PERSONEEL Wilt u dit varkentje even wassen? PZC jpi franchisenemer (m/v) prtteyé PZC W4 WINKEL ACCOUNT MANAGER M/V mSmi NABEZORGERS M/V Jachtclub "Veere" HAVENMEESTER m/v opticien m/v leerling opticien m/v TALKE NEDERLAND SITE MANAGER BIJKERK B.V. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER mouw» Provincie Zeeland Senior Juridisch medewerker milieu/afval (v/m) ALLRO-PLAST carrosserieën zaterdag 25 september 2004 De verkoop in Nederland gebeurt vanuit het hoofdkantoor in Utrecht. De producten van Smiths worden in Nederland voor het grootste deel via het supermarktkanaal verkocht. In de vertaling van de afspraken die op het hoofdkantoor worden gemaakt naar de winkelvloer speelt de afdeling Field Sales Management een belangrijke rol. We zijn op zoek naar een: De nadruk van deze functie ligt op het vertalen van de gemaakte afspraken op het hoofdkantoor naar de lokale markt met betrekking tot promoties en presentatie Inspelend op onze sterke nationale programma's en met behulp van jouw doorzettingsvermogen en creativiteit zorg je voor commerciële afspraken met de lokale winkels die leiden tot verdere groei van de snacks category en de Smiths omzet bij jouw klanten. Als Winkel Account Manager ben je verantwoordelijk voor het genereren van een optimale omzet van Smiths producten en een professionele benadering van jouw gesprekspartners. Jouw profiel: Passie voor de winkelvloer en onze producten Gedreven en enthousiaste instelling Resultaatgerichtheid Zelfstandig werken Een team-player Doorzetter en harde werker Goede communicatieve vaardigheden Commerciële ervaring is een must De nieuwe Winkel Account Manager zal in dienst treden bij Wegener Fieldmarketing BV. Een organisatie gespecialiseerd in Sales, Merchandising, Promotie en Sampling werkzaamheden voor A-merk fabrikanten in diverse handelskanalen. Wij bieden Smiths Food Group bv en Wegener Fieldmarketing BV bieden een veelzijdige en uitdagende job waar jij jezelf verder in kunt ontwikkelen. Naast een goed basissalaris, een bedrijfswagen en een bonus, geven Smiths en Wegener je de ondersteuning die je nodig hebt om je persoonlijke resultaten te behalen. Daarnaast ondersteunen wij actief jouw persoonlijke ontwikkeling door middel van cursussen en trainingen on the job. Als je geïnteresseerd bent in de functie kun je jouw brief met curriculum vitae binnen 2 weken sturen naar: Wegener Fieldmarketing BV, t.a.v. de heer D. Krommendijk, hoofd P&O, Postbus 361, 3800 AJ Amersfoort Of per e-mail naar D.Krommendijk@Wegenerfieldmarketing.nl Voor meer informatie over de functie kan je contact opnemen met de heer J P Lagendijk, National Fieldmanager Wegener, telefoon: 033-4511341 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Wegener Fieldmarketing sales merchandising PEPSICO KRANT VOOR ZEELAND •T'iG-oi .'Ja In Koudekerke zoeken wij Het nabezorgen van de krant gebeurt op vaste tijd stippen per dag: een service van de PZC, waar u verantwoordeljk voor bent U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale kortingsacties Attenties bij o.a. feestdagen Kilometervergoeding Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 18 jaar. ,,,mF"; VOOR In Oudelande zoeken wij ZEELAND M/V Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. zoekt m.i.v. 1 nov. 2004 voor gemiddeld 38 uren per week. Zijn/haar taak zal bestaan uit het dagelijks beheer van de jachthaven, het ontvangen van gasten, het toewijzen van gastenplaatsen, brugbediening en het plegen van diverse (onderhoudslwerkzaamheden. Aantoonbare affiniteit met de watersport is een pre. Sollicitaties voor 4 oktober 2004 naar: secr. Jachtclub "Veere", Kaai 35,4351 AB Veere Nadere inlichtingen bij dhr. H. Wesselman, tel. 0118-551701 (zie tevens www.iachtdubveere.nl) Focus Optiek b.v. - brillenwinkel - kinderbrillenwinkel - weerwinkel - verrekijkerwinkel vraagt allround Veiligheidsbrillen b.v. - veiligheidsbrillen - Rudy Project zonnebrillen - correctieglazen voor zwem- en duikbrillen We zoeken binnen een jong en dynamisch team mensen met