>zc elissen zet aanval aan het werk Scaldina oppermachtig in derby All Ready ligt nog steeds op titelkoers Magere bezetting bij Delta Sport ,23 lierikz.ee boekt tegen Dongen eerste overwinning: 0-1 H ederlaag lenesse en luwerkerk Volleybaltop ligt dicht bij elkaar Neffen d'EuIe 2 klopt eerste team Huiszoon wint ORC Goofy's Race PWG leidt in hoofdklasse uitslagen Geen tegenstand Casper Ovaa in Vlissingen maandag 4 oktober 2004 ^rRen van den Aarssen ONGEN De eerste over- inning van Zierikzee is een it. In en tegen Dongen vol- ond een treffer van Lee Mol oor de winst: 0-1. Een met na- ie voor rust oppermachtig Zie- kzee liet tenminste nog een jftal goede kansen op een dmere zege onbenut. Dat was in ook het enige dat de ge- chorste trainer Romeo van Aer- ezijn ploeg kon verwijten. „Bij ovee! open kansen moet je er linimaal twee of drie maken, an zit je toch wat lekkerder op 8 tribune." Ie- verzorger en hersteltrainer [ees Hagesteijn op de bank be- □n Zierikzee voortvarend aan e; cruciale duel in Dongen. In genstelling tot voorgaande edstrijden lukte het Zierikzee itmaal wel om in het zestienme- ■rgebied van de tegenstander raken. Het was vooral de igelmatig inschuivende cen- umverdediger Erwm Nelissen e met goede passes de voor- aartsen aan het werk zette. )ok het aansluiten van Serge errevoets, Patrick Verkaart en eeMol bij de diepste spits Rut- er Kooman kwam beter uit de an Aerde, voor twee wedstrij- ën geschorst na opmerkingen ichting de arbitrage in Ooster- out op de eerste competitiedag, ig het goedkeurend aan. „Ieder- >n denkt maar dat ik met één jits speel. Dat is helemaal niet >,maar dan moet het bijsluiten ictisch beter worden uitge- oerd. Vandaag lukte dat met lagen goed." ,eeg doel n de 10e minuut had Zierikee i feite al op voorsprong moeten omen. Patrick Verkaart kwam og in oog met de keeper en leg- e breed op de meegekomen Lee ilol die de hoek maar voor het Itkiezen had. Tot ontsteltenis an heel Zierikzee schoot Mol oor het lege doel naast. 'ven later was het weer Ver aart die de diepte werd in- istuurd. Ditmaal ging de SSINGEN - Feest in Ovezan- wndagmiddag, nadat Volhar- g via een 5-3-overwinning Vosmeer de eerste punten an dit seizoen behaald had. inder reden tot feesten was er Hansweert, waar de Boys te en Robur niet alleen de eerste endoelpunten te verwerken eeg, maar ook de eerste neder ig (2-3). Kwadendamme profi- rde en is opnieuw koploper In de vijfde klasse B. mdorpse Boys-Renesse 3-1: fadanks het gemis van enkele isisspelers waren de beste kan- in het eerste halfuur voor de uisploeg. Uit één van deze werd de score in de 30e inuut geopend door Ronald mits. 1-0, maar kort voor rust laakte Dennis Huttinga gelijk: ■1. Het venijn zat in de staart, &nt vrijwel direct hierna mcht een eigen doelpunt (te lgspeelbal en doelman maait ter de bal heen) Lebo opnieuw voorsprong: 2-1. Ook in de reede helft waren de beste kan ivoor de thuisploeg. In de 75e dnuut maakte Rinus de Winter ar. alle twijfel een einde: 3-1. «adendamme-Ouwerkerk 2: Met name in het eerste half- m waren de ploegen aan el- "ar gewaagd in een duel waar- het spel op en neer