PZC
Amateurvoetbal
maandag 11 oktober 2004
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: Bennekom-Marken
3-0, Ter Leede-Barendrecht 5-0, Noord-
wijk-ASWH 2-1, Kozakken Boys-Ajax
1-1, Volendam-Lisse 1-4, ARC-Dovo 2-1,
Heerjansdam-Hoek 2-0.
Lisse
ASWH
Koz Boys
Bennekom
Ter. Leed e
Noordwijk
Heerjansdam
ARC
7 5
7 4
7 3
1 16 24
1 1 16 13
3 0 15 10
2 1 14 14
4 0 13 17
3 1 12 13
1 3 10 12
1 3 10 9
2 3 8 8
Hoek
Volendam 7 1 3
Barendrecht 7 1 1
Marken 7 0 2
Dovo 7 0 2
Eerste klasse: Groote Lindt-Oostkapel
Ie 1-1, Kloetinge-Schelluinen 3-2,
LRC-Nieuw Lekkerland 5-0,
W.GZ-SSV'65 2-3, GJS-Rillandia 4-0,
Oranje Wit-Rijsoord 2-4.
Rijsoord
GJS
SSV'65
Kloetlnge
Schelluinen
LRC
6 5 0
6 4 1
2 2
1 15 19
1 15 16
1 13 19
1 11 15
2 8 12
2 8 12
1 7 6
3 7 11
Oostkapelle 6
Or Wit 6
WGZ 6
Gr. Lindt 6
Nw. L'land 6
Riliandia 6
Tweede klasse: Dinteloord-Zaamslag
4-4, De Zwerver-Zwaluwe 1-0, De Meeu-
wen-Kapelle 0-1, Terneuzense Boys-Ar-
nemuiden 2-1, Noad'67-AZVV 0-3,
Nieuwdorp-'s-Gravendeel 1-1.
15 10
13 16
2 12 13
1 9 27
9 11
1 1
1 0 16 23
2 0 14 20
1 1 13 21
2 1 11 17
1 2 10 14
2 2 8 13
Kapelle
De Zwerver
AZVV
's-Gravendeel
Arnemuiden
Tern. Boys
De Meeuwen
Nieuwdorp
Zaamslag
Dinteloord
Noad'67
Zwaluwe
Derde klasse A: Yerseke-Dauwendae-
le 1-1, WHS-Spui 2-0, MZVC-Veere 0-1,
Serooskerke-Duiveland 0-1, ZSC
s-Heer Arendskerke 3-1, SKNWK-GPC
1-1.
Duiveland
Dauwendaele
GPC
SKNWK
Serooskerke
Veere
WHS
ZSC
Spui
Arendskerke
Yerseke
MZVC
Derde klasse B: JPS-Baronie 3-3,
DVO'60-lnternos 3-1 (gestaakt), Rust
Roest-Thol. Boys 2-5, Kogelvan
gers-Dongen 4-1, WC'68-Gunners 2-1,
Seolto-Klundert 1-2.
Thol. Boys 6 5
VVC'68 6 4
Kogelvang. 6 4
JPS 6 3
Rust Roest 6 3
DVO'60 5 2
Gunners 6 2
Seolto 6 2
Klundert 6 1
Baronie
Dongen
Internos
Vierde klasse A: Bevelanders-1
0-2, Krabbendijke-Borssele 2-1, Wolf-
aartsdijk-Heinkenszand 1-1, Nieuw-
land-SVD 2-3, Cadzand-Hoedekensker-
ke 6-2, Apollo-Colijnsplaatse Boys 1-1,
Kruiningen-Wemeldinge 2-1.
Kruiningen 6- 18 Krabbendijke
6-18 Cadzand
5 - 13 SVD 6-7
6 - 9 Borssele 5 - 6
6 - 8 Wolfaartsdijk 6 - 5
4 - 7 Nieuwland 6 - 3
6 - 7 Hoed'kerke 6 - 0
Vierde klasse B: Chrislandia-WIK 4-0,
Stavenisse-Mevo 4-2, SPS-Smerdiek
2-2, Brouwershaven-Vrederust 4-1,
DFS-FSV 1-3, ZPR-Bruse Boys 0-4.
FSV 6 - 18 SPS 6-6
6-18 Smerdiek 6 - 5
6-12 Stavenisse 6- 4
6 - 12 Vrederust 6 - 4
6 - 12 WIK 6-4
6 - 9 Mevo
0 1 15 19
2 0 14 19
1 1 13 14
2 1 11 15
0 3 9 17
1 1
5 16
VCK
6- 7
6- 0
VCK
H'zand
Bevelanders
Wemeldinge
Col. Boys
Apollo
Br. Boys
DFS
Chrislandia
ZPR
B'haven
IIIIIIII11 li 11 11 1
Hoofdklasse: Gr. Lindt 2-Niv Sparta 2
2-2, Kloetinge 2-Ach. Veen 2 1-1, Arne
muiden 2-Koz. Boys 2 3-0, WGZ 2-AS-
WH 2 0-1, Riliandia 2-Heerjansdam 2
2-2, Hoek 2-Oostkapelle 2 5-2.
ASWH 2 5-13 Heer'dam 2
Hoek 2 5-10 Koz. Boys 2
A'muiden 2 5- 9 WGZ 2
Gr Lindt 2 5-9 Ach. Veen 2
Niv Sparta 2 5-8 Kloetinge 2
Riliandia 2 5-8 Oostkapelle 2 5-2
Eerste klasse: AZVV 2-Serooskerke 2
4-0, SSV'65 2-Or. Wit 2 3-3, ASWH 3-De
Meeuwen 2 5-1, Kapelle 2-WHS 2 2-0,
Pelikaan 2-'s-Gravendeel 2 1-1, Zaam
slag 2-Rijsoord 2 BNO.
'S-Gravend. 2 5-11 Zaamslag 2 4- 5
ASWH 3 5- 11 AZVV 2 5- 5
Kapelle 2 5-9 Meeuwen 2 5-5
Pelikaan 2 5- 8 Oranje Wit 2 5- 4
SSV'65 2 5 - 8 Serooskerke 2 5- 2
Rijsoord 2 4- 7 WHS 2 5- 2
Tweede klasse A: Veere 2-Dauwen-
daele 2 2-1, GPC 2-Tern, Boys 2 1-2,
Nieuwdorp 2-Kapelle 3 3-5, Br. Boys
2-Kloetinge 3 1-1, 's-Heer Arendskerke
2-Yerseke 2 0-1, SKNWK 2-Arnemuiden
3 2-2.
Tem. Boys 2 5-13 A'muiden 3 5- 6
GPC 2 5- 12 SKNWK 2 4- 5
Yerseke 2 5-10 Kloetinge 3 5- 5
Arendsk. 2 5-7 Nieuwdorp 2 5-4
Kapelle 3 5- 7 Veere 2 4- 3
Dauwend. 2 5 - 6 Br. Boys 2 5-2
Tweede klasse B: Dinteloord
2-VVC68 2 1-1, Heerjansdam 3-Zwalu-
we 2 3-1, Or. Wit 3-Wieldrecht 2 2-5,
Noad'67 2-De Zwerver 3 3-2, Klundert
2-Seolto 2 2-5, Drechtstreek 2-Pelikaan
3 2-0.
Drechtstr. 2 5- 13 Zwaluwe 2 5- 6
Wieldrecht 2 5- 13 Klundert 2 5- 5
Noad'67 2 5 - 10 Or. Wit 3 5- 5
Heer'dam 3 5- 10 Pelikaan 3 5- 3
Dinteloord 2 5- 7 VVC'68 2 5 - 2
Seolto 2 5 - 7 De Zwerver 3 5-1
Derde klasse A: Bevelanders 2-GPC 3
1-2, Duiveland 2-Oostkapelle 3 2-1,
MZVC 2-De Meeuwen 3 2-2, SSV'65
3-Mevo 2 3-3, Dauwendaele 3-VCK 2
3-2, Serooskerke 3-DFS 2 9-0.
