Big Willem bekende plan aanslag Nieuwe conservatieve partij PZC IMF en Wereldbank waren in zestig jaar nooit onomstreden PZC Geweld maakt Irak bang om te stemmen iéB Afgezette president Hells Angels vreest alsnog wraakactie van clubgenoten 23 september 1954 donderdag 23 september 2004 van onze redactie binnenland De afgezette 'president' Wil lem van Boxtel van de Am sterdamse Hells Angels heeft zijn verraad aan de club volle dig hekend. 'Big Willem' heeft vorige week tijdens een An gels-conferentie in Zwitserland toegegeven dat hij betrokken was bij plannen voor een bom aanslag op clubhuis Angel Pla ce aan de H.J.E. Wenckebach- weg, als vermeende topcrimi neel Willem Holleeder daar te gast zou zijn. Hij erkende ook dat de op dracht kwam van de inmiddels vermoorde vastgoedmagnaat Willem Endstra. 'Big Willem' deed de bekentenis aan zijn Am sterdamse clubgenoten. Die wa ren over het plan getipt 'door ie mand via-via' uit het criminele milieu en hadden hem dat ver haal voorgelegd. Dat zegt advocaat Vincent Kraal van de Angels. De vijftig jarige Van Boxtel was al lang van plan de club na meer dan dertig jaar te verlaten, vooral ook omdat zijn naam de afgelo pen jaren voortdurend opdook op zogeheten 'dodenlijsten' van onder meer de Criminele Inlich tingen Eenheid van de recher che (CIE). Kraal, die 'Big Willem' al bijna dertig jaar kende: „Om de ha verklap stond hij op dan weer de ene lijst, dan weer op de an dere. Het blijft dan onduidelijk hoe de recherche aan de infor matie komt en hoe betrouwbaar die is en je krijgt al helemaal niet te horen wie de potentiële moordenaar is. Dat hij zo ver trekt, had niemand verwacht." Het ligt voor de hand dat de nieuwe 'president' van de Am sterdamse Angels. Daniel 'Unu' Uneputty, automatisch be schouwd wordt als de leider van de motorclub in West-Euro pa, zegt Kraal. „Het Amster damse chapter wordt gezien als het leidende chapter. Dat had niet zozeer met de persoon van Big Willem te maken." De An gels ontkennen dat binnen de club nu chaos heerst. Juist door- De top van de Hells Angels, rechts de afgezette president Big Willem. dat de voormalige 'president' het hele verhaal over de ge plande aanslag heeft toegege ven en zijn diepe spijt heeft be tuigd, heeft zijn vertrek niet ge leid tot interne ruzies. Alle le den zijn het er volgens advocaat Kraal over eens dat Big Willem uit de club moest worden gezet. De gewezen Angelleider heeft Amsterdam inmiddels verlaten. Waar hij heen gaat, is onduide lijk. Naar het buitenland ver trekken, bijvoorbeeld naar zijn huis in Zuid-Afrika, heeft geen zin als het hem om zijn veilig heid is te doen. De Angels zitten over de hele wereld. Maar de Angels benadrukken via hun advocaat dat Big Wil lem van hen niets meer heeft te vrezen nu hij is afgedropen en zijn bezittingen en tatoeages zal 'inleveren'. „Voor de club be staat Big Willem niet meer. Hem ook letterlijk uit de weg ruimen is zinloos", zegt Kraal. Nadat hij zijn clubgenoten had moeten opbiechten te hebben meegewerkt aan een plan voor een bomaanslag op het eigen clubhuis Angel Place, waarbij clubvriend Willem Holleeder had moeten omkomen alsmede nog wat Angels, zat 'Big Wil lem' van Boxtel zondag terneer geslagen en 'vol van schaamte' op de bank bij Vincent Kraal, die bijna dertig jaar zijn advo caat was. Van de stoere An gel-president die zovelen ont zag of in elk geval angst inboe-^ zemde, was héél weinig over. „Hij kon elk moment in tranen uitbarsten. Hij schaamt zich vre selijk, is alles kwijt en maakt zich enorme zorgen om zijn ei gen veiligheid en die van zijn ge zin", zegt Kraal, die Van Boxtel als raadsman van de Angels niet langer kan vertegenwoordi gen. Heel bang „Hij zei heel bang te zijn dat zijn vrouw en kinderen wat overkomt. De Angels hebben hem een paar keer gezegd dat het een idiote veronderstelling zou zijn te denken dat ze zijn ge zin wat zouden aandoen. 