een dosis enthousiasme, vakkennis en een brede interesse. Alleen schriftelijke reacties binnen 10 dagen aan: Focus Optiek b.v. t.a.v. Gabor Timmerman Nieuwe Burg 9 4331 AG Middelburg focus@foculair.nl Logistic Services Talke Nederland b.v. Logistic Services, gevestigd te Zevenbergen Moerdijk, doch ter van het Duitse Alfred Talke Logistic Services, is een logistieke dienstverlener. Talke'Nederland is gespecialiseerd in magazijn- en silo-opslag; afzakken, ompakken en afvullen van producten in granulaatvorm, alsmede het regelen van transport over het water, de weg en/of per spoor. VoorTalke Nederland b.v. zijn wij opzoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van: Taken onder andere: dagelijkse leiding over de supervisors van de vestigingen van Talke Nederland; contacten met bestaande klanten; commerciële ondersteuning van Directie; acquisitie en behandelen prijsaanvragen voor processen die met de bestaande installaties verwerkt kunnen worden; optimaliseren van logistieke processen; opstellen en bewaken van budgetten; doen van investeringsvoorstellen; continu motiveren van het personeel; toezien op naleving van veiligheids- en milieuregels, alsmede zoeken naar verbeteringen; opmaak ISO-procedures op eigen werkgebied. Vereisten: logistieke opleiding op HBO niveau; ervaring als eindverantwoordelijke in een logistieke omgeving; kennis van en ervaring in projectmanagement; ruime kennis van KAM (HSE) procedures; people manager; goede kennis in woord en geschrift van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal; ruime kennis van softwarepakketten Microsoft Office (w.o. Access) en SAP; commercieel en klantgericht. Als u belangstelling heeft voor deze interessante functie kunt u uw sollicitatiebrief voorzien van een CV binnen veertien dagen na verschijnen van deze advertentie sturen of mailen aan: Adviesbureau Aanwas, Aanwas 34a, 4641 JJ Ossendrecht, t.a.v. de heer E van der Linden. Tel.: 0164 67 27 90. Fax: 0164 67 25 82. E-mail: aanwas@hetnet.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I AANNE AANNEMINGS- EN INSTALLATIEBEDRIJF Bijkerk-B.V. is een aannemings- en installatiebedrijf welke overwegend werkzaam is in de utiliteitsbouw, luxe woningbouw en renovaties. Het bedrijf bestaat momenteel uit 42 vaste medewerkers. Voor ons kantoor hebben wij op korte termijn plaats voor een: m/v Wij zoeken kandidaten die: in het bezit zijn van een MEAO-diploma gemotiveerd zijn goed in een team kunnen functioneren zelfstandig kunnen werken Wij bieden de juiste kandidaat: een afwisselende en zelfstandige functie goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Mevrouw E. Bijkerk-Boot, tel. 06-20735204 Wij verzoeken u uw sollicitatie met c.v., uitsluitend schriftelijk, binnen twee weken te richten aan: Bijkerk B.V., t.a.v. Mw. E. Bijkerk-Boot, Postbus 62, 4328 ZH Burgh-Haamstede. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 700 werknemers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke ordening, milieu-, water-, natuur- en land schapsbeheer. De directie is onder verdeeld in 5 afdelingen waaronder de af deling Milieuhygiëne. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het formuleren van het milieubeleid op het gebied van afval, bodemsanering, geluid, hinder, lucht en (externe) veiligheid, waar door een duurzame ontwikkeling van 'de provincie Zeeland wordt bevorderd en in stand gehouden. Heeft u interesse voor deze functie? Stuur dan uiterlijk 15 oktober 2004 uw brief met cv aan de directeur drs. C.J. Colijn, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. Graag met vermelding van vacaturenummer 2004-8. Voor andere vacatures en meer infor matie omtrent de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. De functie vertrekt vanuit de juridische discipline: academische opleiding en er varing in het bestuursrecht (milieu). Verricht juridische werkzaamheden over de volle breedte van de afdeling en daarmee van het milieurecht, zoals juridische controlling, het signaleren en vertalen van nieuwe regelgeving