golfde, ooen de Punder opende de sco- namens Kwadendamme, aar Stefan van der Maas mcht via een strafschop de ar,d in evenwicht: 1-1. Met treffers na rust leek Jeroen Tunder de zege veilig te stel- a' 1T'aar Eric-Jan van Dongen j°rde in de 82e minuut tegen: Kort hierna bracht Roel de 'e de marge weer terug op fee doelpunten: 4-2. jjgjWim Kakebeekp KRIKZKE - De laatste drie ën eigen huis moet het alle- *al anders. LifeDesign/Delta ^h-tramcr Jaap Niemans "et zeker. Het zogenoemde 'svoordeel, de eerste en de ISe confrontatie spelen, ^Pt weinig extra voordelen. is eerder een nadeel. „De 'gende gaan we anders inkle- klonk het stellig. «conclusie trok de Nieuwer- i na de voorlaatste drie- P van gisteren. Van het ge sneerde Groene Ster 2 werd schaduwspits zelf voor het succes. Hij zocht de lange hoek, maar zag de bal voorlangs gaan. De volgende mogelijkheid was voor Kooman Zijn stift eindig de op de keeper. Serge Berre- voets kreeg over de linkerkant zijn kans, maar ook hij mikte voorlangs. In de 28e minuut was het eindelijk raak. Weer stond Nelissen met een lange bal aan de basis. Verkaart omspeelde de doelman en Mol faalde ditmaal niet: 0-1. Een onmachtig Dongen kwam niet verder dan wat dreiging bij stilstaande situaties. Bij uitval len bleef Zierikzee ook na rust de gevaarlijkste ploeg. Pas in het laatste kwartier moest Zie rikzee echt terug. De thuisclub drong aan en pompte elke bal hoog in het zestienmetergebied, in de hoop dat het leer voor de voeten van een Brabantse spits zou vallen. Dat gebeurde niet, zodat Zierikzee voor het eerst dit seizoen het zoet der overwin ning kon proeven. Komende zondag wacht SCO, ook een ploeg uit de onderste re gionen. Van Aerde heeft vertrou wen in het karwei. „Het zou mooi zijn als we dan weer drie punten pakken. Als we zo gedre ven en gemotiveerd spelen als vandaag, behoort dat ook zeker tot de mogelijkheden." Dongen-Zierikzee 0-1 (0-1). 28. Lee Mol 0-1. Scheidsrechter: T. Blaakenburg (Tilburg) Geel: Pa trick Verkaart. Erwin Nelisse (Zie rikzee). Aantal toeschouwers: 150. Zierikzee: Jaco van der Schee. Bar ry Hage, Erwin Nelissen (75. Mari- ko Rouw), Michel Winkels, Mar lijn van Grunsven, Lee Mol, Jamo Vermeulen, Elmar Verhage, Serge Berrevoets, Patrick Verkaart (68. Wesley Goud), Rutger Kooman. door Jan Roovers ZIERIKZEE - All Ready dicht bij de ti tel' kopte de PZC een aantal jaren terug toen de korfballers van All Ready het veldseizoen met een kampioenschap af le ken te maken. Dat gebeurde ook en vorm de, na de promotie naar de derde klasse, de aanloop naar een periode waarin trai ners Gijs Hollestelle en Harm Brandt de ploeg telkens als subtopper afleverden. „Maar er zit meer in", vond Brandt. Of dat er dit jaar ook van komt moet nog even worden afgewacht, de competitie is tenslotte nog maar vier wedstrijden ver. Maar de start is veelbelovend: nadat eer der Oranje Nassau, Spirit en Stormogels in het team van - nieuwe - trainer/ coach Robert Jongejan hun meerdere moesten erkennen, sneuvelde zaterdag ook de vooraf nog ongeslagen medekoploper Korbatjo uit Oud-Beijerland op sport park Bannink: 13-9 voor All Ready. „We