'Wij zullen ons nooit tot jouw niveau verlagen', is hun verklaring", zegt Kraal. „Maar Willem is daar niet gerust op." De Angels zouden het zelfs toestaan als door Sal Stam Het Internationaal Monetair Fonds (IMF) en de Wereld bank bestaan dit jaar zestig jaar. De oprichting van de twee instituten legde het fundament voor de naoorlogse economi sche orde. Een conferentie in het gehucht Bretton Woods in de Amerikaanse staat New Hampshire vormde het begin. De conferentie had tot doel een nieuwe periode van internatio nale economische malaise als de Grote Depressie in de jaren der tig te voorkomen. De wereldeco nomie stortte toen in door de to tale ontwrichting van het inter nationale betalingsverkeer. Lan den beconcurreerden elkaar via forse devaluaties van hun valu ta. De relatie tussen geld en de waarde van goederen was vol strekt onduidelijk. In Bretton Woods werd besloten een nieuw geldstelsel op te rich ten, waarin de valuta's een vas te waarde hadden tegenover de Amerikaanse dollar, die op zijn beurt was gekoppeld aan het goud. De lidstaten van het IMF betaalden een inleg die in ver houding stond tot hun econo misch gewicht. Het fonds kon daarmee lenen aan landen die zich in betalingsproblemen be vonden. Aan het begin van de jaren ze ventig bleek dat de Amerikaan se regering de goudgarantie niet meer kon nakomen, vooral door dat de financiering van de oor log in Vietnam een enorme hoe veelheid dollars in omloop had gebracht. Steeds meer landen wilden die maar al te graag in wisselen voor goud. Van toen af aan werden de wisselkoersen be paald door vraag en aanbod. Het IMF heeft zich altijd gericht op het realiseren van macro-eco nomische stabiliteit. Het insti tuut maakt zich sterk voor be teugeling van de inflatie, een ge zond begrotingsbeleid en een vrij handels- en betalingsver keer. De Wereldbank hield zich bezig met de ontwikkeling van arme landen en richtte zich daarbij in tegenstelling tot het IMF meer op projecten voor de lange termijn. De bank betrekt zijn geld ook uit de kapitaal markt. Veranderd In de afgelopen zestig jaar is het IMF in meerdere opzichten ver anderd. De organisatie is offici eel in het leven geroepen om welk land dan ook te hulp te ko men als dat nodig is. Maar de af gelopen decennia zijn het vooral de arme landen en minder rijke landen die een beroep doen op het IMF. De grootste debiteuren van dit moment zijn Brazilië, Turkije en Argentinië. Aan de andere kant staan de westerse landen, die binnen het IMF de dienst uitmaken. Ook het insti tuut zelf heeft veranderingen on dergaan. Gedurende de Koude Oorlog bleven de Sovjet-Unie en bijna al haar bondgenoten buiten het IMF, al was Moskou wel in Bretton Woods aanwezig. Na het neerhalen van het IJze- foto Marcel Antonisse/ANP Big Willems vrouw Marianne in het huis op het Angelterrein zou blijven wonen, zegt hun advocaat, en zoon Jerry mag op de Wallen actief blijven als bijvoorbeeld de uitbater van een zaak als The Other Place op de Oudezij ds Voorburgwal, als hij dat zou willen. Al ligt het niet voor de hand dat Big Wil lems gezin zich in kringen van Hells Angels zal blijven bege ven. Hoewel Big Willem nu, in club termen, in bad standing ver keert, wat elders in de wereld in het verleden vreselijke gevolgen voor besmet verklaarde Angels heeft gehad, is zelfs Big Wil lems eigen veiligheid volgens de club gewaarborgd zolang hij al zijn naar de club verwijzende bezittingen en tatoeages inle vert. „Ze zullen hem verder niks doen, omdat hij voor de An gels gewoon niet meer bestaat. Maar dat gelooft hijzelf niet. Dat kan ik me wel voorstellen. Maar goed, wat heeft bijvoor beeld Willem Holleeder er nog aan hem om te leggen, nu Wil lem is uitgeschakeld? Zo'n jon