Fortis middagje op pijnbank Swift na overwinning aan kop PZC Eerste zege volleybalsters Morres, mannen verliezen Spanning is terug aan kop derde klassi Zeeland Sport laat Hulsterloo ontsnappei Hockeysters Vlissingen winnen dik: 7-1 Zeges Rapide en Olympia DOS-WK leeft zich uit tegen Souburgse ploeg: 26-12 i maandag 11 oktober 2004 TERNEUZEN - Het vrouwen team van Vlissingen had geen enkele probleem met hekkenslui ter Tempo in de derde klasse van de hockeycompetitie. Met 7-1 werd die formatie kansloos gelaten. Rapide presteert wisse lend in deze klasse. Die ploeg verloor met 3-0 van Waalwijk. Vlissingen-Tempo 7-1: Tot de twintigste minuut konden de be zoekers nog enige tegenstand ge ven. Daarna was het klaar. In de 25e minuut opende Eva Zelders de score en voor de rust liep de thuisploeg uit naar 3-0 door tref fers van Rachel Schoonder- woerd en Iris Koole. In de twee de helft kwam Tempo door de druk van Vlissingen nog spora disch over de middenlijn. De thuisploeg liep vloeiend uit naar 7-0 door achtereenvolgens Ra chel Schoonderwoerd, Vesta Kroon, Merel de Kam en Ilse Dronkers. In de slotminuten viel het tegendoelpunt. Waahvijk-Rapide 3-0: Rapide begon niet eens zo slecht aan dit duel en kon goed partij bieden. De bezoeksters kregen zelfs een mooie kans via Ilse Franckaert. Daarna werd Waalwijk steeds sterker en maakte nog voor rust uit een straf corner de 1-0. In de tweede helft dicteerde de thuis ploeg het spelbeeld. Toch had Waalwijk stilstaande situaties (strafcomers) nodig om nog twee keer te scoren. Ook Sonja Matena van Rapide kreeg nog eèn fraaie kans. DDHC-Goes 3-2: He jeugdige Goes (vierde klasse A) speelde voor rust een puike partij en gaf daarmee aan op de goede weg te zijn. Het team was toen sterker en drukte dat uit in twee doel punten van Noortje Maas. In de tweede helft kreeg DDHC meer greep op de wedstrijd. Naarma te het duel vorderde, kon Goes het conditioneel niet meer goed bijbenen. Het samenspel van de eerste helft was zoek en daardoor kreeg DDHC steeds meer ver trouwen. Die ploeg kwam langszij en scoorde tot overmaat van ramp in de laatste vijf minuten ook nog het winnende doelpunt. VLISSINGEN - De hockeyers van Vlissingen zitten in een dip. Gisteren werd in de derde klas se A met 2-0 van Spijkenisse ver loren. In de vierde klasse D won nen Rapide en Olympia. Vlissingen-Spijkenisse 0-2: Toen Spijkenisse uit een coun ter de 0-1 maakte, brak er al iets bij de thuisploeg. In de twee de helft verloor Vlissingen de controle over de wedstrijd. Ze ker toen het 0-2 werd. De thuis ploeg zag zelfs Mark Schütz met rood vertrekken. Teteringen-OIynipia 1-3: Uit een strafcorner maakte Paul Schueler met een fraai sleep- push 0-1. Dat deed hij ruim twintig minuten na rust nog een keer. Het werd even spannend toen Teteringen een dekkings- fout afstrafte en terugkwam tot 1-2. Uit de rebound van een strafcorner maakte Aaron Lex- mond in de slotminuten aan alle onzekerheid een einde: 1-3. Goes-Made 0-10: Bij de thuis ploeg zag men nog lichtpuntjes. Er werd beter samengespeeld dan in voorgaande wedstrijden. DDHC-Rapide 0-6: In de 19e mi nuut opende Jochem Beaart de sèore. Vanaf dat moment schroefde Rapide het tempo op en walste over DDHC heen. Wouter van Ommen (2x), Jo chem Beaart (2x) en Michiel IJ- sebaert maakten het zestal vol. door Roeland van Vliet GOES - In de eerste wedstrijd van het veldseizoen verloor hoofdklasser Fortis nipt (13-14) van DOS-WK, maar zaterdag kregen de Souburgse korfbal lers in Enschede van dezelfde te genstander een fors pak op de broek. Het werd 26-12. DOS-WK maakte er de tweede helft een potje show-korfbal van. Op 11 september, de dag dat For tis op het hoogste niveau debu teerde, was de Souburgse ploeg nog totaal onbekend voor de Twentse formatie. DOS-WK had Fortis toen duidelijk onder schat, maar won nog wel. Hoe zeer de Enschedeërs in de afgelo pen weken vooruit zijn gegaan, ontdekte Fortis zaterdag. Trainer Ralph Gillissen: „DOS-WK heeft vorige week van Fortuna gewonnen. De ploeg is elke wedstrijd beter gaan spelen en blaakt dus van het zelfvertrouwen. Als Fortis dan op bezoek komt, willen ze wel even laten zien hoe goed ze zijn. Bovendien hadden ze nog één punt nodig om zich voor de kampioenspoule te plaatsen." DOS-WK was gedreven in alles. In de aanval leefde de ploeg zich uit (26 goals!) en in de verdedi ging zat iedereen er dicht op. Rob Sanderse, in Souburg goed voor vijf treffers, werd aan ban den gelegd. En ook Jouri van de Broeke kreeg weinig ruimte. Tot vlak voor rust hield Fortis gelij ke tred. Na 25 minuten stond het 7-6. Maar toen de scheids rechter tien minuten later voor het einde van de eerste helft floot, stond de stand 14-9 op het bord. „We hebben het even vol gehouden, maar op een gegeven moment merkten we dat we niet scherp waren", zei Gillissen. „Na de nederlaag van vorige week tegen Nic, waardoor we de kampioenspoule niet meer kon den halen, zag je dat het op de training al wat minder liep. In de wedstrijd werkte dat door. Er was geen discipline en de goe de organisatie ontbrak." Na rust stoomde DOS-WK in één ruk door naar 22-9. Acht doelpunten op rij in twintig mi nuten, zonder dat Fortis ook maar iets terug kon doen. „In die fase hebben we het knokken nagelaten", zei Gillissen. Bovenhands DOS WK maakte daar dus grif gebruik van. De Enschedeërs lie ten hun mooiste korfbal zien. Het laatste doelpunt, een straf- worp, werd door één van de DOS WK-spelers er bovenhands met één hand in gegooid. „Dat was wel pijnlijk voor ons. Dan zit je niet helemaal happy op de bank. Maar ik moet zeggen, dat wij waarschijnlijk ook zo zou den spelen als we een paar maat jes groter waren." Fortis heeft nog steeds slechts één punt en is na zaterdag met 103 tegendoelpunten de meest gepasseerde ploeg in de vier hoofdklassepoules. Toch maakt Gillissen zich geen zorgen over de gemoedstoestand van zijn korfballers. „Volgens mij genie ten ze nog steeds van dit sei zoen. Ook zij kunnen die neder lagen goed relativeren. Dat moet ook wel, want we willen in zaal voor de titel in de over gangsklasse gaan." Komende zaterdag treft Fortis Fortuna. In Delft werd het 27-13 voor de hofleverancier van Oranje. Scores Fortis: Jouri van de Broeke en Rob Sanderse 3, Chaïm Koole en Wander Koole 2, Remi van de Broeke en Esther Kasse 1. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij de 4-2-overwinning van Vlissingen op koploper Goes is de spanning helemaal terug aan de top van de ranglijst van de derde klas A. Steen was gisteren de lachende derde en gaat na de 3-2-zege op MOC'17 nu samen met Vlissin gen en Goes aan de leiding. HVV'24 was met 3-0 te sterk voor BSC en volgt het drietal op twee punten afstand. Steen-MOC'17 3-2: MOC'17 kwam dankzij een discutabele handsbal op voorsprong. Michel van den Bosch kreeg de bal van dichtbij op zijn arm, waarna scheidsrechter Vos uit Rosma len naar de stip wees. Matty den Ridder verzilverde het cadeau tje. Even later was Eddy van den Bosch vanaf zestien meter wel trefzeker: 1-1. Steen hield het initiatief en kwam kort voor het rustsignaal op een 2-1-voor- sprong dankzij Werner Bis schop. Na rust scoorde Erik van de Watering de 2-2, goudhaan tje Werner Bisschop kopte later een voorzet van Serge Merckx diagonaal binnen en bezorgde zijn ploeg drie zwaarbevochten punten. Patrijzen-RIA W 1-4: Ln een ge- lij kopgaande eerste helft kregen beide ploegen enkele kansen, maar alleen de bezoekers benut ten ze. Na de 0-1 van Arjan de Meij uit een strafschop bepaal de Geert jan de Smet de rust stand op 0-2. Toen Ruud Aude- naerd er na vijf minuten in. de tweede helft 0-3 van maakte, was de wedstrijd beslist. Mare van Hanegem maakte uit een strafschop, toegekend na een overtreding op Arjan Verburg, nog de 1-3, maar verder wist Pa trijzen weinig gevaar te stich ten. Kort voor tijd zorgde Ruud Audenaerd met zijn tweede tref fer voor de 1-4-eindstand. Breskens-SC Gastel 6-2: Een goed eerste halfuur van de thuis ploeg leidde tot 2-0 via Robbie van de Wijnckel en Björn de Ha mer. SC Gastel kwam hierna sterk terug, wat leidde tot 2-1 via William Lazeroms kort voor rust. Enkele minuten na het be gin van de tweede helft maakte Richard Mol gelijk (2-2), na doelman Marco Booj; met enkele goede reddingen der onheil voor de thuispj voorkwam. Het laatste ha!5 nam een geconcentreerd s lend Breskens het injijj weer over. Robbie van dei ckel (die tussendoor ook keer de paal trof) maakte! goals, Esad Osmanovskiééi BSC-HVV'24 0-3: V schop van Jeroen werd de bal doorgekoptl Jordy Bakker, waarna Kan] Rosa Bernardo al in deeerete nuut de 0-1 maakte. Halve ge de eerste helft krulde fe Claessens de bal onliouca voor de doelman in de y hoek: 0-2. De thuisploeg j HW'24 hierna wat meer® druk, maar via een uitval I paalde Hans van Dammei een rake kopbal de stand hah wege op 0-3. Ook na rustb!a de beste kansen voor de ba kers, die echter niet meertoij ren kwamen. In de slot! kreeg BSC nog een goede s op een tegentreffer, maardei gekende strafschop werd d HVV-doelman Jean-Piene Keijzer gestopt. Zeelandia Middelburg-RCS! In een leuk duel kende de thi ploeg een bliksemstart te! berto Conde Morgado al ia: eerste minuut werd gevlosi Freerk Koelma vervolgensi strafschop benutte: 1-O.DeSi burgers waren daarna 1 schien wel beter, maardeik ploeg counterde beter. Indtl minuut maakte Eddie dek de 2-0.. Kort voor rust profil! de Beshar Xhoxhai van sla uitverdedigen bij de thuisp!: 2-1. Halverwege de te helft, waarin Zeelandia Midi burg de regie in handen led hebben, trok Alwin van Ham stand gelijk. Vlissingen-Goes 4-2: Tien ui ten na rust leidde Goes noga 2-1. Patrick Ketting en S Paardekooper hadden voor gasten gescoord. Daarvoor! Lunven Vermeer de 1-01 maakt. In de laatste