Hoofdrol voor een veteraan Tijdrit met een dubbele moraal PZC Zaamslag kan net niet stunten Korfballers BKC op tijd bij de les Emmy Bouthoorn zesmaal de sterkste Hulsterloo verspeelt punt in blessuretijd {ZVV vecht sterk terug ,23 uitslagen /erlies poloërs •an De Schelde adzand gelijk Het eigen goal maandag 4 oktober 2004 jpnr Rinus Verberkmoes ijEL - Jaap den Doelder was perdag de gevierde man bij EVV. De 33-jarige aanvaller, tonditioneel hooguit sterk ge lees voor één helft, mocht na fcn uur spelen in de wedstrijd te- Lu Nieuwdorp invallen bij een K-achterstand. Hij zag zijn lloes op gelijke hoogte komen D nam zelf de 3-2 en 4-2 voor Inrekening. long jaar nam Den Doelder af- fteid van het eerste elftal van m'V. omdat zijn werk het niet peer toeliet om op het niveau de tweede klasse te spelen, faterdag kwam hij maar laat In zijn werk, zodat hij niet neer met het tweede elftal mee fan spelen. Hij was nog wel op Ijd voor een plaats op de bank iAZWl. jHet was maar voor één keer", madrukle Den Doelder voor de wedstrijd. Want hij ld er weliswaar van genoten, hij wil geen Heintje Da ds worden. i de korte tijd dat Den Doelder leelde, liet hij echter wel zien aarom tegenstanders hem nog tijd vrezen. ant productiviteit, daar ont- akhet zaterdag weer eens aan AZW. De Axelaars startten kregen kansen en hadden el afstand moeten nemen. Het rschil bleef echter bij één tref- van de voet van Jacco Koek- >ek. trafschop ie nipte voorsprong verdween snel van het bord, toen arbi- Willie Peijnenburg uit Box- de Nieuwdorpers wel erg ge- akkelijk een strafschop toe- ende Nieuwdorp putte moed uit de meevaller en AZW raakte enigs zins van slag. Toen bleek vooral dat middenvelder Veli Eryüriik, die met een sleutelbeenbreuk een maand niet kan spelen, wordt gemist. Vlak na de rust kreeg Nieuw dorp op tien meter van het doel van AZW een indirecte vrije trap. De arbiter vond dat doel man Niels Meesen van AZW hem wat al te nadrukkelijk van commentaar voorzag. Comé Nieuwkerk maakte uit een ono verzichtelijke situatie 2-1. Het doek leek te vallen voor de thuisclub. Aan de gelijkmaker van AZW ging een enorme defensieve fout van Nieuwdorp vooraf. Joep Frusch kreeg in de 77e minuut zo veel ruimte dat hij de gelijkmaker gemakkelijk bin nen kon koppen (2-2). Die stand bleef op het scorebord, totdat AZW-trainer Ad Roovers zijn bankzitters Jelmer de Pooter, Gert-Jan Kolijn en Jaap den Doelder inbracht. Met twee treffers kroonde Den Doel der zichzelf tot de machtwin- AZVV-Nieuwdorp 4-2 (1-1). 13. Jacco Koekkoek 1-0, 20. Comé Nieuwkerk 1-1 (strafschop), 56. Comé Nieuwkerk 1-2, 77. Joep Frusch 2-2, 83. Jaap den Doelder 3-2, 90. Jaap den Doelder 4-2. Scheidsrechter: W. Peijnenburg (Boxtel). Gele kaarten: Jelmer de Pooter, Jochem Marcus, Jurgen de Reu (allen AZW), Rudi van der Sluis (Nieuwdorp). Aantal oeschou- wers: 150. AZW: Niels Meesen, Erwin van de Broeke, Romano van Overmei- re (73. Gert-Jan Kolijn), Gerben Steijaert, Jurgen de Reu (62. Jaap den Doelder), Hasan Kesikbas, Jo chem Marcus, Danny Aamoutse, Leon Goossen (56. Jelmer de Poot er) Joep Frusch, Jacco Koekkoek. Zaamslag viert het doelpunt dat net niet goed genoeg was voor de winst. Vlnr. Peter Dieleman, Jean Dooms, Menno den Dekker, Randy Lauret, Arjan