pzc Domburg speelt effectiever £asper Ovaa krijgt >een tegenstand in ace msv De uitlaat 1 ovaal heett weer goede hoop Ovezande viert feest 23 Handbalsters lEMM doen vertrouwen op Provoost krijgt tweede gele kaart na uittrekken shirt na treffer Tweede plaats Hoogerland Oemoemenoe gaat onderuit in slijtageslag Zierikzee boekt eerste overwinning Waterpoloërs Stormvogel kansloos Knap herstel voor Ganze Goverse schaatst Zeeuws record uitslagen agenda maandag 4 oktober 2004 wb BDDELBURG - Het kwakke- s"£is voorlopig voorbij. De voor- t?. yJereiding van de handbalsters an EMM begint stilaan vorm te "■fagen. Maar dat mag ook wel. ""Ent over vier weken is immers Iwii.u competitiestart. '(erf. e afgelopen maand kende het h eeuwse handbalboegbeeld zwa ai'5' tijden. Alle zeilen moesten torden bijgezet om het reserve- .Seam te redden van de onder- mg. ,.Zo hard kan het dus 6?'aan", zei trainer John Roelofs a een geslaagd trainingsweek- inde. Si e tegenstelling met afgelopen lizoen is groot. Destijds had MM de beschikking over een toot aantal speelsters, dit sei- >en is de spoeling dun. De ene 41 >eelster is te druk met stude- 's:: in, de andere is zwanger en ■e:, eer een andere is gestopt. De aatste weken werd de spelers- (Soep met twee vrouwen uitge- ruid naar achttien. Dat was ok noodzakelijk, want anders ad EMM het reserveteam moe- Oj. in terugtrekken uit de eerste 3Miksse. „Ik heb er lang een waar hoofd in gehad", bekende pelofs. De uitbreiding van de Selectie is echter te gering om al- Ij zorgen uit de lucht te krijgen. Je blijft kwetsbaar als er bles- 1 ares ontstaan. De vraag is dan: 11oelang houden we het vol." aterdagavond speelde EMM gen wedstrijd tegen PSV, dat fen klasse hoger speelt dan MM. De wedstrijd eindigde in 2-12, en dat was een enorme op- ikker na de rumoerige beginfa- J van de voorbereiding. Het i oede resultaat was het gevolg an een aantal tactische omzet- .ngen achterin. PSV, dat sterk i2? an counteren, liep in de ope- ingsfaseuit naar 5-1. Die ach- °i; irstand dwong Roelofs tot het Vu >men van maatregelen. Voor e pauze was de spannende par- j weer in evenwicht: 6-7. In het veede bedrijf was er nauwe- H'; jks een krachtsverschil waar te emen. Het gelijkspel was dan ii )k niet meer dan terecht, kwam EMM weer uit ïgen PSV en was het heer en ■eester over de Eindhovense te enstander. In twee partijtjes an een halfuur won EMM met -2 en 9-2. fat door Ron de Waal DOMBURG - Opnieuw was De Noormannen in de derby tegen Domburg gelijkwaardig, maar weer stond de ploeg uit Westka- pelle gistermiddag met lege han den. Aan kansen geen gebrek voor beide ploegen, maar het be nutten daarvan was aan het thuisspelende Domburg beter besteed: 2-0. Het zal voor Noormannen-spits Mark Minderhoud ongetwijfeld een nacht geweest zijn waarin hij de slaap maar moeilijk kon vatten. Wanneer hem dan onver hoopt wel lukte, dan zal hij nog wel diverse malen wakker ge schrokken zijn van de enorme kansen die hij in de derby tegen Domburg om zeep geholpen had. Liefst driemaal mocht hij alleen op Domburg-keeper Al- lard Meeuwse afgaan, maar even zoveel maal faalde hij hope loos in de afronding. Trainer Marcel Nijsse kon na af loop