twintig! nuten zorgden Tim vandeïl Ngefu Sambi en AbubakarKi rouman ervoor dat de acht stand ongedaan gemaakt wet Oranje Zwart is in de aanval, Togo-speelster Yvonne Joziasse is alert. foto Willem Mieras door Jos van Belzen door Jan Roovers GOES - De korfballers van tweedeklas sers Swift en Ondo waren in de zesde ron de van de veldcompetitie de enige Zeeuw se winnaars op niveau. Hoofdklasser For tis werd in Enschede tegen DOS-WK met 26-12 afgeschoten, eersteklasser Tjo- ba zag in de laatste seconden GKV langs zij komen (16-16) en tweedeklasser TOP ging in de slotfase onderuit bij De Dijkvo- gels (12-8). Bovendien verloren alle Zeeuwse derdeklassers. Tjoba-GKV 16-16: In de eerste helft speelde de eersteklasser 's-Heer Hendrik skinderen slecht. „Het leek wel bejaar denkorfbal", zei trainer Ko Crucq. De ruststand was 6-10. In de tweede helft was Tjoba de betere ploeg. De thuisploeg kwam met 16-15, maar moest in de laat ste minuut nog een tegentreffer incasse ren. Scores Tjoba: Marcel de Dreu 4, Gerben van Boven 3, Robert van Schaik 3, Eric van Zon 2, Kim Hollestelle 2, Jolanda Gelok en Jan- neke Potter 1 Ventura Sport-Swift 10-13: Door de over winning komt Swift aan de leiding in de tweede klasse G. „Alleen de mindere pe rioden moeten er nog uit", vindt coach Marianne Marinissen, wier ploeg nog te vaak sterke met zwakke momenten afwis selt. De start was uitstekend (0-4), maar daar na viel de score stil. De thuisploeg leidde bij rust met 6-4. Maar daarna namen de Midelburgers weer het heft in handen. Het werd 6-10 en daarna speelden ze de wedstrijd rustig uit. Scores Swift: Richard Geldof, Ivo de Hond en Roel Klootwijk 3, Anita Hoekstra 2, An gela Verduin en Paul van de Berg 1. Ondo-RWA 14-10: In de eerdere vijf wed strijden (vijf nederlagen) schortte het aan de afwerking bij Ondo, maar tegen de ongeslagen koploper was Ondo aanval lend plots wel scherp. Martijn Walraven in elk geval. Hij scoorde acht keer. Bij rust was het verschil nog klein (5-4), maar daarna maakte Ondo het verschil. Scores Ondo: Martijn Walraven 8, hvan de Pagter 2, Sandra van de Broek, Annelie Wis se, Jan en Wim Allaart 1 De Dijkvogels-TOP 12-8: Tot tien minu ten na rust leek TOP op weg naar de vier de overwinning van het seizoen. Het spel gaf ook aanleiding tot die veronderstel ling. „Verdedigend was het in de eerste helft bijna foutloos, aanvallend zochten we de goede kansen en benutten die ook", aldus coach Blaas de Ridder. Toen TOP bij 4-6 wat onder druk kwam te staan, werd de ploeg wat slordiger in zo wel de aanval als de verdediging. De Dijkvogels kon de wedstrijd daardoor winnend afsluiten. Petra de Ridder viel met een zware enkel blessure uit. Scores TOP: Ad Bezemer en Leon Kloet 3, Petra de Ridder 2. Korbatjo-Stormvogels 13-10: „Het is een nederlaag, maar ik ben toch tevreden", zei Stormvogels-coach Richard Ollefers na afloop. Dat goede gevoel had hij over gehouden aan de eerste 45 minuten van de wedstrijd, waarin zijn achttal vertrou wen uitstraalde. Bij rust leidde de ploeg uit Westkapelle nog met 4-6. Na de 8-8 kwam de ommekeer en pakte de thuis ploeg de winst. Scores Stormvogels: Jan Theune 4, Linda Lievense, Arno Sanderse en Arjen Schoe 2. Vriendenschaar B-Seolto 13-8: Al in de eerste minuut