gen ziet wel in dat hij daar niets meer aan heeft", zegt Kraal. Behalve de Amsterdammer die de aanslag had moeten plegen en die ook in bad standing uit het IJmuidense Angel-chapter is gegooid, heeft niemand van wege de rel de club verlaten, zegt Kraal. Van interne onenig heid over de beslissing, of van een strijd om de macht nu de grote leider is uitgeschakeld, is volgens de raadsman geen mo ment sprake geweest. De rijen zijn gesloten, Daniel 'Unu' Une putty is de onbetwiste nieuwe 'president'. Democratisch „Over zijn afzetting is niet ge stemd. Als iemand zo'n ver schrikkelijk complot tegen zijn eigen club toegeeft, is niet eens meer een besluit nodig. Er is ook geen machtsstrijd uitgebro ken, evenmin bestaat een machtsvacuüm. Unu is de nieu we leider en dat is het. Ik snap dat het stom klinkt, maar de An gels zijn een heel democratische club." Dat de deal tussen Ends tra en Big Willem tegen Angel vriend en vermeend topcrimi neel Willem Holleeder nog eens ten overvloede bewijst dat de motorclub een centrale rol speelt in het criminele milieu, vindt Kraal niet. „In elk geval hebben ze opnieuw uitgespro ken zonder criminele contacten verder te willen, naar hun roots and roads. De roots zijn de mo torwereld, de roads de wedstrij den", meldt Kraal namens de club. „Je kunt wel zeggen dat het daar in het clubhuis met Sam Klepper en nu weer Holle eder wemelt van de topcrimine len, maar meneer Holleeder heeft de afgelopen jaren weinig anders gedaan dan te hard gere den." GPD ren Gordijn nam niet alleen het aantal lidstaten toe, maar kreeg ook de staf een andere samen stelling met uiteenlopende ach tergronden. Geheel onomstreden zijn het IMF en de Wereldbank nooit ge weest. De twee instituten heb ben nogal eens het verwijt gekre gen er een neo-liberale koers op na te houden en volgens een vast stramien te opereren, ter wijl elk land toch verschillend is. Ook is de armoede in sommige gebieden waar het IMF actief is geweest, niet afgenomen. On langs nog kwam een onafhanke lijk onderzoeksbureau van het IMF (het zogeheten Indepen dent Evaluation Office) met een kritisch rapport over de armoe- debestrijdingsstrategieën die sinds 1999 worden gehanteerd. Datzelfde bureau was nog kriti scher over de manier waarop het IMF in Argentinië had geo pereerd voordat dat land in een financiële en economische crisis terechtkwam. ANP Het geruchtmakende vertrek van Geert Wilders uit de WD-fractie heeft geleid tot allerlei speculaties over de oprichting van een nieuwe conserva tieve partij, die zich ter rechterzijde van de VVD zou moeten positioneren. Opinieonderzoek suggereerde dat een dergelijke partij serieuze electorale kansen zou hebben. Zou Wilders een ei gen partij beginnen dan zou hij kunnen rekenen op negen zetels. Negentien pro cent van de Nederlanders was boven dien van meping dat er behoefte was aan een nieuwe conservatieve partij. Deze sentimenten lijken het gevolg van twee overwegingen. Ten eerste is het conservatisme in de mode. Ten dele is dat waarschijnlijk het gevolg van het succes van het nieuwe conservatisme in de Verenigde Staten. Het nieuwe Ame rikaanse conservatisme is een zeer vita le, zowel ideologisch als religieus gefun deerde beweging die de traditionele progressieven geheel in de verdediging heeft gedrongen. Waarom zou iets der gelijks in Nederland niet mogelijk zijn, redeneren de voorstanders van een nieuwe conservatieve partij. Ten twee de wordt er na de implosie van de LPF gedacht aan de lancering van een 'nieu we Fortuyn'. Zou een of andere charis matische televisiepersoonlijkheid niet opnieuw het ongenoegen van een deel van het electoraat kunnen mobiliseren? Een combinatie van beide overwegin gen levert de mogelijkheid op van een nieuwe conservatieve partij, veel con servatiever dan de WD, die gelanceerd zou