niets anders doen dan het gebrek aan effectiviteit van zijn ploeg beamen. „Als je zulke mo gelijkheden niet benut, dan krijg je het deksel onherroepe lijk op je neus. Normaal prikt Mark er zeker wel eentje in, maar helaas ontbrak ditmaal het geluk." Niet alleen bij Mark Minder houd, maar bij diverse andere spelers stond het vizier gister middag absoluut niet op scherp. In een spectaculaire openingsfa se had ook Patrick Provoost voor Domburg al tweemaal suc cesvol kunnen zijn. Na een roe rig eerste kwartier zakte het spelbeeld echter naar een ni veau waarin matheid troef was. „Ik heb in de rust dan ook ge vraagd of dit nu een derby was", zei Domburg-trainer Arjo den Dekker. Na ruim een halfuur werd zijn ploeg echter wakker geschud, toen achtereenvolgens Mark Minderhoud en Joost Grootjans verzuimden om De Noorman nen op voorsprong te zetten. Linksback Tom Hengst van de bezoekers hielp Domburg ech ter in het zadel, door dom bal verlies te leiden. Frank de Jong pikte de bal op en schonk na een goede actie Coen Minderhoud een niet te missen kans. Met een fraaie stiftbal was de voor sprong voor Domburg een feit: 1-0. Op slag van rust mochten de be zoekers nog van geluk spreken, toen Ramon de Witte na een domme charge op Ko Brand niet tegen zijn tweede gele kaart op liep. Trainer Marcel Nijsse greep razendsnel in, door De Witte direct te wisselen voor Sjaak de Pagter. Ook scheids rechter Rozema kwam in de tweede helft niet meer in actie. Hij moest in de 46e minuut met een zweepslag van het veld. Wim Broekhoven werd opge trommeld op hem te vervangen. Het duel lag daardoor wel veer tig minuten stil. Na de noodgedwongen onderbre king waren het de bezoekers die beter uit de startblokken kwa men. Sjaak de Pagter trof via de handen van keeper Meeuwse de lat, maar Domburg bleef over eind en loerde op een kans om de genadeklap uit te delen. Die kwam tien minuten voor tijd. Frank de Jong was niet zelfzuch tig en schonk Patrick Provoost de kans om de goed uitgespeel de counter af te ronden: 2-0. De vreugde van Provoost was van korte duur. want het uittrekken van zijn shirt leverde hem zijn tweede gele en dus rode kaart op. In de rumoerige slotfase kreeg De Noormannen via Tom Hengst en Menno Jongepier nog wel kansen, maar op gerouti neerde wijze speelde Domburg het duel uit. Domburg-De Noormannen 2-0 (1-0). 37. Coen Minderhoud 1-0, 80. Patrick Provoost 2-0. Scheids rechter: J.W. Rozema (Oost-Sou burg)/ VV. Broekhoven (Middel burg). Rode kaart: 80. Patrick Pro voost (Domburg/2xgeel)Gele kaart: Ko Uilterhoeve, Wilco van Eijzeren, Coen Minderhoud, Mar- tijn Minderhoud (allen Domburg), Sebastiaan van der Welle, Jackie Minderhoud, Peter Minderhoud, Ramon de Witte (allen De Noor mannen). Aantal toeschouwers: 300. Domburg: Allard Meeuwse; Micha Bernard, Ko Uitterhoeve, Ko Brand (88. Bob Maranus), Wilco van Eijzeren; Patrick Provoost, Martijn van 't Westende. Coen Min derhoud (79. Roel Willemse), Mar tijn Minderhoud (90. Rick van de Driest); Chiel Maranus en Frank de Jong. De Noormannen: Matthijs van Wa- geningen; Sebastiaan van der Wel le, Ingmar Minderhoud (80. Sven Minderhoud), Leo Brasser, Tom Hengst; Joost Grootjans, Jackie