de delta Bedrijfsleider IZC ^dethon 'i 0 ARBEIDSDESKUNDIGE/ TRAJECTBEGELEIDER WERKMEESTER Work First Ruim i op de 3 Nederlanders krijgt kanker Verzorgende voor de nachtdienst (m/v) Cematec Engineering bv gg Automobielbedrijf P. Louwerse B.V. www.louwerse-mb.nl Liliane geef bouwbedrijf antiek interieur Middelburg Breda Terneuzen i integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van relntegratietrajecten. Dethon heeft ruimte voor een: Als arbeidsdeskundige adviseert u kandidaten en werkgevers over REA-voorzieningen en belastinggerelateerde onderwerpen U stelt de arbeidsmogelijkheden van kandidaten vast en stelt trajectplannen op. De wet- en regelgeving m.b.t. arbeids ongeschiktheid en reïntegratie past u moeiteloos toe. Deze ambtelijke functie is nog niet gewaardeerd. De beloning is afhankelijk van opleiding en ervaring. Uw profiel: Bent u geïnteresseerd in deze functie en heeft u een afgeronde HBO opleiding en een opleiding tot Register Arbeidsdeskundige? Heeft u enkele jaren ervaring in en kennis van relevante regelgeving en een communicatieve instelling? Bent u bovendien creatief, inventief, accuraat en resultaatgericht? Dan willen wij graag met u praten. Uw profiel: Onder leiding van de bedrijfsmanager Integratie is de werkmeester verantwoordelijk voor het management van de afdeling Work First op de nieuwe locatie Haarmanweg 32. Hij (zij) zorgt voor de eerste opvang, intake en begeleiding van mensen, die door gemeenten worden doorgestuurd bij de aanvraag van een uitkering (Work First!) en rapporteert over de eerste twee werkweken. De functie is ondergebracht bij Viaflex BV en indicatief ingeschaald in schaal F G van de CAO WSW. Bent u geïnteresseerd in deze functie, heeft u een MBO opleiding en coachende en leidinggevende capaciteiten? Heeft u ervaring in het werken met mensen met een handicap? Kunt u klantgericht werken voor o.a. gemeentes en omgaan met weerstand? Dan maken wij graag kennis met u. Nadere informatie kunt u inwinnen bij mevrouw T. Veldman, bedrijfsmanager van Dethon Integratie, tel 0115-675237. Een psychologisch onderzoek kan voor beide functies deel uitmaken van de selectieprocedure. U kunt uw interesse voor 7 oktober kenbaar maken per brief aan: Dethon, t.a.v. Dhr. R. Kregting /hoofd P&O, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie in ongewenst. Jaren van onderzoek hebben gezorgd voor steeds betere behandelingen Hierdoor hebben meer mensen met kanker nu een grotere overlevingskans Dat willen we natuurlijk voor iedereen Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2400 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groeimogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont'. Zie ook www.zorgstroom.nl of www.zz.nl wet respect, waar a 00K woont Zorgstroom is voor zorgcentrum Roggeveen op zoek naar een Voor 7 nachten per 4 weken, werktijden van 22.30 uur tot 07.30 uur Vacaturenummer: 04.043 De nachtdiensten vervullen een waak- en eerste hulpfunctie voor intern wonende cliënten. Overige taken zijn het verrichten van verzorgende, verplegende en lichte huishoudelijke werkzaamheden. Voor deze functie heb je het diploma verzorgende niveau 3 IG. Daarnaast beschik je over relevante werkervaring. Wij bieden je een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring volgens CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen, schaal 35 (minimaal 1.429,92 en maximaal 1.967,04 bruto per vier weken). Informatie is te verkrijgen bij mevrouw A. van den Hummel, zorgmanager, tel. 0118-657600 of bij mevrouw J. Geijsen, personeelsadviseur, tel. 0118-684000. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 6 oktober a.s. richten aan de heer LQ. Phemambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld, bij gelijke geschiktheid heefteen interne kandidaat de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Cematec Engineering bv is onderdeel van de Neitraco Groep. De Neitraco Groep is een groep van ingenieurs-, advies- en projectbureaus die een groot aantal disciplines in zich verenigen. Onze dienstverlening varieert van uitvoering van turn-key opdrachten tot individuele ondersteuning in elke fase van een project, al dan niet op locatie. Vanwege een constant toenemende vraag van onze relaties om uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar nieuwe collega's voor verschillende vacatures waaronder Constructeurs en Tekenaar/constucteurs voor onze afdelingen: BEDRIJFSMECHANISATIE MACHINEBOUW MECHATRONICA PRODUCTONTWIKKELING Ben jij de man of vrouw die: een HTS of MTS-Wtb opleiding of gelijkwaardig heeft; bij voorkeur een meerjarige ervaring heeft; kennis heeft van Unigraphics en/of Pro-engineer en/of een gelijkwaardig 3D programma; het een uitdaging vindt om technische problemen het hoofd te bieden; flexibel is en niet terugschrikt om eventueel gedetacheerd te worden; aan een nieuwe uitdaging toe is. Dan kunnen wij je een baan bieden binnen een hoogwaardig technologisch bedrijf, met gevarieerd en interessant werk, een prettig arbeidsklimaat, met mogelijkheden je zelf te ontplooien middels studies en cursussen, een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd, dan nodigen wij je graag uit om te reageren, zodat wij een beeld kunnen geven wat een loopbaan bij ons inhoudt. Sollicitaties kun je mailen naar vacatures@cematec.nl of schriftelijk naar onderstaand adres. Cematec Engineering bv, Postbus 286, 4700 AG Roosendaal, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Photographies is een toonaangevende reclame- en fotostudio in Zeeland welke diensten levert op het gebied van fotografie, grafische vormgeving en video. Door de grote vraag naar vakfotografie zoeken wij per direct: FREE-LANCE VAKFOTOGRAFEN Functie omschrijving Je krijgt aan de hand van een briefing foto-opdrachten, welke deels binnen onze studio dienen te worden uitgevoerd. Deze opdrachten omvatten architectuur-, model- en productfotografie. Je profiel: - Per direct inzetbaar - Ervaring in digitale en conventionele fotografie alsmede digitale beeldbewerking - Stress bestendig en fle - Accuraat - tussen de 25 tot 35 jaafl - Ruime ervaring en een uitgebreid portfolio. - Je beschikt over eigen vervoer. Photographies bedient top-accounts wélke hoge eisen aan ons stellen.UgflflH^HHB^ op zoek naar mensen komen leren, maar n^dffipièvën vakmensen. Stuur je sollicitatiebrief met een uitgebreid CV voor vrijdag 1 oktober naar info@photographics.nl of Photographies t.a.v. Xander Koppelmans Nobelweg 12,4462 GK Goes www.photographics.nl PHOTO GRAPHICS BEDRIJFSWAGENS Sprinter 313 CDi KA, 402WB dubb.cab., hoogdak, sprintshift 02-2003 Sprinter 311 CDi CC, meubelbak 03-2001 Sprinter 312 D KA, poolwit, 300WB, laagdak 03-1955 ANDERE MERKEN BMW 318CI Executive coupé, airco, 18.000 km De Roterij 7, 4328 BB Burgh-Haamstede j Tel. 0111 -65 42 92, fax 0111 -65 44 93 C H T I N G Havensingel 26 5211 TX 's-Hertogenbosch T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl giro 7 800 800 Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingsland» Bouwbedrijf 'De Delta'b.v. is gevestigd in Middelburg en behoort reeds jaren tot de toonaangevende bouwbedrijven in Zuid-West Nederland. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf met circa 100 medewerkers. Wij zijn werkzaam in alle sectoren van de B&U-bouw. Ons bedrijf kenmerkt zich door een informele organisatiestructuur waarin onderlinge samenwerking ten behoeve van de bedrijfs doelstellingen voorop staat. Ter versterking van onze afdeling Productie zoeken wij een: De functie: Als bedrijfsleider heeft u de algemene leiding over alle in uitvoering zijnde projecten. U bent verantwoordelijk voor de uitvoering volgens contract binnen de werk- begrotingen en de gestelde tijdsplanningen. U leidt en motiveert uw directe team van tien uitvoerders, evenals ongeveer tachtig