PZC Voor vervolg zie pagina 16 woensdag 6 oktober 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl En ik zag een nieuwen hemel en een nieuwe aarde. Openbaring 21la Met verbijstering geven wij u kennis dat in zijn ge liefde Roemenië plotseling is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en (oud)oom MARINUS ANDREAS DIJKE - Rinus Kruiningen 14 februari 1950 Craiova 4 oktober 2004 Wij zijn heel verdrietig en zullen Rinus erg missen. Kruiningen: P. Dijke W. Dijke-van den Berge Oldenzaal: Nellie Boldingh-Dijke Henk Boldingh Herman en Jasmijn Lauretta en Olaf Nicole en Richard, Carmen, Chris Prisco Kruiningen: Maatje Dijke Izak Luteijn Kruiningen: Marie Kriekaard-Dijke Kees Kriekaard Mariëlle en Marijn, jarno, Marco Leon en Inge Hellevoetsluis: Joke Kriekaard-Dijke Jan Kriekaard Jan-Kees en Joke, Lotte Pieter en Andra, Joëlle, Lysanne Johan Terneuzen: Andre Dijke Wanda Kryszynska Orhan en Dorien Arjan Andrea Middelburg: Willie Dijke Patrick en Arianne, Gwen, Iris Winnifred en Dominique, Merel Johnny en Mariska, Lynn Willona en Peter, Yoran Correspondentieadres: Berghoekstraat 22b, 4416 BK Kruiningen. Daar nog niet bekend is wanneer Rinus naar Neder land overgebracht zal worden, zal in een latere ad vertentie bekend gemaakt worden wanneer de begra fenis zal plaatsvinden. Samen hopend op een mooie vakantie in Roemenië, veranderde dit in een tragische gebeurtenis. ik mis je heel erg. Je zusje Willie Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze gewaardeerde organist RINUS DIJKE Jarenlang bespeelde hij met gevoel het orgel in de zondagse erediensten en in bijzondere diensten in onze gemeente, Wij wensen in het bijzonder zijn ouders en ook de verdere familie de troost van Gods nabijheid toe. Namens kerkenraad en gemeente van de Gereformeerde kerk te Krabbendijke ds. W. J. van de Griend (preses) M. C. de Schipper (scriba) Met droefheid en grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden in zijn geliefde Roemenië van RINUS DIJKE Jarenlang stelde Rinus in zijn vakantie, uit betrok kenheid voor de medemens, energie en vaardigheden beschikbaar voor het verbouwen van een kinderte huis in Roemenië. Zijn laatste reis heeft hij maandag in Craiova beëin digd. Rinus heeft vanaf mei 1981 als onderhoudsvakman bij ons gewerkt. Zijn vakmanschap en inzet maakten hem een gewaardeerd medewerker zowel voor klan ten als collega's. Helaas mocht Rinus maar 54 jaar worden. Wij zullen ons Rinus Dijke blijven herinneren als een loyale en betrouwbare medewerker met het hart op de goede plaats, voor iedereen. Wij wensen Maatje, zijn vader en moeder en verdere familieleden veel kracht om dit onvoorstelbare ver lies te verwerken. Medewerkers, directie en commissarissen R&B Wonen Heinkenszand. Alles van waarde is weerloos. Voor ons veel te vroeg overleed JAAPHISSINK in de leeftijd van 55 jaar. Hilversum: C.A. Hissink-Verel Middelburg: Rik Hartman Puck Hartman Middelburg: Ingrid de Kubber Ard Vrolijk Marjolijn Vrolijk RijenWil en Henk van Es Sylf en Sander Winterswijk. Willem en Marga Hissink Klaartje en Ludo Wouter Geeke 4 oktober 2004 Correspondentieadres Ingrid de Kubber Pinakel 17 43 36JG Middelburg Er is gelegenheid om van Jaap afscheid te nemen op vrijdag 8 oktober van 14.00 tot 14.30 uur in het rouw- centrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dau- wendaele). Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde colle ga JAAPHISSINK Sinds september 1997 wasjaap werkzaam bij onze in stelling. Wij zullen Jaap herinneren als een gezellige, oprecht belangstellende man die altijd voor iedereen klaar stond.Jaap stelde mensen boven zaken. Wij zullen hem missen. Wij wensen Ingrid, Rik, Puck, Ard, Mariolijn en overige familie heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Namens Raad van Bestuur, Raad van Toezicht en medewerkers van Bureau Jeugdzorg Zeeland. Henk van Ende, voorzitter Raad van Bestuur Thijs Bierens, voorzitter Raad van Toezicht Tijdens een afdelingsdag bereikte ons het droevige be richt dat onze teamleider en collega JAAP toch nog plotseling overleden is. Dit heeft ons allen diep geraakt. We hadden samen nog zo veel uitda gingen en we hadden je zo graag terug gezien op de werkvloer Jaap, we zullen je missen. Wij wensen alle dierbaren van Jaap veel sterkte toe met dit verlies. Afdeling Begeleiding Bescherming van Bureau Jeugdzorg Zeeland. Ad, Angelique, Aniëla, Anita, Ben, Caroline, Chanfal D., Chantal v T., Cindy, Claudia, Diana, Dorien, Ed, Ellen, Enid, Floor, Francien, Fritz, Hanna, Ilse A., Ilse H. Ilse v. B-, Ineke Ie G., Ineke v.d. H., Ingrid K., Ingrid d. K., Irene, Iris, Jeanine, José, Lisanne, Mare, Marga, Marian, Mariëlle B Mariëlle K., Marije, Mariska, Mar leen, Martha, Matthieu, Maureen, Miranda, Monique, Noes, Peter, Petra, Piet, Pieter, René, Rinus, Saskia, Sofie, Stephanie,-Suna, Tom, Wolmoet. 1 Partij van oe Arbeid Om het even welke kleur bevalt me, als ze maar rood is (Louis Paul Boon) Tot onze grote ontsteltenis hoorden wij dat onze lijst trekker en wethouder KEES DE KEIJZER plotseling is overleden. Sinds 1982 was Kees namens onze partij lid van de gemeenteraad van Vlissingen en vanaf 1986 tot op de dag van gisteren onafgebroken wethouder. In die ja ren heeft Kees zeer grote invloed gehad op de ontwik kelingen in Vlissingen. Wij danken hem voor zijn vriendschap, leiderschap en voor de vele diensten die hij onze partij en de ge meente Vlissingen heeft geleverd. Wij wensen de familie en vooral Hannah, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe bij dit grote ver lies. Ellie Walrave-Troost, wethouder Vlissingen. Sjef van Wijnen, voorzitter Partij van de Arbeid gemeenteraadsfractie Vlissingen. Rens Reijnierse, voorzitter Partij van de Arbeid afdeling Vlissingen. "Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering (Salvador Dali) KEES Maar wat zullen we je missen.... Goes: Cisca Ireen Schmid Astrid, Ibrahim, Meric en Deniz Erceylan Genia Vemooij-Schmid Kloetinge: Anne, Gert en Robin Trimpe-Burger Kapelle: Ingrid, André, Kirsten en Carlijne Schmid Hannah, Marcel, Carletta, Femke en Stefan, veel sterkte en we zijn er altijd voor jullie. Wij zijn diep geschokt door het overlijden van KEES DE KEIJZER wethouder van Vlissingen vaarwel bevlogen vriend met daadkracht en idealen Ashok Bhalotra Wytze Pa tij n KuiperCompagnons KEES DE KEIJZER Zoveel mooie herinneringen, ineens ben je weg. Ongelooflijk. Wij wensen Hannah, Marcel, Femke en verdere fami lie heel veel sterkte voor nu en de komende tijd. Susanne, Brian en Gavin Holmes Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman KEES DE KEIJZER Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie D. J. Pladdet Wij vinden het veel te vroeg om afscheid te moeten nemen van KEESDE KEIJZER We wensen zijn vrouw, kinderen en overige familie erg veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en fractie Partij Souburg-Ritthem Met grote verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van C. (KEES) DE KEIJZER wethouder en loco-burgemeester van Vlissingen Gezien zijn portefeuilles Onderwijs en Huisvesting hadden wij veelvuldig contact met de heer De Keijzer; wij hebben hem daarbij leren kennen als iemand met een warm hart voor jongeren in het algemeen en stu denten in het bijzonder. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen haar en de (klein)kinderen alle kracht en steun toe bij het verwerken van dit immense verlies. De heer De Keijzer zal in onze herinnering blijven voortbestaan als een betrokken en aimabel persoon die veel voor onze hogeschool heeft betekend. Namens het college van bestuur J.L.M. Mandos, Voorzitter College van Bestuur Hogeschool Zeeland Vlissingen, 5 oktober 2004 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer C. DE KEIJZER Met grote waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij als vice-voorzitter van de Raad van Toe zicht actief heeft bijgedragen aan de opbouw van het ROC Zeeland en zijn rechtsvoorgangers. Wij zullen de heer De Keijzer blijven herinneren als een man met grote maatschappelijke verdiensten, als een betrok ken bestuurder en inspirerend vice-voorzitter. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en wij wensen hen alle kracht en steun toe bij het ver werken van dit immense verdriet. Namens de Raad van Toezicht van het ROC Zeeland Mr. A. Zandee-Dingemanse Drs. M.P.E. Stouten W.C. Geuze W.A. H. van Gessel M. Wattel Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer C. DE KEIJZER Als vice-voorzitter van de Raad van Toezicht is de heer De Keijzer zeer nauw bij het ROC Zeeland en zijn rechtsvoorgangers betrokken geweest. Wij zullen hem blijven herinneren als een innemende persoonlijkheid. Een man die zijn kennis en bestuur lijke kwaliteiten in dienst heeft willen stellen van de maatschappij en van ons opleidingsinstituut in het bij zonder. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen en wij wensen haar en de kinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het College van Bestuur en medewerkers van het ROC Zeeland J.J. Lilipaly, voorzitter Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer KEES DE KEIJZER Wij zullen Kees blijven herinneren als een man met grote bestuurlijke gaven, die hij ook ten dienste van ROC Zeeland heeft aangewend. Ons medeleven gaat in het bijzonder uit naar zijn vrouw en kinderen en wij wensen hen alle kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de medezeggenschapsraad van het ROC Zeeland R. Schroevers, voorzitter Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het on verwachts overlijden van wethouder KEES DE KEIJZER Als gemeentebestuurder en bestuurder van Sportbe- langen heeft Kees veel betekend voor de sport in Vlis singen in de breedste zin. Betrokken, bevlogen en daadkracht tekenden hem. Kees, bedankt! Wij wensen Hannah, de kinderen en familie veel sterkte bij dit plotselinge verlies. Namens de Sportraad Vlissingen A. Hoefkens, voorzitter Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van KEES DE KEIJZER een zeer gewaardeerd gesprekspartner met een groot hart voor de monumenten van Vlissingen. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Wijnand van Gessel HUMARES B.V. Vlissingen HUMARES Met verbijstering en ongeloof namen wij kennis van het plotselinge overlijden van KEES DE KEIJZER Voor onderwijs in het algemeen en openbaar onder wijs in het bijzonder toonde hij zich een onvermoei baar pleitbezorger; sturend en stimulerend. Vanuit die houding speelde Kees een belangrijke rol bij de verzelfstandiging van het openbaar primair on derwijs op Walcheren. In Kees verliest de gemeenschap een harde werker met oog voor realiteit en hart voor onderwijs. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit groot en on verwacht verlies. Raad van Bestuur Openbaar Primair Onderwijs Walcheren Vlissingse schooldirecties Archipelscholen Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van C. DE KEIJZER Hij was tot en met donderdag 30 september 2004 vele jaren voorzitter van de bestuurscommissie van onze school. We zijn hem dankbaar voor alles wat hij in die functie en als Wethouder Onderwijs voor onze school heeft betekend. We wensen zijn vrouw, kinderen, familie, vrienden en collega's veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, ouderraad, medezeggenschapsraad, management en medewerkers van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond J.A. van der Doef, bestuursvoorzitter F.H.M. van Boxtel, voorzitter ouderraad R.G. Ottervanger, voorzitter medezeggenschapsraad H.J. van Arenthals, rector Bij het overlijden van KEES DE KEIJZER een sprekend onderwijsmens Zijn betrokkenheid op het wel en wee van mensen maakte hem tot een uitgesproken en gezaghebbend onderwijsman met een eigen stijl. Ook RPCZ heeft dat in zijn lange bestuurlijke carrière ondervonden. Als voorzitter van de Gemeenschappe lijke Regeling RPCZ en daarna in het Subsidiënten- overleg Onderwijsbegeleiding was hij een bevlogen en stevig pleitbezorger voor een duidelijk aanwezige onderwijsinfrastructuur. Kees de Keijzer was een doelgericht en daadkrachtig mens. RPCZ gedenkt hem met veel waardering en respect. RPCZ Drs. B. J. de Reu Algemeen directeur. Geschokt zijn wij door het bericht van het plotseling overlijden van KEES DE KEIJZER Als secretaris van het dagelijks bestuur heeft hij zich vele malen ingezet voor het Technocentrum Zeeland. Wij wensen de familie veel kracht voor de komende periode. Namens het bestuur, de directie en de medewerkers van het Technocentrum Zeeland Tot onze ontsteltenis is plotseling overleden KEES DE KEIZER wethouder van o.a. onderwijs te Vlissingen We zullen als vereniging en directieberaad zijn en thousiaste en kundige samenwerking missen. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familiele den sterkte toe om dit verlies een plek in hun leven te geven. Namens het bestuur van Perspectief, PC en RK Onderwijs te Vlissingen en het directieberaad van Perspectief. Dhr. P. Th. Koetje Dhr. E. J. Kwast. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze oud-collega en tevens conrector van de voor malige Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg KEES DE KEIJZER Wij herinneren hem als een zeer actief en bevlogen collega en directielid. Namens bestuur, directie, personeel, ouders en leerlingen van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap. Met ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van KEES DE KEIJZER Wethouder te Vlissingen Wij hebben Kees gekend als een gedreven wethouder die vanuit een grote persoonlijke betrokkenheid een bestuurlijk fundament onder de sociale volkshuisves ting heeft gelegd. Zijn overlijden is een groot gemis voor de gemeente Vlissingen. Wij zullen hem herinneren als een be kwaam en bevlogen volkshuisvester met een warme persoonlijkheid. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie Raad van Commissarissen Medewerkers L'escaut woonservice Directie Raad van Toezicht Medewerkers Woningstichting Walcheren Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons bestuurslid K. DE KEIJZER Hij was vanaf de oprichting in 2002 bestuurslid van de Stichting Samenwerldngsverband Voortgezet Onderwijs op Walcheren, dat o.a. het Orthopedago gisch Didactisch Centrum Griffioen in stand houdt. Als bestuurslid was hij zeer betrokken bij het onder wijs en in het bijzonder bij de zorgleerlingen op Wal cheren. Zijn plotselinge overlijden is een groot verlies. Het Stichtingsbestuur van het Samenwerkingsver band en de samenwerkende scholen voor Voortgezet Onderwijs op Walcheren: Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond Praktijkschool Het