Minderhoud, Peter van Alphen, Peter Minderhoud (45. Menno Jon gepier); Ramon de Witte (44.Sjaak de Pagter) en Mark Minderhoud Domburg-voetballer Ko Brand zit een speler van De Noormannen achterna. foto Ruben Oreel lorlep Triou LISSINGEN - De motorcross- tdstrijden van de MSV De Uit- Jat in Vlissingen gingen zater dag uit als een nachtkaars. Dat pas het gevolg van het kleine Jantal deelnemers in de konings- jilasse (mxl), waar nog geen lien rijders zich achter het itarthek meldden. Casper Ovaa »on dan ook eenvoudig. p verzoek van enkele rijders erden de klassen mxl en mx2 iet samengevoegd. Dit was de latste wedstrijden wel het ge- al omdat de mxl-klasse maar en beperkt aantal deelnemers eeft. Maar enkele rijders uit de ïxl wilden apart rijden en dat j ssulteerde in een zeer saaie 'edstrijd met slechts zeven deel- remers. Casper Ovaa kenden en enkele tegenstand en won ide manches met grote over- 1 lacht. Ook achter hem was van rijd weinig sprake. Al na enke ronden waren de posities inge- omen en reed iedereen zijn 'edstrijd braaf uit. Hoewel en- ele rijders na de eerste manche porstander waren om de klas- snog samen te voegen, erd ook de tweede manche >art gereden met hetzelfde re- ïltaat. Bij de organisatie en rij ers gingen dan ook stemmen pom in het reglement op te ne- len dat bij een minimale deel- ame in een bepaalde klasse de en te voegen met een an- jde mx2 waren er wel vol gde deelnemers. Dave de Jon- 5 was hierbij tweemaal de ier, e' eerste manche l hij van start tot finish aan eiding en alleen Ivo Vonk enigszins in zijn spoor blij- Dat Vonk sterk reed, be- hij ook in de tweede man- te toen hij direct na de start e ""onge verraste en de leiding ani. De Jonge ging direct in de jntervolging, maar had toch Jg drie ronden nodig om in het •el van Vonk te komen. Drie pen lang viel De Jonge Vonk P alle kanten aan en passeer- hem halverwege de manch. oppositie gaf hij daarna meer af. piaüend in deze klasse was het rijden van Roel van de rgen uit 's-Gravenpolder. De fë jonge Bevelander was vorig seizoen nog amper in de midden moot te vinden, maar heeft dit jaar een enorme progressie ge maakt en finisht steevast in de top. Ook zaterdag pakte hij weer tweemaal de derde plaats. Freddie Blaas vocht pittige duels uit om de vierde plaats met Twan van Liere. Laatsge- noemde was twee keer verras send de sterkste. „Ik rijd niet zo veel wedstrijden meer, ongeveer een in de twee weken en dat ga je toch merken", verklaarde Blaas na afloop. Kopstart Pech was er voor Ronnie Come- lisse bij de veteranen. De Lewe- dorpenaar, die bekend staat als een snelle starter, liet de eerste manche lopen omdat hij als ron deteller in de jury assisteerde. ,,Ik maak het in de tweede wel goed, let op dat wordt weer kopstart", zei hij. Een voorspel ling die uitkwam, maar in de eer ste bocht werd hij aangereden door Joris van Strien, waardoor hij ten val kwam en overreden werd door enkele collega's. Hij reed zijn wedstrijd nog wel uit, maar finishte in de achterhoede. De manches werden gewonnen door Van Strien. Mark Boot was oppermachtig in de 85cc en moest alleen in de tweede manche in de eerste ron de toestaan dat Erik Koote de