vakmensen. Voor de samenwerkende partijen als leveranciers, onderaannemers en opdrachtgevers bent u namens ons tijdens de uitvoering het aanspreekpunt. U maakt deel uit van het managementteam en levert daaraan uw strategische bijdrage. Uw profiel: U hebt een opleiding op het niveau van HTS-Bouwkunde en 10 jaar ervaring in de bouw of een aan de bouw gerelateerde branche. U heeft voldoende praktische ervaring in de uitvoering en werkvoorbereiding. Leeftijdsindicatie: 35 jaar. Woonachtig in de regio Midden Zeeland of bereid hiernaar te verhuizen. Termen als flexibiliteit, stressbestendig, kostenbesef en verantwoordelijkheidsgevoel zijn op u van toepassing. Zoekt u: Een verantwoordelijke baan met een grote mate van zelfstandigheid in een no-nonsense werkomgeving? Dan zien wij graag uw handgeschreven reactie met c.v. voor 8 oktober 2004 tegemoet op onderstaand adres t.a.v. de heer P.C.M. Vertelman. Bouwbedrijf 'De Delta' b.v. Postbus 8017, 4330 EA Middelburg Tel: 0118-679000 Website http://www.dedelta.nl www.willemswinkel ,nl zaterdag 25 september 2004 Ruim i op de 3 Nederlanders krijgt kanker SL 280 Cabrio, blauwzwart, leder, automaat S 320 CDI smaragdzwart, leder, automaat S 320 Lavazwart, comand, 18" LM-velgen S 430 Chalsedonblauw, nappaleder, automaat Goes r. Luuwerse b.V PERSONENWAGENS A 170 CDI Avantgarde, junglegroen, airco A 140 Classic, poolzih/er, airco, automaat A 140 Avantgarde, diepzeeblauw, airco Vaneo 1.6 Bernstemrood, airco CLK 200 K Cabrio, Elegance, tanzametblauw, automaat C 180 Automaat, Class, airco, smaragdzwart C 180 Combi, Classic Selection, briljantzilver, automaat C180 K Sportcoupé, lavazwart, comfortpakket C 200 Elegance, smaragdzwart, airco C 200 K Avantgarde, smaragdzwart, comfortpakket C 200 K Elegance, briljantzilver, automaat C 200 CDI Class, lavazwart, AMG LM, comfortpakket !0 CDI Elegance, briljantzilver, facelift, zilver, automaat 06-2004 C 220 CDI Elegance, bnljantzilver, automaat E 320 CDI Elegance, bnljantzilver, command, automaat E 270 CDI Avantgarde, melanietzwart, leder, automaat E 200 Combi Avantgarde, zircongroen, airco, autom. E 240 Elegance, tanzametblauw, leder, automaat Rothuizen van Doom 't Hooft Architecten Stedenbouwkundigen is een bureau voor architectuur, stedenbouw en ruimtelijke ordemngs- advisering Ruim 90 enthousiaste mede werkers geven vanuit vier vestigingen met een hoog ambitieniveau vorm aan projecten in Zuidwest-Nederland en daarbuiten Rothuizen von Doom 't Hooft groen en heeft om deze reden vacatures voor diverse functies. Wij zoeken mede werkers die een bijdrage willen leveren aan het verder uitbouwen van een succesvolle onderneming. Het betreft de volgende functies: m KOSTENDESKUNDIGE met een opleiding op HBO- of academisch niveau en ruime ervaring in de bouwwereld, die in de diverse fasen van ontwerp en realisatie begrotingen opstelt, die een proactieve bijdrage levert aan kostenbewaking en die creatief meedenkt hoe de projecten van onze opdrachtgevers binnen budget kunnen worden gerealiseerd. Het betreft een functie met doorgroeimogelijkheden. BESTEKSCHRIjVER met een opleiding op HBO- of academisch niveau en ruime ervaring in de bouwwereld, die vanuit juridische kennis met name in de bouwvoorbereidingsfase en bij de prijs- en contractvorming een belangrijke bijdrage levert in het projectteam, onder andere door het opstellen van contractstukken en het maken van bestekken. Het betreft een functie met doorgroeimogelijkheden. PROJECTVOORBEREIDERS met HBO-niveau en minimaal enkele jaren bouwkundige CAD-ervaring, die ontwerpen uitwerken tot een uitvoeringsgereed plan en overleggen met bij de bouwvoorbereiding betrokken partijen. Informatie Website: www.rdh.nl 0113-276869 Interesse Stuur voor 18 oktober 2004 een brief met CV aan: Rothuizen van Doom 't Hooft BV t.a.v. Inge Jansen, Postbus 233,4460 AE Goes e-mail: rdh@rdh.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 26