zijn op de goede weg", wist Jonge jan na de overwinning op de naaste con current voor de titel. Maar de coach be seft als geen ander dat die weg nog heel lang is en zijn achttal vooral op het men tale vlak bij de les zal moeten blijven. „Zorgen dat we elke wedstrijd geconcen treerd ingaan, de mindere ploegen niet mogen onderschatten", geeft Jongejan de richting aan naar het kampioenschap waarmee All Ready het seizoen zo graag wil afsluiten. De kwaliteit daarvoor is ze ker aanwezig, En de aanwezigheid van ex-wereldkorfballer Dennis Voshart werkt uiteraard door naar de rest van het eigen team en wekt ontzag bij de te genstander. Zijn komst heeft een niet te schatten toegevoegde waarde. En een ge voel van 'als we nu geen kampioen wor den, dan worden we het nooit'. En toch... Voshart had het in deze wedstrijd niet ge makkelijk. „Logisch", zegt Jongejan, „ie dere speler die tegen hem staat, wil na af loop kunnen zeggen dat hij het er aardig van afgebracht heeft." Het aanvalsvak-Voshart werd door Kor batjo dan ook fel bestreden en kwam niet van onze sportredactie ZIERIKZEE - Probleemloos hebben de tafeltennissers van Scaldina de derby tegen Kerk- werve winnend afgesloten. Door een 9-1-overwinning bleef het Zierikzeese trio in de race voor het kampioenschap in de derde klasse C; Kerkwerve zal naar on deren moeten kijken. Scaldina - Kerkwerve 9-1: Het Scaldina-trio Etiënne Driessen, Hans Volkeri en Arjan Bom bleek gedrieën een maatje te groot voor Kerkwerve, waarin Albert de Vos uit het derde team inviel voor Maurice van Slobbe. Ook Arie de Mik gaf niet thuis en verloor drie keer. Het enige punt dat Kerkwerve scoorde kwam op naam van Stoffel van de Wekken, die Driessen in vier games klopte. Arjan Bom en Hans Volkeri wonnen al hun partijen (ook het dubbel), hoe wel Volkeri dat tegen Van de Wekken pas in de vijfde game deed met 11-9. Bom had de meeste moeite met invaller De Vos. maar met 15-13 in de vijfde game bleef de Scaldina-speler toch aan de goede kant van de score. Scaldina 2 - Middelburg 9 8-2: Pang Yuen zorgde voor drie overwinningen en won samen met Jan Kik ook het dubbel spel. Kik en Richard Smalheer moesten allebei een keer de te genstander feliciteren, maar wonnen toch elk twee wedstrij den. Kerkwerve 2 - Kapelle 3 1-9: Al leen Henk 't Hart won voor Kerkwerve; hij versloeg Gerrit Vis met 11-9 in de vijfde game. Tegen Eversdijk verloor 't Hart nipt in de vijfde game (10-12). Ook het dubbel Jos Lindeman/'t Hart verloor in vijf games. Yerseke 3 - Kerkwerve 3 5-5: Kerkwerve leek op weg naar een kleine zege (5-3 na acht par tijen) maar Yerseke won de laat ste twee partijen. Appie Kroeze- man scoorde twee wedstrijdpun- ten, Jaap Huigens en Albert de Vos elk één. Kerkwerve 4 - Scaldina 4 3-7: Evenals bij de eerste teams was Scaldina ook in deze 'kleine' te sterk. Via 1-1 liep Scaldina naar 1-6. Wim van der Wielen won drie keer, Ed Voshol twee keer Scaldina-speler Hans Volkeri bleef in de derby tegen Kerkwerve on geslagen. foto Marijke Folkertsma en Bert van der Wielen eenmaal. De Kerkwerve-punten kwamen van Wilbert Huigens (2x) en An- ja Plandsoen. SVNB 