Bolwerk Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap Christelijke Scholengemeenschap Walcheren OPDC Griffioen Met droefenis hebben wij kennisgenomen plotseling overlijden van KEES DE KEIJZER Wethouder van de gemeente Vlissingen Bestuurslid van de Stichting Roosevelt Academ Vanaf het eerste initiatief heeft Kees de K idee van de Roosevelt Academy ondersteund, stond voor de versterking van het onderwijs ir.. land en voorzieningen die daarvoor nodig zijn, w onder goede studentenhuisvesting. Wij zullen hem missen. We wensen de familie alle sterkte bij dit verlies, Bestuur, dean en management van de Stichting Roosevelt Academy, Dr. N. Ginjaar-Maas, voorzitter Prof. dr. H. Adriaansens, dean. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden va wethouder KEES DE KEIJZER Een groot gemis voor Vlissingen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere famife den veel sterkte met dit verlies. Film by the Sea: bestuur, directie en medewerk Cine City: directie en medewerkers Wij hebben met droefenis kennisgenomen v plotseling overlijden van KEES DE KEIJZER wethouder van de gemeente Vlissingen Kees de Keijzer was voor ons een belangrijk advis op diverse vraagstukken betreffende de toekomt ontwikkeling van Zeeland. Op het gebied van oud wijs en jeugd konden wij altijd een beroep o doen. Hij wist partners te binden. Wij zullen hem zeer missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste fan veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur en directie van Scoop, M. Beinema, voorzitter D. J. van den Bout, directeur Ik zou je nog zo graag iets willen zeggen Al zeggen woorden niet zoveel Het is niet zomaar even uit te leggen Al weet ik dat je dit best horen wil Wat zou ik zonder jou moeten beginnen Jij die heel je hele leven aan mij gaf Voor jou hoef ik geen woorden te verzinnen Omdat jij liefde in mijn leven bracht... Lieve papa, ik ben trots dat ik je dochter ben, ik hou van je voor nu en voor altijd. Liefs, Patricia en Cam Enige en algemene kennisgeving ■v "Nr God heeft gegeven, liefde in het leven moed in de strijd, troost in het schelt Geheel onverwachts, zonder dat wij afscheid haar hebben kunnen nemen, geven wij u kenr' het overlijden van onze lieve moeder en lieve oi ANTONIA ARENDSE (Antje) in de leeftijd van 72 jaar. De kinderen: Ella en Henk De kleinkinderen: Wendy, Jeroen Vlissingen, 4 oktober 2004 Correspondentieadres: Familie: H. B. Jansen van Galen Koudekerkseweg 4, 4335 HD Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 7 ob ber van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrums de Buitenhovelaan 1 te Middelburg (DauwendaeL- De afscheidsdienst voorafgaande aan de b zal plaatshebben op vrijdag 8 oktober om 10.00b in de aula van de begraafplaats aan de WestelS Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren de condoleanceruimte van de begraafplaats. Wij zijn verdrietig omdat op 4 oktober 2004 nog onverwacht is overleden onze lieve zusii schoonzuster en tante ANTONIA ARENDSE in de leeftijd van 72 jaar. West-Souburg: Piet Arendse (in herinnering West-Souburg: Adrie Arendse Nel Arendse-Koppejan (in herinnen, Koudekerke: Leen Arendse Serooskerke (W): Mien Joziasse neven en nichten "Dat was het dus, einde Verhaal". Gerrit Bedroefd delen wij u mee dat is overleden mijn stuf lustige man, onze vader, schoonvader, trotse® superopa en mijn baasje GERRIT ADRIANUS ORGERS 15 maart 1931 t 2 oktober^ Mede namens de kinderen, klein- en achterkleinkind# en Endor Toos Orgers-Veltman Zuiderzeestraat 40 4388 GS Oost-Souburg Ik ben gaan varen, heel ver wei De crematieplechtigheid heeft op Gerrits v besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32