leiding nam. Maar Boot stelde snel orde op zaken. Boy de Looff won de 65cc met over macht. OOSTERHOUT - Johnny Hoo gerland is gisteren tweede ge worden in de Ronde van de Mo len in Oosterhout. Hij kwam hand in hand met ploeggenoot Raynold Smith naar de finish. De Zuid-Afrikaan kwam met zijn voorwiel net iets eerder over de streep. Smith reed in de slotfase weg uit de kopgroep. Niemand, op de renner uit Yerseke na, lukte het nog om bij hem te komen. Toen bleek dat twee renners van De Jonge Renner weg zouden blijven, reden ze gezamenlijk over de streep. door Pieter van Klinken GOES - Van de stand op de ranglijst liggen de rugbyers van Tovaal niet wakker. De twee ne derlagen in het begin van de competitie zijn goed te verkla ren. Dat de Goesenaren voor laatste staan, is daarom volgens hen slechts een tijdelijke aard. Gisteren sloegen ze al de weg omhoog in. Met 65-0 werd SC Reeland uit Dordrecht aan de kant gezet. In de eerste wedstrijd van het seizoen verloor Tovaal met 31-15 van Tilburg en in het twee de duel ging wegens een tekort aan spelers reglementair met 30-0 verloren. Wat was er aan de hand? „Niet zo veel hoor", vertelde speler-coach Alex Vlie land voor de wedstrijd van giste ren. „Er zijn een paar oudere spelers gestopt, we hadden wat last van een aantal blessures en van de late zomervakantie. Daardoor hebben we weinig oe fenwedstrijden kunnen spelen en dan loop je gelijk achter de feiten aan. Maar eigenlijk spe len we altijd de eerste twee wed strijden van het seizoen minder. Nu zijn er weer een paar spelers terug van blessures en gaan we er gewoon weer voor." Gisteren deden Koen Spaas (oor blessure), Egon Geeratz (werk zaamheden) en Erik Buijs (knie blessure) weer voor het eerst dit seizoen mee. De ziekenboeg is echter met zeven spelers (San- der Verheul, Maurice Boelhou- wers, Menno Huter, Bart Spaas, Reinier de Haan, Bram Bruijnes en Caesar Luikenaar) nog steeds goed gevuld. Desondanks kon Vlieland al wel vijftien basisspe lers of mensen die daar in elk ge val de potentie voor hebben op stellen. „Voor ons is het goed dat we el kaar weer vonden vandaag", zei Vlieland. „Nu moeten we gaan kijken naar wat we met de op stelling kunnen gaan doen. Moe ten we blijven schuiven of moe ten we nu de mensen op dezelf de plek laten spelen?" Vreemde positie Gisteren speelde er namelijk een aantal spelers op een voor hen vreemde positie. Vlieland zelf nam de hookerpositie in, ter wijl hij meestal op scrumhalf of Tovaal heeft de bal, Reeland krijgt hem niet. Het wordt 65-0. center speelt. „Volgens mij is het zijn eerste keer", dacht To- vaal-voorzitter Hans Markusse. „In de jeugd heb ik het regelma tig gespeeld", ontkrachtte Vlie land deze woorden zelf. „En een jaar of zes, zeven geleden heb ik in de senioren ook op deze posi tie gespeeld." En zo waren er meer spelers die niet op hun ei gen stek speelden: Jan Moelker, Sjoerd van Benthem en Michiel Sinke. Het was gisteren ook wel enigs zins te zien dat niet iedereen op de eigen stek stond. Met name de driekwartslijn liet nogal eens een steekje liggen door de bal midden in de aanval te laten val len. Dat was voornamelijk in de eerste helft. Tovaal liet de teu gels