viel Ron Harthoorn met een blessure uit. Omdat Seolto geen wis sels had meegenomen, werd de rest van de eerste helft met zeven man gespeeld. Toch stonden de Vlissingers bij rust maar met 8-5 achter. Na rust hield Seol to, inmiddels weer compleet, de schade tot 10-8 gering, maar daarna liep de thuisploeg nog uit. Scores Seolto: Anja Ovaa, Jolanda Hart hoorn, Remy Schuuring en Johan Ovaa 2. Togo-Oranje Zwart 8-9: „We hebben het weggegeven", luidde het korte commen taar van coach Wim Voorneveld. De cij fers gaven hem gelijk: na een gelijkop- gaande eerste helft was het 5-5 en de Goesenaren liepen zelfs uit naar 8-6. Daarna leed Togo een aantal keer slordig balverlies en maakte de ploeg onnodige overtredingen in de paalzone. Daar profi teerde Oranje Zwart van. Scores Togo: Edwin Machielse 3, Marcel Jo ziasse 2, Susanne Dronkers, Marcha van Bel zen en Roel Schipper 1. In de vierde klasse B leed koploper Atlas uit Ritthem een onverwachte en ook rui me nederlaag (6-14) tegen het Kloetingse Blauw Wit. De gasten kunnen weer be schikken over drie mannen die er bij de start van de competitie niet bij waren en dat scheelde. Volharding uit Yerseke blijft goede met slechte wedstrijden afwisselen. Tegen het bezoekende Scheldevogels kwam er, na 4-2, een zwaar bevochten 5-5-gelijk- spel uit de bus. door Peter van Kouteren GOES - De volleybalsters van Morres/Hulst boekten in de tweede divisie de eerste overwin ning. In Vught won de formatie van Harry van Putte met 1-3 van de reserves van WC. De vrouwen van Savok wezen koploper Rijnmond 3 terug (3-2) en de mannen van VVS'92 won nen in een vijfsetter van Hercu les. WC 2-Morrcs/Hulst 1-3 (25-22 21-25 22-25 23-25): Een span nend duel, waarin beide teams weinig voor elkaar onder deden. De Hulst-vrouwen hadden veel moeite met de lastige WC-op- slag en stichtten vooral in de eer ste set daardoor in aanvallend opzicht te weinig gevaar. Nadat de thuisploeg zich in de slotfase van de eerste set van winst had verzekerd, kreeg Morres/Hulst meer vat op WC. De bezoekers sloegen in de resterende sets steeds in een vroeg stadium een groot gat, maar hadden moeite om naar winst af te wikkelen. Zo kwam WC in de tweede set na een 11-23-achterstand nog ver terug. Dat spelbeeld herhaalde zich in de derde en vierde set. WC slaagde er in de vierde set zelfs in om na 17-23 nog op gelijke hoogte te komen: 23-23. Op het beslissende moment sloeg Morres/Hulst tegen de aanval lend ingestelde thuisploeg ech ter toe. „Ik had er vooraf een zwaar hoofd in", gaf Harry van Putte toe. „Dit is een leuke op steker en geeft weer vertrou wen." Savok-Rijnmond 3 3-2 (25-15 22-25 15-25 25-23 15-4): Savok toonde veerkracht en bezorgde koploper Rijnmond 3 de eerste nederlaag. Daar zag het lang niet naar uit. De Sasse debutant balde de vuist in de vierde set en legde met goed spel de basis voor een zwaar bevochten en verrassende overwinning. Kwiek-WIK/Univé 0-4 (19-25 20-25 23-25 25-27): Ondanks de forse nederlaag heerste er in het Kwiek-kamp geen onvrede. Kwiek draaide aanvankelijk stroef en werd daar door een col lectief sterke opponent op afge rekend. De thuisploeg maakte het de titelkandidaat met goed spel vooral in de derde en vierde set lastig, maar zag toe dat WIK ook