Hamelink (die scoorde) en Coen Goossen. foto Wim Kooyman door Aector Dooms ZAAMSLAG - Tot een kwartier voor tijd had Zaamslag zater dag in de wedstrijd tegen koplo per De Zwerver uitzicht op een stuntje. De hoop op een overwin ning werd verstoord, toen een foutje in de Zaamslagse verdedi ging werd afgestraft. Zo kwa men de Zuid-Hollanders toch nog langszij (1-1). Trainer Mare de Kunder kon le ven met dat resultaat. „De uit slag gaf het beeld van de wed strijd weer. Ik had vooraf gete kend voor een punt, maar inder daad hebben we kans gehad op winst." Zaamslag, zo verzeker de de coach, had zijn beste wed strijd tot jiu toe gespeeld. „En gelööf me: we zijn uit een dal ge komen." Het had zelfs nog mooier kun nen zijn, want wat was de thuisclub na rust dichtbij een tweede doelpunt. Dat gebeurde in een fase toen De Zwerver meer risico's moest nemen. Daar door ontstond er ruimte, waar de snelle spitsen Peter Dieleman en Ferdy Kabal wel raad mee wisten. Vooral Dieleman was moeilijk te stoppen in één-tegen-één si tuaties. Uit een van zijn acties werd er ook gescoord, maar Menno den Dekker stond vol gens de goed leidende scheids rechter Filius uit Goes buiten spel toen hij de bal van dichtbij inschoot. De Zwerver domineerde in het begin van de wedstrijd, maar de ploeg uit Kinderdijk wist zich geen openingen te forceren. Doelman Bart Corstanje moest slechts in actie komen toen de bal uit een vrije trap van Paulo Goncalves van richting veran derde. Daarna schoot Penning in vrije positie de bal over. Het was alles wat De Zwerver voor rust te bieden had. Aan de ande re kant stelde Dieleman pas na een halfuur, na een verre uit trap van Corstanje, doelman Gert Haksteeg van De Zwerver op de proef. Collectief Zaamslag speelde collectief een sterke wedstrijd. Achterin vie len de verdedigers zelden op een foutje te betrappen, centraal op het middenveld vormden Menno den Dekker en Randy Lauret een uitstekend koppel, geflan keerd door de wispelturige Coen Goossen en de zeventienjarige Arjan Hamelink, die onbevan gen speelde. De jongste speler op het veld zet te op slag van rust na een vloeiende aanval zijn ploeg op een 1-0-voorsprong. Aan de goal ging een goede actie van de ijverige Kabal vooraf. De aan valler dribbelde enkele tegen standers en zag zijn voorzet door "Lauret subtiel verlengd tot bij de vrijstaande Hamelink, die doeltreffend uithaalde: 1-0. De Zwei-ver, geleid door de uit stekende aanvoerder Edu van der Werf, kreeg uiteindelijk wel waar het recht op had door een treffer van Hugo Penning. Na de gelijkmaker werd de druk op de Zaamslag-verdediging nog groter. In de slotminuut schoot Tom van der Linden voor De Zwerver tegen de lat. Zo dicht lagen winst en verlies voor beide teams bij elkaar. Zaamslag-De Zwerver 1-1 (1-0). 