4 - Scaldina 6 6-4: Koop Broekhuizen, Joop van Houdt en Johan de Bruine hebben hun draai gevonden. Broekhuizen en Van Houdt pakten elk twee pun ten van de nieuwe koplopers. Jeugd: Bij het eerste jeugdteam was Dennis Smalheer de gevier de man door in de uitwedsatrijd bij TTVO 1 drie keer te winnen. Koen en Niels van Velthoven wonnen ieder tweemaal en dus konden ze met een 7-3 overwin ning terug naar Zierikzee. Ook het tweede jeugdteam be leefde een plezierig dagje tafel tennis Youri van Dijken, Wim van der Wielen en Nicole Ver braak hadden geen kind aan Westerzicht 5:10-0. Het derde jeugdteam won met 3-7 bij Sar'72 6. Rinus van der Wielen en Martijn van der Maas wonnen ieder drie keer en hun dubbel partij. juist met 16-15 gewonnen. De laatste partij tegen Unitas'63 werd terecht verloren: 18-24. De grootste domper was toch wel de verliespartij tegen de equipe uit Maassluis. Unitas'63 was twee seizoenen geleden nog competitietegenstander. Toen was het krachtsvei'schil tussen beide ploegen minimaal. Giste ren was het vooral de conditie en de magere bezetting die roet in het eten gooiden. Een aderla ting was de afwezigheid van het duo Lennart de Graaf en Joey Aertssen. Beiden zijn gebles seerd. De Graaf verdraaide op de training zijn knie. Aertssen moest verstek laten gaan we gens rugklachten. Daar kwam bij dat Guust Sluijs de laatste confrontatie moest laten schie ten wegens werkverplichtingen. „Dat breekt een ploeg op het laatst op. Zo'n driekamp met een beperkte selectie is dan toch weer net te zwaar", vond Nie- Daar zag het bij aanvang lang niet naar uit. De reserves van Groene Ster, die uitkomen in de regioklasse (een klas hoger dan Delta Sport), kregen tot, verba zing van velen het nakijken. De gevreesde routine in de Zeven- bergse equipe moest het afleg gen tegen het sterk verjongde Delta Sport. De winst van de pit tige confrontatie zocht Niemans met name in de achterste linies. „Daar is de strijd beslist", klonk het trots uit de mond van de Schouwse oefenmeester. „Voor ons was het achterin expe rimenteren vandaag. De dek king was aan beide kanten stug." Dat bleek wel uit het wedstrijd beeld. Geen van beide ploegen kon een kloof slaan. Eenmaal aan de positieve kant van de sco re gaf Delta Sport de zege niet meer uit handen: 16-15. Tegen Unitas'63 was het spel alleen voor de pauze acceptabel. De gasten hadden de touwtjes in handen en zegevierden verdiend met 18-24. De voorbereiding telt nog twee krachtmetingen. Een driekamp op eigen bodem en zondag de uitwedstrijd tegen EMM. „Ieder een is er bij. Ik geef wel een an dere landing aan die partij", blikte Niemans alvast vooruit. „De besten zullen spelen. Ik zal die wedstrijd expres opvatten als een derby. Proberen de team geest aan te wakkeren." Voor Niemans kan het niet snel ge noeg zondag zijn. „Er gaat veel publiek mee en spelen tegen EMM heeft door de jaren heen altijd wel iets speciaals gehad." ZIERIKZEE - In de hoogste klasse van de recreatieve vol leybalcompetitie in Zierikze is geen enkele club meer zon der puntverlies. Een duidelijk afscheiding tussen de teams onderling is daardoor nog