse en nu zit ik in de selectie van Zuid 1. Ik vind het prachtig en ga ervan genie ten." Ondanks de korte voorbereiding weet het tweetal inmiddels wel dat er een goede groep voetbal lers staat. Van Belzen: „In het begin was het een beetje lastig om tijdens de wedstrijden te coachen, omdat ik nog niet alle namen kende. Dat duurde ech ter niet lang en ik moet zeggen dat dit een heel leuke groep is. Er zitten veel goede voetballers tussen en iedereen kan goed met eikaar overweg." Verwest: „Do meeste jongens spelen op een hoger niveau dan ik en daardoor heb ik al aardig wat opgestoken. Veel verhalen die je van hen hoort, zijn nieuw voor een simpele Zeeuwse jon gen als ik. Het mooie tijdens de afgelopen weken was ook, dat bijna ieder weekeinde wel een paar jongens uit het team in de competitie tegen elkaar speel den Een paar dagen later werd daar dan over gepraat." Van de tegenstanders in Tsje chië (naast Portalegre het Zweedse Vasby en het thuisspe- lende Bmo) weten de geselect eerden nog niet veel. „Van de trainers heb ik begrepen dat de Tsjechen een beetje als hun na tionale team zullen spelen", zegt Van Belzen. „En het is ook nog afwachten op wat voor vel den we terecht komen. Ik hoop natuurlijk gewoon op een goede grasmat, maar je weet het nooit." Verwest: „Als we daar aanko men, gaan we gelijk trainen. Dat is eigenlijk ook het enige dat ik weet. Het definitieve pro gramma krijgen we pas in Tsje chië en dan zullen we wel zien hoe het er van dag tot dag aan toegaat. Ik heb er in ieder geval enorm veel zin in, want dit is een mooi avontuur." OOSTBURG - De turn- en gymnastiekvereniging Turn'87 uit Oostburg houdt zaterdag 16 oktober het jaarlijkse clubkampioenschap in de plaatselijke sporthal De Een hoorn. Vanaf 9.00 uur wordt er strijd geleverd over drie ronden. Nadat de kampioenen gehuldigd zijn, houdt de or ganisatie een instuif voor iedereen. Naast de vaste turn- toestellen, de trampoline, en de opblaasbare tumbling- baan, is er ook de mogelijkheid tot jongleren. ZEIST - De voetbalsters van Oranje helpen Duitsland uit de brand. Morgen spelen de Nederlandse vrouwen in Ber lijn een vriendschappelijke interland tegen de wereldkam pioen. Aanvankelijk zou het Duitse elftal tegen Ghana oe fenen, maar dat land trok zich op de valreep terug. Maandag kreeg de KNVB het verzoek om als vervanger op te treden. De ontmoeting wordt gelijk het debuut van de nieuwe bondscoach Vera Pauw. De wedstrijd, die om 15.00 uur begint, wordt rechtstreeks uitgezonden door de ZDF. GPD Brissagio (Zwi). WK-tweekamp. Elfde partij: Leko (Hon)-Kramnik (Rus) 1/2-1/2. Stand na elf van de veertien par tijen: 6-5 voor Leko. Moskou. Mannen. Eerste ronde: Hrbaty (Slw/3) - Thomas Johansson (Zwe) 6-4 4-6 6-3, Joesjni (Rus/5) - Rosset (Zwi) 4-6 6-3 6-2, Carl- sen (Den) - Pless (Den) 6-0 6-4, Daviden- ko (Rus/8) - Statsjovski (Oek) 6-0 6-3, Beek (Slw) - Heuberger (Zwi) 6-4 6-4, Saulnier (Fra) - Stoljarov (Rus) 6-4 5-7 7-6, Voltskov (WRu) - Eiseneer (Bel) 6-2 7-6, Stepanek (Tsj) - Labadze (Geo) 6-2 6-1. Moskou. Vrouwen. Eerste ronde: Zvonareva (Rus/6) - De- chy (Fra) 6-0 6-2, Petrova (Rus/8) - Sua- rez (Arg) 7-5 6-4, Pastikova (Tsj) - Su- giyama (Jap) 6-2 7-5, Sprem (Kro) - Smashnova (Isr) 6-1 6-3, Dementjeva (Rus/5I - Schnyder (Zwi) 6-2 6-3. Bovina (Rus) - Hantuchova (Slw) 6-2 6-3, Likho- vtseva (Rus) - Zuluaga (Col) 6-1 6-2, Ma mie (Kro) - Pierce (Fra) 6-0 6-4, Venus Williams (VSt/7) - Jidkova (Rus) 6-4 6-4 Groep 1 Jong Oranje-Jong Finland 4-1 (2-0). 