Duiveland 2 5-12 SSV'65 3 5 - 7
Serooskerke 3 5-10 MZVC 2 5- 5
Mevo 2 5- 10 Bevelanders 2 5- 4
Oostkapelle3 5- 10 VCK2 5-4
GPC3 5- 10 DFS2 5-3
Dauwend. 3 5-9 Meeuwen 3 5-1
Derde klasse B: Kloetinge 4-Cadzand
2 9-0, SSV'65 4-H'zand 2 2-5, Wolf'dijk
2-MZVC 3 2-1, Tern. Boys 3-Krabbendij-
ke 2 3-1, Wemeldinge 2-Hoek 3 5-3,
Zaamslag 3-Yerseke 3 2-1
Kloetinge 4 5-12 SSV'65 4 5 - 7
Wemeld.2 5- 12 Wolf'dijk 2 5- 6
H'zand 2 5- 10 Zaamslag 3 5- 6
Krab'dijke 2 5- 10 Yerseke 3 5- 4
Tern, Boys 3 4- 7 Cadzand 2 5- 3
Hoek 3 5- 7 MZVC 3 4- 0
Derde klasse C: FSV 2-Kogelvangers 3
0-9, DVO 2-DSE 2 2-1, Halsteren 2-Thol.
Boys 2 2-0, Rood Wit-SPS 2 4-4, Seolto
3-Papendrecht 3 TNO.
Klundert 3 5 - 13 DSE2 5-5
DVO2 5- 12 Thol. Boys2 4-4
Pap'drecht3 4- 10 RoodWit 5- 3
SPS2 5- 10 FSV2 5-3
Kogelv. 3 5-10 Internos 2 5- 1
Halsteren 2 5-7 Seolto 3 3-0
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Nuenen-OSS'20 2-3,
WSC-TEC 0-4, Best Vooruit-ünitas 2-3,
DFC-DBS 1-1, Terneuzen-OJC Rosma
len 0-2, SV Triborgh-Papendrecht 2-1
OJC Rosmalen 6 5 1 0 16 14- 5
TEC 6 5 0 1 15 19- 7
SV Triborgh 6 4 0 2 12 13- 9
OSS'20 6 3 2 1 11 18- 11
WSC 6 3 1 2 10 7- 13
Nuenen 6 3 0 3 9 17- 11
DBS 6 2 1 3 7 12- 9
Terneuzen 6 2 0 4 6 10- 15
Umtas 6 2 0 4 6 7- 17
DFC 6 1 2 3 5 13- 16
Papendrecht 5 1 1 3 4 6- 10
Best Vooruit 5 0 0 5 0 7- 20
Tweede klasse E: Oosterhout-üno
Animo 0-0, Vlijmense Boys-Halsteren
2-2, Dosko-Dongen 1-1, Zierikzee-SCO
2-1, Desk-Longa 4-1, Unitas'30-RKDVC
3-0.
Desk 6 4 2 0 14 18- 9
Unitas'30 5 4 0 1 12 13- 3
RKDVC 6 3 2 1 11 13- 5
Halsteren 6 3 2 1 11 15- 8
Oosterhout 6 3 1 2 10 8- 11
Longa 6 3 1 2 10 8-11
Zierikzee 6 2 1 3 7 4- 11
Vlijmense B. 5 13 16 8-6
Uno Animo 6 1 3 2 6 4-8
Dosko 6 1 2 3 5 6- 11
Dongen 6 0 2 4 2 7- 11
SCO 6 0 15 1 5-15
Derde klasse A: Patrijzen-RIA W 1-4,
Breskens -SC Gastel 6-2, Steen-MOC'17
3-2, BSC-HVV'24 0-3, Vlissingen-Goes
4-2, Zeelandia Middelburg-RCS 2-2.
Goes 6 4 1 1 13 18- 6
Vlissingen 6 4 1 1 13 13- 9
Steen 6 4 1 1 13 14- 12
HVV'24 6 3 2 1 11 14- 7
RCS 6 3 2 1 11 14- 10
Breskens 6 3 0 3 9 18- 16
BSC 6 2 1 3 7 8-10
RIAW 6 2 0 4 6 11- 13
Patrijzen 6 2 0 4 6 11- 17
Zeel. Midd. 6 1 2 3 5 9- 19
MOC'17 6 1 1 4 4 12- 16
SC Gastel 6 1 1 4 4 9- 16
Vierde klasse A: Koewacht-Walche-
ren 2-1, Aardenburg-Axel 4-1, Oost-
burg-Clmge 2-1, Jong Ambon-Dom-
burg 1-3, De Noormannen-Hontenisse
2-1, Hulsterloo-Zeeland Sport 3-2.
Oostburg 6 6 0 0 18 22- 4
Hulsterloo 6 4 1 1 13 17- 8
Domburg 6 4 1 1 13 14- 7
Noormannen 6 3 1 2 10 12- 10
Aardenburg 6 3 0 3 9 11- 14
Walcheren 6 3 0 3 9 10- 17
Jong Ambon 6 2 2 2 8 15- 11
Axel 6 2 1 3 7 5- 12
Koewacht 6 1 2 3 5 8- 15
Hontenisse 6 1 1 4 4 7- 10
Clinge 6 1 1 4 4 8- 15
Zeeland Sport 6 0 2 4 2 7- 13
Vierde klasse B: Roosendaal-NSV 4-0,
Dioz-Odio 0-4, Steenbergen-Alliance
1-4, Grenswachters-Rimboe 5-0, Val
Aan-Luctor'88 3-0, Meto-HSC'28 1-2.
Roosendaal 6 4 2 0 14 17- 4
Odio 6 4 2 0 14 20- 8
HSC'28 6 4 1 1 13 21- 8
Val Aan 6 3 1 2 10 11- 8
Alliance 6 2 3 1 9 9-6
Steenbergen 6 2 2 2 8 14- 12
Meto 6 2 1 3 7 16- 8
Rimboe 6 2 1 3 7 6- 15
Luctor'88 6 1 3 2 6 7- 10
Grenswachters 6 1 2 3 5 8- 14
NSV 6 0 3 3 3 3- 10
Dioz 6 0 15 1 2-31
Vijfde klasse A: Vogelwaarde-SDO'63
7-1, Biervliet-Sluis 0-0, Graauw-Schoon-
dijke 3-2, Sluiskil-IJzendijke 1-0, Groe-
de-Hoofdplaat gestaakt, Philippi-
ne-Corn Boys 1-2.
Sluiskil 6- 16 Graauw 6-10
IJzendijke 6- 15 Sluis 6-10
Vogelwaarde 6- 12 Groede 5- 4
Corn Boys 6-11 Schoondijke 6- 4
Hoofdplaat 5 - 10 SDO'63 6 - 1
Biervliet 6 - 10 Philippine 6 - 0
Vijfde klasse B: Robur-Lepelstraatse
Boys 3-2, NVS-Volharding 8-2, Vos-
meer-Dreischor 2-1, Ouwerkerk-Lew.
Boys 3-2, Renesse-Hansweertse Boys
1-3.
Robur 5-12 Renesse 6 - 7
NVS 6-11 Dreischor 5- 6
Hansw. Boys 5 - 10 Vosmeer 6 - 6
Kwadendam. 5 - 10 Lep. Boys 5 - 4
Lew. Boys 6 - 9 Volharding 5 - 3
Ouwerkerk 6 - 9
BOEKELO - Alice Naber-Lozeman werd
gisteren met Coral Estate Baxter Neder
lands kampioen tijdens de Military in Boe-
kelo. Met haar andere paard Royal Kiwi
werd ze tweede. Het was haar eerste 'lands
titel' op Twentse grond. Eerdere pogingen
om het NK te winnen in Boekelo strandden.