niet aanwezig. Boven dien verschilt het aantal gespeelde duels nog behoorlijk. Wea/Mevo'80 leidt momenteel met zes punten uit drie par tijen. Nieuwkomer Schouwse bouwmaterialenhandel en titelverdediger Big Boss volgen op respectievelijk twee en drie punten, maar hebben een duel minder gespeeld. Zee- landia en vc Lob hebben nog maar één duel gespeeld, maar wonnen dat wel (met 2-1). In poule B is Praktijk Jan/Cluzona na drie duels nog zon der puntverlies. HCR De Kroon/Wiska 1 en Profile Tyre- center Rinus Roon hebben ook een honderd-procentscore, maar speelden nog maar twee wedstrijden. In poule C leidt De Brug met acht punten uit drie wedstrijden, Marleco/ClOOO/Cluzona heeft zes uit twee. Bij de vrou wen leidt DRV accountants/Wik 2 met het volle pond uit twee duels. ZIERIKZEE - Het tweede futsalteam van Neffen d'Eule heeft zijn tweede zege geboekt in de eerste klasse van de recreatieve competitie in Zierikzee. Het eigen eerste team werd met 6-1 verslagen. Ook moToren Boys heeft na twee duels nog geen punt verspeeld, na de 6-2-winst op Tops Internationaal. In de tweede klasse leidt Braber Groenvoorziening na de 2-0-zege op Nugrin/Sjaak met zes punten uit twee duels. In de derde klasse werd de eerste speelronde afgewerkt met zeges voor Stella Boys, Installatie Partners Zierikzee en Garage Slager. COLIJNSPLAAT - Zeiler Wim Huiszoon uit Middelburg heeft zaterdag op de Oosterschelde voor Colijnsplaat de ORC-klasse van Goofy's Race gewonnen. Met zijn boot Sula eindigde hij in de eerste wedstrijd van het 21e sei zoen voor de Trojan (Debaecke) en de Koek's Gang (Luc Feremans). In de IMS-klasse finishte de Checkmate van Peter de Rid der als eerste. De Stortemelk van Frans de Vries-Lensch werd tweede, de Weerga van Wessel Liezenga uit Middel burg derde. In de eenheidsklasse voor de First 31.7, waarin slechts vier boten van start gingen, trok Villa First van Adrie van de Velde de winst naar zich toe. In de ongemeten klasse stak Stef Bastenie met de Pepper iedereen de loef af. MIDDELBURG - De Zeeuwse damtientallen die uitko men in de landelijke competitie doen het prima. Zaterdag won hoofdklasser PWG 's-Gravenpolder in Rotterdam de wedstrijd tegen Constant/Charlois met 14-6. In de tweede klasse D won de Middelburgse damclub met dezelfde cij fers de uitwedstrijd tegen Dordrecht 2. De reserves van PWG maakten het Zeeuwse succes compleet door in Iiuis- sen met 14-6 te winnen van Heijting Huissen 3. PWG deelt nu na twee ronden de koppositie in hoofdklas se B met Damlust en I-Ieijmans Excelsior, terwijl Middel burg dankzij een prachtig bordpuntensaldo nu alleen aan de leiding gaat in de tweede klasse D. De All Ready-spelers Dennis Voshart (tweede van links) en Henk de Graaf (handen omhoog) doen een verwoede poging om de bal te bemachtigen in detopper tegen Korbatjo. foto Marijke Folkertsma verder dan vijf doelpunten (waarvan ove rigens wel drie van Dennis Voshart). Maar All Ready heeft meer wapens in huis. In dit duel het viertal Manon To- rensma, Desiree Voshart, Jan Willem van Nieuwenhuyze en Ronald Snoek. Dat zorgde ervoor dat de score voortdurend aantikte en