45. Arjan Hamelink 1-0, 75. Hugo Penning 1-1. Scheidsrechter: H. Fi lius (Goes). Gele kaart: Jim de Jongh, Coen Goossen (Zaamslag). Aantal toeschouwers: 200. Zaamslag: Bart Corstanje; Jim de Jongh, Jean Dooms, Jaap Pijpe- link, Peter Oppenneer; Arjan Ha melink, Menno den Dekker (72. Jo ris Rademakers), Randy Lauret, Coen Goossen; Peter Dieleman, Ferdi Kabal. door Jan Roovers TERNEUZEN - De Zeeuws- Vlaamse korfballers blijven het goed doen. Op de vijfde speel dag boekte BKC in Bergen op Zoom een 16-13-overwinning op Scheldevogels. Zaamslag won thuis overtuigend met 8-3 van Volharding. Luctor kwam met 9-11 maar net tekort tegen koploper Atlas. Zaamslag-Volharding 8-3: „Het had eigenlijk 16-3 moeten zijn", zei aanvoerder Frans Verpoorte van Zaamslag, die op dat mo ment nog euforisch was door de gemakkelijke zege. Maar gelet op de moeizame manier waarop de thuisploeg in de eerste helft tot scoren kwam, leek die uit spraak nogal overdreven: na twaalf minuten 0-0, in de 26e mi nuut 4-1, daarna weer een score- loze periode tot de rust. Boven dien mag gezegd worden dat de bezoekers wat ongelukkig in de afwerking waren bij de kansen die ze toch kregen. De tweede helft bood eenzelfde scenario, 8-3 kwam zonder veel tegen stand op het scorebord. Scores Zaamslag: Frans Verpoorte 3, Ernst de Putter en Marco van Reeuwijk 2, Pieter Hamelink 1 Scheldevogels-BKC 13-16: Na een gelijkopgaande eerste helft (7-7) gooiden de bezoekers met een na rust het tempo omhoog en sloegen door die versnelling een gat van vier doelpunten: 9-13. Iets te gemakkelijk ge dacht over het vervolg werd die voorsprong daarna ook weer bijna helemaal ingeleverd en was bij 12-13 de wedstrijd weer helemaal open. Net op tijd bij de les trok BKC nog een keer al le registers open. De ploeg haal de na 12-14 bij 13-16 de volle buit binnen. Scores BKC: Michiel Roest 7. Wiet- se Roest 6, Lilian van de Lijke, Jo- landa Dees en Maria Meijaard 1 Luctor-Atlas 9-11: Het werd een vooral in de eerste helft aan trekkelijke wedstrijd met veel doelpunten. Maar liefst vijftien keer werd de man aan het score bord aan het werk gezet: 8-7. Luctor dwong via tussenstan den van 3-1,4-2 en 7-6 de bezoe kers tot stevig achtervolgen. „En Evelien scoort ook weer", prees coach Peter Durink van Luctor zich gelukkig over het feit dat zijn aanvoerster de weg naar de korf weer weet te vin den. Maar na de pauze en tegen de wind in viel Luctor aanval lend stil. Het team kwam in 35 minuten nog slechts tot een doel punt van Ferry de Waele en moest toestaan dat na 8-8 routi niers Anneke de Visser, Rob de Pagter en Michel Wezemer At las naar de zege schoten. Scores Luctor: Evelien van den Dool 3, Ferry de Waele 2, Koos van Wijck, Petra Geene, Davy Jonker en Eric-Jan Dellebeke 1. TERNEUZEN - Het was een mooi gezicht op de smalle weg tussen tussen Terneuzen en de voormalige veerhaven van Perk- polder. Twee deelnemers aan de jaarlijkse koppeltijdrit in Ter- neuzen stapten van de fiets, haalden een camera tevoor schijn en maakten een foto van een tweetal dat ook deel uit maakte van de wielerploeg van stichting De Tragel. Daarna gin gen zij weer gewoon verder met de wedstrijd. De koppeltijdrit, ooit een initia tief van Camiel de Rooy, de laat ste jaren overgenomen door sportcentrum Delta, is een wed strijd waarin prestatie en recrea- tiviteit gekoppeld zijn. Het Mid delkamp-duo John van de Vree- de uit Krabbendijke en Rico Kruijt uit 's-Gravenpolder was het snelste koppel. Traditie De tijdrit, aan het eind van een lang seizoen, is een traditie ge worden. Vorig jaar was er diep tepunt met slechts dertien deel nemende koppels. Dit jaar werd dat aantal omhoog getild door de deelname van de stichting De