„En de keer dat ik de beste Nederlander
was, was Boekelo geen officieel NK. Mooier
is nog dat ik achtste en tiende ben gewor
den in het algemeen klassement", zei ze gis
termiddag. De internationale wedstrijd in
Boekelo werd gewonnen door Bettina Hoy
met Diamond Magie. Voor de Duitse amazo
ne betekende dat enige genoegdoening, na
zware tegenslagen van de laatste weken. En
kele dagen eerder had ze te horen gekregen
dat haar paard bij een controle in Athene
positief was bevonden. De Britse Camilla
Shepherd (foto) eindigde in de achterhoede.
GPD/ANP foto Toussaint Kluiters
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse: HVV'24 2-Zierikzee 2
0-0, Dosko 2-Papendrecht 2 3-5, EBOH
2-Halsteren 2 2-5, SC Gastel 2-Rood Wit
V 3, 1-2 RCD 2-DFC 2 4-0, Dubbeldam
2-Terneuzen 2 5-0.
Dubbeldam 2 5-15 HVV'24 2 5 - 5
Rood Wit V 3 5-12 Zierikzee 2 5- 5
EBOH2 5- 10 RCD2 5-5
Halsteren 2 5 - 9 SC Gastel 2 5-4
Dosko 2 5- 9 Terneuzen 2
Pap'drecht 2 5-6 DFC 2
Tweede klasse: Breskens 2-Walche-
ren 2 3-2, HVV'24 3-Steen 2 0-2, Zeelan
dia Middelburg 2-Alliance 2 7-2, BSC
2-Goes 2 2-0, Halsteren 3-Rood Wit 2
4-1, Jeka 2-RCS 2 0-0.
Zeel. Midd. 2 5-15 Breskens 2 5- 6
Halsteren 3 5-15 Steen 2 5- 6
BSC 2 5- 15 HW'24 3 5 - 3
Goes2 5- 9 RoodWitW2 5- 3
RCS2 5-7 Alliance2 5- 3
Jeka 2 5-7 Walcheren 2 5-0
Derde klasse 301: De Noormannen
2-Sluiskil 2 3-2, Vogelwaarde 2-Zeelan-
dia Middelburg 3 1-1, Terneuzen
3-Steen 3 7-3, RCS 3-Clinge 2 0-5, Honte
nisse 2-Breskens 3 3-3, Philippine 2-Pa-
trijzen 2 1-5.
Patrijzen 2 5-15 Vogelw, 2 5-7
Noorman. 2 5- 9 Terneuzen 3 5- 6
Clinge2 4- 8 RCS3 5-6
Hontenisse 2 5-8 Breskens 3 5-4
Zeel. Midd. 3 5- 7 Philippine 2 4- 3
Steen3 5-7 Sluiskil2 5- 3
Derde klasse 302: Unitas'30 3-VVR 2
5-3, SC Gastel 3-RSV 2 2-0, Alliance
3-Dosko 3 3-1, Rood Wit W 3-MOC17 2
5-1, Luctor'88 2-Roosendaal 2 2-4, Meto
2-Moerse Boys 3 3-3.
Rood Wit W 3 5-15 Unitas'30 3 5 - 6
Alliance 3 5- 12 Luctor'88 2 5- 4
Roosendaal 2 5-12 Moerse B. 3 5-4
Meto 2 5- 10 MOC'17 2 5 - 3
Dosko 3 5 - 9 VVR 2 5-3
SC Gastel 3 5 - 9 RSV 2 5-1
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse: Wartburgia 2-Pancra-
tius 1-0, RVVH-Ter Leede 2 4-1, Oostka-
pelle-Reiger Boys 2-0, Rijsoord-Noot-
dorp 4-2, CSW-Rijnvogels 2-1.
RCL 4 - 10 Oostkapelle 4 - 6
RWH 4- 10 Reiger Boys 5- 6
Ter Leede 2 4- 9 Wartburgia 2 4- 3
Rijnvogels 5 - 9 Rijsoord 4 - 3
Pancratius 5 - 7 Nootdorp 5 -1
CSW 4 - 6
Tweede klasse: Peursum-Spijkenisse
5-1, Smerdiek-Ter Leede 3 8-0, RK-
DEO-Jodan Boys 2-2, XerxesDZB-Baren-
drecht 1-5, WIK'57-Zwaluwen 1-8, Ber-
kel-Quick Boys 3-1.
Smerdiek 6- 16 Peursum 6- 7
Zwaluwen 6 - 14 XerxesDZB 6 - 7
Barendrecht 6-13 Berkel 6 - 6
MVV'27 5 - 11 Ter Leede 3 6- 6
JodanBoys 6-11 WIK'57 6- 6
RKDEO 6 - 10 Quick Boys 6 - 1
Lisse 5 - 7 Spïjkenïsse 6 - 0
Derde klasse: Tricht-Tern. Boys 3-2,
Sparta'30-Stedoco 2 0-9, De Meeu-
wen-GJS 3-3, Oostkapelle 2-GVV 4-5,
Rijsoord 2-Papendrecht 2-4,
Everstein-Sleeuwijk 2-1.
Stedoco2 5- 15 Tern. Boys 4- 6
Sleeuwijk 5 - 12 GJS 5 - 6
GW 5- 10 Rijsoord 2 4- 4
Everstein 5- 9 Tricht 5- 4
Papendrecht 5 - 7 Oostkapelle 2 5-1
Meeuwen 5 - 7 Sparta'30 5 - 1
Suzuka. Formule 1, GP Japan. 1 Mi
chael Schumacher (Dui) Ferrari 307,573
km in 1.24.26,985 (gem. 218,525
km/uur), 2. Ralf Schumacher (Dui) Willi
ams op 14,008, 3 Button (GBr) Bar-Hon-
da 19,662, 4. Sato (Jap) Bar-Honda
31,781, 5. Alonso (Spa) Renault 37,767.
Aarhus. Open Deense. Vrouwen, fi
nale: Xie Xinfang (Chn) - Yao Jie (Ned)
11-9 8-11 11-7.
Vrouwen, hoofdklasse: Tantalus-EB-
BC 76-36, Yellow Sox-Den Dungk 62-58,
Barons-BC Vlissingen 50-69, BV Sou-
burg-OBC - OBC teruggetrokken, Wald-
ric-Almonte 56-50. Mannen, hoofd
klasse: BC Vlissingen-Pendragon
75-87. Eerste klasse: Volharding-Aga-
thos 2 51-64, Smokkelhoek-BC Vlissin
gen 2 29-77, BV Souburg - SVH 2 65-56.
Jongensjunioren, hoofdklasse:
Black Eagles - BC Vlissingen 59-71Jon-
genskadetten, hoofdklasse:
WSC-BC Vlissingen 41-55. Jongensju
nioren: Volharding-BV Souburg 88-32,
Smokkelhoek-Scheldesport 83-70,
Smokkelhoek 2-BV Souburg 2 83-35.
Rotterdam. WK. Halve finales: Jas
pers - Haack - Sörensen 3-0 (15-8 15-8
15-4/2, 368-1 176), Kasidokostas - Poly-
chronopoulos 3-1 (6-15 15-11 15-12
15-7/1,275-1,153). Finale: Jaspers - Ka
sidokostas 3-0 (15-9 15-0
15-5/2,142-0,700).
Eindstand pers. kamp. driebanden
eerste klasse Delta Zuid-West poule
Zuid: 1. Paul Brekelmans VEGABV
7-10, moyenne 0.820 (promotie), hoog
ste partij 1.304, hoogste serie 7; 2. Ge
orge Mahu BV De Kastanje 7-10,
0.791 (promotie), 1.578, 7; 3. Jan de
Rechter Reynaert 7-9, 0.667, 0.937, 5; 4.
Walter Mortier Reynaert 7-8, 0.572,
1.034, 5; 5. Pieter de Jong VEGABV 7-7,
0.714(promotie), 1.034, 7; 6. Peter Vos
VEGABV 7-5, 0.701 (promotie), 0.967, 6;
7. Johan de Witte SBC 7-4, 0.526, 0,789,
5; 8. Benny Visser WBC 7-3, 0.620,
0.833, 5.