28. Van Mosselveld 1-0, 31. El Ham- daoui 2-0, 53 Kuqi 2-1, 85. Huntelaar 3-1, 88. Van Persie 4-1. Scheidsrechter: Zografos (Gri). Gele kaart: El Hamdaoui (Jong Oranje), Halsti (Jong Finland). Aantal toeschouwers: 5300. Jong Oranje: Waterman; Verhaegh, Kruiswijk, Van Mosselveld en Braaf heid, Mathijssen (61. Haklander), Van Persie en Schaars; De Ridder, John (84. Jansen) en El Hamdaoui (61. Huntel aar). Jong Finland: Maenpaa; Vellamo, Ny- man. Halsti en Hauhia, Arkivuo (90. Iste- ri), Lampi (46. Lehtinen), Kujala en Sche- weleff; Kuqi en Oravainen (69. Koskelal >■4 lü.i.i.nt^i^— Putte-Kapellen (Bel). Sluitingsprijs. 1. Van Heeswijk (Ned) 177,24 km in 3.42.08, 2 De Jongh (Ned), 3. Dekkers (Ned), 4. De Schrooder (Bel). 5. Van de Gehuchte (Bel). 6. Pronk (Ned), 7. Sentjes (Ned), 8. Vierhouten (Ned), 9. Reinerink (Ned), 10. Van der Ven (Ned), 13. Boelen, 17. Hiemstra, 18. Van Scha len, 21 Lucassen, 24. Farenhout 0.15, 31. Honig 2.37, 34 Nederlof, 38. Franse, 40 De Graaff, 41. Van der Pluym, 42. Koole 2.50,43. Van Dijk, 47. Slippens. Mannen. 100 vrij: 1. Lezak (VSt) 47,97, 2. lies (Alg) 48,07, 3. Say (Can) 48,38. 1500 vrij: 1. Priloekov (Rus) 14.39,16, 2. Ercoli (Ita) 14 53,89, 3. Coman (Roe) 14.56,74. 200 rug: 1. Peirsol (VSt) 1.50,52 (wereldrecord), 2. Welsh (Aus) 1.52,54, 3. Viatsjanin (Rus) 1.54,20. 50 school: 1 Hansen (VSt) 26,86, 2. Rickard (Aus) 27,09, 3. Nystrand (Zwe) 27,28. 200 vlinder: 1 Hickman (GBr) 1.53.41, 2. Gherghel (Roe) 1.54,06, 3. Peng (Chn) 1.54,51 100 wissel: 1. Man- koe (Slv) 52,66, 2. Rupprath (Dui) 53,35. 3. Pereira (Bra) 53,75 4x100 wissel: 1. Amerika 3 25,09 (wereldrecord), 2. Au stralië 3.29,72, 3, Rusland 3.32,11. AXEL - De Zeeuwse dressuur- amazones Jessica Nijpjes en Stephanie de Frel reden zich op nationaal niveau in de kijker. De negentienjarige Jessica Nijp jes uit Middelburg werd in Axel tijdens de selectiewedstrijd voor het Nederlands kampioenschap in de klasse ZZ-licht in de eer ste proef met 64.85 procent twee de en in de tweede proef eerste met 66.57 procent. De eerste proef reed ze op Maquire, de tweede op Hamilton. Stephanie de Frel maakte in Maasdam met Narwick haar de buut in de klasse ZZ-licht. En met succes. In de eerste proef reed de vijftienjarige jeugdinter- national de ruin met een score van ruim 62 procent al meteen naar het eerste winstpunt. Dat was tevens goed voor de zeven de plaats. In de tweede proef liep voor de combinatie uit Koe wacht de teller van de jury op tot ruim 66 procent. Daarmee werd ze tweede. Indianapolis. WK kortebaan, fina- 3 Q 0 fl O 3 Vrouwen. 50 vrij: 1. Veldhuis (Ned) 24,41, 2. Lenton (Aus) 24,54, 3. Alsham- mar (Zwe) 24,63. 200 vrij: 1. Lillhage (Zwe) 1 56,35, 2. Benko (VSt) 1.56,48, 3. Vollmer (VSt) 1.58,05. 50 rug: 1 Cope (VSt) 27,49, 2. Chang (Chn) 27,55, 3. Edington (Aus) 28,17 200 school: 1. Hanson (Aus) 2.21,68, 2. Beard (VSt) 2.22,53, 3. Katsoulis (Aus) 2.22,97. 100 vlinder: 1. Moravcova (Slw) 57,38, 2. Komisarz (VSt) 57,85, 3. Thompson (VSt) 58,13, 7. Groot 59,92. Woensdag Voetbal Schouws elftal onder 23 jaar-Wal- chers elftal onder 23 jaar. Locatie terrein DFS in Burgh-Haamstede Aan vang. 19.30 uur Walchers elftal boven de 23 jaar-Kloetinge. Locatie: terrein vv Le wedorpse Boys Aanvang: 19:00 uur. Advertentie Lezersservice - bezorgklachten - informatie over abonnementen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 47