in de tweede helft iets vie ren, waardoor ook hierin niet veel meer fout ging. Door tries van Van Benthem (2x), Erik Buijs, Geeratz, Spaas LEIDEN - De rugbyers van Oemoemenoe konden lang mee met de studenten van LSRG. Bij de rust hadden de Middelburgers een 7-10-voor- sprong, maar in de tweede helft liep het helemaal fout: 28-10. Oemoemenoe opende sterk en fly-half Sander de Looff zorg de halverwege de eerste helft voor de openingstry. Jan Al- bregtse benutte de convers ion: 0-7. LSRG kwam snel langszij, maar op slag van rust zette Jan Albregtse Oe moemenoe via een penal ty-kick opnieuw op voor sprong. Na rust werd de sfeer grim mig. De manier waarop jonge spelers als Rik Passenier en Leon Maljaars werden aangepakt, zorgde voor irrita tie bij Oemoemenoe, maar scheidsrechter Roest trad niet op. Wel stuurde hij Jan Albregtse en Sander de Looff voor tien minuten in de sinbin. Voor LSRG was winnen toen niet moeilijk meer. Via drie tries wewerd het 28-10. foto Dirk-Jan Gjeltema en Vlieland en twee benutte con versions van Geeratz stond het bij rust al 34-0. In de tweede helft liep die score nog op naar 65-0 door tries van Bert Bakker, Vlieland, Niels van Ham, Giel Edam en Maghiel Hanse en drie cpnversions van Geeratz. Alles staat vanaf vandaag in het teken van de volgende wed strijd: zondag uit tegen Oemoe menoe in Middelburg. Nu heerst bij Tovaal, in tegenstelling tot Oemoemenoe, meestal de menta liteit dat dit één van de vele wed strijden is. Alleen de veertigjari ge Sjoerd van Benthem wil daar eens vanaf. „De wedstrijd tegen Reeland was inderdaad een pot je als alle andere, maar volgen de week staan we tegen een te genstander die koste wat het kost van ons wil winnen en daar ook alles voor doet. Vooral als de scheidsrechter het niet ziet. Ik vind dat wij ons ook eens extra moeten opladen voor een wedstrijd tegen Oemoemenoe." Scoreverloop. 5. Sjoerd van Bent hem 5-0, 13. Erik Buijs 10-0, 23. Egon Geeratz 15-0. 26. Sjoerd van Benthem 20-0, 26. Egon Geeratz 22-0, 33 Koen Spaas 27-0, 36. Alex Vlieland 32-0, 36. Egon Gee ratz 34-0, 42. Bert Bakker 39-0, 43. Egon Geeratz 41-0, 50. Alex Vlieland 46-0, 51. Egon Geeratz 48-0, 59. Niels van Ham 53-0, 73. Giel Edam 58-0, 73. Egon Geeratz 60-0, 78. Maghiel Hanse 65-0. DONGEN - De voetballers van tweedeklasser Zierikzee hebben gisteren de eerste seizoenszege behaald. In en te gen Dongen volstond een treffer van Lee Mol: 0-1. Het duurde tot de 28e minuut voordat Zierikzee kon jui chen. Centrumverdediger Erwin Nelisse stond aan de ba sis met een mooie lange pass, Patrick Verkaart omspeelde de doelman en Mol schoot binnen: 0-1. Eerder al miste Mol namens het oppermachtige Zierikzee voor open doel. Ook Verkaart, Rutger Kooman en Serge Berrevoets hiel pen voor de openingstreffer opgelegde kansen om zeep. Pas in het laatste kwartier van de wedstrijd kwamen de bezoekers in de verdrukking. Dongen zorgde met hoge ballen in het Zeeuwse strafschopgebied wel voor enkele hachelijke situaties, maar gescoord werd er niet meer. BERGAMBACHT - De waterpoloërs van het verjongde Stormvogel hebben het zwaar in de derde klasse. Ook in het uitduel met ZPS kon de ploeg geen vuist maken: 