Viertallen, hoofdklasse. Ronde 1:
ABC 1-ABC 2 15-15, ABC 3-Axel 1 20-10,
Bridgekring'681-Bye 18, Luctor et
Emergo 2-Luctor et Emergo 3 25-3, Ka
pelle 1-BSO 1 24-6. Ronde 2: ABC
1-ABC 3 19-11, Bye-ABC 2 18, Axel
1-Luctor et Emergo 2 17-13, Kapelle
1-Bridgekring '68 1 6-24, Luctor et Emer
go 3-BSO 1 11-19.
Zeeuws kampioenschap, derde ron
de. Hoofdklasse: D. Kasse-L. Sekongo
1-1; M. Walraven-A. Kousemaker 2-0; P.
Schunselaar-J. Veerhoek 1-1; J. van de
Weteringh-R. Dusebout uitgesteld; J.
de Leeuw-B. Provoost 0-2; W. Koppe-
jan-C. Rijk 0-2; inhaalpartij: J. Veer-
hoek-M. Walraven 1-1 Promotieklas
se: N. Roelofsen-M. Bronke 2-0; F.
Blaas-J. van Akkeren 0-2; A. den Hollan-
der-D. Boogert 1-1; L. Wilson- J. Lou-
werse 2-0; M. Rentmeester-R. van Lien
2-0; R. Rentmeester-J. van Beeck 1-1.
Eerste klasse: A. Goudzwaard-J.
Baayens 1-1; J. Koppejan-J. Grim 2-0; L.
de Graag-L. van Schagen 2-0; E. Fre-
deriks-N. de Winter 0-2; R. Jongejan-G.
Franken 2-0; P. Noordijk-A. Doorn 1-1;
J. Flikweert-J. Dekker 1-1; inhaalpar-
tijen: J. Baayens - J. Grim 0-2; J.
Grim-A. Goudzwaard 0-2. Tweede
klasse: L. Mamed-C. van Tongeren 1-1;
J. van den Ouden-M. Poulisse 1-1; J.
Houmes-J. Poppe 2-0; J. Straayer-L.
Stouten 0-2; I. Flikweert-J. Verstraate en
P. van Nes-A. Smit uitgesteld.
St. Andrews. Dunhill Links Cham
pionship. Europese Tour, eind
stand: 1. Gallacher (Sch) 269 slagen
(-19) wint in play-off van McDowell
(Nie) 269, 3. Poulter (Ned), Donald
(Eng) 270, 5. Westwood (Eng), Howell
(Eng) 272, 7. Couples (VSt), Els (ZAf)
274; 12. Muntz (Ned) 276, 18. Singh
(Fiji) 277, 23. Lafeber (Ned) 278, 44. Der-
ksen (Ned) 281
Abensberg. Europa Cup, Final Four.
Halve finale, eerste partij: Kenamju
(Ned) - Yawara Newa Sint Petersburg
(Rus) 2-5; tweede partij: Kenamju - Ya
wara Newa 3-4. Kenamju uitgescha
keld. Finale: Yawara - BBSK Istanbul
(Tur) 13-1.
Vlissingen. Zeeuwse Kampioen
schappen Judo. Eerste plaatsen.
Geb. jr. 1998-97, jongens: Maxime
van de Pluym (Geelhoed) -21 kg, Bent
Spekneijder (Capital Sports) -24kg, Mi
lan de Boevere (Frans de Boevere)
-27kg, Daan Louwman -30kg (Capital
Sports) Liam Mulder (Geelhoed)
+30kg Meisjes: Marlissa Openeer
(Geelhoed) -22kg, Avalon Fanis (Clinge)
-25kg Mandy Remijn (Hontenisse)
+25kg. 1996-95, jongens: Johan de
Nood (Frans de Boevere) -24kg, Jelle
Klap (Capital Sports) -27kg, Aaron
Brommeberg (Frans de Boevere) -30 kg,
Jasper Veen (Judo-Ryu van Schaik)
-34kg, Ferdy van Rijswijk (Geelhoed)
-38kg Jessy Fijnaart (Geelhoed)
+38kg. Meisjes: Evian de Fretes (Geel
hoed) -28kg, Femke Klap (Capital
Sports) -32kg Josephine Peeters
(Geelhoed) +32kg. 1994-93, jongens:
Bart van Trigt (Capital Sports) -31 kg, Ju-
rian Verrijzer (Geelhoed) -34kg, Jimmy
Bouman (Capital Sports) -37kg, Machiel
van Dijk (Capital Sports) -41 kg Sjors
Riddersma (Geelhoed) +41 kg. Meisjes:
Tess Cornelius (Frans de Boevere)
-32kg, Lisa van Belzen (Geelhoed)
-36kg, Tess van 't Westende (ind.)
-40kg, Tessa van Meerkerk (Capital
Sports) -45kg. 1992-91-90, jongens:
Joost de Kam (Capital Sports) -38kg,
Sam van 't Westende (ind.) -42kg, Rob-
bin van de Bor (Judo-Ryu van Schaik)
-46kg, Leon Adriaanse (Judo-Ryu van
Schaik) -55kg, Barend Schot (Geelhoed)
-60kg, Jan Jaap de Nood (Judo-Ryu
van Schaik) -70kg, Jean Paul Symons
(Judo-Ryu van Schaik). Meisjes: Jessi
ca van Belzen (Geelhoed) -48kg, Maud
Souren (Breskens) +48kg. 1989-88,
mannen: Boy de Punder (Judo-Ryu
van Schaik) -61 kg Michel Obrie
(Sportcentrum Delta) +61 kg. Vrouwen:
Nelleke Peeman (Frans de Boevere)
-63kg 1987-86-85, mannen: Ramon
van de Grift (Judo-Ryu van Schaik)
-66kg, Joseclenes Marques (Geelhoed)
-73kg, Gilbert Tolhoek (Geelhoed)
+73kg. Vrouwen: Lies Peeman (Frans
de Boevere) -57kg, Marleen Wille-
boordse (Geelhoed) -63kg. Senioren,
mannen: Johan Klercq (Geelhoed) tot
80 kg Martijn Loonen (Breskens) +80
kg Vrouwen: Lindsey Wyatt (Geel
hoed) +63 kg Alle cat. mannen: Mar
tijn Loonen (Breskens). Vrouwen: Lind
sey Wyatt (Geelhoed).
Tweede plaatsen. 1994-93, jon
gens: Jonathan Baldauf (Geelhoed)
-31 kg, Joel van de Feen (Geelhoed)
-34kg, Remco Alders (Geelhoed) -37kg,
Tom Reyngandt (Delta) -41 kg, Patrick
Braam (Capital Sports) +41 kg. Meisjes:
Simone Verkruysse (Geelhoed), Shan
non Wattel (Geelhoed) -36kg, Kirsten de
Boevere (Frans de Boevere) -40kg, Ro-
wana Helmendag (Delta) -45kg.
1992-91-90, jongens: Lucas Rubbens
(Delta) -38kg, Ruben Boutens (Ju
do-Ryu van Schaik) -42kg, Djarno Wijk
huis (Capital Sports) -46kg, Lindse Hey-
dens (Delta) -55kg, Peter Rubens (Delta)
-60kg, Angelo van Meel (Capital Sports)
-70kg Glenn Alders (Geelhoed). Meis
jes: Claudia Caseres (Geelhoed) -48kg,
Suzanne den Otter (Judo-Ryu van
Schaik) +48kg. 1989-88, mannen:
Adriano Chivinda (Geelhoed) -61 kg,
Jeanneau Driesen (Delta) +61 kg. Vrou
wen: Nikki van Meel (Capital Sports)
-63kg. 1987-86-85, mannen: Daan
Westrate (Geelhoed) -66kg, Crum van
de Linden (Geelhoed) -73kg Markus
Vinke (Judo-Ryu van Schaik) +73kg.
Vrouwen: Renske Brandhoff (Ju
do-Ryu van Schaik) -57kg, Carla Ram-
melaere (Breskens) -63kg. Senioren,
mannen: Pim Mulder (Geelhoed)
-80kg, Jos van de Gugten (Geelhoed)
+80kg. Vrouwen: Chantal Gaakeer (Ju
do-Ryu van Schaik) +63kg. Alle cat.
mannen: Jos van de Gugten (Geel
hoed). Vrouwen: Marleen Wille-
boordse (Geelhoed).