in die fase rustig bleef en be kwaam de winst veilig stelde. Mikro Electro/Roosendaal 3- Morres/Hulst 2 0-4 (21-25 11-25 14-25 18-25): Tegen het even eens jeugdige Roosendaalse team beschikte Morres/Hulst 2 over veel meer kwaliteit. De Zeeuws-Vlamingen kwamen geen moment in de problemen en hielden met een moeilijke op slag de thuisploeg in een ijzeren greep. Verzorgd spelend bleef Morres/Hulst bij de les. Dat re sulteerde in vier afgetekende set zeges. Mannen Sovicos-Morres/Hulst 4-0 (25-20 25-22 26-24 26-24): Een gebrek aan zelfvertrouwen brak Morres/Hulst op. De Hulst-man nen slaagden er op beslissende momenten niet in om doeltref fend af te werken en werden daar zwaar op afgerekend. Het geroutineerde Sovicos debuteert in de tweede divisie en boekte in eigen huis de tweede maximale zege. „Tegen een team dat gepro moveerd is, mag je niet met 4-0 verliezen", vond Morres-trainer Guido de Beule. Het zag er aanvankelijk ook niet naar uit dat Morres/Hulst tegen zo'n zware nederlaag zou aanlopen. De Zeeuwen koester den in de eerste en derde set (bei de keren 15-20)lang een voor sprong. „Die mag je niet meer weggeven", zei De Beule. „Dat is inderdaad sneu, maar ook ge woon slecht. Er gaat te veel fout. We hebben elke set kansen gehad om te winnen. Ik heb steeds gedacht dat de wedstrijd een keer in ons voordeel zou kan telen. Dat leek zeker in de derde set te gebeuren. Het is vooral een kwestie van vertrouwen." Mytilus-Schovocomca 1-3 (14-25 25-14 10-25 20-25): Een wedstrijd om snel te vergeten. Een foutenfestiva 1 over en weer leidde tot erg rommelig spel. Veel persoonlijke fouten en wei nig rally's leidden ertoe dat de wedstrijd het aanzien eigenlijk niet waard was. Mytilus had pas send geen antwoord op de Scho- vocomca-opslag. Dat had zijn weerslag op de Goese aanval. Kwiek-Voko 1-3 (27-29 24-26 25-21 22-25): Kwiek vergaarde gedurende de hele wedstrijd slechts drie punten minder dan Voko en bleef daardoor met een kater achter. De thuisploeg speelde sterk en met veel inzet. Dat bleek uiteindelijk net niet voldoende om meer dan één set te winnen. In de tweede set slaagde Kwiek er niet in om drie setpoints te verzilveren. In de vierde set gaf de thuisploeg een 19-15-voorsprong uit handen. Voko bleef uitermate koel en ging met meer dan het eigenlijk verdiende naar huis. Hercules-VVS'92 2-3 (25-18 20-25 25-20 24-26 13-15): Hoe wel WS'92 met een gehavend team naar Diesen was afgereisd, konden de Vlissingers drie pun ten aan het totaal toevoegen. Met de geblesseerde Bart Stuur- wold voor de gelegenheid als li bero en de uit het tweede team opgeroepen routinier Bert van Luinen in de basis leverde VVS'92 de eerste set in. Daarna begon het aan Vlissingse kant te draaien. Hard werkend leidde dat tot een verdiende zege. VLISSINGEN - Met nog tien mi nuten te gaan en een 2-0-voor- sprong op zak, leek Zeeland Sport op weg naar een verras sende overwinning bij Hulster loo. De druiven waren echter zuur toen het in de slotfase als nog 3-2 werd. De Vlissingers wachten nog steeds op hun eer ste overwinning. Omdat Koe wacht in het duel tegen Walche ren wel voor de eerste keer dit seizoen won, is Zeeland Sport nu de rode lantaarndrager in de vierde klas A. Koewacht-Walcheren 2-1: In een