Tragel. Een dertigtal duo's leg de nu de ruim vierendertig kilo meter lange race af. Voor de deelnemers met een ver standelijke of lichamelijke han dicap was deelnemen belangrij ker dan winnen. Al probeerde met name de Nederlandse kam pioen uit deze categorie, Gert-Jan Hamers uit Tilburg, wel een scherpe tijd neer te zet ten. Hamers had graag de wieler sport tussen de valide coureurs door Lucien Roelandt ZAAMSLAG - Emmy Bout hoorn heeft tijdens de dressuur- wedstrijd van Luctor et Emergo in eigen huis geheerst. De ama zone uit Zaamslag schreef in ma nege Stal Bouthoorn allezes proeven waaraan ze deelnam op haar naam. Met een ijzersterke proef in de klasse L2 zorgde Emmy Bout hoorn in het zadel van Lucette ook voor een mooie afsluiting van de tweedaagse. De 23-jarige amazone stuurde de Ul ster-dochter naar een totaal van 176 punten. Daarmee eiste Bout hoorn de prijs voor de hoogste overall score voor zich op. In de klasse Ml was de strijd om de winst spannend. De door de kenners met veel belangstelling tegemoet geziene confrontatie tussen Emmy Bouthoorn en Lin da Wille voldeed aan de ver wachtingen. In de eerste proef stuurde Linda Wille haar Orlina naar het goede totaal van 161 punten. Het bleek voor de Axel- se amazone echter net niet ge noeg om Emmy Bouthoorn van de zege af te houden. De Zaam slagse stuurde de charmante en lichtvoetige bewegende Parlan do met 162 punten naar de hoog ste eer. In de tweede proef hiel den de beide kemphanen met een score van 162 punten de ba lans in evenwicht. De eindzege ging dus naar Bouthoorn. „Ik heb hoge verwachtingen van Parlando. Hij heeft drie goeie basisgangen, een fijn karakter en leert snel", aldus Bouthoorn. In de klasse Z1 werd de zege in beide proeven een prooi voor de onlangs gepromoveerde Marjo lein Maat met Champ. 'euzense Boys-Sparta'30 Na 25 minuten opende M Schellekens na een solo lCore voor de thuisploeg. Vijf later stond Sparta'30 °P gelijke hoogte. Na rust ,lann Schellekens 2-1 aante kenen en zorgde Stephanie Roe- giers met een fraaie lob voor 3-1. Terneuzense Boys trof nog twee keer de lat, maar ook de be zoeksters schoten een keer tegen het houtwerk. Aardenburg-Smerdiek 2-1: Na een uur spelen nam de thuis ploeg de leiding via Meike Qua- taert. Vijf minuten later liet Kim Heijboer de gelijkmaker no teren. Het winnende doelpunt ontstond uit een vrije trap van Meike Quataert. Haar inzet sprong via de lat terug in het veld en werd door Marjolein de Munck in het doel gewerkt. Zaamslag-Tholense Boys 1-2: Door de terugkeer van enkele vaste krachten na blessures is Zaamslag sterker geworden. De ploeg bood goed tegenstand aan de bezoeksters en nam in de twaalfde minuut zelfs de lei ding. Jolanda Fonteijn scoorde fraai uit een vrije trap. Rond het halfuur werd het 1-1 door Tam ara Goedegebure en nog voor de pauze liet Corina Oudesluys 1-2 noteren. In de tweede helft kreeg Lianne den Hamer nog een kans op de gelijkmaker. NOAD-Terneuzen 13-0: Blessu releed blijft Terneuzen treffen. Ook gisteren ontbrak een aantal vaste krachten. En net voor rust kwam er een nieuwe kwetsuur bij. Mandy Kloonen viel uit met een schouderblessure en staat ze ker drie weken buitenspel. NO AD had bij rust het duel al beslist. Voor dat team scoorden