Sepang. WK wegraces, GP Malei
sië, 125cc: 1. Stoner (Aus) KTM
105,412 km in 43.10,498 (gem. 146,498
km/uur), 2. Dovizioso (Ita) Honda op
0,029, 3. Bautista (Spa) Aprilia 6,547,
19. Schouten/Honda. 250cc: 1. Pedro-
sa (Spa) Honda 110,960 km in 43.03,507
(gem. 154,617 km/uur), 2. Porto (Arg)
Aprilia op 13,513, 3. Elias (Spa) Honda
13,585. MotoGP: 1 Rossi (Ita) Yamaha
116,508 km in 43.29,146 (gem. 160,753
km/uur), 2. Biaggi (Ita) Honda op 3,666,
3. Barros (Bra) Honda 9,299.
Oslo. Wereldbeker indoor. Spring
concours, tabel A, 1,60 m na barra
ge: 1. Wim Schroder (Ned) Montreal 0
strafpunten/34,71 seconden, 2. Becker
(Dui) Cordina 0/35,16, 3. Michaels-Beer-
baum (Dui) Checkmate 0/35,30, 5. Ger-
co Schróder/Monaco 0/36,29.
Boekelo. Eventing. Military Boeke
lo. Eindstand: 1. Bettina (Hoy) Dia
mond Magie 43,00, 2. Funnel (GBr) En
sign 44,60, 3. Nicholson (NZe) Duddles
47,00, 4. Andrew Hoy (Aus) Yeomans
Point 49,40, 5. Pantsu (Fin) Karuso
51,00, 6. Lesch (Dui) Leonas Dancer
54,80, 8. (en Nederlands kampioen) Na-
ber-Lozeman/Baxter 57,20, 10. Na-
ber-Lozeman/Royal Kiwi 59,60.
Heikant. Dressuur Stichting Hippi
sche Sport Heikant. Paarden. Klas
se Z2: 1. Stephanie de Frel, Narwick
(Hulst) 190; 2. Chantal de Rooy, Nairobi
(Z-Bev.) 189; 3. Antoinette Wiskerke, Or-
tello (Z-Bev.) 183. Z1: 1. Marieke Dam,
Ouramie (Rilland) 183; 2. Mandy Boog-
aers, PSC Grenada (Zwinr.) en Mireile
Cappendijk, Power (Oranjeruiters) 181.
M2: 1. Emmy Bouthoorn, Fester (Hulst)
154; 2. Conny Claessens, Via van de
Stuiver (Stekene) 154; 3. Magretha
Vink, Romiro (Zwmr.) 152. M1: 1. Step
hanie de Frel, Tamore, 166; 2. Mark
Bouthoorn, Lorenzo (Hulst) 154; 3, Lin
da Wille, Orlina (Oranjr.) 150. L2: 1. Mi-
lou Anthonisse, Madni Tomos (Ha-
ringr.) 168; 2. Evelien de Kesel, Quartz
(Haringr.) 164; 3. Romy Boeye, Narco
(Eenhoornr.) 162. L1:1. Ellen Cools, Ra-
mazoti (Stekene) 167; 2. Bart Polfiet, Vir
gin (Gent) 163; 3. Jannet de Groot, Pron
te Star (Paardebloem) 159 Pony's.
Klasse Z2 cat. DE: 1. Stephanie de
Frel, First Boy HH, 66.63. Z1 cat. DE: 1.
Kelsey den Exter, Nikita (Kleppertjes)
173. M2 cat. DE: 1. Emily Wiskerke,
Sharon (Z-Bev.) 162. M1 cat. DE: 1. Va
lerie de Cock, Trixie (Kleppertjes) 142.
L2 cat. CDE: 1 Briel de Wilde, Jaimy B
(Zwinr.) 166. L1 cat. DE: 1 Samatha
Barendrecht, La Toya Tari (Hulst) 157,
L1 cat. C: 1. Zachary Saelens, Marissa
(Haringr.) 161. L1 cat. B: 1. Janey Ver
munt, Darco (Hulst) 161. Vlissingen.
Springcompetitie Leeuwen Trofee
LR 8i PC Scheldestad. Paarden.
Klasse M/Z: 1. Annelore Willeboer,
Noorderglas Charmender (Weelr.)
0/0/34.56; 2. Stephan Meijers, Odarco
(Eenhoornr.) 0/0/36.18; 3. Ellen Briquet,
Prinses Chanti (Eenhoornr.) 4/49.09. L:
1. Rilana Ruissen, Magie Symphonie
(Paardebloem) 0/0/26.78; 2. Wilma Stou
ten, Stouten's Katinka (Weelr.)
0/0/27.63; 3. Wilma Stouten, Stouten's
High Society, 0/0/28.69. Pony's. Klas
se M cat. D: 1Thijs Andre de la Porte,
Patrick (Sé-Ros) 0/4/55.59. L cat. DE: 1.
Danique Ton, Udo (Oranjezon)
0/0/37.23. L cat. C: 1Jeanine Nieuwen-
huis, TDN's Shadow (Gouwe Reyers)
0/51.67. L cat. AB: 1. Marissa van Le
nen, Bloowy (Schouwse R.) 0/51.16.
Progressief. Klasse M cat. D: 1 An-
niek van der Linden, Daylight (Weelr.)
25/78.04. L cat. D: 1. Bas Knijff, Nobles
se Power (Oost Moerse R.) 36/42.60. L
cat. C: 1. Jeanine Nieuwenhuis, TDN's
Shadow, 36/45.19. L cat. AB: 1, Steffie
Eist, Bobke (Wouw Vooruit) 36/57.59.
Tweede klasse zuid: Oemoemenoe-
Tovaal 12-18, REL-LSRG 48-7, Tilburg—
Ducks 33-0, Dukes 2-Haaglanden
32-12, Reeland-Rhino's regl. 30-0 over
winning voor Reeland.
Brissago. WK-tweekamp. Negende
partij: Leko (Hon) - Kramnik (Rus)
0,5-0,5. Tiende partij: Kramnik - Leko
0,5-0,5. Stand: 5,5-4,5 voor Leko.
KNSB-competitie, tweede ronde.
Meesterklasse: Utrecht-HMC Calder
3Vï-6Va, HWP Sas van Gent-ZZICT
1V2-8'/2, ING/Esgoo-HSG 3-7, LSG-Ho-
tels.nl 3-7, Rotterdam-Zukertort Amstel
veen 6'/2-3V2. Klasse 2C: Krimpen a/d
IJssel-Middelburg 4-4, HWP Sas van
Gent 2-RSR Ivoren Toren 2 6-2, Promo-
tie-Overschie 41/2-3V2, Rijswijk-De Pion
21/2-51/2, Rotterdam 2-Oegstgeest '80
2-6.Klasse 3F: Souburg-Middelburg 2
4-4, HWP Sas van Gent 3-CSV 5-3, Stuk-
kenjagers 2-Bergen op Zoom Th - 5'/2,
LSG 4-De Pion 2 5Vz-Th, De Wolstad -
Moerkapelle 5V2-2V2.
Mannen, tweede divisie: 21Up-Am-
stelveen 2-8, SAR/Rabobank-Avanti 5-5,
llac-Tanaka 5-5. Derde divisie: TTC
Middelburg-Shot'65 7-3, De Sprint-Scyl-
la 3 5-5, Vice Versa-Docos 10-0, Bran-
dersstad 2-TTCV 3 4-6, Arnemui-
den-Avanti 2 9-1, Mac 2-Cevelum 2 6-4.
Vrouwen, eerste divisie: Branders-
stad-Hoonhorst 7-3, SAR/Rabobank -
Maasbree 7-3, Vice Versa-Docos 6-4.