moeten worden volgens de metho- de-Fortuyn. Het ideologisch gefundeerde conserva tisme dat zo'n nieuwe partij naar Ame rikaans voorbeeld zou moeten uitdra gen heeft trouwens weinig of niets te maken met traditioneel conservatisme. Ouderwetse conservatieven hechten aan gewoonten en tradities, zij koeste ren het bestaande en geloven helemaal niet dat de imperfecte werkelijkheid ra dicaal hervormd kan worden. Geen en kele ware conservatief denkt dat alles anders en beter kan als de wil en het ge loof aanwezig zijn. Zo niet de nieuwe conservatieven, die het bestaande niet willen koesteren, maar juist radicaal willen opruimen, omdat zij de bestaan de maatschappelijke verhoudingen zien als het gevolg van allerlei verderfe lijke linkse denkbeelden. De nieuwe conservatieven zijn utopisten, die gelo ven in een nieuwe wereld. Wat waren de aanval op en de bezetting van Irak anders dan een utopisch project? Irak zou gedemocratiseerd worden en ver volgens het hele Midden-Oosten. Al leen radicale gelovigen kunnen zulke evidente nonsens voor waar houden. De nieuwe conservatieven zijn para- doxalerwijze het spiegelbeeld van de linkse utopisten van de jaren zestig. Zij hebben rotsvaste ideologische zekerhe den en zij weten waar het met de we reld naar toe moet. Twijfel, nuance en aarzeling komen in het nieuw-conserva- tieve woordenboek niet voor. Geert Wil ders past heel aardig in het profiel van het nieuwe conservatisme. Hij vindt dat een politicus de boel moet opruien en dat harde uitspraken niet moeten worden geschuwd. Hij gelooft dat al leen een met lef gevoerde confrontatie politiek het gewenste effect zal hebben. De sympathie voor Wilders is geba seerd op de redenering: hij zegt tenmin ste wat hij denkt, en wat wij ook den ken, en zie, dat kan niet in Den Haag want hij is direct uit zijn fractie gezet. Het is maar de vraag of er in Nederland reële kansen zijn voor een nieuwe con servatieve partij met een scherp ideolo gisch profiel, waarin mensen als Wil ders en restanten van het LPF-electo- raat zich kunnen herkennnen. De lei ding van de WD heeft in ieder geval besloten die kant niet op te willen. Ken nelijk wil de WD het contact met het politieke centrum bewaren en ziet zij niets in een radicaal-rechts isolement. Rechtse radicalisering zou ook het ge vaar met zich mee brengen dat de WD haar gematigde, sociaal-liberale aan hang verliest. In de Verenigde Staten vormen christelijke fundamentalisten de harde kern van het nieuwe Republi keinse conservatisme. In Nederland zul len gelovige en zeer gelovige christenen door Omar Anwar De meeste Irakezen willen graag hun stem uitbren gen tijdens de nationale ver kiezingen die voor januari 2005 gepland staan. Maar in een land waar ontvoeringen, beschietingen en bombarde menten schering en inslag zijn, zijn er maar weinig men sen die dit belangrijk genoeg vinden om ervoor te sterven. „Ik denk niet dat er verkiezin gen zullen komen", zegt Ab dul Aziz, een dertigjarige elek- tronicahandelaar uit Bagdad. „Hoe kunnen we ons naar de stemlokalen begeven als onze eigen veiligheid in het geding is? Ik ben al bang om naar het politiebureau te gaan." Interim premier Iyad Allawi blijft volhouden dat de verkie zingen ondanks de steeds on veiliger wordende situatie in januari doorgang zullen vin den. Maar Aziz, die als de meeste Irakezen de bijna da gelijkse aanvallen op de Ame rikaanse en Iraakse troepen van dichtbij meemaakt, be schuldigt de politieke leiders ervan in een droomwereld te leven. „Telkens als regeringsbeamb ten op de tv verschijnen en zeggen dat de verkiezingen op de gekozen datum gehou den zullen worden, denk ik bij mezelf: leven die mensen wel in Irak? Zijn het Irake zen? Hoe kunnen er in deze omstandigheden verkiezin gen gehouden worden?" De af gelopen weken zijn ontzet tend