Dion (2x) en Loes Rijnen, Anouk Smulders (3x), Anja van Amersfort (2x), Carian van de Sande (4x) en Suzanne van Gils. Right'Oh-Steen 3-1: Een niet compleet Steen begon goed aan de wedstrijd, maar kwam toch op achterstand, door Esther de Jong. Tien minuten later liet Sanne d'Hooghe de gelijkmaker noteren. Op slag van rust nam de thuisploeg via Desiree Rate ling opnieuw de leiding. In de tweede helft een wisselend spel- beeld. In de slotminuten nam Steen meer risico en liep het team tegen de beslissende coun ter aan. Daaruit scoorde Desiree Rateling 3-1. NSV-Clinge 2-2: Voor rust was de thuisploeg iets beter en liep NSV uit naar 2-0, door doelpun ten van Anita Eist en lianne Knoops. Na de pauze toonde Clinge veerkracht. De ploeg werkte de achterstand weg door twee treffers van Katrien de Vis ser. Marjola Girls 2-Hulsterloo 3-2: In de eerste helft was Hulsterloo beter. Door Debbie Robbrecht nam de ploeg ook de leiding. Niet veel later scoorde Saranda Veraart 1-1, maar nog voor de pauze zorgde andermaal Debbie Robbrecht voor 1-2. In de tweede helft was Marjola Girls sterker. Het kwam langs zij door Erna Vos. Alles wees er op dat de wedstrijd in een ver diende 2-2 zou eindigen. Een vermoeid Hulsterloo moest in blessuretijd toch nog 3-2 incas seren: de treffer kwam van Sa randa Veraart. Clinge. Kampioenschap derde klas se driebanden ZVB in Clinge. Eind stand: 1. Sjacco Maas (DOS Hoek) 10 matchpunten, algemeen gemiddelde 0,342, hoogste serie 4 caramboles, 2. Ruud van Velzen ('t Bierwinkeltje Ter neuzen) 8-0,450-5, 3. Ad Bakker ('t Bier- winkeltje) 6-0,341-3, 4. Cor van Eek (BW Terneuzen) 0-1,75-3. Rayoncompetitie Hulst. Klasse A: OJB-Max Korting 3-3, In Den d'Waes 2-Den Dullaert 8-3, De Smet-Donckers 3-3, Saint Ducky-Morres/Controlec 2 10-2, Equinox-Tènce/Zaman Sport 2 4-7 Stand: Saint Ducky 3-7, OJB 3-7. In Den d'Waes 2 3-7, Tènce/Zaman Sport 2 3-6, De Smet 3-4, Max Korting 3-4, 't Jagershuis 2-3, Casteels/De Meerpaal 2-3, Donckers 2-1, Equinox 1-0, Den Dul laert 2-0, Morres/Controlec 2 3-0. Klasse B: ING Bank-Café Santé 6-3, Neckermann/Stuntmarkt-De Gouden Kroon 6-6, Roskam/vd Velde-Saint Duc ky 2 11-3. Stand: Roskam/vd Velde 3-6, ING Bank 3-6, Neckermann/Stuntmarkt 2-4, De Gouden Kroon 2-4, ADM/ Laza rus 2-4, IZV/IBS 2 2-4, IZV/IBS 2-3, Café Santé 2-3, De Reizende Man 2-1, IZV/IBS 3 2-1. Morres/Controlec 1-0, Saint Ducky 2 2-0. Oostburg. Orevo. Avance-Drie Konin gen 4-6, Expert Bakker/Diancy- GAOS 0-5, Korenschoof-Marco Polo In teract Network 6-2. L'Equipe-La Por te d'Or-1 7-9, Riemens-Security Neder land 4-5, Spitsbroek-Antieke Duintjes 5-4, Olympiakos-Potterie Sluis 5-3, Oud Sluis-Polderman 6-3, La Porte d'Or-2-MeeuwsenO-5, RVS-Engelaar- Sporttenue.nl 0-5, Drie Koningen-Rie- mens 1-5, Telepost-Sportcafê de Een hoorn 1-2, Expert Bakker/Diancy-Mar- co Polo Interact Network 5-4, GAOS- Spitsbroek1-3. Blauwe Tulp-L'Equipe 6-0, Olympiakos-Security Nederland 2-1, Korenschoof-Potterie Sluis 3-2. Dressuurwedstrijd in Zaamslag, Luctor et Emergo. Paarden klasse Z2: 1 Jantien van Gorsel, Jonathan (Vlaandertse R.) 181; 2. Ingeborg van Zeele, Renville (Zwinr.) 167. Z1: 1 Mar jolein Maat. Champ (Oranjer.) 