Tweede divisie: Brandersstad 2-SAR 2
7-3, Torenstad-Swift 8-2, Vice Versa
2-Victoria 6-4, Meisejs landelijk A:
TOBG-SAR 8-2, Taverbo/Sabo-Stiphot
10-0. Jongens landelijk B: Arnemui-
den-Flash 5-5, TTC Middelburg-Amstel-
veen 2 6-4, Flits 2-lrene 0-10 Landelijk
C: Reynaert-Nieuw Vennep 7-3,
HTTC-Belcrum 3 7-3, VDN/Salamanders
-Taverzo 2 5-5.
Tokio. Mannen. Finale: Novak - Dent
5-7 6-1 6-3. Lyon. Mannen. Finale:
Soderling - Malisse 6-2 3-6 6-4. Tokio.
Vrouwen. Finale: Sjarapova (Rus/1) -
Washington (VSt) 6-0 6-1. Filderstadt.
Vrouwen. Finale: Davenport - Maure-
smo 6-2 opgave. Girona (Spa).
ITF-vrouwen. Halve finales: Marrero
(Spa/1) - Tamaela (Ned) 1-6 7-6 (4) 1-0
opgave.
Hoofdklasse D: DOS WK-Fortis 26-12,
Fortuna-Nic 16-12 Stand: Fortuna 5-8,
DOS WK 5-8, Nic 5-3, Fortis 5-1
Eerste klasse F: Tjoba-GKV 16-16,
HKC-Pernix 11-10, Tempo-Kios N 12-9,
Oranje Wit-Ondo G 18-10. Stand: Oran
je Wit 6-12, Pernix 6-8, HKC 6-8, Tjoba
5-5, Tempo 6-5, GKV 6-3, Ondo G 6-3,
Kios N 5-2 Tweede klasse G: Sagit-
ta-Korbis 13-8, Ondo M-RWA 14-10, De
Dijkvogels-TOP 12-8, Ventura
Sport-Swift 10-13. Stand: Swift 6-8,
RWA 6-8, TOP 6-7, Sagitta 6-7, De Dijk-
vogels 6-6, Korbis 6-6, Ventura Sport
6-4, Ondo M 6-2. Derde klasse C:
DSO-DVS 11-8, Spirit-Oranje Nassau
10-19, Korbatjo-Stormvogels 13-10,
ADO-AM Ready s.n.o Stand: All Ready
4-8, Korbatjo 5-8, DSO 5-6, DVS 5-5,
Stormvogels 6-5, ADO 5-4, Oranje Nas
sau 6-4, Spirit 6-2. Derde klasse D:
Olympia S-Good Luck 12-4, NIO-Vios W
22-19, Vriendenschaar B-Seolto 13-8,
Togo-Oranje Zwart 8-9. Stand: Vrien
denschaar B 5-9, Olympia S 6-8, Good
Luck 5-6, Nio 5-6, Oranje Zwart 5-5, Vios
W 4-4, Togo 5-2, Seolto 5-0. Vierde
klasse B: De Voltreffers-Luctor 12-7, At
las-Blauw Wit 6-14, BKC-Zaamslag
18-6, Volharding-Scheldevogels 5-5.
Stand: Atlas 6-9, BKC 5-8, Zaamslag
6-6, Scheldevogels 6-6, De Voltreffers
5-5, Luctor 6-5, Blauw Wit 6-4, Volhar
ding 6-3. Res.ov.kl. A: Tjoba 2-De
Meeuwen 2 17-14, PKC 3-Fortis 2 25-9.
Jeugd. Hoofdklasse A: Tjoba-PKC
6-26.
8 4
7 4
1 2 16 11-
3 1 15 11-
2 1 14 12-
1/ 1 'i 11 WÊÊÊIÊÊÊtLmum
Eerste divisie. Haarlem - Stormvo
gels Telstar 2-1 (1-0). 2. Ten Heuvel
1-0, 52. Verweij 2-0, 57. Galata 2-1.
Scheidsrechter; Jol. Gele kaart: Galata
(Stormvogels/Telstar). Aantal toeschou
wers: 2987.
Stand aan kop:
Volendam 9 7 1 1 22 21- 9
Haarlem 9 6 1 2 19 22- 9
VVV 7 5 2 0 17 19- 6
Heracles
FC Zwolle
Dordrecht
Mannen, tweede divisie C: Sovi-
cos-Morres/Hulst 4-0, Taurus-Woerden
3-1, Fusion-Mikro Electro/Roosendaal
2-3, Rijnmond 2-lnterkontakt/Pegasus
3-1, Sliedrecht Sport 2-Visade/Voorburg
2 1-3, Nesselande 2-Fikszo/Krimpen 4-0.
Derde divisie: Jola/Olympus-Atak'55
1-3, Mytilus - Schovocomca 1-3,
VOY-Sarto 0-4, Mikro Electro Roosen
daal 2 - Spivo 4-0, Capelle 2-Rijnmond 4
2-3, Voko/Finenzo-Goirle 2-3. Promotie
klasse B: Kwiek - Voko/Finenzo 2 1-3,
Hercules - WS'92 2-3, Sic Pugno - Rowi
0-4, De Burgst-Zuvo 1-3. Eerste klasse
D: YVC-Cometo 3-2, Mytilus 2-MWVC 2
0-4, Sic Pugno 2-Morres/Hulst 2 0-4, De
Burgst 2-AVC87 1-3 Tweede klasse
A: Fusion 3-Berkel 1-3, MVC-Yum 2-2,
DVO 2-Les Deux Intermezzo 2-2, Scho
vocomca 3-Spivo 3 2-2, Bernisse-Bene-
via 3 3-1. Tweede klasse F: Voor-
waarts-Dynamo'70 4-0, Mikro
Electro/Roosendaal 5-AVC87 2 3-1. Der
de klasse G: Ardito 2-De Kikkers 2-2,
Mytilus 3-Cometo 3 1-3, Savok-De Ster-
re 2 4-0, De Burgst 4-AVC87 3 4-0, Voor
waarts 2-Apollo'72 0-4.
Vrouwen, tweede divisie C:
VSTS-Sarto 1-3, Volley/Meerkerk'95-Ca-
pelle 1-3, Mikro Electro/Roosendaal
2-Ever Ready 3-2, Rijnmond 2-Utrecht 2
2-3, Vught 2-Morres/Hulst 1-3, VCV-Spi-
vo 4-0. Derde divisie:
Kwiek-Wik/Univé 0-4, Fusion-MWVC
3-1, VOY-Sarto 2 4-0, Odulphus-Sic
Pugno 3-1, Savok-Rijnmond 3 3-1, Bene-
via-Alcazar/Erasmus 3-2. Promotie
klasse B: Jola/Olympus-Dunamis 1-3,
Odulphus 3-Spirit 0-4, Mikro
Electro/Roosendaal 3-Morres/Hulst 2
0-4, De Burgst-Zuvo 4-0, Voko Finen-
zo-IBIS 3-1, Smash'75-DVO 1-3. Eerste
klasse D: Ardito-De Sterre 3-1, Sic
Pugno 2-Sarto 4 0-4, Mikro
Electro/Roosendaal 4-VVS'92 3-1, Sic
Pugno 3-Dïomedon 3-1, De Burgst-Zu
vo 2 4-0. Tweede klasse A: Kwiek
2-YUM 2-2, MVC 2-Bernisse 0-4,
RVC/Libanon 3-Blijdorp'95 1-3, Schovo-
comca-Spivo 3 3-1, Berkel-DVO 2 3-1,
Volley Voorne 3-Benevia 3 2-2 Tweede
klasse E: Mytilus - Mikro Electro
Roosendaal 5 4-0, Savok 2-VVS'92 2
4-0, YVC 2-VVR 2-2. Tweede klasse F:
AVC'87-Apollo'72 3-1, Sic Pugno 4-Clu-
zona 1-3, VCG-Rowi 2 3-1, AKS-Cometo
4-0, Breda Beach-De Burgst 3 3-1. Der
de klasse A: Kwiek 3-Blijdorp'5 3 3-1,
Vollido 3-Berkel 5 2-2, Vovero 2-Les
Deux Intermezzo 2 0-4, Move 2-Rijn-
mond 4 4-0. Derde klasse G: YVC
3-Scheldesport 4-0, Mytilus 2-VVR 2
0-4, Voorwaarts-VVS'92 4 4-0, BOK
2-WS'92 3 0-4, Savok 3-Ardito 2 3-1.