Korbatjo achter de tegenstan der aan bleef lopen. Na 8-4 bij rust was er bij 8-6 en 9-7 even dreiging van de be zoekers. de uithaal naar 13-7 besliste de wedstrijd. „We gaan inderdaad voor het kampioenschap", sloot Jongejan af. Scores All Ready: Jan Willem van Nieuwen huyze 5, Dennis Voshart 3, Ronald Snoek 2, Manon Torensma, Anouk van Tiggelhoven en Henk de Graaf 1. Bowlingvereniging Renesse. Woens dagleague: Overbeeke verhuur - Juwe lier JP Staal 1-3, Boomkwekerij Haam stede - Biljart Cafe op de Meir 4-0, Schil dersbedrijf de Meij - Mary's Bowling team 4-0, Schildersbedrijf v/d Ham - De Steenbok 4-0. Donderdagleague: Cafe Bar de Stulp Braber Groenvoorziening 3-1, ABN-AM- RO - Simar 3-1Casa Salsa - Bowling Re- nesse 2-2, Rest, De Zeelandbrug - Cam ping de Rozenhof 3-1. Provincie Zeeland: En die Ene - Piek Pockets 0-4, Jong van Hart - Krijger mo lenaars 1-3, Bowling Centrum Goes - 50+ Renesse 1-3, Hebbes - Intoro 3-1, Full House - De Plussers 3-1, Pro Hair - De Ouwe Oesters 0-4. Zierikzee. Recreatieve competitie. Eerste klasse: Neffen d'Eule 2- Neffen d'Eule 1 6-1, moToren Boys-Tops Inter nationaal 6-2, van Oeveren/WIK-Markt- zicht 2-4. Neffen d'E. 2 MoToren Boys V Oeveren/WIK Eeth. Marktz Tops Int. Neffen d'E. 1 2 2 0 0 6 15- 2 2 2 0 0 6 14- 2 2 10 13 12- 2 10 13 2 0 0 2 0 2 0 0 5- 11 5- 16 1- 14 Tweede klasse: FC Kerkwerve-MDO 1-9, Braber Groenvoorzie- ning-Nugrin/Sjaak 2-0. Braber Grv 2 2 0 0 6 10- 1 1 1 IB Wijnstekers MDO Nugrin/Sjaak Mainbalance FC Kerkwerve 0 1 3 12- 1 1 6- 6 2 0 0 2 0 5- 15 Derde klasse: SV Dreischor-Garage Slager 2-4, Stella Boys-De Vuurtoren 7-1, Zeelandia-lnstallatie Partners Z'zee 2-4. Stella Boys 1 1 0 0 3 7-1 Inst. Partners 1 1 0 0 3 4-2 Garage Slager 1 1 0 0 3 4-2 SV Dreischor 1 0 0 1 0 2-4 Zeelandia 1 0 0 1 0 2-4 De Vuurtoren 10 0 10 1-7 Vlissingen. Clubwedstrijd MSV De Uit laat. Mx1 1 e manche: 1. Casper Ovaa, 2. Wil lem-Jaap Janse, 3. Maurits Wouters, 4. Ro nald Melse, 5. Joost Jacobse; 2e manche: 1 Casper Ovaa, 2. Willem-Jaap Janse: 3. Henk Buys, 4. Maurits Wouters, 5. Ronald Melse. Mx2 1e manche: 1. Dave de Jonge. 2 Ivo Vonk, 3 Roel van de Berge, 4 Twan van Liere, 5 Freddie Blaas: 2e manche: 2. Dave de Jon ge, 2 Ivo Vonk, 3 Roel van de Berge, 4 Twan van Liere, 5 Freddie Blaas Clubklasse 1e manche: 1. Dick van Wanrooy, 2. Freek Filius, 3. Iwan Markus, 4 Gijs Wattel, 5. Kees Luteijn; 2e manche: 1 Freek Filius, 2. Dick van Wan rooy, 3. Iwan Markus, 4. Gijs Wattel, 5. Sander Weug. Veteranen 1e manche: 1. Joris van Strien, 2. Peter Marnus, 3. Ad Geldof, 4 Peter Boone, 5. Ruus van Kerkhof; 2e manche: 1. Joris van Strien, 2 Peter Maranus, 3. Peter Boone, 4. Ruud van Kerkhof, 5, Jos Anthoms- se. 85cc 1e manche: 1 Mark Boot, 2. Erik Koote, 3. Johnny van Eekelen, 4. Jeffrey van Kempen, 5, Kevin Sprayt; 2e manche: 1 Mark Boot, 2. Erik Koote, 3. Jeffrey van Kem pen, 4. Wesley Leijnse, 5. Kevin Spruyt. 65cc 1 e manche: 1 Boy de Loof, 2. Angelo van Zui- lekom, 3. Benjamin Torbijn, 4. Gian-Carlo Buys, 5. Björn Oreel; 2e manche: 1. Boy de Looff, 2. Angelo van Zuilekom, 3. Gian-Carlo Buys, 4. Benjamin Torbijn, 5. Björn Oreel Mi ni 1e manche: 1. Guido Boone, 2 Lars de Nood, 3. Jochem van Dorpel, 4. Arie van Veen, 5. Sil Bogers; 2e manche: 1. Lars de Nood, 2. Guido Boone, 3. Arie van Veen, 4. Jo chem van Dorpel, 5. Sil Bogers. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob - Schouwse bouwma terialen handel 2-1, Wea/Mevo'80 1 - Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 2-1. Stand: 1. Wea/Mevo'80 1 3-6, 2. Schouwse bouwmaterialen handel 2-4, 3. Big Boss 2-3, 4. vc Lob 1-2, 5. Zeelan dia 1 1-2, 6. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 3-1. Poule B: HCR De Kroon/Wiska 1 - Bijde- vaate Hypotheken 3-0, Brogum - Profile Tyrecenter Rinus Roon 0-3, Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf - con- nexxion 3-0, Praktijk Jan/Cluzona - Sgra- vo-de Verfbron 3-0. Stand: 1. Praktijk Jan/Cluzona 3-9, 2. HCR De Kroon/Wiska 1 2-6, 3. Profile Tyrecenter Rinus Roon 2-6, 4. Ravia/Tolhoek Schil derbedrijf 3-3, 5. Bijdevaate Hypothe ken 2-2. 6. Sgravo-de Verfbron 2-2, 7 Brogum 3-2, 8. connexxion 3-0. Poule C: FIXET Schuddebeurs - Marleco/C1000/Cluzona 0-3, Schilder de Oude/Kwiek H4 - HCR De Kroon/Wiska 2 0-3, Zeelandia 2 - De Brug 1-2. Stand: 1. De Brug 3-8, 2. Marleco/C1000/Cluzo- na 2-6, 3 FIXET Schuddebeurs 2-3, 4. HCR De Kroon/Wiska 2 2-3, 5. Zeelandia 2 2-3, 6. VVOZ 2-1, 7. Sgravo-DEK ver keersopleidingen 1-0, 8. Schilder de Oude/Kwiek H4 2-0. Poule DA: ClOOO/Cluzona - WeaMe- vo'80 Dames 1 2-1, Bolle Dier&Tuin/Wik 1 - Wea/Mevo'80 Meisjes 3-0. Mazda Le- gemaate - Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 3-0. Stand: 1. DRV accountants/Wik 2 2-6. 2. Bolle Dier&Tuin/Wik 1 3-6, 3. C 1000/Cluzona 3-5, 4. Mazda Legemaate 2-3, 5. Wea/Mevo'80 Dames 1 2-3, 6. Profile Tyrecenter Rinus Roon dames 2-2,7. Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 2-1, 8. Wea/Mevo'80 Meisjes 2-1. VLISSINGEN - De motorcross wedstrijden van de MSV De Uit laat in Vlissingen gingen zater dag uit als een nachtkaars. Dat was het gevolg van het kleine aantal deelnemers in de konings klasse (mxl). waar nog geen tien rijders zich achter het starthek meldden. Casper Ovaa won dan ook eenvoudig. In de mx2 ging de overwinning naar Dave de Jonge. Dick van Wanrooy en Freek Filius deel den de manches inde clubklasse. Bij de veteranen, de 85cc. en de 65cc i's gingen de bloemen naar respectievelijk Joris van Strien. Mark Boot, Boy de Looff met twee overwinningen in de mini- klasse schreven Guido Boone en Lars de Nood elk een manche op hun naam. Mark Boot uit Burgh-Haamstede was opper machtig in de 85cc en moest al leen in de tweede manche in de eerste ronde toestaan dat Erik Koote de leiding nam. Maar Boot stelde snel orde op zaken. Op verzoek van enkele rijders werden de klassen mxl en mx2 niet samengevoegd. Dit was de laatste wedstrijden wel het ge val omdat de mxl-klasse maar een beperkt aantal deelnemers heeft. Maar enkele rijders uit de mxl wilden apart rijden en dat resulteerde in een zeer saaie wedstrijd met slechts zeven deel nemers. Casper Ovaa kenden geen enkele tegenstand en won beide manches met grote over macht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 37