gewelddadig geweest, zelfs in vergelijking met het regime van Saddam Hoes sein. Bij het meest gruwelijke incident kwamen tenminste 47 mensen om. Onder hen veel jonge mannen die zich wilden aanmelden bij de in krimpende politiemacht. „Ik wil eerlijke verkiezingen, maar ik zal niet stemmen, en ik geef daar ook mijn kinde ren geen toestemming voor, We zijn bang voor explosies en autobommen", zegt voor malig ingenieur Zuhair Ab dul Razak, 61 jaar. De Ameri kaanse militairen zeggen dat hun plannen om de controle 0 over opstandige bolwerken I V als Fallujah en Ramadi en sommige plekken binnen Bag dad terug te krijgen voor het 1 I eind van dit jaar, de weg vrij-1 I maken voor de nationale ver- kiezingen. Maar Abdul Salaam al Bagh dad! professor politieke we-1 tenschappen aan de Universi teit van Bagdad, zegt dat het '1 geweld dat niet tegen de Ame rikaanse troepen is gericht, waarschijnlijk een eerlijke verkiezingsuitslag veel meer in de weg staat. Sommige poli- f® tici denken erover de pro- F bleemgebieden uit te sluiten j' 6 van de verkiezingen, anderen f B zijn daar faliekant op tegen. „Het is onlogisch, dat mag niet gebeuren", zegt Fouad alJ Rawi, een prominent lid van l de Iraakse Islamitische Par- Ij tij. Hij denkt dat democratie j, slechts gevestigd kan worden fl in een verenigd, stabiel land. I Legaal Abdul Aziz al Hakim, hoofd van de Hoge Raad voor de Is lamitische Revolutie in Irak. een gematigde sjiitische par tij die samenwerkt met Was hington, zegt dat de verkiezin gen, zelfs als de anti-Ameri kaanse probleemgebieden uit gesloten worden, legaal zijn, „Het is altijd nog beter alleen de mening van de mensen uit 'veilige' gebieden te peilen dan helemaal geen verkiezin gen. En zelfs beter dan een op gedrongen regering." Een andere optie is de verkie zingen pas te houden als de j stabiliteit is wedergekeerd. 1'. Maar ook dit brengt risico's met zich mee. Ten eerste zal uitstel de overgrote meerder- heid van de bevolking het ge- voel geven dat de Amerika- I, nen alweer een belofte gebro- ken hebben. Ten tweede, is er f met de huidige geweldsspi- f raai die voorlopig niet lijkt af te nemen, geen enkele zeker heid dat de stabiliteit binnen afzienbare tijd terug zal ke ren. RTR BEGROTING - De begroting van Verkeer en Waterstaat ver meldt een bedrag van één mil joen gulden voor de Polder Walcheren voor instandhou ding van de zeewering. Water schap Het Vrije van Sluis krijgt eveneens een miljoen, voor verbetering van dit water schap. In de begroting werpt het 'Deltaplan' zijn schaduw vooruit: de term valt herhaal delijk in de begroting. HERBEWAPENING - Een to tale controle op de Duitse her bewapening acht generaal Gruenther. opperbevelhebber van de Europese strijdkrach ten, onmogelijk. Daarom moe ten de Amerikanen in Europa blijven om een nieuwe aanval te voorkomen. BEVER - In het jachtveld in de, Augustapolder in de gemeente Bergen op Zoom hebben jagers een bever geschoten van ruim een meter lang. Het dier is op gestuurd naar de landbouwho-, geschool in Wageningen. AUDREY HEPBURN- Audrey Hepburn, de filmster van deels Nederlandse afkomst, zal in november vijf maal in ons land optreden ten bate van de Bond voor Oorlogsslachtoffers. De geestelijke vaders van het IMF en de Wereldbank op 8 maart 1946, de toenmalig Amerikaanse onderminister van Financiën Har ry Dexter White (1) en John Maynard Keynes, adviseur van het Brit se ministerie van Financiën, tijdens de oprichtingsvergadering van het IMF in Savannah in de Verenigde Staten. foto ANP niet op een radicale conservatieve par tij ter rechterzijde van de WD gaan stemmen. Gelovigen hebben in Neder land het CDA, dat op zijn minst in som mige opzichten een conservatieve par tij is en de zeer gelovigen stemmen al jaar en dag op de kleine christelijke partijen. De kansen voor een