Tours. Parijs-Tours, negende wed
strijd wereldbeker. 1. Erik Dekker
(Ned) 252 km in 5.33.03 (45,489 km/u),
2. Hondo (Dui), 3. Freire (Spa), 4. Davis
(Aus), 5. O'Grady (Aus), 6. Bettini (Ita),
7. Kessler (Dui), 8. Murn (Slv), 9. Kirsi-
puu (Est), 10. Mazzoleni (Ita), 11. Van
Dijk, 25. Kroon, 36. De Jongh, 71. Hoff
man 0.30, 80. Sentjens 2.27, 82. Posthu-
ma, 128. Van Heeswijk 4.44, 132. Vier
houten 5.54,133. Van Bon, 142. Tankink
7.31, 146. Löwik. Stand WB: 1. Bettini
340 punten, 2. Rebellin (Ita) 327, 3. Frei
re 252, 4. Dekker 237, 5. O'Grady 186, 6.
Boogerd (Ned) 146.
Wortegem-Petegem. WB veldrijden,
eerste wedstrijd: 1. Mlynar (Tsj)
59.22, 2. Vanthourenhout (Bel), 3. De
Clercq (Bel), 4. Berden (Bel), 5. Nijs
(Bel), 8. Van den Bergh (Ned), 9. Groe-
nendaal (Ned), 16. Van Gils, 18. Nijland,
43. Leijten 1.40.
Indianapolis. WK kortebaan.Vrou
wen, 100 vrij: 1. Lenton (Aus) 52,67, 2.
Lillhage (Zwe) 53,56, 3. Veldhuis 53,88,
7. Groot 54,93.
Goes. Speedo Jaargangwedstrijd 1.
Jongens. 100m rug minioren 5. 1. T.
Tramper (BEV) 1.27,83, 2. B. Dalmeijer
(GAN) 1.39,89, 3. J. de Klerk (ZEE)
1.40,81. 100m school minioren 6. 1
S. Edenburg (OND) 1.31,59, 2. Y. Mol
(STV) 1.33,66, 3. F. de Bruijn (STV)
1.44,66 50m vlinder minioren 3 en
4. 1. S. van Dieren (BEV) 0.44,86, 2. J.
Gevaert (BEV) 0.46,78, 3. L. Kort (STV)
0.55.82 200m wissel minioren 5. 1.
T. Tramper 3.14,53, 2. B, Dalmeijer
3.37,73, 3. T. Lindenbergh (GAN)
4.13,81 100m vlinder minioren 6. 1.
Y. Mol 1.32,24, 2. S. Edenburg 1.38,07,
3. Y. Breukers (BEV) 1.45,77. 100m rug
minioren 3 en 4. 1. J. Gevaert 1.40,22,
2. S. van Dieren 1.41,45, 3. L. Breel
(STV) 1.47,59. 100m vrij minioren 5.
1. T. Tramper 1.20,13, 2. J. de Klerk
1.31,17, 3. B. Dalmeijer 1.31,36.
Meisjes. 100m rug minioren 5. 1. S.
de Haard (STV) 1.27,56, 2. P. Meerman
(STV) 1.30,42, 3. E. Poot (GAN) 1.41,87.
100m school minioren 6. 1. J. Stap
(STV) 1.29,47, 2. A. Minderhoud (STV)
1.30,58, 3. M. Minneboo (STV) 1.32,08.
50m vlinder minioren 3 en 4. 1. L
Jansen (GAN) 0.52,87, 2. T. de Wilde
(STV) 0.53,74, 3. M. Terpstra (OND)
1.00.20. 200m wissel minioren 5. 1.
P. Meerman 3.15,39, 2. S. de Haard
3.19,61, 3. M. Meerman (STV) 3.37,83.
100m vlinder minioren 6. 1 M. Min
neboo 1.19,97, 2. J. Stap 1,20,60, 3. A.
Minderhoud 1,29,29. 100m rug mini
oren 3 en 4. 1. L. Jansen 1.44,58, 2. M.
van der Heijden (GAN) 1.50,16, 3. M.
Terpstra 1.50,47. 100m vrij minioren
5.1. P. Meerman 1.18,08, 2. S. de Haard
1.19,56,3. M. Meerman 1.34,45.
cnaszzaiQmia
Ba
Macedonië - Nederland 2-2 (1-1). 43.
Nikoloski 0-1 led), 45. Pandev 1-1. 66.
Kuijt 1-2, 70. Stojkov 2-2. Scheidsrech
ter: Frojdfeldt (Zwe). Gele kaart: Krstev,
Igor Mitreski, Stojkov, Vasoski (Macedo
nië), Bouhlarouz, Kuijt (Nederland). Aan
tal toeschouwers: 18.000.
Macedonië: Nikoloski; Bozinovski, Sed-
loski, Igor Mitreski en Vasoski; Krstev,
Aleksandar Mitreski, Jancevski (72. Tra-
janov) en Sakiri; Pandev (88. Grozdanos-
ki) en Stojkov (75. Bajevski),
Nederland: Van der Sar; Bouhlarouz,
De Jong, Cocu (60. Van der Vaart) en
Bouma; Van Bommel (81. Landzaat),
Sneijder en Davids; Castelen, Van Hooij-
donk (60. Makaay) en Kuijt:
Tsjechië - Roemenië 1-0 (1-0). 36.
Koller 1-0 (strafschop). Scheidsrechter
Rosetti (Ita). Aantal toeschouwers:
16.028.
Tsjechië: Cech; Jiranek, Bolf, Ujfalusi
en Jankulovski; Heinz (69. Sionko), Gaia-
sek, Rosicky (90. Kovac) en Vachousek;
Koller en Baros (84. Jarosik).
Roemenië: Lobont; Stoican, Rat, lencsi
en Barcauan (46. Moldovan); Soava,
Codrea, Petre (58. Cemat) en Pancu (75.
Dica); Mutu en Marica.
Finland - Armenië 3-1 (2-1). 8 Kuqi
1-0, 28. Eremenko 2-0, 32. Shakhgel-
dyan 2-1, 87. Kuqi 3-1. Scheidsrechter:
Fandel (Dui).
Finland: Niemi; Pasanen, Saarinen (68.
Kallio), Hyypia en Kuivasto (46. Tainio);
Vayrynen, Nurmela, Kolkka (83. Johans
son) en Riihilahti; Kuqi en Eremenko.
Armenië: Ambartsumyan, Dokhoyan,
Hovsepyan, Vardanyan en Khachatryan
(36. Aleksanyan); Nazaryan, Mkhita-
ryan, Shakhgeldyan en Movsesyan; Gri-
goryan en Tadevosyan.
Stand:
Finland 4 3 0 1 9 9-3
Roemenië 4 3 0 1 9 9-4
Macedonië 3 1114 6-4
Nederland 2 1 1 0 4 4-2
Tsjechië 2 10 13 1-2
Armenië 3 0 0 3 0 1 -8
Andorra 2 0 0 2 0 1 -8
Programma, woensdag 13-10: An
dorra - Macedonië, Armenië - Tsjechië,
Nederland - Finland.
Oekraïne - Griekenland 1-1 (O-O). 49.
Sjevtsjenko 1-0, 81. Tsartas 1-1. Scheids
rechter: Gonzales (Spa).
Turkije - Kazachstan 4-0 (1-0). 17. Ka-
radeniz 1-0, 50. Kahveci 2-0, 90. Tekke
3-0, 90. Tekke 4-0. Scheidsrechter:
Hrinak (Slw).
Albanië - Denemarken 0-2 (0-0). 52.
Jorgensen 0-1, 72. Tomasson 0-2.
Scheidsrechter: Baskalov (Rus).