13-1. De Vlissingse mannen keken in Bergambacht na de eerste periode al tegen een 3-0-achterstand aan en speelden pas in de tweede periode war beter. Maar de ploeg miste veel kansen, waardoor ZPS uitliep naar 5-1. Daarna was het gedaan met Stormvogel, dat zonder keeper Flip ven der Draai speelde en aanvallend geen blok kon maken. Den nis van de Ketterij scoorde de enige treffer. Stormvogel 2 verloor in een matige partij met 12-10 bij Arethusa 2 uit Oss. De Vlissingse reserves moesten toe staan dat alle periodestanden in het voordeel van de Osse- naren waren (3-2, 6-4, 9-8 en 12-10). Voor Stormvogel 2 waren Pim Bekkers (4), Henk Riemens (3), Jeroen van de Broeke (2) en Frank Leijnse trefzeker. GOES - De waterpoloërs van Ganze hadden zaterdag een lastige start. Tegenstander DBD nam een 2-0-voorsprong' en Ganze zag een speler naar de kant gestuurd en had daardoor geen wissels meer. Toch pakte Ganze de draad goed op. Via 3-2 kwam de ploeg aan het eind van de derde periode op 4-4. In het laatste kwart was Ganze heer en meester: 4-7. Voor Ganze scoorden Aarten Buijs (3), André van Zijp (2), Stijn Sandee en Cheyenne van Berkel. De vrouwen van Ganze speelden een goede wedstrijd te gen en bij TRB/RES 3, maar verloren met 8-6. Het duel ging lang gelijk op, via 2-1 was het 3-2 aan het eind van de tweede periode. In de derde periode liet Ganze het lig gen. TRB/RES liep uit naar 8-4, waarmee de wedstrijd was gespeeld. In de laatste periode kwam Ganze, waar voor Astrid Assink (4), Amanda Meijaard en Tamara Flo re doel troffen, niet verder dan 8-6. NIJMEGEN - Schaatser Patrick Goverse uit Kapelle heeft tijdens de plaatsingswedstrijden voor het NK afstan den in Nijmegen een nieuw Zeeuws record gereden op de 5000 meter. Goverse, sinds dit seizoen lid van de geweste lijke schaatsselectie van Noord-Brabant, Limburg en Zee land, reed een tijd van 6.54,66. Deze tijd was bijna vier se conden sneller dan het oude Zeeuws record van 6.58,51, gereden in maart 2003. Door deze snelle tijd maakt Gover se een goede kans om deel te nemen aan de NK afstanden op 5 november in Assen. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Het was gister middag feest in Ovezande, na dat Volharding via een 5-3-over- winning op Vosmeer de eerste punten van dit seizoen behaald had. Minder reden tot feesten was er in Hansweert, waar de Boys in de wedstrijd tegen Ro- bur niet alleen de eerste (drie) te gendoelpunten te verwerken kre gen, maar ook de eerste neder laag (2-3). Kwadendamme profi teerde en is opnieuw koploper in de vijfde klas B. Volharding-Vosmeer 5-3: Via Jo hn Sommeijer en Kees Huizen pakte de thuisploeg een 2-0- voorsprong, maar Jacco Vaders en John Vroegop maakten weer gelijk: 2-2 halverwege. Ook na rust kwam Volharding scherp de kleedkamers uit en nam de ploeg opnieuw een voorsprong. John Sommeijer (2x) en Kees Huizen zorgden voor 5-2. In de 80e minuut scoorde Jacco Va ders nog tegen. Hansweertse Boys-Robur 2-3: Robur kwam na twaalf minuten op voorsprong via Faouzi Hamoudi: 0-1. De thuisploeg drong hierna meer aan, wat kort voor rust leidde tot de gelijk maker van Frank Quakkelaar: 1-1. Halverwege de tweede helft bracht Dennis