over de volle breedte van het werkveld (Europees/nationaal) en het ontwerpen van provinciale regelgeving. Heeft juridische inbreng in beleidsontwikkeling van (delen van) het werkveld. Formuleert en ontwikkelt me?r specifiek provinciaal beleid op het gebied van af valpreventie en -verwerking. Behartigt daarbij de belangen van de provincie in in terprovinciale/landelijke en regionale netwerken. Neemt in dit kader deel aan af- valoverleg tussen de zuidelijke provincies en voert het projectleiderschap van projecten, zoals een project (gezamenlijk met de gemeenten) om de gescheiden inzameling van huishoudelijk afval te bevorderen. Adviseert daarnaast collega's over de vertaling van rijksbeleid/-regelgeving in zake afval naar provinciale vergunningen. Wij zoeken een collega met een afgeronde juridische opleiding op academisch niveau en brede ervaring met het bestuursrecht (milieu), die ervaring heeft in het leiden van (externe) samenwerkingsprojecten. Kunnen omgaan met complexiteit met aandacht voor uitvoerbaarheid is een vereiste. Dat geldt ook voor onder handelingsvaardigheid. Kennis van het landelijk afvalbeleid en de implementatie in de provinciale praktijk is gewenst. Inlichtingen Bel voor meer informatie over deze functie de heer C.J. Meijler, afdelingshoofd Milieuhygiëne, 0118-631963 of de heer H.H. Morelissen, clustercoördinator Milieukwaliteit. 011&631959. Geselecteerde kandidaten voor deze functie nodigen we uit voor een gesprek op 2 november 2004. Salaris Het maximaal bruto jaarsalaris bedraagt bij aanvang €57.629,05 (schaal 13 inclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering) bij een volledige werkweek (36 uur). Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal €4.287,95 per maand. In 2005 treedt het nieuwe functiewaarderingssysteem (FuwaProv) in werking. Eind 2004 wordt de functie definitief gewaardeerd. De voorlopige waardering (nieuwe schaal 12) is vergelijkbaar met de huidige schaal 14. Invulling in deeltijd is bespreekbaar. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn: het ziektekosten verzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, een fiets-privé- en bedrijfsfitness regeling, een pensioenpakket van het ABP, 8% vakantie-uitkering en flexibele werktijden. Doelgroepenbeleid De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen, alsmede naar indienstneming van etnische minderheden en gehandicapten. Daarom worden kandidaten uit deze prioriteitsgroepen, die voldoen aan de functie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. DA Drogisterij Parfumerie FASSAERT doet je goed Zoekt een nieuwe collega i.v.m. de recente uitbreiding: Verkoopmedewerkster Wij bieden een uitdagende, afwisselende, gezellige, informatieve arbeidsplaats. Voor deze functie denken wij aan iemand die schoonheidsspecialiste is, bereid is tot het volgen van cursussen, zelfstandig kan werken en collegiaal is. Gemiddeld 32 uur per week. Uw kunt u brief sturen naar: DA Drogisterij Parfumerie FASSAERT Lange Kerkstraat 16 4461 JH GOES 0113-228714 Wegens uitbreiding zoeken wij een: ALLROUND CARROSSERIEBOUWER met technisch inzicht voor vast dienstverband. Lassen en opleiding metaal is een pre. Wij bieden goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prima werksfeer. Tel. 01 13 573636. E-mail: info@allroplast.nl IPIC Nederland B.V. is een franchisegevers organisatie die zich specialiseert in franchise van wasstraten. Reeds zijn er een 40 tal IMO vestigingen in Nederland onder de naam IMO autowasstraten en in Europa meer dan 830 IMO autowasstraten. Per direct zijn wij op zoek naar Locatie: Vlissingen Wij vragen: Een franchisenemer die ondernemend is, enthousiast, enig technisch inzicht, betrouwbaar, gevoel voor commercie en in staat is geheel zelfstandig te kunnen werken. Gaarne uw sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden naar onderstaand adres: IPIC Nederland B.V. t.a.v. R. van Tricht Buizenwerf 93 3063 AB Rotterdam email: info@ipic-nederland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32