Stand:
Turkije 3 1 2 0 5 5-1
Oekraïne 3 1 2 0 5 4-3
Denemarken 2 1 1 0 4 3-1
Georgië 2 1 1 0 4 3-1
Albanië 3 1 0 2 3 2-5
Griekenland 3 0 2 1 2 2-3
Kazachstan 2 0 0 2 0 1-6
Programma, woensdag 13-10: Ka
zachstan - Albanië, Oekraïne - Georgië,
Denemarken - Turkije.
Slowakije - Letland 4-1 (0-1). 3. Ver-
pakovskis 0-1, 47. Nemeth 1-1, 50. Rei-
ter 2-1, 55. Karhan 3-1, 87. Karhan 4-1.
Scheidsrechter: Farina (Ita).
Luxemburg - Rusland 0-4 (O-O). 55.
Sisjev 0-1, 62. Arsjavin 0-2, 69. Sisjev
0-3, 86. Sisjev 0-4. Scheidsrechter:
Braamhaar (Ned).
Liechtenstein - Portugal 2-2 (0-2).
23. Pauleta 0-1, 39. Hasler 0-2 (eigen
doelpunt), 48. Burgmeier 1-2, 76. Beek
2-2. Scheidsrechter:
Stand:
Slowakije 4 3 1 0 10 15- 3
Portugal 3 2 1 0 7 8-2
Estland 3 2 0 1 6 6-5
Rusland 2 1 1 0 4 5-1
Letland 3 1 0 2 3 5-9
Liechtenstein 3 0 12 1 4-15
Luxemburg 4 0 0 4 0 4-15
Programma, woensdag 13-10: Let
land - Estland, Luxemburg - Liechten
stein, Portugal - Rusland.
EEnn
Cyprus - De Faroër 2-2 (1-2). 14. Con-
standinou 1-0, 21. Bech Jorgensen 1-1,
43. Jakobsen 1-2, 81. Thorsteinsson 2-2
(eigen doelpunt). Scheidsrechter: Ga-
diev (Aze).
Israël - Zwitserland 2-2 (1-2). 9. Be-
nayoun 1-0, 26. Frei 1-1, 34. Vonlanthen
1-2, 48. Benayoun 2-2. Scheidsrechter:
Shield (Aus).
Frankrijk - Ierland 0-0. Scheidsrech
ter: Ibanez (Spa).
Stand:
Zwitserland 3 1 2 0 5 9-3
Ierland 3 1 2 0 5 4-1
Frankrijk 3 1 2 0 5 2-0
Israël 3 1 2 0 5 4-3
Cyprus 3 0 12 1 3-7
De Faroër 3 0 12 1 2-10
Programma, woensdag 13-10: Ier
land - De Faroër, Cyprus - Frankrijk.
Schotland - Noorwegen 0-1 (O-O).
54. Iverson 0-1 (strafschop). Scheids
rechter: Allaerts (Bel). Rode kaart: 53.
McFadden (Schotland).
Wit-Rusland - Moldavië 4-0 (1-0). 45.
Omeliantsjiuk 1-0, 65. Kutuzov 2-0, 75.
Buliga 3-0, 90. Romansjenko 4-0.
Scheidsrechter: Dereli (Tur).
Slovenië - Italië 1-0 (0-0). 82
1-0. Scheidsrechter: De B1—1
Stand:
Slovenië
Italië
Wit-Rusland
Noorwegen
Schotland
Moldavië 3 0 0 3 o
Programma, woensdag 13-10:,v,
wegen - Slovenië, Moldavië -
land, Italië - Wit-Rusland.
10 u,
0 4 j.
1 4 3.
Engeland - Wales 2-0 (1-0), 4.
pard 1-0, 76. Beckham 2-0. Scheid^
ter: Hauge (Noo).
Azerbeidzjan - Noord-lerland 4
Scheidsrechter: Hanacsek (Hon/.
Oostenrijk - Polen 1-3 (1-1). jg.lji
ny 0-1, 30. Schopp 1-1, 79.
1-2, 90. Frankovski 1-3. Scheids:^
Batista (Por). Rode kaart: 88. flafe
(Polen).
Stand:
Engeland
Polen
Oostenrijk
Wales
Azerbeidzjan
Noord-lerland
3 2 1
1 I.
114 5,
2 12J,
2 12 1
1 2 l
Programma, woensdag 13-10:fe
beidzjan - Engeland, Noord-Ie:!^
Oostenrijk, Wales - Polen,
1 1
1111.
Bosnië-Herzegovina - Servië i
Montenegro O-O. Scheidsrechtert
siere (Fra).
Spanje - België 2-0 (0-0). 60. (m
1-0, 63. Raul 2-0. ScheidsrechterK,
sen (Den). Rode kaart: 28. Debt
66. Goor (België).
Stand:
Litouwen
Servië/Mont.
Spanje
Bosnie-Herz.
België
San Marino
Programma, woendag 13-10; fe,
en Montenegro - San MarinoLrtoim>
- Spanje.
Zweden - Hongarije 3-0 (1-0),;
Ljungberg 1-0, 50. Larsson 2{i
Svensson 3-0. Scheidsrechter Om
(Sch).
Malta - IJsland 0-0. Scheidsteth
Corpodean (Roe).
Kroatië - Bulgarije 2-2 (2-0). I5.j-
1-0, 32. Srna 2-0 (strafschop). 78. fa
2-1, 86. Berbatov 2-2. Scheidsteth
Collina (Ita).
Stand:
Kroatië
Zweden
Bulgarije
Hongarije
IJsland
Malta
1
1
3 2 1
3 2
2 1 1 0 4 S
3 1 0 2 3 3.
3 0 1 2 13-
2 0 111C-
Programma, woensdag 13-10:811:
rije - Malta, IJsland - Zweden
ZUID-AMERIKA
Argentinië - Uruguay 4-2 (341)
Gonzalez 1-0, 33. Figueroa 2-0,45!
netti 3-0, 54. Figueroa 4-0, 63, flodij
ez 4-1, 86. Chevanton 4-2 (strefsdd
Scheidsrechter: Souza.
Bolivia - Peru 1-0 (0-0). 56. fiffi
1-0. Scheidsrechter: Remoso. (4
kaart: 84. Ribeiro (Bolivia).
Colombia - Paraguay 1-1 (1-0),
Grisales 1-0, Torres 1-1. Scheidsredt
Elizondo.
Venezuela - Brazilië 2-5 (0-2).6<i
0-1, 35. Kaka 0-2, 49. Ronaldo 01
Ronaldo 0-4, 75. Adriano 0-5,80 ft
1-5, 90+1. Moran 2-5.
Stand:
Brazilië
Argentinië
Paraguay
Chili
Ecuador
Venezuela
Uruguay
Colombia
Peru
Bolivia
9 5 4
19 IC.
I. 18 h
3 2 11 S
3 2 9
14 8 8
1 5 8 1!'
1 5 15 23-
3 4 11 11'!
3 4 10 II'
SPORTPRIJSVRAGEN
01
Macedomë-Nederland
02
Haarlem-St,/Telstar
03
Schotland-Noorwegen
04
Tsjechië-Roemenië
05
Zweden-Hongarije
06
Malta-IJsland
07
Cyprus-Faeroer
08
Oekraïne-Griekenland
09
Israel-Zwitserland
10
Oostenrijk-Polen
11
Albamë-Denemarken
12
Frankrijk-lerland
13
Spanje-België
Winnende rijtje; 3, 1, 2,1,1,3,3.1!
2, 2,3, 1,
Lotto: 5, 21, 24, 34, 37,42, bonuses
14, kleur; geel.
Euroloterij: 216706.
Lucky Day: 2, 5, 8, 11, 13,1A22
30, 31, 38, 42, 43, 48, 54, 56,65,6?,
77.
De Braziliaan Ronaldo (links) controleert de bal
WK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Venezuela. De aanval'.
Real Madrid scoorde twee keer in de inet 5-2 gewonnen weds'"
foto Guillermo Suare