Weyers de bezoe kers opnieuw op voorsprong, waarna Vincent Peemen er even later 1-3 van maakte. Vijf mi nuten voor het einde van het duel bracht Alex Lakké de span ning terug, 2-3, maar hierbij bleef het. Lewedorpse Boys-Renesse 3-1: Ondanks het gemis van enkele basisspelers waren de beste kan sen in het eerste halfuur voor de thuisploeg. Uit één van deze kansen werd de score in de 30e minuut geopend door Ronald Smits: 1-0, Kort voor rust maak te Dennis Huttinga gelijk: 1-1. Het venijn zat in de staart van de eerste helft, want vrijwel di rect hierna bracht een eigen doelpunt (terugspeelbal en doel man maait over de bal heen) Le- bo opnieuw op voorsprong: 2-1 bij rust. Ook in de tweede helft waren de beste kansen voor de thuisploeg. In de 75e minuut maakte Rinus de Winter aan al le twijfel een einde door 3-1 aan te tekenen. Kwadendamme-Ouwerkerk 4-2: Jeroen de Punder opende de score namens Kwadendam me, maar Stefan van der Maas bracht via een strafschop de stand halverwege weer in even wicht: 1-1. Met twee treffers na rust leek Jeroen de Punder de ze ge veilig te stellen, maar Eric-Jan van Dongen scoorde in de 82e minuut tegen: 3-2. Kort hierna bracht Roel de Jonge de marge weer terug op twee doel punten: 4-2. Vlissingen. Mx1 1e manche: 1. Cas per Ovaa, 2. Willem-Jaap Janse, 3. Mau- rits Wouters; 2e manche: 1. Casper Ovaa, 2. Willem-Jaap Janse; 3. Henk Buys. Mx2 1 e manche: 1Dave de Jon ge, 2 Ivo Vonk, 3 Roel van de Berge; 2e manche: 2, Dave de Jonge, 2 Ivo Vonk, 3 Roel van de Berge. Clubklasse Ie manche: 1. Dick van Wanrooy, 2. Freek Filius, 3 Iwan Markus; 2e manche: 1. Freek Filius, 2. Dick van Wanrooy. 3. Iwan Markus. Goes. Wintercircuit De Blauwe Win kel. Topshot-LTC de Zoom 49-11. Mannenenkel. A. van de Bijl-R. Linden- bergh 8-2, F. Scholten-C. Folmer 7-2, M. Franken-D. van Nassau 9-5, S. Machiel- se-B. de Nijs 5-4 S. Mourits-R. Hen- drikx 11-2, L Haxelmans-M. Scholten 5-5.Vrouwenenkel. N Selier-M. Jan sen 7-4, E. Machielse-S. Jansen 10-6, N. ten Bosch-S. van Doorlagen 5-3, M. Mul- ders-L. Buuron 8-1. Mannendubbel. M. Franken/U Haxelmans-R. Hendrikx/M Scholten 8-4, A. van de Bijl/F. Scholten-R. Lindenbergh/C. Fol mer 1.1-6, S. Mourits/S. Machielse-B. de Nijs/D. van Nassau 5-10. Vrouwendub- bel. E. Machielse/N. ten Bosch-S Jansen/M. Jansen 5-6, N. Selier/M. Mul- ders-S. van Doorlagen/L. Buuron 10-2. Allround-Allstars 39-21Mannenen kel. J van Urk-J. Verkouteren 8-3, T. Huis-P. Potter 8-8, B. van de Ploeg-J. Fi lius 8-3, J. de Loof-P. de Vrieze 7-2, C. Grootenboer/R. Maandag 9-4, R. Praet-M. Vermeulen 9-4 Vrouwenen kel. M. Atoon-I. Roks 5-2, A. Atoon-M. de Bakker 3-7 M. Schenk-F. Claesen 1-13, L. Kerkhove-M. Smolders 3-5 Mannendubbel. C. Grootenboer/R. Praet-R. Maandag/M. Vermeulen 6-5, T. Huis/J. van Urk-J. Verkouteren/P. Potter 9-5, J. de Loof/B. van de Ploeg-P. de Vrieze/J. Filius 8-1. Vrouwendubbel. M. Atoon/M. Schenk-M. de Bakker/i. Roks 3-4, A. Atoon/L. Kerkhove-M. Smolders/F. Claesen 2-5. maandag l Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Derde divisie, poule 4. Aarts- bouw 3-Hoondert/de Waard. Locatie; De Drie Zwaantjes, Sprundel. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 23