176; 2. Ja- nette van Gorsel, Inchalla (Vlaandertse R.) 165; 3. Nona van Drongelen, Joris (Oranjeruiters) 160. M2: 1. Emmy Bout hoorn, Fester (Hulst) 162; 2. Gino Acke, Merbo van 't Haantje (Biezenr154; 3 Marlies Nijsse, Imago (Weelr.) 154. M1: 1. Emmy Bouthoorn, Parlando, 162; 2. Linda Wille, Orlina (Oranjer.) 161; 3. Ma- riska Schreurs, Merlijn (Honter.) 160. L2: 1. Emmy Bouthoorn, Lucette, 176, 2. Annet Martens, Phanthere RA (Ha- ringr.) 163; 3. Romy Boeye, Narco (Een- hoornr.) 163. L1: 1. Jolanda Lootens, Rafiki (Oranjer.) 161; 2. Nathalie Tarant, Parona (Haringr.) 159; 3. Gertie Pauw els, Polle (Oranjer.) 157. Pony's klasse Z1 cat. D: 1. Kelsey den Exter, Nikita (Kleppertjes) 183 M2 cat DE: 1 Julia Poppe, Amira Ayna (Oranjezon) 151. L2 cat. DE: 1. Milou Anthonisse, Apsh (Haringr.) 163. L2 cat. B: 1. Richard Poppe, Boris (Oranjezon) 157. L1 cat. DE: 1. Janey Vermunt, Ball room Dancer (Hulst) 151. L1 cat. B: 1. Janey Vermunt, Darco, 152. Tweede proef paarden klasse Z2: 1 Ingeborg van Zeele, Renville. 174; 2. Jantien van Gorsel, Jonathan, 165 Z1: 1. Marjolein Maat, Champ, 185; 2. Janette van Gor sel, Inchalla. 171; 3. Ilona van Dronge len, Joris, 168. M2: 1. Emmy Bout hoorn, Fester, 159; 2. Marlies Nijsse, Imago, 153; 3. Gino Acke, Merbo van 't Haantje, 148. M1: 1. Emmy Bouthoorn, Parlando, 162; 2 Linda Wille, Orlina. 162; 3. Mark Bouthoorn, Lorenzo (Hulst) 161 L2: 1. Emmy Bouthoorn, Lucette, 166; 2. Romy Boeye, Narco, 160; 3. Em ma de Schepper, Risquetout (Honter.) 156. L11. Nathalie Tarant, Parona, 161: 2. Jolanda Lootens, Rafiki, 160: 3. Marieka Verstraten, Sidney de Messi- tert (Oranjer.) 154 Pony klasse Z1 cat. D: 1. Kelsey den Exter. Nikita,177. M2 cat DE: 1 Julia Poppe. Amira Ayna, 151 L2 cat. DE: 1. Milou Anthonisse. Apash, 163 L2 cat. B: 1 Richard Poppe, Boris. 154. L1 cat. DE: 1. Janey Vermunt. Ballroom Dan cer, 155. LI cat. B: Janey Vermunt, Dar co. 152. Bedrijfscompetitie Hulst. Eerste klasse mannen: PartyMaxS- mash2000-Doolaege Matthijs 4-0, Bran- dax-Kole Luctor 2-2, Taxa- do-Stuntmarkt/Rhodos 1-3 Stand: 1 Party Max/Smash 2000 3-11; 2. Stuntmarkt/Rhodos 4-10; 3. Kole Luctor 4-10; 4. Brandax 3-7 5. Taxado 4-4; 6. BVH Outokompu 3-2; 7. Doolaege Mat thijs 3-2. Tweede klasse mannen: Warnier Telecom-Ambulo 1-3, Stunt- markt-ROC Westerschelde 4-0. Stand: 1. Stuntmarkt 2 4-16; 2 Warnier Tele com 4-9; 3. Ambulo 4-7; 4. ROC Wester schelde 4-0. Eerste klasse vrouwen: Voor waarts- Rogiesl Accountancy 3-0, Ferket en de Maat-Jong Morres 3-0, Van Wa- terschoot-WC Rhodos 3-0, Zaman Sport-Vroome 1-2. Cerestar-SC Morres 1 3-0. Stand: 1 Vroome 4-10; 2. Ferket en de Maat 4-9; 3. Van Waterschoot 4-9; 4 Zaman Spon 4-9; 5. Cerestar 4-7; 6 Voorwaarts 4-5, 7. Rogiest 4-4; 8. SC Morres 1 4-4; 9. Jong Morres 4-2; 10. WC Rhodos 4-1 Tweede klasse vrou wen: DiDi-PC Place 2-1, Wentzler Pauw- els-Roctus 3-0, Van Wesemael-SC Mor res 2 3-0, De Beule-SC Morres 3 1-2, De Sterre-Tence 2-1 Stand: I.Van Wese- mael 4-9, 2. De Beule 4-8, 3. PC Place 4-8: 4. DiDi 4-7, 5. Tence 4-6; 6 De Ster- re 4-6; 7 SC Morres 2 4-5; 8. SC Morres 3 4-5; 9 Wentzler Pauwels 4-4 10. Roc- tus 4-2. Koppeltijdrit Terneuzen. Organisa tie Sportcentrum Delta, 34,5 kilo meter. Standaard: 1 John van de Vreede/Rico Kruijt 48.00, 2 Pascal Verhelst/Remco Bijman 50.50, 3 Ard van Houte/P. de