nieuwe charismatische populist lijken mij niet groot. De opkomst van Fortuyn was te danken aan een reeks van samenhan gende factoren die zich niet snel op nieuw in deze vorm zal voordoen, De mogelijkheden voor een conservatieve beweging naar Amerikaans voorbeeld zijn daarom mijns inziens zeer beperkt. Mocht zo'n nieuwe formatie toch tot stand komen dan zal zij de politieke kracht van rechts Nederland verzwak ken en de kracht van het politieke cen trum versterken doordat de VVD haar rechtervleugel verliest en zo naar het sociaal-liberale centrum op zal schui ven. De radicale conservatieven zullen geïsoleerd raken, omdat regeringsdeel name voor hen niet voor de hand ligt. Wilders had heel wat meer invloed kun nen uitoefenen als hij in de VVD was gebleven. Maarten van Rossem Hoofdredactie: A L Oosthoek D. Bosscher (adjunct) A. L. Kroon (adjunct) Centrale redactie: Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA Goes Tel: (0113)315500 Fax-(0113)315669 E-mail: redactie@pzc.nl Lezersredacteur: A. J. Snel Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA Goes Tel. (0113)315660 Fax:(0113)315669 E-mail: lezersredacteur@pzc.nl Middelburg: Buitenruststraat18 Postbus 8070 4330 EB Middelburg Tel: (0118)493000 Fax:(0118)493009 E-mail: redwalch@pzc.nl Goes: Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA Goes Tel. (0113)315670 Fax. (0113)315669 E-mail: redgoes@pzc.nl Terneuzen: Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC Terneuzen Tel. (0115)645769 Fax. (0115)645742 E-mail: redtern@pzc.nl Hulst: Baudeloo 16 Postbus 62 4560 AB Hulst Tel: (0114)372776 Fax: (0114)372771 E-mail: redhulst@pzc.nl Zierikzee: Grachtweg 23a Postbus 80 4300 AB Zierikzee Tel: (01111454651 Fax* (0111)454657 E-mail: redzzee@pzc.nl Opening kantoren: Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17 00 uur Zierikzee en Hulst: 8.30 tot 17.00 uur Internetredactie: Postbus 31 4460 AA Goes E-mail: web@pzc.nl Bezorgklachten: 0800-0231231 op maandag t/m vrijdag gedurende de openingstijden; zaterdags tot 12 00 uur Abonnementen: 0800-0231231 (bij acceptgirobetaling geldt een toeslag) per maand" 19,95 per kwartaal: 58,00 per jaar: €222.50 Voor toezending per post geldt een toeslag. E-mail: lezersservice@pzc.nl Beëindiging van abonnementen uitsluitend schriftelijk, 1 maand voor hel einde van de betaalperiode. PZC, t.a.v. lezersservice, Postbus 314460 AA Goes Losse nummers per stuk. maandag t/m vrijdag. 1,20 zaterdag: 1,70 Alle bedragen zijn inclusief 6% BTW Bankrelaties: ABN AMRO 47.70.65.597 Postbank 35.93.00 Advertenties: Alle advertentie-orders worden uitgevoerd overeenkomstig de Algemene Voorwaarden van Wegener NV en volgens de Regelen voor het Advertentiewezen Overlijdensadvertenties: maandag t/m vrijdag: tijdens kantooruren zondag: van 16.00 tot 18 00 uur Tel. (0113) 315555 Fax (0113)315549 Personeelsadvertenties: Tel: (0113)315540 Fax (0113)315549 Rubrieksadvertenties (kleintjes): Tel. (0113)315550 Fax. (0113)315549 Voor gewone advertenties: Noord-en Midden-Zeeland Tel. (0113)315520 Fax. (0113)315529 Zeeuws-Vlaanderen Tel: (0114)372770 Fax:(0114)372771 Business to Business/Onroerend goed Tel: (076)5312277 Fax: (076)5312274 Internet: www.pzc.nl/adverteren Auteursrechten voorbehouden Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV is een onderdeel van het Wegener-concern 0e°'*L aan ons verstrekte gegevens hebben wij opgenomen in een bestand dat wordt gebruik! voor onn labonnementen)admimstratie en om u te (laten) informeren over voor u relevante diensien en P® ducten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig de derden Als u op deze informatie geen pri|s stelt dan kunt u dit schrifteli|k molden bij: PZC, zersservice. Postbus 31, 4460 AA Goes Behoort tot WeGeNeR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 4