eerste helft met wisselende kansen had de thuisploeg pech toen de bal uit een inzet van Danny Vlaasenrood via de doel man tegen de paal eindigde. Drie minuten na het begin van de tweede helft opende Dennis Aerts de score uit een vrije trap: 1-0. Vervolgens werd een treffer van de Vlissingers afgekeurd we gens buitenspel. Even later maakte Jeroen Hiele er op aan geven van Jacky Lambert 2-0 van. Met nog een kwartier te gaan zorgde Michel van Dalen namens Walcheren voor de aan sluitingstreffer: 2-1. Aardenburg-Axel 4-1: Na zes minuten opende Arjan Quaak de score: 1-0. Dezelfde speler maakte er in de 20e minuut 2-0 van op aangeven van Martin van Vooren, die zijn rentree maakte na een blessure. Ook na de rust werd Axel op alle fronten afgetroefd. Jurgen van Hooreweghe (strafschop) en Jelle de Vreeze verdubbelden de voorsprong. Pas kort voor het einde kon Randy Zandstra uit een strafschop wat terugdoen namens de Axelse tegenstander: 4-1. Jong Ambon-Domburg 1-3: In een gelij kopgaande eerste helft scoorde de thuisploeg, waar Martin Waisapy wegens een schorsing ontbrak, tweemaal. Omdat de eerste, van Alfaro Pen- tury, in eigen doel was, beteken de de treffer van Raymond Gaa- ri slechts de gelijkmaker: 1-1. Na rust kregen beide ploegen en kele kansen. Levi Waisapy mis te een goede kans oog in oog met de Domburg-doelman, waarna Wilco van Eijzeren uit de hierop volgende tegenaanval geen fout maakte: 1-2. Een kwartier voor tijd viel de beslis sing, toen Nus Taniwel de bal weg wilde werken voor den ten van Ko Brand en hierbija eigen doelman passeerde: 14 De Noormannen-Honlenii 2-1: Namens de thuisploeg op! de Mark Minderhoud na s kwartier de score: 1-0.0 steund door de wind in dep kreeg Hontenisse hierna meer vat op de wedstrijd,? dat in de 23e minuut leidde' de gelijkmaker van GyonAs man: 1-1. De vreugde to was slechts van korte i' want even later bracht Minderhoud met zijn te treffer De Noorman opnieuw op voorsprong. 2-1] de tweede helft bleef de U» ploeg weliswaar maar er werd toch niet meerf scoord. Hulsterloo-Zeeland Sport i Beide ploegen kregen de nodige kansen. In de 40e- nuut maakte James Beijede^ ploeggenoot Siewert W® scoorde luttele minuten late- 0-2. In de tweede helft dra Hulsterloo sterk aan, maars moest hierbij alert blijven o:: gevaarlijke uitvallen van des zoekers. Doelpunten vielen echter niet tot de 80e mi®! Toen kreeg Hulsterloo de| Michel Leonhart, Chrisü? Praet en Eric Goossens tol de achterstand om in een® sprong. Oostburg-Clinge 2-1: M Dhoore heeft met twee doèlj® ten (in de 62e en 78e nnf- zijn ploeg de zesde zege van- seizoen bezorgd. Peter Dn# scoorde in de blessuretijd Clinge nog tegen. Oostburg blijft door de overt? ning op koers liggen voor behalen van de eerste-perio» tel. Vierde klasse B Val Aan-Luctor'88 3-0: Effl? lijkopgaande eerste helft zonder doelpunten afges-®® Na rust was de eerste kans* de Zeeuwen, die deze niet wisten te benutten deed Richard van Merle Wj minuten voor tijd Val Aan: 1-0. Kort hierna had Luctorj»| toen de bal na een scrim®1! voor het Brabantse doel v3| lijn werd getrapt. In de sP profiteerden ChristiaanHöp en Willem van de Wege*'3"' ruimte die een steeds aandringend 3-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18