Pauw 51.33, 4. Patrick Keijmel/H. van Lierde 52.16, 5. Henk Remijnsen/E. van Gelder 53.25, 6. Gwen Lossie/G. Cremer 53.26, 7. P. Vernimmen/S. Steijaart 55.03, 8 E. Cardon/Lorenzo Cardon 55.20, 9. Jan Vergouwe/R. Pietersz 56.08, 10. Ard van der Staal/Peter Boone 57.20. Stichting De Tragel: 1. Gert-Jan Hamers/Joop Verstraeten 58.33, 2. Ton- nie Hoogstrate/M. Pos 1 07.00, 3. E. Maas/Willy Maas 1.09.18, 4. A. den Otter/D. Mertens 1.10.34, 5. Ries Vos/Paul de Wever 1.12.11. I bezoekers lieten veel kansen Na de geflatteerde 1-0 slotminuut van de eerste (doelpunt Niels van den bad Cadzand zelfs een ei- van Hendrik Bosse- om gelijk te komen. QfPeter Snelriers 8NEUZEN - Terneuzense Won zaterdag in de derde van het vrouwenvoetbal 3*1 van Sparta'30. Zaarn- verloor in de vijfde klasse (1-2) van Tholense Boys en ™enburg versloeg Smerdiek óf 'n de vijfde klasse van zondagvoetbal verloor Hul- in blessuretijd met 3-2 'Marjola Girls 2. INEUZEN - De poloërs van 'Schelde gingen zaterdag in fn huis onderuit tegen nieuw- ïer Hellasglana: 7-10. Het [óngde Stormvogel heeft het in de derde klasse en in de uitwedstrijd tegen geen vuist maken: 13-1. De Ide-vrouwen waren ook «loos. In Eindhoven was Na- Ie te sterk: 0-7. |e Schelde-Hellasglana 7-10: Schelde had een redelijke en bleef tot halverwege de le periode aardig bij: 5-5. ima werden er te veel kan- gemist. Hellas strafte dat af. De Schelde moet het dit •n doen zonder Stephan de die zich op zijn zwemcar- richt. Schelde: Cees van Houwe- 2, Remco Kindt, Chris van ten, Chris Eijsebaert, Bram van Heuvel en Sven Schieman door Wim de Vos De twee jonge renners Pascal Verhelst (links) en Remco Bijman reden een uitstekende tijdrit. Ze eindigden als tweede achter twee favorie te Middelkamp-renners. foto Wim Kooyman beoefend, maar een ongeval ver hinderde dat. „Mijn motoriek is niet honderd procent meer", ver telde hij zaterdag. „Daardoor heb ik niet meer de volledige controle over mijn lichaam. Daardoor kan ik geen licentie bij de KNWU krijgen." Zaterdag reed hij samen met Joop Verstraeten („ook een sterke coureur; waar ik veel steun aan had") en als enige van de duo's van De Tragel was hij binnen het uur aan de fi nish. Bij de prestatieve koppels ging het er veel sneller aan toe. John van de Vreede en Rico Kruijt wa ren vooraf als de te kloppen ren ners aangeduid. De twee Middel kampers kwamen met een dicht achterwiel aan het vertrek en vooral Kruijt heeft al een paar keer bewezen een sterke tijdrij- der te zijn. „Toch ben ik geen echte specia list", bekende hij. „Als er een tijdrit in de buurt is, doe ik er wel aan mee, maar ik zoek ze niet op. En zoals vandaag is na tuurlijk een mooi evenement. Omdat we vanmiddag ook nog een wedstrijd in Stekene rijden, was het mooi om dit even mee te nemen. Het Bevelandse duo was bijna drie minuten sneller dan de twee jonge renners Pascal Ver- helst en Remco Bijman, die een uitstekende wedstrijd reden. yade-Schelde 7-0: Zonder Ro- ia Witkamp kon Schelde aan- Dend geen potten breken, ornaast werden er defensief fouten gemaakt. pEWEGEN - SVD en Cad- pd hebben elkaar in de vierde jasse van het zaterdagvoetbal I gelijke hoogte gehouden. In faewegen werd het 1-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 49